Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58051) szitamon válasza tjb007 (#57962) üzenetére


szitamon
újonc

Köszönöm a gyors választ.
Sajnos még soha nem rendeltem neten, nem tudom, mennyire megbízható. Előre kell utalni, nem is kis összeget, erre jön /jöhet/ vám, áfa, amit előre nem lehet pontosan tudni. A garancia megint lutri, szóval sok a rizikófaktor /szerintem/. Ezek után két kérdésem lenne: Mennyire biztonságos ilyen cégeken keresztül vásárolni, ha lehet ilyen kérdezni, kik az ajánlottak, és kiket kell nagy ívben elkerülni. A másik: Van-e másik olyan tablet, amelyik tudja mindazt, amit a Pipo t9, és itthon is kapható. Sokat keresgéltem, de mindegyikből "hiányzott" vmi, vagy az ára már túlságosan "fájt". Előre is köszönöm a segítséget. :R :R :

(#58052) maxxenergie


maxxenergie
senior tag

Még egy kérdés Alcor Access Q913M van vélemény tapasztalat valakinek mert 8" -ra azt írták hangügyileg nem a legjobb.

Annyiben jobb lenne, hogy van rajta HDMI is 2 GB kijelző felbontása sem rossz 2048 x 1536 , és az ára sem sztem.. ezen vagy a korábban ajánlott LG G-PAD 8.0 filózom. :F :F Igazából apósnak kéne ahogy írtam korábban (Fontos a hang minősége, lehessen vele normális képeket csinálni) meg a HDMI és akkor már 10K pluszt megérné meg neki jobb is lenne ha ajánlott darab a mérete miatt :K :K

Köszi előre is. :R

◄ TELEFON PRIVÁT ÜZENETBEN ► Duna Pláza(XIII.ker) ◄

(#58053) taip válasza tjb007 (#58050) üzenetére


taip
senior tag

Köszi.

Ugye jól látom, hogy a lenovo és a Wayteq főbb tulajdonságaiban (SoC, memória, 3G) megegyezik?
Szóval a lenovo bár kifutó, nem mondható, hogy elavult, hiszen most is jönnek ki ilyen konfiggal modellek?

Valahogy nekem a lenovo szimpatikusabb (kinézetre, illetve talán egy fokkal "márkásabb"). Csak 40 helyett 52e-be kerül, ami nem mindegy, de akár bevállalható, ha legalább tud annyit, mint a Wayte. Legfeljebb megfizetem a kék hátlap felárat. :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58054) csendes válasza szitamon (#58051) üzenetére


csendes
őstag

Itt a külföldi rendeléssel kapcsolatos kérdéseidre megtalálod a választ: [link]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#58055) Dio111


Dio111
tag

[link] erre valaki?

(#58056) KitCat válasza tjb007 (#58026) üzenetére


KitCat
újonc

Köszi szépen!

(#58057) duplaa válasza tjb007 (#58041) üzenetére


duplaa
tag

Az alábbi teljesítmény teszt alapján azért az Asus jóval erősebbnek tűnik, mint a Wayteq.
Vagy ebből a különbségből észre lehet venni valamit a mindennapok során?

Konkrétan tudnál példát mondani, hogy milyen programok nem szeretik ezt az inteles chipsetet?
A GPS programok melyik procit szeretik jobban? Olvastam itt, hogy a MTK procikat annyira nem szeretik.

:R

[ Szerkesztve ]

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#58058) annulus válasza duplaa (#58057) üzenetére


annulus
aktív tag

xtab 8x quad != xtab 8q

(#58059) draco31 válasza kelzsoca (#58047) üzenetére


draco31
veterán

Újrahúztam az egészet, így tiszta lappal indul, vagyis inkább csak döcög. :DDD

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#58060) katonab1983 válasza taip (#58000) üzenetére


katonab1983
tag

Maga az Alcor nem noname, dvb tunerekben pl az egyik legjobb név, minőségi cuccokat gyártanak. Tabletben passz, még nem láttam, nem használtam.

