Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:51

LOGOUT.hu

Topiklakók, és autóik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12751) Zewa válasza MPowerPH (#12745) üzenetére


Zewa
senior tag

Az emberi megalománia... :DDD
Lehet az a dízel 500le-s és 1000nm-es is de akkor is mindenki azt fogja rá mondani " Egy chipet neki és azzal már +x Le és+y NM és akkor már fasza... :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#12752) MPowerPH válasza Zewa (#12751) üzenetére


MPowerPH
félisten

Na igen. Szerintem egy Veyron -ra is lehet kapni tuning szettet. :DDD

Don't Tread On Me

(#12753) dragonfx válasza MPowerPH (#12750) üzenetére


dragonfx
veterán

Jah, és veszélyes is lehet. Ha hozzászoksz
hát ja megalománia.
én értem miről ebzsélsz.

szerencsére én ebből kinőttem már.illetve ai volt bennem az kiéltem 5-6 NFS részben :C

lehet ugyanannnyit esznek de nem ugyanannyiba kerülnek :B

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12754) Zewa válasza dragonfx (#12753) üzenetére


Zewa
senior tag

...nem is ugyan az a kényelmi, biztonsági szint...
No meg azért egy ilyen 300le-s dízelben azért kicsit jobban duzzad a nadrágod mint egy "sima" E46 320iben... :U

Veyronhoz is tuti van... Az élet területén mindig ez van. Mindig van ami gyorsabb vagy nagyobb. És mindig az előtünk lévőt akarjuk megelőzni. :K

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#12755) MPowerPH válasza dragonfx (#12753) üzenetére


MPowerPH
félisten

NFS -ben. :DDD Ettől függetlenül én az érzést szeretem. Persze, jó másokat legyorsulni, de az csak egy mellékterméke az egésznek. Majd egyszer én is kinövök ebből, 23 évesen még az ember általában így gondolkozik. Lesz Hungaroringen nyílt hétvége tavasszal, én már azt várom nagyon. Akkor oda mindenképpen kimegyek egy napot körözni. 1 tank benya simán elfogy ott 1 nap. Csak valahonnan kell szereznem levetett abroncsokat.

Na igaz, vagy 20db 320i -t vehetnél ennek az árából. :Y

Don't Tread On Me

(#12756) dragonfx válasza MPowerPH (#12755) üzenetére


dragonfx
veterán

Hát azért 20db.ot nem.
az 535d kb 15guriga nemde?..egy e46 320i az kb 2.
e36osbol lehet összejönne a 20. :DDD

Hát persze mindenki tologatja egy darabig. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12757) milomi


milomi
tag

itt nállunk Szomolyán.. 2000 lakosú falú. Egy srác céget alapitott és a csőd széléből szinte a csúcson van , első évbe télen vett egy AUDI A6 3.0 TDI 240 lóerő és 450 NM quattro vagy hogy kell irni.. Jött a nyár vett egy 1 éves 10 ezer Km es BMW 335 D Cabriót keménytetős. most felvitte Pestre a BMW hez irtak rá neki egy progit és a Dyno mutatott neki 341 lóerőt és 670 NM nyomatékot :) 12 milláért vette az autót

NFS World Nick Ewing1987

(#12758) MPowerPH válasza dragonfx (#12756) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem egy jól felszerelt 535D bőven 22 milla fölött van. :(

Don't Tread On Me

(#12759) saguaro


saguaro
tag

Ezekről mi a véleményetek:
[link]
[link]
[link]
[link]

Az utolsót néztem ma meg, nagyon szép példány. A szalonban az egyik eladónak az apjáé volt a kocsi. Patent állapot.

Illetve nemsokára megnézem az elsőt, a benzinest.

Mennyit ehet az 530i?

