Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35001) persil válasza Amur (#34997) üzenetére


persil
nagyúr

Nem tudom mit kell ezen pörögni, így kell hagyni, ahogy van és meg van oldva.
Aki gold/magic find-olni akar, az vegye fel a find-os gúnyáját és hajrá.
Aki meg nem akar a cserlgetéssel szerencsétlenkedni, annak ott a 75%-os nephalem valor, meg amit a rendes gear-ből összegyűjtött.

Olyan szinten túl van ez az egész lihegve, hogy nem igaz.
Inkább az aukciós házzal kezdenének valamit ilyen baromságok helyett.

Most komolyan ennyire piszlicsáré, szar, lényegtelen dolgokon kell agyalniuk, a helyett, hogy a normális, fontos problémákkal foglalkoznának... ?:S

Komolyan, kit érdekel, hogy más milyen ruhában viszi be az utolsó ütést, ha ez neki kényelmes?!

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35002) Amur válasza Thrawn (#34999) üzenetére


Amur
addikt

Igazad van azért számozza az opciókat! Csak olvastam de nem raktam össze hogy ezek csak ötletelések.

Persilnek is igaza van abban hogy mindenki döntse el maga hogy megéri-e neki a plusz macerát vagy nem.(nekem nem,én nem cserélgetek)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35003) persil válasza Amur (#35002) üzenetére


persil
nagyúr

Ennyi.

Azt meg igazán nem lehet mondani, hogy etikátlan előnyhöz lehet jutni a cserélgetéssel, mert nem igaz. Akinek bejön hajrá.
(nekem sem)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35004) mephi666 válasza Amur (#35002) üzenetére


mephi666
nagyúr

én inkább annak örülnék, ha a követő is felszedegetné az aranyat, ha már átfut rajta... pl ne gyűjtse olyan célirányosan, mint a dh menyétei, de ha már úgyis ott jár, akkor gyűjtsön :K esetleg megkaphatná a főkari pickup range-ének is egy részét (vagy őt lehessen ráöltöztetni :B )

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35005) SSJPeter válasza Amur (#34997) üzenetére


SSJPeter
őstag

Én is a 4. verziót támogatnám, de valóban egyelőre ez még csak egy javaslat.
Szerintem ez azért lenne a legjobb megoldás mert még ha véletlenül is történik a gear csere nekem nem okozna akkora problémát ha 3 percet várni kell...

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35006) persil válasza mephi666 (#35004) üzenetére


persil
nagyúr

Hah +1.

Félkilobájtos szerveroldali "patch"-el meg lehetne oldani. De nem, inkább szarakodjunk azzal, hogy felveheti-e szerencsétlen játékos a gold find-os ruháját, vagy inkább ne... :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35007) Ptech válasza persil (#35001) üzenetére


Ptech
őstag

Pont az a gond, hogy az embereknek nem kényelmes, de túl nagy a többlet MF ahhoz, hogy figyelmen kívül hagyhatnád játéknál, ezért keresnek rá megoldást.

(#35008) persil válasza Ptech (#35007) üzenetére


persil
nagyúr

És.. ?

Ez így pont jó, hogy TE magad, a játékos eldöntöd, hogy megéri-e a többlet MF a macerát, vagy sem.
Miért kéne "kötelezően" megadni azt a többletet? Pont ez benne a lényeg, hogy van egy opció és eldöntöd, hogy neked mi éri meg jobban.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35009) Amur válasza mephi666 (#35004) üzenetére


Amur
addikt

ne gyűjtse olyan célirányosan, mint a dh menyétei
Ezt hogy érted? A DHnak vannak aranyösszeszedős menyétei?
baszus ezt észre sem vettem!

Látom már:
Ferret Companion
Summon ferrets instead of a raven. The ferrets collect gold for you and increase gold found on monsters by 10%.

Ez nagyon jó! kipróbálom!

