Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59201) tomic válasza Shingen (#59199) üzenetére


tomic
addikt

Ennek az Lg-nek vagy a WayteQ xTAB 8X erősebb a hardvere?

(#59202) Revoltek


Revoltek
aktív tag

Srácok, innen ti meg mernétek rendelni az Onda V919-et? DHL-el egész gyorsan ideérne.Mondjuk 7 nap a processing time...

(#59203) Alien13 válasza cidalain (#59182) üzenetére


Alien13
tag

Szóval...

Ezek voltak az Alcor paraméterei:

Cortex-A9 Dual-Core
Processzor frekvencia 1 GHz
Kijelző mérete 7"
Kijelző felbontás 1024 x 600 pixel
Memória 1GB RAM / 4GB ROM
Operációs rendszer Android 4.2 Jelly Bean

Mint írtam, katasztrófa volt. Szinte net-képtelen, lassú...

Na, mindezeket kerülném...

Emiatt ódzkodom a dual-core-tól és az 1 GB RAM-tól. Csöbörből vödörbe nem szeretnék esni, viszont a bevásárlóközpontokban nálunk alig van 60 ezer alatt valami kitéve. És általában vagy le van merítve, vagy nem megy rajta a wi-fi :W

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#59204) Alien13 válasza Revoltek (#59202) üzenetére


Alien13
tag

Rendszeresen vásárolok az Aliról. Megbízhatóak, és az értékelést elnézve nincs okod félni :-)

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#59205) cidalain válasza Alien13 (#59203) üzenetére


cidalain
veterán

A korábban írt hármas ennél az Alcornál sokkal jobb:
Asus ME176, LG G-Pad 7.0, Samsung Galaxy Tab 4 7 (-> ABC sorrend, nem teljesítménybeli).
35-40 között megkapható mindhárom. Stabilak, jók, előnyük hátrányuk korábban már leíródott. Ezeknél nem nagyon van jobb 7"-ban ennyiért, max 3G/4G verziósak lehetnek drágábbak, esetleg csúcsmodellek, de annyi pénzt meg nem szánsz rá...

Itt is elmondható, hogy egy tab használhatósága nem elsősorban a hardvertől függ, hanem a hardver és az android összehangoltságától. volt nekem 2 magos tabom 512 rammal, és nem szidtam mint a bokrot, mint te az Alcort. Ha a szoftver rá van optimalizálva a vasra, akkor simán jól fog működni 1 GB Rammal is. De ha csak rá van hányva valami "tákolt" android akkor 2 GB rammal is szar lesz.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59206) kelekyle válasza Revoltek (#59202) üzenetére


kelekyle
őstag

Rendszeresen rendelek aliról.
Aliexpress SZVSZ a legjobb és legbiztonságosabb nemzetközi webshop. Kiváló feedback rendszer és a dispute, illetve fizetési rendszere is hibátlan.
A processing time általában 2 nap szokott lenni az nem vészes.

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59207) Alien13 válasza cidalain (#59177) üzenetére


Alien13
tag

Lenovo A4 70? Szerinted? Nagyon meggyőzőek a felhasználói értékelések...

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#59208) Alien13 válasza cidalain (#59205) üzenetére


Alien13
tag

Amikor telefont kerestem, akkor mondták szakértő ismerősök, hogy 2 GB RAM alatt hulladék mind, fagy, lassú, hallgattam rájuk, Ace4-et vettem, akkor volt akciós, csak dicsérni tudom. Egymagos, de 2GB RAM, telepakolva mindennel, és fix netes, filmnézős, mindentudó kütyü. Ezt várnám a tabtól is.

