Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7001) WayneGace válasza warcat (#7000) üzenetére


WayneGace
őstag

10-20-50 euró szerintem túlbecslés. Ha első hónapban 2 millióan elkezdenek játszani, akkor az annyi potenciális eladó. Kétlem, hogy csak úgy potyognának a 10 eurós tárgyak. Talán infernón már lehet találni olyat, amit egy-két euróért el lehet majd adni. Telítve lesz a piac úgy érzem. De majd meglátjuk.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#7002) wikings2 válasza warcat (#7000) üzenetére


wikings2
őstag

Csak nehogy Wolverine dobjon fel ;) :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7003) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Lentebb irtam hogy a Collector's Edition festekeit talan el lehet majd adni az AH-n de a Blizzard ezt megcafolta.

Jelenleg ugy nez ki a dolog hogy minden karakter amit krealsz az inventoryjaba kapja az exkluziv cuccokat (tehat helyet foglalnak). Meg lehet oket semmisiteni, de eldobni mar nem. Csak stashbe pakolhatod.
Azaz olyat csinalhatsz hogy ha kell a hely akkor megsemmisited oket, majd kesobb csinalsz egy uj karit es azzal a stashen keresztul visszaadod.

(#7004) persil válasza po1son (#6985) üzenetére


persil
nagyúr

Az aláírásod a legkomolyabb mondat, ami valaha filmben elhangzott:)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#7005) Ptech válasza WayneGace (#7001) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem meg nagyon nem túlbecslés. Azt elfelejted, hogy legalább annyi vásárló is lesz. Mindenkinek ugyanaz fog kelleni, arany. Aki pénzt fog csinálni, az meg amúgy sem a potyogó tárgyakból fogja, hanem üzletelésből. A potyogó tárgyak az elején csak azért kellenek, hogy legyen egy kis pénzed, amit be tudsz fektetni.

(#7006) maross válasza Ptech (#7005) üzenetére


maross
veterán

Nem lesz itt olyan bizniszeles mint a wowban..sokkal komplexebb rendszer volt, potik raidekre, marha sok alapanyag ruhak fegyverek craftolasahoz, stb, ezek vittek a rendszert, nem az, hogy feltettuk a talalt cuccot. Ott patchenkent kulonbozo alapanyagok kellettek, azzal nagyon jol lehetett varialni, itt semmi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7007) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Bejonnek a kinaiak EU accokkal aztan 100 forintert vehetitek a legendary cuccokat :D

(#7008) Ghoosty válasza Ptech (#6991) üzenetére


Ghoosty
őstag

Nem kell fizetned SZJA-t, csak ha meghalad egy bizonyos összeget. Sajnos nem tudom mennyi ez, de biztos, hogy 10k HUF felett van. Ha te havi szinten kiszedsz ennyit, akkor nagyon jó vagy. :)

(#7009) sith7 válasza Ghoosty (#7008) üzenetére


sith7
nagyúr

Másodállásnak vesz az ember egy Diablo 3 -at és farmolja a manit :))

(#7010) maross válasza Ghoosty (#7008) üzenetére


maross
veterán

A regi wow guildemben paran biztos lapitanank :)

sith7: szerintem joval tobb kinai/koreai gondolja ezt halal komolyan, mint gondolnad. Csak nem masodallasnak, hanem foallasnak :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#7011) kovsol


kovsol
titán

Én már csak arra leszek kíváncsi, hogy megveszi-e valaki az itemeket.

May the Force be with you!

(#7012) Huma


Huma
addikt

Az utalás hogy fog működni? Pl elég ha megadom a sima, hétköznapi OTP-s bankszámlaszámomat vagy kell hozzá valami más is?
Valamint hogy lehet külföldi accountot csinálni? Elég ha kiválasztok egy másik országot a készítéskor és kész? Pl United Kingdom? (ott gondolom nem megy az a kavarás mint nálunk)
Nem nézi a Blizzard, hogy hogy honnan játszok? Mert pl hiába van angliai accountom mikor jól láthatóan Magyarországról kapcsolódok a netre.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7013) po1son válasza ddekany (#6999) üzenetére


po1son
addikt

Ha jól tudom ez proxy szerver függő (gyors vagy lassú), de én ehhez a témához nem nagyon értek. Azt sem tudom, hogy mennyire fedi el valójában a valódi ip címemet. Eddig csak párszor használtam például, amikor BF3at aktiváltam a hivatalos start előtt 5 nappal. :DDD

(#7012) Huma Az utalásos rész csak, akkor működik OTP bankszámlára, ha a Blizzard megállapodik a OTP-vel külön. Én úgy vélem, hogy nekünk magyaroknak maradni fog a paypal.

