Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35101) AS válasza Mumee (#35100) üzenetére


AS
félisten

MOnk

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35102) megint én válasza Neró (#35066) üzenetére


megint én
őstag

WÁÁÁÁHÁHÁHÁ
30 db Flawless Square Emerald ez miez? Tegnap nem volt hely a ládikóban, és megszabadultam egy csomótól, csak kidobtam a földre egy részét, a másikat meg 9 gold / DB -ért tettem föl AHra :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35103) mikromanus válasza megint én (#35102) üzenetére


mikromanus
veterán

Ennyiért felesleges kirakni. Az árusok jobb áron veszik át és azon nincs "blizz adó" sem :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35104) Neró válasza megint én (#35102) üzenetére


Neró
őstag

Valakinek az is kell - sok van belőle raktáron. Meg el ne hidd már, hogy az első nyereményjáték alkalmával odaadjuk mindenünket. Szépen fokozatosan. Hétről hétre nagyobb cuccok jönnek, több pénz. :P Kezdésnek tökéletes.

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35105) FehérHolló válasza AS (#35101) üzenetére


FehérHolló
veterán

Próbáld ki a wololo-t.

Skynet is real. It's called Google.

(#35106) Neró válasza AS (#35099) üzenetére


Neró
őstag

Armor, as?

| www.diablohungary.hu

(#35107) Dadan01 válasza dobolan (#35077) üzenetére


Dadan01
senior tag

dehogynem adja a bónuszkat, ha él, ha nem

(#35108) megint én válasza mikromanus (#35103) üzenetére


megint én
őstag

Hát, de először felnéztem AHra, és láttam, hogy az értéke szinte semmi, én meg bespájzoltam, az amúgy is teli ládikámhoz esett még pár rare, és amik kis mennyiségben voltak kavicsik, mind kidobtam, a többit meg feltettem a lehető legkisebb összegér, (mert el kell érnije az összértéknek a 100 goldot) Így volt amit 6gold/dbért pakoltam föl, menjen csak az infláció, és járjon jól pár ember... Szerintem Startól kezdődnek a kövek. Mindig el is csodálkozom, amikor lvl 60asok linkelik itt a képeket, hogy micsoda gear, és ott virít a cuccaiban összesen 5-6 Flawless Square Nekem már NM végén, Hell elején tele voltak a cuccaim Perfect Square-okkal, de Hell végére már megvolt az első Star Topaz-om. Pedig kifejezetten lownak érzem magam a gémben, de azért +46 bármiből az em kevés. Én mellvértet nem is nézek olyat, amin nincs 3 foglalat.

Ja, és kérdés: Mikor esnek a receptek nagyon nagy kavics craftokhoz? Me, még egyhez sem volt szerencsém.

(#35109) bgufo válasza AS (#35099) üzenetére


bgufo
csendes tag

én is ghomnál állok monkkal, egyszerűen nem megy, de mióta feladtam hogy megölöm azóta legalább a pénzem nem fogy :)

(#35110) Horbal válasza Mumee (#35086) üzenetére


Horbal
őstag

Hát én próbáltam de nekem nem maximalizálódik a Fury és nem is marad úgy folyamatosan :F

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#35111) whitezo88 válasza Mumee (#35086) üzenetére


whitezo88
nagyúr

miért nem jön ki WOTBból?

(#35112) Cyberbeni válasza Mackósajt (#35092) üzenetére


Cyberbeni
addikt

D1rect linkelt egy 1.0.3-as videót, erre persil írta, hogy ez még patch előtti, erre írtam, hogy 1.0.3a-ban nem változott semmi.
Szóval nem én vagyok az, aki keveri a dolgokat itt.

@Horbal&whitezo88: ez a build a crit chance-re épül, alapból ezekkel a skillekkel (a videóban kicsit más build van, de ugyanaz a lényeg)

[ Szerkesztve ]

(#35113) vhunor válasza whitezo88 (#35111) üzenetére


vhunor
őstag

Mert a Thrive on Chaos + Into the Fray rúnák, valamint magas critchance kombinációja bróken.

