Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34351) akela91 válasza maross (#34350) üzenetére


akela91
addikt

Jó volt 5 percig.

(#34352) Sdi válasza warcat (#34349) üzenetére


Sdi
addikt

Egész pontosan, pár percig be lehetett lépni, de licitálni már nem tudtam :W

"Ha az alkohol akadályoz a munkában, hagyd abba a munkát!" /Manuel Scorza/

(#34353) warcat válasza maross (#34350) üzenetére


warcat
veterán

El lett kiabálva,megint kidobott,de pár percig volt :),arra elég volt,hogy megnézzem mi a helyzet ,elkelt elvileg egy nyakláncom,email szerint battlenet balancera megy bármiféle levonás nélkül,AH szerint meg Paypal, kissé összezuhant a rendszer. :DDD

EA: It's in the crate!

(#34354) Kobe válasza warcat (#34349) üzenetére


Kobe
veterán

nein :)

(#34355) Cyberbeni válasza Kobe (#34354) üzenetére


Cyberbeni
addikt

találtam egy zöld gitárt a rokkerpicsámnak ^^ -> [link]
pedig pont ma gondolkodtam el azon, hogy venni kéne valami jobbat 100k-ból (eddig ilyen 970dps fegyó volt rajta hasonló int-el, ami szintén talált volt), de így hamarabb jön össze majd a pénz az én új fegyveremre. (nagyjából ugyanilyen lesz, csak +100dps-el, a crit dmg-esek elég drágák, arra még gyűjteni kell)
nem tudja valaki mi az a defense szint, amivel act2-ben is kihagyhatóak a fehér mobok? (több elitehp és dmg mellett ez sokkal jobban lassítja a farmolást)

(#34356) mikromanus válasza whYz (#34343) üzenetére


mikromanus
veterán

Kicsit zavaros. Rendeld hozzá a játék kódot az accodhoz. Nem arra utal? Biztos azt hitte az ügyfélszolgálat, hogy valamit elböktél és adott egy új lehetőséget, hogy jól csináld. :D

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#34357) Wolverine válasza whYz (#34343) üzenetére


Wolverine
félisten

Milyen expansion authentication key? A D3-nak nincs kiegészítője. Hogy vetted meg a játékot, dobozosan vagy a Blizzard Store-ból?

szerk: amúgy itt egy negyed órával ezelőtti tweet az AH-ról.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34358) Lézerparaszt válasza Wolverine (#34357) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Legalább elmondták azt, ami nyilvánvaló :D

A játék az nem játék!

(#34359) lakisoft válasza nepszter1 (#34345) üzenetére


lakisoft
veterán

Két alternatíva van az egyik a paypal a másik a bankkártya. Tehát valahogy meg kell oldanod a bankártya kérdést.

(#34360) whYz válasza Wolverine (#34357) üzenetére


whYz
addikt

Neten vettem, sajna bankkartyaval. Lehet ha paypallal veszem akkor jobb, nem tudom.
A ticketekre most nem valaszolnak, gondolom vasarnap csak a telefonosok dolgoznak, de most az is foglalt.
Ugyhogy varok :(

(#34361) Lézerparaszt válasza whYz (#34360) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Az a lényeg hogy megvan a mail amit küldtek, így végülis van egy "blokkod" ami alapján tudod igazolni hogy arra az accra meg van véve a játék. Utánanéznek, jééé tényleg volt ilyen, és tényleg nincs az accounton a játék. Remélem ők is így gondolkoznak mint én :)

A játék az nem játék!

(#34362) Healbacsi válasza whYz (#34360) üzenetére


Healbacsi
őstag

Siman csak arrol szol a dolog, hogy az rmah miatt sokan fake hitelkartya adatokkal probalnak ugyeskedni, igy amikor vki d3-at akar venni, akkor eloszor kap egy starter editiont, majd ha az adatok stimmelnek, a penz is megvan, akkor megtortenik a tenyleges vasarlas, es a starter editiont upgrade-elik fel normal digitalis verziora. Mivel valszeg hetvegen tortent a vasarlas (hetvegen nincsenek bankok), ez tovabb lassitja az ugymenet lefolyasat.

[ Szerkesztve ]

(#34363) DjDanee87


DjDanee87
addikt

Megy az AH ismét! (legalábbis úgy tűnik)

(#34364) thesound


thesound
őstag

kivágott szépen...

retreiving hero listet kipipálja, majg 3006-os hiba
másnál is, vagy csak engem "szeret"?

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#34365) mar_tin válasza DjDanee87 (#34363) üzenetére


mar_tin
tag

Nem egészen. Van három beragadt lejárt aukcióm RMAH -ban.

