Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#17001) Integra válasza mikromanus (#16999) üzenetére


Integra
titán

kb ugyanígy használom én is :D
stun, frenzy, meg jobb klikkre az a lökéshullám állítva. egész használható. meg a passzívot is végre beállítottam. érezhetően sokat számít a passzív, a butcher-nél nem is haltam meg :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17002) Wolverine válasza Cingáriusz (#16868) üzenetére


Wolverine
félisten

Dehogynincs... :) Csak épp a héten szabadságon van :DDD

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17003) Djuree válasza Integra (#16973) üzenetére


Djuree
félisten

én is szétszedem, mivel alig érnek valamit. craftolni az elején sztem nincs értelme, mert az AH-ban olcsók a uniq itemek. viszont ha craftolsz uniq-ot, azt el lehet adni jó pénzért, ergo csak uniq-ot éri meg craftolni és azt betenni Ah-ba.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17004) Ghoosty válasza X Factor (#16998) üzenetére


Ghoosty
őstag

Én se tervezem használni az AH-t, max majd eladóként. D2-ben is megoldottam, hogy csak saját cuccokból gazdálkodok és itt is megfogom. Inferno szinten majd mégegyszer átgondolom, de én szeretem, ha a játék nehéz.

(#17005) Djuree válasza LLam (#16952) üzenetére


Djuree
félisten

gyenge a procid, visszahúzza az egész gépet. nekem is ilyen a vga-m mint neked, meg a memó is, de a procim sokkal jobb, nálam full hd-ban tökéletesen fut.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#17006) dilipok válasza LLam (#16989) üzenetére


dilipok
veterán

miert is hasznalsz XP-t? :Y :F Ne csodalkozz, ha erdekes dolgokat produkal...

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17007) Wolverine válasza Cyberpunk (#16942) üzenetére


Wolverine
félisten

Én írtam konkrét számot ebben a kommentben. Amit nem számoltam bele a passzívok mellett, az az Elective mód bekapcsolása :)

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17008) FehérHolló


FehérHolló
veterán

A rohadt életbe, hogy 150 MB hiányzott a letöltésből és a cancel helyett a jobb felső X-re nyomtam, így minden elveszett... Megpaskolnám az okos buksiját annak, aki ezt így találta ki. (X-nél determinisztikusan elveszik a legutóbbi letöltött adag, Cancel-nél menti.)
Be kellett jönni dógozni.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#17009) Joker94


Joker94
aktív tag

Skeleton King-et megöltem a Barbáromal,ennyi volt a Starter Edition,de közben elkezdtem a Monk-al is,és a barbáral is előröll kell kezdenem a játékot most. :( Cuccaim megmaradtak meg a 9-es szint is.

(#17010) b3Ro


b3Ro
senior tag

Act 2 letudva. A kommenteket olvasva, azt hittem, h megizzadok Belial ellen, de szerencsére nem haltam meg, hala a Vault kepésségemnek.

(#17011) Ghoosty válasza Joker94 (#17009) üzenetére


Ghoosty
őstag

Megmarad minden.

(#17012) Dani82


Dani82
senior tag

Van itten szerintetek agro? Azaz van letjogosultsaga beszelni tankrol? Van threat egyaltalan?
Vagy mi alapjan "valasztanak" targetet a mobok?

(#17013) Wolverine válasza megint én (#16985) üzenetére


Wolverine
félisten

Random istenasszony tréfája :) Viszont ez tökéletes craftalapanyagot jelent, ha szétszeded.

#16995: ne viccelj, lvl15-re az unlockolt skilljeid gyakorlatilag mindegyikénél van már rúna.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17014) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Beléptem egy haverhoz, aki Act 2-n járt. Most mikor én egyedül átléptem Act 2-re nem látom a filmet.
Elő lehet valahogy csalni az átvezető filmet újból?

