Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12351) Gyok2 válasza fireproof (#12224) üzenetére


Gyok2
aktív tag

Momentán van pár szép eladó a hasznaltauto.hu-n, de volt egy nagyon szép M-Tech 2 coupe.

Tiszta Windows rendes ház

(#12352) Gézengúz


Gézengúz
addikt

(#12353) Gebriel válasza Gézengúz (#12352) üzenetére


Gebriel
veterán

Mi a 3.14csát kereset az a vízben? :U

(#12354) aero. válasza Gebriel (#12353) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Biztos krúzolni akart a bícsen, csak elfelejtette, hogy nem bütykös gumik vannak a suv-ján. :U

(#12355) Eagl3 válasza Gézengúz (#12352) üzenetére


Eagl3
veterán

Lol... ekkora barmot. Remélem elvitte a dagály. :D

(#12356) Atos23 válasza Gézengúz (#12352) üzenetére


Atos23
senior tag

De szép lebarnult emberek, ilyenekkel vidámkodnak mérhetetlenül sok szabadidejükben, ráadásul X5-ösük is van :DDD

(#12357) aero.


aero.
veterán
LOGOUT blog

(#12358) Atos23


Atos23
senior tag

Az első kék 5-ös nem is oly ronda. :D

Ez Calibrát akar a szíve mélyén, ez pedig Seatot. :D

Ez mindent üt, mégis teljesen fantáziadús, és korrekt.

(#12359) Gebriel válasza aero. (#12357) üzenetére


Gebriel
veterán

Én is ezt mondom.
Te jó Isten.. :DD

(#12360) aero. válasza Gebriel (#12359) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Neked legalább volt miért a szádra venned ... :D

(#12361) Gebriel válasza aero. (#12360) üzenetére


Gebriel
veterán

Még ha számra vettem/vehetem volna... :DDD
Áááá kész vagyok ettől a nőtől. :D

[ Szerkesztve ]

(#12363) Atos23 válasza Gebriel (#12359) üzenetére


Atos23
senior tag

Mi az a retek rizsrakéta a háttérben? :D Gondolom ezért linkelted :DDD

(#12364) GTheo


GTheo
csendes tag

Sziasztok!
Autó cserénél vagyok, a jelenlegi autót eltudom adni kb 1,1-1,2 M Ft-ért, ez alatt vennék magamnak 3as BMW-t :)
E36-t néztem először, de ez az ár alatt csak a régebbiek, rossz állapotúak vannak, ezért most ott vagyok hogy, 5-6-700 ezerért vennék egy E30-ast, lehetőleg coupét, benzinest, 320i, 323i inkább, beleölnék pár száz ezret és még maradna szintén pár száz ezrem, amit rá tudok költeni, ha baj van vele. Szeretném segítségeteket, tanácsaitokat kérni autóvásárlás előtt :)
Mit érdemes/muszáj végignézni egy ilyen autóvásárlása előtt? Mi az amit szinte kötelező felújtani? Sperr difit mindenképen teszek a kocsiba, ha nincsen. Esetleg valaki tud egy fasza eladó E30-t ? :) Pécsi vagyok, de Pestre is simán elmegyek a kocsiért, vagy a Dunántúlon a közelben.

Van vki Pécsi E30 tulaj? Nagyon szívesen megnézném az autót, nem baj ha nem eladó, csak picit ismerkednék a kocsival.

(#12365) Gebriel válasza GTheo (#12364) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért 1,1-,1,2 milláért egy jó állapotú E36 is találsz szvsz.

(#12366) GTheo válasza Gebriel (#12365) üzenetére


GTheo
csendes tag

Igen, találok, de arra is lehet, hogy rá kell költeni, vagy egyéb szervízek stb... Jó állapotú E30 coupét szeretnék, benzineset, lehetőleg 320i, picit felújítom és kész is lesz :)

(#12367) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Hátha valaki tud szerezni, vagy ajánlani egy fószert, aki ilyenekkel foglalkozik.
A fékeket kicseréltetem az autón, mert eljárt felettük az idő. Első-hátsó féktárcsákat és betéteket keresek E39 528i -re. :)

Hirtelen jött az egész. Autópályán 250-nél nagyot kellett fékeznem 100-ig, bunkó kamionos miatt. Nagyon durván beleremegett a kormány is. Egyszerűen elfogytak a tárcsák elől. De ha azt cserélem, akkor a hátsót is kidobom.