(#34366) persil válasza maross (#34311) üzenetére


persil
nagyúr

Úgy, hogy amit leírt radi8tor az hülyeség.

Semmi szabály nincs benne, vagy jó lesz, vagy nem. Nekem a legelső craftom olyan volt, hogy megszólalt, pedig 4 statos volt.

Ha szerencséd van tuti lesz, ha nincs, akkor meg crap.

De azt nem lehet kijelenteni, hogy "50-60db-ból lesz egy jó".
Ennyi erővel azt is lehetne írni, hogy minden 100. tárgy legendary, de tudjuk, hogy nem így van.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34367) m4rk_


m4rk_
aktív tag

Nálam is. Továbbá, az előzmények sem a legfrissebbek.

(#34368) whitezo88


whitezo88
nagyúr

jó volt a droprate fix, esnek jobban a 63asok, de 5 packból egy sárga esett. a hatodik viszont már kettőt adott. egyik relatíve használható is. (740 dps 1H, sok dex és int, sockettel)

(#34369) DjDanee87 válasza mar_tin (#34365) üzenetére


DjDanee87
addikt

Lehet sokan szabadultak rá hirtelen? Nem tudok vásárolni, mert azt írja nagy a forgalom próbáljam meg később :)

Craftolás az teljesen random. Nyilván kicsi az esély rá, de akár az első és egyetlen lecraftolt item is lehet nagyon jó és akár többszörösét visszahozhatja a befektetett pénznek. De ahogy a dropok, ez is véletlenszerű.
Tegnap esett 5 statos vállas recept ismerősnek. Lecraftoltottam vele 2 darabot. Az egyik ment vendorhoz a másik elment AHban 150k-ért tehát kb visszahozta a 2 craft költségét de lehetett volna simán mindkettő szemét.

whitezo88: hosszabb runokat csináljj hogy fent legyen az 5ös valor buff és akkor szórják a sárgákat, mivel 5ös buffnál garantáltan esik 1. Én mostanában desolate sandstől szoktam menni act2 végét.

[ Szerkesztve ]

(#34370) persil válasza DjDanee87 (#34369) üzenetére


persil
nagyúr

pontosan.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34371) Wolverine válasza whYz (#34360) üzenetére


Wolverine
félisten

A ticketeket folyamatosan dolgozzák fel; a D3 megjelenése óta eléggé leterhelt a support, és nem elképzelhetetlen, hogy 48 óra múlva kapsz csak választ (a komplett CS 7/24-ben dolgozik).

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34372) Kobe válasza Wolverine (#34371) üzenetére


Kobe
veterán

én a harmadik ticketemre írtam - akadás, lagg, teljesítménycsökkenés...3 nap múlva jött rá válasz, hogy "biztos intelhdn futtatom a gamet". Elküldtem nekik a dxdiag, msinfo filet screenshotokkal hogy igeis az 540m en fut a játék, és ne nézzenek madárnak, 9 napig kuss....tegnap rájuk eresztettem egy üzit, hogy ez beza márpedig ölégszar CS, hirtelen jött is a válasz 40 percen belül hogy vizsgálják....

csak azért írom, mert ha valaki nem ír rá, simán hagyják hetekig sikkadni a dolgot....

(#34373) Wolverine válasza Kobe (#34372) üzenetére


Wolverine
félisten

Vagy csak így tűnik és továbbították olyanoknak a bejelentést, akik szakértők... a CS tagjai elég ritkán azok.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34374) Sonja


Sonja
veterán

AH-ban nekem két cuccnál is Expired van írva, de nincs a completed fül alatt. :F Remélem nem veszik el, mert az egyik pont egy set. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#34375) DjDanee87 válasza Sonja (#34374) üzenetére


DjDanee87
addikt

Nemhiszem, hogy elveszne. Ugyan lehet nézelődni, de be van halva. Próbálnék venni egy itemet, de nem engedi már jó ideje.

(#34376) persil válasza Sonja (#34374) üzenetére


persil
nagyúr

Volt már ilyen, nem tűnik el semmi.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#34377) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

24 cucc várt bid-re :W Abból egy se lesz az enyém...
Volt értelme böngészni ezt sz*rt délelőtt :DDD

(#34378) sto1911


sto1911
veterán

Azt irja most az AH, h a sok tranzakcio miatt probaljam kesobb...

