Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39001) hackeeeee válasza Gorneck (#38976) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én a hangulat miatt kezdtem el WD-vel, meg mivel ugye újdonságnak számít. Persze ott volt a Necro korábban, de ez teljesen más.

Nekem bejön a WD. Mondhatni kihívás vele játszani, bár ahogy jönnek a skill-ek, kezd egyre "keményebb" lenni, és egyre jobban tetszik. :)

Véleményem szubjektív...

(#39002) Gyuri27 válasza D1Rect (#38990) üzenetére


Gyuri27
félisten

A gargantuan actI-ben is használható. Tovább kevés a drága.
A kutyákat is lehet robbantani actI-ben. Tovább már az is gyenge.

Amd - Radeon - Ryzen

(#39003) Rossi válasza bpx (#38958) üzenetére


Rossi
addikt

30 óra? Nekem 36 és fél van a barbáromban, 42. szinten vagyok... Vagy én vagyok tényleg lassú, vagy ti nagyon gyorsak.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#39004) Kobe válasza Rossi (#39003) üzenetére


Kobe
veterán

38 óra a monkomban ées 57-es....pedig elég szötymörgős típus vagyok....

[ Szerkesztve ]

(#39005) hackeeeee válasza Gyuri27 (#39002) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Denevérek elég jók, vagyis még annak tűnnek. Kíváncsi leszek, h később meddig lesz elég.

Véleményem szubjektív...

(#39006) Gorneck válasza hackeeeee (#39005) üzenetére


Gorneck
titán

Melyikre gondolsz? Bár azok nem a pet kategória már....

Gorneck#1239

(#39007) hackeeeee válasza Gorneck (#39006) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Jah, igaz. Először hittem azt, hogy az pet, de rájöttem, hogy nem. :)

Amúgy FIREBATS, lvl 11-es rúnával.

Véleményem szubjektív...

(#39008) mikromanus


mikromanus
veterán

Van egy két socketes armorom. 120 int, 211 vita, 2 socket (+77 str). Össz armor: 720
Mi a hasznosab a socketbe? Int vagy vita kavics?
Esetleg tipp mennyiért kellene piacra dobni? 200-200as 700 armor felett picivel 20 milláért van kint, de mivel még mindig ott van és nem vitték el seperc alatt, így ez lehet nem mérvadó infó...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39009) WayneGace válasza mikromanus (#39008) üzenetére


WayneGace
őstag

Azért nem viszik annyiért, mert nem olyan jó, mint első ránézésre tűnik. Egy magas int kevés vit-tel hamarabb el lehet adni. 3 socket-tel 300 intes armorok is vannak. All res se ártana a teljesség kedvéért.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#39010) mikromanus válasza WayneGace (#39009) üzenetére


mikromanus
veterán

Egy darab van ami megüti a 300 intet és 500 armor felett van. Azon semmi vita nincs. Nem egészen azonos kategória. Amúgy armoron az int max alapból 200 lehet a vita meg 300, így a vita többlet gyakoribb. 300 inthez minimum 2 socket és 200 közeli (majdnem maxos) int kell.
De inkább nem vitatom a prioritásokat. Barbárként más a nézőpontom :D

20 millát szerintem se ér, de egy ilyen magas armoros, potenciálisan 400+ statpontos armor elég jó dolog. Nem is egymillás szerintem azért :D

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39011) WayneGace válasza mikromanus (#39010) üzenetére


WayneGace
őstag

Persze, nem azt mondom, hogy nem jó, de közel se olyan jó, mint amilyennek tűnhet elsőre. 3 gemmel elég ugye 150int, ha van rajta és a többség fő statra keres rá és az armort nem tekintik elsődlegesnek. Nem kerestem rá, de valószínű 360 armorral (ami ugye az alap 62-es craft armor) biztos van jó pár 300 int körül.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#39012) mikromanus válasza WayneGace (#39011) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja, akkor igen, de ezzel se jutok közelebb a "mennyitérhet" részhez. Kint van 5-10 amin van vita is valamennyi (jellemzően 50 körüli). Egy van 10 milláért, a többi 14-25 milla. Hm. Azt hiszem erre is sasolok néha. Hátha lesz milla körüli. Az biza a nap/hét üzlete lenne :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39013) Toninho13 válasza Amur (#38910) üzenetére


Toninho13
aktív tag

Zöld itemet ad, ha sikerül kinyírnod, mert megölhetetlen. :DDD Blizzardnál vannak nagy szemetek...