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#35010) Ptech válasza persil (#35008) üzenetére


Ptech
őstag

A jelenlegi megoldás macera, kényelmetlen, de szinte kötelező. Lehet, hogy nincs jobb, de sajnos mindent egyre jobban az átlagjúzer szintjére húznak le.

(#35011) LÁZ válasza Amur (#35009) üzenetére


LÁZ
addikt

bezony, az utolsó előtti companion szint ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#35012) Franklin


Franklin
addikt

Bashiok twitter:

"Apparently the way public games are counted was changed in 1.0.3 and no one told us. Hahaha! Such is life."

Itt mire céloz? Milyen számláló változott?

(#35013) Mr.Csizmás válasza Amur (#35009) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

farmolni ultimate :K

és sírvaröhögős, amikor odaszaladnak a mobhoz, és elkezdik rágni a lábujját :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35014) mephi666 válasza Amur (#35009) üzenetére


mephi666
nagyúr

ezek vérmenyétek ám :D nyakra támadnak... volt, hogy lesebeztem a rare bosst és a menyétek harapták át a torkát ;] (néha bugosak, vagy csak egyszerűen kanosak, mert képesek egymás s*ggébe állni :DDD )

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#35015) mikromanus


mikromanus
veterán

Ejnye, de be akarják tartani a rendet. Még nincs 11 és nem is megy még a szerver. Épp ahogy előrejelezték :DD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35016) persil válasza Ptech (#35010) üzenetére


persil
nagyúr

"de szinte kötelező"
Szerintem ezt Te is belátod, hogy nem igaz.
Baromi jól elvagyok öltözködés nélkül. Nem esik naponta többmilliós drop, de az öltözködéssel se lenne meg.

Akinek meg megéri öltözködni az csinálja, de ennyi "szenvedés" jár az extráért. Szerintem fair, hogy van némi hátránya. Nyílván macerás és kényelmetlen megoldás, de szerintem vannak sokkal égetőbb problémák ilyen hülyeségnél.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35017) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#34962) üzenetére


Cyberbeni
addikt

vagy inkább más játék kellene neked, ilyen statokkal simán végig lehet vinni act3-at és act4-et is.

magic find meg azért van, hogy a használható cuccok mf-el még értékesebbek legyenek, ne mindenki csak a sok mf+kevés statos cuccokat vegye. egyébként meg ha szűrik, és bannolják a makróval cuccot cserélőket, akkor simán maradhat ez a rendszer.

[ Szerkesztve ]

(#35018) Ptech válasza persil (#35016) üzenetére


Ptech
őstag

Pedig annyi szutyok esik, hogy valamivel meg kell próbálni javítani, legalább ilvl szinten, hogy megadd az esélyt egy normálisabb dropra.
Azt meg, hogy nagyobb MF-el nem esne jobb dolog, nem tudhatod. Nagyobb mintából merítve viszont szinte biztos, hogy használ.

(#35019) D1Rect válasza persil (#35016) üzenetére


D1Rect
félisten

Ez egy gameplayt befolyásoló "probléma".
Szerinted nem fontos, a Blizz szerinte meg igen. Nem visz el erőforrást, ne aggódj.

(#34962) ProEvoFan: Spammeld a dodge aurát, úgy ad 30%-ot.

(#34961) sith7: Ugyanaz mint amit linkeltem, csak a keen eye van a deadly reachez, mert ha azzal kell ütni akkor molten-frozen-arcane-egyébhülyeség miatt jobb a +50% armor.

[ Szerkesztve ]

(#35020) persil válasza Cyberbeni (#35017) üzenetére


persil
nagyúr

Részben igazad van, de ne beszéljünk már úgy infernó act3 és 4-ről, mintha cakewalk lenne.

Igen is brutális az utsó két fejezet.

Speciel ghomot meg képtelenség megölni rengeteg loh és/vagy life regen nélkül közelharcossal, legyen bármennyi a resist/armor és sebzésed.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35021) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#35017) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Értem Mester, leülök, egyes.....

