Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58701) #98593280 válasza tjb007 (#58693) üzenetére


#98593280
törölt tag

Igen, tudom, Wayteq xTab :)

(#58692) katonab1983: Vidéken csak 900 Mhz-en szórnak a szolgáltatók (Voda biztosan), ott nem fog menni vele útközben a 3G, csak EDGE. Kvázi használhatatlan.

Frekvenciasáv: 3G/WCDMA 2100 MHz

[ Szerkesztve ]

(#58702) micilacko válasza kelzsoca (#58675) üzenetére


micilacko
csendes tag

szia

most nézem, hogy írtál. Sajnos letölteni nem tudom amit küldtél, mert a google szerint nem okés, de közben egy fél napos szenvedéssel megoldottam :)

L

Laci

(#58703) poirot


poirot
senior tag

Sziasztok!

Egy pdf, word, excel file-ok kompromisszium nélküli, kiváló megjelenítésére képes tabletre gondoltam, amit megvásárolnék. (Gondolok itt 10 col-osokra).

Csak tartalom fogyasztás, ami persze feltételezi, hogy könnyü átjárhatóság az asztali PC és a tablet között. WIFI, Blu-tooth, mindegy csak jó legyen.

Játék semmi, a lényeg, a megfelelő üzemidő, illetve a jó megjelenítés, szabadban is.

S természetesen a megfizethető kategória legyen.

Köszönöm a válaszokat.

(#58704) taip válasza poirot (#58703) üzenetére


taip
senior tag

És ilyen elvárások mellett biztos, hogy androidos legyen, ne Windowsos?

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58705) poirot válasza taip (#58704) üzenetére


poirot
senior tag

Nem, ha belefér a "keret"-be.

:)

(#58706) zozika2


zozika2
tag

Sziasztok!
Erről mi a véleményetek?
ASUS MeMo Pad 7 (ME572CL)
A topikja nem nagyon pörög, senki nem használ ilyet?

(#58707) tjb007 válasza ot93 (#58697) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lenovo A7

(#58699) atis1224

Mivel az adott készülékre senki sem portolta/készítette el a CWM recovery-t, így sehogyan, nincs rá lehetőség.

(#58700) smiti

Igen, annyit megér.

(#58701) ShellKretor

Nem csak az.

(#58705) poirot

Akkor jó lenne ismerni a keretet, mert ilyen jellegű felhasználásra én is inkább Windowsos modellt ajánlanék.

(#58706) zozika2

Ajánlott, az ME572CL gyakorlatilag egy prémium modellnek számít.
A szokásos x86-tal kapcsolatos dolgok viszont ennél is fennállnak.

[ Szerkesztve ]

(#58708) #98593280 válasza tjb007 (#58707) üzenetére


#98593280
törölt tag

Tkom és Telenor és 900-al szór falun?

[ Szerkesztve ]

(#58709) tjb007 válasza Songo (#58698) üzenetére


tjb007
nagyúr

Elég valószínűtlennek tartom, hogy beférne oda egy 10-es.
Vegyük példának az LG G Pad 10.1, ami 260,9 x 165,9 x 8,95 mm. Mérd ki egy A4-s papírra, vágd ki és próbáld oda.

(#58708) ShellKretor

Csak a Vodafone szór 900-on.

(#58710) zozika2 válasza tjb007 (#58707) üzenetére


zozika2
tag

Köszi!
Mi ez az x86-os dolog?
Hol tudnék utánanézni?

(#58711) tjb007 válasza zozika2 (#58710) üzenetére


tjb007
nagyúr

(#58712) poirot válasza tjb007 (#58707) üzenetére


poirot
senior tag

Maximum 60-70 ezer Ft-ot adnék ki egy tabletért.

Ismétlem, teljesen mindegy, hogy Android vagy Windows, a lényeg az előzöleg említett paraméterek.

Köszönöm a választ.

