Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) FlashLed


FlashLed
senior tag

Ipconfig /release:

felszabadította az ip címet az adapteren.

Ipconfig /renew:

Hiba történt a kapcsolat (Vezeték nélküli hálózati kapcsolat) megújításakor: Nem lehet kapcsolatba lépni a DHCP kiszolgálóval. A kérelem túllépte a megengedett időt.

Ezek a hibák vannak.

Amikor be írtam az Ipconfig/renew parancsot,utána felkiáltójeles lett a kapcsolat,előtte folyamatosan ment lent a kis pont a számítógép jel alatt,tehát próbált ip címet kérni,folyamatosan de nem kapcsolódott!

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#12002) Ruszki válasza FlashLed (#12000) üzenetére


Ruszki
senior tag

Na akkor nincs IP!A wifire sikerült felcsatlakozni,jelszót kérte!?Mondjuk egy telefonnal megy!?Azt látom,hogy a Wifi ikon ott van az óra mellett!Eddig is XP volt fent!?Ha mással megy a Wifi akkor lehet driver gond lesz.De viszont az is fura,hogy azt mondtad nem megy USB-s wifi stick-kel sem!

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#12003) FlashLed válasza Ruszki (#12002) üzenetére


FlashLed
senior tag

Persze a hálózat megy mindenhol máshol,vezetéken és wifin is.
Eddig is XP volt de ott is gond volt ezzel,ezért lett újratelepítve + bios update is volt.
Jelszót kérte persze,ip cím lekérésig jutott de ennyi.Mostmár nem is vackol vele,hanem kivágta felkiáltó jeles kapcsolatra.

De külső usb-s wifi adapterrel sem megy,ezért nem értem.

The Mechanic

(#12004) Rodzser Mór válasza Kbali (#11983) üzenetére


Rodzser Mór
senior tag

A kézzel kiválaszthatók között nincsen sajnos a gép.

Az archiv szekció hol van? Nem találtam.

(#12005) FlashLed válasza Ruszki (#12002) üzenetére


FlashLed
senior tag

Ja és kábelen megy a net,ott teljesen ok.
De se a beépített wi-fi se az usb-s adapterrel nem.
Őrjítő!

De közben sztornó,megoldotta egy másik driver!

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

The Mechanic

(#12006) Ruszki válasza FlashLed (#12005) üzenetére


Ruszki
senior tag

Találtam neked egy ilyet:

Hello, after working solid for over 4 hours this evening I have solved a problem that some owners may have with the Asus Eee PC WiFi system, searching the web found many similar problems with many different suggestions on how to solve them, however none of those worked for me so I set about solving the problem my self.
Their was an issue with the Eee PC WiFi driver that caused it to hang in a "Pending" state after trying to unsuccessfully obtain an IP address from the router DHCP server, even forcing an IP address would not solve the problem so the only solution was to connect the "hard line" and download an updated driver via the "Install new software" menu in the settings panel, make sure that you download all available security and other updates while you are installing the new WiFi driver software, when each module has installed it will ask you to restart but just click no and when all modules are installed then reboot the Eee PC. When the machine comes back online you should have no further trouble with WiFi.

Nagyon sokan írják igaz csak külföldi tapasztalatokat találtam de Driver megoldja a gondot!
Próbáld meg ezzel!

Remélem tudsz angolul egy kicsit!! :DDD

Mondom én,hogy driver!! :))

[ Szerkesztve ]

Az optimista a fényt látja az alagút végén, a pesszimista a sötétet az alagútban, a realista a közeledő vonatot, a mozdonyvezető pedig a három idiótát a síneken.

