Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#11001) Neró válasza szepi79 (#11000) üzenetére


Neró
őstag

Mi is a TS-et fogjuk használni - úgy sokkal élvezetesebb ha közben tudsz rendesen kommunikálni a társaiddal.

| www.diablohungary.hu

(#11002) Gorneck válasza szepi79 (#11000) üzenetére


Gorneck
titán

Régi dio motoros vagyok, ahogy ismerős is...
1-2vel is nagyon sokat játszottam, de akkor ez kicsit másképp nézett ki. :)

Magasabb szint miatt kérdeztem inkább...

Gorneck#1239

(#11003) RockHaRD válasza Neró (#11001) üzenetére


RockHaRD
addikt

mumble powa ;]

(#11004) maross válasza RockHaRD (#11003) üzenetére


maross
veterán

vannak valami ingyenes mumble szerverek? vagy nem kell hozza? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11005) Wolverine válasza Gorneck (#10995) üzenetére


Wolverine
félisten

Próbáltad a Mumble-t?

Alg, hiába nincs WoW-od, attól még ellophatják az accountod... ez általában automatizált.

szerk: maross, a Mumble ingyenes, vagyis akár te is felállíthatsz szervert, ha minden igaz...

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11006) Mukorka válasza maross (#11004) üzenetére


Mukorka
addikt

[link] Itt minden megvan ami a kezdéshez kell. 4 szerver közül lehet választani.
Én is csak ajánlani tudom a mumble-t. Szerintem jobb mint a TS, évek óta használjuk.

(#11007: hess

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11007) RockHaRD válasza maross (#11004) üzenetére


RockHaRD
addikt

Mumble.hu :))

szerk.: szemét mákor megelőzött ;]

mukor egy horse lover

[ Szerkesztve ]

(#11008) maross


maross
veterán

Koszi mindharmat, hetvegen kiprobalom.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#11009) Hanok válasza Mukorka (#11006) üzenetére


Hanok
senior tag

Épp TS szervet próbálunk összehozni... Ezt nem ismertem eddig, ez a cucc mennyire jó? (saját tapasztalat alapján)

(#11010) Cybertrone válasza Hanok (#11009) üzenetére


Cybertrone
veterán

Teljesen jó! ;)

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#11011) Wolverine válasza Hanok (#11009) üzenetére


Wolverine
félisten

Profi WoW-guildek is használják.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11012) Gorneck válasza Wolverine (#11005) üzenetére


Gorneck
titán

Skype msn max...játék alatt nem szoktam használni semmit, nem volt rá nagyon ok. Megnézem magamnak akkor...

Köszönöm.

Gorneck#1239

(#11013) Hanok válasza Wolverine (#11011) üzenetére


Hanok
senior tag

Durva, mi régen Ventriztünk, Én azzal meg voltam elégedve, ki fogom próbálni hátha nem kell a ts-el szenvedni...A hivatalos szervereken is létre lehet hozni pass-os szobákat?

Szerk: Arra gondolok hogy saját szerver nélkül tudok pass-os szobába a régi guild társaimmal beszélgetni?

[ Szerkesztve ]

(#11014) Wolverine válasza Hanok (#11013) üzenetére


Wolverine
félisten

A Ventrilo teljes verziója nem ingyenes, és sokan nem akarnak töréssel szenvedni (plusz Win7 alatt sokáig problémás volt). A Mumble esetén nincs ilyen gond.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11015) Mukorka válasza Hanok (#11013) üzenetére


Mukorka
addikt

Itt úgy működik hogy ha van egy szobád akkor oda egy beállítás után csak azok léphetnek be akik tokenként megadták a jelszót. Ezt megjegyzi a mumble és onnantól minden belépéskor már auto mehetsz akár ebbe a szobába is.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11016) Sonja


Sonja
veterán

Csak úgy poénból írjátok be a Google keresőbe: Zerg rush :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#11017) Hanok válasza Wolverine (#11014) üzenetére


Hanok
senior tag

A TS-nél meg a szerver oldali kliens nem ingyenes legalábbis windowsra, így az is macera jelenleg.

(#11015) Mukorka: De saját szobához gondolom nem kell szerver van valami publikus rá...Gondolok itt arra hogy teljesen ingyen megoldható az hogy a kliensel csatlakozunk úgy hogy oda csak az léphet be aki ismeri a szobához tartozó jelszót...