(#58713) zozika2 válasza tjb007 (#58711) üzenetére


zozika2
tag

Már értem, köszi:)
Én azért játszanék is rajta.
És erről mit gondolsz? Lenovo TAB S8-50 (59-426770)
Még tesztet sem találtam róla, ennyire új lehet?

(#58714) taip válasza poirot (#58712) üzenetére


taip
senior tag

Annyiért nem nagyon van Windows-os tab itthonról, max. a Prestigio-t lehet megnézni. Külföldet nem tudom.

Androidosból van választék, csak nem tudom, mit jelent neked a "kompromisszumok nélküli megjelenítés". Az androidra elérhető Office alkalmazások mindegyike valamilyen tekintetben kompromisszum. Kérdés, mennyire bonyolult Office doksikat akarsz kezelni. Lehet, hogy először ki kellene próbálni egy tetszőleges Android eszközön.

zozika2: Abban is x86-os Intel Atom van.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58715) ot93 válasza tjb007 (#58707) üzenetére


ot93
senior tag

Köszi!
Közben gondolkodtam és úgy döntöttem, hogy még egy 10-est áldoznék rá, tehát már max. 40k körül is érdekelne...
Ebben az esetben mit ajánlanátok? :-)

Előre is köszi! :-)

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#58716) keszo


keszo
őstag

Sziasztok

Nem tudom jó helyen kérdezek. Vennék egy ilyet:
D-Link DP-301P+ Parallel Port Print Server
Arra lennék kíváncsi ha ezt bekötöm egy wifis routerbe, akkor a tabról tudnék rá nyomtatást küldeni?

esetleg még ez:
TP-LINK TL-PS110P Single Parallel Port Fast Ethernet Print Server

Attila

(#58717) katonab1983 válasza poirot (#58712) üzenetére


katonab1983
tag

Akkor szerintem Lenovo Miix vagy Toshiba Encore (Ehhez kapsz ingyen teljes office 2013-at is). Bár ezekben a 8"-os fér bele, de ezek megfelenének neked teljesen. Ezekre a felhasználásokra inkább a windows, ahogy a többiek is mondják.

[ Szerkesztve ]

(#58718) atis1224 válasza tjb007 (#58707) üzenetére


atis1224
tag

köszönöm a választ ,gondolom akkor sehogy sem lehet megoldani ha véletlenül téglásítanám a tabot akkor boot alól újra éleszteni ?

hüvely mate 10 pro

(#58719) Kilmar


Kilmar
újonc

Sziasztok! A minap örököltem egy Flytouch super pad VI tabletet ( https://www.youtube.com/watch?v=rLC0lFmAnt0 ). Csöppet lassú a gépezet és szeretném újratenni, vagy valamit kezdeni legyen, hogy használható legyen, mert még a Google Chrome se hajlandó rajta pl elindulni.
Köszönöm előre is az ötleteket, segítségeket!

(#58720) tjb007 válasza poirot (#58712) üzenetére


tjb007
nagyúr

A felhasználási terület miatt nem éppen a mindegy kategória.
Létezek alternatívák, a Microsoft is kiadta már Androidra a Word, Excel és PowerPoint alkalmazásokat, amik elég jónak mondhatók, de a működésük nem annyira gördülékeny mint PC-n.
Azt javaslom, hogy vásárlás előtt, ha van rá lehetőséged próbáld ki, hogy milyenek is ezek az alkalmazások, hogy is futnak Androidon, és ha megfelel, akkor "beleugorhatsz" egy LG G Pad 10.1-be.
A Windowsosokkal biztosan nem lesz gond, azoknál csak a kijelező mérete lehet kizáró ok, mert itthon ennyi pénzért 8 hüvelyknél nagyobb kijelzőt nem nagyon fogsz kapni (lehet kapni 1/16GB-os 9 hüvelykeseket is, de azokkal nem érdemes foglalkozni), hacsak nem vállalsz be egy használtat.

(#58713) zozika2

Teszt: [link]
Ugyanez a helyzet azzal is, ráadásul az az ASUS jobb választás lenne.

