Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#18001) execute93 válasza Scheffer (#17998) üzenetére


execute93
őstag

Felcuccoztam magam kb 20k aranyból, eredménye ez lett:
700 DPS LVL 34 barbár
+ Ha benyomok egy skillt felmegy 800+-ra:D

[ Szerkesztve ]

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#18002) kexksz


kexksz
addikt

Mennyiért érdemes vásárolgatni AHban, illetve az itt vásárolt itemeket mennyi ideig tudom majd használni úgy, hogy megérje? Pl. vettem pár rare 10es cuccot 1-2k-ért, ezek ~lv20ig kitartanak?

(#18003) execute93 válasza kexksz (#18002) üzenetére


execute93
őstag

Én max 6 ezerért vásárolok

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#18004) Ilsyde válasza Xaels (#17989) üzenetére


Ilsyde
őstag

Elfutni?! Hah, az az igazi mikor kozelharci karival vagy, egy vortex maga mellé vonz és négy lézersugár szétéget. Annál nincs jobb :D
Rengeteget szívok (pontosabban szívunk, mert co-opban próbálom tolni szedett-vedett csapattal), de mikor egy-egy durvább champion megvan az jó érzés.

(#18005) Ghostface


Ghostface
senior tag

Egy Guest Pass, aki kapja marja alapon. :)
9VD86P-DMRX-CYG2H6-47KP-7HHG44
Jó játékot!

PSN: Nifty_Ghostface

(#18006) Nordic válasza Nordic (#17990) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Na nem vagyok egyedüli a problémámmal...egy órája nyitottak neki topic-ot a D3 hivatalos fórumán.[link]

Amúgy más tényleg nem járt így rajtam kívül? :F

Mod: Megnyugodtam. Egy fejes válasza:

"The issue is being investiaged, so please be patient.

Your achievements are doubtlessly not lost but merely just not loading up, so don't worry too much about that."

[ Szerkesztve ]

(#18007) Laraxior


Laraxior
titán

Ezt a Guess kódot battle.neten a game activatedhez kell beírni? :F

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18008) caverinha válasza Ghostface (#18005) üzenetére


caverinha
aktív tag

basszus lecsúsztam róla :((

(#18009) ferensz válasza Laraxior (#18007) üzenetére


ferensz
senior tag

Már beaktiválta valaki. Pedig én is ki szeretném próbálni megvétel előtt.

Szerk.: Ja, oda.

[ Szerkesztve ]

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#18010) Laraxior válasza ferensz (#18009) üzenetére


Laraxior
titán

Nem ezt kérdeztem...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#18011) Nordic válasza Laraxior (#18007) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

A www.diablo3.com/guest honlapon kell bejelentkezni a Battle.net accountoddal, és oda kell a kódot beírni.

(#18012) Huma válasza Laraxior (#18007) üzenetére


Huma
addikt

Oda. Máshová nem nagyon lehet. A játékban nincs ilyen opció.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#18013) Donvit078


Donvit078
tag

Én is ki akarom próbálni megvétel előtt:)

vegetáriánus vagyok...csak növényevő állatokat eszek

(#18014) #56230144


#56230144
törölt tag

Állitólag megcrackelték a Diablo3 kliensét...Warezhuszárok codon,world of tanks szervereken ezt szajkozzák,és linkelgetnek orba szájba... :W

(#18015) D1Rect válasza Nordic (#18006) üzenetére


D1Rect
félisten

Mi is néztünk, megvagyok 60, de a 10-es acsi aktiválódott megint. :D

(#18016) Vistaboy


Vistaboy
veterán

SPOILER!

