Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7151) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Üdv. egyik ismerősöm vett egy HP Pavilion Sleekbook 15-b003sh típusú lapost, namost W7 kerülne rá, de HP szerint nincs hozzá driver. W8-ast beszipkázza?

Illetve ez alapján csináltam USB-s W7-et, mégsem akar róla bootolni, pedig be van állítva. Mégcsak F12-es Boot menü sincs. :(

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#7152) KaiotEch válasza KaiotEch (#7151) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Vagyis van boot menü, de ócska HP által kreált amiben DOS-t és HP Documentumokat tudok csak választani. Namost le kéne takarítanom a vinyót? Gondolom arra van rárakva.

(#7153) hossszú


hossszú
őstag

Toshiba A100-003-as notiba bedöglött a vga, egy ilyen ATI-val működne? :B :F

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7154) flash-


flash-
veterán

ha az ember megbízható jó notebookot szeretne 150-200 ezer forint körül akkor melyik márka(tipus) az ajánlott?
ill melyik kerülendő?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7155) Impressa válasza flash- (#7154) üzenetére


Impressa
őstag

Erre azt tudom neked mondani, mindenki arra esküszik, ami évek óta működik nála. Mindegyik márkánál kifoghatsz egy "Pénteken" összerakott gépet ;] Nekem a HP nagyon bevált ( 3év ) , Asusra sincs panaszom (2 ill. 4 és 6 év ), de most épp Lenovo van (1éve), szoftveres gondon kívül nem volt vele problémám, jahh a vinyócserét kivéve. :)
De pl. az Acert nem szokták ajánlani, pedig az is van a családban 2,5 éve hibátlanul működik. Soha nem volt takarítva és pasztázva se. :D

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#7156) flash- válasza Impressa (#7155) üzenetére


flash-
veterán

munkahelyen acer 4810T-t használok(és szeretem),nekem otthon van egy 6 éves hp nx6310,amivel nemrég kezdtek problémák lenni(hingék megadták magukat..) de mégis érdekelne hogy mely márkák melyeknél kevesebb a problém.

olcsó lenovók is megbízhatóak?vagy kerülendők?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#7157) Impressa válasza flash- (#7156) üzenetére


Impressa
őstag

Lenovo g580AH most a legnépszerűbb az olcsóbb kategóriában, vegyesen vannak visszajelzések ezzel kapcsolatban is, de ettől függetlenül mindenki szereti a gépét. Az egyik legjobb ár/teljesítmény aránnyal rendelkező gép a piacon.

de mégis érdekelne hogy mely márkák melyeknél kevesebb a problém. erre nem tudok neked válaszolni, de remélhetőleg, aki jártasabb ebben a témában, mond vmi biztosabbat is :U

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#7158) Hunork válasza Dell XPS (#7144) üzenetére


Hunork
veterán

Szia!

Oké, hétvégén szakítok rá időt! De a fura, hogy terhelés alatt nem indul újra, csak üresjáratban...azért ez érdekes, hiszen terhelve vannak terhelve a hw elemek... :K De majd szólok, hogy mi lett az eredmény!

"Semmi ok nincs rá,hogy a jó miért ne diadalmaskodhatna éppolyan gyakran,mint a rossz. A győzelem mindig szervezés kérdése. Ha vannak angyalok,remélem,úgy szervezkednek,mint a maffia." K. Vonnegut

(#7159) #94477440


#94477440
törölt tag

Sziasztok!
Apum tegnap vett egy lenovo z585-öt magának. Minden szupi, nagyon f*sza gép. Viszont mikor particionálni akarta, meglátta hogy van 4-5 200-1000 megás partíció. Nagyon böki a csőrét, hogy ott vannak, azokat ki lehet törölni? :)

(#7160) Hunter2 válasza hossszú (#7153) üzenetére


Hunter2
addikt

fizikailag más a toshibában a kártya, bele tudod tenni a foglalatba , talán képet is ad de nem megy rá a hűtés és nem fogod tudni összerakni a gépet.

(#7161) Hunter2 válasza flash- (#7156) üzenetére


Hunter2
addikt

az olcsó lenovok kaszni ügyileg egy rakás sza*al egyenlők sajna.

(#7162) hossszú válasza Hunter2 (#7160) üzenetére


hossszú
őstag

Értem, akkor milyen kártyák között keresgélhetek ami 100%-ig belepasszol?