(#39014) proci985 válasza mikromanus (#39010) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

wizzarddal nem annyira nézik az armourt (de nekem low gearem van). tank wizznek jó, de ott alapvetően diamond skin crystall shellel megfog 36k damot, és addig kell túlélni, amíg le nem jár a cooldown (critekre csökken). arról nem is beszélve, hogy rendes tank wizz drága, sok crit kell, sok int, mellé meg 8-900as resistek (600 buff nélkül) mert különben gyorsan hal. meg legalább 35k life. kiternél meg nem kell annyira armour.

namost: kite build inf a2nél nagyon bajos, tank meg annyira drága, hogy egyszerűbb felhúzni egy második karit, ha az ember megunja A1 farmolást.

... de nekem a teljes gearem volt eddig kb 4m, szóval 1m feletti gearben annyira nem vagyok otthon.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39015) mikromanus válasza proci985 (#39014) üzenetére


mikromanus
veterán

Oks. Hagytam magam meggyőzni. Vettem is sebtiben valami iLvl 63-as armort 162 int, 61 vita és 3 sockettel (+55 physical res). Másfél milla volt. Jól felkövezve ez 300 int lehet (épp 3 db 46-os kavics? Tökéletes). Csatlakozva a falkához ez 10 misi akkor. Vagy csak az összes hasonló vértet kínálgató ugyanúgy mellélőtt az árral :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39016) Toninho13


Toninho13
aktív tag

110 óra után act 1-ben a Cursed hold előtt kaptam egy questet az átjáróban...Mindig tud ez a játék meglepetést okozni. (Ennél már csak az lenne jobb, ha még pár 10 millás itemmel lepne meg :U )

(#39017) marcyman


marcyman
aktív tag

Sziasztok!

Arról lehet tudni valamit, hogy mikor fogják a magic find gear cserét nerfelnik?
Fogják-e egyáltalán? Láttam volt több ötlet is fent hivatalos oldalon, de azóta nem hallottam róla. (Arra akarok kilyukadni, hogy érdemes-e a jobb MF-es cuccokba befektetni mielőtt nerfelik a cserés dolgot, mert ugye sokan azt csinálják most boss kinyírás előtt.)

(#39018) Thrawn válasza marcyman (#39017) üzenetére


Thrawn
félisten

Szó nem volt MF-gear nerfelésről egyelőre.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#39019) marcyman válasza Thrawn (#39018) üzenetére


marcyman
aktív tag

Erre gondoltam: [link]

[ Szerkesztve ]

(#39020) mar_tin válasza proci985 (#39014) üzenetére


mar_tin
tag

Tank wiz. legfeljebb act1 -re jó utána már nem, éppen most toltam egy Act1 runt tankra beállítva, de valahogy nem működik a critical mass passzív. A Crystal Shell cooldown -ját alig viszi le szerintem nerfelték csöppet (régebben próbáltam akkor jobban ment). Pedig 50.5% crit. chance van Pinpoint Barrier -el, valamint a Scoundrel +3% -ot adó skilljével. (Gyorsabb, ha beállítom a Glass Cannon passzivot, illetve Electrocute -ot Forked lightining rúnával. Tulajdonképpen balgombos az egész Act1.)
Act2 -t délelőtt fejeztem be kite buildel Belial másodjára feküdt simán, csak a teleport helyett Crystal Shell -t kellett betennem.
Act3 elejét a katapultok beindításáig végigtoltam egy halállal, szóval nem vészes. 32k DPS -em van 40k HP, 800-900 resek, 5000 armor (buffolva mind).
Nem tudom mennyire drága a többi kaszthoz képest a wizz. a jelenlegi felszerelés, úgy 20 misiből jött ki átlag 2 milló volt darabja, talán a medál volt a legdrágább 3 millió körül. Most ott vagyok, hogy fegyvert, illetve off-hand -ot kéne cserélni a további DPS -ért....