(#11018) Mukorka válasza Hanok (#11017) üzenetére


Mukorka
addikt

linkeltem már a mumble.hu-t. Ezzel kezdi a főoldal: "Mumble.hu ingyenes szobák létrehozása" :)

Olvasd el. Most 5 szerver van, bármelyikre felmehetsz, beállítod a szobád és kész. Úgy vélem hogy jelszót először nem rakhatsz rá de ha írsz az adminnak akkor ő beállít egy tokent neki.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11019) Xmodule válasza Sonja (#11016) üzenetére


Xmodule
őstag

lol:D

2. ra Nekem apm235 count90:D

elsöre nem vágtam hogy mivan

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#11020) Hanok válasza Mukorka (#11018) üzenetére


Hanok
senior tag

nézegetem csak még nem tiszta minden de jó alternatíva ha van kérdésem lehet dobok pm-et...:)

(#11021) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Azért szerettünk bele a Mumbléba, mert nagyon jó hangminőséget kínál alacsony latency, és net használat mellett :) (van androidra is :DDD )

(#11022) Mukorka válasza RockHaRD (#11021) üzenetére


Mukorka
addikt

Iphonra is ;]

Ezt a felettem lévő formát lehet molesztálni mumble kérdésekkel, tájékozottabb. ^

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#11023) X Factor válasza Hanok (#11009) üzenetére


X Factor
addikt

teamspeak.hu ide menjetke fel, regeljetek szobát, adminok jó fejek.

Make things work

(#11024) Bazzzs válasza Hanok (#11009) üzenetére


Bazzzs
senior tag

Haverokkal mi is Mumble-t használunk. Szerintem teljesen jó, hiszen ingyenes, egyszerű, jó a hangminőség, lehet jelszóval levédeni a szobát, valamint alszobákat is tudsz létrehozni. Elvileg 30 naponta be kell lépni a mumble.hu oldalon, majd rányomni a szoba meghosszabbítására, mert lejár, de én ezt nem szoktam és több hónap alatt se törlődött.

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#11025) Hanok válasza X Factor (#11023) üzenetére


Hanok
senior tag

Köszönöm ez is opció lehet...Nekem mondjuk mind1 csak 15.-én legyen valami ahol lehet beszélni... :DDD

(#11026) Akos2110


Akos2110
aktív tag

Előre is elnézést ha már volt ilyen kérdés. Jelenleg hol rendelhető elő legolcsóbban online downloadként (biztonságos helyet ajánljatok csak) Köszi.

(#11027) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Részemről, részünkről régebben ventri, de már egy jó ideje mumble a favorit.
Az Észak Lángjai ezt használja, így ha nem is guildes a dolog, erre a saját szerverre szoktunk felmenni, akár csak úgy dumálni is.
D3-mellett is ez lesz, már előre látom/hallom, ha külön játékba leszünk : Fúú meg áhh meg gyáá milyen cuccot dobott!! :C
Jajjj, de várom már! :K

...elmúlik...

(#11028) rt06 válasza Hanok (#11017) üzenetére


rt06
veterán

amig nem akarod egy idoben 32-nel tobb emberrel hasznalni, semmifele macera nincs vele: letolt, kicsomagol, indit, kesz

[ Szerkesztve ]

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11029) JSaN válasza Akos2110 (#11026) üzenetére


JSaN
addikt

Szerintem ez sem rossz ajanlat, ha nem kell dobozossan. Mondjuk a 40 forintos dvd tok sokat nem szoroz rajta, allitolag lesz most papir tok de magyar edison lesz. :D

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11030) Pekkk válasza Argos (#10982) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Én Android emuval tolom az authenticatort, mert nincs okostelóm és nem is lesz. A telefon az legyen telefon, nekem ez a véleményem. Akinek pedig androidos telefonja van, az használja ki mert ingyenes és nem kell külön kütyüt venni.

[ Szerkesztve ]

(#11031) thesound


thesound
őstag

Egy átlagos játékos számára (aki minden lukba benéz, minden questet végigolvas, minden területet, dungeont bejár), annak a normal nehézségi fok véghezvitele kb. 15-20 órát vesz majd igénybe.
forrás: diablo3.hu

Nem emlékszem, hogy az egy és kettő mennyi idő volt... valahogy kevésnek tűnik... kedden megkapom, napi 4 órával szombaton ki van a sztori pörgetve....
Mit gondoltok?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#11032) akela91 válasza thesound (#11031) üzenetére


akela91
addikt

Akkor mélységesen fel leszek háborodva.

