Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#32001) vlevi válasza vlevi (#31971) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, ma is megtörtént. A monitor alvásból nemkapcsolt vissza. Pedig most a gép nem is volt alvásban, csak a monitor. :(
Pedig a legújabb csataliszt van fenn, igaz a helyzetet súlyosbítja a win10 :O

(#32002) TIT válasza vlevi (#32001) üzenetére


TIT
veterán

Előfordul és a catalyst se oldja meg,hiába frissebb esetleg.
Csak azt nem értem ha nem működik miért eröltetik. :W
Milyen kari?

[ Szerkesztve ]

(#32003) joci221 válasza Riccsiz_h (#31999) üzenetére


joci221
tag

Nekem régen volt egy 5850 Toxic az produkált ilyet, de az forrósodott is rendesen. Ráadásul csak játék közben csinálta.

Megbízhatóságom.: https://tinyurl.hu/lX2w/ ---- http://t7.hu/ngl

(#32004) vlevi válasza TIT (#32002) üzenetére


vlevi
nagyúr

A tippem az, hogy nem feltetlenul a catalyst. Kell hooza a win10 is, mert hetesen nem is emlekszem, lattam-e ilyet az ustobbi eveekben. A tizes sajnos meg annyira felkesz vacak, hogy nem képes egy napot normálisan vegigmukodni :(

(#32005) Dark KillerX válasza watador600 (#31991) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Nekem 2 hónappal ezelőtt még egy 7950-em volt, és azt vettem észre, hogy akkor működött jól a V-Sync ,ha mind CCC-ben, és mind a játékban azonos beállítás volt.Egyébként én vettem észre, hogy a GTA-nak a motorja, V-Snnc off alatt nagyon tördeli a képet, amit egyébként mind AMD-s, mind NV-s kártya alatt tapasztaltam, de persze ez függ a monitoromtól is, de inkább én On-ra tettem.

Ezért ha próbálod, akkor vagy rakd mindenhol off-ra, vagy esetleg CCC-ben alkalmazás vezéreltre, és játékba, pedig off-ra.

(#32006) watador600 válasza Dark KillerX (#32005) üzenetére


watador600
senior tag

Hát nem tudom, én minden játékban észreveszem a tördelést, és nagyon szúrja a szememet. Ezért kapcsolom be mindig amikor tudom a v-syncet.

A válaszod utolsó részét pedig teljesen nem értem. "Ezért ha próbálod, akkor vagy rakd mindenhol off-ra, vagy esetleg CCC-ben alkalmazás vezéreltre, és játékba, pedig off-ra."
Így akkor nem lesz bekapcsolva, és ugyanúgy törni fogja a képet :F
Egyébként, akármit állítottam CCC-ben, sose volt semmi változás. Próbáltam a gta mappában mind a 3 futtatható exe-re profilt csinálni, sőtt, a globális beállításoknál is "on"-ra tettem, vagy "off"-ra (gtaban emellett off volt a v-sync) semmi változás.

60 hz-s a monitorom egyébként.

De ezt az azonos beállítást beállítom, és így használom egy ideig, aztán meglátjuk, hogy javult-e valamelyest a helyzet. :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#32007) guftabi96 válasza vlevi (#32001) üzenetére


guftabi96
addikt

Ilyet nekem is szokott csinálni az R9 280.
A 8-nál is produkált ilyet. 7-nél nem.
De 7770-nél is előfordult.
Van, amikor rángatom az egeret, mint az őrült, és egyszer csak feléled.
Van amikor meg semmi, csak a reset segít.

Nem tudom, hogy mitől van ez, de nekem több kártyával, különböző driverekkel és Win8-on és 10-en is előfordult már ez a jelenség.

#KeepFightingMichael

(#32008) Dark KillerX válasza watador600 (#32006) üzenetére


Dark KillerX
addikt

Szerintem akkor kapcsold be a v-sync-t, és használd így. :K egyébként tényleg a GTA5 alatt nagyon tör a kép, mert pl a Frobsite, vagy akár a Cryengine nagyon jól működik off beállítás esetén.

