Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11052) Gebriel válasza MPowerPH (#11051) üzenetére


Gebriel
veterán

7 óra. Nem semmi.

(#11053) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Emelkedik az üzemanyagok ára

Ahogy jósolták, nyárra meg lesz a 350Ft/l, és ki tudja meddig emelik még.
Anno még amikor vettem az autómat, 250Ft-ért tankoltam 1 litert. Ha ezt akkor tudom... Most meg a gázolaj is elkezd emelkedni, és detto akkor fogja beérni a benzint, amikor már azt kell tankolnom.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11054) tibi666 válasza MPowerPH (#11053) üzenetére


tibi666
senior tag

toljad neki bazzeg, azért bmw.

(#11055) dragonfx válasza MPowerPH (#11051) üzenetére


dragonfx
veterán

durva ez a bmw megtalálás.de ez csoda.kivétel erősíti a szabályt.mák.

a benyá már igy is drága.halál mind1 338 avgy 342.
majd ha 255re lemenne akkor érdekelne.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11056) MPowerPH válasza dragonfx (#11055) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pakson már most is 345 volt. :U Ott most meglesz a 349... Viszont Bonyhádon tankoltam, ott 334.

Don't Tread On Me

(#11057) dragonfx válasza MPowerPH (#11056) üzenetére


dragonfx
veterán

az faxa.
én 342é raktam be carrerat utoljara.
10es fogyi huu de jo :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11058) Vandit. válasza dragonfx (#11055) üzenetére


Vandit.
addikt

Ha a sztori igaz is, akkor sem lett volna meg az autó, ha nincs ismerős a megfelelő helyeken.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11059) Gebriel válasza Vandit. (#11058) üzenetére


Gebriel
veterán

Azért sokban közrejátszott, hogy volt egy telefon az autóban amit be mérhetnek.
Ráadásul a T-Mobilnak van egy flottás szolgáltatása miszerint nyomon követhető hely meghatározva az összes telefon. Kb ennek köszönhetik a megtalálást. Ha nincs ott a telcsi szerintem nem lett volna meg.

(#11060) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Vigyázat, legázol!

"Negyed óra. Ennyit nyert nekem a városon keresztül a szerda délutáni csúcsban a többiek tükrében felbukkanó dühödt grimasz, tolakodás, ügyeskedés, stressz nélkül."

Don't Tread On Me

(#11061) Vandit. válasza Gebriel (#11059) üzenetére


Vandit.
addikt

Kb ennek köszönhetik a megtalálást. Ha nincs ott a telcsi szerintem nem lett volna meg.
Igen, meg ha nincs a trémobilnál a megfelelő helyen ismerős, akkor baszhatták volna. Úh hiába lett volna a teló a kocsiban, ha nincs a kapcsolat a t-nél. :N

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#11062) keIdor válasza MPowerPH (#11060) üzenetére


keIdor
titán

Eszméletlen ez a belső. Full szerelmes vagyok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11063) MPowerPH válasza keIdor (#11062) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ne is mond. :B Mikor Pakson vagyok, mindig nézem, hátha meglátom. Akkor odamennék a fószerhez, hogy ugyan már, had üljek bele.

Don't Tread On Me

(#11064) Tomics válasza MPowerPH (#11060) üzenetére


Tomics
addikt

gyönyörű. de csak az exrtákból, ami önmagában 7 millió kijönne 2 full extrás suzuki :D azért ez durva. ennyi pénzem soha nem lesz csak ha nyerek a lottón (kár hogy nem lottózom:D)

PH! addikt since 2004

(#11065) MPowerPH válasza Tomics (#11064) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor megvárod, míg a saok újgazdag megveszi full extrásan ezzel a motorral, de még jobb lenne az 35D-vel. ;] Na, és 4 év múlva 10 milla alatt hozzájutsz egy új középkatos autó áráért. :D

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11066) k. válasza MPowerPH (#11065) üzenetére


k.
őstag

Multkor néztem, hogy előző szériás 7es BMW 2002-2003as évjárattal kerülnek kb 3-4 millióba. Biztos, hogy telivannak KM-el és nem annyira jó állapotúak mint mondjuk ugyanaz csak 9 millióért, de azért durva hogy simán vehet az ember egy luxus autot egy Astra áráért. Csakhát utánna azt fenn is kell tartani....
Szóval bazinagy az értékvesztés, valahogy nincs igényem új autóra ha 2-3 év után jóval olcsobban az enyém lehet:)

(#11067) Tomics válasza k. (#11066) üzenetére


Tomics
addikt

megvenni könnyű, de fenntartani...
olyan ez mint a BME-re bekerülni könnyű, de bennmaradni...

