Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3851) #67688960 válasza olacs (#3850) üzenetére


#67688960
törölt tag

szívesen
vpu recovery nekem sincs, és nem is bánom, de van overdrive és hydra, aminek örülök :)

(#3852) spammer


spammer
veterán

Hello!

Olyan problémám van, hogy a CCC-ben hiába állítok be hotkeyt képernyőváltáshoz, nem csinál semmit. Ugyanis laptopot külső monitorra kötöttem, de amikor nem asztalon van a gép, ugye vissza kellene váltani noti képernyőre. Tray profile managerből megy, de a hotkey nem csinál semmit. Tud valaki valami megoldást?

Köszi

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3853) Tomate


Tomate
veterán

Catalyst 8.6
Lehet installálni :DD

(#3854) Thrawn válasza Tomate (#3853) üzenetére


Thrawn
félisten

Cselesek, egy szót nem írnak a HD48xx támogatásról, pedig benne van :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3855) RpPRO válasza Tomate (#3853) üzenetére


RpPRO
őstag

Sot, AGP-seknek is kijott a 8.6 AGP hotfix, pont azon a cimen, amit gog megadott par hsz-szel feljebb, csak nem frissitettek 8.5-rol... Tehat: AGP

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3856) #67688960


#67688960
törölt tag

Hihetetlen, de a 8.6-osban ugyan úgy elszúrták az ahci driver telepítést a 600-as chip-hez, mint a 8.5-ben! Még jó hogy van a lapomon jmicron-os is, hogy manuálisan beadjam neki a drivert. W

[ Szerkesztve ]

(#3857) gfefe


gfefe
őstag

a 8.6 hozott amúgy javulást az 8.5 höz képest?

DOWNLOAD ██████████████ 105%

(#3858) Thrawn válasza gfefe (#3857) üzenetére


Thrawn
félisten

Hozott.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3859) SeatZola


SeatZola
őstag

Azt szertném megkérdezni, hogy Mobility Radeon X2300 HD-hez melyik a legújabb driver és honnan tudom letölteni?

Rappi

(#3860) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

hogy tudom elkerülni azt, hogy a második DVI bementre kötött TV-t ha bekapcsolom, akkor ne ugrojon át 1280x720-ra a monitorom (ő az elsődleges) és ne tegye be egyből második kijelzőként a TV-t?:F mert így ha mondjuk PS3-mazok, akkor is le kell tiltanom a TV bekapcsolása után a másodlagos kijelzőt és vissza kell tennem a felbontást 1600x1200-ra.

(#3861) #67688960 válasza Alvin_ti4200 (#3860) üzenetére


#67688960
törölt tag

kiterjeszett módban használd a másodikat, és akkor lehet a két felbontás különböző
a megjelenítő észlelést meg lehet variálni asszem(most nem ati vga-s gépről írok)

[ Szerkesztve ]

(#3862) Alvin_ti4200 válasza #67688960 (#3861) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

kiterjesztett módban csak az elsődleges kijelzőn lehet videót nézni, ezért akartam a klónt, de csak akkor, ha én azt mondom, különben legyen letiltva.

(#3863) #67688960 válasza Alvin_ti4200 (#3862) üzenetére


#67688960
törölt tag

nem, működik a videójel tükrözés, 32bites lejátszóval overlay módban(classic media centerben választahsz ilyen lejátszást, még a felíratot is kiteszi)
de én pl. azért sem használom így mert nekem a media center kell és az evr-ben nyomja
ahhoz, hogy úgy ahogy kényelmesen tudjam használni, bekapcsolom a hydrában az asztalkezelőt, hogy engedélyezve legyen párbeszédablak áthelyezés, így nem kell húzogatnom az ablakot
ja, és a kijelző beállításaiban lehet variálni az észlelés, tedd át manuálra

