Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Mantin válasza szabonagyur (#20000) üzenetére


Mantin
aktív tag

oksa és az ssd méretét nem tudod véletlenül? :)
csak mert az Intel 520 9,5es a kingston V300 meg 7mm, és az Intelt szeretném csak nem tudom hogy belefér-e :D

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#20002) szabonagyur válasza Mantin (#20001) üzenetére


szabonagyur
félisten

Lényegében mindegy szerintem, nem találtam rá különösebb utalást: inspiron-15-3542-laptop_Reference_Guide_en-us.pdf

De amúgy ha meg van a gép már nézd meg a HDD típusát, talán HDsentinel a méreteket is kiírja.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20003) Mantin válasza szabonagyur (#20002) üzenetére


Mantin
aktív tag

megnéztem HD sentinelben és 7mm-es Seagate van benne :U

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#20004) szabonagyur válasza Mantin (#20003) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na ez ilyenkor jó kérdés... ennél a kérdésnél várj meg valakit akinek ez a gépe van esetleg SSD-vel, nekem a korábbi kiadásában 7mm-es van szintén SSD.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20005) Mantin válasza szabonagyur (#20004) üzenetére


Mantin
aktív tag

aha, értem
Hát még egy ideig ráér, mert az optibaykeret.hu-ról jan.5-ig nem lehet rendelni, más ilyen oldalt meg nem tudok.. :/

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#20006) HaKo


HaKo
aktív tag

Sziasztok!
Kérdésem lenne wifivel kapcsolatban.
Adott egy HP 4320s notebook Ralink rt3090-es wifivel.
Egy ideig a t-home által adott routert használtam ami kb 15Mbit/s-ot tudott wifin keresztül. Ezt lecseréltem egy Asus routerre. Ami már simán továbbítja a 30-as netemet. Telefonon viszi is a max sávszélt, viszont a laptop nem tudta. Elkezdtem játszani a driverekkel és felraktam több félét is, egészen addig amíg el nem rontottam :F a wifit. Alig csatlakozik, ha sikerül is akkor is nagyon lassú. Gondoltam újratelepítem a windowst és megjavul... de nem jött össze ugyanolyan rossz. Több routerrel is próbáltam és ahol a telefon tök jól megy a laptop szenved. Olyan helyeken is ahol eddig a laptop jó volt. Szóval tuti a géppel van a gond. Lehetséges hogy ilyentől tönkrement? Vagy csak pont így jött össze?
Lehet cserélni a laptopban lévő wifi kártyát más típusra vagy vegyek ugyanolyan típust ami benne van?
Esetleg lehet mégsem a wifi kártyám ment tönkre? Gondoltam az antennára is, de a csatik jól vannak a kártyán. Érdekes módon ha közelebb megyek a routerhez akkor jobb a wifi. De a windows kiváló jelerősséget mutat stabilan...
Előre is köszönöm a segítséget.

(#20007) Dell XPS válasza Louro (#19995) üzenetére


Dell XPS
veterán

Lehet sajnos LCD panel hiba is (sőt!), ezért érdemes alaposabban átnézni, illetve kizárni. Nem bonyolult elvégezni, user manual vagy egy YT -videó a segítségedre lehet. :)

Üdv, Dell XPS

(#20008) NEMO1968 válasza HaKo (#20006) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Lehet hogy a WiFi kártyáddal lett gond,ez véletlen egybeesés lesz.
Ha tudod,próbáld meg egy USB-s WiFi-vel úgy,hogy a gép kártyáját kikapcsolod.( eszközkezelőben tiltod)
Esetleg másik WiFi kártya kipróbálása a te gépedben,ill a te kártyád másik gépben.
Érdekes dolgokat tud mutatni egy haldokló kártya.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#20009) Mantin válasza szabonagyur (#20004) üzenetére


Mantin
aktív tag

Kivettem a gépből a HDD-t és lemértem: 7mm vastag, de van a végén egy távtartó szerűség, amivel olyan 1 centi vastag
ilyen esetben jó bele a 9,5-es és a 7mm-es SSD is? :)

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#20010) szabonagyur válasza Mantin (#20009) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mármint az is magasít rajta? Illetve nem kell visszarakni úgy látod?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20011) Mantin válasza szabonagyur (#20010) üzenetére


Mantin
aktív tag

igen, magasít rajta, és azon a magasítón van egy csavar amivel rögzítve van a HDD, szóval lehet mégis csak a 7mm-es jó bele amire akkor nyilván át kell valahogy varázsolni ezt a magasítót.. :/

[ Szerkesztve ]

GTX 1060 - Ryzen 3 1200@3,85Ghz - Corsair 3200mhz - ASRock AB350M Pro 4 - Cooler Master Masterbox Lite 5 RGB

(#20012) harkhon


harkhon
tag

Sziasztok!

