Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#2201) rocket


rocket
nagyúr

Megjelent a Catalyst 7.2 xp es vista verzio [link]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2202) Vigneau válasza rocket (#2201) üzenetére


Vigneau
félisten

Milyen jó, hogy vasárnap még nem volt semmi híre. Akkor raktam újra a rendszert. Van már vele tapasztalat? Megújult már a megjelenése?

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2203) rocket válasza Vigneau (#2202) üzenetére


rocket
nagyúr

Megujult, semmi extra ujdonsag, a 3d beallitasoknal uj kepek vannak, es van egy kis kocka ahol kinagyitva lathatod mit is csinal az az opcio, es ahogy igertek multhonapban, sokkal gyorsabban nyilik meg a control center :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2204) rocket válasza Vigneau (#2202) üzenetére


rocket
nagyúr

Nincs tobb cli.exe se mar, egy ccc.exe van, ahogy neztem 2 percen keresztul 3-4mb memoriat eszik :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2205) Dashes válasza rocket (#2203) üzenetére


Dashes
őstag

Nekem valamiért nem megy a letöltés :F
Esetleg máshonnan le lehet tölteni?

[Szerkesztve]

(#2206) dtss válasza Dashes (#2205) üzenetére


dtss
tag

[link]
Innen is le lehet tölteni.

ASRock Z270 Fatal1ty Gaming K4, Intel Core i7-7700K, G.Skill DDR-4 16GB /3200 TridentZ RGB KIT, Sapphire R9 290X + Heatkiller gpu X3 blokk, Patriot Blast (SSD) 240GB, Antec Twelve Hundred, Corsair 850TXV2EU

(#2207) Vigneau válasza rocket (#2204) üzenetére


Vigneau
félisten

És az 1.1-es dotnetfx.exe kell még hozzá? Vagy már nem kellene? Mert ezt az indulást követő bejelentkezést már nagyon unom. Egyáltalán el lehet tüntetni? Mert nekem az uninstall után is megmarad... :U

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2208) Dashes válasza dtss (#2206) üzenetére


Dashes
őstag

Ez érdekes, mindegy megy, letölteni mást tudok, csak a 7.2-es Catalystot nem. Adnál direkt linket? :F

(#2209) dtss válasza Dashes (#2208) üzenetére


dtss
tag

[link]
vagy [link]

ASRock Z270 Fatal1ty Gaming K4, Intel Core i7-7700K, G.Skill DDR-4 16GB /3200 TridentZ RGB KIT, Sapphire R9 290X + Heatkiller gpu X3 blokk, Patriot Blast (SSD) 240GB, Antec Twelve Hundred, Corsair 850TXV2EU

(#2210) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Én is most telepítettem föl ezt a catalystot de kiírta hogy kell hozzá net frame work
na most a baj az hogy már régebben fölraktam a 2.0(pontosabban ezt )Újraterjeszthető csomag a Microsoft .NET-keretrendszer 2.0-s verziójához (x86)

Na ez jó volt amit fölraktam? meg mi ez a újraterjeszthető? mindegy is most hogy fölraktam ezt catalystot kiírja hogy nekem nincs net frame work öm telepítsem

erre látom hogy van 3.0 belöle áá ez biztos jó lesz már majdnem fölraknám mikor látom a következő linket


Fontos fájl a Microsoft .NET-keretrendszer 3.0-s verziójához [link]

ahol leírja hogy az a jó ha nincs fön 3.0 mert azt le kell szedni és ezt a fájlt rakjam föl
amit persze nem lehet taláni

Na szal valaki dobjon meg egy linkkel amin az a netframework van ami jó és kell a catalysthoz mert már bekattanok :W :W :W

Ja és egyébként fontos a sorrend tehát elsözör netframe work és utána catalyst?



[Szerkesztve]

(#2211) Komplikato válasza rocket (#2201) üzenetére


Komplikato
veterán

''Megjelent a Catalyst 7.2 xp es vista verzio''
Az első pozitívum az AMD/ATI egyesülés óta, hogy a régi ''villámgyors'' ATI szerver végre megszünt. Imádtam amikor (jó esetben!) 12-60K között ingázott a letöltés, de volt, amikor 5.5K-val jött a cucc. Több mint egy óra alatt egy driver.