(#12007) NEMO1968 válasza FlashLed (#12005) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Csak egy hülye ötlet,de beválhat.
Próbáld meg letiltani a WiFi-t eszközkezelőben,restart,utána engedélyezd és újabb restart után próbáld.
Ha így nem megy,tiltsd le a LAN-t,restart és úgy próbáld a WiFi-t.
Van a családban egy Lenovo,csak akkor hajlandó menni a WiFi,ha letiltom rajta a LAN-t.
Ha így sem szuperál,próbálj meg szerezni egy másik WiFi kártyát egy próba erejéig.
Érdekes dolgokat tud művelni egy haldokló WiFi kártya.
Ruszki
De USB-n sem megy neki!!! :F .

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#12008) FlashLed válasza Ruszki (#12006) üzenetére


FlashLed
senior tag

Köszönöm a segítséged,driver volt igen.
Mégegyszer ezer hála!

The Mechanic

(#12009) NEMO1968 válasza FlashLed (#12008) üzenetére


NEMO1968
őstag

Grat!!! :C
Hsz.-om semmisnek vedd :B ;]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#12010) Impressa válasza NEMO1968 (#12007) üzenetére


Impressa
őstag

Milyen Lenovótok van a családban? mert ilyet még nem nagyon hallottam :)

(#11997) Barthezz2 Szia! Bár nem tudom a választ (én még elektronágyús tv-vel nyomom :D), csak egy ötlet, itt próbáltál már a beállításokon módosítani?

Sok gép nem támogatja a hangátvitelt HDMI csatlakozón, azt külön kell jack csatiból átvinni.

[ Szerkesztve ]

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12011) NEMO1968 válasza Impressa (#12010) üzenetére


NEMO1968
őstag

Lenovo 3000 N200.
Fura,de ez van.
Mintha összeakadna a WiFi és a LAN mikor bootol és hálózatot keres.
Ha boot után megy a WiFi,akkor nincs gond,de nem mindig jó még restart sem oldja meg.
Letiltott LAN mellett mindig megy a WiFi gond nélkül.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#12012) Dell XPS válasza NEMO1968 (#12011) üzenetére


Dell XPS
veterán

próbálj cserélni chipset driver.t. :)

Üdv, Dell XPS

(#12013) NEMO1968 válasza Dell XPS (#12012) üzenetére


NEMO1968
őstag

Köszi,de egyrészt nem is nagyon találtam hozzá.(x64 WIN 7 ),másrészt nem is nagyon izgat,mert a LAN-t 3 éve használtam utoljára.
Szal megvagyok a LAN nélkül.
Persze nem tudom,hosszú távon lehet-e ebből bármi gondom(ha úgy gondoljátok,akkor persze lecserélem),de eddig hibátlan a masina.

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#12014) Kbali válasza Rodzser Mór (#12004) üzenetére


Kbali
nagyúr

Írd meg, mi a pontos típus, akkor tudok talán segíteni

(#12015) Kbali válasza Barthezz2 (#11997) üzenetére


Kbali
nagyúr

Már javasoltak mást, de az is kérdés, hogy a kábeled milyen szabványt tamogat.

(#12016) Barthezz2 válasza Impressa (#12010) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Problem solved.
Újra telepítettem az Intel VGA drivert, és most meg jó.

Köszi mindenkinek :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12017) Alex123


Alex123
senior tag

Sziasztok!

Egy ismerősöm megkért, hogy telepítsem újra a Toshiba Satellite Pro laptopjátra a Win7-et.
Mindennel meg is vagyok DE: ha rámegyek a "Leállítás" gombra, akkor elkezd leállni, majd egyszercsak szépen újraindul...
Már megnéztem a BIOS-t, kikapcsoltam minden felébresztést benne, ugyanígy az energia gazdálkodásnál is letiltottam a felébresztéseket, a fedél lecsukására is beállítottam a kikapcsolást, a hálózati kártyán is tiltottam a felébresztést de semmi, egyszerűen csak a Power gomb megnyomásával tudom leállítani, szoftveresen nem megy... :W

(hibrid alvás és társai nincsenek engedélyezve csak az alvás gombhoz lettek hozzárendelve, a laptop főleg töltőről megy...)