Egy lenovo T61-esről lenne szó, és problémával találkoztam, hogy amikor ma be akartam kapcsolni a kijelzős nincs kép :o, a vinyó megy, ahogy hallom be is tölt, a fényerőt lehet állítani, de amúgy semmi, csak a fekete kijelző, van valami ötletetek, hogy mi lehet a baja/meg lehet-e javítani?

Előre is köszönöm!

P3dr0

Egészség legyen és térerő!

(#20013) szabonagyur válasza Mantin (#20011) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ezt sajna nem tudom, kellene valaki akinek ez a gépe van, esetleg neked kéne megnézni ekkora SSD-vel.
A fórumon keress rá alfa156 kollégára, hátha ismeri a gépet vagy meg tudja neked nézni, szerintem fog segíteni ;)

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20014) Tim82 válasza harkhon (#20012) üzenetére


Tim82
nagyúr

A VGA/D-Sub kimeneten külső monitorra dugva, azután elindítva van kép a külső monitoron?

Amúgy milyen videokártya van a T61-edben? Az Nvidia GPU-s T61 alaplapoknál előfordulhat, hogy elhullik a GPU.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20015) egykori


egykori
őstag

Sziasztok,
a laptop (Dell N5010) töltője tönkrement, és szeretnék venni hozzá egy másikat.
Kapható ~5000-ért Quoltec (lengyel) utángyártott, de kapható 14 000-ért gyári új - mindkettő 1 év garanciával.
Azt szeretném kérdezni, érdemes-e az utángyártottat megvenni az árkülönbség miatt, vagy nem, mert esetleg megbízhatatlanok?
Kérem, segítsetek, holnap valamelyiket meg kellene venni.
Köszönöm előre is a tanácsot. :R

(#20016) Dell XPS válasza egykori (#20015) üzenetére


Dell XPS
veterán

Használt gyári: ~ 5k-ért ? :)

Üdv, Dell XPS

(#20017) egykori válasza Dell XPS (#20016) üzenetére


egykori
őstag

Ez ajánlat, mint az utángyártott konkurense?

[ Szerkesztve ]

(#20018) Dell XPS válasza egykori (#20017) üzenetére


Dell XPS
veterán

Igen, relatíve ajánlat, mert segítünk jó döntéseket hozni a kérdezőknek. Nekem jelenleg nincs, de kapható több helyen is, és a gyári a legjobb döntés szvsz. :)

Üdv, Dell XPS

(#20019) harkhon válasza Tim82 (#20014) üzenetére


harkhon
tag

Az a baj, hogy most nem tudom sajna kipróbálni külső monitoron :S

egyébként Nvidia Nvs-140M vga van benne, ha esetleg ez szállt el akkor meg lehet javítani? vagy nem érdemes?

Egészség legyen és térerő!

(#20020) egykori válasza Dell XPS (#20018) üzenetére


egykori
őstag

Köszi!
Kár, hogy neked nincs, mert használtat teljesen ismeretlentől nem szívesen vásárolok.

Akkor inkább új gyárira voksolsz, mint utángyártottra? Nekem fontos a véleményed, mint szakemberé...

(#20021) Tim82 válasza harkhon (#20019) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem vagyok szervízes, szóval én nem tudom megmondani, hogy érdemes-e (nem tudom, milyen áron lehet), de meg lehet javíttatni.

Viszont a javítás is olyan, hogy lehet, hogy két hét múlva újra meghal a GPU, lehet, hogy évek múlva sem. Ha én lennék a helyedben és ragaszkodnék a géphez, Intel GPU-s T61 alaplapot keresnék és kicserélném, azok kis túlzással örök élet plusz egy napig elketyegnek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#20022) Dell XPS válasza egykori (#20020) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nagyon nehéz döntés, mert az utángyártott nem az igazi, a gyári pedig túl drága, ezért is ajánlottam a 'köztes' megoldást számodra.