Na, végre én is kinyírtam Diablot. De ahogy nézem itt az előttem linkelt képeket, sehol nem vagyok egyesekhez. Na persze, akinek nem kell melóba vagy suliba járásra fecsérelnie az időt, annak egy fokkal könnyebb dolga van... :P

Most nekiesek a teszt megírásának, azt hiszem, próbáltam már mindent, ami kell hozzá. A Nightmare fokozatot majd utána hagyom, előbb legyen meg a meló. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18017) Kashim válasza Nordic (#18006) üzenetére


Kashim
őstag

Csomóan így jártunk, itt is panaszkodtunk a fórumon szerintem. Nekem például az összes act1 és act2 elején szerzett achi és waypoint elveszett. Videók sem érhetők el a főmenüből, mintha nem is jártam volna ott... Act2 közepétől kezdve minden megvan, amit megszereztem.

Vistaboy
Azért ilyet szerintem linkben kéne a spoilert pedig vastagon kiemelni... még mielőtt neked nem ugranak. (pont az általad is említett lassabban haladóknak)

Rankerz
Az szép. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18018) ferensz válasza Kashim (#18017) üzenetére


ferensz
senior tag

Hagyjad, új még itt :DDD

"jah, mert a többi nyelvben a for nem for, hanem kapswagenschmetterling"

(#18019) headhunter86 válasza Vistaboy (#18016) üzenetére


headhunter86
senior tag

Attól mert kiírtad hogy SPOILER attól még rohadtul nem rejtetted el a spoilert, mivel ott figyel a kép. Jó lenne az ilyeneket linkbe tenni.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#18020) Rankerz


Rankerz
senior tag

Valami lehet a szeróval a mai nap. 51 es barbárom átment láthatatlanba ??

[link]

[ Módosította: Cathfaern ]

(#18021) Vistaboy válasza headhunter86 (#18019) üzenetére


Vistaboy
veterán

Rendben, betettem.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18022) Tatyla


Tatyla
őstag

na nightmare-t most fejeztük be alakul a dps:) :

[link]

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#18023) Djuree válasza Vistaboy (#18016) üzenetére


Djuree
félisten

:W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#18024) Tom5 válasza Rankerz (#18020) üzenetére


Tom5
addikt

Nálam is ez van...most meg már be sem enged!

(#18025) headhunter86


headhunter86
senior tag

Előbb nekem az Achievment szerver halt le.

Galaxy A52 | Garmin Fenix 7X Pro Sapphire Solar | PlayStation 5

(#18026) moonguru válasza Rankerz (#18020) üzenetére


moonguru
őstag

Sajnos nem vagy egyedül, én is így jártam! :W

Olvass vissza...

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#18027) AtHoS válasza Rankerz (#18020) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Rankerz és Tatyla

Nagyobb méretben nem tudjátok beszúrni a képet? :W

Jön még 2-3 ilyen képlinkelős hsz aztán szépen néz majd ki a fórum :F

Szerk.
Tatyla legalább linkesítette :C

Szerk2
Cathfaern meg a másikat :R

Szerk3.

Rankerz #18028
Nem rám kell gondolni, hanem a több száz fórumtagra, aki a topikot olvassa. :K

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#18028) Rankerz válasza AtHoS (#18027) üzenetére


Rankerz
senior tag

Lol? Bocs hogy hirtelen felindulásomban ahol meg akartam mutatni hogy szivat a játék nem gondoltam a szemed ergonómiai normájára

(#18029) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Achievmentek nem töltődnek be. Csak reménykedni tudok, hogy nem vesztek el :)

⭐ Stella

(#18030) MrCsiT válasza Kashim (#18017) üzenetére


MrCsiT
addikt

ÚJ INFÓ : (kiemeltem pirossal, hogy hangsúlyos legyen ! )

Ez a Diablo 3 topic.

Aki eljut a 18.000 -ik hozzászólásig, és nekiáll nyafizni, hogy "Jajj, Spoiler" - hááát, szerintem ez röhejes ! :DDD
Olvassa el az 1-es hsz-t aztán húzzon el a topicból, vagy, fogja fel , hogy nem a matyóhímzés mindennapi nehézségeiről lesz szó, hanem - remélhetőleg - a játékról. (és nem a hibáiról, meg mindenféle hülye "37" -es hibákról, egyéb idiótaságokról, ha már egyszer megvette a nép..)

update : headhunter86 -nek is szól, ugyanez a hsz..