(#58061) tjb007 válasza szitamon (#58051) üzenetére


tjb007
nagyúr

„Van-e másik olyan tablet, amelyik tudja mindazt, amit a Pipo t9, és itthon is kapható.”

Nincsen.
A T9-hez a legközelebb az Alcor Access O819M áll, de ez csak 8 hüvelykes és a kijelzőfelbontás is alacsonyabb.
A kérdésed első felére már válaszoltak.

(#58053) taip

Igen, jól látod.
Az elavultság meg attól függ honnan nézzük a dolgokat.

(#58057) duplaa

Azért tűnik annak, mert az is (sokszorosan), de nem is állította senki az ellenkezőjét. Mondjuk abban a táblázatban a 8Q szerepel, nem a 8X, de a lényegen nem változtat.
Példa ? Az Androidos Microsoft Office. Még egyszer: nem azzal van gond, hogy Intel, hanem azzal, hogy x86. Ha AMD lenne akkor sem menne.

Ha csak nem szintetikus teszteket fogsz futtatni 24/7-ben, akkor nem igazán fogsz észrevenni különbséget a sebességben. Mondjuk ez megint egy olyan dolog, amit saját magadnak kell megtapasztalnod.

(#58060) katonab1983

Gyártatnak.

(#58062) Pitterix


Pitterix
őstag

Sziasztok!

Öcsém szeretne egy tabletet, olyan 30k körül. 8-as kijelzőnél nagyobb nem kell neki. A kisfia játszana rajt, esetleg filmeket nézne.
Az ASUS-t viszont mondták neki, hogy hanyagolja, mert sok velük a baj..... :U
Sajnos én hót hülye vagyok hozzá, ahogy ő is..... :B

Előre is köszi!

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#58063) tjb007 válasza Pitterix (#58062) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-7X Quad, WayteQ xTAB-7Q, Lenovo A7-40

(#58064) Pitterix válasza tjb007 (#58063) üzenetére


Pitterix
őstag

Köszi a választ!
Azért azt mondta öcsikém, hogy kérdezzek rá, ezekre mi a vélemény:

első
második

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#58065) rwin5


rwin5
őstag

üdv!

Lenovo márkájú tabletem, egy pár napja olyat csinál, hogy rárakom tölteni és kb 20 perc múlva kiírja, hogy 100%-on van, majd kb 10 perc használat után lemerül 40%-ra. Utána 15%-nál kiírja, hogy csatlakoztassam a töltőt, és ott lehet kb használni 1 órát.. Ma pl, 1%-on használtam fél órát, pedig máskor azon kb 1 percet bírt.. Valakinek ötlete, hogy mi lehet a baja? Tönkrement az akksi?

(#58066) yvsmad válasza rwin5 (#58065) üzenetére


yvsmad
őstag

Ha komolyabb programokkal fárasztod a procit, vagy nagy fényerejű (fehér) képekkel túráztatod a kijelzőt, akkor megugrik a fogyasztásod is.

(#58067) cidalain válasza yvsmad (#58066) üzenetére


cidalain
veterán

Ez mind ok. De amit leirt az ezzel nincs osszhangban.
Nincs az a turaztatas ami 10 perc alatt 60%yot vesz ki az akkubol. Az akkut ugy kepzeld el mint a bojlert, egy csovon jon ki belole az aram. Megvan hogy max mennyi tud kijonni. Akarhogy nyuzod egy akku nem adja le a teljesitmenye 60%-at 10 perc alatt, mert nem tudja es kesz.