Don't Tread On Me

(#12368) Gézengúz válasza MPowerPH (#12367) üzenetére


Gézengúz
addikt

BMWpower? Kasza Mester?

(#12369) MPowerPH válasza Gézengúz (#12368) üzenetére


MPowerPH
félisten

BMWpower -en nem vagyok fent, csak e39.hu -n. Ott írtam is két srácnak, de még nem válaszoltak.

De rákerestem, és megtaláltam amit mondtál. :R

Meg Kasza Mester inkább bontottban utazik, ahogy nézem. De max. írok neki. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12370) dízelracer válasza Gebriel (#12359) üzenetére


dízelracer
senior tag

:Y szúrnám a fosóját ...

(#12371) GTheo válasza Gebriel (#12365) üzenetére


GTheo
csendes tag

Igazaad van, ennyiért már lehet kapni E36-t is... Mit muszáj, érdemes átnézni vétel előtt, vagy mielőtt mennék megnézni?

Használtautón nézegettem, van pár nem rossz darab. 1,5 milla a határ, talán 1,6 1,7 de a 1,5 milla is még soso. Mutathatnátok vmi jó darabot, még nem nagyon vagyok benne a témában.

(#12372) Eagl3 válasza GTheo (#12371) üzenetére


Eagl3
veterán

Ne hülyéskedj... annyiért már e46 -t árulnak, nemhogy e36 -t. :) ű
De ha egy élmény autó kell, itt egy e30, ebbe biztos hamar beleszeretnél: [link] mondjuk a fenntartása kicsit húzós. :D

e36: gyári kinézetűeket nézegesd első sorban, ne a tesco tuningokat. Elég sok a leharcolt, ez nekem pl. tetszik: [link], korához képest ez is szépnek tűnik, főleg belül, kérdés, hogy egy '92 -s autóért érdemes-e adni 120.000.-Ft -t (én biztos nem adnék).
Ahogy nézem most nincs túl nagy választék és elég silány a felhozatal...

(#12373) aero. válasza Eagl3 (#12372) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Nekem nem jön be az E36, de azt a 25i-t nagyon elfogadnám. Valahogy van egy kis varázsa a gyári kinézetű BMW-knek.

[ Szerkesztve ]

(#12374) Tomics válasza aero. (#12373) üzenetére


Tomics
addikt

Egy 18 éves autó nem ér ennyit, hiába BMW :(

PH! addikt since 2004

(#12375) Atos23 válasza aero. (#12373) üzenetére


Atos23
senior tag

Van ettől azért gyáribb is ebben az árkategóriában.

E36-ban a legtöbb gép között az a legelfogadhatóbb állapotú, amelynek lökösei nem színre fújtak, hanem a gyári szürkésfekete matt műanyag színűek. Azok közt a legtöbb a gyári, mert aki csapatni és jaszkarizni akar az E36-al, annak első dolga, hogy fújja a lökőt.

(#12377) GTheo válasza Eagl3 (#12372) üzenetére


GTheo
csendes tag

E30-ból a 335i pöppet drága, meg hát tankolni... E30-ból 320i-t vennék, de most rámegyek az E36-ra... Abból is legfeljebb 328, de azt is azért nehéz fenntartani :\
E36ból meg akkor "újabbat", 95-től felfele... Szép az a 325i, de picit régi... :\
A kabrió gyönyörű, egy olyan kéne keménytetővel meg picit olcsóbban :)

(#12378) GTheo válasza Eagl3 (#12372) üzenetére


GTheo
csendes tag

Az a lényeg, hogy jelenleg egy VW Polo 1.4 benzines '03-t kéne eladni és annak az ára, kb 1,2 millió, plusz talán némi pénz hozzá, abból lesz az új kocsi. A kabrió nagyon tetszik, csak hát kabrió, az meg gondolkodtató.

