Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34101) Mackósajt válasza kexksz (#34100) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Ettől függetlenül az árak az AH-ban valami hihetetlenek. Teljesen nyilvánvaló, hogy ezeket az összegeket a játékban nem lehet kitermelni. Vagy felcsapsz hivatásos kereskedőnek legalább egy időre 24/7-ben, és akkor keresel 2 millárdot (nem mellesleg ezzel nagyban kicseszel azokkal, akik csak simán venni akarnak maguknak felszerelést) vagy bot.

Én most egyszerűen megvárom, amíg elmúlik az őrület. Ez az árszint nem tarthat örökké.

Amúgy a D2 nem volt ennyire ilyen. Ott elvoltam azzal a felszereléssel, ami esett. Nyilván ezt itt nem lehet, mert ölné az üzletüket.

[ Szerkesztve ]

(#34102) persil válasza Mackósajt (#34101) üzenetére


persil
nagyúr

Megértelek, de hidd el, hogy egész napos farmolás és ah böngészés nélkül is meg lehet oldani mindent.

Nekem munkám, élettársam és másfél éves kislányom van, mégis inferno act3-ban tartok. Eddig összesen a legtöbb pénzem egyszerre 2.6millió arany volt és se nem farmolok egész nap, se az AH-t nem túrom órákon keresztül. Nyílván kell farmolni és ah-ban keresgélni valamennyit, mert ez a műfaj, ez a játék erről szól, de nem szabad azt mondani, hogy 24/7 játék nélkül nem lehet haladni.

Az árak elszálltak tény, de mindig lehet találni valamit, amitől több lesz a karakter és lehet haladni.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34103) scott_free válasza D1Rect (#34095) üzenetére


scott_free
senior tag

tök jó!

most számoltam ki a sajátomat: 926.300-ba került, de szinte mindegyik mf-es (össz. +162%).

(#34104) Attix82


Attix82
őstag

Én így tolom: Diablo infernon is meghalt :). Act 3-4 farm folyik.

Kép: [link]

[ Szerkesztve ]

(#34105) radi8tor válasza Attix82 (#34104) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Farmoljál többet, mert eléggé kifogytak a gold készleteid. :)

⭐ Stella

(#34106) Attix82 válasza radi8tor (#34105) üzenetére


Attix82
őstag

Euróba gondolkodom :D

(#34107) Kicsimix válasza F-ECT$ (#34099) üzenetére


Kicsimix
őstag

500-600k-s : ) hát ha abból összehozod zseni vagy....

Valaki egy Bastion's Keep waypointot inf act 3 ra tudna adni?

:R

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#34108) ProEvoFan válasza Attix82 (#34104) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miből van ez a Barbár h ezzel a buildel act3-4en játszol?
Ennyire bírja a képzést?Mindjárt indítok egyet:)

(#34109) Attix82 válasza ProEvoFan (#34108) üzenetére


Attix82
őstag

Kiáltással 1200 all res, 9200 armor. Bírja a kiképzést....DPSt kell fejlesztenem, mert van amikor az elit már halálfejes :)...de ugye a life reg miatt annyira nem hat meg, 1300-1400 hpm jön vissza secenként. (fegyó hittel együtt).

Szerintem a Barbár a legstabilabb, főleg tanként. Lassú de biztos :)

(#34110) Mumee válasza D1Rect (#34095) üzenetére


Mumee
őstag

Jó nem néztem, amúgy meg csak most. Valóban nincs 10m, de a valós értéke azért nem 450k, inkább olyan 2-3mill. Lényegtelen gagyibb gearben is meglehet csinálni, Krippnek is sikerült, meg majd nekem is ha lesz kedvem folytatni act4-el, csakésszel kell vásárolni hozzá.

(#34111) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Többszáz lejátszott óra után kiesett az első legendary

Normal poni palyan, az uj wizamnak.
Na de nem baj, ez a fény az alagút végén!

