Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#47001) X Factor válasza userxy (#47000) üzenetére


X Factor
addikt

Farmolásnak nem mondanám, de ss-el 150k-m van és így azért hasznos vagyok egy partiban.

Make things work

(#47002) F-ECT$


F-ECT$
titán

Volt régebben linkelve egy táblázat, hogy melyik wizard skill mennyit kap a loh-ból. Ezek igazak a life stealre (a 80%-os csökkentéssel számolva) is? Tehát pl a hydra 0-t gyógyít a steal-lel is?

Dive ever, work never.

(#47003) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

1 gyors kérdés, nem alt-ot kell nyomni, h ha 2 dolog van, mondjuk 2 gyűrű, és az inventoris cuccot mind2-vel szeretném összehasonlítani?

Mondjuk, valszeg gyanúsan keverem.. Kicsit fáradt vagyok.. :B

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#47004) radi8tor válasza hackeeeee (#47003) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Én nem ismerek ilyen funkciót, de lehet tanulatlan vagyok. :B

⭐ Stella

(#47005) maross válasza hackeeeee (#47003) üzenetére


maross
veterán

Ha az inventoryban van egy gyurud, alapbol a bal oldali equippeddel hasonlitja ossze, altot is tartod, akkor a jobb oldalival. Lehet altgr-t nyomtal, es nem szerette, vagy nem volt equippelve ket gyuru :). Vagy passz :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#47006) hackeeeee válasza radi8tor (#47004) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Pl. ha van 2 fegyó a kezedbe, és van 1 az inventory-ban, akkor össze lehet hasonlítani mindkettővel, úgy h az egér az inventory-ban lévő fegyón van.. :)

(#47005) maross: :R Csak úgy emlékeztem, hogy ez fegyvernél is működik, de játék alatt nem, de viszont AH-ban működik (ha jól emlékszem).

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#47007) hackeeeee válasza hackeeeee (#47006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Nah mostmár működik fegyóknál is..

Véleményem szubjektív...

(#47008) norton2


norton2
csendes tag

Szerintetek mennyiért megy el RMAHban? Még csak hasonlót sem találtam bent ekkora block+wizard skill comboval, bár vannak kétségeim afelől, hogy minden tulajdonságra szűrni kellene -e.

(#47009) warcat válasza norton2 (#47008) üzenetére


warcat
veterán

Szép is,jó is,de hatalmas mennyiségű dps jön az offhandből,és nem látom át hova kellene pajzs.A tankwizardot nerfelték,másnak meg nem kell.HCban már árdekes lenne.

Drizzt : lehet lassan elapadnak a billiók a botoktól, szerintem sokan vettek 100 milliós tételekben az extrabrutál cuccokért,és még az egyszeri játékos is elcsábul 1euró/1m környékén ha nagyon nem megy infernó.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#47010) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Eladtam 10M goldot RMAH-ban, határozottan magasabb az árfolyama, mint hétvége előtt. Persze így is lópikula. :D

[ Szerkesztve ]

I am having fun staying poor.

(#47011) sunnymarcell válasza norton2 (#47008) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

nagyon kevés wizardnak adnak már pajzsot, kb. már mindenki sourcét használ

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47012) mikromanus


mikromanus
veterán

Picit fejlesztettem egy-két vértdarabot. Ha már annyira sok potyog csak van nekem való is. A tankfelszerelésben bebiztosítottam az armor előnyt a Diabloproigress toplistán:
1 MikroMonster barb 9544
2 Filthy barb 8955

Ez egy darabig szinten tart. Pajzs nélkül amu és egy gyűrű váltással megvan a 80k DPS Battle rage után (crites rúnánál). Act 3-ra elég lesz azt hiszem... :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#47013) norton2


norton2
csendes tag

Köszi a válaszokat, erről a változásról lemaradtam

(#47014) GeneraL_XTX válasza sunnymarcell (#46995) üzenetére


GeneraL_XTX
veterán

köszi, fejlesztettem, beállítottam amit mondtál most már jobb.

buffal minimum 750-es resistek, 20% blockos pajzs, magasabb armor :R

(#47015) xavix13


xavix13
senior tag

Egy gyors kérdés:

Olvasgatom itt hogy több százezerért esetleg több millióért vesznek az emberek cuccokat. Meg ilyen-olyan 10 millás gearek vannak.