[ Szerkesztve ]

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#7014) Ptech válasza kovsol (#7011) üzenetére


Ptech
őstag

Azt nem biztos, hogy mindet. De jóféle kezdő dolgokat, vagy pl Windforce-okat tuti el lehet majd adni.

Az meg igaz, hogy nem lesznek nagy consumable igények, mint a WoW-ban, de nézzétek meg, hogy a shared stash első táblája 100, a második meg 200k arany lesz, craftolásra is annyi aranyat el fog verni az átlag, hogy elképesztő. Tehát az aranyat tuti el lehet majd adni, mert rengeteg fog kelleni belőle, és az elején nem lesz annyi kínálat, mint kereslet belőle.

Huma: b.net balance-ra elvileg tudsz simán utalni is.

[ Szerkesztve ]

(#7015) Ghoosty válasza Huma (#7012) üzenetére


Ghoosty
őstag

2 lehetőséged van, vagy a battle.net számládra megy, vagy paypal-ra. Ha már egyszer elment battle.net számládra, akkor ott is marad, amíg el nem költöd a blizzstore-ban, vagy nem vásárolsz valamit a RMAH-n.
A paypalos utalás még valami plusz levonást is tartalmaz.

Én ha sikerül eladnom valamit, akkor plüss Wyvern-t fogok először venni, meg authenticator-t. Aztán gyüjtök még pénzt HOTS-ra és ha továbbra is nagyon jó leszek, akkor az már megy paypalra. (bár olyanom még nincs :) )

[ Szerkesztve ]

(#7016) Cicero


Cicero
őstag

egy kis off:

a treat-ek (passive) is újraoszthatóak?

(#7017) po1son válasza kovsol (#7011) üzenetére


po1son
addikt

Nekem tavaly nyáron volt egy komolyabb biznisz sorozatom TF2-be, ahol rájöttem, hogy rengeteg gazdag játékos van, akinek nem számít a pénz. Biztos vagyok benne, hogy itt is lesz egy ilyen réteg. Egyébként főleg az amcsik ilyen megszállottak. Eszméletlen pénzeket képesek bele ölni egy játékba...

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#7018) Ilsyde válasza Cicero (#7016) üzenetére


Ilsyde
őstag

Persze.

Elejen biztosan lesznek draga cuccok, de ahogy egyre tobben farmolnak szepen a beka segge ala fognak esni az arak. Csak nehogy az legyen hogy jatszani sem lesz ertelme mert ami kell azt olcson megveheted :DDD

(#7019) sith7 válasza maross (#7010) üzenetére


sith7
nagyúr

Akkor érdemes elgondolkodni rajta .... :B

kovsol
Ezt pont neked magyarázzam ... ha jól tudom a Wow - ban is eszméletlen pénzek cseréltek gazdát 1-1 item - ért. Meg van a Silkroad nevű játék, ott is nagyon komoly biznisz megy állítólag ... ez itt se lesz másképpen, sőt ...

Megjelenés után 1 hónappal lesznek tuti olyan item üzérek , hogy csak pislogsz milyen cuccokat árulnak, és mennyiért ... :U

(#7020) kovsol válasza sith7 (#7019) üzenetére


kovsol
titán

WoW ban a legjobb itemek bossokból estek amit nem lehetett átadni másnak. Ott inkább a gold volt a nagy üzlet. Nem tudom a craftolt itemek mennyire lesznek jók Diablo3 ban, mondjuk mivel random lesz a rajtuk lévő plusz így lehet abból is jöhet ki nagyon jó item is. Az is jó lenne ha lenne olyan, hogy valami nagyon jó item "recept" esik egy bossból. Nem tudom terveznek-e ilyet később.