A Lenovo A3500 meggyőzött, köszönöm a tippet :R (Laptop is Lenovo :) )

[ Szerkesztve ]

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#59209) cidalain válasza Alien13 (#59207) üzenetére


cidalain
veterán

Lenovo A7-40 van. Lenovo A3500 néven is nyomatják sok boltban.
Teljesen okés, ezt is említettem neked korábban. Ez 25-30 között megkapható. Szép kijelző, jó akku. Jó ár. Nincs hátlapi kamera, csak előlapi! (Anyukám használ ilyet, neki elég, de ő nem is hardcore felhasználó)

LG-vel összehasonlítva az LG-t kicsit gördülékenyebbnek érzem, kicsit jobb az LG üzemideje, LG-re várható a Lollipop. Erre nem, viszont 4.4 frissítés van rá. (Ennek az SD kártyára pakolgatások miatt lehet jelentősége)
Összességében az LG pont annyival jobb, és annyi előnye van a Lenovohoz képest, amennyivel többe kerül.
Azért ezt a kettőt hasonlítom össze mert ezzel van egyidejű, hosszab távú személyes kapcsolatom.

Persze hogy ezt mondja az ismerős, mert aki nem ért hozzá csak azt látja, hogy lassú a telefon. miért? mert 15 mega szabad hely van a memóriában. úgy gondolja ha kétszer annyi lenne benne akkor jobb lenne. de persze akkor is jó lenne ha a sima android nem foglalna el 700 megát az 1 GB-ból, hanem csak 400-at. és ezt meg lehet csinálni mert van olyan gyártó aki ezt meg tudja csinálni optimalizálással. tehát nem az a lényeg hogy mennyi ram van benne, hanem hogy a rendelkezésre álló ramot hogyan használja a szoftver.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59210) kelekyle válasza Alien13 (#59208) üzenetére


kelekyle
őstag

Ace 4 sose volt egymagos. :U szorozd meg néggyel :))
De hogy tutira helyre rakjuk a dolgokat: RAMból sem 2GB, ezt felezd meg ;)

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59211) tjb007 válasza viharhozo (#59159) üzenetére


tjb007
nagyúr

A rendszerből fakadóan nem kell vele buherálni, úgy megy ahogy a gyárból kijött.
Mondjuk az a sok ablak nem tudom nálad mennyit takar, de olyan nagyon sok lapot (20-30) nem tud ez sem megnyitva tartani.

(#59192) Sirandrish

ASUS MeMO Pad 7 (ME572C)

(#59195) tomic

Szintén 3G-vel ?

(#59200) 00KID

Például WayteQ xTAB-7Q, vagy ARCHOS 80b.
Ezek mondjuk itthonról vannak, Kínából rendelve egy kicsit nagyobb a HDMI-s választék.
───────────────────────────────
Akinek maradt megválaszolatlan kérdése nyugodtan kereshet privátban is!

[ Szerkesztve ]

(#59212) csudri válasza katonab1983 (#58768) üzenetére


csudri
őstag

Most jött meg a levél, hogy sajnos javíthatatlan, azt írták csere a forgalmazónál.

Az Edigitálban vettem, de sajnos ott már megszüntették a forgalmazását a Prestigio Multipad 4 7.85 Diamondnak, így gondolom a csere kizárt. Ilyenkor én választhatok másikat vagy kupon?

Mit ajánlanátok helyette, ha a 4:3-as képarányt jó lenne megtartani és a masszív anyagminőség is kellene, mert amúgy a gép nagyon bejött anyámnak. Ha nem tartható a 4:3, akkor melyik az a gép, ami hasonlóan jó anyagminőségre és nem valami műanyag cucc?

Előre is köszi a segítséget!

(#59213) zaccfater


zaccfater
újonc

Sziasztok! Az egyik internetes áruháznál 32.000 forintért vehető meg az alábbi táblagép:

Toshiba WT7-C-100 táblagép, Intel® Atom™ Z3735G 1.33Ghz-es processzorral, 7", 1GB DDR3, 16GB, Wi-Fi, Microsoft Windows 8.1, Fehér

Azt szeretném megtudni, hogy bírná-e ez a gép, ha napi rendszerességgel menne töltőről 10-12 órát, FullHD monitorra kötve? Böngészés, chatelés, skype, Office futna rajta közben.
Az asztali gépet és a notebookot szeretném kiváltani vele teljesen. Bluetooth billentyűzettel és egérrel használnám.

