Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3401) bim


bim
veterán

sógornőm gépében egy 9200se figyel és feltelepitettem a GTA vice cityt.néha fagy a játék ezért gondoltam felteszem a legujabb catalystet de valami network cuccot követel.kikerülni nem lehet ezt?
esetleg honnan lehetne egy régi verziós catalystet leszedni amivel megy rendesen a VC.
most asszem 2004.8. havi van fent.

(#3402) t.tomi válasza bim (#3401) üzenetére


t.tomi
tag

Itt

Life begins @ 40! (knots) :)

(#3403) barnam_ válasza bim (#3401) üzenetére


barnam_
nagyúr

A 6.6-s Catalyst-tól nem támogatott a Radeon 9200.
Catalyst 6.5 Control Panel-es, nem kell hozzá .NET

[ Szerkesztve ]

(#3404) bim


bim
veterán

mindenkinek. :R :R :R

(#3405) Dagaddt válasza Blizzard.9 (#3014) üzenetére


Dagaddt
aktív tag

JAj Nálam is ez a baj!
Van már megoldás?

Az új Catalystot (7.11)nem tudom felrakni a gépemre egy hibaüzenettel kilép az install-ból (majd lövök egy screenshot) ????
ÉS hogy még izgibb legyen a 7.10-el is gondom van. Ez feltelepül de utána meghal minden 3D alkalmazás! Vajon miért van ez????
X800 pro-m van és a 7.5össel még simán megy minden! Most azt használom de az újabb dolgokhoz kéne a 7.10 vagy 11!

Hát ez a helyzet!

Igen amit mickeymanó is mutat Arra van már megoldás?!

[ Szerkesztve ]

D°°ci

(#3406) Dagaddt válasza mcs (#3376) üzenetére


Dagaddt
aktív tag

Most akkor mi is a Megoldás mert én valahol arról le maradtam pedig vissza olvastam és nekem is ez a gondom csak nekem x800pro-m van!
Légyszi azt mondod AMD-n van a megoldás?

Ja nincs .NET em de nem akarok ccc-t. Akkor pedig nem kell ugye!

[ Szerkesztve ]

D°°ci

(#3407) Dagaddt válasza mcs (#3357) üzenetére


Dagaddt
aktív tag

Aha és kézileg hogyan is installálom? CSak egy Ctalystos install fileom van ami futás közben tömöríti ki magát nem? nincs inf -em!

D°°ci

(#3408) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

AHA felraktam kézzel a Drivert de A CAtalyst így sem megy fel ugyan az a hiba és már megint használhatatlan a gép :) Szupi!
Új driver Catalyst nélkül nem ér semmit!
Kezdek megőrülni!

[ Szerkesztve ]

D°°ci

(#3409) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

Légyszi Segítsen valaki! Hogy tudnék egy új CAtalystot úgy felrakni a gépemre hogy az működjön is! :O
Plíííz!

D°°ci

(#3410) mikk2000 válasza Dagaddt (#3409) üzenetére


mikk2000
őstag

Azt hiszed pont neked fog sikerülni? :) Használj mást helyette, atitraytools, atitool, rivatuner amit akarsz.

(#3411) Dagaddt válasza mikk2000 (#3410) üzenetére


Dagaddt
aktív tag

Hümm!

D°°ci

(#3412) Dagaddt válasza mikk2000 (#3410) üzenetére


Dagaddt
aktív tag

Lehet legközelebb ezért fogok Nvidia kártyát venni! :)
Szégyen és gyalázat Az ATI-ra is és az AMD-re nézve is!

D°°ci

(#3413) mikk2000 válasza Dagaddt (#3412) üzenetére


mikk2000
őstag

Az csak a beállító felület, a lényeg a driver.

(#3414) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok! Keresek egy használható drivert X800GTO-hoz Wista 32-bit alá. Találtam fejlebb egy linket, de onnét nem tudtam letölteni. A mostani CCC azt írja ki, hogy a kártya nem támogatott (pedig az AMD oldalán és a Sapphire oldalán is ez volt) és marad a Microsoft-os illesztő program az eszközkezelőben :O
Segítségeteket előre is köszönöm! :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3415) KillHates


KillHates
nagyúr

Két óra masszív kugli polírozás után megtaláltam egy francia oldalon. Nem tett jót az ATI-nak, hogy az AMD megvette... Bezzeg a régi szép időkben, mikor volt még Omega Plutonium Pack!! Ezzel már tök jól teker! Uff! Mindenkinek!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3416) Thrawn válasza KillHates (#3415) üzenetére


Thrawn
félisten

AGP-s vagy PCI-E-s? Nekem utóbbi van és jól működik Vista alatt a 7.11-es driverrel. Ha AGP-s kártyád van akkor: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3417) hossszú


hossszú
őstag

Véletlenül nem tudja valaki, hogy mikor jön ki a 7.12 Catalyst?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#3418) KillHates válasza Thrawn (#3416) üzenetére


KillHates
nagyúr

PCI-E-es! Köszi, közben meglett. Vigyázok minden bitjére, mint a szemem fényére!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#3419) Thrawn válasza hossszú (#3417) üzenetére


Thrawn
félisten

Most! :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3420) Olasza


Olasza
aktív tag

Sziasztok. Van egy mobility Radeon 2400XT-m, és egy júniusi Acer driverem hozzá. Hogy lehet a legfrissebb ati drivert összehozni a régivel? Alapból az ati driver nem ismeri fel a kártyát.