(#39021) WayneGace válasza marcyman (#39017) üzenetére


WayneGace
őstag

Szerintem fölösleges ahhoz hozzányúlni. Ha találok valamit és ki akarom próbálni, akkor várjak 5 percet mire használható az mf. Butaság. Aki akar hagy cseréljen, aki nem, annak meg úgyis mindegy.

BestSecret invitációt privátban adok.

(#39022) marcyman válasza WayneGace (#39021) üzenetére


marcyman
aktív tag

Az egy dolog, hogy szerinted felesleges, csak blizz szerint az lesz-e. Ha valamelyiket beiktatják akkor MF cuccok ára egekbe fog szökni valószínűleg.

(#39023) proci985 válasza mar_tin (#39020) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

köszi az infokat.

mennyire gyorsat meg még meglátjuk:).

mikromanus: megesik, volt már olyan, hogy a cuccot belőttem az összes kínálgató ára alá, és még úgy sem ment el... pár cuccnál nem igazán értem a logikát, hogy mi alapján ér annyit. vagy kinek akarják 300.000.000.000ért eladni a carrion windeket:D.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#39024) danilla


danilla
őstag

Egy kis help-et szeretnék kérni! Valaki mondjom már egy jó taktikát, hogy WD-vel, hogy öljem meg a Ghom-ot (inf-en). Előre köszönöm szépen :R

(poénos beszólásokat most mellőzük ha lehet már kezd felmenni bennem a puma :((( )

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#39025) Tomics


Tomics
addikt

65 órra után megvan a 60-as szint :DDD (barbár, hell act3 vége)

Jó dolog ez az 5-ös valor, most már nem az xp-t kell gyűjteni hanem a jó sárga cuccokat :))
Na meg aranyat, mert jelenleg 400 ezrem van és resist-re egyáltalán nem figyeltem oda, így le kéne cserélni szinte minden cuccom mert nem nagyon esik all resist, most kezdem érezni a hiányát...

Még nem untam meg (nálam nagy szó :D)

PH! addikt since 2004

(#39026) mikromanus


mikromanus
veterán

Esett egy gyönyörő barbár set fegyver. Igen. Az immortal fegyver. Szép formás... Aztán itt ki is merülnek az előnyös tulajdonságai. Kétkezes fegyverre olyan megalázóan alacsony DPS-t raktak, hogy rossz ránézni. Istenkém, de elbökték ezt a jó sujtót is :O

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#39027) Gorneck válasza danilla (#39024) üzenetére


Gorneck
titán

Nincs jó taktika...hacsak nem tankod van...iszony magas resikkel.
Videókat amiket láttam inkább mázliról szóltak, mint taktikáról.

Kérj meg egy babát, hogy segítsen...

Gorneck#1239

(#39028) thomeef


thomeef
őstag

Skacok, nem tudjátok véletlenül hogy exalted grand recik eshetnek act1-2-ben is vagy csak act3-tól, mert eddig 1 grand recim esett csak, az pedig act 3ban, act2-ben meg vagy 10, de az mind csak exalted fine :))

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#39029) Lézerparaszt válasza Gorneck (#38976) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Nem értelek. Az első sorban leírod hogy petek miatt kezdtem, a másodikban pedig hogy nem jók semmire. Akkor nem igazam van? Vagy csak jó valakivel trollkodni? Elhiszem.

A játék az nem játék!

