Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34951) ProEvoFan válasza KonzolKartel (#34950) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez szép volt.Linkelnéd a buildot pontosan? Na meg egy fényképet is szívesen megnéznék a karaktered statisztikájával.

(#34941) Alg
Túlozni nem kell!

[ Szerkesztve ]

(#34952) KonzolKartel válasza ProEvoFan (#34951) üzenetére

Skillek
Statok

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34953) WhiteWalker válasza KonzolKartel (#34952) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ez hatalmas...gratula ehhez a buildhez, elég jól lehet hentelni vele..jó kis cpmbo : teleport+clonok+robbanás+ 1s colddown ha bejön :C

(#34954) Regirck


Regirck
senior tag

Hülye kérdés de a StarterEdition elérhető már?

(#34955) kopaszqtya válasza Regirck (#34954) üzenetére


kopaszqtya
tag

Úgy tudom eddig is az volt - Act1 skeleton king-ig

(#34956) D1Rect válasza KonzolKartel (#34952) üzenetére


D1Rect
félisten

Resist buffed-unbuffed?

[ Szerkesztve ]

(#34957) KonzolKartel válasza D1Rect (#34956) üzenetére

unbuffed.
energy armorral 1000+

A dps-emen kene meg huznom, de a fegyvernel mar total elfogyott a penzem.
igy be kellett ernem egy "sz*arral"

[ Szerkesztve ]

Telefonon gyorsabban elérsz: 06705213007

(#34958) D1Rect válasza KonzolKartel (#34957) üzenetére


D1Rect
félisten

Act3-ban is elleszel. Mondjuk dmg még biztos elférne, mert nagyságrednileg ennyi a monkom dps-e és délután vagy 2x majdnem elaludtam elitölés közben.
(szó szerint, az addokat leöltük, veszélytelen volt és kicsit becsuktam a szemem... a csendre "ébredtem")

Szóval elég sok a HP-juk na. :)

(#34959) Zoona


Zoona
aktív tag

Sziasztok!

Én ma egy picit elszomorodtam, van egy 60-as Wizardom és Demon Hunterem is. Wizardal 30k hp 34k dps, Demon hunterrel 26k hp és 93k dps.Act1-et mindkettővel már unalmasan tudom farmolni. Act2-vel már vannak gondjaim. Főleg a Dh-val, előugrik a földalól a 3 gyík és rotty... Most gyúrjak resistre, hogy 1 ütés helyett 3-at is kibírjak? Teljesen tanácstalan lettem... Mennyi dps-kell amugy kb inferno actokra Wizzardnak meg Demon Hunternek? Mert valamit csinálni kell, beáldozni 1-2 dolgot a resistek miatt, hogy valamennyire túl is éljem a dolgokat. Más hogy csinálja a gearelődést Wizz és DH-val?

Előre is köfi

szerk: Act1 pedig rongyosra van farmolva, mikor látom hogy felcsillannak a 62-63 as ilvl cuccok annyira megörülök, csak amikor meglátom hogy mi lett belőlük akkor a sírás és az idegbaj kerülget hogy de mééér? 100 sárgából ha 2-őt tudok felhasználni normálisan, vagy korrekt összegér eladni ah-ba, de azis lehet hogy inkább 1... ez kicsit elveszi a kedvem a játéktól...

[ Szerkesztve ]

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#34960) Djuree


Djuree
félisten

tegnap haver elkezdett kraftolni, ráizgult nagyon, első cucca egy jó kis wizard vállas lett, nekem is adta :DD persze nem milliós cucc, de egy 55-ös wizának pont jó lett. van kemény 160k aranyam :U megpróbálok majd haverral farmolni, aztán ha nem esik semmi, akkor veszek aranyat tőkének, és megy a kraftolás ezerrel, de inkább haver fog, ő szerencsés flótás, én meg nem :))

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34961) sith7 válasza D1Rect (#34958) üzenetére


sith7
nagyúr

Egy build - et tudsz mutatni ?