⭐ Stella

(#17015) frame>24 válasza mikromanus (#16997) üzenetére


frame>24
addikt

Tehát wizardom van.
Emiatt minden kell, ami intelligence-re ad, és nem árt a + life/kill attribútum sem. Eddig ennyi, Act I vége felé még nem tudom, pontosan mi kellhet majd még. (valszeg +resist, +vitality, +max arcane, dmg converted to life, stb. de az is kérdéses, később milyen attribokat adnak az itemek.) Tényleg itt van később +to all skills cucc? - az jó mindig :)

Skillek közül diamond skin, wave of force, ice armor, electrocute, arcane orb --> ezek vannak beállítva, passzívnak meg a power hungry, (hogy a health globe-ok arcane-t is adjanak)

Ez a játék nagyon más, mint a 2. Csak most kezdem megérteni, hogy itt tényleg azon van a lényeg, hogy a képességeid mindegyike csak a "végén" lesz nyitva, és addig rajtad áll, hogyan válogatod a geart. Amúgy gemet még nem dobtak nekem, azokra még kíváncsi leszek.

mod (#17007) Wolverine az elective mód kötelező, sokkal jobban be lehet állítani a kezelést, azonnal kapcsoljátok be!
Meg Integra-nál én sem értem, hogyhogy nincs rúnája, nekem már 3-4 van tuti. Lehet nem vette észre, hogyan lehet társítani.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#17016) Joker94 válasza Ghoosty (#17011) üzenetére


Joker94
aktív tag

De miért kezdette velem előről a játékot? :U
Hogyan tudok vissza menni Skeleton megölése utánig?

(#17017) Dani82 válasza radi8tor (#17014) üzenetére


Dani82
senior tag

Menuben, ha jol tévedek a cinematics-ban meg tudod nézni

[ Szerkesztve ]

(#17018) LLam válasza dilipok (#17006) üzenetére


LLam
senior tag

az xp-vel semmi baj.. :)

Stay hungry!

(#17019) LLam válasza Djuree (#17005) üzenetére


LLam
senior tag

köszi, én is a procra gyanakszom.

Stay hungry!

(#17020) Wolverine válasza radi8tor (#17014) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, a loginscreenen van egy Cinematics gomb, ott a játék közbeni átvezetőket is megnézheted :) Ráadásul ha jól emlékszem, akkor karakterek szerint válogatva, ahol lényeges, kivel játszottál.

#17016: hogy adtad hozzá a teljes játék kódját az accountodhoz? Új játékként, vagy upgrade-elted a meglevő guest passzal csinált Starter Editiont? Ha az előbbi, akkor buktad a dolgot; ha utóbbi, akkor meg kell lennie a barbárodnak.
szerk: ha az a problémád, hogy másik questet akarsz csinálni, akkor belépésnél ne a Resume Quest gombra nyomj, hanem a Choose Questre.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17021) mikromanus válasza frame>24 (#17015) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem már dobtak jópár chippedet vagy mit. Mire rászántam magam és összedobtam az ékszeresnél 1-2 darabot flavedre elkezdtek a flavedek is esni. Azért az első pajzsomban ott figyelt a chipped rubin (bár lehet flaved volt és arra fizettem 500 goldot) :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#17022) Integra válasza radi8tor (#17014) üzenetére


Integra
titán

külön menü van az átvezetőknek :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#17023) frame>24 válasza frame>24 (#17015) üzenetére


frame>24
addikt

korrekció. hogy lenne már +all skills :W , csak hát a régi beidegzések, bocs! :B

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#17024) Joker94 válasza Wolverine (#17020) üzenetére


Joker94
aktív tag

Guest Pass,a barbárom megvan. Minden cucca megvan csak full előlről kezdette velem a játékot,holnap megyek a teljes játékért. :))

(#17025) Ghoosty válasza Joker94 (#17016) üzenetére


Ghoosty
őstag

Azért kezdette veled elölről, mert a Starter a skeleton kinging tart, utána sehogy se tudsz menni. Mikor majd megveszed az teljeset és upgrade-eled, akkor folytathatod.
Ha SK runokat akarsz csinálni, akkor ott van a change quest gomb és azzal be tudod állítani, hogy honnan akarsz kezdeni.

(#17026) dilipok válasza LLam (#17018) üzenetére


dilipok
veterán

de miert hasznalsz xp-t? De komolyan? Van valami esszeru magyarazat ra, vagy csak ugy?