Van ötletetek, hogy még hol, mit kellene beállítanom rajta, hogy végre a leállítás tényleg leállítás legyen?

(#12018) padi68 válasza Kbali (#11984) üzenetére


padi68
senior tag

nem ismeri fel...

lehet az usb kulcs adta meg magát?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=padi68

(#12019) Alex123 válasza Alex123 (#12017) üzenetére


Alex123
senior tag

Na, akkor a "megoldás":
- a leállítás után közvetlen le kell választani a hálózatról (ki kell húzni a töltőt) és akkor le is áll, nem indul folyton újra)... :))

(#12020) ELECT


ELECT
csendes tag

Üdv!
Egy Lenovo B590 típusú notebook-om van, lassan egy éves, hallom hogy már alapállapotban is rendesen hűtenie kell, így gondoltam kitisztítom.
Milyen kellékeket szerezzek be hozzá? Egyáltalán egy semmiféle számítógépes tudással rendelkező ember megtudja ezt oldani? Alulról így néz ki, mely csavarokat szedjem ki? Valaki nagyjából letudná írni a folyamatot? :)

(#12021) Impressa válasza ELECT (#12020) üzenetére


Impressa
őstag

Üdv.!
A portalanítást magad is el tudod végezni, de szerintem pont nem férsz hozzá a ventilátorhoz, mert az burkolat alatt van (a bal alsó sarokban) Mivel két csavar tartja hamar kiderül. De még garis a géped nemde? a vásárlás helyén nem vállalják a tisztítást ingyenesen?

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12022) ELECT válasza Impressa (#12021) üzenetére


ELECT
csendes tag

Külföldről rendelt gép, ilyen kis probléma miatt nem szeretném visszaküldeni.
Rendben, délután ha hazaérek megnézem! :)

(#12023) Impressa válasza ELECT (#12022) üzenetére


Impressa
őstag

Külföldre én sem küldeném vissza, ez érthető! Esetleg egy ecset, és egy porszívó a segítségedre lehet. A legjobb lenne egy kézi kompresszor azzal óvatosan ki lehetne fújni a szellőzőlamellákat. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12024) ELECT válasza Impressa (#12023) üzenetére


ELECT
csendes tag

Tehát kicsavarozom azt a két csavart, arról a részről minden port amit látok kiszívok porszívóval, plusz sűrített levegős spray-vel befújok a ventillátorhoz, akkor az úgy valószínűleg rendben is lesz? :)

(#12025) G R 3 G


G R 3 G
tag

Üdv!

Vennem kellene új akkumlátort egy ASUS K42JV-be. Jelenleg egy 4400mAh-s gyári akksi van benne, ami már több, mint 3,5 éves.

Lényeg a lényeg, fontos lenne a hosszabb üzemidő, így nagyobb kapacitásúak után néztem. Tudom, nem ajánlott ebay-en vásárolni, de ott nézelődök leginkább, mert van választék olcsóbban, ami szintén fontos tényező...
A problémám az, hogy elvileg van ezzel a típussal kompatibilis akku, ami 5200mAh-s és van 6600mAh-s is.

A kérdésem végül az volna, hogy pl. a 6600-ashoz 14,4-14,8V van írva, de a gyárim 10,8-11,1V-os - feltételezem a cellák száma miatt van - és, hogy ebből a jövőben ered-e bármilyen problémám, például laptopban meghibásodik valami ilyesmi?

(Előre bocs, ha nagyon hülyének nézek ki :B :)) )

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#12026) Thronks.90


Thronks.90
tag

Sziasztok! Egy gyors kérdés. Van a gépemben egy 60 gigás SSD. Kérdésem a következő: gyárilag Windows 8- al jön majd a noti amit veszek, és ha belerakom az SSD-t, hogy tudom az eredeti windows nyolcamat átrakni az ssdre? Ha csinálok másik particiót majd a gyári 1 Tb- os merevlemezre, és arra gyűjtöm az adatokat egy rack segítségével, esetleges gariztatásnál nem lesz probléma ha visszarakom a régi merevlemezt és van rajt egy plusz partició? Esetleg hogy tudnám még "lementeni" róla a windowst úgy, hogyha kell vissza tudjam tenni rá mintha mi sem történt volna( azért volna jó, mert nem bántaná a szememet a 2 partició + a windows azon a lemezen)? :))

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/thronks_

(#12027) G R 3 G válasza Thronks.90 (#12026) üzenetére


G R 3 G
tag

Hello!

