Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) frame>24 válasza Isual (#30999) üzenetére


frame>24
addikt

akkor talán ez:

"Bug Fixes

Magic Weapon

Fixed a display issue that was causing Magic Weapon to increase the character sheet damage value by an incorrect amount (the functionality of the skill has not changed)"

szóval a tényleges, működő érték nem változott, csak kiírás volt eddig rossz...

patch notes

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#31002) radi8tor válasza RI/OS (#31000) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha meglesz az új gépem év végén, indítok egy monkot. :DD

⭐ Stella

(#31003) Keksz03


Keksz03
senior tag

sziasztok!

valaki tudna küldeni egy Guest Pass-t? Én Digitális formában vettem meg és egy kedves barátom szeretné megvenni a játékot de addig nem amíg nem próbálta ki...úgy tudtam h ilyenkorra már lesz mindenki számára elérhető Starter Edition de ahogy körbenéztem úgy tűnt h ez még nem él...
Nagyon megköszönném a barátom nevében is! :K

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#31004) S e t h


S e t h
nagyúr

Ha szeretnék eladni a real money ah-ban, ahhoz szükséges authenticator?
Nem egyértelmű számomra ahogy regisztráltam a paypalt, hogy ez még kell vagy nem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31005) ProEvoFan válasza S e t h (#31004) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Kötelező hozzá!

(#31006) radi8tor válasza S e t h (#31004) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Kell hozzá.

Bocsánat, kötelező hozzá. :P

ricshard444: Én 1 EUR-t adnék értük. MAXIMUM.
Amúgy 0.3 EUR-t ér 50k gold.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31007) ricshard444


ricshard444
veterán

RMAH-ban átlagban mennyiért mennek azok a cuccok amik kb 50k gold értékűek? Random és nincs köztük összefüggés?

Vannak dolgok...

(#31008) Keksz03 válasza S e t h (#31004) üzenetére


Keksz03
senior tag

az RMAH használatát csak olyan felhasználóknak engedik akik vagy rendes vagy mobilos authenticatort rendeltek az accounthoz. az más kérdés h amennyire én tudom azokat is "egyszerű" meghackelni...

ricshard444: miért nem nézed meg az adott cuccot h hasonló mennyiért megy?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#31009) S e t h


S e t h
nagyúr

Köszönöm szépen a válaszotokat!

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31010) Isual válasza frame>24 (#31001) üzenetére


Isual
veterán

Ez volt az bizonyára :K
Köszönömn, ez elkerülte a figyelmem, csak átfutottam, pedig akartam szűrni "Magic Weapon"-re, de előbb beírtam ide :B Legközelebb fordítva teszek! :K

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#31011) birno válasza radi8tor (#30983) üzenetére


birno
addikt

Nem tudom, csak emlekszem, hogy Kripparian a kill videojaba mondta, hogy ezen a bosson nincs enrage, a tobbit nem vagom.

(#31012) Jazz válasza CactuS (#30994) üzenetére


Jazz
veterán

A Barbi lett most az OP. Ez egyértlemű.

Drága Blizzard. Ha csak az SC1-es balanból úgy 5% tehettséget fordítanátok ide, boldogok lennénk.

free your mind

(#31013) S e t h


S e t h
nagyúr

Na még egy kérdés, csatolni kellene az authenticatort a battlenet webes felületén,először kér egy 14 számú digitális kódot, azzal nincs is gond, mivel amit leszedtem a telóra az authenticatort, abban van, viszont a kód folyamatosan változik , mondhatni 10-15 másodpercenként más és más amíg be van kapcsolva a telón az alkalmazás és bármit is írok be a battleneten, azt írja hiba.Mit kellene tenni?

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31014) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Na figyuzzatok végre kiesett az első zöldem:) [link]

Ja és másfél órája játszom elkezdtem termelni: [link]

(#31015) megint én válasza radi8tor (#30987) üzenetére


megint én
őstag

Eredmények vannak valahol a felmérésről?

(#31016) Jazz válasza S e t h (#31004) üzenetére


Jazz
veterán

Nem kötelező, rosszul tudjátok! És nem is kell! De már írtam pár hsz.-el korábban. A Pay-Pal-oshoz nem kell!. Csak a Blizzard store-oshoz.

Sokan kérdezik ugyan ezt, szerintem kilehetne tenni az 1# hsz.-be!

[ Szerkesztve ]

free your mind

(#31017) mikromanus válasza Jazz (#31012) üzenetére


mikromanus
veterán

Eddig is az volt, csak én bénább vagyok. Ezért csak act 2-n tudtam ölni elitet míg te letaroltad act 3-4et. Nézd úgy, hogy most egy kicsit több kihívás lesz nektek :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31018) radi8tor válasza Bencus88 (#31014) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Azt mondták, hogy több sárga fog esni, ebből nagyobb a valószínűsége, hogy több jobb is lesz.
Az a baj, hogy attól, hogy sárga még nem biztos, hogy jó is.

megint én: kitöltöttem a tesztet, azt írták hamarosan jelentkeznek vele.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#31019) Jazz válasza mikromanus (#31017) üzenetére


Jazz
veterán

Ferdítés ferdítés ferdítés..... :D

Te life on hit nélkül akartál érvényesülni barbárral úgy hogy belmész a tömeg közepébe act3 infen.

