Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4001) D1Rect válasza Ptech (#4000) üzenetére


D1Rect
félisten

Van.

(#4002) wikings2 válasza Ptech (#4000) üzenetére


wikings2
őstag

UI nem tudom mit takar, de a Diablo 2 ben volt külön tradefelület :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4003) Ptech válasza wikings2 (#4002) üzenetére


Ptech
őstag

Igen, csak nem volt érdemes használni, mert tiszta bug volt, és ki lehetett cserélni a tárgyat..

(#4004) wikings2 válasza Ptech (#4003) üzenetére


wikings2
őstag

Voltak problémák az biztos, vertek át engem is már (heraqlerin shako helyett shako 1 soc pdiával ugyan olyan szinű lesz ilyen cuccokkal) ,de ez is csak az én figyelmetlenségem volt :)
Szerintem 2012 ben már megoldják a srácok :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4005) D1Rect válasza wikings2 (#4004) üzenetére


D1Rect
félisten

Mennyire szánalmas az ilyen... Egy játékbeli itemmel becsapni vkit...

(#4006) po1son válasza D1Rect (#4005) üzenetére


po1son
addikt

DB3ba nagy hasznot lehet majd húzni a becsapásokkal. :DDD

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4007) Ptech válasza po1son (#4006) üzenetére


Ptech
őstag

Ha a trade rendszer legalább olyan lesz, mint a WoW-ban, akkor nem nagyon lehet majd. Az AH meg teljesen anonim, ott nem nagyon lehet majd ilyeneket játszani.

(#4008) po1son válasza Ptech (#4007) üzenetére


po1son
addikt

Én arra gondoltam, hogy egy gyengébb fegyvert elcserélünk egy nála erősebbre.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4009) Ptech válasza po1son (#4008) üzenetére


Ptech
őstag

Hát, az emberi hülyeség, nem becsapás. Hogy ha mindketten azt kapták, amit vártak, akkor sima csere volt, az már más kérdés, hogy valakinek nem érte meg, de onnantól úgy hívják, hogy tanulópénz :)

(#4010) Haart


Haart
addikt

Csak nekem tűnt fel hogy a dio 2 2000 juni 29 jelent meg, ezek után pontosan 1 évre rá megjelent a kieg is. Ezt a sorrendet nézve a dio3 juni 29 lesz ez évben. Mennyi a sansz rá? :D

(#4011) maross válasza Haart (#4010) üzenetére


maross
veterán

akar hiheto is lehet.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4012) Wolverine válasza Haart (#4010) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem nulla, de meglepne, ha addig elhúznák. Szerintem márciusban már játszani lehet vele.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4013) Ilsyde válasza Haart (#4010) üzenetére


Ilsyde
őstag

Ha igy haladunk akkor siman. Stacraft 2 megjelenesi datumanak bejelenteset a polcokra kerules elott harom honappal ejtettek meg, ennyi erovel a Diablo 3-nak is kell ~90 nap azaz aprilis kozepe elott nem lesz belole semmi.
Meg a WoW-osokat is illik elotte jol megfejni, ugyebar :D

(#4014) maross válasza Ilsyde (#4013) üzenetére


maross
veterán

Wow kieg mikor jon? Blizzard lennek eloszor megvetetnem veluk, 'mer diablo kitudja mikor lesz', aztan persze azonnal kiadnam, es a fele megvenne a diablot is.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4015) Ilsyde válasza maross (#4014) üzenetére


Ilsyde
őstag

A pandamacis? Fene tudja. Gondolom a D3 elott, azert tologatja annyira a Blizzard.

(#4016) Ptech válasza Ilsyde (#4015) üzenetére


Ptech
őstag

Én azért remélem a D3 jön előbb, bár Koreában már harmadszor halasztják el a döntést a játék engedélyéről: [link]

(#4017) Ilsyde válasza Ptech (#4016) üzenetére


Ilsyde
őstag

Gondolod azert is halogatjak mert ugyanazon a napon akarjak vilagszerte kiadni es nem tudnak dulore jutni a koreaiakkal? Lehet. De nem tudom mennyire tudjak ezt huzni-vonni, a reszvenyesek kitapossak a Blizzard belet ha nem latnak lassan profitot a befektetesukbol.

(#4018) Djuree válasza D1Rect (#4005) üzenetére


Djuree
félisten

hát eléggé...de biztos sok ilyen agyilag sérült van.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4019) Ptech válasza Ilsyde (#4017) üzenetére


Ptech
őstag

Szerintem igen.

Blizzard has dug a grave for itself by publicly committing to a simultaneous global, region-free launch for the first time in company history. Because every country will receive identical software, the Korean board’s decision is keeping the global game giant in chains.