(#34112) radi8tor válasza nagy.laurent (#34111) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Megveszem tőled 100e-ért :)
Csak vicc volt, most vettem egyet 25k-ért. Mókás egy fegyver. :C

⭐ Stella

(#34113) scott_free válasza D1Rect (#34095) üzenetére


scott_free
senior tag

mondjuk az durva, hogy ő 2 napja 15.000-ért vett egy olyan kesztyűt, ami 68 allres és 145 str, most meg 250.000 a legolcsóbb hasonló! :Y

(#34114) Airedhyal válasza nagy.laurent (#34111) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Én tegnap vettem meg a játékot, és ma esett az első legend low level gear. :D

(#34115) nagy.laurent válasza Airedhyal (#34114) üzenetére


nagy.laurent
tag

Én már kábé egy hónapja vártam erre a pillanatra :D

Más: nem tudja valaki, hogy miért van az, hogy ha questelek, a bossoknál egyszer csak lefagy a rendszer és semmi megoldás csak a power gomb? Előfordult ez már Zoltánnál, a nagy Póknál (Aranae azt hiszem) + még egy párnál, mindig public gamesben. Elég idegesítő tud lenni, miután odáig elverekedtem magam és egyszer csak finito.

(#34116) SSJPeter válasza Attix82 (#34104) üzenetére


SSJPeter
őstag

A 2046 life/sec. azért odab@asz. :D

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#34117) D1Rect válasza scott_free (#34113) üzenetére


D1Rect
félisten

EU serveren buyouttal. ;)
Én ilyen itemeket tuti licitálós mókán vennék(egyáltalán nem keresett starting priceon vihet)

(#34118) Amur válasza radi8tor (#34112) üzenetére


Amur
addikt

A fire chains-es elitek szívatnak rendszeresen,azok ellen milyen taktikával lehet a legjobban boldogulni?

nagy nehezen harmadjára szétkapok a pakkot,kijövök a dungeonból,mi vár kinn?
egy másik fire chains banda..áááááá

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34119) warcat válasza scott_free (#34113) üzenetére


warcat
veterán

Lehet venni amikor a sok amatőr crafter telefossa AH-t kesztyűvel miközben próbál ias/crit/critdmgt összehozni,vagy a 25m-z a receptért visszahuzni 1 nap alatt.

EA: It's in the crate!

(#34120) Mr.Csizmás válasza Amur (#34118) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

távolról kell küldeni az áldást, DH-nál evasive fire

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34121) Amur válasza Mr.Csizmás (#34120) üzenetére


Amur
addikt

Ok,de én most barbival nyomom. :)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#34122) radi8tor válasza Amur (#34118) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egyedül sehogy. Ha többen játszotok, akkor szét kell húzni őket, hogy megszűnjön a lánc közöttük. Így nem sebez annyit, ha mellé állsz.

⭐ Stella

(#34123) ZetorGumi válasza radi8tor (#34122) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Vagy ütök-futok taktika.
Egyet ráversz, vagy kettőt, attól függ, hogy a közeledben van-e a lánc, vagy nem, utána futi, rákerülni.
Hosszadalmas móka, de nem halsz meg. És az is előny, ha varázsló, vagy íjász van melletted.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#34124) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34125) kovsol


kovsol
titán

Cydaea -t nem bírom leverni, egyszerűen annyi kis pók jön, hogy nem bírom megölni, néztem youtubon videiot ott meg alig jön pár darab, nálam meg vagy 50 db is előbújik és alig akarnak megdögleni

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#34126) stifi


stifi
senior tag

valaki egy butcher kill infernón? itt állok előtte, csapatra való talentfám van de lelépett mindenki, egyedül így nem fog lemenni...

s7evin#2728 whisp rám 3 perc az egész

szerk: mégis lement a jó anyját :)

[ Szerkesztve ]

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#34127) Lézerparaszt válasza kovsol (#34125) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Segítek ha kell.

A játék az nem játék!

