Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#18001) Sheld


Sheld
senior tag

Sziasztok! Egy olyan problémám lenne, hogy egy Lenovo G560-as notebookot szétszedtem kitakarítani, és most, mikor összeraktam nem ad képet a kijelző, csak bekapcsol. Mit ronthattam el? kb SOS lenne :D

Még a windows is betölt, a hangot is hallani.

[ Szerkesztve ]

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#18002) Dell XPS válasza Sheld (#18001) üzenetére


Dell XPS
veterán

LVDS kábel - LCD kábel rendesen a helyén van ?

Üdv, Dell XPS

(#18003) Sheld válasza Dell XPS (#18002) üzenetére


Sheld
senior tag

Újra megmozgattam, mostmár jó.
Remélem így is marad.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#18004) Sheld


Sheld
senior tag

Még egy kérdésem lenne. Hasonló céllal szétszedtem egy HP 550-es notebookot, és sikerült is összeműteni. Annyi kis hibája van, hogy billentyűzet jobb oldala kicsit felpúposodott, nem feltűnő, csaj ha azon a részen található gombokat használom, akkor hullámzik az a fele. Előtte nem csinálta. Esetleg lenne vmi tippetek, hogy merre ronthattam el vmit?

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#18005) Goblin12 válasza Dell XPS (#18000) üzenetére


Goblin12
őstag

Tyűű, oké köszi, és azt esetleg tudod, hogyha 1mm-est teszek bele az csinál bármi gondot? A legfontosabbat nem írják csak le. :(

(#18006) TheProb válasza TheProb (#17959) üzenetére


TheProb
veterán

Erre valaki?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#18007) MurdR válasza TheProb (#17959) üzenetére


MurdR
veterán

Nekem a youtubeos Flash plugin szokta így meggyilkolni a rendszert.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18008) Roxy


Roxy
tag

Hello. Lehet, hogy trivialisat fogok kerdezni, de inkabb kerdezek, mint rafaragjak. :D
Van egy Lenovo T500-as laptopom, amiben memoriat szeretnek cserelni. Most 2x1GB PC-8500 DDR3 (1066Mhz) moduljaim vannak. Ezeket cserelnem. Haveromnak van PC3-12800 1600Mhz moduljai. Kerdesem annyi lenne, hogy hasznalhatok-e 1066Mhz nel magasabb orajelet tudo ramot, vagy csak pont olyat. Mert szerintem siman, csak epp az 1600as csak 1066on menne?
Udv.

(#18009) SFAkos


SFAkos
aktív tag

Sziasztok!

Van egy Lenovo G580AH laptopom, melyben egy "Broadcom 802.11n" WiFi adapter van. Sajna csak ennyit ír róla az AIDA, de nem is ez a lényeg.
120 Mbit-es UPC neten van és hiába n-es ez a wifi adapter csak 72 mbps-el tud csatlakozni a routerre. Max 50 mbit jön át lefele. LAN-on viszi simán.

Tudom, hogy ez az eszköz ennyit bír (és azt is hogy a router többet), szóval a kérdésem az lenne, hogy milyen wifi adapterre tudnám kicserélni esetleg? Nem külső megoldásokra, inkább cserére gondoltam. (Ki tudom cserélni magamnak is) A lényeg az lenne, hogy ki tudjam WiFi-n is használni a sávszélt, az n-es routert.

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#18010) haxiboy


haxiboy
veterán

Üdv! Van aki vállalná egy Dell Vostro 1015 Újrapasztázását Székesfehérvár környékén vagy Dunaújvárosban baráti áron? Én megpróbáltam szétszedni, de mivel sok apró alkatrész van és nagyon szűkös a hely, kézügyesség hiányában abbahagytam. Sajnos a jelenség az hogy emlékeim szerint már lassan 4. éve van meg a noti, bár érik a cseréje de még nem jött el az ideje, ezért egy belső karbantartás nem ártana neki. Valószínüleg a paszta is jó öreg már, mert a ventillátor folyamatosan pörög és elég meleg még terhelés nélkül is, terhelés alatt pedíg süvít, régen ha jól emlékszem nem volt ilyen hangos.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#18011) Khaal válasza TheProb (#18006) üzenetére


Khaal
őstag

Ismerősöm gépén az automatikusan induló skype fogta meg a gépet hasonló módon az egyik frissítés után.