(#35114) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#35017) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Mester!
Képzeld, eljutottam act3on Ghomig!!!Köszönöm a virtuális erőt, a biztatást, a lelki fröccsöt, meg mindent!!!
De Ghomnál megálltam, hiszen Te is leparkoltál itt Nagy Mesterem, a padavan nem léphet tovább út mutatás nélkül.
De azért további lelkes biztatást még elfogadok, hátha meghal magától Ghom.
ProEvoFan @padavan

(#35115) Tatyla válasza ProEvoFan (#35114) üzenetére


Tatyla
őstag

esetleg átviszlek utáni mentésre :)

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#35116) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#35114) üzenetére


Cyberbeni
addikt

kérj meg valakit, hogy indítson egy játékot a 4. küldetéssel, öljétek meg a kis démonokat, és máris tudsz ghom után kezdeni. és miután megölted diablót, azután visszatérhetsz a ghom kérdésre.
ilyen statokkal simán el lehet odáig jutni, meg minden bosst megölni. persze egy két elite elég nehéz lehet, de ha nincs kedved megölni, akkor arrébb csalod őket és meghalsz, vagy elfutsz a szörnyek mellett a következő lejáratig.

(#35117) -conrad- válasza Thrawn (#35052) üzenetére


-conrad-
addikt

Miért kellene megállnod? Lősz egy 100% critet, utána meg ha lövöldözöl ha nem akkor is megy felfelé a crit amíg nem lősz egy újabbat. (és ugye nem kell megvárni a 100%-ot)

(#35118) Horbal válasza Cyberbeni (#35112) üzenetére


Horbal
őstag

Nekem 25% a crit chance - 200% a crit dam. Működik a dolog de: Act3-on jött 3 baltás csontváz a pinyóban, mortar + plague + arcane :) alapból is akkorát bax, hogy még, és ezzel a builddal 7K armor 800-as rezi mellett kb 3x tudok átmenni a zöld tócsán és annyi...

Lehet ha lenne 1500 LOH akkor működne a dolog de nekem nem áll rá a kezem erre a jobb klick szaladás ball clikk pörgés kombóra...

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#35119) Mr.Csizmás válasza Horbal (#35118) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

zöld tócsa ellen véd a vanish?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35120) persil


persil
nagyúr

Srácok nem úgy volt, hogy most már mennek a gemek, meg egyéb szarságok a real money ah-ban? Betenni tudok, de venni nem lehet semmit, nem ad ki találatot.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35121) Neró válasza persil (#35120) üzenetére


Neró
őstag

Arról volt szó, hogy hamarosan.

| www.diablohungary.hu

(#35122) persil válasza Neró (#35121) üzenetére


persil
nagyúr

Oh, akkor benéztem.

Mikor indítottam reggel, akkor volt egy félmásodperc launcher update, valamiért az volt bennem, hogy már lesz.

Köszi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35123) mikromanus válasza ProEvoFan (#35114) üzenetére


mikromanus
veterán

HA érzel magadban elég erőt (és DPS-t) akkor este segítek. megy egyedül is az ölés, de a trollgúnyában erősen korlátozott a sebzésem, így nem baj ha van háttér brutál DPS machine :D
De elsődleges a túlélés. A másik lehetőség, hogy megkésed Mumeet besegítésre. Neki megvan egy perc alatt köszönéssel, sétával és elköszönéssel együtt is :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35124) execute93


execute93
őstag

Magic Spear
930 dps
1.20 Attack per second
519-1031dmg
1kezes
233-607 Lighting dmg
+36% dmg
mennyit érhet ez gold ah ba?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35125) Cyberbeni válasza Horbal (#35118) üzenetére


Cyberbeni
addikt

25% crit elég kevés ehhez. meg attack speed sem árt hozzá, tehát két egykezes kell.
5% alap, 5% ruthless, 10% weapon master, 3% battle rage, az már 23% crit, ehhez képest az a +2% nem sokat jelent.

@execute93: 250-300k körül
de ezt miért olyan nehéz csekkolni ah-ban? kiválasztod, hogy egykezes lándzsa, és változtatgatod a max buyoutot, hogy ne csak a sokmilliós, brutál dps fegyverek látsszanak.

[ Szerkesztve ]

(#35126) Nordic válasza Horbal (#35118) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

25% nagyon kevés. Ehhez minimum 40% kell, máskülönben nem crti-elsz eleget. Nekem 42,5 volt WotB nélkül, és úgy is nehéz volt fullon tartani a fury-t, ha nem volt elég nagy tömeg.

(#35127) vhunor: Mert tornádós rúnával használva egyrészt sűrűn üt/critel(legalábbis nekem), másrészt Whirlwind alatt is dobálja a tornádókat a sprint, így kből kapja a mob csapat a sebzést(115% ww+60 sprint tornádó). Azért az már elég szépen gyepál, ha van egy 30k-s sebzésed.

