Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30751) CharlieDrop válasza erikke17 (#30750) üzenetére


CharlieDrop
veterán

vp44-es adagoló van benne, nem döglődős, de nem túl nyerő, egy újabb 20d, vagy 2003 utáni 18d jobb lehet :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30752) Cxgrav válasza erikke17 (#30750) üzenetére


Cxgrav
senior tag

Láncfeszítő már nem szuperált megfelelően, indításnál 3-4 secig csúnya lánc hang volt, aztán ha már úgy is szét kellett szedni az elejét, akkor már kapott egy teljes vezérlést. Hengerfej is le lett véve, rendbe lett rakva, porlasztók beméretve, jeladós az kuka is volt, az is csere, egr termosztát csere, sima termosztát csere, stabilizátor pálcák, stb. Egy csinos kis lista van 100-200 hsz-el hátrébb :)

Amúgy egy nyugodt kirándulós autónak tökéletes, főleg ha rendbe van rakva és nem vérzik a torka.
Kényelmes, főleg ez, mert szénné van extrázva szerencsére. Bőrön kívül azt mondanám rá, hogy minden van ami kell. Ülésfűtés. xenon, napfénytető, pici navi (ami nem jó semmire) automata, stb.

Picture me Rollin' by 2pac

(#30753) Möhe válasza CharlieDrop (#30744) üzenetére


Möhe
addikt

nah erről piszológussal beszélj :DDD

(#30754) H.Ezredes válasza erikke17 (#30748) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én CR dízelt ajánlom jobban. Véleményem szerint kulturáltabb véleményem szerint megbízhatóbb és jobb.

Egyébként Garrett turbo van rajta a Mitsu pedig az M47TU2D20-on van. Jeladós porlasztó nyűgje lehet az adagolók állandóan lehantolnak és egyéb szokásos dízel nyűgök. De ha lehetne választani M47TU motort javasolnám inkább.

(#30747) CharlieDrop

Szerintem sz@rul megy.... Milyen lehetett előtte ?!?!?! :DDD :DDD :DDD Mondjuk a szívó benzin 177 Le ebben a karosszériában elég halovány alapból is szóval csodát nem lehet várni azért....

Alakul a motor :C

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30755) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30754) üzenetére


CharlieDrop
veterán

gondolom ott még az m54-es 30i is éppen jó, nem?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30756) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Srácok, hogyan tudnám át állítani e61-ben, hogy ne km/L írjon a fedélzeti, hanem L/100km -t?

Illetve egy olyan kérdés, hogy normális helyen történő csippelés ajánlott, vagy inkább mellőzzem? (pl rigotech)

E61 525D automata 2004-es évj.

:R

szerk: Még annyi hogy nekem is fiatal fékek vannak rajta mégis berázza a kormányt amikor már bemelegszik, és nagyobb tempónál fékezek... tárcsacsere?

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#30757) H.Ezredes válasza Jakab66[hun] (#30756) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Szia!

Írj nekem privátba segítek mindenben :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30758) whitezo88


whitezo88
nagyúr

szigszalaggal ragasztották le a hibalámpát, 3 nap után lerohadt a kocsi :U

nem esett le nekik hogy egyáltalán nem világított gyújtásnál se?

(#30759) stickermajom válasza whitezo88 (#30758) üzenetére


stickermajom
addikt

Most így hirtelen én sem tudom felvillan-e gyújtásnál. :B Csak a DDE rémlik.

Na de ezek szerint átvizsgálva nem volt vétel előtt, ami azért cink.

[ Szerkesztve ]

(#30760) ADAM1337 válasza stickermajom (#30759) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem E39 van, egyesállásba a motorcheck az olajjal együtt felvillan, és utána veszi el gyújtásnál.

(#30761) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

srácok, e60-ba, vagy e90-be van olyan extra, hogy üléshűtés?

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30762) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#30761) üzenetére


H.Ezredes
őstag

E60 ne viccelj... :DDD :DDD :DDD Az ilyen komolyabb extrák 5-7-es ma már kúszik lefelé de a legjobb ill ( extrémebb , extra kényelmi extrákat ) az 5-7 tudja klasszikusan. És mindig a csúcsba jelenik meg elsőnek. Pl üléshűtés E65-be de ez csak egy példa :DDD

Többször találkoztunk már ilyennel :DDD

főleg E46-nál... :DDD Szánalmas...

