Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) Geby


Geby
tag

Rendeltem egy Acer notebookot valamint a 4GB ram mellé még 4-et. De kicsit elnéztem a listát és valami DDR3L-et sikerült rendelni. Vajon jó lesz az nekem vagy szívni fogok vele ?

(#19002) NTonee válasza Geby (#19001) üzenetére


NTonee
veterán

Ha leírtad volna, hogy pontosan milyen acer gépről van szó, akkor egyértelmű választ kaphatnál. Így csak annyit tudok segíteni, hogy ha új gépről van szó, akkor valószínűleg DDR3L kell bele.

[ Szerkesztve ]

(#19003) doki026


doki026
tag

sziasztok
segítséget szeretnék kérni tőletek vetem egy hp pavilion 17 e020sq laptopot windows 8 operációs rendszer volt rajta denekem nem tetszet es felraktam egy win 7 de seholsem találok hozá lan és wifi drivert !!! légyszi valaki segítsen küldjön már valaki egy linket ahonan letudom szedni !!! :R :R

(#19004) guti86


guti86
tag

sziasztok, lehet, hogy nem teljesen jó helyre írok.
Van egy hp 2530as gépem és ezt szeretném összekötni a tv-mmel.
a laptopon csak vga van, a tv-n meg hdmi és scart.
milyen kábelt vegyek hozzá?
köszi

(#19005) w.miki válasza guti86 (#19004) üzenetére


w.miki
veterán

átalakító szett + hdmi kábel

(#19003) doki026: Ha HP oldal nem segít, akkor google-zni kell, ez alapján

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#19006) guti86 válasza w.miki (#19005) üzenetére


guti86
tag

köszi, remélem működik is ez a cucc, nézegettem még anno hasonlót.
van is személyes tapasztalatod ilyennel?

(#19007) Maksifül válasza kali (#18967) üzenetére


Maksifül
senior tag

Az alaplapi hangkártya legyalulása és újratelepítése megoldotta a problémát. Köszi a segítséget!

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#19008) spammer


spammer
veterán

Vettünk egy használt HP 6910p-t (laptopsystem.hu), de a kijelzőt látva legszívesebben sírnék. Gyenge fényerő, fehér helyett tiszta sárgás a világítása. Mellérakva egy kb. azonos korú consumer lenovo c200-at úgy tűnik, mintha a lenovoban ledes kijelző lenne (ekkora a minőségkülönbség). Ezekben a régi HP-kban mind ilyen retek kijelző van vagy csak mi fogtunk ki egy haldokló példányt? :( Rossz ránézni. :O

szerk: a kijelző alján kb. fél centis sárgásodás van teljes szélességben. Ez gondolom akkor döglődik, nem?

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19009) Kbali válasza spammer (#19008) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem tudtátok a helyszínen megnézni? Sajna normális kijelző alig-alig van notebookban. Anno én akkor használtam ezt a típust, mikor megjelent (talán 2007-ben), akkor nem volt gond a kijelzővel.
Ha nagyon gyengének találod, akkor vidd vissza, keressetek Alfával olyat, aminek még jobb állapotban van a kijelzője. Sajna a CCFL-es kijelzők szépen tudnak öregedni, olyan jelenségeket produkálva, amit írsz. Van olyan hiba, ami javítható, de olyan is, amit ilyen öreg gépben már nem érdemes.

(#19010) 0xmilan


0xmilan
addikt

Jelenleg van egy 4GB 1600MHz CL11 memória modulom. Egészen pontosan egy SK Hynix HMT351S6CFR8C-PB. Emellé vennék még egy ugyanilyet, persze nem a márkát illetően.
A kérdésem, hogy mekkora eséllyel működne a régi és az újonnan vásárolt modul dual channel módban?
Illetve Budapesten melyik boltot és melyik gyártót ajánljátok?
Ezeket néztem ki: egy kettő. Vélemény?
Akkor is van elállási jog, ha nem neten veszem? (arra az esetre ha nem menne a dual ch)

(#19011) spammer válasza Kbali (#19009) üzenetére


spammer
veterán

Nem pestiek vagyunk, és sajnos nincs ismerős sem, akit el tudnék küldeni egy személyes megtekintésre. :(

Csak hogy szemléltessem a problémát (sima fehér háttérrel, böngésző full screenben): [link] [link] [link] (Kicsit nyilván csalóka a fénykép, de a különbség azért látszik).