(Hasznald pls a szerkesztes gombot)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17027) boogie84


boogie84
veterán

Vendégkártya, akinek kell:

[link]

Első regelő viszi.

(#17030) Gabás: Aktiváltad?

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#17028) -conrad- válasza Djuree (#17003) üzenetére


-conrad-
addikt

Ja megéri szétszedni, egy kék ára kb. 80gold és dob egy kék subtle essence-t, néha fogat. AH-ban 2000 goldért vettem 100 darab subtle essence-t.... :D

(#17029) killerjohn


killerjohn
addikt

az a legnagyobb baj az eyefinity-vel, hogy annak ellenére, hogy állati feeling, egyszerűen használhatatlan. Menet közben (számomra) nagyon fontos a minimap, és az elfogadhatatlan, hogy fél méterre a harctól, jobb oldalon kint a fenében van :(

(#17030) Gabás válasza boogie84 (#17027) üzenetére


Gabás
addikt

köszönöm :R
mod: igen, azért köszömöm:)

[ Szerkesztve ]

(#17031) LLam válasza dilipok (#17026) üzenetére


LLam
senior tag

ez egy célgép, nem gémre raktam össze. xp kellett a másik dologra és ez mardt rajta. semmi előnyét nem látom a 7-nek, a 4g ramból pedig csak 3 g-t tudok használni mert az alaplap ennyit lát és a 7 alapból mezabál 1et. xp tokkal vonóval av logmein etc 450 mb ram.

mondjuk most beletetted a bogarat a fülembe, lehet felteszem és megnézem h azalatt is szopok-e az fps-sel.. :)

Stay hungry!

(#17032) dilipok válasza LLam (#17031) üzenetére


dilipok
veterán

egy probat meger :) erdekel engem is, h lesz-e valtozas, uh majd ird le a tapasztalataidat pls.

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#17033) Wolverine válasza Joker94 (#17024) üzenetére


Wolverine
félisten

Szóval még nem upgrade-elted... akkor azért nem tudsz továbbmenni, amit Ghoosty írt: a Starter eddig tart, mint a béta. Ha megvetted és upgrade-elted, akkor tovább tudsz menni... addig vagy farmolod Leoricot lvl13-ig (az a szintkorlát), vagy kipróbálsz másik karaktert is.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#17034) temes69


temes69
aktív tag

emberek rájöttem az új skillrendszer legnagyobb előnyére: bewhiskyzve sem bírod félrefejleszteni a karit :D ma este azért letesztelem :)
valaki megtudná mondani, hogy WD-nél hogy tudom megnézni hogy az elsődleges skillek mennyit sebeznek? azt meg tudom nézni, hogy mennyi a dps-em, de az most mire vonatkozik? a fegyveres sebzésre vagy a skillre? valahol olvastam itt hogy a fegyverből ered a skill sebzése is.

(#17035) atidzsiforc válasza LLam (#17031) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Nem az alaplapod nem latja a ramot, hanem a 32bites oskovulet operacios rendszertelenseg nem tud kezelni vrammal egyutt 4gb-nal tobbet.

[ Szerkesztve ]

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17036) atidzsiforc válasza temes69 (#17034) üzenetére


atidzsiforc
őstag

Battle.neten van skill calculator, abban tudod megnezni.

r_picmip 16-al a koromporkolt is letisztultabb elmenyt nyujt

(#17037) persil válasza LLam (#17031) üzenetére


persil
nagyúr

"semmi előnyét nem látom a 7-nek"

Ugyanolyan, mint az xp, csak gyorsabb, stabilabb, biztonságosabb és azzal szemben, hogy az xp már nem is nagyon támogatott, ez még évekig supportolva lesz.
Semmi, hangsúlyozom semmi nem szól a mellett, hogy valaki xp-t használjon.

Ettől független, ha te azt szereted, akkor rendben, mindenki tiszteletben tartja csak ne mond, hogy az a hatszázmillió dolog, ami a 7-es mellett szól nem előny.
Csak előnye van az xp-vel szemben.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17038) D4v3 válasza Wolverine (#17033) üzenetére


D4v3
őstag

Boss farmnak semmi értelme. Xp-t már úgysem ad, loot meg jobb esik rareből.