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18031) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Európai szervereken mennyire jellemző az adatvesztés? Amerikai szervereken áll a bál, sokan aranyat, tárgyakat, szinteket vesztenek/vesztettek.

Volt akinek 20e arany tűnt el, volt aki lvl 58-ról visszaesett lvl 40-re, volt akinek kardok tűntek el, volt akit ACT III-ról visszadobott ACT II-re, stb.

[ Szerkesztve ]

(#18032) Tom5 válasza Darth_Revan (#18031) üzenetére


Tom5
addikt

Eddig nem volt semmi ilyen...

(#18033) Rankerz válasza Darth_Revan (#18031) üzenetére


Rankerz
senior tag

Tegnap elértem az 51 es szintet utána kfiagytam majd amikor beléptem 50 es szintű voltam és pár xp kellett 51 hez.

Ma olyan volt hogy egy küldetéssel visszább rakott hogy onnan folytassam,bár abba sem vagyok biztos hogy a cuccaim mind megvannak még nem néztem meg túl lassú a szeró

(#18034) MrCsiT válasza Darth_Revan (#18031) üzenetére


MrCsiT
addikt

"Európai szervereken mennyire jellemző az adatvesztés?" - ez nehéz kérdés, mert pillanatnyilag belépni sem lehet :D ..én már az elejétől idiótaságnak tartottam, hogy a single kari is a szerón van tárolva : simán játszhatnék, ha nem online lenne minden sz*r .. :((( :(

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#18035) Kashim válasza MrCsiT (#18030) üzenetére


Kashim
őstag

Nem tudom miért nekem bunkózol, én csak tekintettel vagyok másokra. Már rég végigvittem, nem érdekel, ha valaki spoilerezik, viszont vannak akik lassabbak nálunk és ha épp benéz valami miatt, nem biztos hogy a játék utolsó pillanatáról készült bazi nagy képpel szeretne szembesülni. Aztán olvasgathatjuk a fél napos flamelést a topicban. Ilyen nehéz kicsit toleránsabbnak lenni?
A problémák meg a játékhoz tartoznak, ha már a Blizzard így elcseszte a startot, mégis hol kéne azokat megvitatni szerinted?

[ Szerkesztve ]

(#18036) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na Dio3 normal-on végigtolva.
Bő 26 óra, Lvl 33.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#18037) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Mai nap befejeztem inferno act 1 et ,skeleton kinget buff nélkül Butchert pedig 5X buffal öltem egyedül wizardal :)

El. Psy. Congroo.

(#18038) kovsol válasza Vistaboy (#18016) üzenetére


kovsol
titán

javaslom nézz be nightmare fokozatra is mielőtt levonod a végső kunkluziót, mert szerintem sokat dob a játékélményen a kis nehezítés :)

May the Force be with you!

(#18039) Joker94


Joker94
aktív tag

LvL 15-ös Barbáromnak 50 a DPS-e.
Ez jó vagy kevés? :)

(#18040) Tom5


Tom5
addikt

Tököm, hogy pont most nem megy a szerver...hét közben mikor dolgozok bezzeg menni fog. :W

(#18041) Klikodesh válasza Darth_Revan (#18031) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Ok be tudnak lepni ? A mazlistak.... :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#18042) moonguru


moonguru
őstag

Elkezdték vissza kérni az árát...

[link]

Monitor Guru!