Balra egy Lenovo 3000 C200, nagyjából azonos korú, tehát sok-sok éve megy minden gond és a kijelzője azóta is teljesen jó állapotban van (és volt használva a gép, minden nap). Nem számítottam arra, hogy egy üzleti notiban ennyire gyenge kijelző van. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19012) Vermilion69 válasza spammer (#19011) üzenetére


Vermilion69
aktív tag

Azt a rohadt... :F olyan kellemes pergamen színű.. én ilyet még nem is láttam..

(#19013) Geby válasza Geby (#19001) üzenetére


Geby
tag

Erről a gépről van szó [link]

(#19014) #33101952


#33101952
törölt tag

Üdv!
Adott egy notebook, márkája HP. Egy Intel hd és AMD 7600M sorozatú gpu-val rendelkezik.
A kérdésem az lenne, hogy ha felteszem az amd-hez a drivert akkor azt a gyártói oldalról vagy az amd oldalról tegyem fe? Az amd oldalon lévő az aktuális legújabb driver.

A második dolog, ha fennt van a driver akkor a programoknál be kell állítsam, hogy melyiket használja a noti vagy saját maga kiválasztja?

Windows 8.1 op.

(#19015) szabonagyur válasza #33101952 (#19014) üzenetére


szabonagyur
félisten

hali

AMD oldalról ne mert nem támogatott a külső driver használata, ahogy Intel külső sem. vagy használod a HP megoldást vagy vannak az AMD-nek fixed kiadású meghajtói, azok már frissebbek és egyesek szerint jól is mennek.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19016) Gesta28 válasza Dell XPS (#18992) üzenetére


Gesta28
tag

Én is ezen töprengek, mert elképzelhető, hogy ilyen is van a háttérben. Viszont azt nem tudom, hogy egy ventilátor tisztítás mennyit segítene a csökkenésben? Elvégre abban is lehet valami.
Nem tudom honnan lenne érdemes thermal pad-hoz jutni, nem vagyok egy nagy hozzáértő. :)

(#19017) NTonee válasza Geby (#19013) üzenetére


NTonee
veterán

Az Acer weboldala egyértelműen írja, hogy DDR3L kell neked, tehát jót vettél.

(#19018) #33101952 válasza szabonagyur (#19015) üzenetére


#33101952
törölt tag

Akkor a HP oldalról telepítsem a drivert és gondolom az auto update-et lőjjem ki, mert lefrissiti a legújabbra.

(#19019) szabonagyur válasza #33101952 (#19018) üzenetére


szabonagyur
félisten

Milyen auto update-re gondolsz? Ha a HP-ra az csak olyat szed le ami a HP oldalon kint van és jó. AMD-nek meg nincs updateja.

Ha a Windows Update-ra gondolsz ott csak annyit tegyélt, hogy elrejted az Intel meg AMD-t, kikapcsolni nem kell.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19020) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Fujitsu LH532 adaptere búg, zörög. Eléggé idegesít amikor csend van. A gép még garanciális, de ezzel kiröhögnek. :D Ebay-ről érdemes adaptert rendelni? [link] Itthon jóval drágább.

szerk.: Közben találtam olyat, mint amilyen a gyári, csak ez jóval drágább.[link]

Előre is köszi. :)

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#19021) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
adott a helyzet, hogy ebayrol rendeltem egy 54mm expresscard usb3.0 bovito kartyat. persze azelott rendeltem, hogy beszereztem a laptopom , latitude e5410, es persze kiderult, hogy a slot az bizony 54mm de 48pines, azaz a cardbus vagy pcmcia vagy mi a fene...szoval kerdesm, hogy van.e valami adapter vagy mit lehet tenni?
udv
b.

(#19022) Tim82 válasza bazsimano (#19021) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nincs olyan adapter, amivel 54 mm-es Express Card-os bővítőkártyát tudnál használni PCMCIA/Cardbus foglalatban. 34 mm-es EC-hez van ilyen.

Másrészt a PCMCIA/Cardbus vezérlő adatátviteli sebessége finoman fogalmazva nem elég ahhoz, hogy az USB 3.0 az elvárt sebességen működjön. Ha működne adapterrel a dolog, akkor sem USB 3.0 sebességen.