(#18012) Khaal válasza Sheld (#18004) üzenetére


Khaal
őstag

Az antenna és egyéb kábeleket nézd át, azok könnyen el tudnak csúszni a helyükről.

(#18013) voyager4.4 válasza TheProb (#18006) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Rendszer visszaállítást próbáltad ?

no fate but what we make

(#18014) fuwiradis


fuwiradis
tag

Hejhó!

Két gyors kérdésem lenne:

1) Laptop után kutatok, de az biztos hogy elég sokat használnám munkára, amely munka Iinux (pl. ubuntu) alatt végzendő. A kérdés az, hogy még régebbről tudom, hogy Linux alatt inkább az Intel + Nvidia kombóval volt kevesebb kínlódás, szoftveresen, driverekkel stb. Ez még most is így van? Mert akkor ilyen kombinációban keresnék majd gépet.

2) Sosem volt még laptopom és fogalmam sincs mennyi élettartamot várhatnék egy géptől ill. az akksijától ha mondjuk napi 8 óra munkára fogom. Lehet ezzel valamit kezdeni, ha meghal az akku, akkor pótolhassam benne? Van gyártó, amelyiknél lehet új akksit is venni a gépébe?

Elnézést a kezdő hsz-ért de sosem volt még laptopom.

Köszi!

(#18015) Goblin12


Goblin12
őstag

video te jó ég. :W :Y :( Nem akarom elhinni, hogy ekkora mennyiségű trutyi kell abba a szegény gépbe.

[ Szerkesztve ]

(#18016) voyager4.4 válasza Goblin12 (#18015) üzenetére


voyager4.4
senior tag

LOL :Y Nem is kell.

no fate but what we make

(#18017) MurdR válasza fuwiradis (#18014) üzenetére


MurdR
veterán

Az első kérdést kihagyom, mert a második kérdésre tett válaszomból fog következni a megoldás.
Neked üzleti felhasználásra szánt gépre van szükséged, aminek nagyrésze Nvidiával szerelt.

) Sosem volt még laptopom és fogalmam sincs mennyi élettartamot várhatnék egy géptől ill. az akksijától ha mondjuk napi 8 óra munkára fogom. Lehet ezzel valamit kezdeni, ha meghal az akku, akkor pótolhassam benne? Van gyártó, amelyiknél lehet új akksit is venni a gépébe?

Éppen ezért kell neked egy üzleti gép, amit arra találtak ki, hogy napi 10-15órát üzemeljen.
Lenovo Thinkpad, HP Elitebook, Dell E-M, stb. Kéne egy keretösszeg, amennyit laptopra szánsz, illetve a felhasználási kör, mert az sem biztos, hogy kell neked dedikált VGA. (Az mondjuk nem árt CADhez. :D)

A tejfölösdoboz gépeket kerüldd. :)

Egy jó minőségű üzleti gépezet évekig kiszolgál, illetve ha pl Dell NBD garral veszed a notit, akkor hiba esetén 1 nap alatt kimennek házhoz, és elhárítják a hibát. :-) Ez az a kategória, amit használtan is nyugodtabb szívvel lehet venni.

Akkut mindegyikbe tudsz cseréltetni, VGA-t csak MXM foglalatos gépekben, RAM HDD bővítés nem akadály.

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18018) Sheld


Sheld
senior tag

Sziasztok!

Adott egy laptop: HP 550
Celeron 2GHz-es procival (1magos)
2GB DDR2 RAM-al
Intel GMA 965 (x3100)-as VGA-val.

Melyik operációs rendszert ajánljátok rá?
Eddig a legfürgébbnek a windows 8.1 alatt éreztem.

Linux-ok közül mit kéne rátelepítenem?
Puppy-n gondolkodtam, de attól félek egy picit, hogy túl GyP-s rendszer, Az új ubuntu túl csilivili, Fedora-n gondolkodtam, vagy fuduntu-n.

A legnagyobb bajom a géppel eddig az, hogy nem tudok youtube-os videókat nézni, mert szaggatnak, és még HD felbontásra sem állítottam.