;]

(#35022) persil válasza Ptech (#35018) üzenetére


persil
nagyúr

"Pedig annyi szutyok esik, hogy valamivel meg kell próbálni javítani, legalább ilvl szinten, hogy megadd az esélyt egy normálisabb dropra."

Erre az lenne a megoldás, hogy infernóban ne dobjanak 7(igen, hét, de volt már 2 is...lol :) ) aranyat, meg 54-es cuccokat...
Eleve be kellett volna állítani, hogy - csak mondok egy hülyeséget - infernó act 1-ben csak és kizárólag 100 - 500 aranyat dobnak, act 2-ben 200 - 700 között és így tovább.

És mondjuk act 3-ban ne dobjon senki 54es fehér szarokat.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35023) D1Rect válasza persil (#35020) üzenetére


D1Rect
félisten

Diablo 3 Inferno Ghom Kill (1.0.3 Monk, No LOH)

(#35022) persil: Akkor meg az lenne a bajod, hogy egyik itemnek sincs értéke...

[ Szerkesztve ]

(#35024) maross válasza persil (#35022) üzenetére


maross
veterán

Jo a drop ugy ahogy van, igy is tele az ah jobbnal jobb cuccokkal, es csak egyre tobb lesz ugye. Egyet valtoztattam volna, csokkentettem volna a sargak szamat, hogy orulj, amikor talalsz egyet, viszont akkor legyen valamivel jobb.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#35025) persil válasza D1Rect (#35023) üzenetére


persil
nagyúr

Nem tudom figyelted-e, de ez patch előtti állapot.
"My first inferno Ghom kill on my Monk. This is post 1.0.3 patch..."

Patch óta százszor ennyi a gáz, plusz erősebb is. És tud enrage-elni, ha nem ölöd meg elég gyorsan. Amihez 8millió hp-nál kell némi dps. Ami ugye sok life on hit-el és life regennel vagy nincs meg, vagy multimilliárdos vagy.

Félreértés ne essék, én élvezem az infernó nehézségét, nem panaszkodok, csak egyelőre leragadtam ennél a dagadtnál :)
Csak cyberbeni úgy ír infernóról, mintha normál ac1 lenne, pedig egyáltalán nem könnyű jó cucc nélkül, ezt be kell látni.

"Akkor meg az lenne a bajod, hogy egyik itemnek sincs értéke..."
Nem kéne a "minőségükön" változtatni, csak tényleg infernón ne legyen már 2, meg 3 arany drop, komolyan felvenni felesleges.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35026) Helmoras


Helmoras
őstag

A magic gear csereberével az a gond hogy autohotkeyel és hasonlókkal csinálják sokan, mert még ha meg kell álni végignyomkodni és még le se üt act 3-4 ben a boss az ügyes és megérdemli, de aki csak klikkel 1-et és fél sec mulva át van öltözve azt már valahogy korlátozni kell szerintem...

Szerintem az a megoldás lenne a jó hogy cucc cserénél 3 perc mf delay, és lakat a ruházatra és a SKILLEKRE egyaránt.

(#35027) Thrawn válasza persil (#35025) üzenetére


Thrawn
félisten

"This is post 1.0.3 patch."
Tehát patch utáni.

szerk: Tolj be mégegy kávét, lehet rádférne :)

szerk2: Nah, be tudtam jelentkezni, de persze AH az nincs :(

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35028) Mumee válasza persil (#35020) üzenetére


Mumee
őstag

éééééssss hamis. :D
Kérem szépen 5 seces ignore pain alatt leköszön a bácsi soloban.
Ha valakinek helpelek, akkor a 6% life steal kell, de úgyis 15 sec maximum.

(#35029) persil válasza Thrawn (#35027) üzenetére


persil
nagyúr

Asszem többet nem írok ébredés után, elnézést mindenkitől :DDD

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35030) Nordic válasza persil (#35020) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Ha nem tűnt volna fel, akik már végigvitték, mindenki sétagaloppot ír, nem csak ő... :U

Mumee: Tegnap előtt én is megpróbáltam...viszont hiába volt 5,5 life steal, 900 loh, 400 all res, meg owerpower, én voltam neki 5 sec. Akkor most hogy is van ez? Elismerem, brutál dps-ed van, de azért 5 sec kicsit erős kijelentés...