(#59214) taip válasza zaccfater (#59213) üzenetére


taip
senior tag

Nem tudom, de ez az androidos tabletek topikja...

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#59215) cidalain válasza zaccfater (#59213) üzenetére


cidalain
veterán

Menj át a win tablet topicba.
De szerintem béna a kijelzője, és elég gyengus lesz a 16GB háttértár és az 1 GB ram is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59216) tomic válasza tjb007 (#59211) üzenetére


tomic
addikt

Igen. Vagy 4-el.

(#59217) taip válasza tomic (#59216) üzenetére


taip
senior tag

Kit négyel fel? ;]

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#59218) tomic válasza taip (#59217) üzenetére


tomic
addikt

Nem jól írtam? Meglehet.
De nyilván 4G-re gondoltam.

(#59219) csendes válasza zaccfater (#59213) üzenetére


csendes
őstag

Szerintem ezen nincs HDMI kimenet, nehéz monitorra kötni. Másrészt az 1 GB RAM-mal túl lassú ahhoz, hogy asztali gép helyett használd. Van hasonló paraméterekkel, de 2GB RAM-mal és 32 GBeMMC-vel akciós 11,6" notebook (nem érintőképernyős): [link], az már egyszerűbb feladatokra megfelel.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#59220) tjb007 válasza csudri (#59212) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ilyen esetben általában levásárolhatóvá teszik a vételárat. Mennyiért is vettétek pontosan ? 4:3-asokból jelenleg nincs dömping, de talán találunk majd valamit.

(#59216) tomic

A -szavaiddal élve- legközelebbi állomás 3G-vel az Alcor Access O819M, 4G-vel pedig az ASUS Fonepad 7 (ME372CL) lenne.

(#59221) csudri válasza tjb007 (#59220) üzenetére


csudri
őstag

49 990-ért vettem neki. Maradjak a Prestigionál vagy inkább mondjuk egy Alcor? A 4:3 szerintem annyira nem is fontos neki - még a tapizás sem megy, úgyhogy kapott egy stylust - lehet inkább 2 giga ram kellene. Annyi gép van, tök tanácstalan vagyok. :(

(#59222) tjb007 válasza csudri (#59221) üzenetére


tjb007
nagyúr

2GB RAM-mal egyedül az Alcor Access O819M jöhet szóba.
Ha pedig valami márkásabbra vágysz, akkor az ASUS MeMO Pad 8 (ME181CX) és az LG G Pad 8.0 jöhetne szó (legalábbis akkor, ha maximálisan ki szeretnéd használni a keretet).

(#59223) tixem válasza tjb007 (#59111) üzenetére


tixem
addikt

Ez fix, hogy jó a Vivotab note 8-hoz? Mármint az emag-os. Mert ma jött meg egy Modecom Squid 8, nagyon pöpec anyagra, kialakításra meg mindenre de kár, hogy a tab 2 széle kilóg belőle.

Galaxy S24 Ultra 1TB ||| ( •_•) ( •_•)>⌐■-■ (⌐■_■)

(#59224) csudri válasza tjb007 (#59222) üzenetére


csudri
őstag

Sajnos sem az LG sem pedig az Asus nem tudja a 3G-t, amennyire én tudom, az pedig anyámnak a kétlaki élet miatt sajnos elengedhetetlen. Akkor csak az Alcor játszik? Látom, hogy rommá hirdetik magukat itt a PH!-n, de tényleg ajánlott kategória?

(#59225) this is life válasza csudri (#59224) üzenetére


this is life
Ármester

Az nagy gond lenne ha venne az lg,Asus melle egy mifit ?
Mert a fenti ket eszkoz A brand , az alcor pedig egy kategoriaval lejjebb van.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#59226) csudri válasza this is life (#59225) üzenetére


csudri
őstag

Nem szeretnék még pluszba rákölteni vagy ha már plusz zsét, akkor egy normálisabb tablet, nem egy újabb kütyü, amit a táskájában kell tartania, figyelni mikor merül le...magamnak spórolok idegszálakat, ha nem bonyolítjuk a dolgot. :)

(#59227) this is life válasza csudri (#59226) üzenetére


this is life
Ármester

Azert odzkodok az alcortol , mert egy ket ismeros igen csak megszivta veluk ...

