Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35151) warcat válasza megint én (#35148) üzenetére


warcat
veterán

Valóban ilyesmi az ára ezt tapasztalom,ügyes vásárlással, tárgyeladással azért Rmahban lehet tartani a 3-4 euró / milliót.Remélem nem mostanában jön a sima gold eladás,az eléggé elrontaná a mókát.

EA: It's in the crate!

(#35152) LÁZ


LÁZ
addikt

egyébként ez a Development Hell bónuszpálya megvolt valakinek?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35153) Pityupoeta válasza LÁZ (#35152) üzenetére


Pityupoeta
csendes tag

Igen, jól ki lehetett élni magad a készítőkön :)

(#35154) Djuree


Djuree
félisten

egy jó monk buildet tud valaki adni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35155) persil válasza execute93 (#35139) üzenetére


persil
nagyúr

Ott van a description-ben a link...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35156) AS


AS
félisten

OK kinyírtam fingos boos:D Csak 10 millát kellet költetem és elég volt:D 2500 LOH már egész jó:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35157) persil válasza AS (#35156) üzenetére


persil
nagyúr

De jól megy... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35158) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Egy pár tanácsot szeretnék kérni a mesterektől. Mivel mindjárt nyaralás, ezért power levelingelni akarok, minél hatékonyabban egy barbárt. Eddig csak DH-val játszottam.

Hogyan hatékony? Átszaladok a történeten minél előbb normálon, aztán NM-en már nem hagyok ki semmit?

Egyelőre nagyon adja DH után a Barb. Vettem neki AH-ban egy mov speedes lábast, mert lassúnak találtam DH+vault után. Mondjuk így, hogy nem kell végigjárni minden sarkot jóval gyorsabban megy. Vicces, mert filléres árakon lehet jó cuccokat kapni ilyen alacsony szinten is...tény, hogy felesleges, de nem akarok tárgyakkal foglalkozni nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#35159) ooooobi válasza Ren Hoek (#35158) üzenetére


ooooobi
senior tag

Biztos vannak olyan helyek ahol jol lehet xpt farmolni, de az szerintem dög unalmas. Sapiba legalabb egy perfect square rubi es nyomni a küldiket sorba.

LÁZ: az tetszett abban a kriptäban, hogy a sima kis alap mobok is mind keszitök, amig nem mentem le azt hittem csak a nagy dög lessz az :)

[ Szerkesztve ]

https://steamcommunity.com/id/ooooobi/

(#35160) warcat válasza Ren Hoek (#35158) üzenetére


warcat
veterán

Egy másik 60-as segítségével a legjobb.
Level 1-22 között Wortham pusztulását egy 60as DH kb 1 perc alatt megcsinálja , 5k xp
level 14 felett uncsivá válik de gyors.

22-23-on lehet diablot sorozatban ölni,jó xp de kicsit hosszadalmas,vagy felöltözted a barbárt ahból, socketekbe nagy szintű gemek, LOH a fegyóba, xp gem a sisakba és mehet pónilevel,amint átengednek nightmare-re,festering woodsban lehet takarítani a questes barlangot,belül a bejáratnál elment a checkpoint,a kipucolás után ki és belog. 40es szintig elég gyors.
Maget húztam ezzel neki való leginkább,amint megvan az archon form,az ilyen ki-be logolok típusú xp nagyon gyors neki.

EA: It's in the crate!

(#35161) Ren Hoek válasza warcat (#35160) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Így kb mennyi óra lenne lvl 60-ig?

Köszi a tanácsokat amúgy!

(#35162) warcat válasza Ren Hoek (#35161) üzenetére


warcat
veterán

Nehéz már megmondani mert a vége szívás /az 55-60/,és nem is egyszerre csináltam,de egy kora délutántól éjfélig meg lehet szerintem,de 50+ tuti.
Belinkelem a felhasznált irodalmat :) [link]

EA: It's in the crate!

(#35163) Ren Hoek válasza warcat (#35162) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Kösz! Igazából úgyis inf a1-re kell gyúrjak, az meg nem megy egyik napról a másikra (casualként) ... Remélem Barbárral kevesebb halállal lehet majd haladni inf a1-a2-ben és olcsóbb a gear mint DH-nak...