PH! addikt since 2004

(#11068) k. válasza Tomics (#11067) üzenetére


k.
őstag

Ezzel egyetértek.
Bár akkor van mázlija az embernek ha ismer olyanokat akik olcsón be tudják a dolgokat szerezni.

(#11069) keIdor válasza k. (#11066) üzenetére


keIdor
titán

Hát jah, de még szerencse, hogy nekem elég egy 3-as, vagy egy 5-ös is bőven, még az összes extra se kell, így még több pénzem marad. :D
Új autót különben nem szabad venni szerintem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11070) SpeedR válasza MPowerPH (#11060) üzenetére


SpeedR
őstag

Végre újra BMW formája van az 5ernek. Egyszer tuti lesz egy ilyenem. :K

(#11071) aero. válasza k. (#11066) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én is azokat szoktam nézegetni, főleg a 2002-es évjáratúakat. Nekem tetszett a Bangle-korszak is. Egyszer tuti veszek egy E65-öt. Minimum 730d, de az álom a 745i. :)

(#11072) Tálydi


Tálydi
senior tag

(#11073) Eagl3 válasza Tálydi (#11072) üzenetére


Eagl3
veterán

Nagyon bután néz ki...

(#11074) Tálydi válasza Eagl3 (#11073) üzenetére


Tálydi
senior tag

bezzeg :K van egy kis hitel problics, de manuális cd-s 163LE(luxus adó nincs) m-pakett,szép :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11075) Eagl3 válasza Tálydi (#11074) üzenetére


Eagl3
veterán

Ez tényleg nagyon szép.
Ezekkel csak az a bajom, hogy lassan eljár felettük az idő és még így is elég drágák szvsz.

(#11076) Tálydi válasza Eagl3 (#11075) üzenetére


Tálydi
senior tag

közel 10éves(jó állapotú,relatív fullos) autóért 2,2M, valóban rohadtúl sok, és sajnos azt a fránya 3betűt nagyon meg kell fizetni :(( ezzel nem lehet mit tenni :(

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11077) Eagl3 válasza Tálydi (#11076) üzenetére


Eagl3
veterán

Ami a legdühítőbb az egészben, hogy csak itthon kerül ilyen aránytalanul sokba az a három betű.

(#11078) Tálydi válasza Eagl3 (#11077) üzenetére


Tálydi
senior tag

az a gáz,hogy tényleg,és ez nagy navis is :(((

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11079) k. válasza aero. (#11071) üzenetére


k.
őstag

Én nemtudom. Azért, mert sokba kerül fenntartani és bármennyire is szép meg jó autó de mondjuk az, hogy amiatt ne tudjak akár egy új telefont megvenni mert a 3as-vagy 5ös. bmw helyett 7es lett akkor már nem éri meg. Az autó is fontos és jó dolog de van egy határ. Ha úgy élek majd akkor persze jöhet:)

(#11080) MPowerPH válasza Tálydi (#11072) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez nem luxury lökös, hanem az M6 lökösének a másolata. Haver összetört E39-én is pont ilyen volt. Itt a képen tényleg elég bugyután néz ki, ámbár élőben sokkal mutatósabb. Persze ettől még egy E39 M vagy Alpina lökös sokkal szebben mutat. Itt azért is gusztustalan, mert illet volna egy hátsó lököst is rakni rá, és a küszöböket hozzátoldani, mert hülyén mutat, hogy a lökhárító a küszöb alá lóg.

Jah, és ezek a lökösök egy karambolnál semmit nem fognak, nagyon vékonyka az anyaguk, ugye üvegszál...

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11081) MPowerPH válasza Eagl3 (#11077) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ugyan ez vonatkozik a Mercedes és Audi modellekre is...

