Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#3701) #67688960 válasza Hawk1979 (#3700) üzenetére


#67688960
törölt tag

Én egy 3650-es karival néztem és max 75-ig lehetett menni kényszerítéssel, pedig felismerte a monitort.
Nem lúzer hiba, ati hiba.

(#3702) kartel101


kartel101
csendes tag

Köszi szépen a válaszokat!

Nos annyi fejleménnyel tudok szolgálni hogy azóta 1-szer sikerült 85Hz-re rakni egy játékban
kiléptem és maradt is annyi.....a gép újraindításával persze elveszett. Lehet hogy valamelyik játék máshogy nyúl a videokarihoz, nem? Mint mondjuk a direct sound elérés hangkártyáknál.
De ez a herz dolog nem zavaró viszont ez a grafikai hiba nagyon...játszhatatlan egy csomó játék .....asszem valami Pixel Shader lehet....lehet hogy a 4.1-es modelhez még nem írták meg rendesen a drivert :O

(#3703) kartel101


kartel101
csendes tag

A kényszerítést egyébként próbáltam de nem ment.
hali

(#3704) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Helló!
Nem tudom megnyitni a Control Centert. Mindig ez a hiba jön be: [link]
Kösz.

[ Szerkesztve ]

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3705) Hawk1979 válasza JetiRulez (#3704) üzenetére


Hawk1979
őstag

net 2.0 fent van?

(#3706) JetiRulez válasza Hawk1979 (#3705) üzenetére


JetiRulez
őstag

Először kiírta, hogy telepítsem és telepítettem a 3.0-át. Azután dobta ki ezt az üzenetet a CC.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3707) ericsike


ericsike
csendes tag

Először is, kelemes húsvéti ünnepeket! Másdoszor, Üdvözletem! x1950xt vga-m van PCI-E-os. Melyik catalyst ajánljátok hozzá? :R

AMD & ATI Mindörökké!

(#3708) Hawk1979 válasza JetiRulez (#3706) üzenetére


Hawk1979
őstag

A 2.0 kell telepíteni.
A többi nokedli,nem kompatibilisek a verziók egymással.

Ericsike:Teljesen jó hozzá a legújabb 8.3

[ Szerkesztve ]

(#3709) JetiRulez válasza Hawk1979 (#3708) üzenetére


JetiRulez
őstag

Most raktam fel a 2.0-át, de még mindíg ugyanazt írja ki.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3710) Hawk1979 válasza JetiRulez (#3709) üzenetére


Hawk1979
őstag

Próbálj meg régebbit felrakni.Itt többen is mondták hogy Agp-s karikhoz a 7.4 a legjobb Catalyst,de ez csak egy ötlet.
Vagy ha végképp nem megy,uninstall,majd Omega driver.
Ha az sem,akkor win reinstall,majd mindenekelőtt net 2.0,és Cata...

(#3711) JetiRulez válasza Hawk1979 (#3710) üzenetére


JetiRulez
őstag

A 7.4-es működik. Kösz.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#3712) GC-EvElyN-


GC-EvElyN-
senior tag

Sziasztok!
x1900 gt-m van, a 8.3 as driver van fent. Lehet húzni a driverben a kártyán, vag ycsak különböző segédprogramokkal lehetséges? Ha lehet a driverben, akkor hol, mert én nem találom sehol az opciót. Ha pedig nem, akkor melyik segédprogit használjam?
Köszi
sziasztok

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#3713) Hawk1979 válasza GC-EvElyN- (#3712) üzenetére


Hawk1979
őstag

Itt megynomod az unlock gombot,és már driverből is húzhatod akár.
De sok kis progi is van hozzá.Ezek közül általában az Ati tray tools-t szokták főleg ajánlani :R

(#3714) GC-EvElyN- válasza Hawk1979 (#3713) üzenetére


GC-EvElyN-
senior tag

Szia!
Na látod, nekem olyan AtI overdrive nincs. Az utolsó választható dolog az a VPU Recover :F

[ Szerkesztve ]

Hali!Szeretnék kérdezni valami olyat amit nem lehetne de nem tudok rá hol választ kapni.Szeretném megkérdezni ha kapok rá engedélyt.köszi!