Szóval honnan az istenből szedtek össze annyi pénzt? Nekem eddig a legnagyobb összegem egyszerre 470k volt (LvL 51 monkom van). A fentebb linkelt Mace-el is bazi nagy szerencsém volt. Mobokból alig esik pár ezer, a drop pedig olyan szutyok hogy értelmes cucc eddig még nem esett amit eladhattam volna. Pl. legendary/set item mikor fog esni? Szinthez van kötve? Most kezdek majd hellen, eddig még egyel sem találkoztam.
Infernon több arany/jobb cucc fog esni? Vagy craftoltok?

Egy szóval hogy lehet gyorsan sok pénzt szerezni? (Persze tudom hogy nincs instant meggazdagodás az arany vásárlást leszámítva.)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#47016) Rankerz


Rankerz
senior tag

Vettem egy új Bul-Kathos's Wedding Band gyűrű Hc ban.

8k damage/sec-et sebzett Belialra :Y Ami mellett olyan 1k life/sec et regenerál.

Most vagy én néztem be valamit vagy megvan a legújabb op cucc :DDD

(#47017) userxy válasza xavix13 (#47015) üzenetére


userxy
őstag

Infernon jobban jön a gold, meg aki játszik sokat annak előbb utóbb esik jó cucc is ami AH-ba érhet némi goldot.

Abból gondolva hogy, 51-es mondod van te valószínűleg nem tartozol a sokat játszók közé.

Nyogodj meg előbb utóbb neked is lesz annyi goldod :D

Mellékesen most számolgattam ahba kb 10 millábol lehet csinálni a wizardnak egy glass canon geart hogy 90- 100k dps-e legyen. :D

(#47016) Rankerz

Kedvemért teszteld le újra :D

[ Szerkesztve ]

(#47018) xavix13 válasza userxy (#47017) üzenetére


xavix13
senior tag

Igazából ez a haverom accountja csak én is /jobbára én/ játszok vele. Kb. 1 hónapja vette meg a játékot.
Többet játszottam már vele mint ő. :DDD

Amúgy arra gondoltam még, hogy az AH-ban kéne olyan cuccokat keresni amit a tudásához képest áron alul árulnak, majd pedig eladni annyiért amennyit ér.
Ezzel csak az a baj hogy nem igazából tudom még hogy mi a "jó" cucc, min mennyit lehet keresni, meg hogy mi mennyit is ér. Feleslegesen meg nem akarok cuccokat vásárolni hogy a nyakamon maradjon.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#47019) Rankerz válasza userxy (#47017) üzenetére


Rankerz
senior tag

Tessék , csak állok semmit nem nyomva. Második run

[link]

[link]

[link]

(#47020) SSJPeter válasza xavix13 (#47015) üzenetére


SSJPeter
őstag

Egy szóval hogy lehet gyorsan sok pénzt szerezni? (Persze tudom hogy nincs instant meggazdagodás az arany vásárlást leszámítva.)

Az egyik becsületes megoldása ennek, hogy folyamatosan infernó act 2-3-at farmolod, bár ahhoz hogy gyors legyen jó mákosnak kell lenni.
El kell jutni arra a szintre, hogy képes legyél erre, onnantól kezdve csak szerencse kérdése.
Bármilyen komolyabb cuccot akarsz szerezni azt szinte csak infernón tudod megtalálni.

Pl. "legendary/set item mikor fog esni? Szinthez van kötve?"

Az act szintjéhez van kötve és a szerencséhez.
Legjobb esélyed erre is infernó act 3-ban van.

Let’s go Brandon!

(#47021) radi8tor válasza Rankerz (#47019) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szép baleset. :D :C

⭐ Stella

(#47022) userxy


userxy
őstag

(#47023) sunnymarcell válasza xavix13 (#47015) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

infernót farmolják éjjel nappal, és kb. 20ból 1 item eladható 5 milla felett.