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#12760) Zewa válasza saguaro (#12759) üzenetére


Zewa
senior tag

Fogyi? Hát nagyjából ennyi. :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#12761) saguaro válasza Zewa (#12760) üzenetére


saguaro
tag

Ez a baj, hogy itt rengeteg vegyes dolog van, és ahogy belenéztem egy-egy autóhoz, az emberek leginkább pályán mennek.
Csak pesti, csak országúti, csak pályás fogyik izgatják a fantáziám... :DDD
Ha átlagban megáll 10 liter alatt, akkor jöhet. :)

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#12762) Tomics válasza saguaro (#12761) üzenetére


Tomics
addikt

BMW001-nek e39 528i van, ha nem nyomja neki vadállat módjára és odafigyel akkor 7 liter körül megáll neki, ha jól tudom. Egy 530i-nek is hasonló a fogyija, persze ha vadállat módjára nyomják biztos több valamivel, ha ha átlagosan, akkor akár még kevesebb is lehet szvsz.

rákerestem neked, amíg ő nem válaszol

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#12763) dragonfx válasza MPowerPH (#12758) üzenetére


dragonfx
veterán

:Y
inkább m3 abból.

530i.t inkább.10et iszik szerintme kb.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12764) MPowerPH válasza Tomics (#12762) üzenetére


MPowerPH
félisten

Kösz, nem volt ma időm postolni. :B :R

saguaro: Most nálam tejesen vegyes használat mellett 8.4l/100 az átlag. És nincs a pedál alatt tojás, ez a normális érték. Mivel karakterisztikában a 30i ugyan az a motor, mint a 28i, de környezetkímélőbb, ezért alacsony fordulaton, tehát 3500 -ig ugyan annyit eszik mint a 28i. Lóerőcsúcs közelében kérhet kicsit több naftát, ugye abban több paci van. Persze ezt manuális váltóval, automatával garantált a +2l simán.

530D -t ne vegyél, 30i a Te autót, ha ilyenben gondolkoztál. :) Csak 6 gangosat keress, igaz ritka, de megéri.

dragonfx: M3 és az 535D teljesen más kategória. M3 utcai sportautó, 2 ajtóval. Az 535D pedig üzleti vagy családi luxuslimuzin. Ráadásul a V8-as M3 simán rádupláz a 35D fogyijára. :DDD

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12765) dragonfx válasza MPowerPH (#12764) üzenetére


dragonfx
veterán

de cserébe el is veri hangban kinézetben, gyorsulásban.ezen kivül mi kell annak aki ennyiért vesz autot?? :U

családi limo??..inkább az 520d.egy családapa nem hiszem 35d.t fog venni.max egy egyedülálló üzletember furikázik ilyennel szerintem.alias gizdacsávó.

amugy ha családi inkább egy x1 2.0d.és mindenben ami erre a célra kell jobb. :K
ja megy ugye a rusnya 5 gt is ott van a pakliba... :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12766) MPowerPH válasza dragonfx (#12765) üzenetére


MPowerPH
félisten

Pedig ezeket családi autóknak is veszik. Úgy ahogy az 530D -et, mert az a legelterjedtebb a típuson belül, és nem az 520D. Itt annyi a különbség, hogy van pluszban egy turbo. :) Sőt, még az M5 is elmegy családi autónak. M3 semmiképpen sem, nem tud olyan funkciót betölteni. Alig van benne hely, csomagtartó se túl nagy.
Az emberek többsége leragadt a limusine formánál, és 5gt vagy suv szóba sem jöhet, mint pl. nálam is. Ha nincs 4 ajtó, akkor az már nekem nem kell. :N A többség így van vele. Egyébként kinézetben az F10 -est biztosan nem veri. :P Főleg nem belülről...annak a belseje a luxust, a kényelmet és a biztonságot sugározza. Mint egy luxus nappali szoba. :)
Hangban csúnya is lenne ha nem verné el, ez diesel Teee. :))

Ezek szerint mindenki gizdacsávó, aki 530D-vel furikázik. :U ;] Elég sok van belőlük, az 5-ös BMW tulajok kb. 2/3 -ada. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12767) dragonfx válasza MPowerPH (#12766) üzenetére


dragonfx
veterán

ámen.ennyi.
nincs kedvem egy vitába belefojni.mást szeretünk.
Hát az 530.sek kb 2\3a az öltönyös sznob kinyalt dísztmajom kategória.