(#3864) RpPRO


RpPRO
őstag

8.6-os elemzés

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3865) Xirtam


Xirtam
veterán

Sziasztok, valakinek valamilyen 5lett HD 3850 vga-m van , eddig 5-6 db driverrel próbálkoztam, most a 8.6 van fent, de ezis úgyan azt csinálja mint a többi , szóval ugye a desktop és a 3D alkalmazásokban beállítotam 1.00 ról 0.75 re a gamma-t de 3D alkalmazásban is ha 0.75 re állítom akkor is ha kilépek a játékból akkor is 1.00 ra állítja vissza amíg kétszer ránem kattintok a catalyst-ra aztán beáll amit beállítottam 0,75 re segítsetek mert már csöppet unalmas, hogy mindig ez van! :W :W

(#3866) lsc válasza Xirtam (#3865) üzenetére


lsc
nagyúr

Mi ez az 1 meg 0,75 ?

Az élet kegyetlen .

(#3867) Xirtam


Xirtam
veterán

Ez Gamma

Szóval amikor kilépek egy játékból a Defaults -ra rakja vissza mindaddig amig ránem kattintok a " Catalyst Control Center-re aztán töltödik be ez az eredmény és áll vissza a beállított gamma erősségre!

(#3868) lsc válasza Xirtam (#3867) üzenetére


lsc
nagyúr

Passz , ezt még soha nem állítottam , talán más tud segíteni .

Az élet kegyetlen .

(#3869) RpPRO válasza Xirtam (#3867) üzenetére


RpPRO
őstag

Miert azt a fostalicska CCC-t hasznalod? Uninstall. Megoldas: Ati Tray Tools

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3870) Xirtam válasza RpPRO (#3869) üzenetére


Xirtam
veterán

Ő attól az ATI Driverét fenthagyhatom úgye ? :B

(#3871) Thrawn válasza Xirtam (#3870) üzenetére


Thrawn
félisten

Driver nélkül nem sokat érne az a kártya ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3872) Xirtam válasza Thrawn (#3871) üzenetére


Xirtam
veterán

Dehogynem , mint halott embernek a csók :D Meg hallgathatnám a szabályozatlan ventilátorát! Aszem mégis csak letörlöm :K Persze csak vicceltem :D ;]

(#3873) RpPRO válasza Xirtam (#3870) üzenetére


RpPRO
őstag

Pl a 8.6-os driver kicsomagolva 29.6 MB, CCC nelkul (mivel azt helybol torlom - hiaba csak a driver only installt valaszottam, fel akarta magat tolni). ATT-vel hatar a csillagos eg. :DDD Amugy Ray Adams promoembere vagyok, ropogos zoldhasuakat kapok az ajnarozasert. :D

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3874) veber


veber
tag

HI

Egy asus hd3650 512Mbos kártyához melyik jobb driver az ati oldaláról letölthető 8,6 vagy az asus oldalárol letölthető ausu féle???

toki

(#3875) lsc válasza veber (#3874) üzenetére


lsc
nagyúr

A 8.6-os , az asus gondolom régebbi verzió .

Az élet kegyetlen .

(#3876) veber válasza lsc (#3875) üzenetére


veber
tag

Hi

igen az régebbi, de az lehet jobban az asus biosára írhaták?????

toki

(#3877) lsc válasza veber (#3876) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem számít , az újabb catalyst ált jobb , ez a 8.6 jó .

Az élet kegyetlen .

(#3878) Rómeó válasza lsc (#3877) üzenetére


Rómeó
tag

Hi
jelenleg egy asus 9800xt-vel nosztalgiázok,az utolsó asus driverrel minden tökéletes .

feltettem a 8.6-ot.és valami még hiányzik a karinak,működik rendesen,de eszközkezelőben sárga ?,ismeretlen eszköz,és nem tudom megetetni semmivel,egyszerűen eltávolítottam és kész,csak hát idegesít,és valószínű,hogy megy vissza a korábbi dríver :K

Megbízhatóságom:http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=R%F3me%F3 *** Eladó cuccaim:http://hardverapro.hu/tag/romeo_3 *** TeL:06ötven1049766

(#3879) zsoltikakaka


zsoltikakaka
csendes tag

Helo! Az szeretném kérdezni A sapphire hd2600xt agp verzióhoz melyik a legjobb driver vagy hotfix?
THX a válaszokat ! ÜDV.