Tipp:
http://logout.hu/bejegyzes/fire_soul_cd/windows_7_koltoztetese_hdd-rol_ssd-re_klonozo_es_b.html

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#12028) Impressa válasza ELECT (#12024) üzenetére


Impressa
őstag

Igen, úgy jó lesz. :)
A lamellák felől befújsz a spray-vel és a ventilátor felőli részen meg porszívóval szívod ki a levegőt. Ezt fordítva is megcsinálhatod. A por nagy részét ezzel a módszerrel ki tudod szedni. A porszívóval óvatosan, ha a gép belsejét is tisztítod (volt már rá példa, hogy eltűnt az alaplapról alkatrész, mert levált róla).

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12029) ELECT válasza Impressa (#12028) üzenetére


ELECT
csendes tag

Rendben! Köszönöm szépen a tanácsokat! :)

(#12030) Impressa válasza G R 3 G (#12025) üzenetére


Impressa
őstag

Üdv!

Nem fogod tudni használni az új akkukkal, mivel nagyobb az akku cellafeszültsége, mint töltőfeszültség. Nem fog elindulni a töltés. Lehet nagyobb kapacitású akkud azonos feszültségen. Nekem is 10,8 V-os 5200 mAh, míg ebből a gyengébbik változat 4400 mAh, 10,8 V-os szintén. De azért kérdezz rá a Notebook hibák topikban is, mert mobileman fórumtárs laptopszervizes. :)

(#12029) ELECT szívesen. :)

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12031) G R 3 G válasza Impressa (#12030) üzenetére


G R 3 G
tag

Köszönöm! :R Megkérdezem ott is.

MS Power Platform & CRM Tanácsadás és Fejlesztés: https://kogero.hu

(#12032) Colonel993


Colonel993
senior tag

Kérnék egy kis segítséget, bár lehet nem ebbe a Topicba való;
Adott egy 15"-os IBM Kijelző, 30 pines, stb...
Egy projekt keretén belül építgetek és szükséges volna ezt a kijelzőt kicsit (1,5 méter) távolabb vinnem az alaplap csatlakozási ponttól... felbontottam a kábel borítást és csillió meg egy kábel fogadott... (33, ebből 11 az inverterhez megy)
VAN mód ennek a leegyszerűsítésére hogy pl Direktbe kötöm VGA csatira vagy ilyesmi, vagy marad a kábelenkénti toldás?
Ez esetben milyen messzire lehet húzni a kábel halmazt, hogy ne legyen olyan veszteséges és adjon is képet?

[ Szerkesztve ]

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#12033) ELECT válasza Impressa (#12030) üzenetére


ELECT
csendes tag

még egy kérdés! :D
az a ventillátor a képen amiről beszéltünk, szerintem elérhető így is hogy csak kettőt szedtem le. Ezesetben elég ha ecsettel megpiszkálom + porszívóval kiszívom? [link]

egyébként csak kis por van, a vicces, hogy kb 1-2 hónapja vettem észre, és most kiderült hogy egy folyamat 100%-on járatta a procit, most sima netezés közben 40 fok körül van. :D Viszont ha már ott van, azt a keveset kiszedném.