[ Szerkesztve ]

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12768) saguaro válasza MPowerPH (#12764) üzenetére


saguaro
tag

Ha csak BP-n használnám, akkor mennyi lenne a fogyi szerinted vele?
Eddig 2.8-as V6-os, 4 kerékhajtású, automata Passatom volt, azzal 11-12-14 között jártam, attól függ, mennyire nyomtam.
Ha ennyit, vagy ennél kevesebbet eszik az 530i, akkor oké, ha nem, akkor marad a dízel. :(
A kiszemelt példány egy Individual 530i, fekete-bézs bőrkombinációval, minden létező extrával.

Igazából jó lenne a dízel, mert nem akarok 12-14 litereket tankolgatni bele, ha a dízelbe elég 8 is... :B

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#12769) MPowerPH válasza dragonfx (#12767) üzenetére


MPowerPH
félisten

"Hát az 530.sek kb 2\3a az öltönyös sznob kinyalt dísztmajom kategória."

Azért ez durva. :) Így tényleg nincs is értelme vitázni. :N Akkor a sok 7 -es tulaj micsoda?
Egyébként, attól hogy nagyobb motoros autót vesznek, még nem lesznek díszmajmok. Vagy legalábbis nem díszmajmabbak, mint a városban a kis 4 hengeres bolhákkal vitézkedő delikvensek, akik a pirosnál próbálják bebizonyítani, hogy mekkora a péniszük. ;) Majd mikor jön egy ilyen rendes autó, és otthagyja őket, egyből egy sznob díszmajomnak titulálja. Tipikus eset. :)

Don't Tread On Me

(#12770) MPowerPH válasza saguaro (#12768) üzenetére


MPowerPH
félisten

Külön hozzászólásba rakom inkább, dragonéval ezt nem méltó összekeverni. :)

Szóval...Azért az a V6, nem sor6, és ugye az 530i egy pöppet erősebb is. Ez ugye Audi motor, 30V-s, tehát hengerenként 5 szeleppel. Kicsit mindenképpen kevesebbet fog enni a 30i. Ha csak városban akarod használni, akkor egy 6 gangos változat elmegy akár 10l -el is, erős dugóban 12l. Viszont amit linkeltél, az steptronic-os, így nyugodtan számold rá a +2 litert. 12-14l körül fog fogyasztani csak városban. 3.0-ás benzinestől, auto váltóval jobbat ne várj.
Csak egy kereszt kérdés. Ha városban akarod használni, akkor miért veszed ekkora motorral? :U Városban szvsz fölösleges, autópályára érdemes ilyet venni, ott jól jön a sok lóerő. Meg hosszú külföldi utakon is, de városban nem látom értelmét, kidobott pénz. 520D, az megbízható, és városban is max. 8-at eszik.És 100-ig jól megy, bent Bp.-n úgyse lehet gyorsabban menni vele.
530D? Az se fog 8-at enni csak bent. Viszont akkor úgy csináld, hogy mellé készítsd fel a pénztárcádat nagyobb kiadásokra is. Sajnos a 30D-k mindegyike többet futott, mint amit leírnak róluk, és 150k km fölött mindegyik kamikaze.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12771) MPowerPH válasza saguaro (#12768) üzenetére


MPowerPH
félisten

Jah, egyébként gyönyörű ez az autó, én is már nézegettem. :B Abszolút megvehető, reális a km, szervizkönyvét azért elvinném megnézetni Wallishoz. De szerintem ez nem zsákbamacska. Nagyon jó vétel lenne. :K
Kritikus km számnál jár, kormányszervot ellenőrizd majd le, ez is servotronic kormányzású, és ilyenkor szoktak bedögleni. Ha nagyon búg álló helyzetben is, egyenes kormánynál, akkor csere érett lesz lassan.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12772) dragonfx válasza MPowerPH (#12769) üzenetére


dragonfx
veterán

pedig ez így van.ninc sis értelme.azok. a 7esben is beképzelt pcsök ülnek nagyrészt.gizda faxok.vagy maffiozok.