(#3880) Thrawn válasza zsoltikakaka (#3879) üzenetére


Thrawn
félisten

A 8.6-os driver nem sikerült rosszul, nyugodtan felteheted.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3881) Rossi


Rossi
addikt

Van valakinek olyan tapasztalata a 8.6-ossal kapcsolatban, hogy a media-lejátszók meghülyültek tőle? Ami eddig lejátszotta az adott filmet, az most nem és fordítva. Tudtok segíteni?

Általában MPlayert használok, valamint PowerDVD-t.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#3882) Tomate válasza zsoltikakaka (#3879) üzenetére


Tomate
veterán

Menj a 2600XT-topicba ott megmondják a frankót!

(#3883) indianka


indianka
tag

sziaztok,

lehet hogy hülye kérdés, de hogy lehet bekapcsolni a VSYNC-et??? a legújabb CCC van fenn, a legújabb driverekkel...

(#3884) forceberg


forceberg
veterán

Üdv!
Digital vibrance van ATi-éknál?

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#3885) #67688960 válasza indianka (#3883) üzenetére


#67688960
törölt tag

3D/minden beállításnál

forceberg:nincs

(#3886) Bivaly


Bivaly
tag

Sziasztok!

Olyan kérdésem lenne, hogy az Nvidia kariknál a teljesítménybeállításoknál van egy "Negative LOD Bias" állítási lehetőség.

Mi ennek az ATI kártyákra lefordított megfelelője?

Köszi!

Life begins at 140!

(#3887) kajandor


kajandor
csendes tag

Sziasztok!
Olyan gondom van, hogy a 8.6-os Catalyst installálása után (sokadszorra, többszöri uninst, majd reinst után is!) nem töltődik be a tálcára a Control Center ikonja, sőt sem a Start menüből, sem az asztalra jobbegér-katt menüből nem tudom elindítani a CCC-t.
A Process Explorerben viszont mind a ccc.exe, mind a mom.exe fut.
(A 8.4-es Catalystban még megvolt a CCC! - bár, azóta telepítettem az SP3-at...hacsak az nem?)
Megköszönném, ha valaki tanácsot adna, esetleg volt-e ilyen problémája vkinek? Már
1szer rátelepítettem a meglévőre, de semmi változás :F

(#3888) keyman


keyman
tag

sziasztok!!!!

Olyan gondom van, hogy adott egy laptop """amilo pi2530""""
Gyárilag csak Vista vagy Linux-al árulják :(
Na én tettem rá egy XP-t:)
A vga egy ATI x2300HD, ehez nem találok semmilyen működő drivert kb 50-et kipróbáltam már, de semmi!!!!
NINCS VALAKINEK VALAMI HASZNÁLHATÓ TIPJE???????????????????????
PLEASE HELP ME!!! S.O.S.!!! :W

A jómodor nem szégyen!

(#3889) Tyca


Tyca
senior tag

Sziasztok!

Vista 32bit-re akartam volna feltenni a 8.6-os cat-ot, fel is megy hiba nélkül, de a telepítés után ezt írja ki, ha a képernyőbeállításokat hoznám fel:

"A kijelölt video-illesztőprogramot nem lehet használni. Ez a program a Windows előző verziójához készült, és ezzel a Windows-verzióval nem kompatibilis.
A rendszer az alapértelmezett VGA-illesztőprogram használatával indult el."

egy asus 3850-es kártyám van, próbáltam az ati oldaláról a 8.4, 8.5, 8.6-ot, meg az asus oldaláról is a legutóbbi három drivert, mindegyikkel ugyanez a helyzet

A kérdések elkerülése végett: vista32-es driverrel próbálkozom, az oprendszer frissen lett telepítve, a setup.exe-t pedig rendszergazdaként futattam.