[ Szerkesztve ]

(#12034) Impressa válasza ELECT (#12033) üzenetére


Impressa
őstag

Ahha, szóval egy háttérben futó folyamat járatta a procidat. :D Ebben az esetben elég lehet a porszívó is az ecsettel. Ha van otthon most spray, akkor használhatod azt is. 40°C az tökéletes. :K

Kávégépek szervizelése. :) Jura, Melitta, Saeco stb. 705077032

(#12035) NEMO1968 válasza Colonel993 (#12032) üzenetére


NEMO1968
őstag

Erre a kérdésre szerintem itt előbb kapsz választ.
Nem mondom hogy lehetetlen,de....

[ Szerkesztve ]

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#12036) Kbali válasza padi68 (#12018) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ha egyébként a gép más usb eszközt felismer, akkor esélyes, hogy a bill. adta meg magát. Elem fel van töltve benne?

(#12037) Dell XPS válasza NEMO1968 (#12013) üzenetére


Dell XPS
veterán

Ez általában vezérlő hiba (találkoztam vele), ezért gondoltam hátha segítene. Mégiscsak az a jó, ha minden hibátlanul működik, de nem garantált a megjavulása a csere esetén sem. Ha nem használod ne foglalkozz vele, semmi gondod nem okoz, és nem is fog. :)

Üdv, Dell XPS

(#12038) Dell XPS válasza Alex123 (#12019) üzenetére


Dell XPS
veterán

Elképzelhető, hogy egy CMOS Battery cserével is megoldható lenne a gép normális működése.

Üdv, Dell XPS

(#12039) albi31


albi31
senior tag

(#11835) Dell XPS 2009 óta én még nem láttam olyan HP-t vagy Compaq-t aminek külön lett volna a memória modulja,de írjatok példát és megkövetem magam! ;) (ASUS K50AB nem GPU hiba szokott lenni!)
(#11886) Dell XPS Nem BGA probléma,de már írtam neki pü-t!
(#11908) béke biztos hogy azt írja ki?...szó szerint írd ki,mert ezzel a szövegel még nem találkoztam!
(#11918) Arlekim pont elötte írtad hogy a ZIF 1.8"-s akkor már meg is van a válaszod,hogy sata meg 2.5"
(#11921) Sholom miért kell BIOS-t frissíteni? :U
(#11948) amdathlonxp azok alaplap hibásak,egy kalap @art sem érnek már,Internet?...mostanra kb egy Core-Duo-s gép kell,hogy egy Fb-t normálisan használj!
(#11990) krisi047 pontos típus?
(#12019) Alex123 de az nem normális mutatvány,LAN vezérlő lesz a probléma!

(#12040) Dell XPS válasza albi31 (#12039) üzenetére


Dell XPS
veterán

Megérkezett Albi31 kolléga... :U

És most már MINDENT TUDUNK!! :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#12041) albi31 válasza Dell XPS (#12040) üzenetére


albi31
senior tag

elnézést a "beleröffenésekért",de mostanság nem volt időm megjelenni!...de látom,"még mindig van ember a gáton..." :R

(#12042) Dell XPS válasza albi31 (#12041) üzenetére


Dell XPS
veterán

A stilussal van a baj! Kérdés régen megoldott, ráadásul sikerrel, én a kolléga védelmére keltem ezen állításommal (ami nem akart a legpontosann statisztika lenni), mert kényelmetlenül érezte magaát, és jót akart! Erre megérkezel jó magyar szokás szerint kritikával..

Hová lett a jó indulat, a normális empatikus hozzáállás? Egyre-másra kezd eluralkodni a fórumokon; a burkolt munka hajszolás, a javítók munkájukat féltve egymást kritizálják (pedig elvileg jóban vannak), megtévesztik a kérdezőt hálóba kergetve. Lángra kapott a "vegyél másik gépet", "dobd ki ezt már sz@rt sem ér", "ha ennyit sem tudsz be kell adni szervizbe", mert orvosi kérdéseket sem fórumokon boncolgatunk, etc.etc...Ezért nem kell fórumokra járni, ezt magunktól is tudjuk.

Mikor írtam én valakinek is olyan észrevetélt, hogy tuti nem az a megoldást, de már megírtam privibe.részére.
- Hol marad a fórum célja: tanulni visszaolvasva a megoldásra !