„A kutya az egyetlen a világon, aki jobban szeret téged saját magánál.” Darwin

(#7163) Hunter2 válasza hossszú (#7162) üzenetére


Hunter2
addikt

neked ilyen kell: [link]

(#7164) Ruszki válasza #94477440 (#7159) üzenetére


Ruszki
senior tag

Üdv!

Azok ha jól sejtem gyári partíciók és DRIVER-ek vannak rajta!De nem vagyok benne biztos!Nézd meg mi is van rajta pontosan!

Üdv, Ruszki!

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#7165) DJ. Ru$y válasza #94477440 (#7159) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

Rejtett partíciók láthatóvá kell őket tenni, betűjelet adni nekik és akkor meg tudod nézni, hogy mi van rajta.

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

(#7166) szaporv válasza szaporv (#7129) üzenetére


szaporv
tag

Senki többet? :))

hp Elitebook 8540p

(#7167) Flickering


Flickering
aktív tag

Üdv.

Olyan problémám lenne, hogy ma lettem egy Lenovo G580ah tulajdonosa, feltelepítettem a win8-at. Hozzá csak win7-es dvd-t adtak, megpróbáltam arról feltelepíteni a WLAN drivert, de nem jártam sikerrel. Letöröltem a drivert és a honlapról (64 bit win8) letöltöttem egy drivert a Wlan-nál, de még mindig nem érzékeli az otthoni wifi-jelét..mit tegyek?

Azt írja, hogy "gond van az adapterrel, nincs telepítve illesztőprogram!"

[ Szerkesztve ]

(#7168) albi31 válasza hossszú (#7162) üzenetére


albi31
senior tag

de én biztos nem vennék 20-n ezer Ft-t egy olyan kártyát,amire még 6hónap garanciát sem adnak,mert tudva levő,hogy az Nvidia 6000,7000,8000 sorozatának javíthatósági rátája a béka segge alatt kicsivel!

(#7169) medium84


medium84
aktív tag

Üdv!

Adott egy Lenovo G575 noti, ami azt produkálja, hogy a kijelzője csak feketén "világít". Tehát működik, funkció gombbal ki-be lehet kapcsolni, de a fekete képen kívül mást nem mutat. Ellenben VGA-n monitorra kötve minden OK.
Ötlet, hogy mi lehet a baja?
Winfos újratelepítés megvolt, nem történt változás.

(#7170) bvvitya


bvvitya
aktív tag

Segítségre lenne szükségem egy laposnál.
Még nem találkoztam ilyen hiba jelenséggel
Az alany egy Dell D610

Ezt jelzi ki bekapcsoláskor és nem reagál az fn-X billentyűzet kombinációra.

F1-re ez történik

Majd újabb F1-re

Innentől kezdve nem hajlandó semmire se reagálni.
Ja, és még annyit hogy ezt nem minden esetben tudom eljátszani mivel bekapcsoláskor többnyire még az F1 re se reagál

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#7171) Dell XPS válasza bvvitya (#7170) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

Mindezt dokkoló nélkül ? Akku, HDD nélkül mit produkál ?

Üdv, Dell XPS

(#7172) NEMO1968 válasza bvvitya (#7170) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Próbáltál már BIOS elemet cserélni?
Nálam egy HP akkor produkálta ezt,mikor már lemerült.
Mondjuk ettől még elindult,de lehet hogy Nálad is beválik.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#7173) bvvitya válasza Dell XPS (#7171) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Igen dokkoló nélkül ugyan ezt produkálja ha kiveszem a merevlemezt

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#7174) bvvitya válasza NEMO1968 (#7172) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Azt még nem próbáltam :(

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#7175) Pilot


Pilot
tag

Sziasztok!

Van nálam egy ASUS x55V notebook. Win 7 regisztrációhoz indítom a Loader-t, ami a következőt közli:
unknown boot device device harddiskvolume1

Most mi lehet a gond? Ilyen még nem volt, pedig már egy párszor felraktam a Win 7-et.
Fórumokon sem találtam semmit.

Köszi

AMD Phenom II 705e+Gigabyte 785GM-US2H+4GB Ram+Palit GTX 750 Kalmx 2 GB+120 GB Kingston SSD+Samsung 1,5TB+160GB Transcend+PIONEER DVD

(#7176) Dell XPS válasza bvvitya (#7173) üzenetére


Dell XPS
veterán

Amennyiben dokkoló nélkül is ezt tapasztalod (+ akku és HDD kivéve, csak táp!), akkor próbálj egy SM-Busz reset-t elvégezni úgy, hogy ne tedd vissza az akkumulátort. Reméljük nem a Chipset-el lesz a problémád!