Bár nem fogják publikusan elismerni, de szerintem ez az első dolog, ami miatt nincs kiadási dátum még.

Bashiok is csak ködösít meg mellébeszél, amikor amikor valaki megkérdezi twitteren, hogy emaitt késik-e a bejelentés.

(#4020) Ilsyde válasza Ptech (#4019) üzenetére


Ilsyde
őstag

Jaja, olvastam a cikket amit linkeltel. Miert nem mondjak azt, hogy kabbe korea, akkor kiadjuk a jatekot mindenhol mashol. Siman megtehetnek. D3 nem eppen egy e-sport jatek :)

Minap azon csodalkoztam hogy a Collector's Editiont meg sem lehet rendelni itt Angliaban. Pedig ez lenne Europaban a legnagyobb piac (a nemetek utan). Nem sietik el a dolgot.

(a standard kiadas mar ket eve elorendelheto)

(#4021) wikings2 válasza Ilsyde (#4020) üzenetére


wikings2
őstag

Érdekes eléggé igen.
Mondjuk sajnos nem kímélné szerintem a pénztárcákat :D Sajnos belegondolva 1-2 értékes kacat miatt ami porosodna az asztalomon +20 ezret fizetni a mostani időkben eléggé luxus :\

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4022) Ilsyde válasza wikings2 (#4021) üzenetére


Ilsyde
őstag

A Starcraft 2 CE-t pont emiatt passzoltam. Eleg ramaty volt amit adtak hozza, talan az avatarok ertek valamit de azert en sem fizettem dupla annyit.

D3 CE-je tetszik, az avatarok meg a grafikai/kozmetikai cuccok egesz kellemesek. Draganak draga lesz, de olyan jatekert fizetek amit hosszu honapokig/evekig fogok nyuzni ugyhogy nem zavar annyira. Mondjuk ha valami buta aron adjak akkor max. ebayrol szerzem be vagy eladom ott ami nekem nem kell (artbook, zenei CD, WoW pet stb.)

(#4023) Ptech válasza Ilsyde (#4020) üzenetére


Ptech
őstag

Én sem értem, hogy miért van ennyire kőbe vésve, hogy mindenhol egyszerre adják ki.
Aki meg nagyon akar játszani a játékkal Koreában, még mindig vehet egy EU/NA kódot, és játszhat azzal, ráadásul a teljes RMAH-val, nem a herélt koreai verzióval.

(#4024) Wolverine válasza Ilsyde (#4015) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem. A Diablo elvileg Q1-ben jön. A Mists of Pandaria viszont nyárnál előbb nem várható, és csak akkor jelenik meg nyáron, ha februárban vagy márciusban indul a béta.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4025) SzalaiG


SzalaiG
addikt

Remélem meglesz március 24ig! Névnapomra jó lenne! :))

(#4026) Ilsyde válasza Wolverine (#4024) üzenetére


Ilsyde
őstag

Gondoltam hogy neked tobb infod lesz rola.

Arrol tudsz valamit hogy a D3 CE miert nincs bearazva Europaban?

(#4027) po1son válasza Ilsyde (#4026) üzenetére


po1son
addikt

cdg és 576ba 30.000 Ft lesz.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#4028) maross válasza po1son (#4027) üzenetére


maross
veterán

Konzolokszervize 24-et vallal most. Kivancsi vagyok mi lesz belole.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4029) Wolverine válasza Ilsyde (#4026) üzenetére


Wolverine
félisten

Szerintem hivatalos árak sehol sincsenek, nemcsak Európában. Amúgy a Blizzardnál megszokott 60 és 100 dolláros árra tippelnék a sima és a CE kiadás esetében.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4030) Ilsyde válasza Wolverine (#4029) üzenetére


Ilsyde
őstag

Én is az alapár kb. duplájára gondolok, az SC2 35 font volt mikor megjelent, a CE verziója meg 70.
Igazából arra irányult a kérdésem hogy miért nem lehet még elorendelni. Megnéztem már egy csomó online boltban de nem létezik a CE, csak az alap. Nem értem mi van, ennyire a levegoben lóg még az egész?

(#4031) Wolverine válasza Ilsyde (#4030) üzenetére


Wolverine
félisten

Az is lehet, hogy elfogyott. Itthon a CD Galaxisban ez a helyzet... ezért jó eséllyel én is azt csinálom majd, ha megveszem, hogy egy MM-hez megyek nyitásra és rögtön berontva felmarkolok egy dobozt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4032) Djuree válasza Ilsyde (#4030) üzenetére


Djuree
félisten

itt van, már régen én is előrendeltem:
576

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4033) SzalaiG válasza Djuree (#4032) üzenetére


SzalaiG
addikt

100$ helyett 100€? Irreálisan drága. Inkább virágboltos verzió.