Most 550K-val jött le egy perc alatt. ;]
Thanx for AMD. :R

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2212) Komplikato válasza TAKÍÍ (#2210) üzenetére


Komplikato
veterán

Microsoft .NET-keretrendszer 1.1 - [link]

Nem tudom, de tudtommal kell az 1.1 és a 2.0 is. Ha nem kéne külön feltenni, akkor több mint egy éve csak 2.0 lenne, ez az 1.1-es meg 2006 végi ugye ... :U

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2213) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Bocsi már nem tudom modollni az előző hozzászólást lényeg hogy nekem 3 db is fönn van
:Y :Y :Y

a NET compact framework 2.0
NET framework1.1
NET framework1.1 hungarian Language pack

Na most mi legyen töröljem az összeset?és rakjam ujra a 2.0 át ?

Na kösz a tippet de akkor most nem tom mivan valaszeg letörlöm az 1.1 est mert az régi
és fölrakom ezt az új 2006 osat

[Szerkesztve]

(#2214) Vigneau válasza TAKÍÍ (#2210) üzenetére


Vigneau
félisten

Egy biztos, előbb a NET.Framework és utána a Catalyst.

Nálam fent van az 1.1, a 2.0 és a 3.0. A 3.0 tartalmazza a 2.0-t is egyben, amikor telepítem.

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2215) Dictator^ válasza Komplikato (#2211) üzenetére


Dictator^
veterán

nálam mindig 350k körül jött..

amugy sima 32bites xp-re is kijött a 7.2 :D

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#2216) CJ3 válasza Vigneau (#2214) üzenetére


CJ3
senior tag

Bocs de ehhez én nem értek (NET.Framework)most leszedtem az 1.1 et
De a 2.0 alapbol az XP telepiti???? fennt van a gépen,??????ja és mihez jo ez a program?????

Crypto

(#2217) Gallac válasza Komplikato (#2198) üzenetére


Gallac
senior tag

eztet probalgattam:) igaz nem gamezok a HDTV-s cumok meg mennek a 2004essel is, de jolesne egy frissebb...tehat ez a 2006os

[Szerkesztve]

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#2218) Gallac válasza Komplikato (#2198) üzenetére


Gallac
senior tag

drivecleanert honnan?:) thx

''..Mobiltelefon vonóhoroggal eladó...''

(#2219) Komplikato válasza Gallac (#2218) üzenetére


Komplikato
veterán

Drivercleaner.net vagy Driverheaven.net

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2220) Komplikato


Komplikato
veterán

AMD releases speedy OpenGL drivers - [link] :C
Catalyst 7.2, officially

DAAMIT has released a new, monthly version of its Catalyst drivers. Catalyst version 7.2 supports Windows XP, Vista, and Linux.

The highlight of the release is the improved speed of OpenGL applications under Vista. AMD claims it will increase the speed of Doom 3 by a quarter, boost Prey by 21 per cent while Quake 4 will be better by half.

These claims are based on the current speed of these apps with ATI Radeon X1000 series, but did not go into detail about how fast is this compared to default speed in Windows XP. AMD does not want to spoil Microsoft's fun with launching Vista all over the world.

Other features include new Catalyst Control Centre for Windows XP (the same as one released with 7.1 for Vista) - load times have been massively improved, so you no longer have time to start making coffee while CCC loads.

A less 3D enthusiast crowd can enjoy a 3D static preview.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2221) TasiA válasza Vigneau (#2207) üzenetére


TasiA
senior tag

Természetesen el leht tüntetni.A vezérlő pultban a felhasználók menüben azt a ''net, vagy valami aspi'' vagy a tököm tudja mit kell törölni.Csak a sajátod, meg a ''vendég'' fiók maradjon. Ennyi. Utánna már nem kell bejelentkezéskor szarakodni.

(#2222) TAKÍÍ


TAKÍÍ
tag

Na emberek én elsözör kipróbáltam egy régebbi 6,7 catalystot, amitöl rögtön fagyott amint bejött valami 3D, de legalább rendes volt mert vissza lépett a windiwsba és nem kellet újraindítani
Aztán fölraktam valami omegát 7.1 ami a legújabb na az vicces volt mert utána amikor el akartam indítani egy játékot el se indította ki írta hogy a Direct 3d nem tud szinmélységet és felbontást változtatni
majd végül jött ez az új driver ami nem müködött a ccc ,mert szerinte nem volt fönna netframework pedig fönn volt

Ekkor már nagyon elegem volt ugyhogy újra mindent
letöröltem minden net frame work öt és a catalystot is

Majd vissza egy másután a net framework 1.1 +nyelvicsomag
majd a netframework 2.0 + nyelvi csomag
és végül a net framework 3.0

és uána eza az új 7,2 es catalyst

most ugyan úgy nem mükszik jó esetben félpercig birja azt csá.

Én idáig jutottam azt feladtam kivánci lennék más mire jutott mert még két ember is volt aki hasonló cipőben járt. (isamisa Prozac )

Nektek mi jött beígy utólag ,már ha bejött valami?


