Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68651) kardkovacsi válasza Chris0321 (#68650) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Nekem egyszer volt olyan pont felraktam a téli gumit valaki bevágott elém én meg fékeztem egyet, csak a téli gumi kicsit jobban tapadt mint a pár perce leszedett nyári. A mögöttem jövő megelőzött és nyomott egy satut.

(#68652) kardkovacsi


kardkovacsi
senior tag

Az lehetséges, hogy egy akkumulátor csere miatt teljes szoftver frissítést kell csinálni az autón? Ismerősnek segéd akkumulátor csere volt meg valami negatív kábel és emiatt fogta a szerviz és ráhúzott egy teljes szoftver cserét. Amitől persze a rácowboykodott Carplay ment a kukába.
Igen, tudom nem szép dolog ez de az F30-hoz nem lehetett rendelni és a BMW nem is árulta utólag sem. Vagy az FSC kód kavarás miatt nem ment fel az aksi upgrade és ezért teljes szoftver upgrade kellett?

(#68653) cOxeR válasza Chris0321 (#68650) üzenetére


cOxeR
Ármester

Olyat se láttam, hogy más sutasága miatt vétlen előtt fékeztek be. :) Persze el tudom képzelni abból kiindulva, néha milyen agyi állapotban vannak egyesek az utakon.

[ Szerkesztve ]

(#68654) ArthurShelby válasza FIREBLADE78 (#68647) üzenetére


ArthurShelby
addikt

X5-el átmék rajta.
És mit kompenzálsz az X5-tel, amihez a suzuki kevés? ;]
Ezzel a mentalitással sem értek egyet :(((

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68655) Tsebacsi válasza ArthurShelby (#68654) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Aranyos, vagyis nem, inkább kicsit szomorú, mikor valaki többet lát bele dolgokba mint kellene és előveszi a személyes előítéleteit is :U
Amúgy Road Presence.

Van az úgy, hogy ha kiciócó autóval közlekedsz akkor mindenki el akar taposni, nem vesznek komolyan, ha meg nagy böhömmel, mindenki be akar tartani, mert biztos bunkó BMW-s.
Jobb lenne inkább egy helikopter a városba.
A mentalitást hagyjuk, ennyiből nem lehet leszűrni, hogy ott-akkor ki mit csinált és miért.
Pár autós valóban megérdemelné, hogy átmenjenek rajta valami nagy böhöm csodával...

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68656) KAMELOT válasza FIREBLADE78 (#68647) üzenetére


KAMELOT
titán

Én is ezt írtam sokszor a yt videók alá, de a MO rendőrség semmit nem tesz.
Biztos hitelből van a kocsija, vagy susimusi cégre vette. :)

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68657) Chris0321 válasza cOxeR (#68653) üzenetére


Chris0321
addikt

Biztos úgy volt vele, hogy én tartottam fel.

kardkovacsi: Gondolom nem értette miért fékeztél be annyira, de akkor sem az a megoldás, hogy ő is befékez előtted.

[ Szerkesztve ]

(#68658) ArthurShelby válasza Tsebacsi (#68655) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Értem én, hogy jobb, ha valaki itt adja ki a mérgét, és nem az úton.
Alapból itt mindenki félti a kocsiját (gondolom), ő főleg, egyáltalán nem szeretné, hogy akár egy karc is legyen az x5-jén, szóval nem gondolta komolyan.

"mindenki be akar tartani, mert biztos bunkó BMW-s"
Pont ezen kéne változtatni, mert itt a topikban szerintem/valószínűleg értelmes emberek vannak, akik tudnak indexelni pl, normális módon közlekedni, és stb... szóval van itt egy szellemi mimum (ha nincs, akkor meg kéne teremteni). Persze mindenkit ki lehet borítani/fölidegesíteni, senki sem tökéletes, és mindenkinek lehet rossz napja.

De az sem jó válasz egy ilyenre, hogy "jah, és is átmentem volna rajta, és lenyomtam volna gcibe".

