Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35201) warcat válasza polgi803 (#35200) üzenetére


warcat
veterán

Próbálgasd a skilleket nyugodtan, normal mód vége felé amikor megkapod a multi shot képességet,amint megvan az első runája ,kerits ahból egy jó kétkezes xbowt vagy ijat,és kb 2 lövés egy egész terem egy jó ideig.

EA: It's in the crate!

(#35202) whitezo88 válasza polgi803 (#35200) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Dhval esni kelni fogsz, ha első kari (nekem második, fejlesztem, de folyamatosan halok Hellben). Nagyon könnyen hal, egy Barbár vagy Monk biztosabb dolog ilyen szinten.

(#35203) polgi803 válasza warcat (#35201) üzenetére


polgi803
őstag

okés...akkor megyek is...köszi mindenkinek! :R

(#35204) polgi803 válasza polgi803 (#35203) üzenetére


polgi803
őstag

Próbajátékban jáccottam mindkettővel...nagyon kemények,de DH tetszik...régen sokat d2-ztem...néha 32 órát...volt kihívás bőven...talán nem bőgöm el magam,ha sokszor behalok DH-val... :DDD De amúgy Wiz a szívem csücske,de várok még azzal a karival...a legfinomabb utoljára marad... :))

[ Szerkesztve ]

(#35205) persil válasza LÁZ (#35185) üzenetére


persil
nagyúr

Az szerintem mindegy.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35206) warcat


warcat
veterán

Na itt egy igazi 100 milliós kard / nem az enyém!/ de ha valaki bidelne adhatok linket
Lehet csöpögni... :)

EA: It's in the crate!

(#35207) persil válasza warcat (#35206) üzenetére


persil
nagyúr

Mi a franctól lenne 100 milliós?:S

Alig rosszabbat lehet venni pár milliókért.
Komolyan nem értem néha az AH-s árakat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35208) warcat válasza persil (#35207) üzenetére


warcat
veterán

Na gyorsan mutass egy olyat pár millióért, már veszem is meg :D

EA: It's in the crate!

(#35209) mikromanus válasza persil (#35207) üzenetére


mikromanus
veterán

Magas DPS, sok-sok LoH+üres socket. Meg kis extraként némi stat pont. Lehet nem 100 milla, de jó sok az tuti. Mondjuk én se 50 se 100 millát nem adnék fegyverért (ha lenne akkor sem). meg ha már kibeb@szottsok aranyat költenek akkor lehetne ezek mellé magasabb DPS is. Mindenesetre nagyon szép :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35210) persil válasza mikromanus (#35209) üzenetére


persil
nagyúr

Értem, meg látom, hogy mi jó rajta, de szerintem sehol nem ér 100milliót, ha fele annyiért kapsz alig rosszabbat. Vagy alkalmi vételként 5x jobbat...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35211) Zan


Zan
aktív tag


Nos! Tegnap reggel esett ez a cucc, nem tudtam igazán belőni az árát, szóval felraktam tegnap este 500k-s biddel. Ma reggelre 4.20 millión állt a mérce. Az előbb lestem, akkor volt 7.2-n. Most beléptem megint és 4.7 millión áll...ez most akkor hogyan is műkszik?:)

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#35212) Bini


Bini
tag

Meg van az első legendary item droppom ( kb 40 óra ,hell , nincs + mf )

[ Szerkesztve ]

Battletag: Bincsi#2140

(#35213) goodboy007 válasza polgi803 (#35197) üzenetére


goodboy007
senior tag

Így egy jó darabig nem lesz gondod, Nightmare Rakanothnál váltottam először Smoke Screenre és Preparation-re, Diablonál pedig jól jön plusszba a rakétás turret, stunolós Impale kombó.
Hellen mehet vissza ugyanez a build, ami megint használható Rakanothig :D.
Nekem ez vált be, de majd kitapasztalod.
Valaki az Evasive Fire-t isteníti, de szerintem az egy használhatatlan sz@r.

Passzívokból meg Steady Aim, Archery, Vengeance és utóbbit Diablonál cserélheted esetleg Tactical Advantage-re.

Hell Diabloig csak saját itemekből dolgoztam, de egyszerűen képtelen voltam kinyírni, úgyhogy vettem 2k-ért egy íjat, 8500-ról fel is ment a dmg-m 19k-ra és másodszorra kinyírtam :D.
Viszont megöltem Inferno Skeleton Kinget, egyelőre viccnek tűnik ezzel a fegyóval Act I, persze biztos lesz nehezebb is.

Viszont egy rakás jó cucc esett 5-ös Valor miatt, a többi kasztnak is, rakom is félre szépen az itemeket.
Nagyon tetszik, hogy valamikor 1000 gold hullik egyszerre.