(#12379) Atos23 válasza GTheo (#12377) üzenetére


Atos23
senior tag

Ha egy 320i költségei után a 328i kiadásai már nem elfogadhatóak, akkor sztem tartsd meg azt a kis Polo-t :)

(#12380) GTheo válasza Atos23 (#12379) üzenetére


GTheo
csendes tag

Elfogadhatóak, de a 320i fenntartása jobb...
Az E30 annyival jobb, hogy könnyebb, olcsóbb, és többet tudnék rákölteni, de az E36 jobban tetszik, újabb... Hátsókerekes autót szeretnék, a Polo árából, max még egy pici... Erre a 3-as BMW a legjobb :) Az E36 meg gyönyörű coupében, főleg feketében.

(#12381) Tomics válasza GTheo (#12380) üzenetére


Tomics
addikt

Itthon szvsz nagyon nehéz találni nem széthajtott gyári állapotú E36-ot. Én már nézegetem pár hónapja a használtautó.hu-t, de nem igazán láttam még. mobile24.hu-n viszont van pár ígéretes darab reális áron...csak ugye a regadó... Ha meg találsz hasonlót arra is biztos kell költeni pár 100 ezret 2 éven belül. Főleg ha fekete és coupé :D
Esetleg még a bmwpower.hu fórumban az eladásra szántak között találni néha 1-1 szépet de az el is kel azonnal.

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#12382) MPowerPH válasza Atos23 (#12379) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kb. :)

Régi autókat akar horror áron megvenni, és a fenntartásukon bajlódik. :U Ezekre költeni kell, mindig lesz hiba, ami kijavításra vár. 1,7 milláért E46 vagy E39 -et szabad venni.
Inkább vennél egy leharcolt E36 328i -t 600k -ért, ráköltenél még 800-at, és van egy hibátlan járgányod. Annyiból mindent ki tudsz benne cserélni, fényezés/bőrözéssel együtt.

Miért lenne jobb a 320i fenntartása, mint a 328i -jé?

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12383) Gebriel válasza GTheo (#12371) üzenetére


Gebriel
veterán

Cupét szeretnél mindenképpen?

(#12384) Gézengúz válasza Gebriel (#12383) üzenetére


Gézengúz
addikt

nCore Phoenix! 2 éve 11 hete? :)

[ Szerkesztve ]

(#12385) GTheo válasza Gebriel (#12383) üzenetére


GTheo
csendes tag

Hát ha már régi kocsit veszek, akkor szépet coupét :)
De ha tudsz vmi szép sedant, megmutathatod.

(#12386) Gebriel válasza Gézengúz (#12384) üzenetére


Gebriel
veterán

Hmmm :F :F
Nem értelek. :(

(#12387) Gézengúz válasza Gebriel (#12386) üzenetére


Gézengúz
addikt

Vagy csak valaki az itt használt nickedet használja ott és az nem Te vagy?

(#12388) Gebriel válasza GTheo (#12385) üzenetére


Gebriel
veterán

[link]
[link]
Nálam most max ezek lehetnének a befutok.
Igaz, 1.5 milláért már kapsz E46-t, de ahhoz jó párat meg kell nézned személyesen, hogy jót kifogj na meg némi szerencse.

Gézengúz
Jah, de :D

[ Szerkesztve ]

(#12389) Gézengúz válasza Gebriel (#12388) üzenetére


Gézengúz
addikt

Nahhazzé... :) 4éve 0 hete :)

(#12390) dragonfx válasza Gebriel (#12359) üzenetére


dragonfx
veterán

nem semmia gádzis.vékony de még én is azt mondom bárhol bármikor :C

a decsunyás linken a 3-4. szürke e36 fain.

Az x5 megszívta bizot slement jáccania tengerpartra hát megszívta.2.2tonnát nem tudom mi tud kimozdítani onnan. :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12391) aero. válasza Gézengúz (#12389) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Egyébként a júniusi újraindulás miatt a Phoenix.

(#12392) dragonfx válasza MPowerPH (#12382) üzenetére


dragonfx
veterán

hát 1.7ért necces a pöpec e46.vannak kivételek mint Vangelisé.de amik jok 2 felett vannak.