Találkozott már valaki ilyennel?

(#3890) ollie válasza Tyca (#3889) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Alaplapi chipset drivert feltetted? Mi a pontos config?

***

(#3891) Tyca válasza ollie (#3890) üzenetére


Tyca
senior tag

Igen fel.

A config az adatlapomon...

(#3892) ollie válasza Tyca (#3891) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HWSW fórumán találtam, hátha bejön:

"Úgyanilyen meccset a hét elején játszottam el- mad_2.gif HIS ATI X1300 kártyával. 2 napomba került.
Vezérlőpult - rendszer - hardver - eszközkezelő - VGA kártya eltávolitása (DEL)
Vezérlőpult - rendszer - hardver hozzáadása ( a frissen CD-re irt vezérlő cucc a vezérlőhöz adott CD )
DirectX újra telepitése"

***

(#3893) Tyca válasza ollie (#3892) üzenetére


Tyca
senior tag

Ezt én is megtaláltam, de nem ez segített.

Ugyanis közben megoldódott a probléma. Az alaplapi cucc, amiről azt hittem, hogy felraktam, valószínű nem vista-s volt, viszont szó nélkül fölment. :(((

A vista szólt később, hogy hibát észlelt és a megoldásoknál írta, hogy szedjem le az intel-től a jó drivert.

Utána még tornásztam egy kicsit a monitor vezérlőjével is, de most úgy néz ki működik.

(#3894) Hókusz Pók válasza keyman (#3888) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Hi.

2 hónappal ezelőtt vett egy ismerősöm egy ilyen laptopot. Én telepítettem fel. Mivel Vista-t nem "akartam" más gépére tenni, maradt az XP. A VGA kártya számára az egyik Omega driver volt megfelelő, eredeti Catalyst nem támogatja XP alatt. Először tartottam tőle,de aztán minden félelmem megcáfolódott. Tehát, hajrá: [link]

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#3895) ádikácska


ádikácska
aktív tag

Sziasztok!

Most fogok venni egy HD4850-et és szerintetek melyik drivert tegyem fel hozzá? A 8.6-osat vagy meiket :F előreis köszi :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#3896) t.tomi válasza ádikácska (#3895) üzenetére


t.tomi
tag

8.6, de lehet, hogy mire megveszed kint lesz a 8.7 :)

[ Szerkesztve ]

Life begins @ 40! (knots) :)

(#3897) ádikácska válasza t.tomi (#3896) üzenetére


ádikácska
aktív tag

oks köszikee :R

"Én egy időben kézilabdáztam és mellette órákat CoD-oztam, ezek szerint én Dobókocka voltam?" by szab0729 // "És milyen egy ilyen PH!-találkozó? Valaki bemond egy konfigot, a többiek meg AAAHH, UUHHH?''- by unknown

(#3898) keyman válasza Hókusz Pók (#3894) üzenetére


keyman
tag

Szia!!
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet máris kipróbálom:)
És visszaírok az eredmányről is!!!!
Esetleg a webcam-hoz nem tudsz drivert? ha már ugyan abban a cipőben játunk?

A jómodor nem szégyen!

(#3899) Hókusz Pók válasza keyman (#3898) üzenetére


Hókusz Pók
aktív tag

Ahhoz is megvan a driver, de mivel pillanatnyilag nem vagyok a nagygépem előtt, nem tudom melyik is volt a megfelelő pontosan. Jelentkezem, amennyiben bővebb infoval szolgálhatok. Addig is google...

''Cannot delete 016: There is not enough free disk space. Delete one more files to free disk space, and then try again.''

(#3900) keyman válasza Hókusz Pók (#3899) üzenetére


keyman
tag

szia!!!! :DD

A vga működik, nagyon sokat segitettél KÖSZÖNOM!!!!
:R :R :R :R :DD
Már csak egy kérdöjelem van a kezelőben, ami valószinű a kamera lessz!!!!
szia!!!!

A jómodor nem szégyen!

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.