(#47022) userxy: erre szerintem már minden értelmes DH user rájött, és nem kell tank gear hozzá, csak focused mind és smoke screen, és minden teszkós gearrel megy
de legalább így a sok núb talán rájön hogy rattling roll helyett ezt kéne használni...

[ Szerkesztve ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47024) radi8tor válasza userxy (#47022) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Legjobb comment: Bowling Ball Build is surprisingly effective...until you realize you just flew through a reflect damage pack. :C :))

⭐ Stella

(#47025) userxy válasza radi8tor (#47024) üzenetére


userxy
őstag

A reflect damage az mindenhogy szopás DH-val sztem :D Csak szimplán lövök egy Cluster Bombot azt ha nem smoke screenbe tolom akkor vége :D

[ Szerkesztve ]

(#47026) sunnymarcell válasza radi8tor (#47024) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

hát DH-val szerintem a reflect dmg-s pakkot skippelheted is, akár shadow power gloom, akár nem, ha nem akarsz 5 percen át keresztül szenvedni vele :D

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47027) sith7


sith7
nagyúr

Jelenleg így néz ki a monkom: [link]

Kérdés:

Miért ír ki mégis 30.5 chc - t, amikor az csak 25.5 ... :F

(#47028) radi8tor válasza sith7 (#47027) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Gondolom valamelyik beállított passzív skilled megemeli. :U

⭐ Stella

(#47029) Franklin válasza sith7 (#47027) üzenetére


Franklin
addikt

Gondolom az Enci kavar be a dologba :-)

(#47030) sith7 válasza Franklin (#47029) üzenetére


sith7
nagyúr

Az lehet ... :B ... mert skill - t nem látok ilyet, ami a chc - t növeli meg :(

(#47031) Ren Hoek válasza sunnymarcell (#47023) üzenetére


Ren Hoek
veterán

20-ból 1 eladható 5M felett? Ezt viccnek szántad? :DDD Na persze... nekem egész karrierem alatt 3M-es gyűrű volt ami jött és az volt a max. Meg egy szerintem 10millás bracer, amit soha nem tudtam eladni. Manapság szerintem ha 200 db 60+ -os tárgyból ha megtartok 1-et az jó arány, és azt se lehet nagyon eladni, csak apróért.

Cimbi kb 300 órája tolja, A1-et farmolták ezer évig, és csodálkozott, hogy nekem esett 3 milliós gyűrű, mert neki csak 500K volt ami max elment.

Mellesleg az AH flippelés (kereskedés) mehet normális keretek között, sokkal gyorsabban lehet vele millákat összeszedni, mint farmolni ezer évig ugyan azt. Csak indulótőke kell hozzá az fix. Jelenleg ez pár millió, és képben kell lenni mit visznek az emberek jelenleg.

Amit hamar el tudtam adni, azt AH-ból vettem céltudatosan statokra rákeresve sokat böngészve. Csak sajnos az a rohadt Fiery brimstone bevásárlás leharmadolta a tőkémet és azóta is csökken, azóta nem tudok flipelni :(

(#47032) proci985


proci985
MODERÁTOR

találtam új fegyvert AHban, megvan a 78k dps DHval sharpshooter nélkül (azzal 135k). másképp: inferno butcher 15sec alatt megvan marked for death nélkül:).

érzésre olyan 80-85k dpsnél nem is biztos, hogy kelleni fog több.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#47033) CooLM@$TeR válasza sith7 (#47027) üzenetére


CooLM@$TeR
tag

Minden karakternek első szinten is van 5% chc és 50% cdmg, hogy alapból is legyen esélyed criticalt ütni.