(#34128) S e t h


S e t h
nagyúr

Mi van akkor ha elvitték egy cuccomat a rmah-ban, és a tárgy mellett piros felkiáltójel látható a processing mellett?
Másik:akkor mi van ha bideltem egy tárgyra az rmah-ban(egy hete), nem én nyertem,lejáért az aukció, viszont azt írja a tárgyra, hogy purchased, de sem a tárgyat nem kaptam meg, sem vissza a feltett pénzt.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#34129) JSaN válasza S e t h (#34128) üzenetére


JSaN
addikt

A processing az egyertelmu, addig van ott a felkialto jel mig feldolgozza a tranzakciot. Varj turelmesen, 1-2 nap es meg kapod az arat.

[ Szerkesztve ]

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#34130) Kobe


Kobe
veterán

jelenlegi gearem

van 1.6 milla goldom még tarcsiba, szerintetek érdemes lenne most beruházni, vehető ennyiért olyan cucc ami érdemben tudna dobni a teljesítményen és visszahozna kb 10M-t ? tehát olyan helyen is ütőképes lenne tőle a szett, ahol normális, eladható cuccok vannak a lootban?

inferno act 1 felejtős, butcher + warden + goblin run kb tisztán 40-50K arany hasznot hoz, és százával dobálják a 54-55-ös szintű lowdps szarokat

(#34131) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

1h fegyverre mennyi LoH ajánlott minimum?

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#34132) whitezo88 válasza Lézerparaszt (#34131) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Az kicsit sok erte. Enyem anno 630as tőr 410 lohhal sok strel meg vittel volt 1M. De az lehet alkalmi vetel volt...

(#34133) persil


persil
nagyúr

Érdekes ez a 3. fejezet egyébként.

Jött egy csapat arcane-es, desecrator-ös, jailer-es púpos hátú bunkós démon a keep depths-ben és konkrétan egyáltalán semmi esélyem nem volt. Találkoztunk és meghaltam, ennyi, időm nem volt ütni.

8000armor és 750 allres mellett nem erre szoktam számítani. Ezért nem is nagyon haladok most már, mert néha betesz nekem egy ilyet és egyszerűen képtelenség akár egyet is megölni közülük. 2-3 halál után meg már nem éri meg az egész a javítási költség miatt.

Csak az a bajom, hogy már nem nagyon tudok több resist-et begyűjteni, minden cuccomon van kb 60-70(cold+all) kivéve az ékszereket(azokon összesen van 80) és vagy nagyon komoly kompromisszumokat kéne kötnöm, vagy borzasztó súlyos milliókat kifizetni.

De mindig oda jutok, hogy találok valamit, ami jó lenne, de minusz ebből, minusz abból... annak meg semmi értelme, hogy ide teszek, onnan meg faragok.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34134) killerjohn


killerjohn
addikt

Na végre sikerült megoldanom :) :) :)
Az egyik szerveremen (a BIX-ben) fut most a D3, virtuális gépben, rajta távoli elérés, és a telómon vmware kliennsel tudom irányítani :) Végre valami haszna is van a Galaxy Note-nak :DD
Haverok accountjait is be fogjuk rámolni, már készen van a Google Drive-os közös excel tábla, ahol vezetjük az eladásokat, meg hogy melyik accon milyen cucc van, craftolt, vagy flipelt, vagy farmolt, mikor milyen árral tettük fel, adtuk el, esetleg kell-e price cut ha lejár és nem viszik el, stb :)
Nagyon komoly business :) Eddig félretettük a legjobb, legdúrvább rollokat a craftokból (még így is kb 2-3x nyereséggel megy a buli), és azok mennek RMAH-ba, hogy visszajöjjön a játékok ára, meg talán hogy vegyünk új accokat, hogy legyen több AH slotunk. Juteszembe, erről nem tudjátok véletlenül, hogy "legális"-e? Mármint EULA szerint az, hogy egy ember több accon AH-zik? Elég sok aranyunk van az accokon, nincs szükségünk semmilyen banra sem...