(#35164) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Kellene egy kis help uraim!
Kérlek benneteket segítsetek... meg akartam változtatni a jelszavamat battleneten, de a vége az lett hogy lockolták az accom... Na most ilyenkor mi a teendő? Kihez lehet fordúlni... Autenticator nincs az acchoz csatolva :O :O :O Aki tud kérem segítsen!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#35165) Mr.Csizmás válasza Ren Hoek (#35163) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

este megcibálhatlak egy kicsit....

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35166) warcat válasza Cybertrone (#35164) üzenetére


warcat
veterán

[link]

EA: It's in the crate!

(#35167) persil válasza Cybertrone (#35164) üzenetére


persil
nagyúr

Én nem akarlak megbántani, de ha valamivel ilyen szinten nem vagy tisztában, akkor minek kezdesz bele?

Én már változtattam jelszót és email címet is, minden probléma nélkül, fel sem merült, hogy zárolnák a fiókot.

A helyedben írnék - vagy megkérnék valakit, hogy segítsen - a blizzard supportnak egy levelet, leírva a pontos problémádat és, hogy csak valami félreértésről van szó.
Ha szerencséd van elolvassák és felülbírálják a döntést.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35168) Cybertrone


Cybertrone
veterán

Na sikerült belépnem... tovább merre? A Contact costumer support oldalon vagyok :B

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#35169) AS válasza persil (#35157) üzenetére


AS
félisten

Csak szerencsém volt, megvették egy ruhát 15 milkáért) De még nem elég még pár dolog még szóval kel még sok gold:D

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#35170) McKnight


McKnight
tag

a skill calculátornak mi a jelentősége, nem értem
:W

Tűz a víziparkban? Mégis....hogyan????????

(#35171) whitezo88


whitezo88
nagyúr

0% MF-el, erre mennyi az esély? szerintem glitch... sima fehér mobok, és egyszerre haltak...
[link]
[link]

(#35172) persil válasza whitezo88 (#35171) üzenetére


persil
nagyúr

Már miért lenne glitch?

Eleve annyira kicsi a drop esélye, hogy pont ettől lesz full random. Lehet, hogy 3 hónapig csak farmolsz és nem esik semmi, aztán másnap simán eshet 5 legendary egymás után.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35173) Alg válasza whitezo88 (#35171) üzenetére


Alg
veterán

Nekem D2-ben volt hogy fél órán belül esett 2 duriel's shell, egyik valami farönkből másik meg kosárból...

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35174) LÁZ válasza Pityupoeta (#35153) üzenetére


LÁZ
addikt

és hányadik próbálkozásra adta be, nekem egyelőre 15ből semmi :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35175) persil válasza LÁZ (#35174) üzenetére


persil
nagyúr

Most mondjam, hogy én már vagy 100x megnéztem és egyszer sem volt ott a dungeon... ?:D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35176) whitezo88 válasza persil (#35172) üzenetére


whitezo88
nagyúr

na de egy lövés után, kettő ugyanolyan cucc? még statra is ugyanaz (100 armor a különbség)

(#35177) Neró válasza whitezo88 (#35176) üzenetére


Neró
őstag

Na, akkor már nem is ugyan az. :P Nem, hogy örülnél neki.

| www.diablohungary.hu

(#35178) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

kiesett életem első legendary itemje.

Szerintetek mennyiért lehetne elpasszolni ? (még nem vagyok annyira jártas az árak terén)

[ Szerkesztve ]

(#35179) D1Rect válasza whitezo88 (#35176) üzenetére


D1Rect
félisten

Nekem 100%-ra megegyező statokkal dobott pár perc eltéréssel. Aztán még dobott két másik legendary-t pluszban. Max 5 perc alatt négyet összesen.

(#35180) Helmoras válasza whitezo88 (#35171) üzenetére


Helmoras
őstag

Azigen :D ez legyen a legnagyobb baj :P

(#35181) DeckardCain válasza megint én (#35148) üzenetére


DeckardCain
senior tag

pf...
Na amint itt is lesz gold sell, akkor vége is lesz az eddigi jó kis gah-rmah váltásnak....