Üdv, Dell XPS

(#7177) Hunter2 válasza Pilot (#7175) üzenetére


Hunter2
addikt

Egyrészt a warez tiltott a fórumon másrészt valószínű az UEFI miatt írja ezt ki. ;)

(#7178) bvvitya válasza Dell XPS (#7176) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Hello!
Megpróbáltam mindent amit írtál még alaplapi elemet is cseréltem de nem jó ezt írja ki

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#7179) Analog_óra


Analog_óra
csendes tag

Szaisztok!
Szükségem lenne a segítségetekre nagyon! Van egy Dell Inspirion mini 1018-as netbookom, amiről már lejárt a garancia. És van benne egy integrált Intel Graphics media accelerator 3150-es videókártya. És amikor megvetttem a ggépet újonnan akkor 512MB-os volt a Videókártya memóriája. És elvittem RAM bővítésre mert szerettem volna HD filmeket nézni rajta, úgy hogy rákötöm a tévére , vagy monitorra. Hát miután hazahosztam egy számítógép boltból bővítés után, hát leesett az állam ... :( A video memóra méretét valahogy lecsökkentették 512 Mb-ról 384 MB-ra! Ezt írja ki nekem a program. Póbáltam a netbook bios-át frissíteni, de az ami rajta van a gépen attól újjabb nem jelent meg és nem írja felül a régit.
Intel(R) Graphics Media Accelerator Driver for Mobile Report

Report Date: 08/10/2013
Report Time[hr:mm:ss]: 20:03:56
Driver Version: 6.14.10.5260
Operating System: Windows XP* Home Edition, Szervizcsomag 3 (5.1.2600)
Default Language: Hungarian
DirectX* Version: 9.0
Physical Memory: 2037 MB
Minimum Graphics Memory: 8 MB
Maximum Graphics Memory: 384 MB
Graphics Memory in Use: 7 MB
Processor: x86 family 6 Model 28 Stepping 10
Processor Speed: 1662 MHZ
Vendor ID: 8086
Device ID: A011
Device Revision: 00

És segítségt kérnék tőletek abban: hogy lehet vissza állíteni a videókártyát eredeti állapotára. Minden megoldás érdekel!

(#7180) Dell XPS válasza bvvitya (#7178) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szia,

CMOS Battery jó ötlet volt, de így visszajelezve szerintem ez alaplap hiba. Gondolom nem szeretnéd javítani...

Üdv, Dell XPS

(#7181) bvvitya


bvvitya
aktív tag

Hát javíttatni nem éri meg :(
Esetleg még valami ötlet?

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#7182) spywear válasza bvvitya (#7181) üzenetére


spywear
tag

Helló azért elég jó árban van még a ez lapos,ha eladni szeretnéd,akkor nem biztos,hogy érdemes javíttatni,azért ha magadnak szertnéd megcsinálni akkor lehet,hogy igen,ha bga hiba azt kb 12-13k körül javítják neked,ha az a baja,de nem biztos,lehet még olcsóbb javításba is belefuthatsz! :K

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#7183) szaporv válasza bvvitya (#7170) üzenetére


szaporv
tag

Szia!

Másik töltővel próbáltad esetleg?

hp Elitebook 8540p

(#7184) Fiddy


Fiddy
tag

Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy adott egy Lenovo Z580-as gép és olyan gondja van, hogy bizonyos időnként elmegy a wifi majd nemsokkal utána lefagy a gép. Ha lehajtom a gép tetejét még a fagyás előtt és vissza akkor visszajön az internet, de mostanában egyre többször fordul elő. Valakinek esetleg valami ötlet? :F

Minden, aminek értelme van, kínlódással jár.

(#7185) bvvitya válasza szaporv (#7183) üzenetére


bvvitya
aktív tag

Nem azt nem tudom sajnos megtenni :(
De ha töltő nélkül akkuról is ugyan ez a hiba jelenség.