"Amúgy Road Presence."
Pont emiatt a fogalom miatt van, az "hogy ha kiciócó autóval közlekedsz akkor mindenki el akar taposni, nem vesznek komolyan, ha meg nagy böhömmel"

szerk: lehet, hogy a road presence azt jelenti, hogy ekkora a péló? ;]

[ Szerkesztve ]

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68659) Tsebacsi válasza ArthurShelby (#68658) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A tekintélyt az úton döntő többségében nem tudod máshogy megszerezni, csak ha valami olyannal közlekedsz, amibe nem szívesen köt bele az átlagjózsi/manci.
Én baromi korrekt tudok lenni azokkal, akik normálisan vezetnek! Amíg engem nem tart fel, nem vezet hülyeidióta módra, tőlem lehet robogóval is, nem érdekel. Amint "geciskedni" próbál, cikázik, ügyeskedik, el is fogy a türelmem és nem leszek vele előzékeny csak ha nagyon muszáj.
Sokkal egyszerűbb elengedni az ilyeneket, de annyi más negatív inger is éri az embert, hogy sajnos van ahol szakad a cérna, és az gyakran az autó...

A Road Presence azt kellene jelentse, hogy komolyan vesznek az úton. Ezt, akármilyen korrektül is vezetsz egy papír swiftet, elég ritkán fogod megtapasztalni. :P
A péló méret nem releváns, összeméregetni csak azok szokták, akiknek alapból komplexusuk van.

[ Szerkesztve ]

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68660) chess001 válasza Tsebacsi (#68659) üzenetére


chess001
aktív tag

Mekkora hülyeség már, "tekintély" az úton, tényleg van baj... Én kb. ugyanúgy megyek bármilyen kocsival, a szabályok ugyanazok. Az, hogy valaki nem tud vezetni és X5 meg 50D kell neki, hogy biztonságban érezze magát-kompenzáljon valamit ám legyen, de ne legyünk már ennyire álszentek. :W

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#68661) KAMELOT válasza Tsebacsi (#68659) üzenetére


KAMELOT
titán

Ha valaki normálisan közlekedik nincs semmi gond.
Persze van pár idióta akinek nagyon sietni kell, hogy tudjon várni a piros lámpánál. Így átmegy teli csíkon, kerszteződésben előz stb. Ezek pszichopaták semmi más. Jogosítványt pszicho teszthez kötném.
Rengetegen jogsi nélkül és műszaki nincs a kocsin közlekednek. Ezeknek 10 év börtönt adnék.

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68662) Tsebacsi válasza chess001 (#68660) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nem ment át amit írtam, vagy rosszul fogalmaztam:
A Road Presence a normális értelemben egyfajta nyugalmat és biztonságot ad, ha pl. pályán robogsz, nagyobb esélyel kapsz utat egy nagyobb méretű járgánnyal, komolyabban vesznek, mint egy kisautóval. Ez általános dolog, attól hogy Te nem így teszel, az autósok nagy része, az emberek többsége ilyen.
Aki kompenzálásra használja a nagy autót, arról írtam is, hogy sajnálatos.
Én is ugyanúgy mentem a csereként kapott 18 éves civiccel, de szarul is éreztem magam benne, már csak azért is, mert papírvékony volt benne a kasztni :P
Sajnos bármennyire is nem tetszik Neked ez a szó, a tekintély az úton hasznos dolog tud lenni sok helyzetben, amiket amúgy lehet észre sem vennél.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68663) chess001 válasza Tsebacsi (#68662) üzenetére


chess001
aktív tag

Nem akarok jobban belemenni, de tényleg azt magának képzeli be az ember, hogy menő kocsija van, akkor azt más is tudja. Egyszerűen úgy kell menni, hogy egyértelmű legyen a szándék, meg ne egy mattult lámpás rozsdaboglya legyen az ember alatt szvsz...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#68664) Chris0321 válasza chess001 (#68663) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem sokáig 2107-esem volt, pár éve cseréltem le. Egyébként nagyon szerettem, arra amire használtam bőven elég volt, pedig jártam vele a 4-es főúton pestre is. De még az utolsó legszakadtabb furgon is le akart nyomni mert erősebb volt/vagy azt hitte. Mióta e46-om van azóta sokkal előzékenyebbek az emberek velem szemben, egyáltalán nem érzem magam a tápláléklánc alján.

