Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35251) Cyberbeni válasza sto1911 (#35246) üzenetére


Cyberbeni
addikt

2-ben ott volt a ladder, az azért elég hosszú endgame

(#35252) persil válasza Helmoras (#35247) üzenetére


persil
nagyúr

Semmi köze senkinek hozzá, hogy mit csinál.

Ha nem kell, akkor nem veszed meg.
Aki meg nem találja azt a bizonyos kereskedőt, az potinként nyert egy százast.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35253) dobolan válasza Helmoras (#35247) üzenetére


dobolan
senior tag

Nem fix vendor, act1-ben bukkan fel. Megkeresed 1x, és bevásárolsz, ha nagyon sok potira van szükséged.

(#35254) Helmoras


Helmoras
őstag

Ha pár száz goldért megéri neki, hát csinálja... ahelyett hogy elárulná az árus helyét hogy mindenki profitáljon belőle, aprópénzen nyerészkedik :S

dobolan: na kb. igy lett volna helyes szerintem, nem egyből már a pénz..pénz pénz...

[ Szerkesztve ]

(#35255) mikromanus válasza vhunor (#35249) üzenetére


mikromanus
veterán

Vagy a huncutka futkosott a városba beváltani a fehér-low-kék cuccokat ;]
Az elmozdítás sanszos. Jogos lenne Mf cuccváltogatásnál is, de az még csak felvetés szintjén szerepel + ha ezzel nem ügyeskedtetek akkor ez amúgy sem érint titeket... Vagy csak 8 képernyővel odébb irtotta a falleneket, bár sejtésem szerint ennyire csak nem volt eltévedve :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35256) akela91 válasza Helmoras (#35254) üzenetére


akela91
addikt

Elárulom: Mindig máshol van. Most pl. Act2 Oasis egyik kis cellarjában.

(#35257) Gorneck válasza persil (#35231) üzenetére


Gorneck
titán

Hmm...ezt nem tudtam...skill oké volt, de azt tuti nem variáltam. Akkor erre oda fogok figyelni.

(#35244) mikromanus: Valszeg, akkor rúna lesz a hunyó...mert a skill tuti nem. Rúnába már annyira nem vagyok biztos...

(#35249) vhunor: Jaaaaa...ezt nem tudtam... :) Meglátjuk akkor mi lesz...de végülis, akkor jól működött ez a felállás is. Korábban egyébként többet hullott a DH? Vagy ugyanígy haladtatok ketten is?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#35258) Cyberbeni válasza Helmoras (#35254) üzenetére


Cyberbeni
addikt

vándor árusoknál szokott lenni féláras cucc (poti/festék)

(#35259) dobolan válasza Helmoras (#35254) üzenetére


dobolan
senior tag

Act2-őt nem tudom, de act1-ben a pókbarlangba vezető lejárónál a barlang bejárata előtt árul/nem árul. Próbálgasd, 1x csak ott lesz, és vehetsz tőle.

(#35260) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Jelenleg most nem AH-zok, csak viccből kipróbáltam, hogy mennek az ilyen 15-20 szintű tárgyak... Vicc de simán veszik 2-3000 körül őket, már vagy 10-et eladtam socketedek közül, bele f.square gem azt szevasz... de még az sem kell. Esett egy lvl 15-ös ócska legendary (Acquire valami). azt meg 20K-ért elböktem. Lehet eu-ban elvitték volna :D
Szóval fene se gondolta volna, hogy ilyen rakás lomot sec-perc alatt elvisznek, noob szinten. Vendor 100-200 helyett. Sztem sok AH bot itt is tevékenykedhet... Persze alig van bevétel, de sok acc-nál kisebb szinten is nyomják szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#35261) whitezo88 válasza Ren Hoek (#35260) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én is vettem folyton a tárgyakal fejlődés közben, mert párezer az ingyen van cserébe nagyon nagy boost. tegnap 5k volt egy 70 dexes 110 lohos amulet 54-re :U
2H xbowok is semmi áron mennek sokszáz dpssel, halom stattal.

[ Szerkesztve ]

(#35262) rol33


rol33
aktív tag

hamarosan fegyot kell vennem a barbáromnak, inf act1-re mi lenne az ideálisabb?
2H, 2x1H vagy 1H+pajzs ?

®

(#35263) mephi666 válasza Ren Hoek (#35260) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap kerestem bracert és találtam 150+dex/100+vita/60+allres (+valamennyi phys res)-est 5000(!!!) goldért, amikor az összes többi hasonló (még jóval kisebb statokkal is) félmillától indult... helyből buyout és öröm :C valami szerencsétlen csóri vagy nem nézte, mit rak be, vagy elütötte pár nullával az árat

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35264) vhunor válasza mephi666 (#35263) üzenetére


vhunor
őstag

Makker :).