(#39030) Gorneck válasza Lézerparaszt (#39029) üzenetére


Gorneck
titán

Attól még, hogy a petek nem érnek semmit nem fail a kaszt...ez lenne a lényeg. Én azt nem értettem, hogy mert petek szarok innét fail az egész kaszt...ez pedig nem igaz.

Ha petek végig ott lennének melletted, akkor se érnének semmit...a tulajdonság amivel felvértezték őket, az kb kovergál a zéró használhatósághoz.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#39031) ProEvoFan válasza bpx (#38958) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem Diablot nehéz megölni infermon, hanem oda eljutni act3 közepétől, act4en keresztül.
Na az a kihívás, nem a Diablo kill infermon...

(#39032) Lézerparaszt válasza Gorneck (#39030) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Én azt mondtam, hogy "nekem fail", nem azt hogy általában. Mivel a reklámokban főleg petek voltak, így jogosan hihettem volna azt hogy használhatóak valamire, és így csalódnom kellett. Nincs mese, a Blizzard kikövezett egy utat és azt kell követni.
Nem kell egyből kiforgatni a szavaimat csak hogy trollkodhass kicsit.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#39033) persil


persil
nagyúr

golance és Ren Hoek köszi a válaszokat, meg fogom próbálni így!

Igazából golance-énál egy jó kövér lehelettel gyengébb a barbárom, de act 1 megyeget, csak akkor vagyok gondban, amikor nincs elég ellen. De szerintem a bash-el jó lesz :)
Kicsit felüdülés ez, mint a monk. Az "egyszerűbb" volt: act-onként megálltam, átöltöztettem/újraskilleztem, ha nagyon kellett és ennyi, infernó diablo pipa.
Se könnyű, se gyors nem volt, de azokat a "buildeket" magamnak találtam ki és szinte azonnal meg tudtam szokni.
Ez a búgócsiga build viszont még "nehéz" nekem, teljesen meg kell tanulni, szóval megint van valami új, nem unalmas :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39034) Rizzo válasza danilla (#39024) üzenetére


Rizzo
aktív tag

Én megtudom ölni Neked :U

Clear Eyes, Full Heart, Can't Lose!

(#39035) Cyberbeni válasza danilla (#39024) üzenetére


Cyberbeni
addikt

[link]

de egyébként hogy csináljátok, hogy ilyen hamar eléritek a 60-at? mert nekem eddig MINDIG vissza kellett mennem 60-hoz (hiába volt esetleg piros kő a sisakban) gyilkolászni diablo előtt/után, ráadásul volt, hogy nm végén is vissza kellett mennem.

[ Szerkesztve ]

(#39036) danilla válasza Cyberbeni (#39035) üzenetére


danilla
őstag

Ez patch előtti állapot, sajnos már picit macerásabb a helyzet, mert egy idő után nem tudok olyan helyre menni ahol ne lenne gáz, így meghalok :(

Mi a hamar? Normal, nightmare, hell olyan gyorsan ment, azok gyerekjátékok voltak (egyszer haltam meg hell-en a belialnél). Inferno act 1 is nagyon egyszerű és gyors volt. Viszont act2-3 már nyomulok egy ideje :)

Rizzo: szívesen venném a segítséget :K danilla87#2360

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#39037) D1Rect válasza danilla (#39036) üzenetére


D1Rect
félisten

"Ez patch előtti állapot, sajnos már picit macerásabb a helyzet, mert egy idő után nem tudok olyan helyre menni ahol ne lenne gáz, így meghalok"

Enrage= nincs elég sebzésed.

(#39038) danilla válasza D1Rect (#39037) üzenetére


danilla
őstag

Hát sajnos 45k dps-nél sokkal többet egyhamar nem fogod tudni kipaszírozni az én kis dokimból... :(((

De nem adom fel ;] az tuti, hogy egyedül is meg fogom ölni, azt még nem tudom, hogyan ... de meg fogom :K

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#39039) D1Rect válasza danilla (#39038) üzenetére


D1Rect
félisten

Valahogy próbálj meg variálni akkor a skilleken.