[ Szerkesztve ]

(#47034) sunnymarcell válasza sith7 (#47027) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

az 5 chc és 50% chd az alap minden karinál

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47036) Helmoras


Helmoras
őstag

Mf ügyben irok... leteszteltem a dolgokat mert nem nagyon értettem

valóban 300 a max, a saját cuccaid + paragonból, erre jön a followerből max 24 és erre jön a 75 valorból, így a max 399

Speciális eset amikor shrine kerül a karakterre olyankor valamiért nekem a 399 ből redukálja 375 re :S

(#47037) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Bakker az arany eladás durva. 2 millát tettem be 1.18 euért, és abba millisecundumban elvitték ahogy megnyomtam a gombot :D

Nem a Blizz vásárolja a Goldot?

(#47038) AlyArkhon válasza Ren Hoek (#47037) üzenetére


AlyArkhon
őstag

én tegnap 10 milles egységeket pakolgattam be és azokat is abban a pillanatban vették meg ahogy megjelent szerintem a listán :DDD

Sierra Leone sokat szenvedett népének és mindazoknak , akik hiszik , hogy a pokolban is élhetnek Angyalok. UI .: Diabló él !!

(#47039) sunnymarcell válasza Ren Hoek (#47037) üzenetére


sunnymarcell
aktív tag

új cuccok miatt gondolom. mivel nagyon overpriced minden, és viszonylag olcsó a gold, ezért most viszik mint a cukrot

[ Módosította: radi8tor ]

Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

(#47041) warcat válasza Ren Hoek (#47037) üzenetére


warcat
veterán

2-4-600 milliós tételeknél szerinted milyen gyorsan kerülsz sorra,akik korábban csengették a 250 eurókat most aranyat vesznek,mert a legjobb cuccok már nem RMAHban vannak,mert kevés a 250 eurós határ ahogy megmondtam az egész elején,
No meg túl is van árazva RMAH rendesen ,mert mindenki valami jobb arany/eur váltást szeretne kicsikarni.

EA: It's in the crate!

(#47043) ProEvoFan válasza sunnymarcell (#46977) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezen vitatkoznék.A setek ára nem mostanában fog lemenni...a pajzsomat 5 millióért vettem pár napja.2 napja már 33 millióért van ugyan ilyen, közel sem hasonló meg 10+ millióért.
Ami elég olcsó volt, meg még talán az is(?), az a fegyver árak.De ez is csak a "szerencsésebbé tették a kraftolást" tétel miatt.De itt is a komolyabb fegyverek, ami 900+dps, 150+ stat, LoH, socket már megint 40+ millióba mennek...de vannak stat nélküli, LoH, socket fegyverek "jó" áron.
Na meg RMAHba szarják az olcsó aranyat, szvsz az infláció a küszöbön van, de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

(#47044) X Factor válasza proci985 (#47032) üzenetére


X Factor
addikt

érzésre olyan 80-85k dpsnél nem is biztos, hogy kelleni fog több. Abból sosem elég. :)

Make things work

(#47045) danilla válasza proci985 (#47032) üzenetére


danilla
őstag

Nekem 81k dps-em van. Azt kell, hogy mondjam, nem kell ennél több, de nem gond ha van ;]

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#47046) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

moin,

mit kellene gyurmáznom? [link] (nevet ne nézzétek :DDD)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47047) X Factor válasza Mr.Csizmás (#47046) üzenetére


X Factor
addikt

crit chance, crit dmg, mondjuk te azon ritka dh-k közé tartozol aki túl is él:D

Make things work

(#47048) nightmare13


nightmare13
senior tag

Act 1 Infernoban ennek a drágaszágnak kitart vajon a végéig az ereje? Nem nagyon szoktam buildeket, meg hasonlókat nézni, azt rakom egybe, amit használhatónak érzek :P

Illetve ami képeket ide betesztek, azt sima print screennel toljátok? Nekem tegnap nem a játékról, hanem egy nyitott honlapról csinálta :D

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#47049) Mr.Csizmás válasza X Factor (#47047) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hm?

a múltkori úthenger jellegű partira gondolsz? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#47050) sith7


sith7
nagyúr

az 5 chc és 50% chd az alap minden karinál

hm ... ezt nem tudtam ... de akkor a profile oldalon miért nem írja ki ? :U

Alyarkhon
Az szép, grat :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.