(#35031) persil: Nekem a mai napig nem megy act 3, de már le is szarom...béna vagyok béna cuccokba és kész. Több fajta builddel próbáltam, ami sokaknál működött, szóval a hiba bennem van.

[ Szerkesztve ]

(#35031) persil válasza Nordic (#35030) üzenetére


persil
nagyúr

"akik már végigvitte"

Act1-ről és 2-ről én is így beszélek, de ha visszagondolsz, hogy odavaló cucc nélkül, amikor először belekezdtél mondjuk act2-be, vagy 3-ba, akkor senki nem mondta, hogy hú srácok ilyen könnyű még semmi sem volt :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35032) ProEvoFan válasza Nordic (#35030) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak elfelejtik odaírni h 1 millió elment a javításra :DDD
Viccet félre téve, nem olyan egyszerű az act3, mint azt itt oly sokan beállítják.
Persze ha lenne pénzem (20+ millió) akkor én is vennék egy jó fegyvert, amin van; 950+ dps, 800+ Loh, 70% critic.

[ Szerkesztve ]

(#35033) Cyberbeni válasza persil (#35025) üzenetére


Cyberbeni
addikt

1.0.3a patch-ben semmit nem változtattak ghomon.
és nem kell hozzá monkkal semmi más, csak dps. barbárral meg loh és overpower.
és 10k+ armor és 800+ resist meg bőven elég kellene, hogy legyen infernóhoz, és 6,7k armorral és 800 resistel toltam végig. (mondjuk ghomot kihagytam)

[ Szerkesztve ]

(#35034) Helmoras


Helmoras
őstag

Megy a szerver, mondjuk Ah nem......... ..:S

[ Szerkesztve ]

(#35035) Thrawn válasza ProEvoFan (#35032) üzenetére


Thrawn
félisten

Hát nem is tudom. Tegnap SSJPeter jött segíteni tegnap Act2-t, neki szerintem sétagalopp az Act3. A barbárja simán megfogott egyedül(!) minden elitpakkot (nightmareseket kivéve), közben meg a szintén barbár cimbim és én a DH-val estünk-keltünk sokszor :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35036) persil válasza Cyberbeni (#35033) üzenetére


persil
nagyúr

Öhm, de...

•The amount of damage dealt by Gas Cloud when first entering the cloud has been reduced, but the amount of damage incurred for remaining in the cloud has been increased
•In Inferno difficulty, Gas Clouds will last longer, spawn 2 at a time, and (after 4 minutes) spawn more quickly

Tehát, ugyan a kezdeti sebzés kevesebb, de a gázban maradva nőtt a méreg sebzés.
Illetve infernón tovább tartanak a gázfelhők, 2-őt fúj egyszerre és 4 perc után enrage-el, sokkal gyorsabban fújkálja őket.

"(mondjuk ghomot kihagytam)"
Ah-ha.

Nekem amúgy nincs se 10k+ armorom, se 800+ resist-em, nem tudom ezt miért írtad:D
Bár eddig elég volt, ami van, szavam sincs, csak ghom-mal nem bírok.

"és nem kell hozzá monkkal semmi más, csak dps"
Ez egyszerűen nem igaz. Néhány másodperc alatt leszedi az összes hp-m a gáz 8200 armorral és 752 allres-el, ha meg futkosok, akkor hiába a sok dps, egy idő után elkezd mindenhova fújni és puff, volt monk, nincs monk.
Nem olyan egyszerű, ahogy te beállítod, pláne, hogy leírtad te kihagytad...

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35037) Mumee válasza Nordic (#35030) üzenetére


Mumee
őstag

Pár embernek már leöltem ott tudom, hogy éppen majdnem lejárt a berserker ás meghalt és nem igazán olyan emberek voltak, akik 30k DPS-nél többel rendelkeznének. Tehát rossz esetben is soloban 7-8sec.