530i nem iszik 11-12öt nyugodtan megveheted.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12773) Gebriel válasza dragonfx (#12772) üzenetére


Gebriel
veterán

Aham... 7sbe beképzelt pcsök, meg gizda faxok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12774) Zewa válasza dragonfx (#12772) üzenetére


Zewa
senior tag

Elég egyedi értelmezésed van. :DDD
Ne a lerugott e34/e39/e32/e38 szeria "cigánycsajozosBMWk"-re gondolj... :(

Ezt kb úgy írod mint egy sztereotípiákban szenvedő nem BMW-s beállítóságú emberke. :U

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#12775) Tomics válasza Zewa (#12774) üzenetére


Tomics
addikt

csak irigy szegény.

PH! addikt since 2004

(#12776) MPowerPH válasza Tomics (#12775) üzenetére


MPowerPH
félisten

Azért én már ne is írok neki, érdekes gondolkozás ez. Tehát én is idézem, "beképzelt pcsök gizda faxok", meg Emaxx is meg még sokan mások innen a fórumról is. :) Gratulálok. csak nem tom ki szokott janizni a városban a pirosnál... :P

Dragon, a 30i városban megeszik 14 -et is, ne informáld félre a srácot légyszíves. Mentem már Bp.-n automata 28i -vel, 13,5 -öt írt a computere, akkor egy 30-as is legalább annyit eszik, ha nem többet.

Don't Tread On Me

(#12777) dragonfx válasza MPowerPH (#12776) üzenetére


dragonfx
veterán

28i 8liotyo 30i 14.na akkor hol az igazság?

30i nem eszik 14 ne viccelj már.m3 eszik annyit kb.

Pesten ilyen embereket látni az uj 5ösökben.ez van.aki nem hiszti járjon utána.mire legyek irigy a hangtalan szénné elektronikázott kocsijukra??akármit adhatnának nyeremáényként de ugyis eladnám és e36 jönne helyette. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12778) Tomics válasza dragonfx (#12777) üzenetére


Tomics
addikt

ő a városi fogyasztásra gondolt, mert az után érdeklődött a csávó.
te meg összehasonlítottad a vegyes fogyasztást a városi automatás fogyasztással :C
legalább elolvasnád mire írta... :(

attól mert valaki öltönybe melózik és igényesen néz ki még nem hiszem hogy "beképzelt sznob pöcs gizda majom".

idézek a blogodból, amit még rébebben írtál:

"szal jól érzem magam mert kemény gizda avgyok és akivel ma találkoztam leoltottma jó néga lyennek lenni...már csak egy 6 cylinder bíemví kéne sperrdifivel most kicsit csapatni turbó"
:C

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#12779) MPowerPH válasza dragonfx (#12777) üzenetére


MPowerPH
félisten

Akkor most ess neki újra, és olvasd el újra, mire írtam a 14-et.

Tomics: Köszönjük, hogy utána kerestél. Ez mindent elmond.
Egyébként dragon, még annyit hozzáfűznék, hogy az embereke többsége Veled ellentétben nem a városban használják az autójukat, hanem hosszabb utakra, esetleg gyakorta külföldi utakra. Az a hangtalan, szénné elektronikázott, nagymotoros autók, amik nem mellékesen még elég kényelmesek is egy ilyen nagyobb útnál áldásos hatással vannak a vezető közérzetére, így téve sokkal kellemesebbé az egyébként hosszú, fárasztó, és unalmas utazást. Nem tom egy E36 -al lenne e kényelmesebb levezetni egy 2000 km-es túrát, vagy egy 530D -vel. Ezt csak akkor tudod megállapítani, ha már voltál ehhez hasonló úton. Én mondom, borzasztó unalmas annyi km-en keresztül csak menni.
Pont te szoktad mondogatni, hogy a városban jó az az 1.6, mert Te mindig szénné huzatod, és így még tudsz jampizni és gizdázni. Tulajdonképpen egyszer említetted is, hogy erre használod az autót. Mire legyél irigy? LOL, egyszer majd vezeted és megtudod.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12780) keIdor válasza MPowerPH (#12779) üzenetére