Ő biztosan megfelő adaptert ad számodra: [link] vagy pl. Ő is: [link]

Üdv, Dell XPS

(#20023) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Üdv!

HP Probook 450G1 (Intel 4600 és AMD Radeon 8750 van benne Hybrid módban)
Win 8.1 64 bit
High Performance
Hybrid mode biosban kikapcsoláskor pedig CSAK az Intelt használja.

Nem tudjátok véletlenül, hogy HD film lejátszásnál hogyan lehetne használni a Radeont? Külső HDMI-re kötve a képet, csak az Intelt használja, és a Catalyst-ben nem lehet állítani, hogy a Radeon menjen, mert "locked mode"-ban van kompatibilitási okokból. Azért akarom a Radeont használni, mert talán több a beállítás, és az Intelnél olyan böszmeség van, hogy 1920x1080-as képet lövök ki TV-re, akkor kicsit nagyobb, pl tálca le van vágva félig. Kézzel lehet állítgatni, de az nem teljesen pontos. Meg a színek is olyan furák (ezt lehet állítgatni persze)... de az fix, hogy nVidia asztali gépes kártyáról gond nélkül 1:1-ben átment a kép állítgatás nélkül 24 hz-en, gondoltam a dedikált AMD kártyával menne, csak nem lehet használni.

Illetve még egy kérdés: Nincs fizikai gomb a GPU váltásra,... és programot sem találtam rá. Más gépeken van ilyen, manuális váltási lehetőség... nincs erre valami külső program?

[ Szerkesztve ]

(#20024) egykori válasza Dell XPS (#20022) üzenetére


egykori
őstag

Köszönöm, számomra egyértelmű lett az utóbbi hsz-edből - amiben eddig bizonytalan voltam -, hogy gyári új vagy eredeti. Közben kedves nejem - az ő gépéről van szó -, kimondta a verdiktet, hogy akkor neki inkább a gyári új kell. (A használt cuccoktól én is, de ő különösen ódzkodik.)

Úgyhogy megelégedéssel és köszönettel kívánok számodra békés, boldog új évet, de a többi fórumtársnak is, aki e sorokat olvassa! :R

(#20025) djBaree


djBaree
csendes tag

Sziasztok!! Most lehet hogy hülyeséget fogok kérdezni de nem tiszta ez az egész .. Van egy laptopom amin van eSata csatlakozó és van egy asztali gépem amiben van egy 500-as WD satás winyó ezt a kettőt egy ilyen kábellel igaz össze lehet kötni??? Vagy nem?? :)
http://www.bechtle.de/medias/zs1MbXoyqjeEsZf9CBYV58-30.jpg

(#20026) szabonagyur válasza Ren Hoek (#20023) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

Intel kártyával is milliméter pontosan lehet méretezni az asztalt, én is úgy szoktam, aztán profil ment és megvan a TV beállítása.
Jobb gomb asztalon és váltható rendszer konfigurálása, ezzel tudod szabályozni illetve ha átrakod teljesítmény centrikusra akkor is az AMD-t használja ha így állítod be.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20027) szabonagyur válasza djBaree (#20025) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

Valószínűleg ez így magában kevés, mivel az asztali 3,5"-os meghajtót sehogy sem fogja az 1 db USB árammal táplálni, ahhoz kéne még egy szár a USB portba...

Ez amit mutatsz inkább SSD vagy laptop HDD-hez való.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20028) matyi19


matyi19
őstag

Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok...
Packard Bell pew91 laptopnal, valami hiba miatt folyton újra indul.
Itt egy videó a róla.
Szerintetek mit kellene elsőnek cserélnem benne?

(#20029) djBaree válasza szabonagyur (#20027) üzenetére


djBaree
csendes tag

köszi a választ esetleg ezzel kábellel? ezt 3.5-eshez is írják
http://www.go-pc.hu/kabelek_139/sata_kabelek_149/power_over_esata_esatap_152/delock_esatap_12v__22_tus_sata_21__31_atalakito_kabel_05_m_12745

(#20030) szabonagyur válasza djBaree (#20029) üzenetére


szabonagyur
félisten

De ehhez oda is van írva, hogy ez speciális esata, pover over esata-t igényel, tehát írja, hogy egyesítve van benne az esata + usb, tehát tud áramot szolgáltatni neki.

