Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35701) flash-


flash-
veterán

pontosan mi az a discipline és a daemon hunternek mennyire van rá szüksége?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#35702) ProEvoFan válasza rol33 (#35692) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Haladtunk act2ben és a res kevésnek bizonyult.Én olyan 650-700 res buffal tippeltem h kell, de inkább maradjunk a 800res buffal.
Str+vit+all res+másik res statokkal rendelkező itemeket vegyél.Látom kevés a pénzed, de szerintem fel lehet öltözni ennyiből act2re, persze sajnos fegyver+pajzs már nem fér bele.
Bújni kell az AHt és meglesz minden.

(#35694) Telda
Kezdj egy Monkot vagy egy Barbárt., aztán megtudod milyen az, mikor act2n nem menekülni kell az elite csapat elöl, hanem az elite csapat közepén állsz, és közben elmész inni egy kávét:)
Én is Wizardot kezdtem.Jó volt vele játszani, de utálok menekülni.Pihen act2 elején.

[ Szerkesztve ]

(#35703) Mr.Csizmás válasza flash- (#35701) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az a manája a védekezős dolgokhoz.

+dic-es itemet ne vadássz külön, de ha van rajta az nem ront rajta úgyse.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#35704) Cyberbeni válasza Telda (#35694) üzenetére


Cyberbeni
addikt

nekem 33 óra van a wizardomban, és csak talált gear van rajtam (ami nem volt olyan értékes, hogy eladjam, kivéve a fegyver, mert azért kapnék vagy 150-200k-t), és act2-ben vagyok (nem akadtam el, csak laptopról nem olyan élvezetes játszani)

@ProEvoFan: 600 resist is bőven elég act2-re. (legalábbis a monkomnak elég volt, ráadásul kevesebb armorral)

@Mr.Csizmás: +discipline azért elég musthave a tegezen, de azért armorra sem árt

[ Szerkesztve ]

(#35705) persil válasza rol33 (#35699) üzenetére


persil
nagyúr

"hát ő, megyek ami meg mozog azt ütöm :)"

Akkor lehet, hogy nem is a statjaiddal, gear-eddel van a baj, hanem a játékstílusoddal. Ez infernóra sajnos nagyon kevés :)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35706) rol33 válasza ProEvoFan (#35702) üzenetére


rol33
aktív tag

ok köszi a segítséget itt is ;)
valóban úgy tűnik a res az kevés lesz ide, majd ráfekszem ah-ra, hátha sikerül kihozni belőle valamit.

Más: Barbárnak a passzív skillek közül melyiket érdemes használni?
nekem most ezek vannak: Nerves Of Steel - Tough as Nails - Superstition

(#35705) persil
miért egy barbárral lenne más lehetőség is?sztem túl sok variációt nem tud felvonultatni. de lehet én tévedek.

[ Szerkesztve ]

®

(#35707) ProEvoFan válasza Cyberbeni (#35704) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én játszottam vele, láttam mikor trutyiban állt, akkor nagyon ment le a hp.
Mikor nem kaptunk "effektet", hanem csak fizikai sebzésű elite csapatot, akkor nem volt gond.Nézd meg, buff nélkül van lefényképezve a stat.

[ Szerkesztve ]

(#35708) Cyberbeni válasza ProEvoFan (#35707) üzenetére


Cyberbeni
addikt

tudom, 400*1.5=600

@rol33: mondjuk az óvatosan mész, és ha meglátsz egy ellenfelet, akkor megvárod míg észrevesz, kicsit hátrálsz, majd megölöd jobb taktika, ha kevés a resisted/armorod
egyébként meg vitality nagyon kevés, abból nem ártana valamivel több (+élet, +armor, revenge többet healel)

(#35709) Lézerparaszt válasza rol33 (#35692) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Egy normális pajzs sem ártana, strength+vitality+allres+nagy block és minél nagyobb block chance. Összességében pedig csak allres kell és ezzel mehetsz bekötött szemmel. Csak a shieldet cseréld le hamar.

100-200k -ból már jó 3700 körülit is lehet venni, most néztem.