(Alig várom, hogy végre visszatlrjen a szervizből az y510p-m)

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#18019) voyager4.4 válasza Sheld (#18018) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Az a baj, hogy mivel nem kifejezetten a rendszer sebességével van gondod, ezért egy igénytelenebb linux nem oldaná meg a problémát. A flash így is úgy is megkéri a maga erőforrásait, szval amit megspórolsz a linuxal úgyis elmegy. De tegyél egy próbát a Lubuntu-val, vagy személyes kedvencem régi gépre a Peppermint. Ha maradsz Debian alapú disztrónál akkor esetleg tudok küldeni egy szkriptet ami, megkönnyítheti a flash-tartalom fogyasztását.

no fate but what we make

(#18020) szabonagyur válasza Sheld (#18018) üzenetére


szabonagyur
félisten

Youtube alatt ha HTML5öt használsz flash helyett nem segít?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18021) SyMbioTe válasza SyMbioTe (#17973) üzenetére

Srácok valaki válaszoljon erre is légyszi :) Nagyon megköszönném :)) 17973

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18022) szabonagyur válasza SyMbioTe (#18021) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha megosztod velünk milyen hardver van benne egyszerűbb, mivel neten nem sok infó van. Valószínűleg az integrált VGA kevés mindenhez azért írja ki a fenti üzenetet, de ha nincs driver felrakva hozzá próbát megérhet mielőtt kijelentjük, hogy kevés hozzá.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18023) fuwiradis válasza MurdR (#18017) üzenetére


fuwiradis
tag

Köszi a kis fejtágítást! :)

Kicsit bővebben, hogy mire használnám a gépet: egyetemen kutatási témához tartozó numerikus számítások végzése, ehhez programozás ilyesmi, ami alatt a munkát értettem. Ez a fő felhasználási terület és ugyan van asztali gépem, de most az a helyzet, hogy a közeljövőben kell majd már utazni is és kell egy gép, amit tudok magammal hurcolni.

Néha, kikapcsolódásként, esetleg játszanék is rajta egy keveset. Hogy mit: indie címeket, point&click kalandokat, amiket kihajintanak Linuxra is. Szóval nem "eldobom a hajam" csili-vili címek. Ez ilyen esetleges, alkalmi felhasználás lenne. Emiatt talán mégis jó lenne, ha nem csak valami intel integrált megoldás lenne, dedikált vga helyett.

Átfutottam azokat a gépeket, amiket körvonalaztál és a leglegalja ezeknek kb. ott kezdődik, ahol én a fölső határt első közelítésben meghúztam (230 ezer, kb.) :D

(#18024) SirAlo


SirAlo
aktív tag

Hello, Intel HD graphics 4400 es AMD Radeon R5 M230 (dedikalt) videochip kozott sok a teljesitmenybeli kulombseg? Van ket laptop amit kineztem, az egyik Dell amibe csak HD graphics van, a masik Lenovo amibe van ez az AMD kartya is, mind a ketto kb ugyanugy van felszerelve i3 proci , Dell minosegibb laptopokat gyart? Toshibam volt, az gyenge volt.

(#18025) Xantor válasza SirAlo (#18024) üzenetére


Xantor
tag

NotebookCheck szerinti összesítésben az Intel HD 4400 278. a listán, az M230 230.

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#18026) SirAlo válasza Xantor (#18025) üzenetére


SirAlo
aktív tag

Akkor annyira nagy kulombseg nincs koztuk, Dell es Lenovo kozott mint marka meik a jobb ? Pontosan ezekre a modellekre gondolok: Dell Lenovo
Legfokepp megbizhatosagra gondolok, hutesre , a regibe az alaplap ment meg es dobhattam ki az egeszet miatta

(#18027) pjen válasza SyMbioTe (#18021) üzenetére


pjen
félisten

Én inkább megpróbálnám újra húzni a rendszert. :)

(#18028) szabonagyur válasza pjen (#18027) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az miben javítana? Ha csak egy régi Intel van benne lehet simán nem is megy rajta a játék, vagy driver hiányzik.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18029) Dell XPS válasza Goblin12 (#18005) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nem, de itthon nagyon nehéz megfelelő "puhaságút" kapni ('rózsaszín' abszolút nem fekszik fel, sőt inkább eltartja! ), így ha nincs baja akkor ne cseréld szvsz. :)

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#18030) Xantor válasza SirAlo (#18026) üzenetére


Xantor
tag

Van erre megfelelő topic, érdemes feltenni ott a kérdésed. :)

A józan ész olyan ritka manapság, hogy lassan a "szuper erő" kategóriájába sorolható...