Szóval ez is nagyon alkalmazás függő, amit ki kell tapasztalni

(#32009) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sziasztok.

Gépem az adatlapomon. DDU uninstall után a gépemen jelenleg a 15.7.1-es driver van fent. És a következő problémám van. Konstansan kb 30perc után a játékban felére esik az fps-em. Játszom, minden jó majd bumm "beakad" és fele annyi fps-em van mint előtte. Számokban 100-110-ről esik 44-50fps-re. Dirty Bomb az ominózus játék, de nem az a baj. Mert miután leesik az fps és belépek más játékba, GTAV-be, ott is borzasztó a helyzet. Van mikor egy gép restart segít és mikor elindítom a játékot akkor jó, de van amikor ugyan úgy kevés marad. De ha jó is 30-40percen belül megint előjön a jelenség.

Rendszer Win10. Tiszta rendszer nincs teleszemetelve, semmi nem fut windows alatt a háttérben, feladatkezelőben semmi kiugróan magas terhelés nem látható.
Monitoroztam a VGA-t, semmi különös 65° és 100%-on pörög játék alatt.

Egyszerűen megörjít. Nem tudtok segíteni mi lehet?

Ma újrateszem a rendszert ha nem kapok valami ötletet.

Előre is köszi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32010) bobalazs válasza .LnB (#32009) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Lehet hülyeség, csak egy tipp. Akkor is ez van ha teljesítmény profilt váltasz windowsban? Pl. teljesítménycentrikus?

(#32011) .LnB válasza bobalazs (#32010) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt még nem próbáltam. De meg fogom próbálni.
Azt szoktam kikapcsolni, hogy ne kapcsoljon ki a monitor, és ne legyen alvó üzemmód.
Én is gondoltam hasonlóra, de eddig miért nem csinálta? Kb egy hónapos rendszer, egy 4-5 napja van ez a baj.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#32012) TIT válasza .LnB (#32011) üzenetére


TIT
veterán

Lehet a kari gyenge mert 100%-on pörög.
Nekem pl.az út tünt el,de akkor a proci pörgött 100%-on,de nekem is pár nap után csinálta.
Lehet a w10 kavar be.

(#32013) bobalazs válasza TIT (#32012) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Sőt, annak nem tudom sok köze e lehet hozzá, hogy hasonlóak a tünetek bizonyos kártyáknál szőrös fánk (furmark) tesztelésnél is. Huzamosabb ideig 100%on pörgetve lekapcsol az órajele is, fps eséssel járva, amit csak újraindítás old meg.

(#32014) Popes válasza .LnB (#32009) üzenetére


Popes
őstag

Win 10-en letiltottad hogy ne frissítse a drivert? Mert ha nem akkor hiába raktad fel a 15.7.1-et már lehet visszatette az általa jónak ítélt drivert ami nem biztos hogy jó. :U

Deus ex machina

(#32015) Sz_Imre


Sz_Imre
senior tag

Új AMD Catalyst Omega Driver fog érkezni novemberben (2015)

Majd meglássuk milyen is lesz. Bár nekem igazából a jelenlegi (15.7.1) driver-rel sincs bajom.

(#32016) #00137984 válasza Sz_Imre (#32015) üzenetére


#00137984
törölt tag

Megmosolyogtató elirás van a cikkben. Cuda 2.0 az OpenCL helyett. :) Ennyire összemosodnak mostanság Nvidia-val. [link]

[ Szerkesztve ]

(#32017) TIT válasza Sz_Imre (#32015) üzenetére


TIT
veterán

Sejtettem mert mindig jön,csak kérdés,hogy beta vagy nem?