(#35182) Alg


Alg
veterán

Találtam egy exalted grand armplate palnt... eladjam vagy megtartsam és elkezdjek craftolgatni? 1,5-2 millát tudok jelenleg rászánni, kb. mennyivel érdemes elkezdeni hogy megérje?

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35183) V.Stryker válasza McKnight (#35170) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Ezt már egyszer én is kérdeztem. A válasz, hogy semmi az égvilágon, de ha beteszed a te cuccaidat, akkor könnyen be tudod linkelni pl. ide. :W Faszság a köbön.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#35184) stifi


stifi
senior tag

wizardnál a blizzard nem tud critelni?

mit érdemes helyette kirakni crites buildre ami területre lassít? frost hydra mondjuk? frost nova? wave force?

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#35185) LÁZ válasza persil (#35175) üzenetére


LÁZ
addikt

és vajon adott nehézségen dobja be a játék, vagy mind1, hogy hell-en vagy nightmare-en próbálkozom?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35186) mikromanus


mikromanus
veterán

Két fegyvernél a második fegyver ("off-hand") sebzése is beleszámít a teljes sebzésbe, vagy csak az "egyebek" amik rajta vannak? Vagy a két fegyver átlagolódik?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35187) Alg válasza mikromanus (#35186) üzenetére


Alg
veterán

A statok biztos, egyébként szerintem átlagolódik (plusz ugye kapsz attack speed bonus-t)

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35188) mpierre válasza LÁZ (#35185) üzenetére


mpierre
veterán

Egyszer csak. Nekem kb 20. próba után dobta be infen. Előtte nem is kerestem, de tudtam, ha 4 lejárat van, akkor ok. Csak infre találtam meg. Akkor már direkt kerestem.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#35189) LÁZ válasza mpierre (#35188) üzenetére


LÁZ
addikt

közben beadta nekem is hell-en elsőre :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#35190) Franklin


Franklin
addikt

Haha, ékszerész barátunk mondata különösen jól sikerült :-DDD

(#35191) proci985 válasza stifi (#35184) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

orb és mellé a lassító perk. blizzard az égvilágon semmit nem sebez és a hatékonysága is erőteljesen megkérdőjelezhető, orbbal nincs ilyen baj.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35192) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

csillámpóni szint pipa :DDD 3. próbálkozásra meglett a liquid rainbow.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35193) #56230144


#56230144
törölt tag

Király,lehet lessz egy DiabloIII-am.Skelton kingtöl felfele jönnek a nehezebb ellenfelek?

(#35194) D1Rect


D1Rect
félisten

(#35195) polgi803 válasza D1Rect (#35194) üzenetére


polgi803
őstag

Ez beteg... :DDD

(#35196) ProEvoFan válasza Djuree (#35154) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

(#35197) polgi803


polgi803
őstag

Végre valahára ma beüzemeltem a Diablo 3.-at...egy kérdésem lenne...DH-val szeretnék először balhézni. Milyen irányt ajánlanátok elsőként,mi legyen az alap,amire később lehet építkezni a túlélésre és a jó hentelésre...tudom,hogy ehez nélkülözhetetlen a piac bogarászása és egyre jobb cumók vétele,de most nem ezekre értettem,hanem képességekre, resistre, vagy védelemre,vagy mire?Köszi ha útirányt adtok nekem... :R

(#35198) stifi válasza proci985 (#35191) üzenetére


stifi
senior tag

most disintegrate van (az is arcane) és próbáltam a lassító perket, sajnos nekem kevés.. a blizz ilyen szempontból jobb, vagy kéne egy futócipő és úgy, de nem tudom melyik perket dobjam ki a 3 közül, mindegyik must have a stílusomhoz.. illusionist, critical mass és cannon glass...

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#35199) Alg válasza polgi803 (#35197) üzenetére


Alg
veterán

Eleinte nyugodtan mehet ami tetszik, később úgyis át tudod pakolni a skilleket, célzottan öltözködni meg ráér infernon, 60as szinten

DHval egyébként damage-re szokás menni

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#35200) polgi803 válasza Alg (#35199) üzenetére


polgi803
őstag

Köszönöm uram! További építő ötleteket is fogadok... :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.