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30763) MPeter87 válasza CharlieDrop (#30761) üzenetére


MPeter87
őstag

E60, de nem túl gyakori extra sajnos...

(#30764) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30762) üzenetére


CharlieDrop
veterán

jó úgy fogalmazok a következő autóba szeretnék üléshűtést, ha már egy 2008-as Mondeóban is van, akkor mertem remélni, hogy BMW-nél nem lehetetlen küldetés :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30765) MPowerPH válasza MPeter87 (#30763) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nem. Csak a legmagasabb felszereltseggel jart. Elotte kellett a komfort ules, es ahhoz kulon lehett megrendelni az aktiv ulest, uleshutest. A Mondeoban meg mar 2003 -ban benne volt. :)

Don't Tread On Me

(#30766) Isual válasza MPowerPH (#30765) üzenetére


Isual
veterán

A komfort ülés kellett hozzá, de az aktív ülés nem volt előfeltétel. Van jó pár E60, amiben van ülésfűtés-hűtés aktív ülés nélkül.

Az mondjuk tényleg vicc, hogy egy 2003-as Mondeóban van, de még a mostani F30-ba se rendelhető ez az extra. Bár nem tudom, hogy az új C-osztály meg az új A4 hogy áll ezzel jelenleg...

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#30767) MPowerPH válasza Isual (#30766) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, ugy is irtam, hogy a komfort ules feltetele volt a hutes, meg az aktiv mod. Nagyon keves E60 van a mindennapokban hasznalhato, esszeru motorokkal, amiben egyaltalan komfort ules van. En amikor kerestem 6 komfort uleses 535D-t talaltam, abbol 1-ben volt benne a hutes, igaz az egyben aktiv is volt.

Don't Tread On Me

(#30768) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#30764) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Most akkor a BMW-be meg már 2001-be rendelhető volt.... Na bumm :D :D :D Már a 2000-es E38-ba is lehetett ACC-t rendelni és ?!?! 2003-ba jelent meg a 760 de 2001-be kész volt kulcs nélküli indítás stb... Akkor most ?!?! :D Nem olyan szar azért a BMW Dinamic Drive is 2001... E60-ba 2003... 2003a-s E60-ba is kérhető extra volt.... Az a baj,hogy rengeteg jó extra van csak nem kérték bele a vásárlók Azért mert más kocsiba volt és x BMW-be nincs az nem a BMW hibája hanem aki nem rendelte bele. Igen 3-asba nem lehet... BMW perveziója,hogy X-Y extrákat csak a nagyobb kocsikba lehet megvenni... Valahogy elkülönítik a kategóriákat...

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30769) Isual válasza MPowerPH (#30767) üzenetére


Isual
veterán

igen igazad van, rosszul értelmeztem.

Hát az aktív ülést nem próbáltam, de az üléshűtés bőr ülésen áldás.
Mondjuk nekem F30-ban az M-csomagos alcantara sportülések megvettek kilóra. Nagyon jó minőség és nyáron se éget, mint a bőr és láttam már 180 ezret futott példányt, szerencsére nem mállik, mint az E39-ben. Az úgy oké üléshűtés nélkül, de bőr ülés az tud néha kellemetlen perceket okozni...

(#30768) H.Ezredes : Igen, teljes mértékben igazad van. Én az F30-nál csak azért említettem meg (de mondom, lehet a konkurencia se tudja), hogy azért rengeteget nőtt a 3-as az E46 után. Az F30 az kb pont akkora most, mint egy 2006-os Mondeo, kb mint egy E39. Ettől még tök érthető a BMW policy és valahol jogos is. Bár sztem a jelenleg futó C-osztály és az új A4 tudja... de most nincs kedvem utánaolvasni :D

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#30770) H.Ezredes válasza Isual (#30769) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Persze,hogy nem :DDD Még nem... ;] ;] Majd ha jó 6-8-10 évesek lesznek vagy még öregebbek... :DDD
Üléshűtés teljes mértékben favorizálom én is :K Szépen lassan "lekúszik" minden extra csak tovább tart. Mondjuk véleményem szerint is lehetne benne üléshűtés ha masszázs nem is mert igény lenne rá. De úgy gondolom,hogy a következő generációban benne lesz. És sok más is :) Egyébként is 1-2 év alatt is annyit fejlődnek,hogy x-y extrát már beraknak az éppen futó szériába vagy az LCI-be. Ha meg akkor akkora "nagy durranás" meghagyják a következő generációnak. :)