(#58715) ot93

LG G Pad 7.0

(#58716) keszo

Elméletben semmi akadálya, működni kellene, a gyakorlat viszont nem biztos, hogy ezt fogja alátámasztani.

(#58718) atis1224

Nem lehet.

(#58719) Kilmar

Kezdetnek egy gyári állapotra való visszaállítást csinálj, plusz kapcsold ki az animációkat is.

(#58721) keszo válasza tjb007 (#58720) üzenetére


keszo
őstag

Köszönöm a választ.
Azért kipróbálom, pc-hez még jó.

Attila

(#58722) agabe


agabe
addikt

Kijelző 8 - 10 " , új, itthoni vásárlás, használat : net, film, ram 2GB (több úgy sincs ha van egyáltalán 2-es is az árkategóriában) és kb 70-80ezer Ft.
Vagy olcsóbbat (és 1G ramosat), vagy drágábbat láttam kicsit visszaolvasva. Van olyan ami a leírtaknak megfelelő ?

(#58723) shouryuken


shouryuken
senior tag

Sziasztok!
Egy ismerősöm szeretne egy 10"-os tabletet, legfőképpen netezésre, egyszerűbb játékokra (kártya).
A rászánt összeg 30-40e ft, az összeget tekintve használt is megfelelő.
Egyetlen kikötés az ips kijelző.

Köszönöm! :R

(#58724) tjb007 válasza agabe (#58722) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Lenovo S8 megfelel a leírtaknak.

(#58725) #98593280 válasza tjb007 (#58724) üzenetére


#98593280
törölt tag

A Lenovo tableteknek megfelelő a szervizháttere?

(#58726) franconero


franconero
csendes tag

Sziasztok,

egy ismerősöm apukájának kéne tablet netezésre, pdf könyvek olvasására. Ezt a 2 modellt találta használtan.
Melyiket válassza?

Alcor Zest Q933RS 40.000-ért (3 hónapos, még garanciával)
http://vip-phone.hu/Alcor-Zest-Q933RS-tablet-#page_artdet_tabs

Samsung P52200 Galaxy Tab 3 10.1 45.000-ért
http://tablet-pc.arukereso.hu/samsung/p5200-galaxy-tab-3-10-1-p178053895/#termek-leiras

Köszi a tippeket!

(#58727) poirot válasza tjb007 (#58720) üzenetére


poirot
senior tag

Köszönöm a választ.

Mint az elöző, hozzászólásomban írtam, hogy csak megjelenítésre akarok tabletet, vagyis pdf, rtf, doc, xls file-ok olvasására. A válaszodból, viszont nem tudom egyértelműen kivenni, hogy a szerkesztésre is gondolsz, vagy csak a megjelenítés/kompatibilitásra is, és már az sem olyan gördülékeny, mint windowsos tableteknél.

Nekem csak az olvasás kell, semmi más. Ezt tudja-e teljesíteni az Android rendszer minden trükközés nélkül.

Ez a kérdésem.

Bocs az értetlenkedésért, de tisztázni szeretném, mielőtt "mellé nyulnék" a vásárlással.

Köszönöm a válaszod.

:R

(#58728) Kilmar válasza tjb007 (#58720) üzenetére


Kilmar
újonc

Köszi a gyors választ. Meg is történt a gyári állapotra való visszaállítás, viszont mikor bekapcsolom konkrétan semmit nem tudok kezdeni vele. Bármit nyomkodok rajta, csak egy célkereszt váltja a helyzetét a négy sarok és a képernyő közepe között. Valami ötlet?

(#58729) Shingen


Shingen
addikt

Sziasztok

Unokaöcsém itt van nálunk van neki egy Navon raptor 7 tabletje, mikor elmentem itthonról játszott vele, mikor hazajöttem már nem működöt.
Nem tudom mit nyomkodott a gyerek a lényeg az hogy úgy veszem észre az android rendszer nem akar felállni.
Bekapcsolom fogad a Navon képernyő átvált az andoid feliratra tölt és ennyi......... innen tovább nem akar lépni bele a rendszerbe.
Tablet hátulján van a reset lyuk megnyomtam azt is újraindult a rendszer de az android ez után sem tölt be.