Miért nem veszel egy külső házat és azt tudnád használni sima gép esetében is mindenféle esata bohóckodás nélkül?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20031) djBaree válasza szabonagyur (#20030) üzenetére


djBaree
csendes tag

külső ház alatt mit értesz ?? Külső winyón szeretnék így spórolni ha már itt az asztali gépben a winyó ha lehet azt szeretném használni a laposban... :)

(#20032) szabonagyur válasza djBaree (#20031) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ilyenek: [link] Tudod belerakod a vinyót, rá a tetejét és bedug a gépbe.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20033) djBaree válasza szabonagyur (#20032) üzenetére


djBaree
csendes tag

Köszi szépen :)

(#20034) matyi19 válasza matyi19 (#20028) üzenetére


matyi19
őstag

Senkinek, semmi otlete? :U

(#20035) Zotykoresz válasza matyi19 (#20034) üzenetére


Zotykoresz
csendes tag

Próbáld meg a bios resetet. Akkumulátor ki, töltőt húzd ki, az alaplapon lévő elemet vedd ki, majd fél percig tartsd lenyomva a bekapcsoló gombot.
Ha ez nem válna be akkor memória ki, egyeséve teszt hogy elindul e.

Nokia 7710 => Samsung Galaxy Mega 6.3 => Lenovo Phab Plus => ???

(#20036) matyi19 válasza Zotykoresz (#20035) üzenetére


matyi19
őstag

Sajnos, nem segitett a bios reset!
Es a memoriak is rendben vannak!

(#20037) Dell XPS válasza matyi19 (#20036) üzenetére


Dell XPS
veterán

HDD nélkül ?

Üdv, Dell XPS

(#20038) matyi19 válasza Dell XPS (#20037) üzenetére


matyi19
őstag

Azzal viszont igen, akkor valószínű a HDD-vel lesz a gond...
Mindjárt kipróbálom, az én laptopom HDD-vel

(#20039) harkhon válasza Tim82 (#20021) üzenetére


harkhon
tag

Köszi! én is ezen gondolkoztam, remélem sikerül megoldást találni,

Még egyszer köszi a segítséget!

Egészség legyen és térerő!

(#20040) Kbali válasza szabonagyur (#20026) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha biosban nem tiltod a dedikáltat, akkor a külső megjelenítőt mindig az integrált kártya fogja meghajtani

(#20041) szabonagyur válasza Kbali (#20040) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez lehetséges, bár sok gépnél nem tudod letiltani sem ezt a 2 VGA dolgot szóval kb mindegy is...

De továbbra is az Intel HD filmezés terén mindenre elég kell hogy legyen.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20042) Kbali válasza szabonagyur (#20041) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez utóbbit is tudom, mhd4500-on is már megy, itt inkább beállítani kellene jól, az is lehet, hogy a tv-n.

(#20043) Shanyy


Shanyy
csendes tag

Szép jó napot!

Az alábbihoz nagyon hasonló problémával küzdök.

Van egy hibátlanul működő egy terás HGST winchesterem, PC-be rakva megy, SATA-USB adapterrel (6+15 pines) PC-ről és notebookról egyaránt megy. Mikor viszont optibay-be rakom (6+7 pines), folyamatosan eltűnik a meghajtó, és addig nem hajlandó újre megjelenni, míg eszközkezelőben rá nem frissítek a plug-n-play eszközökre. Ha leállítom a Windows 7-et, kilépés után nem kapcsol ki a laptop, sötét képernyővel zúg tovább, világítanak a megfelelő gombjai.

A Hard Disk Sentinel szerint 0 volt a vinyó Ultra ATA CRC Error Count nevezetű számlálója, mikor megvettem. Ez a szám néhány nap próbálkozás után 543-ra emelkedett, és kizárólag az optibay-ben való használat során. A leírás szerint "tápegység vagy adatkábel hibára utalhat". Van az upgrade bay caddy-nek egy kapcsoló az oldalán, ami bár nem tudom mire jó, a problémát garantáltan nem oldja meg.

Van még valakinek hasonló tapasztalata optibay-es vinyókkal kapcsolatban? Lehet, hogy a ProBook UEFI-jében (vagy BIOS-ában, tudomisén' hogy hívják) kellene állítanom hozzá valamit, hogy jó legyen?