(#3421) ollie válasza Olasza (#3420) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az ATI oldalán nincs is driver mobility 2400XT-hez, (az uccsó Mobility X1800), szóval sehogy szerintem.

Viszont most ez a szerencsés napod, ezzel a progival meg tudod csinálni: DH Mobility Modder

[ Szerkesztve ]

***

(#3422) t.tomi


t.tomi
tag

Kérjük az infókat! :R
Hogy megy a 7.12?

Life begins @ 40! (knots) :)

(#3423) Thrawn válasza t.tomi (#3422) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam simán.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3424) t.tomi válasza Thrawn (#3423) üzenetére


t.tomi
tag

Jah, PCIe, úgy könnyű! :)
Vki AGP-s karival?

Life begins @ 40! (knots) :)

(#3425) AMD Power


AMD Power
titán

Nemsokára jön új Catalyst ugye? :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3426) Skynet258 válasza AMD Power (#3425) üzenetére


Skynet258
veterán

Aham, már csak egy hónap :D Ha a 7.12-re gondolsz, akkor már kint van egy ideje...

https://geekpulse.hu

(#3427) Dagaddt


Dagaddt
aktív tag

De minek!
Gondoltam tiszta vizet a pohárba: és szűz winfosra felraktam (akkor még örültem, hogy feltelepül nem úgy mint a 11 ) a Catalyst 7.12őt.
AGP-s karim van.
Hát nem műkszik!
Egyszerűen meghal! Köszönjük ismét az AMD-nek a gondoskodó terméktámogatást!:D
Na mind 1
Engem spec rohadtul idegesít hogy 1 Drivert nem tudnak megírni!

[ Szerkesztve ]

D°°ci

(#3428) Norb3rto válasza AMD Power (#3425) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Nekem nem ment fel vmi ismeretlen eszköz mindig maradt:D:D

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3429) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Miért van az hogy egyik mark se akar elindulni? 2900xt-m van az alap drivert tettem fel amit kaptam a kártyához mert az új 7.12 nem ment fel. :F

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3430) Tails111


Tails111
aktív tag

Én is felraktam a 7.12 est HD2900XT semmi gondom vele Crysis is jól megy.

(#3431) AtHoS válasza Norb3rto (#3429) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Mert javításra szorulnak a 3DMark-ok. Nézelődj a készítők honlapján ezügyben

read-only mode on the forum

(#3432) gjoe válasza t.tomi (#3422) üzenetére


gjoe
őstag

Ez végre működik, és fel lehet telepíteni rendesen.
Nem úgy mint a 7.11-est.
Végre alkotott valamit az ati.

(#3433) gjoe válasza Norb3rto (#3429) üzenetére


gjoe
őstag

Egy hibás DLL miatt nem indul, azt kell törölni (C:\WINDOWS\system32\Futuremark\MSC\Direcpll.dll), vagy letölteni a hotfix-et.
Ezt próbáld meg.

(#3434) Norb3rto válasza gjoe (#3433) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köszi, müködik lenne még 2 kérdésem :) crysis ben a reflexirányzéknál nincs a piros lézer pont van ehez vmi patch vagy vmi 5leted? jah és a monitor frissitést se tudom állítani előre is köszi a választ :R

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3435) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Már csak a crysis problémát nem tudtam kiküszöbölni :DD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3436) AMD Power


AMD Power
titán

Tényleg jobb lett a Crysis az új szoftal?

[ Szerkesztve ]

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3437) gjoe válasza Norb3rto (#3434) üzenetére


gjoe
őstag

Az utóbbiakban nem tudok sajna segíteni, nekem csak demó van. Nem nézegettem hogy hol lehet állítgatni.

Medium beállításokkal nagyon jól ment végig a demó. semmi lassulást/akadást nem érzékeltem. Teljesen élvezhető volt.