(#11033) Argos válasza Pekkk (#11030) üzenetére


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem sincs okoskám, nem is akarok. Felesleges lenne nekem. Nem használnám ki. Egyedül talán a GPS, illetve emiatt az authenticator - wááh még egyszer nem írom ki! innentől csak Tenti nekem! Nem jogvédett más is használja nyugodtan! ;) ..
So, a Tenti miatt jó lenne, de csak ezért meg nem fogok venni.
Ellenben erről az emulátorról olvasnék kicsit bővebben, hogy mire is, miképp is lehet megvalósítani.

...elmúlik...

(#11034) Gyuri27 válasza thesound (#11031) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez majd szintenként hatványozódik. Infernón egy act lesz ennyi. Ha nem több.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11035) WayneGace válasza thesound (#11031) üzenetére


WayneGace
őstag

Korábban azt mondták, hogy kb. annyira tervezték, mint a 2. részt, de nagyobbra sikerült.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#11036) Ptech válasza thesound (#11031) üzenetére


Ptech
őstag

Remélem nem kamu a későbbi szintek nehézségének istenítése.
Meg hogy nem fogják szénné nerfelni pillanatok alatt a fórumon sírók miatt, ha véletlenül kihívás is lesz a játékban.

(#11037) JSaN válasza Pekkk (#11030) üzenetére


JSaN
addikt

Pc-n android emu?
Pont a lenyeget olod meg ezzel, ennek az egesz authenticatornak az a lenyege hogy total fuggetlen legyen a PC-tol.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#11038) warcat válasza akela91 (#11032) üzenetére


warcat
veterán

Na akkor már neki is állhatsz ,amúgy meg nettó hülyeség,vegyétek le Act V-öt Diablo 2 ről és ugyanennyi a játékidő
( maradjunk komolyak és ne vegyük bele azt amikor 2 órán át kergettük a falun kivül a falleneket fel s alá miközben a sámán támasztgatta őket)
Nem kötelező infernon játszani,de a karaktered összes tulajdonságát képességét 60-as szinten éred el ami hell vége,ami x3.

EA: It's in the crate!

(#11039) rt06 válasza Pekkk (#11030) üzenetére


rt06
veterán

megkerdezhetem, milyen emulatort hasznalsz?
amiket en probaltam eddig, azok kozul mind hulladek

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11040) Pekkk válasza JSaN (#11037) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Amikor próbáltam minden egyes kód más volt a telepítésénél. Mindent kipróbáltam, van restore lehetőségem is. Szerinted ki tudja, hogy én PC-s authenticatort használok? Igaz most elmondtam, de elég sokat kéne dolgozni az accountomért, hogy megszerezzék...

(#11041) Pekkk válasza rt06 (#11039) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Az Android hivatalos SDK-ban van benne, ami ingyenes letölthető.
Bocs, hogy nem szerkesztettem, lett volna időm...

[ Szerkesztve ]

(#11042) rt06 válasza Pekkk (#11041) üzenetére


rt06
veterán

sajnos ez lassabb, mint ami elfogadhato lenne

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11043) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog (1)

Erről valakinek infó, tapasztalat? :F

...elmúlik...

(#11044) Pekkk válasza rt06 (#11042) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Van benne egy trükk és nem kell 3 percnél több a betöltéshez egy E6600 3.06 ghz-es procinál. Addig sör bekészít, Wc elintéz. Én csak az authenticator miatt használom, minden més dolog tényleg lassú rajta, ahogy mondod.

(#11045) lordjancso válasza rt06 (#11039) üzenetére


lordjancso
senior tag

Én ezt használom: Blue Stacks.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11046) Pekkk válasza lordjancso (#11045) üzenetére


Pekkk
aktív tag

Egy próbát megér! Köszi! :R

(#11047) lordjancso válasza Pekkk (#11046) üzenetére


lordjancso
senior tag

Én csak ezt az egyet próbáltam. Nem tudom hogy mennyire gyors vagy lassú ez a többihez képest, de szerintem nem vészes.

(#11037) JSaN: Személy szerint én nem a mobilitásáért használom az authentikátort (főleg hogy csak a saját PC-mről játszok), hanem az accountom védelme érdekében.

Rip and cut and mutilate the innocent, his friends, and again and again and on and on.

(#11048) sith7


sith7
nagyúr

Ezeket a sárga "Fallen tooth" - okat mire lehet használni ? :F

(#11049) rt06 válasza lordjancso (#11047) üzenetére


rt06
veterán

nem a mobilitas a lenyeg, hanem ghogy fixzikailag masik eszkozrol van szo, igy ha a gepedet esetleg fel is torik, az account-od akkor is biztonsagban van

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#11050) X Factor válasza sith7 (#11048) üzenetére


X Factor
addikt

később kováncsál lehet majd craftolni belőle.

Make things work

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.