(#18043) radi8tor válasza moonguru (#18042) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Le is oltották. ;]

⭐ Stella

(#18044) mikromanus


mikromanus
veterán

Épp békésen fosztogattam a jobb fegyverek közt az AH-ban, megvettem az aktuális fegyvert a következő 2-3 szintre, erre "felpróbálni" már nem tudta a barbárom. Remélem nem veszett el a kemény munkával összeseftelt fegyver+gold (legalábbis egyik csak meglesz ) :D

Eddig bejött, hogy vettem egy szintemre jót bagóért, aztán lecseréltem jobbra pár szint után és eladtam némi árréssell a régit. Azt hiszem 10k és 25k volt az előző vétele és 125-150k volt az eladási ár. (bár a blizz is lenyúlta a 15%-át és volt 35k-nyi fegyver ami valószinüleg vagy a nyakamon marad, vagy beszerzési áron megy csak el). Ti is így szereztek extra zsebpénzt a karitoknak? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18045) Darth_Revan válasza Tom5 (#18032) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ne is legyen, mert ha elő is fordul, akkor a Blizzard support ezen a téren olyan, mintha idióták ülnének a gép másik oldalán (legalábbis Amerikában) és 1 srácot sikerült jól megszívatniuk.

1) srác ír ticketet, hogy eltűnt 100k aranya és ACT III-ról visszakerült ACT II-be -> GM azt mondta, hogy valószínűleg az a baj, hogy laptopról játszik integrált GPU-val

LOL?

2) Srác ír ticketet, hogy lvl 38-as karaktere, amivel reggel ACT II Nightmare-n tolta estére LVL 15 lett ACT II normal mentéssel -> GM azt mondta, hogy feltörték az accját, ezért zárolta azt

LOL? Amúgy kiderült, hogy a 2. rollback miért történt. Srác tudta, hogy a GM hülye, hogy ráfogja a VGA-ra azt, hogy 100k arany elveszett, ezért írt még egy ticketet, de nem várt rá választ, hanem játszott tovább és később a következő GM, aki válaszolt rá nem vette fel vele a kapcsolatot és nem is kérdezett rá, hanem se szó, se beszéd, úgy adta vissza a 100k aranyat, hogy véglegesen törölte a lvl 38-as Nightmare fokozaton levő karakterét és helyette visszarakott egy mentést, ahol lvl 15-os a karakter, Normal fokozaton, de még megvan a hiányzó arany.

És ez még csak a jéghegy csúcsa :D

u.i.: Felrakta a srác a netre a levelet a GM-tól, amiből kiderül pár apróság, amit én nem tudtam eddig. Például az, hogy:
-ha egyszer feltörik a BNet accot, akkor addig nem kapsz az RMAH-hoz hozzáférést, amíg authenticatort nem csatolsz az accounthoz
-ha másodszor is feltörik az accod, akkor VÉGLEG elveszik a hozzáférésed az RMAH-tól

[ Szerkesztve ]

(#18046) mikromanus


mikromanus
veterán

37-es hibámat lecserélném 33-ra! Köszi, megvan Blizzard :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#18047) atidzsiforc válasza Kashim (#18000) üzenetére


atidzsiforc
őstag

serenity+lashing tail kick mindent lehoz

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#18048) D1Rect válasza mikromanus (#18044) üzenetére


D1Rect
félisten

Én azokat az itemeket rakom fel amit találok.
Sacc/kb belövöm az árát, levonok belőle egy keveset aztán kirakom annyiért.

(#18049) Klikodesh válasza #56230144 (#18014) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Akkor van aki tud jatszni a diablo3 al nem veszett karba az a sok fejlesztes.

Error37, nem tudja betolteni a karakterlistat, lagol jatek kozben.

Elvesztett achievementek, valoszinuleg lesznek ujra megszerezhetetlenek is koztuk amiket akozben szerzett meg az ember mig a server lennt volt, mindezt ennyi ev varakozas utan, es meg ara se tudjak fogni nincs eleg tapasztalatuk online jatekokkal

Sporoltak a servereken es ennek megint azok a szerencsetlkenek isszak a levet akik megvettek.

Battle net-et igenylo jatekot soha tobbet nem veszek, ez a DRM tonkretette meg a single playert is, meg egyszer nem vesznek palira ezzel a gannyal.

Fool me once, shame on — shame on you. Fool me — you can't get fooled again.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#18050) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Mennyi mf-fel rohangáltok? Most 71% van rajtam de, nem nagy szám a rare drop.
Legendary-t még nem is láttam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.