(#3438) Norb3rto válasza gjoe (#3437) üzenetére


Norb3rto
senior tag

Köcce :)

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3439) Dedkov76


Dedkov76
tag

Syasztok!
Van egy agp-s HIS 1650pro-s karim.7.5 catalyston kivűl semmi vel sem tudtam játszani.De most a 7.12-el király minden.Tehát nekem bejött a 7.12-es már nem fagyank ki a játékok 30 perc után.
Van egy gondom a tv.out nem műkszik normálisan.Ha be van dugva az rca kábel akkor csak a bootolás végét látom a monitoromon az elejét a tv-n.Külön.külön a tv is és a monitor is lehet a kijelzőm,de klónozni nem tudom.A cp-k be sem kapcsolják a tv.A ccc-k igen,de csak egy megjelenintőt tudok haszálni.Atitray-el is ez a helyzet csak egyszerre egy megjelenitő lehet.Próbáltam rengeteg drivert omegkat is a helyzet ua.
esetleg vkinek vmi ötlete?

"miért vagytok gyengék?"

(#3440) 07_fecc_87


07_fecc_87
tag

Hali!
A 6.11 az, ami még támogatja a 9550 és az alatti VGA-kat...
Melyiket durjam fel a 9600XT-mhez?? Gondolom a 7.x sorozat már nem tetszene neki... :U

[ Szerkesztve ]

Villarreal 4ever!

(#3441) Coyot válasza 07_fecc_87 (#3440) üzenetére


Coyot
őstag

Én egy 9600pro ra raktam fel most 7.11 et, megy vele ahogy kell, az ati oldalán mikor választod a kártyádat ki is írja h melyik jó hozzá.

Má' nem

(#3442) leviske


leviske
veterán

Hello Mindenki!

Érdeklődnék, hogy van-e valakinek tapasztalata a 7.12-es driverrel vista 64 alatt? Ugy hallottam, hogy a 7.11 borzalmas volt a 64-esen....ez változott a 7.12-ben? :F

Válaszért előre is kösz! :R

(#3443) Norb3rto


Norb3rto
senior tag

Ati kártyát mivel lehet megcibálni egy kicsit? :DD

Óvakodj a csavarhúzóval közlekedő programozótól!

(#3444) MaciG


MaciG
addikt

Sziasztok

Valaki megtudná mondani, hogy az 7.11-es driverben (ha nem tettem fel a CCC-t csak a drivert meg a hotfixet) akkor hol lehet állítani, váltogatni a monitor és a projektro között?

Sorry a láma kérdésért ,de eddig csak Nvidiam volt, a 3850 az első atim-m

BANZAII

(#3445) mikk2000 válasza MaciG (#3444) üzenetére


mikk2000
őstag

A CCC az a driver kezelőprogramja. Ha nem teszel fel kezelőprogramot miben akarsz állítani? Ha nem szimpatikus a CCC akkor ATT-ben tudom hogy lehet állítgatni a képernyők között. De ha még csak most kezded az ATI-t talán érdemes a CCC-t megnézned, hiszen ha beválik neked, akkor mégiscsak az lesz a legkompatibilisebb beállítóprogram.

mod:ATT: Ati Tray Tools
[link]

[ Szerkesztve ]

(#3446) MaciG válasza mikk2000 (#3445) üzenetére


MaciG
addikt

NEm szimpatikus, mert elsőnek azt is feltettem ,de akkor nem ment a normálisna vga. :F

BANZAII

(#3447) AMD Power


AMD Power
titán

A CCC-ben aza VPU Recorver az micsoda?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3448) Silverr válasza leviske (#3442) üzenetére


Silverr
aktív tag

Hello.
Nálam a 7.11es is gond nélkül futott a frissen telepitett Vistan.Most frissitettem 7.12re úgyszintén kivállóan működik.

(#3449) M4R1NE


M4R1NE
tag

Helló!
Ti találkoztatok játékokban soft/dynamic shadows problémával? Értem ez alatt hogy ahelyett hogy jól nézne ki, ocsmány kockás, pixeles. Előfordult ez NFS Most Wantedben, Splinter Cellekben (CT-ban eltűnt, ha kikapcsoltam a "High quality soft shadows" opciót), Cod4-ben (néha megjavul pár percre, aztán megint rossz), Crysisban, stb. Nemtudom jó helyre írok-e, hogy ez driver probléma-e (7.12 van fent.) x1950 pro vga-m van, talán van rá valamiféle megoldás.
Köszi a helpet!

(#3450) Hawk1979 válasza M4R1NE (#3449) üzenetére


Hawk1979
őstag

A Most Wanted nálam a régi 7300gt-vel is kockás árnyékokat prudukál,tehát az nem csak Ati/Amd nél gond.
Crysis-ban nekem 7.12es driverrel,medium grafikával,kicsit zizis árnyékos [link],a Cod4 ben szintén kicsit pixeles/zizegős de szerintem nem vészes [link],tehát szerintem nem vagy egyedül az árnyék gondoddal.De ez lehet a játékok,illetve az árnyék programozásának hibája is,ami nem csak Ati/Amd,hanem az Nvidia kariknál is így nézhet ki...

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.