Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#33001) #10691584 válasza JHC (#33000) üzenetére


#10691584
törölt tag

Egyelőre nem, de ez lehet hardveres gond is. Én mindenesetre letisztogatnám a PCIExpress lane érintkezőket (legalább a kártyán) és a DDR ramok érintkezőivel is ugyanezt tenném. Ha úgy sem kóser, DDU csökkentett módban és reinstall másik, régebbi driver. Ha azzal is csinálja, amivel eddig jó volt, akkor a vas oldalán lehet valami gubanc én szerintem. Aztán a fene se tudja. De ezeket végigzongoráznám az tuti.

(#33002) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Egy kérdésem lenne,a catalyst menüjében ennél a beállításnál hasonló eredményt érhetek el mint a monitor gombjaival a monitoron,vagy ne is próbálkozzak?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#33003) Gabrikovics


Gabrikovics
aktív tag

Ez a Crimson egy borzalom :W
Felraktam a 15,7 helyett az csak egy dolog hoga a Skyrim képes MÁSODPERCEKRE megakadni de netezés közben az oldalak görgetése közben is ugrál mintha az egér görgője visszaugrana !

A teljesítmény csak pénz kérdése ! https://valid.x86.fr/1x0hag

(#33004) gtamate2


gtamate2
veterán

Sziasztok,

HD 6870-re melyik a legstabilabb driver? Átlagusernek kellene úgy hogy ne kelljen hozzányúlni nagyon.

*Sn0w

(#33005) Palafi válasza gtamate2 (#33004) üzenetére


Palafi
tag

Szia!
Nekem (HD7870), és fiamnak is (HD6870) a 13.12-es bizonyult a leg tökéletesebbnek. Tudom, hogy elég régi, próbáltam is több olyan meghajtót, ami másoknak nem okozott problémát, de mindig vissza tértem ehhez a verzióhoz. Pedig van több olyan játék is, ami elvileg frissebbet igényelni, mégsem okozott egyszer sem problémát azon kívül, hogy kiírta az újabb igényét. Csak azért pedig nem frissítek, hogy újabb driver legyen fent, ha nem ad pluszt. Pont a napokban volt egy teszt is ezzel kapcsolatban itt a PH-s lapcsaládnál hasonló eredménnyel.

[ Szerkesztve ]

A dzsungelben minden ehető. Te is.

(#33006) #10691584 válasza gtamate2 (#33004) üzenetére


#10691584
törölt tag

Ez OS-től is függ, mert a Win10 pl. felrakja a 15.6-ot a HD6xx-re ha fejtetőre állsz is

(#33007) hammertron1


hammertron1
tag

sziasztok! tudna valaki segíteni abban hogy miért nem működik nekem a dreiveresen az fps lock? Windows 10-es a rendszer. tudom hogy mikor be hozták ezt az új történetet akkor volt talán hír róla hogy a 7-es szériánál nem garantált a működése.

[ Szerkesztve ]

(#33008) old-dog válasza #10691584 (#33006) üzenetére


old-dog
aktív tag

A Win10-re rá lehet erőltetni a 13.12-őt, mert a 68xx vagy a 78xx-re még mindig ez a drájver a legjobb!?

(#33009) bobalazs válasza hammertron1 (#33007) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Csak full screen applicationnél működik, ablakos vagy teljes ablakos módban nem.

(#33010) hammertron1 válasza bobalazs (#33009) üzenetére


hammertron1
tag

szia. teljes képernyős módba próbáltam a játékokat.

