Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#31344) MPowerPH válasza Declare (#31341) üzenetére


MPowerPH
félisten

Egyszeru, sajat peldat tudok mondani. En anno vettem egy 6 eves BMW-t 10,5k -ert, most 8,5k -ert barmikor eladhato. Baratom 2 eve vett egy 5 eves Insigniat 10k -ert(a hitel miatt 10.8k -ert), es jelenleg 4,5-5k korul tudna tuladni rajta. Szoval mig nekem 3 ev alatt eddig 2k a bukta, addig neki mar min. 5k. Nem tudom, hogy ez csak angol spec, vagy mashol is igy mukodik, de itt csak a premium tartja az arat, es inkabb a nagyobb motorosok. Kevesebb is van beloluk, reszben ez lehet az oka.

Vedd ugy, hogy a premium mondjuk 2 evvel idosebb, es dupla annyit futott ennek koszonhetoen. Igy ugyan annyiba lenne pl. egy E Klasse, mint egy 2 evvel fiatalabb CC. A CC majdnem uj auto, 6 eves koraig kevesebb, mint felet fogja erni, mint 3 evesen.

Egyebkent VW tobb okbol nem lesz. Konszern topikban lebeszeltek rola, mert csak kis motorral elerheto, amit nem igazan ajanlott chippelni, nem birja. Igy az a 170 lo mar nagyon keves egy 1650kg -s kaszniban. Nekem az most annyit jelentene, hogy fele annyi power, es +80kg. A Mercinek van jo dupla turbos 2.0 -as mocija az E250CDi neven, ami talan mar eleg lenne. De az idealis a 3.0 diesel, amit csak premium kategoriaban kapsz meg.

mod: Megneztem az LCi -s F10 -eket, de meg nem fer bele a keretbe. Meg visszaneztem H.Ezredes kommentjet az F10 -rol, es ujra sikerult elvennie a kedvem tole. Mert mig O azt mondja, valami keves km -est nezzek, addig a mercinel forditva. Mindenki azt irja, hogy nyugodtan nezzek 200k km folotti futassal is CDi-t, mert elpusztithatatlan, kimegy a vilagbol.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.