May the Force be with you!

(#7021) Ilsyde válasza kovsol (#7020) üzenetére


Ilsyde
őstag

Craftolt cuccokkal az lesz a baj hogy nem lehet oket konnyen eladni. A legtobb ember aki felmegy AH-ra majd specifikus cuccokat keres, valoszinuleg nev szerint (legendary, set stb.). Nem hinnem hogy sok ember fog vegignyalazni pl. tobb ezer kardot hogy olyan craftolt fenyat talaljon ami megfelel neki. Inkabb beirja hogy The Grandfather aztan kesz.

(#7022) kovsol válasza Ilsyde (#7021) üzenetére


kovsol
titán

valamit hordani is kell, ha már a jó itemeket eladjuk :D

May the Force be with you!

(#7023) Hanok válasza Ilsyde (#7021) üzenetére


Hanok
senior tag

ezért lehet majd szűrni pre- és suffixre meg még sokminden másra és akkor nem kell végigmazsolázni... fentebb linkelt inferno craft itemek alapján biztos lesznek nagyon drága craftolt cuccok...

(#7024) Ilsyde válasza kovsol (#7022) üzenetére


Ilsyde
őstag

Az igaz, sajat celra jok lesznek a craftoltak is. De villogni nem lehet vele ugyhogy nem lesz rajuk akkora piac :D

Kivancsi vagyok hogy mas oldalak mennyire fognak alatenni a hivatalos AH-nak. Lehet azt kell majd hogy bevasarolsz valami kinai oldalon aztan AH-n jopenzert eladod a cumot. Bar lehet hogy maguk a farmerek megteszik majd ezt helyettunk...

(#7025) Cyberbeni válasza Ilsyde (#7024) üzenetére


Cyberbeni
addikt

D2JSP-n is a craftolt rare cuccokért adnak többezer fg-t, nem a sima perf griffonokért.

(#7026) sith7 válasza kovsol (#7020) üzenetére


sith7
nagyúr

Meglátjuk ... :))

(#7027) Kal-El


Kal-El
senior tag

És ha battleneten vesszük a játékot és US régiót állítunk be, akkor nem lehet használni az RMAH-t?

(#7028) Ilsyde válasza Cyberbeni (#7025) üzenetére


Ilsyde
őstag

Hmm lehet nem kellene lebecsulnom az emberi hulyeseget.

(#7029) Huma


Huma
addikt

Szóval akkor kreálnom kell egy paypal számlát is. No mindegy. Lassan már úgyis ideje lesz. Haladni kell a korral.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7030) nofi


nofi
őstag

"Egy másik szuper hír, hogy a sima Diablo III doboza itthon is kihajtható papírtokba fog kerülni és teljesen magyar nyelvű lesz, plusz valószínűleg a “kis kézikönyv” is magyar lesz."

Diablo3.hu

Talán most van esély valami kulturált körítésre... :U

Xbox GT: nozsolt

(#7031) Ptech válasza nofi (#7030) üzenetére


Ptech
őstag

szuper hír Ja, ez nagyon szuper hír, ezt a hülyét :W

(#7032) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valaki árulja már el, hogy honnan vettétek azt, hogy idehaza nem lesz RMAH? Eddig egyedül Korea volt a necces (meg mondjuk US fórumon South America, de nekik még APjük sincs). Kék post erről még nem volt szerintem, teljesen felesleges a feszkót kelteni. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#7033) Huma


Huma
addikt

Tényleg. Az nem zavarja a Blizzardot, ha a paypal számla magyarországi?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7034) Ghoosty válasza CactuS (#7032) üzenetére


Ghoosty
őstag

Senki nem tudja biztosan, csak ahogy WoW-ban magyarországról nem elérhető pár funkció, köztük egy egyszerű pénzes tournamentre való nevezés, ezért aggódnak, hogy ez se lesz elérhető.