Ilyenkor mit lehetne tenni?

tjb007 Ötlet? :F

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#58730) Shingen válasza Shingen (#58729) üzenetére


Shingen
addikt

Ezen a típuson nincs hangerőgomb, csak a bekapcsológomb.
Tehát valószínű a hard reset funkció nincs benne. :F

風林火山

(#58731) agabe válasza tjb007 (#58724) üzenetére


agabe
addikt

Köszi.
Látom annak csak egy év garija van. Működésre milyen?
Más gyártótól, és nem atomos procival nem is létezik olyan ami esetleg megbízhatóbb? Nem ismerem a lenovo tableteket és telefonokat, de eddig nem jutott volna eszembe, hogy olyat vegyek.

(#58732) Shingen válasza agabe (#58731) üzenetére


Shingen
addikt

LG G Pad 8.0 vagy LG G Pad 8.3 ebben 2 GB ram van.
nagyon jól optimalizált a rendszerük és ARM soc.

風林火山

(#58733) taip válasza agabe (#58731) üzenetére


taip
senior tag

De lehet, hogy csak poénból írták.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58734) Nowi


Nowi
tag

Sziasztok!

mit érdemes most venni:

-9-10" (lehetoleg IPS??) jó fényerővel
-legalább 4 magos proci
-erős wifi
-android
-GPS

Itthoni vásárlással mit érdemes most??

:R

[ Szerkesztve ]

(#58735) xtend válasza agabe (#58731) üzenetére


xtend
senior tag

Nézz be ebbe a topikba, ez is 2GB-os tab, a hsz-ek alapján meg majd eldöntöd a megbízhatóságot te magad :) Ára: 50K
[link]

[ Szerkesztve ]

(#58736) total90


total90
veterán

Hi,

lett egy Asus PadFone-om... meg az elso szerias. A problema az, hogy valami rendszerhiba miatt kikapcsolt es utana nem kapcsolt tobbe be.
Gondoltam nekifogok a dolognak, hatja jutok valamire.

A telefon egymagaba nem bekapcsolhato, de ha belerakom a tabletbe, akkor bekapcsol es ha kiveszem vissza, ugy is marad.

A problema ott van, hogy be kellene jelentkeznem a Google fiokommal, de azt nem lehet, mert nem megy a net rajta :W
A W-LAN-t nem is tudom bekapcsolni es a telefonban a SIM kartyat nem eszleli. Tehat a halozatjelzo helyen egy kis kedojeles SIM-et mutat.

Probaltam egy hard resetet, tehat a hangero szabalyzo alul tartva majd bekapcsologomb, de csak az tortenik, hogy el kezd rezegni mind a ket keszulek es amikor elengedem kikapcsol.
Szoval nem megy a hard reset sem.

Mikent tudnek ebbe eletet lehelni? PC-rol valami hard reset vagy hasonlo megoldhato?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#58737) jolti05


jolti05
őstag

Sziasztok.

Ma vásároltam egy Blaupunkt Endeavour 800NG tabletet és az a nagy gondom vele, hogy a 8gb rom helyett csak 1gb-ot lát a szoftver, valamit, hogy ha rá akarok rakni valamit, azt írja, hogy a ~tárhely csak olvasható, nem írható. SD kártya behelyezése esetén a Tárhely menüpont leáll és kilép a kezdőlapra..
Ilyenkor mit tudok tenni? :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#58738) ot93 válasza tjb007 (#58720) üzenetére


ot93
senior tag

Köszi a választ! Még lenne olyan kérdésem, hogy most nézegettem az Asus Memo Pad 7-et (ME176CX), amit most pár ezerrel olcsóbban adnak iponnál... Megérné inkább azt venni? Igazából LG-t amit ajánlottál meg ezt néztem ki és nem tudok dönteni... :-)
Asus mellett szól hogy valamiért jobban tetszik :-), elméletileg erősebb, ezt tudnám venni helyben is viszont az lg-ben van infralámpa (távirányító funkció), jobb kamera, rezgőmotor, viszont neten kéne rendelni ami garancia szempontjából nem tudom mennyire hátrány. Továbbá az Asus-ról valami üzemidő problémát olvastam, de állítólag már javították frissítéssel. Fényerőre gazából mindegyikre azt írták, hogy napsütésben már nem éppen jó, de hát valami kompromisszumot kell kötni ezen az árszinten :-)