(#68665) chess001 válasza Chris0321 (#68664) üzenetére


chess001
aktív tag

Én elég sokat jártam 21061-essel 2006-ig, de azzal sem volt gondom, pedig sokhelyen megfordultam vele.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#68666) chess001 válasza Chris0321 (#68664) üzenetére


chess001
aktív tag

És az a vicc, hogy egy szép 1600-os zsiga majdnem 10x annyit ért, mint egy aligrozsdás e46...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#68667) koanla válasza Tsebacsi (#68662) üzenetére


koanla
aktív tag

Személyes élmény, nem is régről:
E60-nal voltam, M1-esen jobbról "kellett megelőznöm" egy talán Seat Ibizát (az se volt már mai csirke). Kisvártatva utolértem egy másik autót, erre az ibizás majom mér jött is a seggembe.
Érdekes módon egyiket se toltam, villogtam vagy akár csak indexeltem le, de engem azért sikerült mind a 68 ló együttes erejével.
Szóval kábé ennyit a ród prizenszről. Óriási bullsit az egész - normálisan kéne menni. Csak az annyira nem sikerül a legtöbb idiótának valamiért.

(#68668) ArthurShelby válasza chess001 (#68666) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Mára már nagypapám 2107-esének újra van akkor "road presence"-e (integetnek, mosolyognak, előzékenyek velem szemben, ha vezetem).

Szerintem nem a kocsi számít, hanem az "ügyfélkör", aki vezeti és az arról kialakult közvélemény.

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68669) Chris0321 válasza chess001 (#68665) üzenetére


Chris0321
addikt

Nekem a 4-es főúton voltak nagyon rossz tapasztalataim. 10x többet azért nem ér tudtommal, de mivel egyre ritkább jó árban van.

legelek: Aki utólér egy főúton az meg nem mondja, hogy ki vezeti az autót.

[ Szerkesztve ]

(#68670) ArthurShelby válasza Chris0321 (#68664) üzenetére


ArthurShelby
addikt

A táplálékláncos hasonlatot szerintem badarság, nem lehet prédára és vadászra felosztani az élőlényeket/autósokat.
Van pár olyan állat, ami növényevő mégsem eszi meg az oroszlán (pl orrszarvú). Ha meg ragaszkodsz a hasonlatodhoz, sok lúd disznót győz, illetve mindig csak leggyengébbeket vadásszák le ;]
Nem a ruha (autó) teszi az embert (vezetést).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68671) Chris0321 válasza ArthurShelby (#68670) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez azért van, mert neked nincs rossz tapasztalatod.

(#68672) ArthurShelby válasza Chris0321 (#68671) üzenetére


ArthurShelby
addikt

Azért azt nem mondanám, volt már, hogy nálam is elszakadt a cérna.
Autópálya, erős forgalom, mindenki a belső sávban 120-szal. Megérkezik mögöttem a delikvens, megnézi a lökhárítóm jobb oldalát, utána a balt is, index-el, villog. Nem tudtam gyorsabban menni, de csak villog. Végül elengedtem, majd gyorsan vissza mögé, és villogtam, hogy akkor most menjen, mert én is mennék.
Nem vagyok rá büszke, mert ilyenkor simán lehet baleset, és akkor sokkal nagyobb már csak az anyagi kár is (az egészségügyiről nem is beszélve), mint hogy ez megérje.

