Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35501) Huma válasza Nordic (#35404) üzenetére


Huma
addikt

Már én is összefutottam vele. :D

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35502) sittes79 válasza Mumee (#35500) üzenetére


sittes79
addikt

Én act 5öt farmolom lábbal és egész jó cuccok esnek.... :DDD

(#35503) Djuree válasza sittes79 (#35502) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35504) Iginotus


Iginotus
őstag

Szerintetek mi a jó setup act 3 ra? Gondolom kell egy tank de monk vagy barbár vagy WD? És 2 dps mellé minimum?
Nekünk most van egy monk tankunk akit kb összecsuknak :) csak 60k hp 1000 loh meg 1200 ress és mégis. A 2 dps meg 40k+ de néha nagyon szopunk.
Szóval mi lenne az ideális összeállítás?

Plug and Pray... :)

(#35505) Thrawn


Thrawn
félisten

Hihetetlen, fél órán belül kipottyant ez a két gyűrű :DD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35506) Qru válasza Iginotus (#35504) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

2 barb tanknak, és 1 vagy 2 távolsági. WD/Sorci vagy D.Hunter. Szvsz ez a legjobb felállás.
Az hogy a monk ütős maradjon infen is nagyon durva cuccok kellenek rá. Ezzel szenvedek én is.

mod:

Thrawn: Mákos vagy. A set-es jó a másik nem egy nagy durranás.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#35507) persil válasza Thrawn (#35505) üzenetére


persil
nagyúr

lol -.-"

Nekem 1 perce esett egy ilvl 63 egykezes kard. Fog összeszorít, jobb klikk, ez most tuti jó lesz.
Str ok! Vit ok! Atk speed az is van, hihetetlen!
Sebzés: 384.

ilvl 63, 384 sebzés.... ez igen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35508) SSJPeter válasza Thrawn (#35505) üzenetére


SSJPeter
őstag

Gratula.
Jól látom,hogy Act 1-ben történt, ugye?
5-ös valorod volt vagy még az sem kellett hozzá?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35509) Cyberbeni válasza Qru (#35506) üzenetére


Cyberbeni
addikt

barb+monk a legjobb tanknak. második barbár nem ad pluszt az elsőhöz képest. esetleg 2 monk két külön mantrával, de war cry-hoz képest nem olyan jók a mantrák.
900-as resistet nem olyan nehéz összehozni monkkal, abból meg 1350 lesz war cry után.
vagy ha jó cuccai vannak, akkor elég egy monk/barbár a távolságiak mellé.

[ Szerkesztve ]

(#35510) Thrawn válasza SSJPeter (#35508) üzenetére


Thrawn
félisten

Act1-ben esett ötös valorral, semmi extra MF-fel. Egész pontosan a Cursed Hold végén esett, ott ahol a szellem Leoric lefejezi az asszonyt és rengeteg mob zúdul az emberre.

Már csak egy Natalya's cucc kell és kétszer olyan gyorsan töltődik vissza a Discipline ;]

persil: Sajna a lvl63 csak addig mutat jól amíg meg nem nézi közelebbről az ember. Szerintem még egy épkézláb 63-ast sem találtam eddig.

Qru: Kösz, rámfért már :) A legendary tényleg nem nagy szám ahogy elnézem az AH-t.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35511) drk88


drk88
senior tag

Lassan 60 lesz a barbárom is, tudna valaki mondani egy olyan gear buildet h ezzel is végig tudjam tolni egyedül infernot? milyen cuccokat érdemes venni neki stb.. köszi

(#35512) radi8tor válasza drk88 (#35511) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Először is szerezz 60 millió goldot a cuccokra. :)

⭐ Stella

(#35513) RockHaRD válasza Thrawn (#35510) üzenetére


RockHaRD
addikt

van egy hand crossbowm natalys. kell?

(#35514) Thrawn válasza RockHaRD (#35513) üzenetére


Thrawn
félisten

Kevés rajtuk a DPS, kétkezes xbowt használok (még). Szerintem kerítek majd egy köpenyt a szettből valamikor.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35515) drk88 válasza radi8tor (#35512) üzenetére


drk88
senior tag

sztem olcsobban is végig lehet tolni barbárral infernot :D

crit build vagy life on hit érdemesebb inkább?

[ Szerkesztve ]

(#35516) radi8tor válasza drk88 (#35515) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nekem van rajta mindkettő. Lehet ezért volt sokba.
LoH-ből 1000 körüli érték kell minimum, az alatt nem sokat érsz vele.