Én nem is tudtam hoyg a 100ezer halálos solo kínszenvedést letarolásnak fordítják egyes helyeken. :))

free your mind

(#31020) megint én


megint én
őstag

Ja meg egy nagyon fontos kérdés. "h weapon, vagy 1h+ Source???

(#31021) Jazz válasza megint én (#31020) üzenetére


Jazz
veterán

Source!! Shit a 2H, és rengeteg stattol DMG-től és mindentől elesel vele.

free your mind

(#31022) Kobe


Kobe
veterán

na, nyitottam még 1 ticketet, kiváncsi leszek mit reagálnak. 3 a magyar igazság, és 1 a ráadás ugye, remélem a 4-ikre legalább válaszolnak.

Addig marad az überbrutál alacosny felbontáson farmolás, mást nem nagyon lehet. Szerintetek jelenlegi felállás szerint mire a legérdemesebb elkölteni 500K goldot DH-ra, ha mondjuk a 50K dpst szeretném érdemben feljebb tornázni ? jelenlegi gear

ileltve ez érhet bármit is ?

[ Szerkesztve ]

(#31023) Rankerz


Rankerz
senior tag

Valószínűleg megtaláltam a patch utáni legértelmesebb farmhelyet :))

(#31024) Jazz válasza Kobe (#31022) üzenetére


Jazz
veterán

Mit linkeltél? Regisztrációs oldal jött be.

free your mind

(#31025) Bencus88 válasza radi8tor (#31018) üzenetére


Bencus88
nagyúr

De ennyi sárgából elég jó esélyem van, hogy akad jó is:)

Amúgy mnden boss előtt átöltözök gyorsan plusz 100% MF

(#31026) Alg válasza Rankerz (#31023) üzenetére


Alg
veterán

Bővebben? :)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31027) Kobe válasza Jazz (#31024) üzenetére


Kobe
veterán

dropboxom public mappájában levő jpg fileokat

fegyó

gear

[ Szerkesztve ]

(#31028) radi8tor válasza Alg (#31026) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Whimsyshire ;]

⭐ Stella

(#31029) Wolverine válasza birno (#30982) üzenetére


Wolverine
félisten

A friss patch note szerint 4 perc után gyakrabban köp gázt... azt vehetjük enrage-nek.

#31013: 30 másodpercenként vált kódot az app. Ennyi ideig beírhatod. Ha nem fogadja el a Battle.net a kódot, akkor szinkronizáld az appot a weben.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31030) mikromanus válasza Jazz (#31019) üzenetére


mikromanus
veterán

ez a life on hit a te vesszőparipád. Az hogy nem harapok lépten nyomon fűbe az csak igen kis részben a LoH érdeme. Sokat fejlesztettem az akkori karakteren. Másfélszer akkora lett a resistem, 1-2k armor is felcsúszott, a sebzésem 10k-val kevesebb lett közel azonos vita mellett és más skilleket használok. Charge helyett revenge (újra minta régi szép normál-nm idpőkben). Ignore pain és Wotb fixen + a leap nem stunnal, hanem armor bónusszal. Ezek azok az apróságok amik élehtőbbé tették a barbáromat act 2-n. A Life on hit csak amolyan "luxusfejlesztés" volt. A fegyveremet kb 2 napja cseréltem le, így lett +300 majd +400 LoH drágakőből socketben. ELőtte csak az amuból volt 191 azt meg kb a hajamra kenhetem.

Röviden: indíccsá barbárt merazjó'! :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31031) mikromanus válasza Jazz (#31019) üzenetére


mikromanus
veterán

upszi. EZ dupla lett. Bocsesz

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31032) thesound


thesound
őstag

Act I (khazra barikádtól, halls of agony-ig), inferno, monk, 1 óra játék, 5-6 halál, gold egyenleg +45e benne vannak a farmból a vendornál eladott "frankó" itemek is, az ötös NV kb 10 perc alatt megvolt (összes repair 15k kb.)
nem tudom eldönteni, még hogy jó vagy sem (de tényleg ah felé terel érzésem van)

viszont halálkor az összes elit pack full élettel kezd újra? :U

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31033) radi8tor válasza thesound (#31032) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

viszont halálkor az összes elit pack full élettel kezd újra? :U

Igen, ha jól emlékszem ez is a frissítés része. Volt valami ilyesmi bejegyzés a release notes-ban.