Illetve most a karácsony előtti napokban felhúztam magam, mert egy mazsola az autópályán a kis autójával szigorúan 130-cal haladva nem ment ki a belső sávból. Először csak megérkeztem és vártam. Majd közelebb mentem, hátha észreveszi magát. Majd indexeltem, aztán a végén villogtam, de csak nem ment ki, pedig végig ki tudott volna (jobbról előzni nem szeretek, mert az iszonyú baleset veszélyes). Így teltek a percek, én jelzek, ő nem megy ki.
Majd egyszer csak kiment előlem, hogy elengedjen, mikor már felhúzott. A nő olyan gonosz volt, hogy direkt a fix trafinál akart elengedni, hogy ott száguldozzak. Mivel jól ismerem az útszakaszt ez nem jött be, de ledöbbentem ezen a gonoszságon. Életemben először bemutattam valakinek autóból autóba.

De szintén autópályán volt már olyan, hogy f10-es bömbös öreg nénivel nem akart kimenni előlem, csak 5perc után, mert neki oda bérlete van, hiszen ő előkelő úri hölgy bmw-vel 130-cal. #roadpresence
Ezekre nem vagyok büszke (nem vagyok szent), nem dicsekedem velük, de nyilván nekem is volt már problémám, engem is toltak már le (csak ezeket szerencsére legtöbbször elfelejtem).

De hogy pozitívat is mondjak. Volt olyan, hogy országúton jelzett index-szel, hogy előzhetek, városban engedtek már be többször is maguk elé dugóban (pedig akkor a család szétrúgós autójával voltam) és én is tudok nyugodt és ráérős lenni (akkor nem száguldozok :) ).

A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

(#68673) kardkovacsi válasza ArthurShelby (#68672) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Lassan 20 éve nekem is volt ilyen. Én se vagyok rá büszke de ugyanez.
Jöttünk haza a Pannóniaringről, jól kiautókáztam magam, volt vagy 30 kör versenypálya épp a lábamban. Jöttünk haza nyugisan, betartva a sebességhatárokat. Már a Sárvárt Győrrel összekötő úton is volt vagy 3-4 vendégmunkás paraszt akik majdnem balesetet okoztak az előzéseikkel.
Felkanyarodtunk Győrnél az autópályára, majd Tata környékén ment a sor 130-al, utolér a gyökér és villog mint az állat. Senki nem tudott menni, akkoriban egy Integra Type-R-em volt, amiről messziről látszott, hogy tudna menni gyorsabban, láthatta a sort is előttem, de csak villogott a paraszt. Ok, elengedtem, lerúgott dízel Audi, német rendszámmal, tipikus román vendégmunkás autó.
Bementem mögé és felkapcsoltam a reflektort majd vagy 5-6 kilométeren keresztül követtem. Próbálkozott sok mindennel, de a Honda "picit" erősebb autó volt.

(#68674) kardkovacsi


kardkovacsi
senior tag

https://telex.hu/tech/2023/01/05/a-teljes-szelvedore-vetitene-a-bmw-igy-szuntetne-meg-az-autok-muszerfalat

Ezt láttátok? Csak a külsőre reagálnék, valószínűleg így fog kinézni az i3-as ami a 3-as széria villanyautója lesz. Nem rossz, de látszik, hogy a klasszikus premium gapet amitől olyan szépek a BMW-k az elengedik. Nincs rá szükség a villanyhajtásnál és nyilván senki se fizetné meg azt a 20 centit pluszba mert egy kategóriával hosszabb autót jelent.

(#68675) chess001 válasza kardkovacsi (#68674) üzenetére


chess001
aktív tag

Nekem ez tetszik, picinek néz ki, remélem könnyű lesz és sportos, lehet mégse kell teslát venni :D Csak ne 25-ben jönne, hanem előbb...

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#68676) kardkovacsi válasza chess001 (#68675) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Nem néz ki rosszul, alapvetően amit ebből ki lehetett hozni kihoztak de azért a szép hosszú elejét hiányolni fogjuk :)
11/26 indul a gyártás, szóval 2027-es modell év lesz. Még 4 év.