(#33011) #10691584 válasza old-dog (#33008) üzenetére


#10691584
törölt tag

Rá lehet "erőltetni" tesztmóddal, kérdés, hogy jól fog e működni, mert a Win10-nek új drivermodellje van. Én a 14.9-et használom és az sem támogatott. Azt viszont már végképp nem tudom melyik driver jobb, vagy "legjobb". Viszont annyi bizonyos, hogy a 14.9-el 80-100 FPs-em lett kapásból ugyanabban a játékban, amiben előtte omegával, 15.7~16.1 alatt 45-55 volt. Egyébként nekem is a legkevesebb problémám a 13xx verziókkal volt és a legnagyobb teljesítményt is azok adták.. De már nagyon nagyon régiek az az igazság. Aztán, ha működésre tudod bírni problémamentesen és nincs szükséged újabbra, akkor jól jártál. Viszont a Win10 erőlteti a driver frissítést, ha talál újabbat. Majdhogynem lelőhetetlen, trükközni kell, de utána is van hogy "visszajön" még ha egy ideig sikerül is lebeszélni róla. Szóval ilyen fontoskodó és usert hülyének néző, agresszív jószág a drága, QRRVA idegesítő. Ugyanis, addig nincs is gond, míg nem jön mondjuk egy újabb update windows-hoz, vagy mittomén a defenderhez, vagy hasonlókhoz. De amint jön és a grafikus chipedhez telepítetthez képest újabb drivert talál frissítések keresése közben, akkor szépen előre teszi és vagy fölteszed a többi frissítéssel együtt (illetve Ő teszi fel) vagy a frissítéseket sem teszed föl, meg azt sem. Igazi cukorfalat. A poén az, hogy néha még az 5-el újabb bétáról is visszafrissít régebbire, mert úgy látja jónak, illetve valszeg mert a béták még nem kaptak WHQL minősítést macrofostól :) Én imádom. Imádjuk együtt!

(#33012) FragMaster válasza #10691584 (#33011) üzenetére


FragMaster
addikt

Érdekes anomália, megfelelő beállítások mellett nem tapasztaltam még próbálkozást sem.

[ Szerkesztve ]

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#33013) #10691584 válasza FragMaster (#33012) üzenetére


#10691584
törölt tag

Hát látod, aki tud, az tud :R Az ilyen kis lelkes amatőröknek, mint pl. én "trükközni" kell hozzá és van, hogy utána is meggondolja magát a drága és megpróbál jobb belátásra bírni tetszik tudni? Nem lehet mindenki menő :U

Aztán lehet, hogy csak kevés volt ez a cirka 9 hónap, mióta tesztelem, ha ezt előbb tudtam volna, hogy neked nincs ilyen problémád, hajam lobogtatva rohantam volna hozzád mester :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33014) FragMaster válasza #10691584 (#33013) üzenetére


FragMaster
addikt

Pontosan az első linked alapján jártam el anno és megállította. Nem tapasztaltam ettől eltérő dolgot, ezért nem tudtam róla, hogy ennek ellenére is képes magától felülírni drivereket. Mea culpa. A felfokozott idegállapotod miatt valószínűleg kicsit többet láttál bele az írásomba, mint azt terveztem, esetleg ha további problémád akad kérlek privátban vagy a megfelelő topicban ömleszd rám.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#33015) #10691584 válasza FragMaster (#33014) üzenetére