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#35710) zhata


zhata
senior tag

Ez a játék CSAK a pénzről szól.
Maga a játékmenet fölöttébb silányra sikerült, de a történet se sokkal jobb. :W
A Diablo2 - de még a Witcher2 is - messze veri ezt a fércmunkát.
Nem kérek "cáfolatot", mert meggyőződésem, hogy ez így van. :K

[ Szerkesztve ]

(#35711) Huma válasza zhata (#35710) üzenetére


Huma
addikt

[link]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35712) rol33 válasza Cyberbeni (#35708) üzenetére


rol33
aktív tag

na jó ez azért alap azt hiszem...azért nem ész nélkül megyek mindennek neki :)

(#35709) Lézerparaszt
igen? na erre ránézek...köszi

[ Szerkesztve ]

®

(#35713) Neró válasza zhata (#35710) üzenetére


Neró
őstag

és kérdezte valaki? :U

| www.diablohungary.hu

(#35714) persil válasza rol33 (#35706) üzenetére


persil
nagyúr

"miért egy barbárral lenne más lehetőség is?sztem túl sok variációt nem tud felvonultatni. de lehet én tévedek."

Nem lehet, biztos :) Ezer + 1 variáció van.
Infernó már nem olyan, mint nightmare, vagy hell, közel sem elég a bal gombot nyomni. Főleg act3 és 4-ben.

Amíg nincs olyan cuccod, hogy kávézás közben végigfarmold az aktuális fejezetet, addig bizony igenis oda kell figyelni, folyamatosan mikromenedzsmentelni a karaktert, okosan, adott helyzethez megválasztani a taktikákat, ésszel kell használni a skilleket, különben könnyen elvérzel. Van,, hogy egy boss-ra teljesen át kell öltöztetni és skillezni a karaktert olyanra, amit lehet, hogy soha máskor nem is fogsz használni.

Szrk.: "na jó ez azért alap azt hiszem...azért nem ész nélkül megyek mindennek neki "
Pedig te írtad, hogy mész és akit meglátsz megölöd :) Így mindjárt más a lány fekvése :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35715) zhata válasza Neró (#35713) üzenetére


zhata
senior tag

Nem az a topic címe, hogy "Csak dícsérhető a D3"
Csak a véleményemet mondtam el. Wizardként az infernóig vittem, de elegem lett belőle.
Véleményt pedig csak mondhatok, nem? :U

(#35716) persil válasza zhata (#35710) üzenetére


persil
nagyúr

"de még a Witcher2 "
Még... mintha az szar lenne. Holott az utóbbi idők egyik legjobbja műfajában.
De mindegy, tőlem éhendögölhet(ne már) az összes troll :D

Szrk.: offba tettem, az a biztos.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35717) Huma válasza zhata (#35715) üzenetére


Huma
addikt

Indoklás nélkül szidni valami nem vélemény hanem trollkodás.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35718) persil válasza zhata (#35715) üzenetére


persil
nagyúr

"Wizardként az infernóig vittem, de elegem lett belőle."

Az bajos, ha ennyi játékra volt szükséged annak(az egyébként elég szegényes) véleménynek a megalkotásához, amit mások az első 4-5 óra alatt össze tudtak magukban kovácsolni.

Ha szar, akkor nem játszok. De nem jövök a topikjába érvek nélkül trollkodni és pláne nem játszok vele hosszú-hosszú órákat(effektíve kijátszottad 3x). Hiszen szar?! Nem.. ?:)

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35719) zhata válasza persil (#35716) üzenetére


zhata
senior tag

Pont azt akartam kiemelni, hogy a Witcher2 - szerintem - elérte a D2 színvonalát. :K

(#35720) zhata válasza persil (#35718) üzenetére


zhata
senior tag

Bíztam benne, hogy megváltozik a véleményem. De nem úgy lett.
Többször nem szólalok meg.