(#34962) ProEvoFan válasza D1Rect (#34958) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem is a sok HP leütése a probléma.
Buffal dpsem 19.5k, critic 110%, armorom 7400 - buffal 10400, res 815, block 35%, dodge buffal 42.5%; de act3on nem tudok haladni.Szerintem kellene nekem egy 950+ dps, 700+ LoH, 60%+ critic fegyver.Na de ez egy vagyon, van vagy 30+ millió :W

(#34952) KonzolKarte
A res, még act3ra is elég lesz.

[ Szerkesztve ]

(#34963) Mr.Csizmás válasza Djuree (#34960) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

párosban hell3-on egész jó összeget gyűjtöttem össze, helyből láda fullosra, nagy gem craft, mindenre futotta egy esti farmolás után.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34964) Helmoras


Helmoras
őstag

De rossz ez igy a nagy melegben nem tudok aludni és a szerver is le van lőve :S, remélem sikerül megcsinálniuk az AH-t ha már lelőtték...

(#34965) mpierre


mpierre
veterán

Valaki mintha mondta volna, hogy fából megsasolna egy elit pakkot... Hát kérem, ha nem is pakk, de egy fácska igencsak megnőtt, nevet kapott és pár haverjával (sima mob) riogatja a népet act 1 kardos küldi első részénél a mezőn.
Kedves gesztus ez a Blizz részéről...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34966) maross válasza mpierre (#34965) üzenetére


maross
veterán

Hm tenyleg, fel se tunt, hogy nincsenek fabol elit pack-ek :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34967) Helmoras válasza maross (#34966) üzenetére


Helmoras
őstag

Bezzeg a robbanósból van :D

(#34968) whitezo88 válasza Helmoras (#34967) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Csak nem jár értük NV :(

Amugy szitakötőből is csak egy pakkal találkoztam még.

[ Szerkesztve ]

(#34969) persil válasza whitezo88 (#34968) üzenetére


persil
nagyúr

Pedig abból van, mint a veszedelem.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34970) Helmoras válasza whitezo88 (#34968) üzenetére


Helmoras
őstag

De jár egyszer sikerült leölnöm mindet mielőtt robbanna és megadta....

Viszont valami furcsaságra figyeltem fel, Health linkes kék eliteknél szokott lenni hogy annyi valort ad ahányan vannak, másnál is volt ilyen? tehát pl egy 3 mobos csoport health linkel lefekszik az +3 valor.

(#34971) SSJPeter válasza Helmoras (#34970) üzenetére


SSJPeter
őstag

Igen, én is tapasztaltam már ilyet de nem tudtam mitől van.
Ezek szerint akkor a health link miatt volt.

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#34972) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Ez teljesen használhatatlan.Nem enged belépni,de a szerver status meg zölden világit.

(#34973) whitezo88 válasza Helmoras (#34970) üzenetére


whitezo88
nagyúr

igen volt ilyen párszor nálam is

(#34974) warcat


warcat
veterán

Nem rossz,egyetértenek Blizzardnál,hogy nincs megfelelő endgame,ez az első lépés.
Ugyanakkor egy ideig nem tudnak mit tenni,kalapálják 1.0.4et aztán meg 1.1 pvp

EA: It's in the crate!

(#34975) maross válasza Helmoras (#34970) üzenetére


maross
veterán

Valaki mondta ha egyszerre fekszik meg az utolso x elit, akkor x valort kapsz. Ez ugye health linknel sokkal nagyobb esellyel van, foleg ha wizard vagy.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#34976) grex4


grex4
aktív tag

Act 4ben múltkor Mallet lord elit pack. Épp coopban jöttek, tulajdonságait nem láttam mert nem fér bele a teteje a laptop kijelzőbe. Estünk keltünk pedig csak hell, beszoritottak minket és az a sok láááb :-)