(#17039) persil válasza temes69 (#17034) üzenetére


persil
nagyúr

A karakterlapon kiírt dps a te fegyveres sebzésed. Ha egy skill 150%-ot sebez, akkor annak a másfélszeresét fogja ütni, ami oda ki van írva.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#17040) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Komolyan nem értelek titeket...Én akárhogy gearelem magam nem tudok ilyen 1000+-os dps-t kihozni. Pedig relatív jó fegyvereim vannak. A barbáromnak is most vettem 2db 50+dps-es fegyót és még mindig csak 540dps-nél tartok 32-es szinten. :((( Nagyon nem látom át ezt az egészet... :(

(#17041) mephi666 válasza Nordic (#17040) üzenetére


mephi666
nagyúr

tegnap én megfigyeltem érdekességeket: van pl gyűrű, ami ad 3-5dps-t... ebből a damage-em sokkal jobban nő, mintha 20int-et adna :K érdemes ezt is figyelni... nem tudom, hogy számolja ki, mert valószínűleg belejön az int is és ezért ez nem 3-5 dmg-et ér pluszba, hanem többszörösét (cserélgettem a cuccokat össze-vissza és néztem a karakterlapon a hatást: ez az egyik legjobb dolog, hogy végre van normális karakterlap, ahol szétbontva minden értéket megtalálsz)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17042) sto1911


sto1911
veterán

(#17043) Blizz


Blizz
őstag

yeah,60perc :U fogadjunk több lesz

No mistakes, just happy little accidents

(#17044) Ptech válasza Nordic (#17040) üzenetére


Ptech
őstag

+str, +dam, +attack speed%
Nagyon bevásárolni nincs értelme amúgy, pár szint, és mehetnek a kukába ezek a cuccok is.

sto1911: :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17045) mephi666 válasza Ptech (#17044) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, ez a fura nekem is, mert d2-ben volt, hogy 29en felkaptam a vipermagi páncélt és aztán tal rasha-ig le sem vettem :) ...itt meg 1-2 szint és simán eshet olyan cucc, ami mellett kuka az előző (aminek örült az ember fél órája, mint majom a farkának)

#17042: még jó, hogy printscreeneltem :D jót röhögtem a beszólásokon

#17047: írták még fejlesztés alatt, hogy meg akarják szüntetni a "runolgatást", ami volt d2-nél... itt lényegében mindenhol megéri majd ölni, mert bármilyen unique monsterből eshet jó cucc... ez szerintem pozitív, mert oda mehet az ember, ahova akar... d2-ben a területek 95%-án csak átfutottam kötelező jelleggel, utána pár "kedvenc" területemen öltem bossokat és slussz... itt meg választhatok :) ...király

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#17046) LLam


LLam
senior tag

imho itt az ideje kasztonként topicot nyitni..

Stay hungry!

(#17047) killerjohn válasza D4v3 (#17038) üzenetére


killerjohn
addikt

ez konkrét info vagy csak sejtés? mert akkor a fene sem megy bossokra mint D2-ben...

Ptech: jaja, szerintem inferno-ig nem érdemes vásárolni, és akkor is addig kuporgatni, amíg az ember tud venni értelmes inferno cuccot magára...

[ Szerkesztve ]

(#17048) kutga válasza mephi666 (#17045) üzenetére


kutga
nagyúr

Ez nem a srác első húzása. :P

Let the Zone take me if I am.

(#17049) X Factor válasza temes69 (#17034) üzenetére


X Factor
addikt

Optionsbe, engedélyezd az advanced tooltipst, és akkor látod majd h. melyik skill hány +dmg %.

mephi666 Igen, ezt én észrevettem, meg az atck spd% is, nagyon durva +10% rengeteget dobhat, főleg h. ha több item is ad.

Ptech Érdemes, ha elhasználta az ember, megy vissza AH-ba.

[ Szerkesztve ]

Make things work

(#17050) omikron23


omikron23
senior tag

Erősen napiszar gyanús a dolog... :D

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.