[ Szerkesztve ]

(#35127) vhunor válasza Cyberbeni (#35125) üzenetére


vhunor
őstag

Este tudom kipróbálni, a Sprint miért kell ehhez? A Whirldwind gondolom azért, mert egyszerre ütsz mindenkit és k sokat kritelsz.

Nordic: köszi. Meg kell néznem, mert sose próbáltam a sprintet, nem tudom, hogy működik. 3 másodpercenként újranyomja, amúgy meg folyamatosan WW?

[ Szerkesztve ]

(#35128) Amur


Amur
addikt

Nesze neked MF!
Ezt hell act3-ban egy csonti csoport leverése után kaptam!
Még jó hogy van rajtam MF cucc is! :D

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35129) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Na most vettem AH-ban 1750 goldért, remélem megérte:

All ress nincs rajta, de hátha elmegy kicsivel többért is :P

A játék az nem játék!

(#35130) Mr.Csizmás válasza Amur (#35128) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gondolom mind ilyen 100forintos (goldos) kategória :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35131) Cyberbeni válasza vhunor (#35127) üzenetére


Cyberbeni
addikt

whirlwind: 1% gyógyítás minden kritre, meg átmehetsz vele az ellenfeleken
sprint: life on hit, baromi sokat sebez, gyorsabban mozogsz, mégtöbb krit

(#35132) SSJPeter válasza Lézerparaszt (#35129) üzenetére


SSJPeter
őstag

Annyiért bőven megérte, kár, hogy resistet nem ad, mert akkor elég jó lenne, de így sem olyan rossz, pár százezret biztos ér...

Én azt nem értem ha valakinek megéri 1750-ért eladni, akkor már miért nem a vendor-nak adja el, az adott volna érte 2484-et és a 15%-ot se húzza le. :)

(#35133) Furkoo

"sztem elírt egy 0-t"

Valószínű.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35133) L4mie válasza Lézerparaszt (#35129) üzenetére


L4mie
veterán

az de hülye aki berakta :D bukott 850g-t

sztem elírt egy 0-t

tegnap nekem is esett egy ilyen csak AllRes-es
majd megsasolom mennyit ér.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#35134) Qru válasza Lézerparaszt (#35129) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Annyit megért szvsz. Resitre adnak akkor lenne igazán jó, de akkor az ára se ennyit lenne. Inferno Act 1-ig elég ha meg magas a Resisted e nélkül is akkor meg nem számít.

#nincsbennetarcsi

(#35135) maross válasza Lézerparaszt (#35129) üzenetére


maross
veterán

add el szazszoros haszonnal :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35136) Amur válasza Mr.Csizmás (#35130) üzenetére


Amur
addikt

ááá 100 arany hová gondolsz! :D
ilyen 5-10 arany per darab. :DD

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35137) Lézerparaszt válasza Qru (#35134) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Végülis 1000 körüli allressel már mindegy hogy ezen van-e vagy nincs, ott már nem skálázódik annyit a -dmg hogy sokat számítson. Akinek 1k vagy 1100 van az nem bukik vele sokat.

A játék az nem játék!

(#35138) Nordic válasza Cyberbeni (#35131) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Az az 1%-al akkor érsz sokat, ha sok hp-d van. Amúgy a ww nagyon lassú, ezért érdemesebb a movement speedes rúnával használni, főleg, hogy nagy tömegben sokszor alig van időd kijutni.30k hp-nál, ha crit-enként gyógyulsz 300-at az vajmi keveset ér, ha mellette 4 oldalról kapsz be 4k-s ütéseket.

(#35139) execute93


execute93
őstag

Ez a srác milyen rúnákat és milyen passzív skilleket használ?

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#35140) Cyberbeni válasza Nordic (#35138) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Csak jobban tudom, hogyha olyan csávótól lestem a buildet, aki 1.0.3 előtt is ezzel farmolta act3-at. egyébként meg láttad a videót, hogy hogy repkednek a számok? sprint meg eléggé kompenzálja a ww movementspeed csökkentését.
nagy tömegre meg 100-szorosan igaz ez, mert ott mégtöbbször proccolódik a +1% life

@execute93: ugyanaz, csak a sebzésvisszaverős overpower-t használja a leap helyett, mert az is proccolja a loh-et.