[ Szerkesztve ]

"propriocepció és peroneus aktiváció a kulcsszó, mert az emelést nem előzi meg excentrikus kontrakció, magyarul stretch-reflex vagy miotatikus (excentrikus megnyúlási) reflex." - Zola007

(#35214) gdevil válasza proci985 (#35191) üzenetére


gdevil
aktív tag

Milyen orb? Arcane? És melyik a lassító rúnája?

[ Szerkesztve ]

(#35215) Telda válasza polgi803 (#35204) üzenetére


Telda
addikt

Hát sajnos ez már csak a műfajában és a nevében Diablo, kb. köze nincs az 2-höz...
Valószínűleg nem is fogja addig lekötni az embereket. De ideg óráig el lehet vele bohóckodni, míg nem lesz más :) .

(#35216) Cyberbeni válasza goodboy007 (#35213) üzenetére


Cyberbeni
addikt

rakanothot a legegyszerűbb dh-val kinyírni, csak egy immobilizeoló csapdát magad alá raksz, és amikor rád teleportál, akkor nem tud egyből leütni.
plusz vault a gyorsabb haladáson kívül semmire sem jó, smoke screen sokkal használhatóbb.
passzívak közül meg smokescreen musthave, ha nincs legalább 30% crit chanced.

[ Szerkesztve ]

(#35217) Djuree


Djuree
félisten

na a wizám is 60-as lett, jöhet egy kis inf farm, de lehet inkább a monkommal megyek, nemtom. az egyik karit fel kéne turbózni nagyon.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35218) Gorneck


Gorneck
titán

Nos, tegnap ACT2 volt csapatban (2 barb, 1 dh, 1 wd)...kicsit átvariáltam a skill sorom...[link], igazából semmi extra, de sokan nem jutottak el addig, hogy sebezzenek rajtunk, hátvédsoron. Elitek esetén bbv, előtte sh tömegben egy kis dps buff miatt, ha vki közeljött horrify(nagyobb távolság rúna)+hex (+20% dmg míg csirke a mob vagy épp a gyógyítós rúna volt bent), második próbálkozását már nem élte túl.

WD tulajok figyelmébe ajánlom a blood ritualt. Kicsit olyan volt használni, mintha loh-m lenne...persze ez nem igaz, de jó volt látni, hogy a megszokott 140-160as gyógyulás néha felment 500-ra, e mellett az amum ad 1xxx hp-t az ellen halála után, szal sose volt nagyon üres a hp lombik.

Az mondjuk hatalmas poén volt mikor a csirke horrfy hatására kirongyolt a képernyőről... :D

Gorneck#1239

(#35219) vhunor válasza Gorneck (#35218) üzenetére


vhunor
őstag

Jó volt, teccett :K . Szerintem így act 3-at is bepróbálhajtuk, a kettes elég sima volt ebben a felállásban. Talán ott több 130 dps-es tőr esik majd :DDD .

(#35220) polgi803 válasza goodboy007 (#35213) üzenetére


polgi803
őstag

Köszi a helpet! :R

(#35221) akela91


akela91
addikt

Kezdem érezni miket érdemes felrakni és mennyiért RMAH-ba. Nem játszom sokat, sőt..., de 3. itemet adtam el. (Pajzs, 10%crit chance, 1100 armor körül, 18% chance), és elvitték 10Euróért. Meg legutóbb, 2 * 3 Euróért valami gyengébb cuccokat. Jó lesz ez, ha elsz több időm játszani.

(#35222) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

DH inf buildot tud valaki?

tegnap próbálkoztam, de act1 2. küldetésnél 20 perc alatt kb. 3x tettek el a fiókba :D :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35223) McNamara


McNamara
Ármester

Úgy döntöttem a Wizardomat hagyon a fenébe és csak Partyba fogom használni mert act 3 felejtő....Inkább visszatérek Monkhoz és megpróbálom azzal kipörgetni act3 és 4-et.

Egyenlőre act3 szeretnék helytállni. Kérdésem a következő:
Mennyi armor, resi, LOH, dps kell oda? Cél, hogy egydül tudjak menni.