(#35721) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Anyám...már jojózik a szemem az AH-tól. Nem értem miért nem képesek egy 4. keresési opciót csinálni...3 napja nem találok olyan armort, ami kellene, és nem az ár a kizáró tényező, hanem hogy nem dobja ki a kereső, és ebbe a rohadt telített sz*rba nem lehet lassan semmit se megtalálni... :W :(((

zhata: Helyes...neked is meg nekünk is jobb lesz. :U

[ Szerkesztve ]

(#35722) Rankerz


Rankerz
senior tag

HC kovács felfejlesztésének mennyi értelme van?
Igazából Planokat nem nagyon látok AH-n , anélkül meg nem tudom megéri -e elpocsékolni a drága jó HC aranyat lvl 10 kovács szintre

(#35723) Huma válasza zhata (#35719) üzenetére


Huma
addikt

Nemigazán lehet összehasonlítani őket. Két külön műfaj.
A D2 nagyon jó játék volt a maga idejében. A Witcher 2 pedig jelenleg az egyik legjobb játék a kategóriájában.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#35724) ProEvoFan válasza persil (#35714) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

-nfernó már nem olyan, mint nightmare, vagy hell, közel sem elég a bal gombot nyomni. Főleg act3 és 4-ben.-
Akinek van jó gearje van, annak act1-2 bal gombos gyerekjáték.
Act3-4 már valóban nem...bár ha lenne 100.000.000 millió aranyam, akkor act3-4 is bal gombos pötyögtetés lenne:)

[ Szerkesztve ]

(#35725) persil válasza Nordic (#35721) üzenetére


persil
nagyúr

"Nem értem miért nem képesek egy 4. keresési opciót csinálni..."

Rohadtul egyet értek, ez a 3 pont baromi kevés, még egy negyedik annyira kéne, mint egy tál forró leves az éhezőknek.
A másik, ami szerintem megkönnyítené a keresést, ha összevonná a resist-eket.
Tehát, amikor beírom, hogy én szeretnék 50 cold-ot, akkor kilistázná azt is, amin meg van az 50 cold, meg azt is, amin van mondjuk 20 cold, meg 30 allres. Elvégre ugyanott vagyok vele.

Ez a két dolog kb tizedére csökkentené a keresési időt és végre nem kéne 1379 számomra teljesen crap tárgyat átnyálaznom, mielőtt nagy nehezen találok valamit.

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35726) persil válasza ProEvoFan (#35724) üzenetére


persil
nagyúr

Valahol írtam benne, hogy amennyiben nincs olyan cuccod.

100%-ig biztos vagyok benne, hogy amikor először friss 60as karakterrel hell szintű gear-ben átnyargaltál infernóra, akkor imprisoned angel körül bepisiltetett néhány dark berserker elit, mint mindenki mást is :)

Persze most már én is végigrohanok act 1-2őn minden odafigyelés nélkül, de friss infernósnak ez nagyon nem ilyen.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35727) Lézerparaszt válasza ProEvoFan (#35724) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Szerintem annyiból már nem veszel olyan geart, amennyire elszálltak az árak. A 2 milliárdos gyűrűket még nem is említettem...

Empty socket ring 1 milliárd xD

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#35728) persil válasza Lézerparaszt (#35727) üzenetére


persil
nagyúr

De ő 100millió milliót írt :D
Az egy ici-picit több, mint 2 milliárd :D

[ Szerkesztve ]

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35729) ProEvoFan válasza Lézerparaszt (#35727) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha adsz nekem vissza nem térítendő 100 milliót, akkor bebizonyítom neked hogy lehet :DDD

(#35728) persil
Az 100 millió :U

(#35730) Nordic válasza Lézerparaszt (#35727) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Simán fel lehet annyiból szerelkezni...Attól hogy valamit betesznek 2 milliárd goldért még nem jelenti azt, hogy a hülye birkája el is adja annyiért...

(#35731) SSJPeter


SSJPeter
őstag

Nálam akkora a lag most, hogy képtelenség játszani, 3 halál után meguntam, csak nálam ilyen szar vagy másnál is?

[ Szerkesztve ]

Let’s go Brandon!

(#35732) persil válasza ProEvoFan (#35729) üzenetére


persil
nagyúr

Nem, te leírtad, hogy 100.000.000(ez már önmagában 100 millió) és utána, hogy millió. Tehát 100millió (darab) millió :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35733) Wolverine válasza kristofsk8 (#35673) üzenetére


Wolverine
félisten

Az olcsó D3-as orosz verzióban csak orosz nyelv van. Ezen semmivel sem fogsz tudni változtatni.