(#34135) Lézerparaszt válasza Lézerparaszt (#34131) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Arra értettem, hogy érdemes-e a mostani fegyómat (835.1 dmg, 1.43 speed, 103 strength) lecserélni egy 750-es axe-ra ami 1.30-as, és csak annyi stat van rajta, hogy +581 LoH.

A játék az nem játék!

(#34136) warcat válasza killerjohn (#34134) üzenetére


warcat
veterán

Lvl 1 accounttal sikeres eladásokért már haraptak RMAHban.Mindenképp azt javaslom,hogy szintezz karaktert az extra accounton,nekem ott is van 60-as kari,semmi probléma nem volt.

EA: It's in the crate!

(#34137) Cyberbeni válasza kovsol (#34125) üzenetére


Cyberbeni
addikt

a kis pókokat csak akkor kell ütni, amikor nincs ott cydea, egyébként meg őt kell ütni.

(#34138) dobolan válasza F-ECT$ (#34099) üzenetére


dobolan
senior tag

Szerintem ilyen nem létezik. Wizard nem a legkönnyebb kaszt.

(#34139) Cyberbeni válasza dobolan (#34138) üzenetére


Cyberbeni
addikt

mindegyik kaszt könnyű, csak megfelelő build kell hozzá.

(#34140) mikromanus válasza Amur (#34121) üzenetére


mikromanus
veterán

Resist és armor függő hogy és mit tudsz velük kezdeni. Elsődlegesen a legfontosabb, hogy minnél kevesebbet érintkezz a lánccal. Ez kicsit macera, mert vagy megkisérelnek körbevenni, vagy "csalogatnak" (akit ütsz az hátrébbhúzódik). Mindig a szélsőt kell zúzni, ne kövesd ha felveszi a nyúlcipőt, hanem válts célpontot. Ha körbevesznek, akkor használj menekülőskillt (charge, leap, vagy ami épp van)! Ha jó az ellenállásod és armorod, akkor kicsit duhajkodhatsz köztük. Ha van ignore pain és leach, vagy LoH akkor egy darabig ellehetsz köztük, de amikor már nem bírod visszatermelni a life-ot, akkor marad a nyúlcipő mindenképp. Ki lehet taktikázni. Ha meg golyófogó fehérek is vannak, akkor lehet kezelni esetleg revenge spameléssel is. Azonnali life maxolás és sebzés egyben. Csak az apróvad elfogy elég hamar... :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34141) Gyuri27 válasza Cyberbeni (#34139) üzenetére


Gyuri27
félisten

Jól mondod. Skill nem is kell. Csak gear.

Amd - Radeon - Ryzen

(#34142) killerjohn válasza warcat (#34136) üzenetére


killerjohn
addikt

köszi a tippet! karit nem terveztem rá, lévén hogy csak AH-zni kell, de így csinálni fogok egyet! Legalább megnézem mit tud a DH :)

(#34143) tatabánya


tatabánya
senior tag

tegnap este akartam venni egy sityakot hála az égnek hogy túllicitáltak, mert most még egy jobb pottyant.

[ Szerkesztve ]

(#34144) persil


persil
nagyúr

Szerintetek mennyi armort éri meg "beáldozni" 40-50 resist-ért cserébe?
Esetleg mennyi vit-et és dex-et adnátok fel 40-50 resist-ért cserébe?

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34145) Dadan01


Dadan01
senior tag

Act1 old ruins goblinja kihalt vagy csak én nem láttam kb 20 esetből egyszer sem?

(#34146) Cyberbeni válasza Gyuri27 (#34141) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Mármint a megfelelő skilleket kell használni...

(#34147) #04441088


#04441088
törölt tag

Megrendeltem. :)

(#34148) sith7 válasza killerjohn (#34134) üzenetére


sith7
nagyúr

Kicsit ez már beteges .... :B

(#34149) Mr.Csizmás válasza #04441088 (#34147) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

te??? :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34150) Wolverine válasza S e t h (#34128) üzenetére


Wolverine
félisten

A második esettel kapcsolatban írj egy ticketet a Battle.neten.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.