[ Szerkesztve ]

(#35141) Mumee válasza Cyberbeni (#35140) üzenetére


Mumee
őstag

Én is ezzel farmoltam act3-at már jóval 1.03 előtt, de akkoris baromság az 1% hp visszatöltős rúna.

(#35142) Horbal válasza Nordic (#35126) üzenetére


Horbal
őstag

Igen kezdem megszokni, hogy D3-ban mindenre az a válasz, hogy ez nagyon kevés az nagyon kevés, nekem meg asszem a türelmem kezd nagyon kevés lenni most már.

Nem tudok Act3-on tovább haladni, fingósig sem jutok el na nem mintha akarnék mert úgyis csak hazavágna, asszem én itt leteszem a lantot, majd játszok a kieggel ha nem csinálják meg azt a szemétséget, hogy kiakasztott inferno kell hozzá :(((

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#35143) D1Rect válasza Horbal (#35142) üzenetére


D1Rect
félisten

" hogy ez nagyon kevés az nagyon kevés, nekem meg asszem a türelmem kezd nagyon kevés lenni most már."

Diablo nem ügyességi, hanem gyűjtögetős játék. Pár kiválasztott számot kell gyűjtögetni.

(#35144) Nordic válasza Horbal (#35142) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azt tudom mondani, amit nekem is hajtottak...ne add fel...

A barbárom cuccai már AH-ban pihennek ;] :DDD

Bár engem inkább az keserített el hogy 220 óra van a barbárba, és egyhelyben toporgok már egy jó ideje(olyan 60 óra játékideje).

(#35140) Cyberbeni: Nekem hiába mondod, ha nem ezt tapasztaltam. Mivel a max hp 1%-át gyógyítja már act 2-ben elfogy az az 1% gyógyítás haszna. Többet profitál az ember abból, ha van a fegyverén 400LoH, esetleg mindkét fegyverén. Hidd el, kipróbáltam azt is amit mondtál, de semmit nem ér már act2-ben. A másik, hogy a sprintnek nincs hatása a ww-ra, csak ha azzal a rúnával használod, ami semmissé teszi a ww movspeed csökkenését.

[ Szerkesztve ]

(#35145) AS


AS
félisten

Én meg az összes karit felhúzom 60-ra) MOnk főnök még de kitudja mi lesz később)
Fingos boss még várat magára de úgy is megfog halni.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35146) proci985 válasza Nordic (#35144) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ó, én tegnap elkezdtem tolni a Deus EX:HR missing linket, fegyver nélkül, legnehezebben, a factory zero achievmentre tolva. ja és elsőre így. nehéz, de anno legnehezebben végigtoltam augmentációk nélkül (!) a DX:HRt, szóval elfogadható. és nem frusztráló.

nekem "csak" 120-130 órám van a wizzardomban, de csak inf a2őn vagyok. cucca megmarad, még egy build van, ami érdekes lehet, aztán ha az se működik, akkor az lesz, mint diablo2nél... felrakom a polcra és megvárom a kieget, amíg kiegyensúlyozzák a dolgokat. wizzardot már úgyis rendesen szétnerfelték, rosszabb nem lesz.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35147) Horbal válasza Nordic (#35144) üzenetére


Horbal
őstag

Ua a helyzet egy helyben toporgok. Farmot unom. Főleg azért mert annyira ritkán esik act1-act2-ben olyan cucc ami szép pénzt ad AH-ban, hogy már nem motivál.

Act 2-t még patch előtt vittem át, act3 elejét patch után a pince 2. szintig - most éppen képtelen vagyok tovább menni.

AH-ban kereskedni nem akarok (mármint flip), mert nem érek rá.

Na mindegy most úgyis elmegyek nyaralni oszt xarok a diablora egy darabig :D

Balett cipőm nincsen nekem, de ha lesz én fő nem veszem!

(#35148) megint én


megint én
őstag

De dúrva, amcsi szerón most látom már 1.6 dollár /mill gold.~380ft/milla... Én meg csodálkozom, hogy egy valamire való cucc ott kezdődik, h 10.000.000 :W

(#35149) Scholes9 válasza megint én (#35148) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Infláció :D :(

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#35150) LÁZ


LÁZ
addikt

diablo hell done, nem volt gáz, 2. nekifutásra megadta magát, a kovács örült a sok kék sz@rnak, amit dobni birt :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.