(#35265) Helmoras


Helmoras
őstag

Köszönöm a poti vendoros tippeket, nem magam miatt írom szerencsére nem kellett még vennem csak 1-2* 10 darabokat, csak másoknak biztos hasznos infó lehet és hát ilyen célra van többek közt ez a fórum.

(#35266) Franklin válasza mephi666 (#35263) üzenetére


Franklin
addikt

Szép fogás, mehet RMAH-ra :-)

(#35267) mephi666 válasza Franklin (#35266) üzenetére


mephi666
nagyúr

szépen hordom, mert az előző gyengébb volt mind3 fontos tulajdonságban... :) dh a main-karim és még 1-2 hasonló cucc, aztán normálisabban fog menni inf a4 is... (időnként jön még csak meg hozzá a kedvem, mert azért elhullok ott elég rendesen és lassabban jön a gold is: addig meg a2-farm, esetleg a3 mehet szépen)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35268) Cyberbeni válasza mephi666 (#35267) üzenetére


Cyberbeni
addikt

crit is elég fontos a braceren.

(#35269) mephi666 válasza Cyberbeni (#35268) üzenetére


mephi666
nagyúr

tudom, de erre van a sharpshooter... :) ha lett volna még crit is rajta, szerintem még komolyabb értékkel bírna, de így sem volt rossz vétel

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35270) tatabánya válasza mephi666 (#35263) üzenetére


tatabánya
senior tag

a 20000 kategória is teli van hasonló cuccokkal.. mondjuk igaz nem barcin ahhoz kell egy kis kompromisszum 55-59 ressel 50k környékén már közel hasonlók vannak

[ Szerkesztve ]

(#35271) Attix82


Attix82
őstag

Kérdés / vélemény.

Intel SB G630 2,7 ghz
4 Gb memória
SP 7750 1 GB

Szerintetek tűrhetően futna a játék?

(#35272) Thrawn válasza Attix82 (#35271) üzenetére


Thrawn
félisten

:K

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35273) Ptech válasza Attix82 (#35271) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem gyakorlatilag egy kenyérpirítón is elmenne, legalábbis még a laptopomon is futott.
Az SSD-t szereti nagyon a játék, engem a folyamatos mikrolag felidegel 5 perc játék után.
Havernál SSD-ről de jóval gyengébb gépen mint az enyém, zökkenésmentesen fut.

(#35274) Tom5


Tom5
addikt

Wizzardnál kardal nyomulva mikor érvényesül az each hit adds life?
Értem ezalatt, hogy spectral blade és Desintegrate alatt érvényesül ez?

(#35275) maross válasza Tom5 (#35274) üzenetére


maross
veterán

Ervenyesul, de butitott szazalekban, nem kapsz minden hit-ert 100%-ot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35276) mikromanus válasza Ren Hoek (#35260) üzenetére


mikromanus
veterán

Én egy gyönyörű lvl 25-ös barbárnak való egykezes zúzót sóztam el pár euróért 1-2 hete. Többnyire az általad említett jövedelmezőségű itemek nálam abba a csoportba tartoznak amít én "inkább bezúzom, eladom vendornak vagy kihajítom a földre" kategóriának nevezek: Ennyiért nem érdemes lefoglalni AH-ban egy helyet... Persze akinek sok helye van de áru kevés, annak biztos ez is jó :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35277) Cyberbeni válasza Tom5 (#35274) üzenetére


Cyberbeni
addikt

(#35278) Cadal válasza Tom5 (#35274) üzenetére


Cadal
őstag

List of Life-on-Hit for Wizards

Cyberbeni: :DDD lassú voltam.

[ Szerkesztve ]

(#35279) Tom5 válasza Cyberbeni (#35277) üzenetére


Tom5
addikt

:R

(#35280) Helmoras


Helmoras
őstag

Néha elgondolkozom miből van több fila táskából vagy cain elhagyott batyujából :DDD

(#35281) execute93


execute93
őstag

Ez a fegyver valakinek? Illetve mennyit érhet?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35282) Cyberbeni válasza execute93 (#35281) üzenetére


Cyberbeni
addikt

lvl60-ra szar, és akik -lvlreq fegyvert vesznek, azok szerintem legalább 14-15-öset vesznek