[Szerkesztve]

(#2223) TasiA válasza TAKÍÍ (#2222) üzenetére


TasiA
senior tag

Nekem eddig minden Catalyst ment net 1.1-el. Most felrakom 7.2-őt, rinyál. Felrakom net2.0-át. Valami hiba és CCC nem indul. Most letöltöm a Dx legújabbat, de ha akkor sem jó, akkor a régi 6.12-őt visszarakom. Tököm buzizik ennyit egy szaros driver miatt.Kész botrány! Ismét meg van a vélemyényem ATI-ról.

[Szerkesztve]

(#2224) Komplikato válasza TasiA (#2223) üzenetére


Komplikato
veterán

Vírusírtó? :U

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2225) TasiA válasza Komplikato (#2224) üzenetére


TasiA
senior tag

Nem használok olyat! Csak Spyware Treminator, de azt is kikapcsoltam.

(#2226) Vigneau válasza TasiA (#2221) üzenetére


Vigneau
félisten

Nohát... Ennyi az egész? Nagyon szépen köszönöm! :R

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2227) Vigneau válasza CJ3 (#2216) üzenetére


Vigneau
félisten

Ahhoz kell ez a progi, hogy a CLI.EXE és vele együtt a Control Center gond nélkül fusson.
Az XP alapból egyiket sem tartalmazza.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2228) Vigneau


Vigneau
félisten

Azt hiszem, várok én még ezzel az új Catalyst-tal. Felraktam a 7.2-t. 3D-s alkalmazások esetén, valamint az első elindításkor a MOM.EXE által érzékelt hibára hivatkozva a CCC kilép. Fő a változatosság. Ha nincs CLI.EXE hiba, akkor találunk mást... :DDD

TasiA: Szerintem Te is valami hasonló hibával találkozhattál. Amúgy a tanácsod bevált a bejelentkező kép eltüntetésére, még 1x köszi! :R

[Szerkesztve]

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2229) TasiA válasza Vigneau (#2228) üzenetére


TasiA
senior tag

Nincs mit!

NA én letakarítottam az egészet a francba. Tovább nem kísérletezem. Ekkora kakát! Már Win indulásnál kiírta, hogy hiányzik valami. Felraktam én mindent, amit csak lehetett. Szóval nem jött össze. Mindent leszedtem, csak a NET 1.1 feltelepít és rá a Cat. ccc 6.12. Most hibátlan.
Ennyit az új DRIVERRŐL. Ismét nagyot alkottak, gratulálok.

(#2230) Vigneau válasza TasiA (#2229) üzenetére


Vigneau
félisten

Nálam meg a 7.1 vált be eddig. De ment rendesen a 6.12 is. Ha jól emlékszem, nálam a 6.11 volt a mumus.

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#2231) TAKÍÍ válasza TasiA (#2229) üzenetére


TAKÍÍ
tag

na én is letöltöttem de valami nem stimmel

fölrak catalysot drivert úgy hogy föltelepítem és újraindítás után nem érzékeli a windows hogy fönn
továbbra is behozza az új hardver meg anyámkinyaa hasonló dolgokat
pedig telepítéskor nem rinyált. a Netframe work fönn van!
egyszerüen rákattintok az ccc ikonjára és nem hozza be

mi lehet a gond ? mintha lett volna valami dotnet vagy mi?

ja és a 6,12 verzóról(azaz régebbiről) van szó ati radeon 9600 as kártya.

Ne mondjátok hogy itt van az új catalyst mert tudom (azt érzékeli egyébként), de ugyanugy fagy minden tőle

omegát is próbáltam na az vicces volt azt hagyjuk is.

Szal valami hiányzik itt én érzem csak tudnám mi?

(#2232) Nimda válasza TAKÍÍ (#2231) üzenetére


Nimda
addikt

9600-hoz elég egy régebbi driver is..és CP-s..válogass: [link]

(#2233) cl.aci


cl.aci
aktív tag

Sziasztok.
felraktam a 7.2-es catalistot de nem indul közli velem ,hogy nem vagyok jogosult a beálítások módosítására, lépjek érintkezésbe a rendszergazdámmal. a poén hogy a rendszergazdai fiókban is ezt írja ki
ha valaki tud légyszi segítsen
régebben már jártam így , de nem emlékszem hogy oldottam meg, már vagy 5ször ujratelepítettem


[Szerkesztve]

"bakker ez tényeg egy fadoboz, azt hittem csak viccelsz"

(#2234) TAKÍÍ válasza Nimda (#2232) üzenetére


TAKÍÍ
tag

igen ahhoz régebbi kell ez közbe kiderült

és egy über lol kérdés mi az a cp és mert a ccc az a control central arra rájöttem de ez mi?
(mégis mire számítsak )? :)

(#2235) Nimda válasza TAKÍÍ (#2234) üzenetére


Nimda
addikt

Az a hagyományos Control Panel...nem kell hozzá semmilyen NET... ;)

(#2236) ollie


ollie
MODERÁTOR

El sem indul nekem az új CCC. Marhajó...