Üdv: Péter

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#20044) tremorsz1


tremorsz1
csendes tag

Sziasztok,a segítségeteket szeretném kérni.
Van egy LG lcd tv-m amit összekötöttem hdmi kábellel egy Asus k70ij lapossal.A tv-n és a laptopon is volt kép rendben ahogy kell,a laptop aksiról ment,ami már nem igazán bír 5 percnél többet,le is merült így elment a kép a tv-ről is.Mikor a tápot bedugtam a konnektorba, szikrázott egyet és se kép se hang továbbra sem bekapcsoláskor,a laptop nem akar elindulni,mintha a vinyó felpörögne de ennyi ezt ismétli,de még ez haggyán a tv sem akar bekapcsolni:bedugom a konnektorba világít is de semmi reakció.Ahogy utána olvasgattam a szikrázás csatlakoztatáskor teljesen normális,de lehet oka annak hogy se a laptop sem a tv nem reagálja túl magát?Kaphatott túlfeszt vagy ilyesmit ami miatt elszállt benne valami mindkettőben?A hdmi kábelen keresztül elszállt volna a tv-ben is valami?A winyó is tönkre mehetett a laposban?Sok minden van rajta,ezeket meg lehet menteni?Linkeltem képet a laptopról:amikor megpróbálom bekapcsolni akkor a bekapcsoló gomb világít és a gomb bal oldalán lévő három ledből a két lakat ledje világít,az egyiken egy 1-es van,a másikon pedig egy A betű,valamint világít még a tuch pad alatti ledekből az izzó formájú.A bekapcsoló gomb és a 3 led amit írtam ezek egyszerre villognak kb 5mp-enként zölden.Valakinek valami ötlete?
Segítségeteket előre is köszönöm!

(#20045) szabonagyur válasza Shanyy (#20043) üzenetére


szabonagyur
félisten

hello

2 adat kimaradt, milyen caddy és milyen probook?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20046) Shanyy válasza szabonagyur (#20045) üzenetére


Shanyy
csendes tag

Szervusz!

HP ProBook 650 G1, és bár régen rendeltem, de szerintem ez a caddy lesz az.

EDIT: Vagy inkább ez. Ilyen olcsóbb fajta volt szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#20047) szabonagyur válasza Shanyy (#20046) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez simán lehet Caddy hiba vagy csak a széria nem szereti.. Dellnél is volt egy egész nagy évad amikor nem szertték a Caddy-t csak hasonló módon mint neked.

A nem tud kikapcsolni dolog az Caddy függő amúgy vagy az mindig előjön?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#20048) Shanyy válasza tremorsz1 (#20044) üzenetére


Shanyy
csendes tag

Amit leírsz az valóban túláram okozta problémának tűnik. A laptopon nagyon valószínű, hogy elszállt az alaplap, akkor szoktak így villogni.

Az, hogy a TV sem indul, az viszont jóval nagyobb problémára mutat - szerintem a lakásodban a hálózati ellátással van valami nagyobb gubanc. Hasonló problémám akkor volt, amikor egy szobán belül két különböző fázison voltak a konnektorok, így két konnektort használva a berendezések közt simán volt 400 V a szükséges 230 helyett. Jócskán rá tud tenni a problémára, ha földelés sincs megfelelően bekötve a lakásba, vagy a konnektorokba. A helyedben kiméretném egy villanyszerelővel, hogy be van-e kötve minden megfelelően, aztán meg lehet menni a biztosítóhoz.

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#20049) Shanyy válasza szabonagyur (#20047) üzenetére


Shanyy
csendes tag

Csak ha az optibay-ben a vinyó van bent. A DVD meghajtóval minden működik rendesen.

Remélem nem szériahiba, mert direkte úgy reklámozták ezt a szériát, hogy lehet bele tenni plusz HDD-t... Úgy néz ki a kínai bóvli caddy átka lesz ez az egész. Lehet ki kéne próbálnom egy márkásabbat valamelyik számtech-boltban. :)

Van a közízlés, és van, akinek van ízlése.

(#20050) szabonagyur válasza Shanyy (#20049) üzenetére


szabonagyur
félisten

Így reklámozták? Hol? Amúgy nem biztos, hogy a kínai bóvli oka ez... A Dell 3537/3737/5535/5737 szériánál pl. minden gépnél ilyen volt, hogy eldobálja a HDD-t. Ott is voltak különböző elméletek, hogy csak 500 gigással megy jól vagy csak egyik márkával...

Abba a probookban nincs m.sata mondjuk SSD-nek?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.