Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7020) PindurAnna válasza AMD Power (#7019) üzenetére


PindurAnna
Közösségépítő

Találj a lakásban egy olyan helyet , későbbiekben ez legyen a büntetőhely, ahol nincs játék, nem tud mit nézni, nem tud mit piszkálni. Lehetőleg pucér fal. Tegyél le oda egy kispárnát és ültesd rá vagy csak állítsd be. Ne torlaszold el semmivel, hanem kérd meg álljon oda mert butaságot csinált ami nem helyes, és addig kell ott állnia vagy ülnie, amíg bocsánatot nem kér és nem csinálja többet. Javaslom az állást mert attól hamarabb elfárad. És ülj oda elé egy kisszékre, ha üt vág mondjad neki hogy amiért így viselkedik még többet kell ott lennie. Erre rá kell szánni pár napot. A kolléganőm fiát a cserépkályha mellé állítottam be, ütött rúgott harapott. Többször megkértem ne viselkedjem így. Nem fogadott szót, hoztam egy fakanalat és a kezére csaptam amikor ütött. 4,5 és fél órát volt ott üvöltve. Amikor már azt kiáltotta meddig kell még ott lennie, akkor elmondtam neki hogy ezt meg azt nem szabad csinálnia, most legyünk csendben, gondolja végig mit nem szabad csinálni. Majd kértem mondja el ő miért volt büntetésben. Bólogatást ne fogadj el, igenis mondja el ő a saját szavaival. És a legvégén bocsánatot kell kérnie mert nem fogadott szót. Egy ölelés is kijár ezek után :) Nagyon fontos hogy ne kiabálj vele, tudom nehéz de nyugodtnak kell a felnőttnek lennie. Ezt lehet többször is megcsinálni. És fontos hogy mind a két szülő csinálja meg ezt vele, mert így nem fog arra játszani hogy majd a másiknál elérem amit akarok.
Ne ígérjetek semmi pluszt ha szót fogad. Játékot vagy ide vagy odamegyünk, mert akkor arra fog pályázni legközelebb.
A gyerekeknek nagyon nagy agyuk van, el sem tudjuk képzelni sokszor milyen rafináltak és okosak.

Sok sikert és kitartást kívánok nektek :)

(#7018) noklika Javaslom kétféle wc papírt venni :) Az olcsóbb tökéletes erre a célra :)

[ Szerkesztve ]

Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.