(#35224) radi8tor válasza Mr.Csizmás (#35222) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Üdv az Inferno szinten. :))

⭐ Stella

(#35225) C4mp3r válasza Mr.Csizmás (#35222) üzenetére


C4mp3r
addikt

[link]

en ezzel tolom, megfleelo dps-el sim act 1, statjaidat belinkelhetned

(#35226) Cadal válasza Mr.Csizmás (#35222) üzenetére


Cadal
őstag

Nekem jelenleg ez jön be inf Act 1-2 -re. [link]
Amíg nem nerfelték az elemental arrow nether tentacles-t addig az volt a favorit, de sokat segít a LoH is a fegyverbe esetleg ringben. A Cluster Arrow az utolsó rúnával pedig ekkorát üt mint az állat. A szembe jövő ellenfelek életének nagy része eltüntethető vele. Igaz egyszerre csak 2x tudod elsütni, de ha küldesz utána pár hungaring arrowt akkor már újra elsütheted.
Damom: kb 75-80K SS-el (SharpShoter). Crit hit damage ~ 240% Resistek 300-400 körül HP 40K körül. Act2 odafigyeléssel simán játszható. Egyedül Beliálhoz kellett segítség.
Nagyon fontos a minnél több Crit Hit Damage.

[ Szerkesztve ]

(#35227) Gorneck válasza vhunor (#35219) üzenetére


Gorneck
titán

Ne is mond...trágya drop volt... :( Persze 1-2 hét után lehet esne használható cucc is, 1 run kevés a jóhoz (bár nektek már a sokadik). Mondjuk ez alapján ACT1ben több cucc esik...és jobbak is. :D
Viszont amit nem értettem, hogy volt mikor nekem nem is volt valorom, pedig nem egy elit feküdt ki előtte. Ezt nem nagyon értettem...főleg mikor azt mondtátok, hogy nektek már 5 nekem meg kb semmi.

Sztem is, voltam már ACT3on, ha nem 3 távolsági + 1 tank lett volna a felállás, lehet nem öltek volna annyit minket, bár jellemzően, akkor se én hullottam.
Előtte nem lenne rossz egy kis + dps (nekem jól jönne meg egy kis crit dmg növekedés is +100%), bár a célom inkább a hátvédsor védelme volt (DH messze többet sebez így neki fontosabb a talpon maradása, főleg mert messziről teszi) ami aszhem elég jól sikerült.
Macis build felejtős szvsz, ahogy a lassítós bohóckodás is...

Viszont a nagyobb tömeg miatt nemtom mennyire leszünk elegek (várfalas rész). Egy próbát megér a dolog. :)

ui: Monk haverod fog csatlakozni esetleg? Megnézném ezt a 4est.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#35228) persil válasza Gorneck (#35227) üzenetére


persil
nagyúr

"Viszont amit nem értettem, hogy volt mikor nekem nem is volt valorom, pedig nem egy elit feküdt ki előtte."

Biztos cserélgetted a skilleket.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35229) Gorneck válasza persil (#35228) üzenetére


Gorneck
titán

Nem, mikor elindultunk utána nem volt váltás, vagyis városba beállítottam mindent és úgy mentem végig...aszhem még rúnát se váltottam.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#35230) Mr.Csizmás válasza C4mp3r (#35225) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

este, de lehet még gyenge vagyok, egy 956os 2h íj + quiv, meg mindenféle sallangok

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35231) persil válasza Gorneck (#35229) üzenetére


persil
nagyúr

"aszhem még rúnát se váltottam."

Ha csak azt hiszed, akkor az is lehet, rúnaváltástól is ugyanúgy leesik.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35232) dobolan válasza McNamara (#35223) üzenetére


dobolan
senior tag

Sztem ne hagyd a wizat. Ha jó rutinod lesz vele ügyesen játszani, pvp-ben elég erős lesz, bár az mondjuk kérdéses hogyan fogják felépíteni azt a rendszert. :)

(#35233) maross válasza dobolan (#35232) üzenetére


maross
veterán

pvp = folyamatos nerfthembuffme siras lesz :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35234) akela91


akela91
addikt

Találtam egy árust, ahol 305 Gold csak a nagy Poti (12.500Hp). Ez általános dolog? Mert én ilyennel nem találkoztam... Lehet be kéne tárazni.

(#35236) persil Hát oké: Akkor nálam van eladó Nagy poti 500Goldért :DDD

[ Szerkesztve ]

(#35235) mephi666 válasza maross (#35233) üzenetére


mephi666
nagyúr

kíváncsi vagyok, hogy oldják meg, amikor egy olcsóbb dh is ilyen 200k körül lazán lő :D aki először üt, az nyer majd?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35236) persil válasza akela91 (#35234) üzenetére


persil
nagyúr

Akkor vegyél vagy 30 ezret, mert nekem is mindig 610 szokott lenni a mythic.
Egyébként hol?

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35237) maross válasza akela91 (#35234) üzenetére


maross
veterán

Haverom is mondta hogy talalt valahol akcios arust, en meg nem lattam. Szerintem tarazz be, bar ez a varhato haszon 100-200 potin nem tul sok.

