Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8040) scarbantia


scarbantia
aktív tag

Ezzel a hsz-el ide lettem küldve:

Sziasztok!

Remélem jó helyen járok, laptop LCD upgrade-el kapcsolatban lennének kérdéseim.
Sokat kerestem a témában, de mivel még sose csináltam ilyet, ezért több kérdés is felmerült, amikre a hozzáértők valószínű hamarabb tudják a választ.

Adott egy 15.4"-os laptop single CCFL háttér-világítású, 16:10-es WUXGA panelje van. (Thinkpad W500)
Szeretnék bele egy nagyobb színtérrel rendelkező panelt tenni. Sajnos nagyon szűkek a lehetőségek, lényegében két panelt találtam. Kérdés, hogy jók-e a W500-ba?

Az egyik egy dual CCFL-es panel, LP154WU2 (TLA2, TLB1, TLB2), 30 tűs csatlakozóval, 72%-os Color Gamut-al. (NTSC)

Amit tudok, hogy a dual CCFL-es pár mm-el nagyobb(3mm-el magasabb, és 0,8mm-el vastagabb), és dual CCFL-es inverter kell neki, ami általában szintén nagyobb egy kicsit méretben, de ebből sokféle van.

A másik egy RGB LED-es panel, LTN154CT04-D01, 50 tűs csatl, 100%-os Color Gamut. (ennél elég hiányos/pontatlan az adatlap)

A kérdésem, hogy össze lehet-e hozni ezt egy Thinkpad W500-al, ami gyárilag single CCFL-es, és 30 tűs csatlakozójú panelja van.

A LED-es jobban érdekelne a nagyobb színtér miatt, de nem tudom, hogy össze lehet-e hozni, van-e olyan kábel ami az alaplap és a kijelző között megfelelő adatátvitelt biztosít.

Eredetileg ezek a kijelzők a DELL Inspiron M4400-as gyári paneljei. Mindkét panel(30 és 50 tűs) ugyanarra az alaplapra rámegy.

RGB LED-es panelt, és hozzá való gyári DELL kábelt tudok szerezni. Kérdés, hogy ezzel a kábellel össze tudom-e építeni valahogy a Thinkpad W500-al, szabványos-e a csatlakozó, vagy egész más, stb. ? Az RGB LED-es panelből láttam 30 tűset(erest) is hirdetni, de szerintem elírás.

Ha valaki tud valami infóval segíteni, azt nagyon megköszönném :R , nagyon sokat túrtam már a netet, de elakadtam. Az RGB LED-es panel elég ritka, ezért kevés infó van róla a neten.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.