(#39040) persil válasza danilla (#39038) üzenetére


persil
nagyúr

A "nincs elég sebzésed" azt is jelentheti, hogy azt a 45k-t te nem viszed be egy másodperc alatt. Ez csak egy érték, amire képes a karakter, de ha értékes másodpercek mennek el olyan dolgokkal, ami helyett üthetnéd, akkor lehet, hogy gyakorlatban csak 20k dps-ed van.

Nem tudom mennyire érthető, de igyekeztem... :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#39041) danilla válasza persil (#39040) üzenetére


danilla
őstag

Persze ezt tudom, de a macikkal, buffal azért szépen tudok sebezni 80-100k felett, de sajnos a mana gyorsan fogy és nem töltődik kellőképpen gyorsan.

D1Rect: az lesz, addig nem fekszem ma le, amíg le nem fekszik nekem a fingós.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#39042) Gorneck válasza danilla (#39041) üzenetére


Gorneck
titán

Passzív - VQ
BBV - Rain
Fetis - 250%
SW+SH - cd miatt, gyógyítás...
Ezzel egy dbig tolni tudod a macikat.

Bár én 4-5 alkalom után hagytam a fenében...nekem akkor 200k+ sebeztek a macik/kutyák.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#39043) Cyberbeni válasza danilla (#39036) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nem, ez patch utáni(ráadásul azóta ha jól tudom, akkor kijavították az elakadó maci bugot): "Patch 1.0.3 made this boss quite hard! I have only played a WD for 3 days (20 hours played) up to this point, so it took something like 30 attempts before I got the kill. Many of the attempts were wasted experimenting with specs though. Enjoy!"
hamar=hell act3

(#39044) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Lehet láma kérdés:
Hol érdemes farmolni? Inferno Act-1-en vagy esetleg Hell-en valahol?
Act2-n a csatornában azok a láthatatlanná váló kígyóvalamik eléggé gyorsan leölnek. Valszeg gyengusz még a karim. Bevételem minimális,mert a javítás elviszi a profitot :O
Hol gyűjtsek? Hell-en is adna ugyanolyan itemeket, mint Inferno-n? Vagy nem csak szinttől függ?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#39045) danilla válasza Gorneck (#39042) üzenetére


danilla
őstag

Próbáltam már mindenhogy manát szerezni, de nem tudtam elég ideig pumpálni magam. (amúgy pont ezekkel a skillekkel próbálkoztam)

De már nem gond, a segítségemre sietett két barbár, így pikk pakk sikerült. De az biztos, hogy addig nem nyugszom amíg egyedül meg nem tudom ölni ;]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#39046) Tomics válasza mcwolf79 (#39044) üzenetére


Tomics
addikt

Drop rate june 28-nál:

link

PH! addikt since 2004

(#39047) Cyberbeni válasza mcwolf79 (#39044) üzenetére


Cyberbeni
addikt

inf act1-en
és érdemes olyan geart szerezni, amivel minél több dps-ed van, act1-ben nem tudnak megölni, és emellett minél több mf.
vagy ha sok pénzed lesz, akkor lehet ugyanezt act2-3-ra.

[ Szerkesztve ]

(#39048) Gorneck válasza danilla (#39045) üzenetére


Gorneck
titán

Mennyi élete van egyébként? Pár napja próbáltam, de sehogy se sikerült...mondjuk én nekem nem volt mana hiányom...dps se nagyon...de a vége mindig az volt, hogy nem volt hova menni.

Gorneck#1239

(#39049) Sirandrish válasza Tomics (#39046) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah...akkor le fognak menni az árak rendesen..de legalább fel tudok majd öltözni :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39050) Toninho13


Toninho13
aktív tag

Egy hülye kérdés: A staff of herding receptjét még mindig Isual dobja?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.