#10691584
törölt tag

Kösz kihagyom. Nem szokásom elnőiesedett mimózalelkek pátyolgatása. Főleg, ha észérvek helyett alattomos utalgatásokba bocsátkoznak álmodozás alapon. Mellesleg a "megfelelő beállítás" windows esetén (pölö linuxal ellentétben) általában azt jelenti, hogy megkeresem a megfelő beállító paneleken a megfelelő opciókat és pipálgatok. Nnem pedig segédprogramok keresgélésével, letöltésével és futtatásával "eltűntetni" a windows által körömszakadtáig erőltetett változtatásokat, vagy túrkálni a registry-ben, gpedit-ben stb. Szerintem :U Meg aztán azt mondani, hogy "érdekes anomália" egy ennyire köztudott és neten széltében-hosszában közismert, régóta fennálló problémára, kiváltképp úgy, hogy előbbi kijelentésed alapján neked is találkoznod kellett vele és "orvosoltad" is, megfejelve azzal az érvrendszerrel, hogy "ha nekem nincs, nem is létezik", na az az "érdekes anomália" szerény véleményem szerint :) Egyébiránt, legjobb tudomásom szerint nem minden rendszeren jön elő, az újkeletűbb, már eleve Win8.1-re felkészített vassal/driverekkel kijött gépeken nem jön elő a probléma. Még. De mivel a Win10 az "utolsó windows", ami viszont "motorháztető alatt" évről évre kicserélődik majd, még akár találkozhatsz is ezzel a problémával, ha MS. nem változtat a "hülyebiztos" stratégiáján (amivel épp nem működő lankártya drivert pakolt fel nekem a jól működő helyett momentán, hogy mást ne mondjak) Az is számít állítólag, hogy insideres vagy, vagy sem, mert akkor mégtöbb beállítást "vesz ki" a kezedből, amiről, ha jól emlékszem az Eula.-ban is regéltek valamelyest. A lelkem/lelkiállapotom pedig köszöni szépen jól van :) (Bár egy pink p*ssy jöhetne ebben a cudar időben; is :D )

(#33016) FragMaster válasza #10691584 (#33015) üzenetére


FragMaster
addikt

Wow, oké :D

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#33017) Iginotus


Iginotus
őstag

Hogyan tudom egy fix sebességre lassitani a ventillátort?

Plug and Pray... :)

(#33018) SpongyaBob


SpongyaBob
veterán

Crimsonban a GPU méretezés mire szolgál?

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33019) Pitterix válasza Gabrikovics (#33003) üzenetére


Pitterix
őstag

Hehe, nekem is ezt produkálta. Nettel már nincs baj, de Skyrim még nem az igazi.
Várok, hátha beáll magától ez a kicsi Crimsonka. :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#33020) bobalazs válasza hammertron1 (#33010) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

vsync off?

(#33021) Televan74 válasza SpongyaBob (#33018) üzenetére


Televan74
nagyúr

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#33022) SpongyaBob válasza Televan74 (#33021) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Oké köszi akkor ez a funkció is offon marad ahogy eddig. Bár mondjuk a virtuális szuperfelbontással is ugyanez érhető el :D

[ Szerkesztve ]

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33023) batyus086


batyus086
csendes tag

Sziasztok.
Nálam a virtuális szuperfelbontás nem akar működni valamiért. R9 380 4GB kártyám van és crimsonban engedélyezve van a virtuális szuperfelbontás. Van pár játék amiben enged nagyobb felbontást a natívnál, de ott viszont csúnya összenyomott lesz a kép, nem is teljes képernyőben megy olyankor és homályos is. Próbáltam az GPU méretezést is bekapcsolni, de úgy se lett jobb. Egyébként tévén használom a gépet hdmi-n keresztül és 1360x768 a natív felbontása. Lehet, hogy a tévét nem szereti valamiért?

(#33024) zolee0307


zolee0307
őstag

Sziasztok. Van vmi infó, hogy a amd mikor akar kiadni végre egy működő drivert? A 16.1 és a 15.11.1 béta nem jó, az overdrive hulladék benne, vmit állítok benne, utána full órajelen megy a kártya, nem lehet visszaállítani az órajeleket. A 15.12 meg van egy jó pár grafikai bug. A crimson előtti driverek meg szintén nem az igaziak.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33025) guftabi96 válasza zolee0307 (#33024) üzenetére


guftabi96
addikt

Miért használod az overdriveot?
Használj más programot, pl MSI AB

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#33026) watador600 válasza zolee0307 (#33024) üzenetére


watador600
senior tag

CCC-s 15.11.1-es bétával mi a gond? Nekem ez teljesít eddig a legjobban.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#33027) zolee0307 válasza watador600 (#33026) üzenetére


zolee0307
őstag

Azzal is vannak grafikai bugjaim, meg az fps szám se az igazi.

guftabi96:
Azért használnám a overdriveot, mert arra a minimális tuningra nekem elég. Felesleges programokat nem akarok felrakni. Meg szerintem elvárható, hogy a program minden része megfelelően működjön.

