Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11597) rootkiller válasza MPowerPH (#11593) üzenetére


rootkiller
őstag

Amit ma húztak tréleren az elkerülőn Suzukit (kicsövezett verseny vasaló Swift volt, vélhetően a Pannónia-Ringról tartott hazafelé) annak a visszapillantójában garantáltan eltűnne...

Az F10 véleményem szerint pedig az eddigi legszebb 5ös, egyszerűen nincs rajta olyan részlet amibe bele tudnék kötni, minden részében nagyon eltalálták, régen nem láttam már ilyen szép limuzint a Porsche Panamera kivételével (ha a Panamerát is oda soroljuk, azon lehetne vitatkozni).

3 hét múlva Zolderben Belgiumban lesz futam. Új pálya a WTCC-ben, nagyon kiváncsi leszek ki hogy fog szerepelni.
Amúgy én azért szeretem a WTCC-t mert a verseny szinte végig izgalmas, rendszeresen hosszú körökön át kemény harcok folynak a pozícióért, legyen az első, harmadik, hatodik, vagy akár a tizenharmadik helyről szó. Nem az van mint a Forma1-ben, hogy köröznek hosszú órákon át, az elsőnek sokszor 10en20on másodperc előnye van a végére, meg a mezőny negyedét lekörözik mert annyira gyenge. A WTCC-ben nem unod el a versenyt, hisz csak 10en köröket mennek, de azt végig kemény harcban, viszont egy hétvégén 2 futam van.

dragonka: lesz még a kartársnak F10, szerintem pár év múlva benevez egy szép állapotú használt 530d/535d-re.

6.8l fogyasztás? Hüm szép eredmény.

Nincs kép dragonka széthullófélben lévő masinájáról?

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.