Ket eset lehetseges:
-szar az akku
-szar az akku toltottseg kijelzes

Hasznalni kell amig magatol kikapcsol, majd kikapcsolt allapotban maxra toltenin majd figyelni mi tortenik. Ha mindig ugyanugy gyorsan fogy, akkor veloszinusitheto akku cellahiba pln de mindenkepp valami akku hiba.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58068) yvsmad válasza cidalain (#58067) üzenetére


yvsmad
őstag

Ket eset lehetseges, ha régi a készülék:
-szar az akku és/vagy
-a régi készülékenek megnövekszik a fogyasztása (mobiloknál ismert jelenség).
A kérdés az, hogy tényleg régi tabletről van-e szó.

(#58069) tjb007 válasza Pitterix (#58064) üzenetére


tjb007
nagyúr

A másodikat semmiképp, az első még elmegy, de épp annyira noname az is, hogy ne legyen értelme foglalkozni vele.

(#58070) cidalain válasza yvsmad (#58068) üzenetére


cidalain
veterán

Szerintem nem. Attol hogy valami regi, nem kell hogy nojon a fogyasztasa.
Viszont az akku tud elavulni, csokkenni teljesitmenyben. Ez teny.

Ha egy regi hardver hamarabb merul le, akkor nem az eszkoz fogyasztasa no, hanem az akku teljesitmenye csokkent.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58071) annulus válasza yvsmad (#58068) üzenetére


annulus
aktív tag

lol!
..esetleg extra feher fogsoru ufokkal turaztatja a korosodo, energiavampirra valt csippeket.

cidalain verzioja evilagi, a tied nem.

(#58072) yvsmad válasza cidalain (#58070) üzenetére


yvsmad
őstag

A régi akku mindenképpen hamarabb merül, ez az első pont nálam is.
Mobiloknál tapasztalat, hogy ha régi készülékhez veszel új akkut, annak az élettartama már észrevehetően kevesebb lesz, mint az eredeti volt, még ha ugyanakkora is a kapacitása. Rövid idő után hamarabb merül, stb. Ezt a régi készülék fogyasztásának megnövekedésével, a romló állapotú készülékben fellépő kóboráramokkal, stb. magyarázták.

(#58073) cidalain válasza yvsmad (#58072) üzenetére


cidalain
veterán

En meg a programozott avultatassal magyarazom, ha muszaj magyarazat :)
De persze, egy gyarto olyat nem nyilatkozhat, hogy x uzemora utan hasznalhatatlanna tesszuk a telefonodat, vegyel ujat.

Olyan cegnel dolgozom ahol digitalis merokutyuket gyartunk. Ha a hardver nem serul akkor a muszer 10 ev mulva is ugyanannyit fogyaszt. Es semmi extra, nem millios muszer ez, es elmegy 5-6 evig elemcsere nelkul (nem akku, hanem fix lithium elem)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58074) annulus válasza yvsmad (#58072) üzenetére


annulus
aktív tag

az akku elettartama az az ido, mig kepes toltest tarolni (ellatni a funckiojat), aminek kb semmi koze a befogado keszulek korahoz.

az mas kerdes, hogy egy toltessel mennyit bir..!?
..nincs az az azonos kapacitasu akku, ami a korosodo elektronika miatt tiz perc alatt 60%-ot esik. (feltetelezve, hogy korabban ehhez - azonos korulmenyek mellett - tobb orara volt szukseg)

ha van ilyen, akkor megkovetem patakit, az ufokkal egyutt

(#58075) rwin5 válasza cidalain (#58067) üzenetére


rwin5
őstag

Ja igen az kimaradt, hogy kb 6-7 hónapos a tablet, és ugyanolyan használatban van, mint eddig is volt, tehát semmi extra változás nincs felhasználás szinten. Garancia még megvan rá, így azért is érdeklődök nagyon, mert akkor gondoltam kicseréltetem, csak nem akarom odamenni olyan problémával, ha igazából nincs is baja :D

szerk: bár valami csak van mert eddig nem csinált ilyet

[ Szerkesztve ]

(#58076) tjb007 válasza rwin5 (#58075) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mielőtt visszavinnéd csinálhatnál egy gyári állapotra való visszaállítást, hátha.