(#32018) #00137984 válasza TIT (#32017) üzenetére


#00137984
törölt tag

Omega lesz az mint a tavalyi Catalyst 14.12. Nevezhetnénk akár WHQL kiadásnak is mert ez hitelesitésen átesett driver és nem béta változat. Most 15.8 bétát használok nagy megelégedettséggel, de igaz egy béta driverben jobban megvan a lehetőség egy-két zavaró hibaforrásnak.

(#32019) Sz_Imre válasza Sz_Imre (#32015) üzenetére


Sz_Imre
senior tag

Még mielőtt félreértés esne, a képek ami ábrázolnak azok tavalyi újdonságok, csak ilyesmi változásra lehet számítani elméletileg.

(#32016) Zsébernardo: Hát nem lehetettlen. ;]

[ Szerkesztve ]

(#32020) shut-u


shut-u
csendes tag

Sziasztok!

A segítségeteket kérném. Kaptam egy VGA-t (R9 270X Vapor 2GB) kiszedtem a régit és kifagyott az új driver telepítése közben. Vissza raktam a régit,ez történt avval is. A Windows is újra lett telepítve. Nagyon ideges vagyok már és nem tudok gondolkozni... :)

(#32021) #00137984 válasza shut-u (#32020) üzenetére


#00137984
törölt tag

Úgy értve kifagyott, hogy újraindult vagy csak kilépett a Catalyst telepitő egy hibaüzenettel. Friss windows telepités után is megvan ez a gond, az akkor valami hardveres hiba lehet. A kiegészitő tápcsatik gondolom a videókártyára voltak kötve, de lehet a tápegységed 12V-os ága nem birja el a VGA terhelését. A régi videókártyával sem megy fel a friss windows-ra a Catalyst, akkor a tápegységed kifeküdt. Kosz vagy valami más egyéb bekerülhetett a PCI-E hosszú foglalatba, mert itt a PH!-en olvastam egyszer egy ilyen esetről. Átnézed nyugodtan a csatlakozókat a videókártyán és az alaplapban is. Aztán majd meglátjuk valakinek van-e más ötlete is. :)

(#32022) shut-u válasza #00137984 (#32021) üzenetére


shut-u
csendes tag

Nem lépett ki nem kaptam hiba üzenetet,csak megfagyott és ennyi,restart. 500W Chieftec táp van,el kellene bírja. Ki lett fújva a gép. Délelőtt még a régi HD 7770-el ment a gép. Azóta avval sem megy. Miért van az,hogy a VGA-hoz kapott driver cd-vel telepíti a drivert. Semmilyen friss drivert (VGA) nem hagy fel telepíteni. Ezt nem értem...

[ Szerkesztve ]

(#32023) #00137984 válasza shut-u (#32022) üzenetére


#00137984
törölt tag

Nekem is meggyült a bajom egyszer egy driver lemezzel. Legtöbbször gyári fejlesztésű drivert használnak és ez nem azonos az AMD oldalán letölthető driverekkel. Ha ezt akarod előszőr feltenni, az nagyon nem jó ötlet, mert ezek után az AMD-s driver nálam is hibásan települt. Hiányosan tette fel a Catalyst csomagot, de nem fagyott ki azért közben. Nálam is egy friss windows telepités lett a vége. Friss windows-ra ne CD-s drivert telepits, hanem az utolsó elérhető WHQL-t vagy a Catalyst 15.8 bétát.

[ Szerkesztve ]

(#32024) belaazallat válasza shut-u (#32022) üzenetére


belaazallat
addikt

Mivel a régi vidkarival sem megy, ezért én hardver hibára gyanakodnék. Alaplap/táp. Alaplapon, ha lehet, másik PCI-E foglalatba tedd bele a kártyát.

Szerk:
Melyik Win van fent?

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#32025) pityaa23


pityaa23
senior tag

Volt már itt valakinek Sapphire kártyája garanciában? Kapsz ilyenkor valami hivatalos papírt arról, hogy mit teszteltek, cseréltek, a kártya jó-e vagy sem?