(#34379) radi8tor válasza DeckardCain (#34377) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az AH vajon mi? :)

⭐ Stella

(#34380) scott_free válasza Mumee (#34337) üzenetére


scott_free
senior tag

ha két különböző fegyverrel mész (tőr/balta), akkor a Weapon Master mindkettőre megadja a bónuszt? (+dam és +crit)

(#34381) mpierre


mpierre
veterán

Infernón hogyan lehet előcsalogatni ezt a development hell pályát a királyi síroknál? Eddig 20ból semmi.

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34382) Blizz válasza mpierre (#34381) üzenetére


Blizz
őstag

Egyszer csak sikerül,nekem is sokadjára jött be.

No mistakes, just happy little accidents

(#34383) radi8tor válasza mpierre (#34381) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az hagyján én másik achi-val szívtam órákat. Próbáltam a miners goldot meg valami szellemeset csinálni act2-ben, de mikor végre megjelent a hely, akkor az event nem volt ott. :W

⭐ Stella

(#34384) D1Rect válasza mpierre (#34381) üzenetére


D1Rect
félisten

Kerítesz még 3 embert akinek kell az acsi és elkezditek kreálni a játékokat, 4x olyan gyorsan megvan.

(#34385) mpierre válasza radi8tor (#34383) üzenetére


mpierre
veterán

Megvan! :DD
Ki akar jönni?

Barbárokkal lenne poén....

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34386) Wolverine válasza mpierre (#34381) üzenetére


Wolverine
félisten

Random, hogy megjelenik-e. Ha nem 3 lejárat van, hanem 4, akkor nyertél.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#34387) whitezo88


whitezo88
nagyúr

azon nem akarnak majd fixelni, hogy a követő ne lövöldözzön kérés nélkül a goblinba? 5 NV rajtam, és a goblin pont kb 1000 hpval ugrott be a portalba mert nem volt cdn a berzerker, rámjött 100 add, beleértve az alcarnusi bunkós elitet...

(#34388) radi8tor válasza mpierre (#34385) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Sorry már fellőtték a hálósapkát.

⭐ Stella

(#34389) mpierre válasza mpierre (#34385) üzenetére


mpierre
veterán

Jay kolléga kivégezve.... Poénnak príma volt. :D

D1Rect: Jól szalad a monk. :K Az a lilás skill, az melyik?

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34390) D1Rect válasza mpierre (#34389) üzenetére


D1Rect
félisten

A Thunderclap? :F

(#34391) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

lvl60 DH pipa, 40+ k dps-el. holnaptól inf buli on :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#34392) mpierre válasza D1Rect (#34390) üzenetére


mpierre
veterán

Elkezded ütlegelni a mobot és ilyen lilás effektje van...

Azaz. :K

[ Szerkesztve ]

#### Scythe Kama Bay AMP 2000 Rev.B + Overnight Sensation hangdobozok + Kanto S6 #### Eladó cuccok: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mpierre/index.html ####

(#34393) kexksz


kexksz
addikt

Athenenek 414k DPSe van, aranyos.

(#34394) tatabánya válasza mpierre (#34389) üzenetére


tatabánya
senior tag

you have earned Smash! Jay Smash!

(#34395) Mumee válasza kexksz (#34393) üzenetére


Mumee
őstag

Annyira nem nagy szám.

(#34396) proci985 válasza Mumee (#34395) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ilyenkor elgondolkodok, hogy kéne inkább dh/barb karaktert csinálni, mert sorccal egy hete egy helyben állok.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#34397) Cyberbeni válasza scott_free (#34380) üzenetére


Cyberbeni
addikt

csak a main hand számít, oda is van írva.

@proci985: hol tartasz?

[ Szerkesztve ]

(#34398) Helmoras


Helmoras
őstag

Tudok craftolni 6 statos kardot, akit érdekel dobjon privit, 120k gold kb + némi material a gyártási költség

(#34399) Cyberbeni válasza Helmoras (#34398) üzenetére


Cyberbeni
addikt

fegyvert nem nagyon éri meg craftolni, mert ilvl62 miatt perfekt statokkal sem lesz hatalmas a sebzése, csak éppen eladható lesz.

(#34400) proci985 válasza Cyberbeni (#34397) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

inferno a2 oasis. a kígyókkal pedig nem tudom, hogy lesz. meg valszeg meg lehetne csinálni, de nincs kedvem folyton halni. egyébként annyi túlzás volt, hogy a2 elején végigmentem, kemény volt, de nem lehetetlen. csak oasisnál meguntam a folyamatos rerollokat.

a barbárom 10es, normal a1 fields of miseryn:D

ötletért köszi, lehet teleportot kicserélem. frost novát anno használtam, de infernon olyan rövid a hatása, hogy szinte semmi.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.