LG Iponnál kiszállítással ~40.500, PCX-nél meg csak 1 évet adnak rá, e-digitalban már csak fehér van, mediamarkt meg valahogy nem szimpatikus :-/

Asus Iponnál 38.500 kiszállítással (IPON garanciával), PCX-nél ~ 39.500 kiszállítással, E-digitalnál ~37.000 + tok

Tekintve, hogy nem vagyok jártas a tabletek között és ezen boltok közül csak a pcx-el volt dolgom (garancia), így segíthetnétek, hogy melyik boltot ill. tabletet válasszam....

Előre is nagyon köszönöm, bocsánat, hogy ilyen hosszú voltam... :)

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#58739) Peetey91


Peetey91
senior tag

Sziasztok! Tabletet szeretnék a közeljövőben, ebben szeretnék segítséget kérni, kitöltöm a kérdésekre a válaszokat.
- 8 és 9,7 közötti képátló
- újat szeretnék
- Inkább itthon vásárolnám, előtte kézbe venném megnézném
- Főleg dokumentumok írására (BT billentyűzettel), egy kis film, böngészés, pár játék
- 70 ezer Ft körül

(#58740) agabe válasza Shingen (#58732) üzenetére


agabe
addikt

Koszi!

(#58733) taip:
Mivel edigitalban csak egy ev van, es ott eddig mindenre normalis volt a gari, ezert fura, de ha 2ev van akkor az jo.

(#58735) xtend:
Hat asszem ezt nem vallalom be probalgatni.

[ Szerkesztve ]

(#58741) tjb007 válasza shouryuken (#58723) üzenetére


tjb007
nagyúr

Használtban nem tudok segíteni (vagyis csak akkor, ha már van egy konkrét kinézett készülék), a legolcsóbb ajánlottnak mondható 10 hüvelykes pedig ez.

(#58725) ShellKretor

A TeleMax szervizeli. Hogy ez mennyire nevezhető megfelelőnek mindenki eldönti majd maga a rendelkezésre álló információk, tapasztalatok alapján. Nem mintha a ASUS tableteket is szervizelő Cordon Electronicsnak jobb híre lenne.

(#58726) franconero

Az elsőt.

(#58727) poirot

Én voltam figyelmetlen, bele vettem a szerkesztést is.
Így, hogy csak nézegetésre/olvasásra kell tökéletes az Android is, nyugodtan választhatod azt, amit korábban javasoltam.

(#58728) Kilmar

Ez szerintem a kijelzőkalibrálás lesz, bár ilyennel, hogy factory reset után egyből ez fogad még sosem találkoztam. Ha ezekre a keresztekre rányomsz nem lép tovább ? Tudnál esetleg erről egy képet mellékelni ?

(#58729) Shingen

Kéne a gyári ROM (lehetőleg az auto update scripttel, de ha nincs az sem baj, írunk egyet), anélkül semmit sem lehet vele kezdeni. :(

(#58734) Now

Az ár ezek szerint mindegy ?

(#58736) total90

ADB-n keresztül meg lehet próbálni elérni a recoveryt, onnan meg már menni fog a wipe-olás, illetve a rendszer frissítése, újrahúzása.

(#58737) fs-zsoci

Tudnál csinálni egy képernyőmentést a Tárhely menüpontról ?