*** Redőny motorok listaártól ólcsóbban! ***

(#7186) Maximusssszz


Maximusssszz
csendes tag

Sziasztok!!
A segítségeteket szeretném kérni,remélem jó helyre írok ebben a témában. Van egy Canon EOS 600D típusú fényképezőm, amivel készítek videó felvételeket HD felbontásban. A problémám az, hogy az 1.2 Gb-os videókat még át tudom másolni a fényképezőről laptopra,vagy külső winyóra, de az 1.4 Gb-os felvételeket már nem engedi a laptopom. Próbáltam már a fényképező saját szoftverével is, kivettem a memóriakártyát, és kártyaolvasóval is. Nem engedi sehogyan. A csavar a dologban,hogy más laptopján viszont mindent enged másolni. Ilyenkor mi van?? Ja, és NTFS van a gépen, nem FAT32. :-(
S.O.S.!!!!! Előre is köszönöm a segítségeteket:-)))
Maximusssszzzz

(#7187) spywear válasza hossszú (#7153) üzenetére


spywear
tag

Itt az aprón láttam 8K-ért ilyen belevaló karit,viszont már megveték,de a javítása olyan 9-13k között van lehet érdemesebb lenne javítani talán jobb mint egy használt ami azt sem tudni ,hogy meddig él még,ha gondolod tudok küldeni infókat javítással kapcs..csak,ha úgy gondolod!nekem is szuperül megcsinálták MXM II kártyám!

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#7188) spywear


spywear
tag

Igaz,hogy ez a szerviz Pesten van nem tudom esetleg ez hátrány-e neked?mert látom Szeged környékén vagy!

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#7189) Valed


Valed
tag

Van egy dell inspiron 7520-as laptopom 64bites win8-el. Vettem hozzá egy külső billentyűzetet. Bedugtam a gépbe majd bekapcsoltam a számítógépet kiírta a windows hogy telepíti. Miután végzet kiírta hogy minden oké, de nem működik a billentyűzet. Csak a multimédia gombok és a power gomb működik. Ha kihúzom a gépből akkor lefagy. Biost frissítettem, ott működik rendben a külső bill. Ha rámegyek az eszközkezelőben hogy hardver eltávolítása szintén lefagy a gép. Más win8-as laptopon próbálva tökéletesen működik.
Mi tévő legyek?

(#7190) KillHates


KillHates
nagyúr

A topic nagy guruinak a segítségét szeretném kérni (újfent)
Minap hozzám jutott egy Sansung NP300-as Celerongyos verzió. Gondoltam kipróbálom az az városi legendának tűnő dolgot, hogyha a gyárinál erősebb CPU-t raknak bele akkor a bekapcsolástól számítva PONTOSAN 30 perc múlva lekapcsol a gép. Mivel van itthon egy i5-2410M ami ugyancsak 35W-os osztályú ezért kicseréltem a gyári B815-öt. A gép el is indult, elő is jöttek a BIOS-nak a Core-i sorozathoz tartozó opciói (Vitrualizáció, HyperThreadig, 64bit-es fícsörök). A gépet pucér hassal az oldalára állítottam és úgy hagytam BIOS-ban, mert az alatt elméletileg nem fut az energiagazdálkodás. Valamivel több mint fél óra után értem vissza a géphez, ami sötét kijelzővel lapított. Na, gondoltam, biztos a BIOS alatt is megunta, hogy otthagytam ezért kikapcsolt. Hogy tudja, hogy leállítás vagy kilőtte magát a gép, így szükségem volt egy Windows-ra, mert az tud dünnyögni, ha kirúgják alóla a lábát. Második körben már működő Windows alatt olyan 28 perc után néztem rá a gépre; ment rendesen. A proci szinte hideg volt (lévén, hogy IDLE ment, a hőcsövet lecsekkoltam, és a CoreTemp is 37 fokot mutatott) Na, gondoltam még egy városi legenda, majd otthagytam a gépet, mert a lányom valamiért dünnyögött. Mire kb két perc múlva visszamentem és a gép ki volt kapcsolva :Y, pedig előtte megmozgattam az egér kurzort. A windows mutatta is, hogy "nem megfelelően lett leállítva"
Szóval mégis igaz a Samsung szemétsége, hogy a gépeik nem bővíthetőek házilag? Esetleg létezik rá valami olyan BIOS ami nem csinálja meg ezt a sumákságot?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7191) Flickering


Flickering
aktív tag

Üdv.