(#58077) yvsmad válasza cidalain (#58073) üzenetére


yvsmad
őstag

A programozott avultatásnak is az a lényege, amit én írtam, bár egyiknek sem fél év után kellene előjönnie, hanem legalább 1,5-2 év múlva.
Az akkunak is pár évet ki kellene bírnia, mire elkezd gyengülni.
Az újabb Li-ion akkuk még a töltési ciklusokra sem érzékenyek annyira, mint a régebbi MeH akkuk.

(#58078) Croft-21


Croft-21
őstag

Hali.
A mult héten a telenornál hozzájutottam egy Alcatel One Touch Pop 7 tipusú tablethez, ( a dobozán: one touch P310X) és szeretnék hozzá venni egy flip tokot, de a neten nem találok ehhez a típushoz. Hol lehet hozzá kapni vajon? Eleve nem is talàlok ehhez a tipushoz topikot, csak a one touch pop 8-hoz.

(#58079) tjb007 válasza Croft-21 (#58078) üzenetére


tjb007
nagyúr

Csak gyáriban létezik flip tok, de itthon az nem kapható. Angliából és Ausztriából be tudod szerezni, ha valahogy meg tudod oldani.

(#58080) magyar1997


magyar1997
tag

Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy létezik-e olyan wifi stick, mely kompatibilis androiddal? Egy táblagéphez szeretném hozzácsatlakoztatni OTG kábelen keresztül, mert igen gyér rajta a wifi erőssége.(Minden más eszközön tökéletes, és ismert a táblagépnek ez a hibája.. Wayteq Xtab 79QCI)

FTTB 1000/300

(#58081) tjb007 válasza magyar1997 (#58080) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem létezik.

(#58082) magyar1997 válasza tjb007 (#58081) üzenetére


magyar1997
tag

Értem. Köszönöm!

FTTB 1000/300

(#58083) LSiki


LSiki
tag

Sziasztok!

Valakinek tapasztalat a Cube Talk 8X U27GT-C8-al kapcsolatban?
[link]
adatok : [link]

(#58084) Pitterix válasza tjb007 (#58069) üzenetére


Pitterix
őstag

Közöltem öcsémmel a dolgokat, de azt mondta, ezekre kérdezzek még rá:

dell1
dell2

Mégis mi a vélemény róla?

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#58085) martina79


martina79
tag

Sziasztok! Nagyon analfabéta vagyok, be lehet-e állítani lg g pad7-en, hogy a játékokat egyből az sd kártyára tegye? Vagy mi a megoldás állandoan azt irja, hogy kevés a tárhely töröljek dolgokat, de igazából csak a gyári dolgok vannak ott, köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#58086) Shingen válasza Pitterix (#58064) üzenetére


Shingen
addikt

Szerintem maradjatok ezeknél: WayteQ xTAB-7X Quad, WayteQ xTAB-7Q, Lenovo A7-40

風林火山

(#58087) cidalain válasza martina79 (#58085) üzenetére


cidalain
veterán

Root szukseges a muvelethez. (Ez nem a tab hibaja egyebkent hanem az android 4.4 sara.)
Bovebb infot kaphatsz a tab topikjaban, eleg kicsit visszaolvasgatni.
Az android 5-nel mar nem lesz ilyen megkotes, ugyhogy par honap mulva amugy is meg fog oldodni a problema.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58088) duplaa


duplaa
tag

Na tegnap voltunk megnézni, megnyomkodni a tableteket. Kicsit változtak az elképzelések. :DDD
Feltornáztuk az összeget 45-50K-ra, mert ami alatta van, abban valami nagyon gagyi. Általában a kamera vállalhatatlan. Egy csomó tabletben elöl VGA kamera van. Ami a mai világban elég gáz. :Y

