Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#30001) LÁZ válasza F-ECT$ (#30000) üzenetére


LÁZ
addikt

grat, nekem a set-es cuccot se akarják ezeröté :(

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#30002) Djuree válasza F-ECT$ (#30000) üzenetére


Djuree
félisten

ez nagyon kellett :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#30003) sith7 válasza Huma (#29987) üzenetére


sith7
nagyúr

Sem 30, sem 3 millió aranyam nincs, és nem is volt, ... 70 óra alatt 1,5 millió az összes kb., ha beleszámolom a pár eladott cuccot az AH - n is ... egyébként már gondoltam rá, hogy a cuccban van a hiba, mert 5-6 féle skill összeállítást is olvastam már, ami überbrutálbiztosact2verő, de nekem nem akart működni egyik se :(

D1Rect
Akkor legközelebb megpróbálom 4 másodperccel

maross
Amint gépközelben leszek, megteszem :R

[ Szerkesztve ]

(#30004) maross válasza F-ECT$ (#30000) üzenetére


maross
veterán

10 masodpercig csak bamultam hogy mi az istenre irhattad ezt a 30k-t, orulsz a damagednek vagy mi :).

sith7: ha van turelmed, linkeld be a cuccaidat, valoszinu tobb helyen minosegi upgradet lehet vegrehajtani 100k-ert.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30005) vhunor válasza mikromanus (#29980) üzenetére


vhunor
őstag

Earthquake.

Amúgy a Leap és a Furious Charge remekül kombinálható, ezzel a hit&run taktikával elég sok mob verhető.

[ Szerkesztve ]

(#30006) SzlobiG válasza maross (#30004) üzenetére


SzlobiG
félisten

Én se tudom mi az a 30K.:D

(#30007) sith7 válasza SzlobiG (#30006) üzenetére


sith7
nagyúr

30k: kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk ;]

(#30008) JenciHUN válasza LordAxwell (#29998) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Ismerős helyzet. Kb. 1 - 2 órát kellett várnom és jött az email hogy le is szedték :)

Huma: Az sms protectes dolog még is hogy működik? :)

(#30009) warcat válasza maross (#29975) üzenetére


warcat
veterán

A demon hunteremnek 109k tooltip dpse van,természetesen sharpshooter nélkül,pedig már vagy egy hete nem aggattam rá semmit,mert unom az 1 hit halált.Pedig volna még mit, jobb tegez, natalya gyűrű crit damage% al,bracer,öv vállas.Szerintem a 150k dps reális,elérhető még így ias nerf előtt.Ez a mostani egyébként már arra teljesen elég,hogy akkor is elolvadjanak a mobok 2 player játékban,ha a másik nem csinál semmit.

EA: It's in the crate!

(#30010) maross válasza warcat (#30009) üzenetére


maross
veterán

IAS nerf mikorra varhato? Tudom kov patch, de arra valami tipp? El kene adni az ias cucockat elotte, van vagy 2-3 brutalisan erosem :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30011) F-ECT$ válasza maross (#30010) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem kb két héten belül.

Dive ever, work never.

(#30012) radi8tor válasza maross (#30010) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Miért akarod előtte eladni?
Szerintem pont, hogy utána kell eladni, mert az új cuccok már lassabbak lesznek.

Vagy én értettem valamit félre. :U

⭐ Stella

(#30013) RI/OS válasza radi8tor (#30012) üzenetére


RI/OS
őstag

me' a meglévő itemek is nerfelve lesznek

(#30014) maross válasza radi8tor (#30012) üzenetére


maross
veterán

Aze', mert utana a kutya se veszi meg.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30015) radi8tor válasza RI/OS (#30013) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Nem arról volt szó, hogy a már meglévő itemeket nem tudják/fogják módosítani? :F

mpierre: egyes hírek szerint ennyit: IAS nerf

Datamined 1.0.3.10057 Patch Changes (Unofficial)

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30016) mpierre válasza RI/OS (#30013) üzenetére


mpierre
veterán

És mégis mennyit akarnak rontani rajta?