[ Szerkesztve ]

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33028) guftabi96 válasza zolee0307 (#33027) üzenetére


guftabi96
addikt

Persze, nyilván elvárható, de sajnos, ha nem működik normálisan, akkor érdemes mást használni. Ráadásul szerintem az MSI AB jobb erre a célra.
NV-n pl nincs is a GF Experienceben tuningolásra lehetőség (vagy csak az én figyelmemet kerülte el).
Szóval én azt javaslom, hogy ne használd az Overdrive-ot.

Az a gáz az egészben, hogy amikor te engedélyezed az Overdriveot, akkor azt is elfogadod, hogy minden felelősség a tiéd.
És ez mindenhol, minden gyártónál így van.
Fontos kiemelni, hogy ez mindenre vonatkozik, ami tuning. (itt megjegyzem, hogy tuning=/=oc, tuning=finomhangolás, tehát pl egy egyéni ventiprofil készítése is tuningnak számít)

#KeepFightingMichael

(#33029) zolee0307 válasza guftabi96 (#33028) üzenetére


zolee0307
őstag

Az Nvidia driverében nincs tuning lehetőség, ok, ott anno riva tunert használtam. Az amd-vel csak annyi a probléma hogy az oké, hogy a felelősség az enyém tuning esetén, de jelen esetben a program alapból gyártói hibás, szóval előbb az amd-nek kellene megcsinálni, hogy aztán esetleg én rajtam legyen a felelősség, mert így tuningolni sem lehet. Vagy vegyék ki a driverből.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33030) guftabi96 válasza zolee0307 (#33029) üzenetére


guftabi96
addikt

"de jelen esetben a program alapból gyártói hibás, szóval előbb az amd-nek kellene megcsinálni, hogy aztán esetleg én rajtam legyen a felelősség, "

Nem :N
Amint engedélyezed az Overdrive-ot, te felelsz a kártyádért, ha jó az overdrive, ha nem.
Szerintem se kellene benne lennie, vagy ha igen, akkor megcsinálhatnák már rendesen, de sajnos ez ellen nem tudsz mit csinálni, mint más programot használni.
Vagy hanyagolni a tuningot (ha tényleg csak kicsit van húzva a kártya, és nem akarsz más programot használni, akkor tiltsd le az overdrive-ot, nem ér annyit, hogy sz@rakodj vele).
Nem jó ez sem a felhasználóknak, sem az AMD-nek.
Maguk alatt vágják a fát. Bár nekem nagy gondom sosem volt velük, most feltűnően sok lett megint a panasz, bár szerintem még mindig sok a user error, amit ki lehetne küszöbölni (pl az össze vissza telepített driverek (nem megfelelően törölte le a felhasználó az előzőt stb)).
Az biztos, hogy a jelenlegi helyzet nem jó, és nem mehet tovább sokáig, mert tényleg írtó nagy sz@rban lesznek (mondjuk már benne vannak).
Reméljük jól fog sikerülni a Polaris és az AM4-es procik/apuk, és jobb helyzetbe kerül az AMD.

#KeepFightingMichael

(#33031) zolee0307 válasza guftabi96 (#33030) üzenetére


zolee0307
őstag

A crimsonok előtt az overdrive jó volt, nem tudom mit szúrtak el.

///\\\ Már a jövő sem a régi ///\\\ Magyar égre magyar UFO-t ///\\\ Sose nyomjá full kretént - Kirk Lazarus (Tropic Thunder) ///\\\