(#7033) Huma:

Blizzard tudtommal csak azt nézi, hogy az accountod melyik országra regelted be és az alapján engedélyez funkciókat. Ha hazudsz a lakhelyedről, akkor nincs gond, csak nehézkesebb lesz az ügyintézés, mert néha igazolnod kell, hogy tényleg ott laksz, meg nagyritkán rákérdezhetnek, hogy miért csak magyar IP-ről lépsz be, ha angol vagy. Aztán ha nem tetszik nekik a válasz, akár bannolhatnak is.

(#7035) Huma válasza Ghoosty (#7034) üzenetére


Huma
addikt

"Ha hazudsz a lakhelyedről, akkor nincs gond, csak nehézkesebb lesz az ügyintézés, mert néha igazolnod kell, hogy tényleg ott laksz, meg nagyritkán rákérdezhetnek, hogy miért csak magyar IP-ről lépsz be, ha angol vagy."

Ilyet tényleg szoktak csinálni? Történt már hasonló?

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7036) Ilsyde válasza Ptech (#7031) üzenetére


Ilsyde
őstag

Diablo Harom

Es megremeg a mennyorszag!!
Vajon melyik karaktert valasztod hogy legyozd a csuf gonosz demonokat: izmos barbar, sejtelmes demonvadasz, szent szerzetes, Witche bennszulott vajakos vagy magikus varazslo?
Te kezedben a dontes! Zomg!!1!

kiado: Hovihar Szorakoztatas

:))

(#7037) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ha már account.
Anno, mikor lehetett igényelni Diablo3 béta kulcsokat, véletlenül az USA Blizzard honlapra regeltem be a Diablo2 játékomat.
Értelemszerűen a Diablo3at az EU régióba akarom regisztrálni.Na de az USA régióban regelt Diablo2met át tudom majd hozni?

(#7038) Ptech válasza Ilsyde (#7036) üzenetére


Ptech
őstag

Remélem a szuper hír-es hülyének csinálnak külön egy ilyen verziót ;]

Huma: ennyire szigorúan nem szokták nézni. Egyszerűen nem érdekük, fölös kapacitás meg nem hiszem hogy lenne rá, hogy feleslegesen ezzel piszkáljanak embereket.

[ Szerkesztve ]

(#7039) rt06 válasza ProEvoFan (#7037) üzenetére


rt06
veterán

nincs kulon usa, meg eu account
portal es store van tobb is, de az account az egy kellene, hogy legyen

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7040) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

(#7041) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#7040) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közben megnéztem az EUs accountomat, és már rajta van a Diablo2+LoD is.Régebben nem volt rajta, a rendszer azóta automatikusan felismerte.

(#7042) Huma válasza Ptech (#7038) üzenetére


Huma
addikt

Én is erre gondoltam.

De lényegtelen. Ha megkérdezik akkor majd kamuzok valamit. Abban jó vagyok. :D

(#7043) havasa:
Végülis van benne valami. :DDD

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#7043) havasa


havasa
aktív tag

a nap post-ja :DDD

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#7044) Cicero válasza havasa (#7043) üzenetére


Cicero
őstag

laughinggirls.jpg

(#7045) rt06 válasza havasa (#7043) üzenetére


rt06
veterán

nincs ezzel semmi gond, siman vannak, akiknek ennyit jelent/er a diablo

nem veletlenul hivjak hack'n'slash mellett click'n'click jateknak is (es nem csak az "ellentabor")

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7046) Jazz válasza bolha23 (#6896) üzenetére


Jazz
veterán

Én sem vagyok híve az anti-kommunikációnak. Kifejezetten szeretek beszélgetni. Viszont ha már mikrofon, akkor skype. (vagy ts, mumble, ventrilo....)
Abba a hibába sem akarok beleesni, hogy munka legyen a játék, a felfedezés lassú élvezete meg kimaradjon. Bár nagy verseny lesz az elején az tény. Lesznek akik minél gyorsabban minél nagyobb szint (minden más élvezeti tényezőt mellőzve), majd a ritkaságokat elsőként eladva irdatlan áron. De hát ezt a robotot tolták a D2-ben is, legalább itt ne ahol új a game.:)

(#7025) Cyberbeni: "D2JSP-n is a craftolt rare cuccokért adnak többezer fg-t, nem a sima perf griffonokért."
(#7028) Ilsyde válasza Cyberbeni (#7025) üzenetére: "Hmm lehet nem kellene lebecsulnom az emberi hulyeseget."