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30771) Isual válasza H.Ezredes (#30770) üzenetére


Isual
veterán

Jah, lehet az idő a döntő faktor. Mert ültem E39-ben, amiben elvileg szintén csak 185 e km volt és az az M-es ülés már "hámlott". 2012-es F30-nál meg még szinte új volt hasonló futásteljesítmény mellett. De jah, gondolom az időfaktor a döntő végső soron.

mod.: sztem az új 3-asban már mindenképpen benne lesz. csak utánanéztem, mind a C-osztály, mind az új A4 tudja már az üléshűtést.

[ Szerkesztve ]

Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

(#30772) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30768) üzenetére


CharlieDrop
veterán

én csak azt kérdeztem, hogy létezett-e, ha igen, akkor be lehet szerezni és/vagy vehetek olyat amiben van ;)

(#30773) H.Ezredes:
szuper, köszi :)
illetve gondolom f10-be is megoldható :)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30773) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#30772) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Ha E60-at veszel van rá mód ha nincs benne gyárilag. Venni kell egy komplett belsőt és be kell rakni persze kell programozni meg kötözgetni attól függően,hogy milyen volt előtte de megoldható !!!

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30774) MPeter87 válasza MPowerPH (#30765) üzenetére


MPeter87
őstag

Az aktiv ules mit jelent?

(#30775) MPowerPH válasza MPeter87 (#30774) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az, hogy erosebb kanyarokban magatol felfujja magat az oldaltamasz, belefeszit az ulesbe. En anno ennek is utan jartam, hogy veszek egy komfort belso nelkuli E60-at, es kulon bele egy belsot. Azert ez nem olyan egyszeru, foleg, ha az ules hordoz plusz funkciokat. Sok kabelezes, programozas, szivas. Nagyon sok penz, nekem £1500 lett volna a belso csere, mindennel egyutt.(de nem huteses lett volna, mert olyat majd lehetetlen talalni)

Don't Tread On Me

(#30776) H.Ezredes válasza MPowerPH (#30775) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Amiről te beszélsz az csak M-esbe van !!! És az is "csak" kérhető extra. Egyébként a "sima" nem M-es ülésbe fűtés/hűtés/masszázs volt. És ülésből is van a fél elektromos motor motoros memóriás ortopéd gerinctámaszos dönthető minden....

Te erről beszéltél és ez csak M5 ( Ne tévesszen meg senkit,hogy a képen nem M5-be van )
Egyébként mi is raktunk be komplett M5 motor memóriás M5 belét sima 25D-be kellett programozni meg pár szálat bekötni. Szóval meg tudjuk csinálni :) E38-ba komplett EDC-sítés + aktív ülések na mondjuk az nem kis meló volt :DDD :DDD . De sok ilyen "extrásítás" megy

Ez a "mindenes"

Egyik ügyfelünknek az E60 35D-je ilyen :DDD

E39 be meg ilyen a fullos


[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30777) MPeter87


MPeter87
őstag

Köszi az infókat. :)

Más kérdés: Aktív kormányos E60nál ha esetleg behal a kormánymű, bonyolult művelet 'simára' alakítani? Miket kell cserélni hozzá?

[ Szerkesztve ]

(#30778) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30776) üzenetére


CharlieDrop
veterán

beszerzést is vállaljátok? :) (nem mintha nem lenne kontakt :D )

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30779) MPowerPH válasza H.Ezredes (#30776) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ugyan ilyen felszereltsegu volt az 535D, amit az orrom elol vittek el meg anno. Annyi kulonbseggel, hogy az mar FL -es, mas a gombok elhelyezese.

Ma megvoltak orulve a BMW-sek... Ha 4-es BMW-t latok, az 90%-ban 420i M Sport. Mi betegseg az? Csak mert mindegyik tulaj akkora taho, es azt hiszi, hogy ove a vilag. Ma 3 ilyen villogott le... Ugy kozlekednek, mintha 300+ lovas gepben ulnenek, tolnak lefele mindenkit, pofatlan modon, 1 meterre a masik auto hatuljatol. Amikor meg megurul elottem az ut, es csak 6. -ban ralepek a gazra, majd elmaradnak, akkor meg ok integetnek nekem felhaborodva, hogy miert nem engedem oket el.
Pedig mar kezdtem azt hinni, hogy ezt a szerepkort atvettek az Audisok.

mod: Holnap elmegyek megnezni egy autot. :) Es meg van egy ugyan ilyen, kombiban, az vasarnapra marad.