A segítségeteket szeretném kérni. Itt ajánlottátok a Lenovo g580ah laptopot. Feltelepítettem rá a windows 8-at, a honlapról is töltöttem le hozzá wireless/wifi drivert, de semmi nem történik. Windows 7-en minden oké, de ezen nem akar működni. Mit tegyek?

Segítségeteket előre is köszönöm!

(#7192) KillHates válasza Flickering (#7191) üzenetére


KillHates
nagyúr

Azt a szoftver-t ami bekapcsolja a vezeték nélküli kommunikációt már feltelepítetted? A "gyorsgomb" (hotkey) szoftverei fent vannak?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7193) soldierboy


soldierboy
tag

Kedves Fórumtársak!

Egyik ismerősömnek az Acer Aspire 5745G laptopja igencsak hangos és forró volt, ezért úgy döntött, hogy szétszereli és megpróbálja kitisztítani (ne kérdezzétek, hogy miért nem szervízbe vitte). Ez a videó alapján csinálta. Kiszedte az SSD-t, a memóriákat és még valamit amire nem emlékszik, hogy micsoda, majd mivel nem merte tovább csinálni, ugyan úgy visszaszerelte. A gép ezután nem akart elindulni, ugyanis csupán a bekapcsoló gombja világít, illetve a ventillátor hallatszik.

Kérem szépen segítsetek neki, mit tehetne, hogy gépe újból normálisan működjön?

Köszönöm szépen!

(#7194) szaporv válasza bvvitya (#7185) üzenetére


szaporv
tag

De az akkut teljesen feltölti?

hp Elitebook 8540p

(#7195) KillHates válasza soldierboy (#7193) üzenetére


KillHates
nagyúr

Memóriát, CPU-t érdemes csekkolni. Ha ezek látszólag rendben vannak és mégsem indul akkor viszont szerviz. Így távgyógyítani nem igazán célravezető (főleg, hogy még Te is közvetítesz az ismerősnek...:U)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#7196) spywear válasza KillHates (#7195) üzenetére


spywear
tag

Osztom a kolléga véleményét!A távgyógy kb.:20%-ban "hozhat" eredményt és még lehet,hogy sokat is mondtam! :DDD

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: Találat spywear felhasználónak 21 pozitív és 0 negativ értékelése van a régi fórumon! az új fórumon pedig 291 pozitív értékelés SZÁMOM:06203443021 Viberen is wats up is

(#7197) albi31 válasza spywear (#7187) üzenetére


albi31
senior tag

már megint kezded?

itt van egy figyelmeztetés!

[ Szerkesztve ]

(#7198) ra^ven


ra^ven
senior tag

Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem, egy ismerős kapott az önk-nál egy céges laptopot, gyári dobozában, még én szakítottam fel a dobozról a hologramos matricát.
Első indítás alkalmával pár beállítást követően el is indult a win8.
De sem win8 lemez sem driver lemez nem volt hozzá, lecsíptem egy kis helyet a C-ből, hogy azért ne minden adat ott legyen, akkor vettem észre azt is, hogy van már 3 partíció, és csak E betűjelet tudtam adni a következő particiónak, de a többit nem lehet látni a rendszerben.

Szumma-szummárum, gondolom a többi partición elérhető mind a rendszer és a driverek, a kérdés az lenne, hogy hogyan?
Ha összeomlana a jelenlegi, hogy tudom ezeket előcsalni?

Köszönöm előre is.

[ Szerkesztve ]

ZOHLIH - Xiaomi MI9 Lite || Panasonic LX7

(#7199) Impressa válasza ra^ven (#7198) üzenetére


Impressa
őstag

Szia!
Egyre elterjedtebb a laposoknál, hogy rendelkeznek egy OKR gombbal ( ez a laposoknál eltérő helyen lehet), ami azt szolgálja, ha behal a win8, akkor egy gombnyomással újra tudod húzni a rendszert. A másik viszont, mielőtt bármilyen programot elkezdenél telepíteni, kell készíts egy biztonsági mentést a rendszerről. ( win 8-nál nem tudom ez hogyan működik ).

(#7200) DJ. Ru$y ezt jól elfelejtettem beleírni. :D

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#7200) DJ. Ru$y válasza ra^ven (#7198) üzenetére


DJ. Ru$y
félisten

http://prohardver.hu/tema/azonnali_notebookos_kerdesek_oraja_2/hsz_7165-7165.html

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.