Don't Tread On Me

(#11082) dragonfx válasza MPowerPH (#11060) üzenetére


dragonfx
veterán

fúj.e60 535i kéne ha már 5ös.

e46 335i.t nem lehet kérni ;]

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#11083) Tálydi válasza MPowerPH (#11080) üzenetére


Tálydi
senior tag

Aha, értem, aztán,hogy tovább nézelődtem láttam még luxury editiont amibe kicsit több a luxus.
Egyébként küszöbbel meg hátsó lökivel lehet valóban egész jól festene :)

Neked milyen színű az 528? :B

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11084) MPowerPH válasza dragonfx (#11082) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerencsere dragon a BMW-nel nem olyan emberek dolgoznak a fejlesztesi reszlegen mint Te. Nyiltan szembefordultak a Bangle fele gusztustalansagokkal. E60-bol csak az m-es nez ki valahogy, mert oda bangle nem szolt bele. Amugy ocsmany, f10 hatvanyozottan szebb, nem beszelve a belso kialakitasrol. Vegre visszakoltozott a luxus az utasterbe. Szvsz mintha egy fabiabol atulnel egy passatba. Azt is megmondtak, hogy az e34,e39 vonalat viszik tovabb, egy kis multal vegyitve. Asszem nem veletlen, es ez most telitalalat lett, uti a Mercit es az Audit. Eddig ugye mindig mondtam, hogy az Audik a legszebbek. Na, f10 a legszebb auto szamomra a piacon. :R

Don't Tread On Me

(#11085) Tálydi válasza MPowerPH (#11084) üzenetére


Tálydi
senior tag

Hűha ez a Bangle srác tényleg elég megosztó :) én pont fordítva vagyok, nekem az F10es az elején kivűl tiszta lexus, de azt elismerem, hogy belúl valóban pofásabb :K

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11086) MPowerPH válasza Tálydi (#11083) üzenetére


MPowerPH
félisten

Nekem metál szürke. :) Aminek van előnye meg hátránya is. Előnye, hogy ha poros, akkor se látszik rajta szabadban, hogy az(nem úgy mint a garázsban lámpafénynél...). A hátránya, hogy én a fekete színre bukok, ami rohadt kényes mindenre. Egy karc tízszer csúnyábban mutat rajta sajnos.
Eléggé. :DDD Van aki utálta, és van aki imádta. Szerencsére csak a 7-est és az 5-öst engedték neki teljesen elrondítani. Nézzük úgy, hogy a Bangle korszak kis kitérő volt a BMW részéről, már visszaálltak az eddig járt ösvényre.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11087) keIdor válasza MPowerPH (#11084) üzenetére


keIdor
titán

F10 nálam is most az etalon lett. Legszebb bömbi, eddig E92 volt, de most leverte a trónról.
De azért az új Audi A8 és az A5-ös is szerintem büntetően szép.
Nekem az E-osztály Mercedes is tetszik, csak azokat az új első lámpákat "szokni kell", mert elég szokatlan ahogy kinéz. De Merci az Merci, ők a komfortal ütnek nagyon, meg nekem a C is tetszik.

Most lennék bajba ha új autót kéne vegyek. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11088) MPowerPH válasza keIdor (#11087) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, Merci a komforttal, meg a híres minőségükkel üt, de azt szó szerint teszi. ;]
Persze, szépek az Audik, de ez a BMW most nagyon el lett találva, olyan kiegyensúlyozott. Van benne luxus, sportosság, és agresszivitás is. Míg az Audi inkább agresszív, a Merci meg úrias.
Ej, ha ennyiért kellene autót vennem nem igazán lennék bajban. ;] Várnék 1 évet, közben lerágnám a körmömet, hogy mikor adja már el az első tulaj a fullos 5-öst majd 70%-os áron. ;]

Don't Tread On Me

(#11089) Tálydi válasza MPowerPH (#11086) üzenetére


Tálydi
senior tag

Valamikor említetted, hogy van benne valami kis M-s stuff,szürkében az nagyon ott van, hétfőn láttam hasonlót :)

Keldor papa:szvsz E60 ;]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11090) MPowerPH válasza Tálydi (#11089) üzenetére


MPowerPH
félisten

M-es kormány, meg M-es váltógomb, és M-es sportfutómű van az autó alatt. Az érthetetlen, hogy miért csak az M csomag fele van rajta, sajnálatos módon a lökösöket kifelejtették belőle. :( Pedig én mondom, hogy szürkében nem szép, feketében Alpina lökösökkel, nah az az etalon. :B