Mas, hogy lehet egyszerre tobb potit venni? :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35238) radi8tor válasza akela91 (#35234) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Egy olyan árus van. Ott célszerű párszáz potit venni belőle, mert úgyis el fogod használni idővel.

⭐ Stella

(#35239) persil válasza maross (#35237) üzenetére


persil
nagyúr

"bar ez a varhato haszon 100-200 potin nem tul sok"

Pont a fele, szerintem nagyon nem mindegy, ha már 200-at megveszel. Az 60ezer arany, jónéhány javítás ára.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35240) sto1911 válasza radi8tor (#35238) üzenetére


sto1911
veterán

De hol?! :D

Ezt lattatok?

Egyebkent milyen end-game content-et hianyolnak, akik hianyoljak? Nem tudom elkepzelni mire gondolhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#35241) C4mp3r válasza sto1911 (#35240) üzenetére


C4mp3r
addikt

3 havonta uj act es boss :D

(#35242) Cyberbeni válasza sto1911 (#35240) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Ha mindegyik karival lenyomtad Infernó Diablót, akkor utána már nincs túl sok célja a játéknak.

(#35243) mephi666 válasza C4mp3r (#35241) üzenetére


mephi666
nagyúr

várom vissza szeretettel mephisto-t :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35244) mikromanus válasza Gorneck (#35229) üzenetére


mikromanus
veterán

De lehet, hogy mégis váltottál? Vagy drag and drop jelleggel huzogattad a skilleket a tálcán? Ejnye, kis huncut!!! :D
Valamiért pedig akkor leesett az NV. A másik lehetőség, hogy ilyen fix neves "majdnem-elit-rare-majdnem-boss" típust öltetek. Arra nem jár valor. Ilyen pl act 2-ben a kis fallen shaman az Oazisban aki valami kis szerkezet mögött lapul és van még a csontvázkedvelő dagi szintén az oázisban :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35245) persil válasza Cyberbeni (#35242) üzenetére


persil
nagyúr

De ez még így is 100-200x több, mint egy call of duty X, amit 5 óra alatt kijátszól és, ha nem szereted a multi fps-t, akkor kész vége puff.

Mellesleg egy casual játékos számára ez lehetetlen kb.(lehetséges csak eszméletlen kitartás, sok idő stb, szóval számára igenis van endgame.)
Akinek meg ez nem elég, annak 2x ennyi sem lenne elég.

Semmivel nem rosszabb, mint a D2 ilyen téren, csak hiányzik belőle a pvp - még.
A pvp és egy jó kiegészítő, meg +10-20 szint és kész és vagyunk szerintem. És ez lehet meg is lesz.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35246) sto1911 válasza Cyberbeni (#35242) üzenetére


sto1911
veterán

Jo-jo, de ez az 1-2-ben is igy volt, nem?

@#35245) persil: igy van, ez rengeteg ido. Es 2-3 ujrajatszasra egyik jatek sem ad uj elmenyeket nehany kiveteltol eltekintve (Fallout pl.) Es egy COD-hoz kepest 1 normal vegigjatszas is kijon orankent egy ezresbol, szoval annyira nem is draga :)

@(#35247) Helmoras: en poennak ereztem inkabb, mint komoly ajanlatnak...

[ Szerkesztve ]

(#35247) Helmoras válasza akela91 (#35234) üzenetére


Helmoras
őstag

Megjegyzem elég randa nyerészkedésnek érzem amit csinálsz, még ha esetleg jó szándékkal is :S

Legalább itt phn ne csináljunk már ilyet...

(#35248) persil válasza sto1911 (#35246) üzenetére


persil
nagyúr

"nehany kiveteltol eltekintve (Fallout pl.)"

Hát az egy más világ :) Első és második rész simán minden idők legjobbja a műfajban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35249) vhunor válasza mikromanus (#35244) üzenetére


vhunor
őstag

Együtt kezdtük az act 2 runt, lecsaptunk mindent ami az utunkba került, szóval vagy valami bugba futott bele vagy tényleg véletlenül elmozdított egy skillt.

Gorneck23: ő volt velünk, csak a DH-jával. A monkjáról átdobjuk a cuccokat Qru-ra, és akkor tudunk menni négyen.

(#35250) akela91 válasza Helmoras (#35247) üzenetére


akela91
addikt

Szerintem nem ronda dolog. Mindenki jól jár, olcsóbban adom mint a boltban: IGEN. Akkor? :) De valóban nem ebbe a topicba való, át is raktam Trade-be. Egyébként nem titok honnan van, van egy árus, ahol NÉHA ennyi. Én 120+ óra után most találkoztam ezzel. Tehát senkit nem verek át, és nem károsítok meg, akkor miért lenne ronda dolog? :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.