(#4034) Djuree válasza SzalaiG (#4033) üzenetére


Djuree
félisten

diablo-ért semmi sem drága :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4035) wikings2 válasza Djuree (#4034) üzenetére


wikings2
őstag

1hónap megjelenés után és már dobálják majd a singlét megunt "én csak kipörgetni vettem meg de már adom is el" játékosok 6-7 ezerért :D

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4036) Djuree válasza wikings2 (#4035) üzenetére


Djuree
félisten

a ce-t nemigen. aki ce-t vesz az sosem adja el ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4037) Ptech válasza SzalaiG (#4033) üzenetére


Ptech
őstag

Én arra számítok, hogy legrosszabb esetben egy hónapon belül visszahozza az árát, a virágboltos verzióval meg ez nincs, ergo a virágbolti verzió drágább és csak a macera van vele...

wikings2: szerintem aki egy hónap alatt Inferno-t is végigveri, az nem fogja eladni olyan gyorsan :)

[ Szerkesztve ]

(#4038) wikings2 válasza Ptech (#4037) üzenetére


wikings2
őstag

Mindig vannak hülyék, és lesznek is :)

CE-t természetesen nem :D majd 30 év múlva :P

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#4039) Djuree válasza wikings2 (#4038) üzenetére


Djuree
félisten

venni kellett volna anno diablo1 ce-t. most 100k-ért ajándék lenne egy bontatlan darab....
ha valaki be akar fektetni és van sok pénze, megérné venni csomó diablo3 ce-t....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4040) Ptech válasza Djuree (#4039) üzenetére


Ptech
őstag

Volt egyáltalán CE az eredeti Diablo-ból?

De szerintem akinek sok befektetni való pénze van, az nem pont D3CE-ket fog venni ;]

(#4041) Wolverine válasza wikings2 (#4035) üzenetére


Wolverine
félisten

Tekintve, hogy a Battle.net-accountok eladása tilos, ezt nehezen hiszem el.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#4042) maross válasza Wolverine (#4041) üzenetére


maross
veterán

meg aztan vegyen battle.net accountot akinek ket anyja van

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4043) Rizzo válasza maross (#4042) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Főleg, hogy egy e-maillel visszaszerezhető, rá egy authenticator és kész is ;]

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#4044) Djuree válasza Ptech (#4040) üzenetére


Djuree
félisten

volt belőle, diablo figurával. láttam is emlékszem egy bolt kirakatában anno, nagyon szerettem volna, de nem vették meg szüleim :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4045) JSaN válasza Djuree (#4044) üzenetére


JSaN
addikt

Szerintem a diablo 2 volt az, en csak olyanra emlekszem legalabbis. :)

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#4046) SzalaiG válasza Ptech (#4037) üzenetére


SzalaiG
addikt

Hogyan hozza vissza az árát? :U

(#4047) Kal-El válasza SzalaiG (#4046) üzenetére


Kal-El
senior tag

Nagy kufár a srác :)
És az RMAH segít neki.

(#4048) Djuree válasza JSaN (#4045) üzenetére


Djuree
félisten

lehetséges, régen volt már, de én inkább 1-re emlékszem.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#4049) -conrad- válasza SzalaiG (#4046) üzenetére


-conrad-
addikt

Nem hinném, hogy lesz normálisan működő virágbolti verzió mert netkapcsolat kell hozzá. A beta-ra is csináltak egy emulatort de az sem való semmire, csak szaladgálhatsz benne és ha lenyomsz egy gombot lespawnol pár semmit nem csináló ellenfél, kb. ennyi.
Biztosan lesz rá valami, de max. ilyen tört wow szintű dolgot tudok elképzelni ami szintén nagyon távol áll a valódi játéktól.

Pénzt visszahozni az AH-val lehet, mert van lehetőség igazi pénzért eladni a dolgokat benne.
Aki jól csinálja az tud vele kaszálni. (a wowos oldalakon megy egy banner egy csajról, hogy a leggazdagabb játékos a wowban, és valami 460k goldja van vagy mi. egyik guildtársamnak másfél millió.... ennek az értéke nagyjából 300.000 forint jelenleg a "fekete" gold adás-vétel alapján)

(#4050) Djuree válasza -conrad- (#4049) üzenetére


Djuree
félisten

már az SC2-höz is van normálisan működő virágbolti verza (multira is alkalmas) :K ehhez is lesz előbb utóbb...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.