Don't Tread On Me

(#30780) BeZol válasza MPowerPH (#30779) üzenetére


BeZol
őstag

Itthon is ez megy, csak még E9x/E6x-es 20d-kel csinálják ugyanezt, ráadásul a feléből ömlik a korom ilyenkor (lenyitott tetővel óriási öröm...). A súlytöbbletem miatt ha egy chippeltet fogok ki és nem váltok vissza 6.-ból 5.-be, akkor 160-ig nem is tudom levakarni őket, amitől gondolom gyakran rendesen felizgulhatnak ilyenkor, aztán jön a meglepi, mert 160tól már értelmesebb fordulaton pörög a motor 6.-ban, aztán mire 200zal megyek már kamionnyi hosszra leszakadtak.

Ilyen mercit láttam pár éve. Fehér szín, amg csomag, kabrió, talán már faceliftes volt, nagyon szép volt. Le akart hagyni, de nem ment neki. Azért vicces, hogy vászonnal nehezebb az A5 és az E kabrió is, mint a 3-as és 4es kabriók keménytetővel. Sőt, a 4es most még hízott is, pedig a coupe könnyebb lett. Mi lesz itt, ha az új 4es széria vászont kap :Y

Az ülésszellőztetés az egyik dolog, amit hiányolok most (viszont 4eshez sem kérhető...), de nem égető a probléma, mert más az összetétele a kabrió bőrülésnek, mint a többinek. Nyáron is rá tudok ülni akár fecskében is, még ha előtte több órán át lenyitott tetővel állt a tűző napon, mert nem melegszik fel annyira mint egy normál bőrülés. Ellenben ha beülök a mini-nkbe, ami ugye coupe, na ott rendesen szétéget a bőr.

Sunreflective technológia a neve.

Azért a váltókar és az övnek a fém része iszonyat forró tud lenni mikor becsatolom, és mindig meglepnek :D
A másik, amit hiányolok, hogy nagy ritkán mikor kint áll télen a kocsi, akkor hideg a kormány és ráfagy a kezem, de m-es kormányhoz nem járt kormányfűtés régen, ami most már elvileg kérhető.

Én továbbra is ott tartok, hogy ha kocsit váltanék, akkor az 3gt 35d motorral, és akkor kényelmesen elférnének a csomagok végre, ill. súlyban ugyanott lenne, csak kicsit erősebb :U

Ha viszont nagyon magamba nézek, akkor arra a pár nyári hétre minek kabrió, jó lenne egy coupe is, abban sincs viszont sokkal több hely, akkor limousine de inkább kombi ha nagyon kell a hely. Motorból elég lenne egy 20d, de minek, ha egy 18d (vagy akár 16d) is megy 150nel (ami fölöttől ugye tutira jár a büntetés). Ha kell a megjelenés, jöhet az m-paket, meg közben lehet költeni még 3-5millát arra, hogy jól fel legyen extrázva a kocsi, és lesz kb. 14 millió a kocsi ára. Na akkor megint elgondolkodnék, hogy kell ez nekem ennyiért? Akkor ha már ennyit költök, akkor legyen már nagyobb motor benne, mert ez így tiszta szégyen, VAGY menjünk lejjebb az árban más márkával, és akkor 2/3 árból megvagyok egy hasonlóan felextrázott, hasonló dinamikájú, de nem ennyire jó megjelenésű és prémium érzetű beltérrel. HA még ez is sok, akkor ugyanezek a variációk jöhetnek, csak 50-60%-os áron max. 100ezer km-rel 3 évesen. Annak sok baja még nem lehet, ha tekert a kilométer, még az sem gáz, az én évi 15ezer km-emmel számolva ennyi spórolást simán meg is ér az, hogy csak 3 évvel később van meg ugyanaz a kocsi, viszont 3 évnél idősebb kocsiba jelen állás szerint soha nem mernék beszállni. Még ha úgy adódna, hogy rá lennék szorulva, akkor is inkább vennék egy eleve max 5 millióba kerülő kocsit 3 évesen, tehát 3 milla körül. Mióta robogózok, azóta tűnt fel igazán, hogy milyen drága is az autózás, és mennyi de mennyi pénzt meg tudtam fogni már, meg rájöttem, hogy elég otthonülő típus vagyok, csak muszájból mozdulok ki :DDD