Resistekből sem árt 650 alapon, 800-900 buffolva war cry-al.
HP-ből 50k act3-4-re.

⭐ Stella

(#35517) Mumee válasza drk88 (#35515) üzenetére


Mumee
őstag

Így van. 150k-ból is végig lehet tolni. Igazából az effektivitás a megkérdőjelezhető.

(#35518) drk88 válasza Mumee (#35517) üzenetére


drk88
senior tag

azért a 60 milla és a 150k között van közép út is :D

(#35519) radi8tor válasza drk88 (#35518) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

2 milla és több hét AH figyelés, hogy észre vedd az olcsó cuccokat.

Végén marad a 60 milla :P

mikromanus: aztán az eliteknél szívás lesz a lassúcska tank, mert enrage-elnek és futhatsz előlük.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#35520) mikromanus válasza drk88 (#35515) üzenetére


mikromanus
veterán

Budget barb kijön kb félmillából is azt hiszem. Ez mondjuk nem tudom melyik build lehet, de szerintem a szaladgálós pörgettyűs critre gyúrós jellegű.

Tank build is kihozható olcsón. Ezzel vagy csapatban nyomulsz, vagy egyedül. Lecsapni nem tudnak, de lehet kicsit lassúcska lesz míg jobb cuccokat nem szerzel :DDD

(#35509) Cyberbeni
Már miért ne adna pluszt. Van épp elég kiáltás és plusz. Majd jól megosztoznak. Lehet allres-dodge-extradam kiáltás is mindenkinek so-sok extra armorral.
Barbár + DH kombó szerintem nagyon működőképes. Ilyennel már nyomultunk elég sokat. Nem tudom, hogy a monk jobb-e, de nekem olyan kis tündibündi csöppségnek tűnenk. Főként WotB hatása alatt :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35521) mikromanus válasza radi8tor (#35519) üzenetére


mikromanus
veterán

Eliteknél? Höhö. Ugyan. lábon kihordod az agyhalált is kellően deffenzív skillezéssel. Barbárként max bekapcsolod az ignore paint vagy nyomsz egy leapet és zúzod tovább. Persze azért idővel így is le kell nyomni, de nem vészes. Aki legutóbb viszonylag szűk keretből építkezett az majd' olyan jó lett védelemben, mint az én überbrutál karakterem, csak 10k DPS-sel... Azzal is lehet irtani, de scapatban hasznosabb...

A dupla-tripla-négyes elit pakkok viszont tudnak már vészhelyzetet generálni :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35522) P00By válasza P00By (#33908) üzenetére


P00By
nagyúr

Lassan haladok most értem ACT I végére... :o :)

(#35523) D1Rect válasza drk88 (#35518) üzenetére


D1Rect
félisten

Pár millóból fel tudod gearelni magad.
Nyilván minél jobb a játékos annál kevesebb gear kell.

(#35504) Iginotus: Kérem cserélje ki a felhasználót. :)

[ Szerkesztve ]

(#35524) Huma válasza mikromanus (#35520) üzenetére


Huma
addikt

Két War Cry nem adódik össze. A második kiáltás felülírja az elsőt.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35525) sith7 válasza Huma (#35524) üzenetére


sith7
nagyúr

Szép lenne, ha összeadódna ... képzelj el 4 barbárt coop - ban ... God mode :))

(#35526) mikromanus válasza Huma (#35524) üzenetére


mikromanus
veterán

Ha azonos akkro nem ad pluszt. Ha viszont van egy all resist növelő és egy life növelő és egy armor bonuszos barbár warcry akkro mindegyik rúna hatása érvényesül.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35527) mayerlaci válasza Archer (#2) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Are you fucking kidding me ?

(#35528) Huma válasza mikromanus (#35526) üzenetére


Huma
addikt

Nem. Már kipróbáltam egyszer egy másik barbárral. És hacsak azóta nem változtattak valamit akkor mindig csak az utolsó kiáltás érvényesül.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35529) P00By válasza mayerlaci (#35527) üzenetére


P00By
nagyúr

:K :D

(#35530) Wolverine válasza mayerlaci (#35527) üzenetére


Wolverine
félisten

A dátumot is láttad? :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35531) Huma válasza Huma (#35528) üzenetére


Huma
addikt

De ez szerintem érthető is mivel 4 barbár különböző war cry-al együtt haladva nem kicsit táp lenne.

+40% armor
+300 life reg és +10% life
+15% dodge
+50% all resist

Mindez folyamatosan.