KÉP

Ez a képen látható kártyára nyomott "Test Pass" felirat ez egy garanciát megjárt kártyát bizonyíthat, vagy ezt még a gyárban eladás előtt letesztelték és utána lett rábiggyesztve? Sajnos a kártya amiről shut-u ír nálam ment tönkre, elméletileg garanciába vitték, de nem boltban, hanem valakin keresztül lett véve. A kártya tünetei előtte, hogy egyik napról a másikra elkezdett a bf4-ben szétesni a kép, majd lefagyott az egész rendszer. Kék halált is dobott. Újra indítás után megint csak produkálta, de csak játék közben. Később már simán windosban is. Próbáltam régebbi és újabb driverekkel is, de folyton meghalt a gép. Tönkremenetel előtt semmilyen hardveres vagy szoftveres változás nem volt a gépben. Kártyát kivéve megoldódott a probléma. Azóta egy R9 290 van nálam, semmi windows újratelepítés nem volt és tökéletesen megy a gép. Így el lett elküldve garanciába. Ami furcsa, hogy ugyan azt a kártyát adták vissza, nem cserélték. Nem inkább kicserélik ezeket minthogy vramot vagy bármit cseréljenek rajta? Semmi hivatalos papírt nem kaptunk vissza.

Na hosszú lett kicsit, csak próbálunk rájönni mi a gond, van-e turpisság vagy bármi az ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#32026) #00137984 válasza shut-u (#32022) üzenetére


#00137984
törölt tag

R9 270X videókártyám tökéletesen ment a Catalyst 15.8 béta driverrel. Friss windows telepitésre ezt használd fel és a driver CD-t visszateheted a VGA dobozába. :)

(#32027) shut-u válasza #00137984 (#32023) üzenetére


shut-u
csendes tag

Ezen már túl vagyok... :)

Hiába töltöm le a gyártó oldaláról. Telepítés közben megáll. Azért köszi a tippeket.

[ Szerkesztve ]

(#32028) shut-u válasza belaazallat (#32024) üzenetére


shut-u
csendes tag

Win 8.1

Volt másik slotban is. Én is alaplapra gyanakodom :(

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#32029) #00137984 válasza pityaa23 (#32025) üzenetére


#00137984
törölt tag

Tapasztalatom szerint a szervizek saját gépben kitesztelik a videókártyákat helyben, és csak ezek után a hibás VGA-t küldik vissza a gyárba (nagykernek) visszárúnak a pénzvisszatéritések miatt. Battlefield 4 driverhibák miatt szokott kifagyni és kilépni windowsba vagy videókártyán hardveres hiba esetén kifagyhat (piros képernyős fagyásról is meséltek már), és a "driver nem válaszolt, majd helyreállt" üzenet is érkezhet. Szervizben visszakapott videókártya és egyéb termékek esetében is az mellé papirt is szoktak adni, ahol a hiba okát és a javitás pontos leirását és a termék hibátlan müködőképes állapotát kiemelve is jól láthatóan feltüntetik.

[ Szerkesztve ]

(#32030) pityaa23 válasza #00137984 (#32029) üzenetére


pityaa23
senior tag

Azt akkor mi magyarázza, hogy simán windowsban is lefagyogatott a gép? régebbi majd újabb driverrel is tesztelve?

(#32031) #00137984 válasza pityaa23 (#32030) üzenetére


#00137984
törölt tag

Hardveres hiba sem kizárható, ha alacsonyabb órajeleken és 2D terhelésen sem birja magát a VGA.

(#32032) belaazallat válasza shut-u (#32028) üzenetére


belaazallat
addikt

8.1-gyel nincs tapasztalatom.

Korábban írtad, ki lett fújva a gép? Kompresszorral? Minden csatlakozót ellenőriztél az alaplapon?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#32033) pityaa23 válasza belaazallat (#32032) üzenetére


pityaa23
senior tag

Közben ilyen hibákra bukkantunk. [link] Ugyan ez shut-u nál is a probléma. Ezért volt, hogy a gyári lemezes szoftverrel ment a gép. Ki kell próbálni a neki is egy 14.4-et.