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#30017) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Nem tudja valaki, hogy van-e vamilyen damage reduction penalty?
Nekem 5 cuccomom van 4% reduced damage from meele atacks és csak 18.46%-ot kapok meg belőle...ez miért van?

Let’s go Brandon!

(#30018) maross válasza radi8tor (#30015) üzenetére


maross
veterán

Ez tobb mint kellemetlen :). Direkt attack speedre epul a karakterem, nem is a plusz damage miatt, annyi meglenne masbol is, hanem a LoH tapolasara (1.98 attack/sec) + 0.75 frenzybol.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30019) Cyberbeni válasza SSJPeter (#30017) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Nincs penalty, csak nem összeadódnak, hanem egymás után érvényesülnek a külön tárgyon lévők.

(#30020) warcat


warcat
veterán

Így van 1-2 héten belül itt lehet a patch.Nehéz amúgy eldönteni mi lesz belőle,attól,hogy felezik az increased attack speed-et,csak értékesebb lesz sok buildnek,mert kell a túléléshez.Az is baj,hogy mindenhez hozzányúlnak,például szerintem a kesztyűkhöz nem kellene,És ezt nem azért mondom,mert azokat gyártok :) ,csak szerintem ez pont jó egy 'különleges' slotnak,ahol ez elfér.Diablo 2 ben is az über craftolt kesztyű volt az igazi a sok uniq mellett is,és van is alapja a dolognak,egy faszán elkészített bőrkesztyűnek nagyobb a hatása csapkodás közben mint egy fülbevalónak...
A kesztyű maximális dobható értékei is jó elosztottak a 3 fő dps stat között: 18 % ias,10% crit,45% critdamage (archon gloves)

Ahol overbudget az ias az egyértelmüen az ékszerek.
Gyűrűn a maximális érték 17 ias, de csak 4.5 % crit !
Na ehhez kellett volna hozzányúlni...
A fegyverek más téma,nem kívánom érinteni mert nagyon bonyolult,ott ugye hatással van maximális kijelzett fegyver dps értékére amin meg a skillek sebzése alapulnak.....

Egyébként meg minden kiesett tárgyat módosítanak visszamenőleg.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#30021) killerjohn válasza warcat (#30020) üzenetére


killerjohn
addikt

Milyen kesztyűt gyártasz? Erősen agyalok azon, hogy veszek egy ilyet (22-24M gold...), mert több helyen olvastam, hogy a legtöbb cuccal ellentétben ezt ÉRDEMES craftolni. Neked mik a tapasztalataid?

(#30022) Sonja


Sonja
veterán

Egyszer csak ilyet adott a kovácsnál a salvage.

Ez függ valamitől, vagy random? :F Sima rare-es cuccnál adta.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30023) whitezo88


whitezo88
nagyúr

vicces ez az act2. megyeget, de csapatban eléggé hullás volt. Főleg mikor fire chains, plagued health link arcane szúnyogtrió jött... vagy vortex arcane :)
de egy shielding-fast-desecrator-jailor sárga pakk hozzá képest vicc volt.

(#30024) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki nem tudja,hogy mikor lessz végre a starter edition free to play?Mert állitólag Péntekre ígérték...már hétfő van. :(((

(#30025) Mr.Csizmás válasza Sonja (#30022) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

random, bnet guiden van az itemeknél, ha selejtezed, van rá % hogy ilyet ad. 0,1% körül átlagban.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30026) Mythsardan


Mythsardan
aktív tag

Ma bementem 576-ba, mert ma kellett volna megérkeznie az előrendelt Diablo 3-nak, amit már majd 1 hónapja rendeltem elő és erre közli az eladó, hogy 29-én jön meg :W Fel fogom hívni őket, hogy most akkor hogy is van ez, mert már nagyon kezd elegem lenni. Ha tényleg 29-én jön meg, akkor felteszek majd 1 kérdést: Miért ne mondjam le az előrendelést(4 példány van előrendelve) és miért ne vegyem meg máshol, ahol olcsóbb és van raktáron?