(#35283) Franklin válasza Helmoras (#35280) üzenetére


Franklin
addikt

Comment Of The Year esélyes komment! :-DDD

De tényleg, Cain mindenfelé elhagyta a cuccát, aztán meg csodálkozott, hogy nem tudja összerakni a mozaikdarabkákat :-D

(#35284) execute93 válasza Cyberbeni (#35282) üzenetére


execute93
őstag

LVL 52 kell hozzá.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35285) flash-


flash-
veterán

tudtok valami jó Diablo III as windows 7 témát?(olyan kell ami nem buerál bele semmit a rendszerbe)

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#35286) Cyberbeni válasza execute93 (#35284) üzenetére


Cyberbeni
addikt

ah keresőben csak akkor mutatja, ha lvl60-as fegyverekre keresel rá -lvlreq moddal.
de szerintem ha valaki -lvlreq-re keres rá, akkor minimum 14-15-öt ír be, és azt a fegyvert használja 60-ig

[ Szerkesztve ]

(#35287) execute93 válasza Cyberbeni (#35286) üzenetére


execute93
őstag

Ahogy néztem, egyik fegyver sem ér az enyém nyomába. Max dps 270 valamennyi volt. Enyém 488. Kirakom RMAHba azt meglátom.

Más:Paypalhoz nem kell a bankkártyám?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35288) Mr.Csizmás válasza Helmoras (#35280) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

megy aláírásba engedelmeddel :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35289) persil válasza execute93 (#35287) üzenetére


persil
nagyúr

De nem érted, amit ír Cyberbeni.

Lvl 60-ra ez a fegyver harmatgyenge.
Ha meg valaki a level csökkentés miatt akarná venni, akkor nem 52est keres, hanem olyat, amit mondjuk 45-től tud használni.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35290) F-ECT$


F-ECT$
titán

Saját akciómra tudok bidelni? (Kicsit kevésért tettem be, és mire rájöttem már elmúlt az 5 perc.)

Dive ever, work never.

(#35291) execute93 válasza persil (#35289) üzenetére


execute93
őstag

Értem én... Majd meglátjuk mennyiért megy el.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35292) persil válasza F-ECT$ (#35290) üzenetére


persil
nagyúr

Elvileg igen, de nem nagyon éri meg, mert ha "megnyered" akkor levonja a pénzed és visszakapod azt a tárgyat, amit amúgy eladni akartál ...

Azt meg senki nem garantálja, hogy túllicitál valaki.

Aukció, nem akció :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35293) persil válasza execute93 (#35291) üzenetére


persil
nagyúr

RM-ba semmiképp, szerintem ne pazarold a slotot/időt, tedd gold-ért.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35294) execute93 válasza persil (#35293) üzenetére


execute93
őstag

Kb mennyiért rakjam ki?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35295) thomeef válasza execute93 (#35287) üzenetére


thomeef
őstag

Tegnap vettem egy 560dps-es 1h-et a 46os barbáromnak 400k goldért (req lvl 14-es stat). :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#35296) persil válasza execute93 (#35294) üzenetére


persil
nagyúr

Ezt majd valami kalmár megmondja, nem akarok hülyeséget írni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35297) Cyberbeni válasza execute93 (#35287) üzenetére


Cyberbeni
addikt

lvl52-es fegyvereknél nem mutatja, lvl60-asnál mutatja, és 240k-ért lehet jobbat venni: [link]
de mint mondtam, 14-es -lvlreq alatt nem sokan vesznek -lvlrew fegyvert.

(#35298) Zeratul válasza mephi666 (#35243) üzenetére


Zeratul
addikt

Várom vissza szeretettel mephisto-t

Van egy érzésem hogy a kiegészítő az Angyalok elleni harcról fog szólni, Impererius elég megvetően beszélt az emberekről.

(#35299) Helmoras válasza Mr.Csizmás (#35288) üzenetére


Helmoras
őstag

Csak nyugodtan :)

(#35300) mikromanus válasza F-ECT$ (#35290) üzenetére


mikromanus
veterán

Sajátot nem bidelhetsz. Azt írja, ki, hogy Seller vagy. Fura :DD
Kérjed meg havert, hogy bidelje meg. Aztán max megtéríted neki ha nyerne (vagy többet nem beszélsz vele). Bidelgetésnél arra mondjuk jó vigyázni, hogy ha emelni akarod a saját max bid értékedet, akkor azt az Auctions résznél tedd. Ha a kereső találat alapján írod felül, akkor megemeli az aktuális licitet az előző licited maximuma+1 licit lépcsőnyire. Saját magaddal versenyzel. :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.