Régebben mindig segíteni próbáltunk mindenkinek, és főleg adott helyzetre vonatkozoan. Az általa vázolt helyzetben kerestük a megoldást, és nem találtunk ki; jobb munkahely, jobb laptop szindrómákat.

El sem tudod képzelni mennyi szegény ember van, akinek egy 15k-20k -s gép megvétele, biztosabb használata már örömöt okoz, ergo be tud csatlakozni a mai világ alapjaihoz. Én éltem Miskolcon öt évig, így igazán ismerem a megye nagyon komoly gondjait, emberekre vetítve is.

Ironiára: most tudok árazni, megnézheted tegnapi időpontokat is. :R

[ Szerkesztve ]

Üdv, Dell XPS

(#12043) Aethelstone válasza Dell XPS (#12042) üzenetére


Aethelstone
addikt

+1

MI 10T Pro 8/256 , Arsenal FC - Go Gunnarz...

(#12044) josipov


josipov
csendes tag

Sziasztok!
VGA gap pad kérdésem lenne. Visszaolvasva a legtöbb hozzászólásban 6-10 W/mK hővezetési tényezőjű lapokat ajánlotok, viszont én gyakorlatilag csak ezt találtam, ami instant megvehető hardverker 3-5 W/mK
hardveraprós kollégának épp nincs 6 W/mK-ese
Szerintetek ez a lap megfelelő lehet noti videokártyához? (Toshiba P300-225, Ati mRadeon 4650)

Köszönöm hogy elolvastad, ha válaszolsz, azt pedig külön :R

A mérnöki tervezés a biztonsággal figyelmen kívül hagyható értékek kiválasztásának művészete.

(#12045) albi31 válasza Dell XPS (#12042) üzenetére


albi31
senior tag

ment pü!

(#12046) havri1


havri1
félisten

Helló!

Szerintetek ez eredeti akksi lehet?

Original Battery for TOSHIBA Satellite Pro A300 L300 A200HD A210 PA3534U-1BRS

Fényképről minden stimmel..típus, model NO is ugyanaz.
Csak hát khm na :D

Köszi!

havri

(#12047) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Van egy Lenovo G500-as laptopom, ahol az érdekelne, hogy HDMI képes a bejövő adatot is feldolgozni, vagy csak a kimenőre képes? Illetve ha igen akkor hogyan kivitelezhető ez?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#12048) semetka


semetka
őstag

Ma ránéztem az itthoni Asus 550CC laposra, mert majd SSD-t akarok venni bele. Kicsavartam minden csavart, winyót kivettem de nem jön szét. Gondolom össze van pattintva, de nem tudom hol kell elkezdeni szétpattintani, nem mertem erőltetni. ODD helyére akarom betenni a winyót de valszeg az egész lapost szét kell szedni. :(
Esetleg ha valaki szedett már szét ilyet elláthatna pár jó tanáccsal. Köszönöm szépen előre is .

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#12049) Kbali válasza PumpkinSeed (#12047) üzenetére


Kbali
nagyúr

Csak kimenőt tud.

(#12050) Chabi válasza Kbali (#12049) üzenetére


Chabi
aktív tag

És ez az összes laptopnál így van?? Mert engem is érdekelne hogy a dell inspiron 15r 5537-em tud-e ilyet. :)
samatka:
Nemtudom hogy milyen a lapos de általában a bill alatt is szokott lenni csavar azt is le kell venni ha jol tudom, ha levetted akkor nemszoltam :).
Kbali:
Értem, köszi.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia M4 aqua+ Dell Inspiron 15R 5537 Silver (FHD), Intel core i7-4500U 1,8 Ghz(2 Cores, 4M Cache, up to 3.00 GHz), 8 Gb DDR3, Amd Radeon HD8850M 2Gb, 1000 Gb Hdd (5400 rpm)

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.