(#33032) #00137984 válasza guftabi96 (#33030) üzenetére


#00137984
törölt tag

Overdrive egy a felhasználoknak fontos opció a driveren belül. Itt sokan pont a külső tuningprogramok ellen vannak, amit viszont a videókártya gyártója kinál fel a VGA-hoz. Vagy az egyiket használod vagy a másikat, de a kettő együtt nem jó. Az Overdrive a driveren belül müködik, ezért feltételezhetően a videókártya teljesitménye és védelme jobban felügyelet alatt van. Most a Crimson esetében kicsit bugos, ezért most inkább ne engedélyezze senki és használja inkább a gyártó oldaláról felkinált programokat. Én a Catalyst driverben sem engedélyeztem, mert a Sapphire Trixx jóval több tudású és csak hibamentesen futott a háttérben. Ventiprofil... Crimson-ba sem került még bele, ahogy egy játék videó és képrögzitő alkalmazás is jogosan hiányolható. Nagy méretű az AMD VGA driver és buta mint a bot, mert még egy normális telepitőkezelő sem került bele 2016-ra. Next-next-next-újraindit és használ... Szerintem a drivernek alap tudásszinten ilyen egyszerűen egymásra telepithetőnek és eltávolithatónak, de gond esetén egy backup fájlból visszaállitható lehetőséget kéne már nyújtani. Egymás hegyén-hátán adják el a jó képességű AMD videókártyákat és vesznek drágábban akár megegyező vagy kicsit alacsonyabb teljesitményt nyújtó Nvidia VGA-t némelyek. Az R9 380 4GB helyett az Nvidia GTX 960 4GB egyáltalán nem jó csere teljesitményszint és tudás tekintetében, de ha ilyen driveres támogatás miatt nem játszható megfelelően az adott game, akkor marad az ilyen nyakatekert megoldás. Én inkább türelmesen várok és másokat is csak erre biztatok, mert néhány hónapnál több ideig talán még én is kitartok, de csak meglegyen addigra a Crimson-ra az OK! véleményem. :)

[ Szerkesztve ]

(#33033) t0mmy


t0mmy
csendes tag

Sziasztok!

Van egy Fujitsu A555G laptopom AMD Radeon R7 M260 kártyával és 2 progi is azt jelzi, hogy 511 fokos, legőjabb driver van fent (Crimson).

Mit tanácsoltok, honnan lehetne leszedni régebbi drivert?

[ Szerkesztve ]

(#33034) duronx válasza t0mmy (#33033) üzenetére


duronx
senior tag

Én [itt] a "Manually Select Your Driver" résznél keresgélnék a helyedben.

"Jobb a sorból őszintén kilógni, mint a megfelelési kényszer miatt egy életen át hazudva kínlódni"

(#33035) t0mmy válasza duronx (#33034) üzenetére


t0mmy
csendes tag

Ezt már megtettem, ez van telepítve Crimson Edition 16.1 Hotfix, de semmi változás...

(#33036) nanus válasza t0mmy (#33033) üzenetére


nanus
senior tag

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#33037) nanus válasza t0mmy (#33033) üzenetére


nanus
senior tag

[link]

Ez meg az utsó catalyst beta- ami még nem crimson

(#33038) t0mmy válasza nanus (#33037) üzenetére


t0mmy
csendes tag

Köszi , a fujit már próbáltam, most töltöm azt ami még nem volt Crimson

(#33039) t0mmy


t0mmy
csendes tag

sikertelen, előtte töröltem az amd-t

[ Szerkesztve ]

(#33040) t0mmy válasza nanus (#33037) üzenetére


t0mmy
csendes tag

Másodszorra sikerült, már látszik az aida-ban, csak a 3d gyorsítónál

(#33041) t0mmy válasza nanus (#33037) üzenetére


t0mmy
csendes tag

itt sem látszik

(#33042) DeckardCain


DeckardCain
senior tag

Sziasztok!
64 bites Win 10-hez melyik drivert vagyis mit érdemes felrakni? A kártyám Asus r9 285.
Szeretnék tuningolni is.