(#58738) ot93

Az LG kijelzője szebb, az ASUS-é valamivel fakóbb, de ha az tetszik jobban, akkor válaszd azt. Mellényúlni egyikkel sem tudsz.
A bolt meg rád van bízva (a másik kettő helyről is nyugodtan rendelhetsz). Ha az LG mellett döntenél, akkor viszont mindenképpen ott vedd, ahol 2 év gyári garanciával adják.

(#58739) Peetey91

Lenovo S8, ASUS MeMO Pad 8 (ME181C/CX), LG G Pad 8.0

(#58742) ot93 válasza tjb007 (#58741) üzenetére


ot93
senior tag

Értem, köszi... Asszem Asus lesz és azt akkor helyben át is tudom venni E-digitalban. Egyébként asus-t mediamarktban teszteltem, kijelzője megfelelt nekem. LG viszont nem volt így nem tudtam összehasonlítani... Akkor meg is rendelem és személyesen átveszem remélhetőleg hétfőn és akkor írok róla véleményt ha akarjátok... :-)

Még egyszer köszi!

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#58743) total90 válasza tjb007 (#58741) üzenetére


total90
veterán

1. kerdes, miaz az ADB?

1.1 honnan szedjem le?

2. kerdes, hogy telepitsem ha nem tudom feloldani a telefont? Tehat be kellene lepnek a g-fiokkal, de nincs halozat, nem lehet belepni :W

3. tanuljak meg latni, mert ott van a linkelt oldalon :W

koszi, megprobalom...

[ Szerkesztve ]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#58744) total90


total90
veterán

Nem megy, nem latja a Padfonet :W

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#58745) jolti05 válasza tjb007 (#58741) üzenetére


jolti05
őstag

Képernyőmentést nem, mivel nem írható a tárhelye a tabletnek (...?), de telefonnal lefotóztam.

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#58746) jolti05 válasza jolti05 (#58745) üzenetére


jolti05
őstag

Feltettem a készülékre a hivatalos 4.2-es androidot. Mókás képernyő fogad a Tárhely menüpontban. (???)

A kamera (továbbra sem) indul el, azzal a hibaüzenettel, hogy "Nincs elérhető külső tárhely". Sem NTFS, sem FAT32-es microSDvel. Azt nem tudom eldönteni, hogy a készülék hardveresen csőd, vagy csak a rá írt szoftver hibádzik erősen.
Tudok esetleg rá tenni valami mókolt androidat, amivel jó eséllyel működik minden? :(

A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

(#58747) Nowi válasza tjb007 (#58741) üzenetére


Nowi
tag

Hát ha mondjuk 80k környékén megállna az jó lenne :)

(#58748) Kilmar válasza tjb007 (#58741) üzenetére


Kilmar
újonc

Ó, hogy nekem ennyi eszem nem volt :D végig mentem az öt kereszten és már is jó volt.. Viszont a korábbi probléma továbbra is fenn áll, nem indul a programok többsége. :S

(#58749) csabyka666


csabyka666
addikt

Üdv mindenkinek!

Adott egy Alcor Access D785M Táblagép, amire GPS szoftvert kellene telepíteni. Android témában nem igazán mozgok, ezért kérnék egy kis segítséget tőletek.

Gondolom létezik a Play áruházból letölthető (remélhetőleg ingyenes) szoftver, de mégis, melyiket ajánlott leszedni?

Köszi a segítséget előre is! :R

Ágdarálást, kaszálást, területtisztítást vállalok profi gépekkel! Elsősorban Zala megye és vonzáskörzete, de minden megkeresést meghallgatok. +36305633091

(#58750) taip válasza agabe (#58740) üzenetére


taip
senior tag

Szerintem meg kellene kérdezni az Edigitaltól, hogy ha a lenovo honlapján 2 év szerepel és a hivatalos forgalmazó is 2 évet ír a garanciajegyre, akkor ők miért 1 évvel hirdetik. Hátha csak elírás.

Persze ettől még nem biztos, hogy ez a legjobb választás, ezt neked kell eldöntened, de azért nem mindegy, hogy egy készülékre 1 vagy 2 év gari van.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.