Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#50051) mcsabee válasza Cyberbeni (#50047) üzenetére


mcsabee
senior tag

De mond azt, hogy ez téged meglep. Már kb az első komolyabb sírások után tudni lehetett, hogy ez lesz a vége. A játékot nem a hc réteg tartja el, hanem a mainstream, nekik pedig úgy a legegyszerűbb új tartalmat adni, ha butítják a játékot.

Egyébként kimondtad a dolog lényegét, "a legjobb elérhető gearben", és akkor itt álljunk meg egy percre, ez a játékosok hány százalékának volt elérhető? És a kutya ugye itt van elásva, lehet, hogy annak a 0.5%-nak könnyű volt a játék, de pont ők nem nyomnak semmit a latban.

Stay a while and listen...

(#50052) mcsabee válasza Thrawn (#50048) üzenetére


mcsabee
senior tag

Én például nem szerettem az invulnerable minions-t sem, van egy tippem, hogy neked nem volt vele bajod.

Különbözőek vagyunk.

Stay a while and listen...

(#50053) skater86 válasza mephi666 (#50049) üzenetére


skater86
tag

Lightning enchanted + Multiple shots...betyár volt. Megütötted, vagy megsebezted, akkor eszméltél hogy futás van :D De legtöbbször utolért a láthatatlan halál :D

(#50054) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#50045) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A francokat.Ne túlozzál már... Volt benne kihívás.Act3 felétől még élvezhetően nehéz volt a játék.Főleg szólóban, még komoly gearban is.De ez a komoly gear nem volt olcsó, átlagos játékos számára elérhetetlen.Act3 felétől még csapatban sem volt könnyű.

(#50055) Cyberbeni válasza mcsabee (#50051) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Igen, az keveseknek volt elérhető, de nem is mondtam, hogy baj, hogy maxos gearben már nem kihívás, mert azt összeszedni még az volt. Most meg kb annyi a különbség a 2M-s és a 20000M-s gear között, hogy 2M-sben még látod a mobokat élve.
@ProEvoFan: még 1.0.3. elején is simán át lehetett vinni <10M gearben, pedig akkor még főleg csak az ellenfelek gyengítése érződött, és még nem mentek le annyira az árak. Jó, mondjuk a moltenből még ki kellett gyorsan állni.

[ Szerkesztve ]

(#50056) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#50055) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ja persze, 200 halállal és 5 milliós javítási költséggel... :DDD
Anno 1.3 patch alatt nem kaptál értelmes fegyver 7-10 millió alatt....

(#50057) Sirandrish válasza ProEvoFan (#50056) üzenetére


Sirandrish
legenda

A lényeg hogy megvolt...az hogy egy ACT1es gear ára ráment a javításra az nem para :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50058) mcsabee válasza Cyberbeni (#50055) üzenetére


mcsabee
senior tag

Igen, viszont a játékosok nagyobb hányadának, a "láthatatlan" rétegnek, akik nem járnak fórumokra, nem beszélgetnek 24/7 a játékról, azoknak pont most élvezetes. És ugye ők vannak többen ^^.

Stay a while and listen...

(#50059) mephi666 válasza Sirandrish (#50057) üzenetére


mephi666
nagyúr

én beraknék ennyi nerf után +1000% repair costot... és most a viccet félretéve, komolyan :K fél óra alatt összefarmolok vagy 150k-t (plusz 1-2 cucc is eshet) és teszek rá, hogy páróránként 20-25k-t elköltök javításra... goldsink-ként is kellene működnie a javítgatásnak, de ezt megölték: egyre több az arany a játékban, ami egyre kevesebbet ér... low cuccokat megkapsz 5k-ért lvl60-ra, átlagos+drágább szinte kutyának sem kell, a top cuccok ára meg az égben... ez így nem kóser