Mindenképpen 8"-os tablet kellene, mert jóval használhatóbbnak tűnik az a méret.
Három tabletet néztünk ki:
LENOVO IdeaTab A5500 (8", 16GB, MTK 8382/8121 1,3 GHz Quad-Core)
ASUS MeMo Pad ME181CX (8", 16 GB, Intel® Atom™ Z3745 1,3 GHz Quad-Core) - Bár itt nem teljesen világos, hogy a MM-ban melyik van (181CX vagy 181C), mert az adatokhoz más volt írva a papírra, mint a neten. :((( De úgy tűnik, hogy ennek 0,3 MP-es kamerája van elöl, és 2 MP-es hátul. :(
LG G Pad 8.0 - LG V480 (8", 16 GB, Qualcomm / APQ8026 / 1.2Ghz Quad-Core) - Ez is tetszik, csak ez drágább egy kicsit.

Azok a kérdések merültek fel, hogy:
1. A Lenovo most 4.2-es androiddal van gyárilag a dobozban. Vajon kap-e vagy kapott-e már hivatalos 4.4, esetleg 5-ös verziófrissítést?
2. Az Asus-nál, most hogy is van ez a 181C és 181CX verzió? Melyikben milyen a kamera, háttértár?
3. Ugye jól láttam, hogy mindegyik bővíthető SD kártyával? SDHC kártyákat is tudnak olvasni?
4. GPS-re mindegyik alkalmas?
5. Van-e ezek között minőségbeli eltérés, vagy ezen a szinten már mindegyik normálisan össze van rakva?

[ Szerkesztve ]

Éder mester vajon mit haluzott a sok faragasztótól? Pumuklit?!

(#58089) cidalain válasza duplaa (#58088) üzenetére


cidalain
veterán

A lenovokra megvan a 4.4 frissites. Ha nem az lenne rajta, tudod frissiteni.
Asusnal a CX a gyenge kameras. Hattertar meretben ilyen is olyan is van. Ha a kamera fontos sima C-t vegyel.
Lg nagyon jol osszerakott, gordulekeny cucc, kivalo optimalizacioval.
Asusra Lg-re varhato a Lollipop.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58090) SylarHUN


SylarHUN
senior tag

Sziasztok !

Van egy Gigaset QV830-as tabletem, amit nem tudok kikapcsolni.
A rendszer betöltött, használtam és egyszer csak, nem érzékelte az érintéseket.
Lefagyott!
Még a töltöttség jelző is ugyan azt a szintet jelzi 6 órája.
A bekapcsoló gomb megnyomására ugyan elsötétül a képernyő, ismételt megnyomásra vissza jön a kép, de semmit nem lehet rajta csinálni.
Ha hosszan nyomom a be/ki kapcsolót nem történik semmi. Nem tudom újraindítani. Az aksit nem lehet kivenni, mert nem kivehető.

Csak egy ötletem van, megvárom amíg lemerül.

Esetleg valami más megoldás létezik?

[ Szerkesztve ]

PSN: Xbox:

(#58091) Pitterix válasza Shingen (#58086) üzenetére


Pitterix
őstag

Rendben, köszi, megmondom neki.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#58092) martina79 válasza cidalain (#58087) üzenetére


martina79
tag

Köszönöm, mivel a root is kínaiul van nekem, így hagyom az egészet! A smart cleaning program, amit kiír, hogy töröljem, azt bátran törölhetem, vagy véletlen törölhetek olyat is, amit nem kellene? Bocs a tudatlanságomért,de a telóm is windows, így totál idegen terep!

(#58093) cidalain válasza SylarHUN (#58090) üzenetére


cidalain
veterán

Reset luk van rajta?