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#30027) akela91 válasza Mythsardan (#30026) üzenetére


akela91
addikt

Nem értem ez miért kérdés ezek után :U Hagyd ott a pi***ba őket.

(#30028) akela91 válasza Mythsardan (#30026) üzenetére


akela91
addikt

dupla.

[ Szerkesztve ]

(#30029) JSaN válasza Sonja (#30022) üzenetére


JSaN
addikt

Nekem ilyen mar esett magic cuccbol is, 0.1% esely van ra.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#30030) Mr.Csizmás válasza Mythsardan (#30026) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

gameshop, konzolok szervize, digistar

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30031) maross válasza JSaN (#30029) üzenetére


maross
veterán

Es mennyit er egy ilyen csoda?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#30032) Ghoosty válasza Mythsardan (#30026) üzenetére


Ghoosty
őstag

Sajnos ez van, amikor hiány van valamiből. Egyből nem a vevő a "király". Szerintem leszarják, mert pár nap múlva eladják másnak.

(#30033) akela91 válasza maross (#30031) üzenetére


akela91
addikt

20K

(#30034) Alg válasza mikromanus (#29980) üzenetére


Alg
veterán

Act2 síró kislányos event? Ott ilyenekből jön fixen egy illusionist csapat... azok ellen még az elszaladós taktika se jó, mert csak többen lesznek...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30035) warcat válasza killerjohn (#30021) üzenetére


warcat
veterán

+6ost.Szépen felment az ára.
Az a probléma,hogy ezzel a gondolattal már megelőztek...sokan :) Én 5 millióért vettem még.

Készülj fel arra,hogy az átlagos rollokkal olyan 300 kesztyüt le kell majd gyártanod,mielőtt visszajön a recept ára és átfordulsz haszonba 100 darabot gyártani olyan 13 millió lehet.

Ezek után ismerned kell,hogy mit keresnek az emberek.Barbár tankkesztyű,dps, monknál ugyanez ésatöbbi.
A 100 darabból lesz olyan 30-45 eladható,ezeket szét kell válogatni és eladni.
10 hely ehhez lassú,vagy nekiállsz fórumon hirdetni,vagy belenyugszol abba,hogy naponta csak egy adagot tudsz átpörgetni.Épp ezért én 2 accounton árulom őket.
Esetleg a gagyibb de még eladhatókat bezúzod, de 100-200k-s árral számolva is buksz egy 10% költségcsökkentést( 13 millából lejön mondjuk 1,5m).

És figyelmeztetek mindenkit,hogy ki lehet fogni szar rollokat...ilyenkor örülhetsz ha visszajön végül a 100 db költsége.Megesik.

De mindezt nem elriasztásképp írom,csak vegye mindenki ezt számításba,mielőtt belevág.
Jön belőle pénz,jobban mintha farmolnák mint a barom,ezért nincs is kedvem :P
Ma is mentem a kört,valor 5 stack eléréséig 1 darab raret voltak hajlandóak kidobni,hagyjuk már..
Egy gyengébb act 3 pakkot megölök 10 másodperc alatt,de nem dobálnak semmit,kinek éri ez meg :)

EA: It's in the crate!

(#30036) #59070464


#59070464
törölt tag

Barátokkal játék közbe beszélgetnék, de csak nekem nincs mikrofonom. Nem is nagyon szeretnék. Magyarán: inkább valami webcam és akkor elfér a monitor tetején. Használja valaki mikrofonnak ilyen célra a webcam-ját? Vagy inkább vegyek egy Logitech mikrofont 3.5k-ért? Genius/Trust-t nem akarok. Ezzel a Logitech-el az a bajom, h helyet foglal az asztalon és áll ott, mint egy kuki. A webcam még esztétikus is lenne és több funkciója, amit egy évtizedben használnék félszer.