keIdor
titán

Hát igen, kíváncsi lennék egy Budapest-Barcelona után hogyan szállna ki az E36-ból...
Egyébként nem bántásból írom, de lehet el se jutna Barcelonáig, mert lerohadna az autó...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12781) Tomics válasza keIdor (#12780) üzenetére


Tomics
addikt

Ezért mi oltást fogunk kapni :DDD

PH! addikt since 2004

(#12782) saguaro válasza MPowerPH (#12770) üzenetére


saguaro
tag

Sokat lenne BP-n használva, az év felében minimum.
Persze azért vennék ekkora autót, mert hosszútávra is lenne használva.
Egyébként Audi A6 2.5TDI, Ford Mondeo 2.0TDCI, BMW 530i/d között gondolkozok.
BMW mindenképpen a legidősebb lenne, Ford a legfiatalabb, Audi kettő között. :)
[link]
Ez lenne az egyik lehetőség, km valóban annyi, Audi márkaszalonból venném, ez lenne a másik: [link]
Illetve a két BMW: [link], [link] :)

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#12783) milomi válasza saguaro (#12782) üzenetére


milomi
tag

Vegyél akkor AUDI-t azok elvileg jók.. :) szerintem nemjász vele rosszul

NFS World Nick Ewing1987

(#12784) Zewa


Zewa
senior tag

Basszus, ezt a vasat még nem láttam de egyből erős birtoklási vágy lett íránta. :Y Pedig ""csak"" egy koszos E36. :DDD

ÁÁáá Végem van. Ez valami gyönyörűűűűűűűűű! :)

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#12785) dragonfx válasza Tomics (#12781) üzenetére


dragonfx
veterán

semmilyet.nem érdekel.higgyetek amit akartok.vegyetek amit akartok.utazzatok amivel akartok.én tudom amit tudok.és ez pont elég is.
senkinek a szorgalma nem érdekel miket keresgél elő a fórum bugyraiba.a 316 az enyém.én szeretem.ha akarom megcsináltatom, persze ha tudom anyagilag.ha nem akkor nem.akkor majd a jövőben lesz másik e36.vagy megcsináltatom ha lesz rá.
az én egyéni dolgom.mert az enyém azt csinálók vele amit akarok.oda megyek ahova akarok.és addig amíg nekem kényelmes.ha nem akkor meg választok más gazdaságosabb kényelmesebb megoldást, amit megengedhetek magamnak.ennyi.demokráciában élünk szóval max leírhattok valamit itt névtelenül, ettől még nekem holnap reggel ugyanígy itt lesz az autom olyan állapotban amilyenben ma. ;)

ez a turbo m3 brutál.de mint látom cisnálnak egy e46 projektet is....

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12786) keIdor válasza dragonfx (#12785) üzenetére


keIdor
titán

Ha diktatúra lenne biztos ráderőszakolnánk egy szarrá elektronikázott autót. :DDD

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#12787) dragonfx válasza keIdor (#12786) üzenetére


dragonfx
veterán

ingyen adhatsz bármit, más kérdés én mit cisnálók vele.és más én mit szeretnék és saját erőmből, mit tudok és akarok magamnak. ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12788) MPowerPH válasza saguaro (#12782) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mondeo nagyon jó autó, de nincs egy kategóriában ezekkel. Ha ilyenben gondolkozol, akkor azt kihúznám.
Én még mindig az 530i -t ajánlanám. Az az individual nagyon rendben van, ritka az ilyen megbecsült autó, főleg ennyi idősen. Márpedig ez becsülve volt, az látható. Majdnem full extrás kivitel, nagyon jó áron van meghirdetve. Én mindenképpen ezt venném, főleg, hogy hozza azokat a fogyasztási adatokat, amiket megadtál neki maximumban.