(#32034) belaazallat válasza pityaa23 (#32033) üzenetére


belaazallat
addikt

Értem! Szoftver hiba. Nagyon érdekes. És csak 8.1 alatt. Win7 és 10 alatt nem halottam ilyenről.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#32035) #00137984 válasza pityaa23 (#32033) üzenetére


#00137984
törölt tag

CD lemez drivere más mint az AMD oldalán letölthető Catalyst. Nem is telepithető egymás után a kettő és nem lehet eltávolitani sem a gépről annyira mint az AMD-s drivert. DDU és Driver Sweeper driver eltávolitó programok sem tudják a CD-s drivert leszedni és nem telepithető a gyári kiadásra csak talán egy újabb gyári. Friss Windows képes csak helyreállitani a hibát és erre mehet fel a Catalyst 15.8 béta driver.

(#32036) belaazallat válasza #00137984 (#32035) üzenetére


belaazallat
addikt

Nekem az jött le, hogy nem a gyári CD-s driverrel van a probléma, hanem hogy a Win8.1 -hez kiadott Catalyst-ek 14.4 fölött kifagynak telepítés közben.
De lehet Te is ezt akarod leírni, csak megint kell majd 5-6 hozzászólás, hogy kihámozzam. ;)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#32037) #00137984 válasza belaazallat (#32036) üzenetére


#00137984
törölt tag

A kérdésre a választ eldönti, hogy melyik driver volt elöbb fent a gépen. Ha a CD lemezes driver, akkor az mindenképpen gondot okoz egyéb Catalyst driverek telepitése közben.

(#32038) belaazallat válasza #00137984 (#32037) üzenetére


belaazallat
addikt

"A kérdésre a választ eldönti"

Milyen kérdésre? Én nem kérdeztem semmit! :U

A kolléga linkelt egy másik fórumot, ahol leírták, catalyt probléma. Ugyanis azoknál is előfordult, akik fel se rakták a gyári CD-s drivert. ;)

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#32039) #00137984 válasza belaazallat (#32038) üzenetére


#00137984
törölt tag

Pityaa23 és Shut-u fórumozó kérdésére keresünk válaszokat még mindig, ami megoldást találhat a problémára. Nekem is volt R9 270X videókártyám és az 14.12 Omega driver után a következő WHQL-t kapta meg, és ez a Catalyst 15.7 volt. A 15.8 bétát is használtam vele és semmi hibát nem kerestem rajta, mert jó volt. Most az R9 380-hoz is a Catalyst 15.8 bétát használom, és ezzel is jó. Driver CD-t talán a HD7850-hez tettem fel egyszer, de hirtelen megbántam és új windows telepités lett a vége. Az is akkor a Battlefield 4 és a Mantle API miatt lett megnézve, de akkor a friss windowsra nekem is a Catalyst 14.4 [link] került a Guru3D oldaláról. Ezzel a Mantle is ment BF4-ben és telepitési hibák sem voltak. Ennyit tudtam elmondani segitségnek, de majd megoldodnak a dolgok remélem. :)

[ Szerkesztve ]

(#32040) belaazallat válasza #00137984 (#32039) üzenetére


belaazallat
addikt

Akkor szólok, hogy úgy néz ki az említett úriember pityaa23 (#32033) hozzászólásban megtalálta a megoldást.

Be is linkelte, hogy magával a catalyst meghajtóval van a probléma...