(#30781) CharlieDrop


CharlieDrop
veterán

Most olvastam ilyet

"Bármilyen új típusú BMW valós futott km-erét megállapítjuk 100 m-es pontossággal !!!
Bárminemű km tekerés hatástalan a módszerünkkel szemben. "

Ezt meg hogyafenébe? Állítólag e60/e90-től újabbakról van szó...

Ott sincs átírhatatlan km tároló, nem?

(#30780) BeZol
nekem az üléshűtés nem is felforrósodás miatt kell, hanem mert beleizzadok, pár km-re (15 alatt úgy gondolom) meg nem ér semmit a klíma...

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30782) laci laci


laci laci
addikt

Üdv mindenkinek. Ha off-olom a fórumot, előre is elnézést. A barátomnak van egy 116i gépe. Külföldről jön haza, Pesten keresztül hétfőn és kifelé menet a pihenő indulása után a csekk controll lámpa. A könyvből annyit tudod ki olvasni, hogy a katalizátorral kapcsolatos. A kérdésem/kérésem az lenne, hogy mit tehetünk, vagy hova vihetemvihetem? Előre is köszönöm a gyors választ.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#30783) BeZol válasza CharlieDrop (#30781) üzenetére


BeZol
őstag

Még nem volt szerencsém ülésszellőztetéshez, de mikor kánikula van és úgy ülök be a kocsiba, akkor eleve izzadt vagyok. Ha napon állt a kocsi, akkor ablakok le, pár sarokkal odébb meg a klíma már hűt rendesen és mehetnek fel az ablakok. Brutál kánikulában nagyon max 5 perc és rendben van a dolog. A honda jazz-em viszont szar volt, az alig tudta lehűteni a kocsit. Lehet, hogy nem 100%-os a klímád.

(#30784) CharlieDrop válasza BeZol (#30783) üzenetére


CharlieDrop
veterán

A klímával semmi baj, nem mondtam, hogy nem hűti le, csak nem tartom egészségesnek.

De abban meg lehet igazad van, hogy nagy melegben meg úgy sem ér semmit

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30785) BeZol válasza CharlieDrop (#30784) üzenetére


BeZol
őstag

8 éve nyaraltam Máltán. A szállodában nyomatni kellett a klímát, mert 30+ fokok voltak és brutális pára. Kimentem az utcára, és 30 másodpercen belül már csurom víz voltam, mintha ruhástul szaunáznék. (soha többet nem fogok ilyen brutál párás helyre menni, kivéve talán egyszer Szingapúrba ha megtehetem)
A lényeg, hogy kb. non-stop nyomatni kellett a klímát, de a szűrője rossz lehetett, vagy nem tudom, de 2 hétig meg voltam fázva, köhögtem, lázas voltam, és miután hazajöttem, még további majdnem 1 évig megmaradt ez a kis köhögcsélési inger. Azóta tudom, hogy ha a kocsiban érzem, hogy nyálkásodik a torkunk, vagy kicsit kezdünk köhögcsélni, akkor ki kell tisztítani a klímát. Mióta így teszek, semmi problémánk nincsen a klímával, tehát ha eljön az ideje, akkor ki kell takaríttatni. A lakás klímáját is lassacskán üzembe kell majd helyezni. Ha jönnek a tünetek, akkor ki kell tisztíttatni azt is.

Szerintem csak arra kell figyelni, hogy ne hűtsd túl a lakást/kocsit, tehát ilyen 23-24 fok alá nem szabad lemenni (csak amíg gyors le akarod hűteni), és akkor nem lehet probléma. Az emírségekben is elvannak valahogy az arabok a 60 fokban, nehogy már ez egészségtelen legyen :DDD

(#30786) CharlieDrop válasza BeZol (#30785) üzenetére


CharlieDrop
veterán

oké, kipróbálom, köszi :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30787) MPowerPH válasza BeZol (#30783) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az mind1, majd ha egyszer kiprobalod, akkor utana nem akarsz rola lemondani. A leghasznosabb dolog, amit el lehet kepzelni. Hiaba van hideg az autoban, a hatad/segged akkor is befulled, megizzad. Nah, itt olyan nincs, mert tobb oras ules utan is ugy szallsz ki, mintha nem is autoban ultel volna. Nem a hutesen van a lenyeg, hanem a szellozesen.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#30788) crissprivat válasza MPowerPH (#30787) üzenetére


crissprivat
senior tag

Az alcantara m-es sportülések milyenek ebböl a szempontból?