***

(#2237) mcs válasza ollie (#2236) üzenetére


mcs
veterán

Ahogy elnézem, szinte senkinek sem.Nekem sem. :DDD
Első indításra jó, másodikra pedig kilép azzal az Ati monitoros baromsággal.
Egyszerűen szánalmas, amit mostanában a driverekkel művel az Ati. Az NVidia e terén mindig is jobb volt, és jobb is marad, garantáltan...

(#2238) Aranygyerek


Aranygyerek
aktív tag

Érdemes ezekkel kinlódni? Az Omegák nem jobbak?

Privire válaszolni illik.

(#2239) zso73 válasza Aranygyerek (#2238) üzenetére


zso73
veterán

Kinek mi jön be.Az Omega nekem gyors volt. Viszont cserébe rondább volt a kép,és hibás is némelyik játékban. A katasztrófa meg .........Szép, de nem mind műxik..Csöbör-vödör.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#2240) Nimda válasza mcs (#2237) üzenetére


Nimda
addikt

Nekem teljesen rendben van... :P

(#2241) Aranygyerek válasza zso73 (#2239) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Keresztezhetnék a kettőt.

Privire válaszolni illik.

(#2242) God Vazzeg válasza Vigneau (#2230) üzenetére


God Vazzeg
veterán

7.1 teljesen jó, de csak cp-el használom, letettem a ccc-ről :B :D Mondjuk mostanában már nem érint, áttértem egyelőre a sötét oldalra :D

(#2243) Aranygyerek válasza God Vazzeg (#2242) üzenetére


Aranygyerek
aktív tag

Nálam is csak az ár döntött .Nagyon szemeztem már a 7600gs ddr3-mal

[Szerkesztve]

Privire válaszolni illik.

(#2244) #67688960


#67688960
törölt tag

hi!
A 7.1-es ccc is majdnem 100MB-t foglalt a memóból?

(#2245) tatamama


tatamama
tag

Örülök hogy benéztem ebbe a topicba magam részéröl idáig
csak a sima Display Driver és Ati Tray Tools együttesre esküdtem
de a hirhöz kapcsoldó marketing szöveg majdnem megszéditett ''gyorsabban
és stabilabban müködik''
Ugyhogy maradunk a réginél aki kevés gondot akar a driverrel
ezt válassza :D

(#2246) mikk2000 válasza tatamama (#2245) üzenetére


mikk2000
őstag

És lőn világosság... :)

(#2247) rocket válasza mcs (#2237) üzenetére


rocket
nagyúr

Nalam tokeletesen mukodik az uj CCC, standby modban 3-4mb ramot eszik, megnyitva 34-36mb-ot, se telepitesnel, se azota nem volt vele semmi gond.

''Egyszerűen szánalmas, amit mostanában a driverekkel művel az Ati. Az NVidia e terén mindig is jobb volt, és jobb is marad, garantáltan...''

Ez meg viccnek is rossz volt ;)

[Szerkesztve]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2248) Komplikato válasza rocket (#2247) üzenetére


Komplikato
veterán

ETMA/Alpha Sharpness megy a 7.2-vel is? :)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#2249) rocket válasza Komplikato (#2248) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem probaltam, eleg bugos meg ez a ketto egyutt ahogy olvasgattam a forumokon leirt tapasztalatokat :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2250) mcs válasza rocket (#2247) üzenetére


mcs
veterán

Őszintén örülök neki, de nem csak én vagyok az egyetlen, aki az Ati drivereire panaszkodik. :U Biztos van az NVnek is sok hibája, de gondolj bele...miért is voltak mindig jobbak OpenGL alatt 1-2 kivétellel?Miért bugos Atival a Call Of Juarez Shader 3 (HDR) használatával?Aztán ott van a Most Wanted is, ami úgyszintén csúnyább képet ad a kelleténél, világosabbat.
Semmi bajom nem lenne az Atival, ha képesek lennének normális, igazán stabil drivereket írni.A markokra bezzeg olyan előszeretettel gyúrnak, amivel mindent csinálhat az ember, de nem játszhat... :(((

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.