Don't Tread On Me

(#11091) Tálydi válasza MPowerPH (#11090) üzenetére


Tálydi
senior tag

pedig ez..., gondolom azért M-es futómű ottvan :K

Alpina B7-t látott már valaki élőben? Nagyon durva tuned bálna :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11092) MPowerPH válasza Tálydi (#11091) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez ezüst metál :) M-es futómű nagyon jó, két hátránya van. A parkolás vagy rámpák, mivel túl alacsony az autó. A másik meg a kátyú, arra nagyon csúnya hangot ad ki. És elég érzékeny a kerekekre, ha van benne kis centírozni való, akkor ráz. :(

Don't Tread On Me

(#11093) Tálydi válasza MPowerPH (#11092) üzenetére


Tálydi
senior tag

ez magátol értetődő, de ami nagyon tetszik a 7l/100 :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11094) MPowerPH válasza Tálydi (#11093) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mármint a fogyasztás? :) Az7ért azt elég nehéz összehozni. ;]

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11095) Tálydi válasza MPowerPH (#11094) üzenetére


Tálydi
senior tag

Pedig írtad, többször is, ha nem gond nem keresgélnék :)

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11096) tibi666 válasza MPowerPH (#11090) üzenetére


tibi666
senior tag

gondolom neked is a szarfosgagyi okádék business hifid van... :(

(#11097) MPowerPH válasza Tálydi (#11095) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, 7.8l/100, ha nem száguldozol, de temposan mész. 130 is bőven belefér még. Ha nyugisan 90-el tötymörögsz, és nem izgulsz, akkor 6,5l körül is simán eleszik. Nekem most 8.1-et mutat eddig összre, nagy átlagban így jön ki. Pl. múlt hétvégén Bonyhádról hazafelé 10.4l volt az átlag, mert folyamatosan 2.-ban vagy 3.-ban kellett előzgetnem. Utána 140 ha szabad volt, ugye ott nincs autópálya.

tibi666: A látszat csal, mert tényleg az van benne, de még a Svájci tulaj rakatott bele +6 hangszórót az ajtókba, ugye oda a Business hifihez nem jár semmi. A hangzása szép lett, de nem arra való, hogy üvöltsön, nagyobb basszusnál torzít. :(
De a Prof. se jobb am, +20k-ért kicserélhettem volna, csak nem láttam értelmét. Az elején mikor meglett gondolkoztam naviban, meg is volt minden, még a kábelköteg is meg lett oldva, mivel egy 7-esből lett kikapva minden, és elég lett volna a hossz. Mert ugye az a legdrágább része a navinak.... 300k -ból meglett volna a csomag, csak alig akarták vállalni a beszerelést, gondolom elég melós munka végigkábelezni az autót... Meg a 7-esből is nekünk kellett volna kiszedni mindent. Szvsz, elment a kedvem, sok lett volna a munkadíj. :(

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#11098) tibi666 válasza MPowerPH (#11097) üzenetére


tibi666
senior tag

állítólag volt valami nagyon komoly gyári rendszer is az e39-hez, de azt alig néhány autóba rendelték meg.

(#11099) Tálydi válasza MPowerPH (#11097) üzenetére


Tálydi
senior tag

Szvsz az teljesen baráti.

Eeeeh, what’s up, doc?

(#11100) dragonfx válasza MPowerPH (#11084) üzenetére


dragonfx
veterán

léci ne kezdjük el ezta mocskolodást ujra.
Nekem nem tetszik a mostani 5ös nekem az e60as 5ös jobban bejön.

Tudod nagyon jol hogy ha legszebb etalon bmw akkor e36 m3.ezen kár vitázni.és a mostani 3-5-7es ettől bitang messze van.
28i.vel 7literrel autozni eléggé tojás kell a pedál alá.

e39 m-csomaggal még nekem is a belefér kategória.de tényleg feketébe a fain.
A bmwnél a 10-12 hangszórós harman kardon hifik a jók.még a mostani ujakba is mondják azt érdemes.
szerintem zenét hallgatni aki nem whitefülű bőven jó a gyári.

alpina b7et láttam feketében dunakeszin kora ősszel.nagyon vad. :K

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.