Don't Tread On Me

(#12789) MPowerPH válasza dragonfx (#12785) üzenetére


MPowerPH
félisten

Figy dragon, szerintem ezt ne latolgassuk. Nem látod át a dolgokat. Te a magad életét nézed. Az autót arra használod, hogy néha jampizz vele a városban, kicsit játszd a gizdacsávót, ahogy Te magad is leírtad. Erre a célra tényleg fölösleges ilyen korszerű erős autót venni, pénzpazarlás, és nagy sznobság és nagyképűségre vallana. De aki ilyet vesz, az valószínűleg nem ilyen célból veszi, hanem munkaeszköznek/családi autónak. Nálad az autó fogalma kimerül a menőzésben és a vagánykodásban, mikor normális esetben munkacélokat, hétvégén családi célokat szolgál. Ezt kellene végre megérteni. Aki 530D -t vesz, az nem sznob, és nem is jampizós vagány, hanem valszeg ez a munkaeszköze, ennyit engedhet meg magának, erre van szüksége. Akik külföldre járnak, vagy hosszú utakra itt Mo.-n, heti több szász, esetleg 1000 km -el, azok nem szakadt E36 -okban fognak ücsörögni, ez mondjuk elég kézenfekvő. A találkozón is amit látsz E36 -ok, tulajaik nagyobb részének van rendes hétköznapi autója az E36 mellett, azt csak hobbiautónak használja. Sokuknak pont 530D-je van... Úgyhogy erről ennyit.

Don't Tread On Me

(#12790) dragonfx válasza MPowerPH (#12789) üzenetére


dragonfx
veterán

erről kitennék egy szavzást.kinek van e36 meleltt egy uj 5öse....1 kézen megszámolható.
ezt engedheti meg.aha..na ne szédítcs.ezt nyomta alá apuci.és igen az ilyenekre irigy vagyok.mert nem tisztességesen szerezték meg.semmilyükbe nem telt.és valszeg a fenntartás sem az ő költségük ők csak a hazsnaikat szedik.
Az irodából ki be gurulo egész nap vihorászó, semmittevő, mekiben westendben feszítő, egész nap gyuros csírákat te minbek neveznéd?? :U
"mikor normális esetben munkacélokat, hétvégén családi célokat szolgál."..,miért is??mindenki arra hazsnál egy adott autot amire akar.nem feltétlen arra amire való, amire tervezték.
szóval akkor akinek dízel 5öse van az mind családapa szerinted..aha..akkor nem fogyna a magyar népesség. ;)
igen magamét nézem.miért kiét kéne??tiédet?? :C :C .én nem jampizok.dinamikusna kedvem szerint közlekedek.te jampizol.mert huzatod 240ig mindig.
És mondom fu te mit lehagytál..aha csak nem tom egy 200lovas 1500+ kilos kocsira mit erőlködsz.nézz meg egy sportauto adatait és rájössza tiéd egy öreg középszerű szürke, de mindne érteleben "szürke" gépkocsi.Az hogy szerinted az e36 egy szakadt bmw a te bajod.mindamelett ebből a szakadtból si renegeteg van ami téged porba döngölne.
Remélem majd a 350d csodádat egy e36 fogja 1x elhuzni a szervízbe :P :P .a haverod is így járt a 330cd.velte írtad.valszeg te is ugy fogsz.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12791) MPowerPH válasza dragonfx (#12790) üzenetére