Latitude E5410-ből volt EC-s és Cardbus-os változat is, elképzelhető, hogy EC foglalatot lehet bontottan szerezni és beszerelni a notidba, de ezt majd nálam a Dellek terén járatosabbak megmondják neked.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19023) Tim82 válasza spammer (#19011) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem az üzleti laptopok kijelzőjével van baj általában, a konkrét 6910p kijelző van agyonjáratva. A sárgulás oka a rengeteg üzemidő magas fényerőn, hőhatással jár, ettől sárgult el a kijelző külső rétege. Lehet cserélni a kijelzőt, illetve - talán - a külső réteget is, ha jól tudom (megkérdeztem korábban hasonló esettel kapcsolatban ilyesmivel foglalkozó szervizes fórumtársat), de utóbbit nem hiszem, hogy sok szervizes vállalná szívesen.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19024) Geby válasza NTonee (#19017) üzenetére


Geby
tag

Köszönöm. :R

(#19025) ati012 válasza Tim82 (#19023) üzenetére


ati012
senior tag

Még fénycső cserét SE szivesen!

(#19026) spammer válasza Tim82 (#19023) üzenetére


spammer
veterán

Köszi az infót! :R Thinkpad R61-ről tudsz valami infót mondani? Annak vajon tartósabb a kijelzője? (Laptopsystem.hu-tól van a HP, és cserélni kellene valamire).

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19027) bazsimano válasza Tim82 (#19022) üzenetére


bazsimano
őstag

koszonom a valaszt! akkor lehet ellatogatok a dell topicba ha van ilyen es ott is felteszem a ekrdest! :)
koszonom megint...max buktam 1800hufot ...ez van

(#19028) Vermilion69


Vermilion69
aktív tag

Sziasztok!

Szerintetek egy i5-4210U megér kb. 17ezerrel többet, mint egy i3-4005U-s procival rendelkező noti?

Köszi!

(#19029) Kbali válasza spammer (#19026) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az is ugyanilyen régi modell, lehet ugyanilyen baja. Nem tudsz elmenni személyesen megnézni? Esetleg egyezkedni az eladóval, hogy a kiszemelt gépről lőjön hasonló képet bekapcsolva?

(#19030) spammer válasza Kbali (#19029) üzenetére


spammer
veterán

Sajnos nem pesti vagyok, ismerős sincs, akit el tudnék küldeni megnézni. :( Kérek majd fotót róla, remélem meg tudják oldani, nem szeretnék befürödni újra. :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19031) Tim82 válasza spammer (#19026) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nem hiszem, hogy sokban eltérne a 6910p-től (még az is lehet, hogy ugyanazt a típusú panelt teszik bele, ha 14" wide az az R61).

De szeretném leszögezni: a 6910p-d extrém eset, nem szoktak ezek a panelek ennyire elhasználódni.

Amúgy CCFL háttérvilágítás, matt TN panel, csodát nem kell várni, de ha megkímélt, hozhatja a C200 szintjét. Ha van belőle 1280*800-nál nagyobb felbontású (14"-nél 1440*900-as, 15,4"-nél 1680*1050-es), azt válaszd, általános tapasztalat Thinkpad-eknél, hogy a nagyobb felbontású kijelzők kicsit jobb minőségűek.

Ha Nvidia Quadro-s az az R61, én nem ajánlanám a megvételét, a videokártya az átlagnál magasabb hibaszázalékkal hullik el. Intel X3100-zal meg elketyeg az örökkévalóság + egy napig.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19032) Dell XPS válasza 0xmilan (#19010) üzenetére


Dell XPS
veterán

99%, hogy fog működni a DC, és Kingston modul tűnik jobb választásnak. Nagyon-nagyon ritkán előfordul, hogy különböző márkája modul használatakor inkompatibilitási problémák lépnek fel, én inkább ettől tartanék, de hansúlyozom erre nagyon kicsi az esély (2%). Természetesen azonnal kicserélik ha valamilyen hibát, rendellenességet észlelsz, korrekt, jó hírű céget néztél ki. Ha Hynix-t teszel mellé az sem rossz választás.. :)

Üdv, Dell XPS

(#19033) spammer válasza Tim82 (#19031) üzenetére


spammer
veterán

Konkrétan ez az R61. 15" 1280x800, X3100-as. Elég lenne ez is, csak ne legyen döglött kijelző, C200 szintje bőven vállalható lenne. Megérdeklődöm náluk, ha nem megfelelő, akkor maximum sztornó az egész és nem kísérletezek ilyen régi gépekkel.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#19034) Dell XPS válasza Gesta28 (#19016) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ha valami van/lenne a háttérben akkor szerintem a chipset hőelvezetése nem tökéletes, nehezen, lassan történik a hőátadás (már ki van száradva a thermalpad (?), így egyre jobban melegszik az alaplap, ezáltal a merevlemez is. Nagyon pici, vékony, hatlapátos ventilátor van benne, nem lenne ilyen hőmérséklete terhelésen a processzornak ha "bármi" gond is jelentkezne.