(#35038) proci985 válasza Nordic (#35030) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

egyébként ez vicces, kb van három csoport. aki végigvitte és hiányolja az endjátékot, aki valahol a1-a2-ghom környékén van és kb hetek óta egy helyben áll és akinek friss 60as karaktere vagy alacsonyabbja van és még halad.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35039) warcat


warcat
veterán

The Auction House is still offline, but we're hopeful that we'll be bringing that up again in a few minutes, I'll let you know should this change.

-

OK sorry, strike that - we've got some more work to do on the Auction House so I don't have a definitive ETA yet, but it is being worked on right now and we're working to bring the Auction House back online shortly.

EA: It's in the crate!

(#35040) D1Rect válasza Nordic (#35030) üzenetére


D1Rect
félisten

A3-ra kevés a 400 allres barbival.

(#35041) Mumee válasza D1Rect (#35040) üzenetére


Mumee
őstag

Pont elég full DPS-ként.

(#35042) lakisoft válasza warcat (#35039) üzenetére


lakisoft
veterán

:Y

(#35043) Gorneck válasza Thrawn (#35035) üzenetére


Gorneck
titán

Csak illenkor az a szopi, hogy a pakkokon le is kell verni azt a pár milla hp-t...tegnap mi is lementünk act2ben a csatornába...tank barb + monk + wd. Onnét, hogy a monk kiesett a két karakter már nem tudja megváltani a világot...DH-val már kicsit könnyebb (bár a zárt tereket/kevés mozgási lehetőséget ő se szereti), de a sok hp miatt azé neki is életben kell maradni, hogy le tudja nyomni azt a 150-200k-s sebzéseket, ami 1-2 elitpakk esetén nem egyszerű.

Persze nem tank szerkóba lett volna a barb, akkor lehet pikk pakk végeztünk volna...de húzni ilyen felállásban nehéz bárkit is...act1ben ez simán elmegy 2ben más tészta.

Gorneck#1239

(#35044) mpierre válasza proci985 (#35038) üzenetére


mpierre
veterán

Kb ez az eloszlás.

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#35045) persil válasza proci985 (#35038) üzenetére


persil
nagyúr

Azért ezen nem kell annyira meglepődni, mivel kb le is fedted a teljes játékot:
infernó előtt, infernó közben, infernó után :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35046) Cyberbeni válasza persil (#35036) üzenetére


Cyberbeni
addikt

Öhm, nem

1.0.3 előtt DH-val megöltem csapatban meg egyedül is, nekem annyi bőven elég, nem fogok a monknak csak ezért olyan cuccokat venni, amivel 4 percen belül megölhető, viszont kevesebb a defensem
és D1rect linkelte a videót, hogy tényleg csak olyan egyszerű, hogy dps kell hozzá (kétszer annyi van a csávónak, mint nekem, és ígyis 3:30 alatt ölte meg)
egyébként meg ghom sokkal erősebb, mint diablo, szóval ki lehet addig hagyni, amíg őt meg nem ölted.
azt meg erre írtam

[ Szerkesztve ]

(#35047) Qru válasza Gorneck (#35043) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah a resim még mindig kevés. Hiába tripláztam meg, még így is. :( De rajta vok a témán Főnök. :)

#nincsbennetarcsi

(#35048) Thrawn válasza Gorneck (#35043) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha meghaltunk is mentünk vissza azonnal, nem hagytuk ott egyedül :)
Messze nem sebzek 150k-t, de nem is használom az SS-t, mert az csak az első lövésnél ér valamit.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#35049) -conrad- válasza Thrawn (#35048) üzenetére


-conrad-
addikt

Sharpshooter másodpercenként 3% crit chance-t stackel fel, azért kicsit erős a "csak az első lövésre jó" dolog.

(#35050) Gorneck válasza Thrawn (#35048) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig egy eléggé alap dh skill szvsz...

Gorneck#1239

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.