MPowerPH
félisten

Te hülye vagy, most már leírom. Ha az enyém szakadt akkor a Tiéd és más E39 -ek mik? Bazd, bontós darabok? LOL, ne járasd már így le magadat ember.
Mi erőlködök? Az a 200 lovas 1500+ kg-s kocsi majd mindenre elég. Ha akarom akkor elmegy 240 fölött is amíg ki nem fogy a tank, ha akarom, akkor eljárok vele 7 liter alatt is, mikor mihez van kedvem. Szóval az én autómról szálljál le egyenes ívben, már mondtam többször is. Majd akkor dumálj, ha a Tiéd is autó formát fog ölteni, nem egy lelakott lovaskocsihoz fog hasonlítani.
Az hogy Neked nem telik normális autóra nem az én hibám, lehet kicsit többet kellett volna tenni érte. A sok 30D tulaj nagy része valszeg egyetemet vagy főiskolát végzett emberke, akik a suli után a diplomájukkal eltudtak helyezkedni 6x annyi fizetéssel, mint azok akik technikusival vagy szakmunkással güriznek. Ha ezt nem tudod megemészteni, akkor nagyon sajnállak. Azt se tudod mit csinálnak azok, akik irodában végzik a munkájukat. Fogalmad sincs arról miből áll egy ilyen magasabb beosztás. Majd akkor dumálj, ha Te is eljutsz arra a szintre, hogy ezeket megtehesd. Bár ahogy nézem, attól nem kell félni, hogy valaha is erre sor kerül. Ha meg nem értesz hozzá, hogy működik a céges autó dolog, akkor ne dumáljál bele. Ha azt az állással együtt kapta akkor ne irigykedj, hanem csináld utána. Ha meg saját pénzből, amit megkeresett vett egyet, akkor valszeg félre tudott annyit rakni, kövesd a példáját. És apuka nem mindig áll az ember mögött, tanulni akkor is kell, és teljesíteni is, nem mindig azon gondolkozni, hogy kit oltsak le.

Te nem jampizol ember? Olvasd már el a blog bejegyzésedet, Te magad írtad, Tomics azért linkelte be.Abból árad a nagyképűség, és közben ugatsz azokra az emberekre akik rendesen dolgoznak, és így összejön nekik egy jobb autóra. Féltékenység és irigység, semmi más. Szóval szállj le rólam egyenes ívben, megint elkezdted a hülyeségeidet, írni sem tudsz, gondolkozni is elfelejtettél, vezetni sem tudsz, közben meg majd megpukkadsz az irigységtől. És az E36 -ra nem általánosságban mondtam, hogy szakadt, hanem az olyanokra, amik a nemtörődöm, gizdázós tulajaik miatt bontó közeli állapotba kerültek.

"szal jól érzem magam mert kemény gizda avgyok és akivel ma találkoztam leoltottma jó néga lyennek lenni...már csak egy 6 cylinder bíemví kéne sperrdifivel most kicsit csapatni turbó"

Ez a mondat mindent elmond rólad, ennyi vagy nem több.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#12792) dragonfx válasza MPowerPH (#12791) üzenetére


dragonfx
veterán

Sajnállak hogy nyugtatóznod kell magad, ugy látszik nem eléggé hat. ;)

Már megint elindult a topik rossz irányba látom, jobb ha ti irkáltok magatokban. ;) .de mint a példa mutatja az multkor sem sikerült nélkülem.hát sajnos így jártatok. :P

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#12793) saguaro válasza MPowerPH (#12791) üzenetére


saguaro
tag

Jah, valóban gőze nincs arról, mit beszél. :)
Egyik rokonom 6 éve végzett bécsben az építészeti egyetemen, ahova úgy jutott be, hogy mindig szorgalmas volt, illetve fizette a tanulmányait(apja meghalt kb 7 éves korában, anyja meg ápoló nő volt egy idősek otthonában, szóval nem rajtuk keresztül jutott be, hanem saját magának köszönhetően), azóta bécsben elég komoly építész állást kapott, ahol automatikusan jár neki két cégautó, egy G Merci a terepre járáshoz, meg egy E merci a tárgyalásokhoz. Vett egy szép házat, felesége van, lassan gyereke fog születni.
Ja, tipikus jampizós majom öltönyben, stb.... :U