(#33043) JHC válasza #10691584 (#33001) üzenetére


JHC
tag

Lepucoltam DDU-val a drivert, aztán újra raktam, a helyzet nem javult, de kellett a gép így sokat nem tudtam foglalkozni vele. Történt egyszer, hogy elmentem kajálni, amikor visszamentem böktem egyet az egéren, aztán monitor kiírta no signal check cable, na vajon kihúzta ki? Na mondom megint lefagyott a gép is. Reset aztán továbbra sincs kép csak valami no signal. Na mondom ez a moncsi már megkereste az árát kondiztam is már, még gari időn belül, mert ezért én már nem postázgatom, hogy ott meg focizzanak vele. Szerencsére hoztak pár monitort hogy öcsém hirdesse meg őket a Jófogáson. No szóval az enyém kuka de van 4 másik egyik csak jó lehet. Kiszemeltem egyiket bedug bekapcs megy, na mondom jó lesz ez. 16:9 után az 5:4 kicsit furcsa de meg lehet szokni. Este neki mentem az enyémnek megejtettem rajta az Y bemetszést ahogy a tv-ben mondják. Nézem-nézem a tápáramköri lapot de nem látok gyanúsat. Kondik jók nem púpos nem folyik egy sem, ez gyanús. De várjunk csak oké hogy kép nem volt de a no signal felirat megjelent akkor a vezérlő se lehet annyira rossz. Összetákoltam összedugtam ahogy volt DVI kábellel, no signal. 1-2 cigi után mondtam magamban, mi van ha vga kábellel meg megy? Eltartott félóráig mire találtam DVI-VGA átalakítót de megérte mert működött. Na most ugye a lapos monitor digitálisan megy (szerintem), ha analógot kötsz rá akkor akkor előbb azt átalakítja, és utána jeleníti meg. Tehát ha analógon van jel akkor DVI-n is menni kellene, ha jó a kábel. Mivel tartalékom nincs belőle így csak a multiméterre hagyatkozhattam és bizony 2 szál is szakadt.

[link] Pin 24, és a C5 a rossz.

Valószínűleg az ébredési hiba a Pin24-től lehetett, mert lehet hogy a monitor hidegindításához nem kell, de később meg elment a C5 is és ez már betette a kaput a moncsinak.

Egyébként ugye azt hittem, hogy a gép fagyása miatt nem jön vissza a kép de nem így volt mert átböngészve az Eseménynaplót, találtam benne bejegyzést arra az időszakra amíg pihent a monitor.

[ Szerkesztve ]

(#33044) #10691584


#10691584
törölt tag

Jó ez a crimson..

(#33045) wwenigma válasza #10691584 (#33044) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Kicsit unalmas mar az egyedi problemaidat futtatni, nem gondolod?
Kicsit unalmas mar sokadszorra mondanom, hogy nekem nincs ilyen bajom vele.

1:1
Megint. :)
Pedig nincs kímélve szegényke. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#33046) #10691584 válasza wwenigma (#33045) üzenetére


#10691584
törölt tag

Kérdeztem én a véleményedet :F Ha unatkozol, oldjad meg magadnak, ne engem fárassz.

(#33047) Bali27 válasza #10691584 (#33044) üzenetére


Bali27
addikt

Én friss win10-re tettem fel a 15.11-es driver, azóta is az van. Teszi rendesen a dolgát, semmi bajom vele.
Igaz nagy ritkán csak 2 játékkal tolom (Rome2 Tw és a Red ORchestra (Unreal engines) de minden renben van :S

(#33048) Mika1227


Mika1227
őstag

Feltettem a 16.1 hotfix-et. Kíváncsi vagyok milyen. Eddig semmi gond. Witcher 3-at próbáltam meg a GTA 4-et.
Használja még valaki?

A Mikulásnak teljesen igaza van, hogy évente csak egyszer megy az emberek közé!!! Még az is sok!!!

(#33049) irhejja válasza Mika1227 (#33048) üzenetére


irhejja
tag

Igen, én is a 16.1-et használom és minden rendben megy.

(#33050) Apucy01 válasza Mika1227 (#33048) üzenetére


Apucy01
őstag

mostmár én is és semmi gond

Csak simán Tolvaj KOBOLD!! :D

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.