Martina:
Nem tudom, sose hasznaltam a smart cleaninget.
De msot megneztem. Az ideiglenes fajlok siman torolhetok, pl a bongeszesi elozmenyek lehetnek itt stb. Kart nem okoz. A letoltesi mappa cuccait et tudod masolni a kartyara manualisan, majd az is torolheto.
A harmadikat nem bantanam, ez ugyse lesz nagy, de nagy bajt nem csinal az se.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58094) tjb007 válasza Pitterix (#58084) üzenetére


tjb007
nagyúr

Erre már én is rábólintok, mert ez egy elég jó ár ezekért (csak a színűkben térnek el). Igaz, hogy refurbished, de nagy valószínűséggel ezt észre sem lehet majd venni.
Két fontos dolgot viszont meg kell említenem. Az egyik, hogy egyes játékok, alkalmazások még mindig nem szeretik az x86-os/x64-es processzorokat, tehát inkompatibilitási problémákba bele lehet futni. A másik pedig, hogy erre az árra szállítási költségen felül rájön még az áfa is (mindenképpen ki kell fizetni), tehát 40 ezer forintban állna meg.

(#58088) duplaa

1. A 4.4-et már megkapta, az 5.0 nem valószínű.
2. [link]
3. Igen x2.
4. Mindegyik alkalmas, de a legjobb az LG-ben található.
5. Mindegyik normálisan össze van rakva, de ezt saját magad is tapasztalhattad amikor megnézted.

(#58090) SylarHUN

A hátlapi kamera alatt található reset gombbal próbáld meg újraindítani. Tű, gemkapocs, vagy valamilyen más vékony és hegyes tárgy lesz hozzá szükséges.

(#58095) _NCT


_NCT
őstag

Ma megtapiztam ismerősöm Wayteq 8X Quad-ját, hát a kijelzője számomra csalódás, köze nincs az IPS-hez, legalábbis amit mutat magából. A telefonom kijelzője is szebb nála, pedig nincs nagy durranás telefonom (Samu S2).

Nem azt mondom hogy nem éri meg, mert 39k-ért 8"-t nem nagyon találok, de nem biztos hogy magamnak megvenném....

(#58096) kelzsoca válasza _NCT (#58095) üzenetére


kelzsoca
félisten

A fényerőt feltoltad maximumra és mindkét kijelzővédő fólia le van szedve a készülékről? :)

Az S2 egykoron csúcskészülék volt, ráadásul AMOLED paneles (4.2"-on) ezt nem túl szerencsés összehasonlítani egy tablet 8"-os IPS kijelzőjével.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#58097) _NCT válasza kelzsoca (#58096) üzenetére


_NCT
őstag

Igen úgy is. Van neki egy céges G PAD 480, na ég és föld a kettő között a különbség, mondjuk árban is. Nem sz@rozni akarom, mert árban verhetetlen és eddigi Wayteq cuccaim hibátlanul működtek, de ez nekem most nagyon nem jött be ahhoz képest hogy IPS. Ha nem az lenne, azt mondom hogy oké, ez ilyen.

(#58098) SylarHUN válasza tjb007 (#58094) üzenetére


SylarHUN
senior tag

Köszönöm szépen a választ.
Probléma megoldódott.

PSN: Xbox:

(#58099) kelzsoca válasza _NCT (#58097) üzenetére


kelzsoca
félisten

Ebben az ársávban, és tudásban pedig nem igazán van olyan ami ettől látványosabb jobb lenne, de nyilván ha nem felel meg akkor feljebb kell nézelődni.

https://vertigostore.eu

(#58100) Milka 78 válasza martina79 (#58092) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Vigyázz vele,mert az üresjárati programok törlésénél képes minden kevésbé használt programot törölni...egyszer kipucolta a játékaim nagy részét csak mert 2 hete nem használtam őket.
SD-re az app telepítéseután sok mindent át tudsz rakni,legalább is bizonyos részüket.
Beállítások➡Alkalmazások➡Ráböksz az app-ra➡Mozgatás SD-re.
Félmegoldás,de több mint a semmi,lehet vele helyett spórolni.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.