Melesleg az előző hozzászólásomból kérem figyelmen kívül hagyni ezen rész:

"A kérdésre a választ eldönti"

Milyen kérdésre? Én nem kérdeztem semmit! :U

Félre értettelek.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#32041) #00137984 válasza belaazallat (#32040) üzenetére


#00137984
törölt tag

Nem volt jó a friss, sem a régi Catalyst driverrel a telepités, csak a CD lemezen található driver ment fel a gépre. Valahol itt található a hiba forrása és igy itt keresgéltem. Persze minden vélemény közelebb vihet a megoldáshoz. :)

(#32042) #00137984 válasza shut-u (#32027) üzenetére


#00137984
törölt tag

Most esett le... A gyártó honlapjáról töltötted le drivert [link] vagy az AMD oldaláról [link] . Valamelyik gyártónál a két driver között nagy eltérések is lehetnek. Ez most csak részben találgatás részemről és már be is fejeztem, mert kifogytam az ötletekből. :)

[ Szerkesztve ]

(#32043) wwenigma válasza pityaa23 (#32030) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Rossz a kártya, ez csere. Aki nem cseréli és azt allitja hogy a "Test pass" felirat barmit jelent garis ügyben, hazudik. Plane ez az utóbbi a gyanus...átvertek.

Vagy vegye vissza vagy gariztassa le neked, esetleg hozzon papirt Sapphire-tol hogy csak az az egy driver van hozza dedikalva...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#32044) Gokardo


Gokardo
tag

Hello.
Segítséget szeretnék kérni egy R9280-DC2T-3GD5 Videókártya Driver probléma miatt.
Windows 10 pro ( 64 bit )-et használok és ha a legújabb catalyst drivert leszedem az ASUS honlapról akkor azt el se indítja azt írja ki hogy a centert nem lehet futtatni, ezáltal semmilyen beállításhoz nem férek hozzá.
Leszedtem az egyel régebbit és azt már elindítja és megnyitja viszont ott meg 1-2 dolgot nem enged változtatni, ez miért van vagy hogy lehetne ezt kiküszöbölni?
Képek:
Ennek a 2-nek egyformának kéne lenni nem?
Az 1. képen ha változtatom az értéket akkor elállítódik a képfelbontás

Játékban ez a beállítás volna a fontos hogy széthúzza a képernyőt viszont nem lehet állítani ( eddig lehetett )
Másik monitoron, most új monitorom van de az előzőn se engedte amióta újra raktam. ( tegnap lett meg a dell monitorom )

Monitor: Dell S2340L

(#32045) PuMbA válasza Gokardo (#32044) üzenetére


PuMbA
titán

VGA elavult, kösd rá HDMI-vel vagy DVI-vel a monitort és minden opció lesz :)

(#32046) Gokardo válasza PuMbA (#32045) üzenetére


Gokardo
tag

eddig működött most meg nem? kétlem hogy ilyen problémája lenne hirtelen. Vagy igen? :D

(#32047) PuMbA válasza Gokardo (#32046) üzenetére


PuMbA
titán

Elég hektikusan működött mindig az AMD és a VGA kimenet :) NVIDA-nál ez mindig jobban megoldott volt, de DVI-n és HDMI-n nincsenek ilyen gondok.

[ Szerkesztve ]

(#32048) Gokardo válasza PuMbA (#32047) üzenetére


Gokardo
tag

értem, akkor megpróbálok 1 hdmi kábelt beszerezni :) és volna még 1 kérdésem nem tudom erre tudsz-e megoldást.
1 napja a Fehér szín néhol ilyen pirosas árnyalattal látszik. ez miért van?

(#32049) atyca


atyca
senior tag

DP-on nincsenek már problémák?(AMD)
Nekem eddig eldobálta a felbontást visszaállíthatatlanul.

[ Szerkesztve ]

Win11 Pro/64, MI TV Stick, Kodi 20.2 (többi az adatlapomon)

(#32050) scream


scream
veterán

Hali!

Valaki találkozott már olyannal, hogy akár böngészés, akár játék alatt a képernyő 1-1 pillanatra, vagy akár picit hosszabb ideig teljesen elsötétedik (konkrétan fekete, nem jön kép :F) ?

Öcsém R6 240-je produkálja és nem tudtam egyszerűen rájönni, hogy mi okozza. :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.