⭐ Stella

(#31034) thesound


thesound
őstag

hát akkor lesz olyan amikkel nem érdemes küzdeni 1 halál után, inkább otthagyni a fenébe

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31035) Alg


Alg
veterán

Inf Act2, MF nélküli gearben, 5 valorral magdától kulle-ig... rengeteg rare cucc(szerintem vagy 50et összeszedtem), talán 3 AH érdemes, egy sem használható...

2 rare szörnyet kellett otthagynom, mind ilyen 5 négyzetméteres pincében shielding molten desecrator arcane

mikromanus nálam detto, 18K damage-ről 10K-ra, LoH minimális (talán 100 van a gyűrűn), ellenben vit 35->45, armor 6500->10000, resist 600->800, és kb. ugyanaz a buildem mint neked (3 defes passzív, warcry, wotb, revenge, leap, ignore pain, frenzy)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31036) mikromanus válasza thesound (#31034) üzenetére


mikromanus
veterán

Azt hiszem a rare elitek/championok ilyen újratöltődőek. legaslábbis azoke ddig is ilyenek voltak. Meghalsz és ha nem a közelben támadsz fel akkor 10-20 másodperc alatt felugrik az életük 100 %-ra

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#31037) mpierre


mpierre
veterán

Érdekes, most minden interaktív szerepló feje felett 3 pontos szövegbuborék lebeg. De csak ott lebeg.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#31038) radi8tor válasza mpierre (#31037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem eddig is így volt, mert így állítottam be.
A friends rész tetszik, hogy átrendeződött.

⭐ Stella

(#31039) Alg


Alg
veterán

WD használóktól kérdés: találtam egy olyan ceremonial knife-ot, amin van +100 mana... ez mennyire számít jófélének? (egyébként 100+vit, 711dps, 39int, 11 manaregen van még rajta)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#31040) S e t h válasza Jazz (#31016) üzenetére


S e t h
nagyúr

Valóban, kösz.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#31041) ricshard444 válasza Alg (#31039) üzenetére


ricshard444
veterán

Én annó ennél jobb statosat vettem 50ért

Vannak dolgok...

(#31042) Wolverine válasza thesound (#31034) üzenetére


Wolverine
félisten

A változtatás azért jött, hogy ne akarja senki folytatni a "támadok, meghalok, respawn után folytatom" módszert. Persze a repair költségének megemelése eleve ez ellen dolgozott...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#31043) Gorneck válasza Alg (#31039) üzenetére


Gorneck
titán

Fegyónak ez kevés...

Gorneck#1239

(#31044) SSJPeter válasza mikromanus (#30902) üzenetére


SSJPeter
őstag

Akkor én vagyok a béna, de nekem nincs annyi life on hit-em ami töltené az életem.

Let’s go Brandon!

(#31045) ooooobi


ooooobi
senior tag

WD vel a vision questet tolom a gyors mana reg miatt, most kicsereltem egy 120sec CD-s skillt egy a Hexre ami ugye 15sec, a problem hogy most van 3 15ös es 2 kettö kb egyszerre jar le, a hex meg vagy 1-2 mpvel kesöbb, pedig egyszerre nyomom mindet. Valaki hasznält esetleg hasonlo kombot patch elött? Ez is csak most romlott el vajon?

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#31046) radi8tor válasza SSJPeter (#31044) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gyakorlatban én sem nagyon értem ezt, mert ha van 80k HP-m, akkor elég sokat kell püfölni ahhoz, hogy feltöltődjön. A mobok meg jóval hamarabb leveszik rólad.

3-4000 life on hit már más téma lenne, de ilyen erőset nagyon nehéz (és drága) összehozni.

⭐ Stella

(#31047) tatabánya


tatabánya
senior tag

nem semmi ez a monk se, ki kell majd próbálnom: [link]

(#31048) thesound


thesound
őstag

Megnéztem Act2-t is. Eddig nem bírtam vele, most játszható, de mínuszba megy a gold egyenlegem a repair miatt.
Az biztos, hogy észnél kell lenni, hiába menne az Act2 (nem cinkes, de nem piskóta azért) összességében nem lenne előrehaladás sztem még. Marad Act1 farm, csak kezdem unni...

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#31049) SSJPeter válasza radi8tor (#31046) üzenetére


SSJPeter
őstag

Hát ha van mondjuk 1000 loh akkor az már lehet elég,hogy többet töltsön az életemen mint amit a gáz leszed belőle, vagy legalább is lassan szedi le...ki kell próbálni, de annyi aranyam nincsen, tehát lehet a zsebembe kell nyúlnom ha tovább akarok menni. :(((

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#31050) Alg


Alg
veterán

Nem értem, nekem teljesen kezelhető a repair... 1-2 halál meg kitakarított dungeon után visszamegyek és 7-8-10-15K a repair cost, eddig talán 18 volt a max... pedig tele vagyok ilvl62-63 itemekkel

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.