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50060) mikromanus válasza mcsabee (#50058) üzenetére


mikromanus
veterán

Ennek a köztes rétegnek kellett volna egy köztes réteg/terep ahol játszhat. Erre a nehéz szintből csináltak egy középszerű nehézséget. Akkor most jöhetne egy brutál fokozat. Bár akkor meg amiatt sírna a csendes (?) többség, hogy az a nehéz :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50061) Sirandrish válasza mephi666 (#50059) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem annak a DH-k meg WD-k örülnének mint majom a farkának :D
Egyébként én benne vagyok...az az ACTonkénti 1-1 halált kibírom..
És legalább oda kéne tenned magad hogy még véletlenül se bántsanak..nah..mintha nehéz lenne a játék ;]

mikromanus Ezt mondtam én is..hiába hoznak player8at...akkor azért megy majd a rinya hogy az a nehéz..ha teszem azt még a drop is jobb lenne akkor meg aztán lincselés lenne a casual réteg felől :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50062) mephi666 válasza Sirandrish (#50061) üzenetére


mephi666
nagyúr

megoldás: kiegyenlíteni az esélyeket azzal, hogy a saját ütésed+lövésed lassan roncsolná a cuccokat, mint eddig (ha téged csapnak, az nem) ...ezen felül meg csak a halál :K dh-ként nekem így is megfelelne és a melee karakterek is örülhetnének... hasznosabb lenne a cuccokon az ignore dura loss-os spec is és figyelhetne mindenki jobban... aki meg sír a repair cost-tól, ne erőltesse ami nem megy :K

ui: ami viszont morbid lenne: halálonként 1-10% gold loss :DDD (esetleg xp loss a paralevelből) ...d2ben legjobban az xpbukás akasztott ki... főleg, hogy csomószor egész napi "munkám" ment kárba 1-1lightning ench+multishot pakktól... (ráment talán 2 billentyűzet meg néhány egér is)

#50063: már szerintem hónapok óta inf dia kill előtt vagyok :DDD sz@rakodott a netem, amikor csapatban nyomtuk volna, de nem is izgat... elvagyok a2-a3-ban, élvezem... dia meg rettegjen... ha lesz ss-el buffolt 250k damom (most 200nál tartok), majd elpicsázom... valahogy nem motivált azóta sem, hogy most akkor mindenképp lenyomjam... hasznosabbnak tartom a farmolást és ebből csordogál a pénz is (5eur tisztán bejött már ma is)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50063) Sirandrish válasza mephi666 (#50062) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ebből szerintem botrány lenne :)
Eddig is ez volt a baj hogy sokaknak nem ment ACT3tól..
És ugye még sokaknak most se megy de azért kitartóan próbálkoznak...ha erre még rájönne egy durca kis repair költség..jahj...felgyújtanák a Blizzt :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50064) Thrawn válasza mcsabee (#50052) üzenetére


Thrawn
félisten

Én sem szerettem őket, nincsenek is már a játékban.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#50065) mikromanus válasza Thrawn (#50064) üzenetére


mikromanus
veterán

Értjük az összefüggést. Akkor ami nem tetszik azt ezután nálad kell nlépszerütlenné tenni és hamar ki kesz szedve. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#50066) mcsabee válasza mikromanus (#50060) üzenetére


mcsabee
senior tag

Természetesen abban a rétegben is vannak "szószólók", ahogy az elitebb körökben is vannak magukat nem mutogató játékosok.

A dolog problematikája az, hogy adott egy játék, nem feltétlenül kell annak D3-nak lennie, lehet mondjuk a Kiskacsafürdik 46. Szóval végigtolod a játékot, aztán azt mondják neked, hogy nézd csak, van még egy nehézségi szint, amire csak komolyabb felszereléssel léphetsz be. Mit gondol egy hc gamer? No fene, ez kell nekem, uzsgyi, 1-2 hét alatt kifarmolja a geart, és ennyi, neki vége a játéknak.

Mit gondol egy mainstream gamer? No fene, ezt ki kell próbálni, uzsgyi, 1-2 hét alatt nem jut egyről a kettőre, megunja. Viszont látja, hogy milyen cuccok esnek a jobbaknak ott, érthetően ő is oda akar kerülni a húsosfazék mellé, és ugye ekkor jön az említett sírás.

Valahogy úgy kellene ezt megoldani, mint a HC-SC párosítást, az SC-sek többsége nem érez késztetést arra, hogy neki HC karija legyen, és nem is lát bele a HC-sek világába közvetlenül. Lehetne egy külön játékmód azoknak, akik SC módban vágynak kihívásra, hogy ne keveredjen azzal az SC élménnyel, ami most tapasztalható. Mert így sajnos ugye az a vége, mint most, van akinek már semmi kihívást nem rejt a játék, viszont van olyan, aki meg élvezi.