Pár sorral feljebb írtam erről, szerintem Ebay-en keréssél megfelelőt hozzá mielőtt megbontod, ellenőrzöd. :K

Üdv, Dell XPS

(#19035) Járókeret


Járókeret
senior tag

valaki azt meg tudja mondani,hogy miért fossa összemagát a gép és vagy a rendszer ?
Z510 intel procival.
telepítek egy játékot és mellette SEMMIT nem lehet csinálni. a proci 20%-on pörög, memória 60% foglalt.
hogy van ez ??? a szokásaim nem változtak csak lett egy új gépem aminek 2-3X gyorsabbnak kéne lennie. erre rosszabb mint volt. elvileg HDD probléma nincs. win8.1 64bit 2 hete raktam újra. :Y :W :Y
:R

(#19036) Dell XPS válasza Járókeret (#19035) üzenetére


Dell XPS
veterán

Windows forrás ? Nézzél egy olyan ISO-t amiben nincs semmi integrálva, gyanúsan erre mutat a probléma. Jó gépet választottál, sokkal erősebb, és nem szabadna ilyen jelenségekkel találkoznod. Elképzelhető még driver hiba is természetesen, de ez lenne a legfontosabb, mivel olyan problémákat generál (és nem lesz megoldása), amivel több hétig is el lehet lenni. :)

Nem véletlen, hogy tengernyi helyen letölthető a média, és nem történik semmi hivatalosan, megvan ezzel a céljuk.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#19037) szabonagyur válasza Járókeret (#19035) üzenetére


szabonagyur
félisten

HDD ennyire lassú, szóval HDD probléma.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19038) Járókeret válasza Dell XPS (#19036) üzenetére


Járókeret
senior tag

nem integrált semmi extrával. win8.1-ből már csak olyan van, amibe benne van mind és a telepítésnél kiválasztod hogy melyik menjen fel (nálam enterprise).

a lassulás amúgy csak játék telepítés alatt történik. de olyankor megfagy a start menü, lefagy a chrome...

(#19039) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Sziasztok, ismerősöm notebookjához kéne segítség:

"Nagy a bajom.
Van egy HP 650 laptop.
kb 2-3 éves. Eddig kifogástalanul működött.
intel b830 1,8GHz processzor volt benne, 6gb rammal.
Mai napon váltottam i3-3120M 2,5 GHz processzorra.
Az elején remekül ment. kb 30 percig. Azóta kikapcsol ezen időközönként.
Elég ha altatom egy pillanatra, 20 perc után, újra 30 percig jó.
Nem melegedés miatt. Proci 45c körül.
Még nem teszteltem minden eshetőséget, gondoltam írok, hátha van már valakinek megoldása.
Biost frissítettem."

Fórumokból mintha valami olyasmit vennénk ki, hogy "bios check" miatt van ez. Esetleg nem jelente megoldást, hogy ráraknánk azt a BIOS-t, ami ugyan ehhez a HP 650 típushoz van csak az említett i3-as procival? (Mert kapható ezzel, tehát elvileg kompatibilisnek kell lennie)

Vagy ilyet szigorúan TILOS csinálni, és téglásíthatjuk vele a gépet? Legrosszabb esetben full alaplapcsere?

(#19040) Dell XPS válasza Járókeret (#19038) üzenetére


Dell XPS
veterán

Továbbra is a rendszert tartom hibásnak a leírásod alapján, de nézz rá, ellenőrizd a merevlemez állapotát.

Üdv, Dell XPS

(#19041) Dell XPS válasza Ren Hoek (#19039) üzenetére


Dell XPS
veterán

Melyik chipset van az alaplapon, Intel HM70? Ez esetben core i proci "csak" 30 percig fog menni, utánna kikapcsol ! :K

Üdv, Dell XPS

(#19042) Ren Hoek válasza Dell XPS (#19041) üzenetére


Ren Hoek
veterán

Köszi a választ, valószínűleg ez lesz a gond :(

Semmiképpen sem lehet unlockolni valahogy?