Ez nem hülyeség, hanem tényleg annyira jók voltak. Mután patch-el behozták hogy egy rare cucc-nak lehet 6 vagy hány tulajdonsága....nos egy Eth rare megfelelő elite kard olyan összetevői legyenek egyszerre jelen max értékekkel amire pont szükség van, baromi ritka. És legalább ilyen. És brutális dmg is járult hozzá. Meg belenyomtak egy zod rúnát és szevasz. (az eth cuccoknak eleve jóval nagyobb volt a dmg-ük).

És itt jön a pvp, azaz ahhoz hogy egy ilyet megvegyenek 20ezer fg-ért, ahhoz egy 300ezer összdíjazású pvp rendezvény kellett. Ennyi pénzt nyilván senki nem fog adni érte pve ölésre.
De fanatikusok mindig lesznek: alias D2 tesco kari: http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=59979863&f=52

free your mind

(#7047) front3r válasza rt06 (#7045) üzenetére


front3r
őstag

Nincs ezzel semmi baj. Viszont nyújt egy nagyon jó játékélményt, kihozza belőled azt az érzést, hogy milyen zsír vagyok hogy megfingatom a bossokat, stb...
Annyira jó a játékélmény! Hiába egyszerű a játék ha tud igazi élményeket adni és leköt. Szerintem ez a lényeg.
Nekem pl. egy Skyrim féle RPG nem tud ilyet adni, mert nem szeretem a sok dumát, én harcolni akarok.

Dio3 mellett ebben az évben még a Guild Wars 2 lesz az amit megveszek vakon, mert annak is rohadt jó a játékélménye már videókon keresztül is. Na és mások szerint is...és nincs havidíj.

Jöhet tőlem Max payne 3, GTA V is, ha ezek csak egy ideig, óráig kötnek le, nem úgy mint majd a GW2 meg a Diablo 3. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#7048) Ghoosty válasza Huma (#7035) üzenetére


Ghoosty
őstag

Ha feltörik az accountodat, vagy bármilyen olyan ügyed van, amikor valamivel igazolnod kell magad, akkor csak az ügyintézőn múlik, hogy mi lesz az accountod további sorsa.

A második lehetőség, csak akkor jön elő, ha valamiért gyanúba keveredsz. (botnak néznek és feljelentenek, stb.)

Nincs olyan sok ismerősöm aki játszik, így személyes tapasztalatról nem számolhatok be, de az felhasználói szerződés tiltja, így akár szankcionálhatják is.
Olyat nem egyet hallottam, hogy állítása szerint ártatlanul bannolták, de valamiért meg se próbált beszélni a supporttal és nekem ez mindig gyanús. Az ilyen esetekben meg sose jut el hozzám az infó, hogy mi is történt.

(#7049) Jazz válasza havasa (#7043) üzenetére


Jazz
veterán

Különbözőek vagyunk. Nincs ebben semmi.
Tény hogy nem igényel egy körökre osztott stratégiai játékhoz szükséges ügyességet, gondolkodást, de nem is erről szól.
A legtöbb embert megfogja. Valaki vagy nem játszott vele, és nem tudja mi az hogy tárgy vadászat, vagy játszott, de nem nagyon fogta meg a játék hangulata. Attól még nem "hülye".:)

free your mind

(#7050) Ilsyde válasza Jazz (#7046) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha ossze tudsz rakni egy legendary felszerelesnel jobb craftolt cuccot akkor ja. Elismerem, ebben van valami.
Azert az poen lenne ha a legerosebb craftolt cumokhoz olyan alapanyag (is) kellene amit csak legendarybol lehet kinyerni. Peldaul mint betaban a fog, amit rare szetszedesevel kapsz.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.