Mind a két fél érvei érthetőek, de azt is be kell látni, hogy egyiknek sincs igaza. Ha inferno tényleg annyira nehéz lenne, mint ahogy a Blizzard beharangozta, akkor lenne az a réteg, akik inferno Act 3-at farmolnák, ahogy volt is a legelején, illetve lenne az a réteg, akik act 1-ben bohóckodnának, és próbálnák kifarmolni a goldot azokra a cuccokra, amit az act 3-asok találnak, akik közben ugye hülyére keresik magukat.

Talán valami olyasmivel lehetne nagyobb kihívást csempészni a játékba, mint UT volt a második részben, de azt is úgy, hogy ne jussanak komoly előnyhöz azok, akik képesek megélni ott a 200 millás gearjükben, Pl minden Actet át lehetne kapcsolni "Classic Infernóra", vagy ilyenek, aztán lenne ott kihívás. Más kérdés, hogy biztos sokan nem használnák, mert minek, ha ott a könnyebb lehetőség?

Stay a while and listen...

(#50067) dafkid


dafkid
csendes tag

Ma este 8-kor kezdődik a stream Act3/Pony farmal! 50 néző ha megvan több mint 200 bontatlan item kerül kisorsolásra a nézők között! Bővebb info : http://www.diablohungary.hu/hirek/jatek/250-rare--mii--hogy-_2012-09-12

(#50068) rol33


rol33
aktív tag

sztem meg egy olyan fokozat, szint kéne a játékba, amit csak is coop-ban ráadásul csak a 4 felé karakterrel lehetne teljesíteni, plusz hozzá jöhetne még hogy gear-től nagyjából független, csak a különböző kasztok skill-jei kombinálásával lehetne előrébb jutni.na ebbe még lehetne kihívás. gondolom bilibe lóg a kezem :)

®

(#50069) Muton


Muton
addikt

Heló!

Ez a gyűrű mennyit érhet?

120 str.
85 int.
109 vit.
28 phys. res.
334 armor
1 foglalat

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#50070) ProEvoFan válasza rol33 (#50068) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"csak is coop-ban ráadásul csak a 4 felé karakterrel lehetne teljesíteni"
Ez egy nagyon jó ötlet, én támogatnám. :C

(#50071) mephi666 válasza ProEvoFan (#50070) üzenetére


mephi666
nagyúr

én nem, mert single-párti voltam mindig :DDD egyáltalán nem örülnék, ha teljesen coopra alakítanák a játékot (szeretem így, hogy leülök+aprítok ameddig kedvem van... közben afk vagyok véletlenszerűen)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#50072) rol33 válasza mephi666 (#50071) üzenetére


rol33
aktív tag

nem, nem az egész játék lenne ilyen, csak mondjuk inf után, a nagyon keményeknek :) (akik már szénné farmolták magukat és nem találnak kihívást a játékban) lehetne egy ilyen szint pl.

®

(#50073) Agro válasza mephi666 (#50071) üzenetére


Agro
senior tag

Ezzel egyet értek. Coopba csak az achivementek miatt megyek ha olyanom van. Minden Bosst soloban nyomtam eddig le. Ennek egyetlen oka van. Az elején még poén volt coozni, de miután hellre jutottam az ideg szétb@szott amikor olyan groupokba kerültem ahhol nem csak a dps-em de az armorom is 3-szor nagyobb mint a "tank"-nak. Bármikor random groupba akarok becsatlakozni az a látvány fogad, hogy ott lihegnek az "élősködők" akik csak a discot nyomják a képernyőre, de kb a csicska enchanterem többet sebez.

(#50074) Sirandrish válasza rol33 (#50068) üzenetére


Sirandrish
legenda

Tizedes!
Akkor mégis hogy vonulnánk együtt a frontra?
Gondolja át e javaslatát és jelentkezzen nálam eligazításra!