(Utánanéztem, ez sajna ilyen. Intel szemétsége ez a mesterséges lock)

[ Szerkesztve ]

(#19043) Dell XPS válasza Ren Hoek (#19042) üzenetére


Dell XPS
veterán

Sajnos nem! :( Többen is szerették volna ezt meglépni (Samsung, ASUS, stb), de amelyikben ez a vezérlő van azt nem lehet bővíteni, illetve igen, de 30 percenként újra kell indítani. Kárt nem okoz, csak ilyen jellegű kellemetlenséget. Nem tudom a pontos okát (nagyok sok verzió terjed..), de nem hinném, hogy BIOS szinten van korlátozva, talán ezért sem találni a megoldást erre a kérdésre.

Üdv, Dell XPS

(#19044) Dell XPS válasza Dell XPS (#19040) üzenetére


Dell XPS
veterán

Kimaradt: feladatkezelőben, párhuzamosan külön ablakban meghajtó terheltséget is teszteld légy szíves azon programok alatt ahol a fagyás jelentkezik (!).

Lehet oka és visszafoghatja a gépet a meghajtó (is), de nem ennyire szélsőségesen, arról nem beszélve, hogy nem egyszer találkozom olyan HDD-vel, amiről azt hittem SSD-vel van szerelve.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#19045) draco31


draco31
veterán

ASUS X501A típusú alaplapot hol lehet venni? Nem találok keresővel.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#19046) Willie


Willie
őstag

Sziasztok!

Én is elgondolkoztam azon, hogy egy kicsit felturbózom a notebookomat.

Egy Fujitsu LH532-t nyúzok, HM76 chipsettel van szerelve. Jelenleg egy Sandy i3-2328M van benne, ezt szeretném egy Ivy i5-re kicserélni. Mit gondoltok a dologról? Sokat jelentene teljesítményben? Mennyivel forogna többet szerintetek a ventilátor, az akkumulátor idő hogyan változna - nőne vagy csökkenne? Ezeket a típusokat néztem: i5-3210M, i5-3230M - esetleg van más Magyarországon kapható i5-ös processzor?
Az i7 felesleges lenne, igaz? A gépem hűtésének szerintem sok lenne, bár eszerint a táblázat szerint szereltek ilyen gépet i7-tel is.

A benne lévő RAM-ok órajelét hirtelen nem tudom megmondani. Egy gyári 4 gigás van benne illetve egy 2 gigás modul, amit ajándékba kaptam a vásárláskor. Annyi biztos, hogy nem mennek 1600MHz-en, mivel a mostani processzorom maximum 1333MHz-en tudja kezelni azokat. De ha nem 1600-as, akkor tennék bele egy mondjuk 8 GB 1600 MHz-es órajelű modult.

Kicsit az tart vissza, hogy még majdnem 2 évig garanciális a gép. De ha bármi lenne, akkor visszateszek bele mindent úgy ahogyan volt. Már volt szétszedve takarítás illetve pasztázás miatt. A processzort is ki lehet venni garanciavesztés nélkül bár ezt eddig még nem tettem meg. De annyi biztos, hogy semmi matricát nem téptem eddig fel, a processzort rögzítő keretnél sincsen semmi olyan.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Üdv.

[ Szerkesztve ]

(#19047) Járókeret válasza Dell XPS (#19044) üzenetére


Járókeret
senior tag

külön programmal nem mértem,de a win 8.1 feladatkezelője méri a merevlemezt is és az 100%-on pörgött olyankor. az gond ?

(#19048) szabonagyur válasza Járókeret (#19047) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha olvastad én ezzel kezdtem, lassú a HDD, ennyit bír, nekem is ez volt.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#19049) 0xmilan válasza Dell XPS (#19032) üzenetére


0xmilan
addikt

Crucial volt minél előbb megvenni, szóval a crucialt rendeltem még mielőtt válaszoltál. Az új modul 1.28 voltot kap - pedig elvileg tud 1.5-t is -, míg a Hynix 1.5-ös. Ebből gondolom nem lesz gond. Illetve a Crucialnek nincs 380MHz-es frekvenciaszintje, ami a Hynixnél a legalsó, de ezt valószínűleg nem is nagyon használja. CPU-Z szerint Dual a Channels, szóval szerintem minden OK. Köszi a megerősítést.

(#19050) J.G.


J.G.
csendes tag

Sziasztok! Notebook-om egyik napról a másikra elkezdett furcsa hangon kattogni. (arról a részről jön a zaj ahol fújja ki a levegőt)
Szerintetek mitől lehet? Felvettem a hangját, nagy az alapzaj de azért hallatszik, hogy mire gondolok. [link]
HDD sentinel 100%-ot ír a winchesterre. Hőmérsékletet is megnéztem, de az is rendben volt, ugyanúgy csinálja a dolgát, viszont nagyon idegesítő.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.