(#18031) Dell XPS válasza Sheld (#18004) üzenetére


Dell XPS
veterán

Nincs a helyén rendesen vagy elhajlott a billentyűzet, mert kiváló minőségű sajnos. Nem volt leragasztva, nem jött ki nehezen esetleg?

Üdv, Dell XPS

(#18032) SyMbioTe válasza szabonagyur (#18022) üzenetére

Szia, köszi szépen irom a hardvert:

CPU: Intel Mobile Core2 Duo T5500
Alaplap: Intel MPAD-MSAE (i945PM chipset)
RAM: 2GB DDR2 Dual channel
GPU: Szabványos VGA grafikus adapter (nVidia)
HDD: 100GB Fujitsu
Ha valamit kihagytam szólj. :)

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18033) szabonagyur válasza SyMbioTe (#18032) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kéne egy OS is, illetve jó lenne kitalálni melyik Nvidia kártya van a gépben, mivel 99%-ban annak hiányzik a drivere.

Felrakod az Aida64 nevű programot, az kiírja melyik kártya van benne.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18034) pjen válasza szabonagyur (#18028) üzenetére


pjen
félisten

Tulajdonképpen nem egy rossz gép,egy win 7 simán eldöcögne rajta.Ami drivert a win 7 felrakna lehet sokkal jobb lenne.Rosszabb biztos nem. :)

(#18035) szabonagyur válasza pjen (#18034) üzenetére


szabonagyur
félisten

De mivel semmit nem tudunk a dologról, se azt, hogy milyen OS, semmit így elsőre felesleges az OS telepítéssel kezdeni, mivel gondolom azért nincs is rajta semmi driver mivel az os is új.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18036) Dell XPS válasza pjen (#18034) üzenetére


Dell XPS
veterán

Feltette: szabványos GPU driver! :)

Üdv, Dell XPS

(#18037) pjen válasza szabonagyur (#18035) üzenetére


pjen
félisten

Nem tom ezt mintha te írtad volna:Kéne egy OS is

(#18038) szabonagyur válasza SyMbioTe (#18032) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na csak lett egy Google találat rá, ha minden igaz ez van benne. Nvidia Geforce Go7400 256MB
Itt az oldal: [link]

Itt van a kiválasztó rész, kiválasztod, hogy geforce, majd go7 series, utánna az OS aztán search.

Ahogy nézem Win7 32 bitre 179-es driver az utolsó.

@(#18037) pjen: olvasd újra a beszélgetést ;)
A kolléga írta, hogy ha valamit kihagyott szóljunk. Szóltam, hogy kéne egy OS is amit használ.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18039) SyMbioTe válasza szabonagyur (#18035) üzenetére

GPU: nVIDIA GeForce Go 7400 (Quanta) (GPU-Z ezt nem írta ki azért nem tudtam a pontos típust.)
OS: Win7 32bit
A gép jó ideje nem volt elővéve de mikor elraktuk akkor lett rárakva Win7. Tehát relatíve új az os.

Üdv.
Szerk.: Most látom te is megtaláltad, köszi a segítséget felrakom és meglátom működni fog e. Majd irok, hogy jó lett-e.

[ Szerkesztve ]

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18040) toth_janika


toth_janika
őstag

Sziasztok!
Van egy Samsung NP300-as notim, amire feltoltam (volna) egy linuxot. Viszont a linux telepítése után csak a Grub shell fogad, és nem tudok F12-vel boot eszközt választani. Ez miért lehet?

Flickr - http://www.flickr.com/photos/toth_janos/

(#18041) SyMbioTe válasza szabonagyur (#18038) üzenetére

Királyok vagytok, nagyon köszönom kiválóan működik mostmár ;)

Üdv.

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#18042) MurdR válasza fuwiradis (#18023) üzenetére


MurdR
veterán

Azokhoz a számítási műveletekhez akkor nem is GPU hanem processzor kell, nem? Azok a játékok amikkel játszani akarsz HD 4600-on futnak? Mert ha nem kell dedikált videó, akkor annyiból szerintem megvan egy új gép is.