(#3715) Hawk1979 válasza GC-EvElyN- (#3714) üzenetére


Hawk1979
őstag

Akkor marad a Ati tray tools,és az Atitool.... :DDD

(#3716) lsc válasza GC-EvElyN- (#3714) üzenetére


lsc
nagyúr

(#3717) S. Szabi


S. Szabi
őstag

Azt szeretném kérdezni, hogy CCC-ből miért nem lehet egyes játékokra élsimítást és szűrést rakni? pl.: Stranglehold, Bioshock, ProStreet, MohA

(#3718) troller válasza S. Szabi (#3717) üzenetére


troller
senior tag

A Bioshock és a MohA Unreal3 engine-t használ, aminek általános tulajdonsága, hogy élsimítás csak DX10 (Vista) alatt lehetséges. A másik kettőt nem ismerem.

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#3719) Fecóóóó


Fecóóóó
tag

nekem egy olyan problemem van hogy állalába felrakom a .NETFrameworkot utána ati driver.. és 1-2 nap mulva jönnek a hibazk hogy a catalist hibát észlel ezér leál. és szint igya frameworkel

ε(●̮̮̃•̃)з ̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ε(●̮̮̃•̃)з =)))

(#3720) ollie válasza Fecóóóó (#3719) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

HW hibának tűnik.
Frissen telepített windowssal is ugyanez a helyzet?

***

(#3721) S. Szabi válasza troller (#3718) üzenetére


S. Szabi
őstag

Vista-n játtszok DX10-ben

[ Szerkesztve ]

(#3722) S. Szabi válasza troller (#3718) üzenetére


S. Szabi
őstag

A Gears Of War is U3E-s, mondjuk ott a játékban lehet állítani

[ Szerkesztve ]

(#3723) Fecóóóó


Fecóóóó
tag

na akkor valaki válaszoljon egyett pls

ε(●̮̮̃•̃)з ̿̿̿ ̿̿̿̿'̿'\̵͇̿̿\=((•̪●))=/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿ ̿ ε(●̮̮̃•̃)з =)))

(#3724) TTomax válasza Fecóóóó (#3723) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nagyon szivesen valaszolnanak ha te is vetted volna a faradsagot is kitoltotted volna a "cuccaid" fejlecet,igy marad a barchopa
1-AGP-s kartyad es tul friss Catalystet eroltetesz
2-Mindket Microsoft Visal C++ 2005 Redistributable telepitve van a gepeden
Ez utobbi azert latszik valoszinubbnek mert csak par nap utan jelentkezik a problemad,de akkor gondolom mar boot utan nem tolt be a CCC.
Egy tanacsot ha elfogadsz akkor ne hasznalj CCC-t,probald meg kivaltani.Sok kinlodastol mented magad meg,de eszembe sincs itt eloirni mit szeress... ;)

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#3725) RpPRO


RpPRO
őstag

Kicsit furcsallom, h mostanaban semmi moddolt ati driver nem erkezik a kulonbozo 'istallokbol'. Talan meg az omega a legfrissebb a 7.12-re epult csomagjaval.

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#3726) gyiku


gyiku
nagyúr

8.4 kinn van mar? :F vagy mikor jon? :U

hüllő

(#3727) athomi válasza gyiku (#3726) üzenetére


athomi
veterán

10-e körül szokott kijönni teee, tudhatnád már

(#3728) gyiku válasza athomi (#3727) üzenetére


gyiku
nagyúr

jovan, kellett ide irnom valamit, eltunt a topik a jobboldali listambol :) amugy meg nembeszol :DDD

hüllő

(#3729) gyiku válasza athomi (#3727) üzenetére


gyiku
nagyúr

holnap 10.-e. hol a driver? :F
ideje lenne lecserelnem a 8.1et :K

hüllő

(#3730) troller válasza gyiku (#3729) üzenetére


troller
senior tag

Azt már két újabbra is lecserélhetnéd :K

[ Szerkesztve ]

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#3731) Beowulf_78 válasza troller (#3730) üzenetére


Beowulf_78
addikt

A 8.3 nem minősül drivernek.Az egy rakás szemét. :DDD :DDD Egyenlőre a 8.2 a tuti. ;)

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3732) Hawk1979 válasza Beowulf_78 (#3731) üzenetére


Hawk1979
őstag

Miről beszélsz ember? Nekem a 8.3 van fent,eddig semmi gebasz vele....

(#3733) rucinho válasza Beowulf_78 (#3731) üzenetére


rucinho
tag

nekem is működik rendesen,vistax64 alatt !
xp-n viszont tényleg fos !

(#3734) Thrawn


Thrawn
félisten

Beállok én is a 'nekem jól működik a 8.3-as'-ok sorába :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3735) Hawk1979 válasza rucinho (#3733) üzenetére


Hawk1979
őstag

Kifejthetnéd miért is "fos xp alatt"....