Azt az 530i-t valamiért nem akarják eladni.
Mondta, hogy volt egy srác, 1 hete, aki azt mondta, ha az Ő autóját elviszik valamikor, megveszi. 2.450-ért. Mondtuk a kereskedőnek, hogy kp-ba leszámolunk elé 2.4M-t, mert számomra elvi kérdés, hogy ennél 1ft-al sem adok többet az autóért, de nem, az a srác megígérte a 2.450-et...
Mondom ok, akkor én most elmegyek, és máshol megveszek egy másik autót. Erre mondja, hogy oké, akkor sem adja oda.
Emiatt vagy egy ezüstszürke, kombi, dízel A6-os lesz, vagy az a Mondeo. :)

Az ember annyit ér, amennyit változtat a világon - Marlowe

(#12794) MPowerPH válasza dragonfx (#12792) üzenetére


MPowerPH
félisten

Tudod nehéz időszak van. Suliban gondok vannak a 'papírmunkával', a munka piszok nehéz, erre jössz megint a hülyeségeiddel. Még szép, hogy kiakad az ember. Van egy érzésem, hogy más is osztja a véleményemet, csak ők most nincsenek olyan stresszes állapotban, így levegőnek tudják nézni az ömlengéseidet.

Don't Tread On Me

(#12795) MPowerPH válasza saguaro (#12793) üzenetére


MPowerPH
félisten

Uh, ez azért durva. Autókereskedők... :( 50k -ba egyik se halna bele, nevetséges az ilyen, már találkoztam én is hasonlóval. Pedig tényleg piszok szép, és így szervizkönyvesen nagyon ritka darab ennyi km-el.
Ha már Mondeo... Miért nem nézel ugyan ezen modellen belül a 2.2 TDCi -t, Titanium X -ben vagy Ghia Executive -ben?

Don't Tread On Me

(#12796) aero. válasza MPowerPH (#12794) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Én nem sűrűn írok ide, mostanában meg úgy sehova, de el kell mondjam, hogy dragon most nagyon lejárattad magad. Ennyi hülyeséget egy kupacban, azért az már durva.

A kedvenc részem az volt, mikor elfogytak az észérvek (amik nem is voltak) és elkezdte fikázni a kocsid.

[ Szerkesztve ]

(#12797) Gebriel válasza MPowerPH (#12795) üzenetére


Gebriel
veterán

Ugyan így jártam én is ez egyik kiszemelt BMW-nél csak az magánszemély volt.. Mondom a tagnak 1 hét és itt vagyok a kp-val. Azt mondja jó. Ez volt pénteken. Hétfőn hív, hogy mégsem jó inkább eladja hitelátvállalással. Mondom neki én 100% ott vagyok a kp-val, nem, van jelentkező hitelre mondja. Ma megint láttam fent a hirdetését. Jól elvitték. ;]

Szerk: 323i automata menyit ehet meg pályán?

[ Szerkesztve ]

(#12798) urban racer


urban racer
senior tag

Sziasztok, jut itt még egy hely nekem is? :)) Igaz 3-4 hónap állás-építés után kruzingolhatok végre a géppel :DDD

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

(#12799) Tomics válasza urban racer (#12798) üzenetére


Tomics
addikt

milyen gép? képet is linkelj :K

PH! addikt since 2004

(#12800) urban racer válasza Tomics (#12799) üzenetére


urban racer
senior tag

e36 :D mit írjak még róla? [L:/dl/upc/2010-10/03/66038_mad8vq05jv36au1g_46744_1285782400.jpg](IMG:/dl/upc/2010-10/03/66038_mad8vq05jv36au1g_46744_1285782400.thumb.jpg)[L:/dl/upc/2010-10/03/66038_wtqz9smqatsvqv3i_46744_1285782602.jpg](IMG:/dl/upc/2010-10/03/66038_wtqz9smqatsvqv3i_46744_1285782602.thumb.jpg)(/IMG)[/L](/IMG)[/L]

"Egy mágus sosem késik, Zsákos Frodó. És korán se jön soha. Pontosan akkor érkezik, amikor akar."

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  BMW topik
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.