üdv

(#34977) Helmoras válasza maross (#34975) üzenetére


Helmoras
őstag

az úgy logikus végülis, én csak örülök neki :D

(#34978) lakisoft


lakisoft
veterán

Mikor lesz szerver? : :O

(#34979) persil válasza lakisoft (#34978) üzenetére


persil
nagyúr

Hát, ha lehet hinni a brékin nyúznak(amit kiír nálad is a login képernyőnél, méghozzá angolul, nem pedig szuahéliül) akkor 11-kor.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34980) lakisoft válasza persil (#34979) üzenetére


lakisoft
veterán

Sokszor hamarabb végeznek 9 körül

(#34981) P00By válasza lakisoft (#34978) üzenetére


P00By
nagyúr

Végre később megyek dolgozni, erre most is szivat a játék :)

(#34982) lakisoft válasza P00By (#34981) üzenetére


lakisoft
veterán

Hááát én is így vagyok ezzel.

(#34983) mephi666 válasza P00By (#34981) üzenetére


mephi666
nagyúr

2nap szabit vettem ki: szülinap+"másnap" (habár ahhoz képest, hogy későn aludtunk el és kicsit fáradt vagyok, nincs másnap) ...erre down :( ...oké, hogy szerda, de örülnék ha már lassan végeznének... kb 20óra játék (+kis afk) elég volt, hogy hell a3 közepéig elvigyek egy barbit... eddig nagyon laza vele... 2-3 rare pakkot is lazán legyűrök vele 1kupacban (mondjuk, ha sok desecrator+plagued+arcane+kutyaf@sz összejön, akkor tud cifra lenni a resistek hiánya miatt)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34984) lakisoft válasza mephi666 (#34983) üzenetére


lakisoft
veterán

A 14-es Barbárommal lassan tudok arcoskodni egy darabig :).

Szerk.: Szóljatok ha van szerver :DD.

[ Szerkesztve ]

(#34985) mephi666 válasza lakisoft (#34984) üzenetére


mephi666
nagyúr

hellen öröm vele menni: leap+lassítás+összehúzás, stomp+stun+még jobban összerántás, aztán ha van, akkor revenge, vagy cleave és hullik a nép szanaszét (mondjuk lower level req-es egykezes ott figyel jókora dammal, de osztja is vele 14k körül a damot... ami hellen szvsz jó neki)

tudom, hogy infen majd jól pofánvernek, de addig megyek így, amíg halad :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#34986) lakisoft válasza mephi666 (#34985) üzenetére


lakisoft
veterán

hehe. Lassan haladok de biztosan. Közben feltörnek a D2-es emlékek :O :DD

(#34987) Amur


Amur
addikt

Csak csináltam egy googledocs-ot a farm statoknak.
Elég sokmindent írtam a táblázatba,egyenlőre saját karijaim által gyüjtött adatok!

[farmstat]

szerepel benne a farmolt hely neve-ráfordított idő,szerzett arany(képlet számolja a farmolás előtt és után kell beírni az aranyod mennyiségét).
karaktertípus,szint,nehézségi szint, karakter gold find,magic find értéke,területen talált
ládák,elite csoportok száma,patch verziója.
arany/perc (ezt képlet számolja),ez egy jó viszonyszám!
ez alapján az eddig felmért területek közül a halls of agony level 2 még a pónis pályát is veri!
Ha valaki elitekre vadászik akkor a desolate sand nagyon tele van! (9 elite csoportot találtam mire végigfarmoltam!)
beleírom hogy találkoztam-e goblinnal.azt is hogy melyik act(néha nekem sem ugrik be a terület nevéről hogy hol van pedig párszor már végignyomtam mindet)
egy fontos adat még: elhalálozások száma(ugye a javítási költség csökkenti a szerzett aranyat rendesen,ha oda kevés a kari akkor ez azt is megmutatja.)
utólag szurtam be egy talált poti oszlopot is.(sokszor vadásztam potikra mert drága megvenni)

Mivel lövésem sincs hogy kell beállítani csak a publikálásra jöttem rá,nem tudom hogy szabadon szerkeszthető lett-e mindenkinek(ugy szántam) ha nem és tudtok segíteni hogy kell beállítani,dobjatok privit.
Akinek van türelme hogy ezeket az adatokat begyüjtse szívesen veszem a statisztikáit!
Akár beírja a táblába,akár elküldi privibe amit lekörmölt farmolás közben(és vonalakat szoktam húzni egy papírra minden elite csoport,láda,poti tuán,meg leírom a kezdő időpontot hogy tudjam mennyi a ráfordított idő).