#35719: a Witcher 2-nak annyi köze van a Diablókhoz, mint a Manhuntnak az Orcs Must Die-hoz :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#35734) proci985 válasza persil (#35725) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valszeg sebességbeli oka van neki, lekérdezéseken még egy kört kéne finomítani, ami lehet implementációfüggően egyszerű vagy baromi nehéz feladat is. az aukciósház egy elosztott adatbázis, tehát egy picit funkció is lehet eléggé nehezen kivitelezhető.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#35735) mikromanus válasza ProEvoFan (#35724) üzenetére


mikromanus
veterán

Hm.. Most komolyan. Milyen karakterrel nyomulsz és meddig jutottál. scak mert annyira reálisnak tűnik a véleményed mintha elakadtál volna és a wc-n zokognál, hogy hosszú és kemény és soha többet nem eszel ennyi zsírosat. ;]
Nagyon nem tűnik reálisnak amit írsz,d e ha megcáfolsz annak örülök. Mindig öröm új lehetőségeket felfedezni. Mesélj szépen! mi lenne az az überkirály gear amiből te bal klikkel fél kézzel végignyomnád act 2-4-et? Enyhe túlzással próbáltad érzékeltetni a játék gear központúságát, vagy ennyire pro vagy és van is elképzelésed az "egygombos terminátor" stílusról? :DDD

Zhata: te meg szimplán csak benézel trollkodni. 30-40 (vagy több) óra kellett neked, hogy arra a következtetésre juss, hogy ez a játék a pénzről szól. Persze érveket eddig nem láttunk tőled. Most meguntad infernó elején vagy nem haladtál és ez nálad a hiszti helye? b@lf@szdágra nincs orvoság, szar elképzelést nem fogsz jó felszereléssel és pénzzel ellensúlyozni. tudom, mert elég jó felszerelésem volt már patch előtt is és az axt3-4 elég elhullósan ment. Másnak tesco gazdaságos cuccban jobban hasította barbár. A bénaságot nem lehet egy határon túl ellensúlyozni... :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35736) persil válasza Wolverine (#35733) üzenetére


persil
nagyúr

"Witcher 2-nak annyi köze van a Diablókhoz, mint a Manhuntnak az Orcs Must Die-hoz "

Az utóbbi kettőnek pedig annyi köze van az első 2-höz, hogy mind a 4 kurva jó :D

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#35737) Gorneck válasza SSJPeter (#35731) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csak nálad...

Gorneck#1239

(#35738) Lézerparaszt válasza Nordic (#35730) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Múltkor láttam egy kínai barbárt 100k hp-val elég kemény gearben, annak 100 milla volt egy darab :) Na azzal tényleg lehet bekötött szemmel játszani.

A játék az nem játék!

(#35739) Djuree válasza zhata (#35719) üzenetére


Djuree
félisten

witcher2 meg a színvonal? na ne viccelj...

Lézerparaszt: kínai barbár?! na azzal ne találkozzak egy sötét sikátorban :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35740) ProEvoFan válasza mikromanus (#35735) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem vágom mit akarsz ezzel...trollkodni?Akkor sikerült.
Itt act3-4ről volt szó, nem act2ről.Act2 nem nehéz már.
Nézzél szét AHban milyen cuccok vannak.Nagyon de nagyon sok pénzből eszméletlen jó geart lehetne összehozni, ami act3at lehozná az act2 szintre.
Amúgy meg nehéz act3-4, de ez írtam is.Tehát továbbra sem értem ezt a modortalan hozzászólást.De nem is érdekel.
OFF.

[ Szerkesztve ]

(#35741) mikromanus válasza ProEvoFan (#35740) üzenetére


mikromanus
veterán

"-nfernó már nem olyan, mint nightmare, vagy hell, közel sem elég a bal gombot nyomni. Főleg act3 és 4-ben.-
Akinek van jó gearje van, annak act1-2 bal gombos gyerekjáték.
Act3-4 már valóban nem...bár ha lenne 100.000.000 millió aranyam, akkor act3-4 is bal gombos pötyögtetés lenne"