De simán lehet nézegetni használtakat is, ennyiért iszonyat komoly gépeket kapsz garival is akár.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#18043) Sheld válasza Dell XPS (#18031) üzenetére


Sheld
senior tag

Ragasztva volt, de pont a másik felén. Elég nehezen jött ki amúgy, de nem hajlítgattam, nem feszegettem olyan irányba, hogy eltörhessen. Megszenvedtem vele, hogy kijöjjön mondjuk.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#18044) Dell XPS válasza Sheld (#18043) üzenetére


Dell XPS
veterán

Pavilion szériának kegyetlen gyenge billentyűzete van és gyárilag beragasztják ( :W ). Mire kiszenvedi az ember előfordul akaratlanul is, hogy eldeformálódik, ezért kérdeztem rá. Alászoktam rakni gap-pad -ot, hogy megfelelően befeküdjön, különben gépeléskor kopog, zörög. (mint az állat..) :(

Üdv, Dell XPS

(#18045) Sheld válasza Dell XPS (#18044) üzenetére


Sheld
senior tag

Nagyszerű, akkor szerintem veszek majd kétoldalú ragasztót, és én is beragasztom. Bár ez csak egy kényszermegoldás ez a gép, mivel a Lenovo y510p-m a TMX-nél van. Az is egy jó mizéria. :D

Hibebejelentés július 30-án, válasz semmi. Hibabejelentés augusztus 20-án, válasz semmi. Hívöm őket telefonon, ügyintézők foglaltak, 1 órás telefonszámla. Meguntam, marad a noti itthon. Szeptember 8-án hívnak először, nem tudom felvenni. Hívom őket egész héten, nem érem el őket. Szept 12-én hívnak megint, végre fel tudom venni a telefont. Szept 15-ére beszéltük a futárt. A futár jött, átadott egy levelet, csak ittfelejtette a notebookot. Hívtam őket megint, véletlenül elértem őket telefonon, küldik vissza a futárt. 16-án jött a futár, vitte a gépet is. Azóta nem tudok a gépről csak annyit, hogy összekarcolták, és "status: repairing". Írtam nekik pár levelet, és nem adhatnak ki infókat. Elvileg ma jött volna meg a gép, ha igaz lett volna az, amit az ügyintéző csajszival beszéltem először. Pénteken útnak indulok a fogyasztóvédelemhez, és panaszt teszek, egy ügyvéd segítségével. Szerencsére ismerős az ügyvéd, így ingyen segít. Csak a bírósági költségeket kell majd kifizetni, amit nagy valószínűséggel majd a TMX-en levernek.

Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

(#18046) Dell XPS válasza Sheld (#18045) üzenetére


Dell XPS
veterán

Szomorúan olvasom, talán a harmincadik eset amit így tapasztalok és mellé megannyi rémtörténet. Hogy nem vonják vissza ennyi panaszáradat után a márkaszerviz jogukat, egyszerűen nem értem, ki fogja a kezüket.. (?) :U Közben igen sikeres a LENOVO eladás és nem tudják mivel kell szembenézni egy esetleges garanciáztatásnál. :(

Üdv, Dell XPS

(#18047) erik365


erik365
aktív tag

Egyik barátomnak van egy acer laptopja, beszart benne a vinyó 2hónaposan, hívta az ügyfélszolgálatot másnap elvitte a futár a gépet Csehországba. Körülbelül 2 hét múlva vissza kapta tökéletesen.

1.4 T-jet M32

(#18048) vilmaboy


vilmaboy
őstag

Sziasztok!

Adott egy Hp 530-as noti. alapból G-s wifivel. Kérdés hogy ki lehet e cserélni a benne lévő karit egy N-es-re? Egyáltalán érdemes e a kérdéssel foglalkozni, vagy vegyek hozzá egy Nes sticket aszt pacsi... mini pci-e csatlakozós.

Válaszokat köszi...

A világ legveszélyesebb dolga az, amikor a tudatlanság szorgalommal párosul!

(#18049) szabonagyur válasza erik365 (#18047) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szerencsés volt, illetve csak egy HDD csere volt, ami nem túl komoly dolog, elrontatni nehéz. Ha már takarítani kellett volna vagy komolyan szerelni nem biztos, hogy ilyen gyors lett volna.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#18050) pjen válasza szabonagyur (#18049) üzenetére


pjen
félisten

Nem csak szerencse,nekem 5741G m van,tavaly nyáron elromlott.Se hang se kép,garisvolt,futár érte jött ki cse be,végig lehetett követni a neten mi történik.8 napra vissza jött.Szerintem át tették a HDD t egy másikba.Szerviz lapon is az volt:alaplap és burkolat csere.le a kalappal.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.