(#3736) Beowulf_78 válasza Hawk1979 (#3732) üzenetére


Beowulf_78
addikt

X2-öt nyúzok...nem 1950 Pro-t. RV670 nem megy jól a 8.3 Catalyst-tel.Pont. 1000000 ki lett már tárgyalva.Mit nem lehet ezen megérteni? :U Vista alatt se jó, de jobb mint XP alatt.

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3737) Hawk1979 válasza Beowulf_78 (#3736) üzenetére


Hawk1979
őstag

Ezt nem tudtam,mert én csóró vagyok.. nem fusssa x2esre.
De ha 10000000 ki lett tárgyalva,akkor te miért raktad fel??

(#3738) exor


exor
tag

Windows Vista Ultimate 32bit oprendszerhez melyik catalyst drivert rakjam fel? mert 8.3 al minden játéknál lefagy 2 perc után valamikor má a menübe is 8.2 még rosszabb azzal netezés közbe is lefagy , XP-n 8.3at használok ott meg semmi gond nincs.

(#3739) Beowulf_78 válasza Hawk1979 (#3737) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem az anyagi helyzetedre céloztam mielőtt "mártír halált" halnál... :F
Az hogy mit nézek meg itthon és mit nem, az nem kifejezetten a fórumhoz tartozik, én még akkor tettem fel amikor kevés gyakorlati tapasztalat volt a 8.3 Catalyst-tel.Viszont az hogy minden 2. oldalon előjön a 8.3 driver, és kinek müxik tökéletesen, ez már egy kicsit unalmas. :U

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3740) Hawk1979 válasza Beowulf_78 (#3739) üzenetére


Hawk1979
őstag

Fekete bárány.
Na jó,nem húzlak,de nekem tök jól működik akkor is :DDD
De azért halálra ne undd magad.

(#3741) Komplikato válasza Beowulf_78 (#3731) üzenetére


Komplikato
veterán

Az attól függ, hogy melyik 8.3-as. A pontosság kedvéért. :DDD

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#3742) Beowulf_78 válasza Komplikato (#3741) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Abúú má van 8.4 is... :DDD Ez a másik sláger kérdés, ezt kihagytam... :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3743) Hawk1979 válasza Komplikato (#3741) üzenetére


Hawk1979
őstag

Itt a tesztelők 3870x2-t tesztelnek 8.3as driverrel,gond nélkül.(bááár még csak beta)
Mázlisták biztos..
Csak azért is feltúrtam a netet,hogy ellenpéldát is mutassak :P
Kekec vagyok??

[ Szerkesztve ]

(#3744) Beowulf_78 válasza Hawk1979 (#3743) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Nem vagy kekec.Mártír vagy! ;]

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3745) rollins válasza Beowulf_78 (#3731) üzenetére


rollins
őstag

Nekem is működik XP alatt a 8.3 kata (nem a javított, a "sima"). :) Direkt megnéztem Crysis demón HD3850-vel, ott tényleg csökkent az fps, -5 fps-t átlagban mint az előző driverrel, meg valahogy jobban megakad mint előtte. Más negatívumot nem vettem még észre. CoD4 demón viszont nőtt az átalg fps, Quake Wars-ban meg megszűnt a textúrahiba nálam. Egyenlőre ennyi.

[ Szerkesztve ]

(#3746) HarryPotter


HarryPotter
őstag

sziasztok,

vista home premium (32 bit) op rendszeren catalyst frissités előtt állok (3870 a GPU). van valami specialitása ennek? Mire kell figyelni? odáig vili, hogy leszedem a régit catalystet (az összes ATI software-t), és installálom az újat. Bocs, de még soha nem frisstitettem catalystet, és a hszeket látva nem is vagyok túl nyugodt... :F

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3747) Thrawn válasza HarryPotter (#3746) üzenetére


Thrawn
félisten

Ha biztosra akarsz menni akkor driver uninstall, Drivercleaner-es takarítás ATI szűrőkkel, majd új driver fel.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3748) Beowulf_78 válasza rollins (#3745) üzenetére


Beowulf_78
addikt

Csupa elégedett Ati tulaj! Bravó! :C :C Lehet rosszul teszem fel a Catalyst-ot? :DDD

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

(#3749) HarryPotter válasza Thrawn (#3747) üzenetére


HarryPotter
őstag

drivercleaner fizetős, ha jól látom a google találatokból...vagy van ingyenes is? egyébként köszi a segítséget!

my three wishes to god , the salvation of the souls of mankind , an elevator to heaven and one night with Aphrodite, in no particular order

(#3750) Thrawn válasza HarryPotter (#3749) üzenetére


Thrawn
félisten

Ez free: Link

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.