Bocs, akkor félreértettem. Ez nekem úgy tűnt mintha 1 azaz egy db bal egérgombbal simán lehetne boldogulni act 3-4-ben bármilyen felszereléssel is. Semmi második gomb, vagy billentyű. Csak mész és kattintgatsz az egérrel. Félreértettem, vagy ezt te komolyan is gondolod? Ha komoly, akkor felvázolnád a tervet hogy jönne ez össze vagy linkelnél hozzá valami forrást? Csak kiváncsioságból. Nem akarlak sértegetni, de kissé elborult az agyam az ilyen ellentmondásosnak tűnő állítástól.

edit: tudom, hogy lehet haladni act 1-2-n és nem is vészes de nem balgombklikelősen. Nekem legalábbis alkalmanként kell 2-3 egyéb gomb is (Warcry, Wotb, battle rage, revenge, leap). Mi a "legspórolósabb" ami egy gombból kihozható?

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#35742) Neró


Neró
őstag

Új partner, nagyobb nyeremények. ;)

(#35743) Djuree: Még tapogatózunk, hogy mi hogyan sikerül. Jövőhéttől kezdődően biztosíthatlak, hogy minden hétre lesz valami új - valamilyen nyereményjáték. Elképzelhető, hogy lesz kvíz is. Sok lehetőség van.

... lesz Diablo lottó is! - meglátjuk, hogy sikerül. :)

Viszont itt nem az nyer aki többet kattint. :D Hanem a kattintások után lesz nyereményjáték, ahol sorsolunk. Csak egy bizonyos számot el kell érjen, hogy legyen játék. :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35743) Djuree válasza Neró (#35742) üzenetére


Djuree
félisten

csak lenne valami értelmes kvíz vagy valami, ne ezek a kattintgatások. nem érek rá ilyennel foglalkozni. az aki egész nap ráér kattolni az előnyben van pl., ami egy nyereményjátéknál nagyon nem szerencsés...
miért nem csináltok egy diablo kvízt?

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#35744) ProEvoFan válasza Neró (#35742) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

A Monk leírás mikor jön?Szívesen olvasnám már.

(#35745) Gyuri27 válasza Nordic (#35721) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nem 4 hanem 7 opció kellene, ennyi ugyanis a max egy cuccon.

Amd - Radeon - Ryzen

(#35746) Neró válasza ProEvoFan (#35744) üzenetére


Neró
őstag

Ellenőrzés alatt áll. Holnap szerintem már kint lesz, ha minden jól megy. :)

| www.diablohungary.hu

(#35747) sith7 válasza ProEvoFan (#35744) üzenetére


sith7
nagyúr

Én is, mert átértem inf act3 - ba, és betonfal van megint ... :U

(#35748) MrCsiT válasza persil (#35725) üzenetére


MrCsiT
addikt

- arra nem tudok keresni, hogy az íjak között húzza a f*szára az 1.10-es sz*rokat, ha én 1.40 -es sebesség fölöttieket szűrnék ?!
- ha van egy zöld vagy legendary cucc, akkor annak lehet 48125 db variánsa, de azoknál már a tulajdonságokra nem lehet szűrni - pedig mi a retekért nem ?!

lehet itt sorolni szépen, mi is van elkeffentve.

Aki meg azt írja, hogy CSAK a pénzről szól, azt le lehet ugatni, de nem téved nagyot : ha van 100.000.000 -d AH-ra, akkor LESZ 1 hit / manszta/inf act3-4 , ha meg nincs, akkor cumiág.
Ez azért elég trivi, igaz ? :)

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#35749) Neró válasza sith7 (#35747) üzenetére


Neró
őstag

Ez a leírás nem infernóra készült, csak le vannak fordítva a skillek és rúnái, továbbá a karakter története (valahogy így). Később majd jönnek a buildek is csak hát kevesen vagyunk és sok a feladat. :)

[ Szerkesztve ]

| www.diablohungary.hu

(#35750) Thrawn válasza MrCsiT (#35748) üzenetére


Thrawn
félisten

Már miért ne lehetne Set cuccokat szűrni? (Hint: ne alul a nevére kerestess rá, mert úgy tényleg nem tudsz köztük szűrni).
Íjaknál meg attack speed%-ra szűrj, ennyi.

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 -- Archívum 1 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.