(#30037) #56230144


#56230144
törölt tag

Valakinek nincs egy felesleges starter editionos kódja?Mert azt elfogadnám PÜ-ben :) :B

(#30038) radi8tor válasza #56230144 (#30037) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Szerintem írj Blizz supportnak és kérdezd meg mikor lesz elérhető a Play for Free. :K

⭐ Stella

(#30039) #56230144 válasza radi8tor (#30038) üzenetére


#56230144
törölt tag

Oké,csak már non várom,hogy kipróbálhassam.Sajna nem állok úgy,hogy megvegyem,szóval ellenék egy ideig a Starterrel.

Amúgy a starter mit tartalmaz?

(#30040) Mythsardan válasza akela91 (#30027) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Az volt a tervem, csak mikor megnéztem a weboldalt, akkor ott azt írja, hogy 3. előrendelői forduló, ha az eladó tévedésből küldött el, akkor egy kicsit pipa leszek

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#30041) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Azért a szopóálarc on kérem.
Kétkezes rare kard. Lvl57. +11-27 light dmg, 107 str, 107 dex, +64 vita, crit hit 41% + socket.
Feladvány: mennyi a sebzése ennek a majdnem jó kardnak?

Amd - Radeon - Ryzen

(#30042) #56230144


#56230144
törölt tag

Sry elnéztem...nem engedi.

[ Szerkesztve ]

(#30043) Sonja válasza Mr.Csizmás (#30025) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#30044) X Factor válasza Gyuri27 (#30041) üzenetére


X Factor
addikt

170

Make things work

(#30045) Tomics válasza Gyuri27 (#30041) üzenetére


Tomics
addikt

33,4

PH! addikt since 2004

(#30046) radi8tor válasza Gyuri27 (#30041) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

3.1415 Píí ;]

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#30047) C4mp3r válasza Mythsardan (#30026) üzenetére


C4mp3r
addikt

galaxisba holnap jon szallitmany

(#30048) mikromanus válasza Alg (#30034) üzenetére


mikromanus
veterán

Act 2 nem szokott gond lenni. Szerintem van váltás sebzésben és életben elége rősen act 2 és 3 közt is. Amúgy ez melyik eventM? Csak a normakontroll kedvéért bekukkantanám. Hol van? :D

(#30005) vhunor: tipikusan melee buildem van ami sok-sok pofozkodással jár. A földrengés nem fér bele. A Charge meg azért necces, mert nem fix az élet supportja (vagy csak jól kell helyezkedni, hogy szépen sorban legyen az ellen). +nem túl szerencsés beszáguldani a fel nem derített területre, mert jönek a meglepetések... Én Leap-revenge-ignore pain-WotB kombóval dolgozok. A fő támadás meg a Frenzy. Elég szépen túlélő a kari ebben a felállásban. Egy ellen miatt nem variálok max ha funból csak arra megyek hogy lenyomjam őket. Partyban azért letudtunk pár kisebb csoportot belőlük. Meg azt hiszem volt egy elit banda is ilyen...
A kis fallen fanatic viszont elég tréfás jószág. Főként ha vegyes seregben lapul. EGyszer csak látsz valamit zöld árnyalatban, aztán mire észbekapnál már repül is a karaktered áta falakon vagy bele a szakadékba :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#30049) Alg válasza mikromanus (#30048) üzenetére


Alg
veterán

Valahol a legelején, szerintem az első sivatagban ahol a lábnyomokat kergeted... egy kislány áll egy tér közepén bokág érő vértócsában és valamit motyog, aztán eltűnik és jönnek a nagy böszme állatok :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#30050) Gyuri27 válasza X Factor (#30044) üzenetére


Gyuri27
félisten

240!
Ki az isten vesz 2 kezes kardot 57-s szinten ekkora sebzéssel? Ha a duplája lenne akkor is max átlag lenne. Így meg pont semmit nem ér. Ilyeneket dobál 5-s valorral.
Kész vagyok.

Amd - Radeon - Ryzen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.