:C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50075) Gorneck válasza Sirandrish (#50074) üzenetére


Gorneck
titán

A skornnal együtt ugyebár... :D

Gorneck#1239

(#50076) Sirandrish válasza Gorneck (#50075) üzenetére


Sirandrish
legenda

Természetesen...majd én pénzé teszem...én nem vagyok bűnöző..mint egyesek :DD
Igaz Rolkó?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50077) Gorneck válasza Sirandrish (#50076) üzenetére


Gorneck
titán

Előtte kipróbálnám azé...hátha... :D

Gorneck#1239

(#50078) Sirandrish válasza Gorneck (#50077) üzenetére


Sirandrish
legenda

De úgy néznél ki mint csita...azt akarod?:D
De egye fene...5euroért kipróbálhatod :DDD

Hjaaa de ha Legend/setet dropolsz az az enyém :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50079) rol33 válasza Sirandrish (#50074) üzenetére


rol33
aktív tag

:DDD :DDD
mondjuk előléphetnék szakaszvezetővé és vihetnék addig is egy másik bandát.Persze ebben a formában csak ritkán nyomnánk, inkább maradok a Parancsnok Úr jobb oldalán.
Parancs értettem, hazámat szolgálom

(#50076) Sirandrish nem tudom miről beszélsz.... :)
azért még az este csak visszakerült a helyére :D

[ Szerkesztve ]

®

(#50080) Sirandrish válasza rol33 (#50079) üzenetére


Sirandrish
legenda

:C

Hát aztat ki kell érdemelni...1-2 legend item és már megy is a plecsni :DDD

Örömmel látom hogy megtanulta leköszönő szöveget :R

Hátha most már el is tudják vinni :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50081) mpierre válasza Gorneck (#50077) üzenetére


mpierre
veterán

Az azé pusztulat lenne.

A nyeszlett doki "felkap" egy ilyen - számára - oszlopot, s hogy a balanszot megtalálja ide-oda szaladgálna a placcon. A trash mobok fejhangon visítva menkülnének, hátha rájuk dől az a ménkű oszlop, míg az elitek halálra röhögnék magukat.

Ezt akarod? ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50082) rol33 válasza Sirandrish (#50080) üzenetére


rol33
aktív tag

tegnap észre sem tetszett venni, tehát 1 már megvolt, szóval akkor lassan ünnepélyes előléptetés lesz :D

[ Szerkesztve ]

®

(#50083) Alg


Alg
veterán

Azért érdekes visszaolvasni a dolgokat, szerintem a patch-eknek kb. annyi köze van az egészhez, hogy kicsit felgyorsították, de semmiképpen sem előidézték az alábbi folyamatot:

- emberünk elérkezink infernora, párszázezerből beszerez egy alap gear-t
- sírás 1.0: nem lehet haladni, minden 1 ütéssel megöl, nem esik normális tárgy, minden 50-55-ös szintű csak :O (lásd kovács pincéje effektus jó régen ugyanitt)
- AH böngészés, egy kis szerencse vagy külső forrás bevonásával (RMAH) lesz egy jobb gearje, amivel már halad
- sírás 1.5: már 300% MF gearben farmolom act3-at de még mindig nem esik normális cucc, :O
- még egy kis AH böngészés, vagy szerencsés drop, már soktízmillás gear van rajta
- sírás 2.0 : túl könnyű, miért nerfeltek, elcseszték AH-t is, egy normális cuccot sem tudok 20 milla latt kapni.

Tessék csak végiggondolni kicsit... és ha unalmas indítani új karaktert, azzal lehet majd megint sírni infernon hogy milyen drága felgearelni, mert semmi sem esik (goto 1.5)

Szerk: amíg statikus nehézségi fokozatok lesznek, azt sosem fogják tudni tökéletesen skálázni, mindig lesz akinek túl nehéz, másoknak meg túl könnyű lesz. Tessék menni SC2 ladderre, ott 50% winrate-ed lesz hosszú távon mindig, ahogy fejlődsz skálázódik veled a nehézség is.

Ha viszont a saját HP/armor/res/paralvl/akármi - hez kötött, automatikusan nehezedő lenne az inferno, vagy ha látja hogy túl gyorsan ölsz nehezítene... na az már érne valamit (droprate persze nem változna, mert akkor túl gyorsan nyílna a gear-olló)

[ Szerkesztve ]

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#50084) Sirandrish válasza rol33 (#50082) üzenetére


Sirandrish
legenda

A Skornt ideadod és meg is van :P

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50085) Cyberbeni válasza Sirandrish (#50084) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Hogy azt is eladd a vendornak?