(#68677) Puma K válasza kardkovacsi (#68674) üzenetére


Puma K
veterán

Számomra az i Vision Dee zömök és szélesnek tűnő formája eléggé tetszetős :K

Nyomokban tartalmaz vesét az eleje. Az egész egy nagy kiszélesített orr lett amiben benne van a lámpa meg a nem tudom micsodája ami olyan mintha pislogna: videó

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#68678) chess001 válasza kardkovacsi (#68676) üzenetére


chess001
aktív tag

Nekem ez az utóbbi években első bmw design ami tetszik. Ügyesen megcsinálták végre az orrát is. Idén már jön elvileg az új (kínai) mini is, majd kíváncsi leszek.

A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

(#68679) kardkovacsi válasza chess001 (#68678) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Hasonló a kettes grand coupé is. Egy sima hármas azért sokkal szebb annál.

(#68680) brumi1024


brumi1024
veterán

(#68681) kardkovacsi válasza brumi1024 (#68680) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Reméljük ebből az Android alapú rendszerből nem lesz szívás. A tévéknél iszonyatosan szidják az Androidos rendszert, lassú akadozik stb. nyilván ez autó, de azért vannak fenntartásaim.
Amúgy érdekes mert a 8-as csak most kezdett elterjedni erre már a 9-est vezetik be.

(#68682) brumi1024 válasza kardkovacsi (#68681) üzenetére


brumi1024
veterán

Jaja, meglepo. :F

(#68683) kardkovacsi válasza brumi1024 (#68682) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Végigolvasva a kommenteket, ez semmi más mint költséghatékonysági lépés. Megvették az Android Automotive-ot (ez nem az Android auto ami a kapcsolat) és arra húzzák fel a rendszert. A legdurvább, hogy a drágább autókba nem merik beletenni. Tehát nem az lesz, hogy fentről lefelé vezetik be hanem lentről felfelé. Gondolom még ők sem teljesen biztosak abban, hogy ez jó lépés volt :)

(#68684) Tsebacsi válasza kardkovacsi (#68674) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

A reklám nagyon jó, rég mosolyogtam/nevettem ennyit hasonlón!

Az ötlet: Furcsa, de van benne valami!

Mostanában még nem lehet semmi olyan mozgó felirat, futófény, egyéb az autódon ha jól sejtem, ami elvonhatja a többi autós figyelmét, de ha tévedek javítsatok!
Az emóciód kinyilatkoztatása vezetés közben másoknak? Jáj ingoványos terep, nem tudom hogy lesz megoldva. Plusz megint egy újabb izé amit nyomogathat a sofőr vezetés helyett...
A szélvédőre vetítés oké, de hogy/mit/merre/mikor?
Nem túl buli, ha egy városi kanyargás közben dob be egy ilyen csilivili japánkertes pillangós hátteret mert letarolod a fél óvodáscsoportot a zebrán ;]
Szóval nem rossz, de vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban.

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68685) KAMELOT válasza kardkovacsi (#68674) üzenetére


KAMELOT
titán

Úgy néz ki mint a Z8 + 70-es évekből a forma.
Kivetítés az ablakra? Minek?
Autóban ülve vezetünk és az utat figyeljük, meg a marhákat nehogy belénk durranjon valaki és nem a szórakoztató kütyüket. :U

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68686) CharlieDrop válasza kardkovacsi (#68681) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A Sony tévémen csak-csak elmegy a droid, de ha ez egy autóban lenne… nem örülnék

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#68687) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Az volt a bűnöm,hogy a kis kereszt utcából kikanyarodtam a forgalmas sgtra. Csóró lehetett 150-200 m-re vagy több.Ugye fékeznie is kellett,mert nem padlóztam le a hideg autót illetve 100 m-re van a lámpás kereszteződés. Először villogott,utána a körúton szépen megelőzött és jött a fék ( ok,nem satu,de nah). Nem értem az ilyen embereket. Beledurranok,ha nem figyelek oda. Összetörik mindkét kocsi. Ő kára 5x nagyobb és ez jó neki? Az más kérdés,hogy betudnám e bizonyítani,hogy ő ezt a jogszerűtlen dolgot csinálta ( nincsen kamera az autóban). Ilyenektől alapból elvenném a jogsit évekre.
: 1,5x magasabb autóval miért ne?! Nincsen semmilyen kompenzálás. Minden suvos köcsög szerinted? Se kopasz,sem strici,sem újmagyar nem vagyok. :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#68688) KAMELOT válasza FIREBLADE78 (#68687) üzenetére


KAMELOT
titán

Aki lefékez ok nélkül egy másik autó előtt az gyilkossági kísérletet hajt végre és sajnos az elméje sem tiszta!
Németben már nem szórakoznak. Ott automatikusan börtön jár érte és franciában is.
MO valahol elmaradt a béka segge alatt!