Jézus szeret Téged! https://youtu.be/uxos-RWmLnc?t=248

(#30789) MPowerPH válasza crissprivat (#30788) üzenetére


MPowerPH
félisten

Alcantaraba is ugyan ugy befulledsz egy ido utan. :(

Don't Tread On Me

(#30790) CharlieDrop válasza MPowerPH (#30787) üzenetére


CharlieDrop
veterán

te mibe próbáltál ülésszellőztetést?

Én emiatt nézegetek Mondeokat, azokban elég sűrűn előfordul...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30791) MPowerPH válasza CharlieDrop (#30790) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mondeo, E60 -ban is. :)

Don't Tread On Me

(#30792) laci laci válasza laci laci (#30782) üzenetére


laci laci
addikt

Köszönöm mindenkinek a reagálását, véleményét és az építő jellegű hozzàszólását. Ebből le vonva a következtetést látható,hogy nekem nem bmw-m van.

Xiaomi mi3-4-5-6-8-pro8-9-9t-9tpro,mi note 10,10,10pro,redmi k30/4g,pocof2pro,mi 10 ultra,mi11 ultra,11pro,11t-pro,11 lite 5g,12x,12s

(#30793) MPowerPH válasza laci laci (#30792) üzenetére


MPowerPH
félisten

Eloszor is nem ertettem, hogy mit akartal irni, mert az elso postod tiszta zagyva, olvasd csak vissza. A lenyeg lejott, de hogy mit akarsz pontosan, es hogy mikor, az mar nem.

Don't Tread On Me

(#30794) CharlieDrop válasza laci laci (#30792) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Bocsi, de ha bármi érdemlegeset tudtunk volna írni, megtesszük...

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30795) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#30790) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Én mindegyikbe szeretem !! És nekem is lényeges extra !!! De csak ezért Mondeo-t venni :D :D

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30796) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30795) üzenetére


CharlieDrop
veterán

Vegyek inkább e38-at? :P

Igazából vennék ötöst is, de ahogy mondták nincs túl sűrűn benne, a hetes meg ne az én pénztárcámnak való, még egy e38 se...

ilyen az élet, ezt kell szeressem, amúgy minden megoldás érdekel :)

A BMW-nek sokkal jobb napfénytetője van :) Ha a többit nem nézzük (motor, futómű, fenntartás)

[ Szerkesztve ]

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30797) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#30796) üzenetére


H.Ezredes
őstag

LCI E60 35D-t :DDD

Vállalható már !!! [link] :C De még mindig nem az igazi... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30798) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30797) üzenetére


CharlieDrop
veterán

ez azért majdnem a duplája, ami kijönne egy mondeo-ból, lehet ennyire nem felszerelt, de elég vállalhatók vannak 2-2,5 körül :)

Na mindegy, belehúzok, ha jobban melózok több lóvé lesz rá :)

Hátha rá tudok tenni még másfél misit :D

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

(#30799) H.Ezredes válasza CharlieDrop (#30798) üzenetére


H.Ezredes
őstag

Jó persze ezt most csak úgy küldtem... Egyébként ebbe [link] simán beleülnék. Nagyon jó a felszereltsége és 35D a legjobb motor :)

►Herman Ezredes™◄►BMW Garage™◄► BMW szervizelés és tuning ◄► Minden ami BMW !! ◄

(#30800) CharlieDrop válasza H.Ezredes (#30799) üzenetére


CharlieDrop
veterán

sima liba, de nem vennék megint 11 éves autót (nem, nem idén lesz aktuális, legalább jövőre), tudom nem évjárat, hanem állapot, de BMW is öregszik szegény mondjuk ott inkább megveszek egy 8-10 évest, ami inkább egyben van, nem vitás :)

Nem használok AD-blockert a PH! oldalain!

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.