(#50086) mpierre válasza Cyberbeni (#50085) üzenetére


mpierre
veterán

:DDD :W Ez kész....! :))

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50087) rol33 válasza Sirandrish (#50084) üzenetére


rol33
aktív tag

áhh nem kell az neked, majd nézek valami jobbat lvl60 alatt :)
ennek meg különben is már volt gazdája vagy 1 percig :D

®

(#50088) Sirandrish válasza Cyberbeni (#50085) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagy poén Troller :C
De menjél inkább farmold ACT1-et...ott nem eshet bajod ;]

rol33 De ő nem becsülte meg..sőt..fel is jelentett vagy mi :DDD

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50089) Gorneck válasza mpierre (#50081) üzenetére


Gorneck
titán

:K ;]

(#50078) Sirandrish: Eddig is megkaptad őket nem? :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#50090) mpierre válasza Gorneck (#50089) üzenetére


mpierre
veterán

Van nálam IK sújtó, a kisebbik. :)) Wd-hez konkrétan semmit nem ad...

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#50091) sith7 válasza Alg (#50083) üzenetére


sith7
nagyúr

Tessék menni SC2 ladderre

Mint tegnap este ? :D ... láttalak ám, vazeg ;)
Inf diablo kill mikor lesz meg ? :))

(#50092) davidsz válasza Alg (#50083) üzenetére


davidsz
őstag

Nálam 1.0 effekt van már 200 órája :DDD

Turbófeltöltők forgalmazása, javítása *** http://www.turbodave.hu

(#50093) rol33 válasza Sirandrish (#50088) üzenetére


rol33
aktív tag

dehogy, csak többet szeretett volna adni érte :)

®

(#50094) Alg válasza sith7 (#50091) üzenetére


Alg
veterán

Jah, ráadásul 5-ből 3at behúztam, az utolsó P ellenit kifejezetten élveztem is, jobban mint a Diablot bármikor :))

Szóval fogalmam sincs, majd ha valami nagyon felidegesít SC-ben :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#50095) Sirandrish válasza Gorneck (#50089) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igaz..majdnem mind olyan csúcskategóriás volt hogy nálam kötött ki :R

rol33 Lehet olyan sokat akart érte adni hogy összeomlott a Blizzard gazdasága :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50096) sith7 válasza Alg (#50094) üzenetére


sith7
nagyúr

ha valami nagyon felidegesít SC-ben

tolok ma este ellened 1v1 - ben cannon rush - t ... na ? :)) :D

(#50097) rol33 válasza Sirandrish (#50095) üzenetére


rol33
aktív tag

igen utólag elnézést is kértek, hogy nem szeretnének a csőd szélére kerülni, ugye megértem...mondom meg :D

®

(#50098) Sirandrish válasza rol33 (#50097) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem mondtad nekik hogy akkor szeretnéd ezt az igen komoly üzletet a 12dolláros RMAHjuktól jó messze lebonyolítani?:DDD

Mert ugyan megérted hogy fosnak attól hogy bedől a gazdaság de neked még idén kell egy új hajó :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50099) Gorneck válasza rol33 (#50097) üzenetére


Gorneck
titán

Nahhh most akkor mi is volt az accod "zárás"-ának oka?

Gorneck#1239

(#50100) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Nézzétek mire bukkantam! (Tudom hogy reklám meg minden, de nem szabad kihagyni egy ilyen esélyt)
Diablohugary nyereményjáték

A játék az nem játék!

(#50101) Sirandrish válasza Lézerparaszt (#50100) üzenetére


Sirandrish
legenda

Linkelték már a srácok..
Mármint a diablohungarys srácok...
Nagyon szép felajánlás szerintem :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#50102) sto1911 válasza Lézerparaszt (#50100) üzenetére


sto1911
veterán

En se vagom, hgoy hogy lesz elinditva az osszes jatekos egyszerre, ha egyszer csak 3-an jatszanak :F

(#50103) persil válasza sto1911 (#50102) üzenetére


persil
nagyúr

Az összes néző közül választanak ki 3 embert, akik egyszerre kezdhetik el felszedegetni a földről az összesen 250 tárgyat.

Komolyan nem érteni... ?:)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#50104) Lézerparaszt válasza sto1911 (#50102) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem le lesz rakva egy helyre és egy közeli helyről elindulnak érte. Hasonlóban már részt vettem én is, de az úgy volt, hogy körbeálltuk Dworent, ő kidobta az itemet és aki kapja marja.

A játék az nem játék!

(#50105) 7


7
addikt

Megteltünk, folytatás erre :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.