én az ő helyében vennék 600-700é ja egy 95 utáni e36 320i.t rátol 300at és szinte új a kocsi. :K :K .vagyis ami hibás azt tuti mind megcsinálta.

nekem is ezta beremegést cisnálja.lassan rendelem is ebayrőla cumot.
Az ate.t nagyn dícsérik gondolom nem hiába pláne ha hütött a tárcsa.[link]
itt a tiédhez valo [link]...67eurobol itt van az kb 20k.nálunk 1 tárcsa annyi kb a tiédhez.vagy tévedek?

e30at 700é venni hát nem tudom annyiért e36 van.1.2ért már a fullos e36 van.sőt annyit nem is szabad érte adni 1 milla a határ.ilyne 1.3 meg 1.6Millás e36ok nevetségesek..
318i e46 1.4től indul.akkor hova.....

Gebriel ennyit nem ér egy e36.ha vezett ha márkaszerető, ha pöpec fényezés, ha m-pack..semmilyen esetben sem.
bitang sok.
ebayen néztem röhej de 100k.bol itthon vana komplett m-packett e36ra.akkor hova gizdulnak ezek??

én is majdnme elbizonytalandotam rálicitáljak a 100euro m3 lökire :DD .ha már ugyis tört akkro fejlődjünk.max kivülcs csecse... :DDD .na jo nem fikázoma sajátom.van mit cisnálni rajta.de ahova kell elvisz.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12393) GTheo válasza dragonfx (#12392) üzenetére


GTheo
csendes tag

Jelenleg ez tetszik, olcsó viszonylag, lealkudnám picit, pár száz ezres felújítással:
320i '95

Ez sem rossz, de hibás, nem tudni mi a baja.

Ez még jónak tűnik, felújított, de drága is eléggé...

Amúgy Ő tetszik nekem, csak hát 20 éves, E30, amúgy szép, tetszetős, elvileg jobban is bírja, mint az E36, de azért az E36 jobban tetszik :) Ebbe bele kéne ölni pár száz ezret és nagyon fasza lenne :)
Nem mellesleg maradna még némi pénzem, hátha valami baja lenne... Ami szerintem nem mellékes.

[ Szerkesztve ]

(#12394) MPowerPH válasza dragonfx (#12392) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, nem olcsó. Bár ha ügyes az ember, akkor olcsón hozzá tudsz jutni.
Én félek ezektől a márkáktól, egyiket se ismerem. Az eredeti a biztos, ki tudja ezek meddig bírják. :F Előre múltkor kompletten láttam tárcsával-betéttel 50k-ért egy szettet. Az már elkelt. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12395) Zewa válasza GTheo (#12371) üzenetére


Zewa
senior tag

1,5kk? E46 németből, szlovák rendszámmal? ;]
Behozatalban, ügyintézésben tudok segíteni. Olcsóé meglenne.... :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#12396) orvil


orvil
tag

3as kupekat nezegetem, 2-3 honap mulva esedekes, remelem nem fog megszopatni. automata, benzin, min 2.5 moci, bor ... nagyon kivancsi leszek mit sikerul kifogni ...
valami hasonlo jonak tunik:
[malac]
ennyiert ajandek ...
a legjobb, hogy kotelezo a szervizkonyv :-D

[ Szerkesztve ]

(#12397) Vangelis válasza dragonfx (#12392) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Én meg vagyok szorulva sajnos azét adtam el:(...... azta sem hívtak, hogy bármi gubanc volna.

... gondolom csak bejött nekik a verda.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#12398) Gézengúz válasza aero. (#12391) üzenetére


Gézengúz
addikt

Akarod mondani július......július 4.

(#12399) dragonfx válasza MPowerPH (#12394) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát az tényleg huzos. nálunk annyi. amugy.szerintme enyémhez se olcsóbb nagyon.
Ate, textar a gyári márka.

gtheo>>az első esélyes.a 28as ja ki tudja mi baja van. a 3. drága.az e30 meg pláne drága.
az első régta fenn van meg kell nézni.de jó nak tünik.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12400) Gézengúz válasza dragonfx (#12399) üzenetére


Gézengúz
addikt

Dragon...

Lenne egy jó kis mocid....Lámpa (átmenetileg) Lökös.. meg ami még kijönne belőle...

[link]

Gondold meg....

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.