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34988) Qru válasza Amur (#34987) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hmm, ez hasznos. Thx!

#nincsbennetarcsi

(#34989) persil válasza Amur (#34987) üzenetére


persil
nagyúr

Szép munka grat!:)

"Elég sokmindent írtam a táblázatba,egyenlőre saját karijaim által gyüjtött adatok!"
Egyelőre, nem pedig egyenlőre.

"ez alapján az eddig felmért területek közül a halls of agony level 2 még a pónis pályát is veri!"
Én már elég régóta úgy megyek(ha pénz kell), hogy act 1 imprisoned angel quest, az elejétől. Mire a második szintre érek már meg szokott lenni a 3-as valor, de leérve a wardenhez 100%-ra meg van az 5 és onnan még van egy egész szint a dungeon-ből, plusz a végén butcher.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34990) Djuree


Djuree
félisten

gondoltam veszek kis aranyat. valaki ad el 500ft/milla áron? kb. ennyiért mennek a különböző oldalakon, de onnan nem veszek, nem kockáztatok. nem akartam, de muszáj lesz, a későbbi megtérülés reményében. farmolni nincs időm, se türelmem :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#34991) Thrawn válasza persil (#34989) üzenetére


Thrawn
félisten

Butcher után meg vissza lehet menni a Cemetery of Forsakenhez kibontani a három kriptát (2 elit/kripta) aztán irány a Fields of Misery és a Khazra Barricade :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34992) persil válasza Thrawn (#34991) üzenetére


persil
nagyúr

Én Sarkoth-hoz szoktam elugrani butcher után, de amit írsz, az is jó ötlet :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34993) execute93 válasza Djuree (#34990) üzenetére


execute93
őstag

Megcáfolom magam:) én is vennék aranyat, 6€ért. kinek van írjon privit.

MAGYAR VAGYOK! SZABAD VAGYOK! MAGYAR FÖLDÖN ITTHON VAGYOK

(#34994) coccolino


coccolino
aktív tag

207 str , 48 dex, 30 allres, 6 ias, 6% life, socketed amu szerintetek mit ér? (socket üres)

''I am the world bigest washed up SUPERSTAR!''

(#34995) persil válasza execute93 (#34993) üzenetére


persil
nagyúr

Én meg elfogadom ingyen, szegény vagyok itt is, ott is :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34996) Thrawn válasza persil (#34992) üzenetére


Thrawn
félisten

Sarkothot nerfelték sajnos, alig-alig találkoztam vele az utóbbi időben :(

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34997) Amur


Amur
addikt

Ezt még nem olvastam hivatalos formában,csak emlegettétek már itt:
"When you swap gear, your Magic Find is disabled for 3 minutes."
Itt olvastam: [link]
a 4.pont első bekezdése!
Vagyis ha szerkót váltasz: 3 percre nullázodik a magic find értéked..
Aki még szórakozott utolsó ütéses szerkócserével,felejtse el(én amúgy is macerás hülyeségnek tartottam,inkább vadásztam olyan cuccokra amiben eleve magas értékben van,és más statjai is jók!)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34998) persil válasza Thrawn (#34996) üzenetére


persil
nagyúr

Elég sűrűn ott van, bár valóban kevesebbszer, mint eddig. Azt az egy percet (odateleport és sétával együtt, mert, hogy maga a csapat nem él tovább 3, max 4 másodpercnél) meg bőven megéri.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34999) Thrawn válasza Amur (#34997) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezek egyelőre csak ötletelések, hogyan lehetne az MF-gear cserélgetést kiiktatni. :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35000) Mr.Csizmás válasza Amur (#34997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

háh blizzard, ennyi b*ziskodást... :W

mehet a goldfindes item+helmbe bazinagy sárga kő :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.