Egy monk valami jóféle mantrával+War Cry sem rossz kombó.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35532) mikromanus válasza Huma (#35531) üzenetére


mikromanus
veterán

En is ezt hittem meg majdnem megszóltam a társam, hogy ne kiáltozza le a resistemet, de megmaradt az armor bonusz és resist is amikor teszteltük. Mondjuk ez 2-3 hete lehetett. Vagy azóta nerfelték, vagy van valami turpisság. Lehet a kiáltás "hatóideje" csökken?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35533) radi8tor válasza mikromanus (#35532) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ha WarCry-al kiáltotta le, akkor biztos az volt érvényben, aki később nyomott rá.

⭐ Stella

(#35534) atidzsiforc


atidzsiforc
őstag

:)

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#35535) D1Rect


D1Rect
félisten

Csak nekem DC-zik sokat mostanában a D3?

(#35536) F-ECT$ válasza D1Rect (#35535) üzenetére


F-ECT$
titán

DC nekem mostanában nem volt, viszont tegnap csontra fagyott. (Most először.)

Dive ever, work never.

(#35537) mikromanus válasza radi8tor (#35533) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor bugos volt a játék amiben néztük, vagy városban nem működött a felülcsapás. Megmaradt a káposzta és a kecske is. :D Azaz az armor bionusz és a resist is. Pedig már ideg voltam hogy nincs resistem és azért sérülök, de vagy akkor még működött a felülcsapás, vagy csak elbambultam az 1 perceket...

(#35536) F-ECT$
Nekem akkor fagy be totálisna ha egy pillanatra megszakad a net. UPC-nél előfordul. Utána kiléptet a Menübe, majd fél perc disconnect és veszett sokáig nem lehet semmit se kezdeni a géppel (nem lép ki és nem áll le a D3)

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35538) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Megéri 5 Statos Fist Weapont kovácsolni?Kiadhat egy 900+dps, Loh, socket fegyvert is?
Valaki próbálta már?
Vagy adjam el a receptet inkább.
Van egy csizma receptem is.AHn néztem 350kt ér...

[ Szerkesztve ]

(#35539) D1Rect válasza ProEvoFan (#35538) üzenetére


D1Rect
félisten

Nemérimeg.

(#35540) Huma válasza ProEvoFan (#35538) üzenetére


Huma
addikt

Nem éri meg mert nem lehet 63-as szintű fegyvert kovácsolni. (ha jól tudom) 63 alatt meg max csak közepes fegyver lesz belőle.

(#35537) mikromanus:
Ha gondolod gyorsba kipróbálhatjuk a war cry-os dolgot.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35541) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Kösz srácok, adom is el 75 ill. 350kért.

(#35542) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#35541) üzenetére


Cyberbeni
addikt

fegyvert nem érdemes craftolni, és páncélból is csak +6-osat, és abból is csak nem kaszt specifikusat.
egyébként meg achievement miatt lehet megéri megtartani

[ Szerkesztve ]

(#35543) Djuree válasza Cyberbeni (#35542) üzenetére


Djuree
félisten

páncélból a +5-ös is megéri. tegnap 2 olyat kraftoltam hogy beszarás, az első jobb lett mint ami rajtam volt, a második mégjobb, utána persze jöttek a szarok ahogy kell.
fegyverből viszont tényleg szarokat dob csak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35544) FehérHolló


FehérHolló
veterán

Csak engem zavar, hogy megvettem a játékot ~15k pénzért, és minden egyes indításnál egy WoW reklám világít az arcomba?
Kapják be.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#35545) Helmoras válasza Cyberbeni (#35542) üzenetére


Helmoras
őstag

Azt azért nem mondanám hogy abszolut nem éri meg, bár veszteséges nekem is, de volt már 900 dps-es kard 3-400 life on hittel meg slottal pár misiért el is ment...

(#35546) sith7 válasza FehérHolló (#35544) üzenetére


sith7
nagyúr

Én ott csak a "Play" gombot látom ... :)) ... tegyél te is így ... ;)

(#35547) Cyberbeni válasza Djuree (#35543) üzenetére


Cyberbeni
addikt

+6-os nagyobb eséllyel lesz jobb, mint amennyivel drágább.

(#35548) Djuree válasza Cyberbeni (#35547) üzenetére


Djuree
félisten

hát a +5-ös recept 500k körül van, a +6-os meg 8-10 milla. nekem annyival nem ér többet.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35549) Cyberbeni válasza Djuree (#35548) üzenetére


Cyberbeni
addikt

craftolni, nem a recept

(#35550) Djuree válasza Cyberbeni (#35549) üzenetére


Djuree
félisten

ja az lehet. sajna nincs pénzem a +6-os receptre.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.