Te példádat vesszük....belédurransz hátulról, neki úgy megrándul a nyaka, hogy lebénul egész életére. Megérte neki?
Vagy te belémész, a mögötted lévő kocsik meg beléd.
Ezek gyilkosok semmi más!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68689) koanla válasza KAMELOT (#68688) üzenetére


koanla
aktív tag

Németországot ne vedd ide. Ők szegények iszonyúan el vannak maradva társadalmilag, közlekedési kultúrában, mindenhogyan. Úgy tudom, hogy a nagy elmaradottságukban mintha a nem elégséges követési távolságot náluk jobban szankcionálnák, mint kábé bármi mást. Szerencsétlenek, még a mindennapi kis letolás se jár Nekik....

(#68690) Tsebacsi válasza koanla (#68689) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Németország nem létezik már én azt hallottam... Mennyit változott a világ...

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68691) Shadowbull válasza kardkovacsi (#68683) üzenetére


Shadowbull
addikt

Renaultban mar olyan van szeriaban, Handrasnak tetszett.

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

(#68692) kardkovacsi válasza Shadowbull (#68691) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Köszi, ez alapján lehet alaptalanok voltak a félelmeim. Remélem azért Carplay lesz ehhez is :)

(#68693) brumi1024 válasza Shadowbull (#68691) üzenetére


brumi1024
veterán

Ford is tervezi, illetve Volvo/Polestarnal mar ha jol remlik van is. De elvileg abban ter el, hogy a BMW customizalni fog, nem off-the-shelf megoldast ad (hmm, kicsit kezdeti okostelefonos utanerzesem van a custom Androidokkal, lesz majd vajon romfozes, mint anno a Galaxy S-nel? ;])

(#68694) kardkovacsi válasza brumi1024 (#68693) üzenetére


kardkovacsi
senior tag

Én anno ezért szerettem a HTC telefonokat, mert nagyon jól testre szabták az Androidot beletéve sok-sok hasznos featuret. Aztán idővel ez egyre gyengült ahogy ezek a dolgok szép lassan átkerültek az Androidba, persze a legtöbb nem volt annyira kényelmesen használható mint a HTC-é.

(#68695) Tsebacsi válasza kardkovacsi (#68694) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Nagy kedvenc volt itt is a HTC :K Aztán átmentem LG-re, és nagy szomorúság volt, mikor kényszerből mentem a Samsung felé, mert az LG elkezdett lefelé menni a lejtőn. Most meg már Almát harapdálok :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68696) KAMELOT válasza koanla (#68689) üzenetére


KAMELOT
titán

Az a gond, hogy betartanak mindent?

Tsebacsi: Hol is van Németország? ;] :U

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#68697) Tsebacsi válasza KAMELOT (#68696) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Hanyatló nyugaton, akik már megfagytak :P

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#68698) koanla válasza KAMELOT (#68696) üzenetére


koanla
aktív tag

lekaccsojt az irónia-detektorod?

[ Szerkesztve ]

(#68699) kardkovacsi


kardkovacsi
senior tag

Külföldön, főleg a németeknél vannak autóbontók vagy a roncsot eladják Kelet-Európába és kész. Hogy működik ez arrafelé?

(#68700) Shadowbull válasza kardkovacsi (#68699) üzenetére


Shadowbull
addikt

termeszetesen vannak autobonto vallalkozasok. de a gyartok is kotelesek visszavenni koltsegmentesen a regi autokat. (ennek vannak asszem feltetelei)

Pazarol a világ, én meg segítek neki.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.