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#59228) csudri válasza this is life (#59227) üzenetére


csudri
őstag

Nem ragaszkodom az Alcorhoz. Viszont ég a pofám, mert apámnak azt mondtam, hogy jó lesz a Prestigio, megveheti anyámnak karácsonyi ajándéknak, erre két hónap alatt elpusztult.
Most pedig meg kellene oldanom, de max. egy 10-est dobnék rá az 50-es keretre. Ennyiből ki lehet hozni egy normális 3G-képes tabletet?

(#59229) cidalain válasza csudri (#59228) üzenetére


cidalain
veterán

Lg-bol van 4G verzio: g-tab 8 v490.
Propelleres mobilcegnel meg lehet venni elofizetessel egyutt 50 alatt. Igaz fuggo, es 2 ev huseges, plusz csomag havidij. Vagy fuggetlenul 65 korul, de az mar ugy tenyleg tobb mint az 50-es keret.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59230) tjb007 válasza tixem (#59223) üzenetére


tjb007
nagyúr

Jónak jó, próbálni viszont nem próbáltam. A rögzítés miatt ajánlottam ezt, mert ennél nincs az, hogy kilóg.

(#59224) csudri

Nem voltam benne biztos, de ezek szerint jól emlékeztem. Ha nem ragaszkodsz a 2GB RAM-hoz, akkor szóba jöhet még a WayteQ xTAB-8X is. Az Alcor O819M-ről itt olvashatsz amúgy felhasználói tapasztalatokat, véleményeket.

A nagy világmárkák modelljei is elpusztulhatnak két hónap alatt (sőt, két nap alatt is), ez benne van a pakliban.
Jobbat, minőségibbet 60 ezer forintért csak 3G nélkül kapnál, a 3G-shez/LTE-shez el kéne menned 100 ezer forint környékére.

(#59229) cidalain

Annyiért csak bolti garanciát kap.

[ Szerkesztve ]

(#59231) cidalain válasza tjb007 (#59230) üzenetére


cidalain
veterán

Igen, a 65 a legolcsobb bolt az arukereson. Kinek a pap kinek a paplan :)
Teny, en sem vasarolok bolti garis termekeket.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59232) kelekyle válasza csudri (#59228) üzenetére


kelekyle
őstag

Samsung és ha bajod van vele a Premium Assistance pikk-pakk megoldja.
(70ről van leértékelve... Edigitalban 70 ;] )

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59233) this is life válasza csudri (#59228) üzenetére


this is life
Ármester

Hat nem vagy egyszeru helyzetben, persze mi den kutyu elromolhat de a brandelt kinai oem darabokkal nagyobb erre az esely. Persze a neveseknel is vannak gondok, csak kissebb az eselye hogy rosszat fogsz ki . Nem egyszeru donteni mert veges az erre szanhato kereted.
Osztom Tjb velemenyet.

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#59234) kelekyle válasza this is life (#59233) üzenetére


kelekyle
őstag

De ha mondjuk egy Samu romlik el jóval egyszerűbb és gyorsabb a garanciális ügyintézése mint pl. egy Alcor és hasonló taboknál bár a Lenovonál szerintem semmi sem lassabb :DDD

Ez a Samsung Galaxy TAB4 LTEs szerintem ezen az áron pont neki találták ki ;]

[ Szerkesztve ]

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59235) tjb007 válasza kelekyle (#59234) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ha egy hüvelykkel nagyobb lenne a kijelzője, és az e betű után nem Mag, hanem xtreme Digital következne, akkor valóban neki találták volna ki.

34 perc múlva amúgy már ott sem fog annyiba kerülni.

[ Szerkesztve ]

(#59236) this is life válasza kelekyle (#59234) üzenetére


this is life
Ármester

Ebben egyet ertunk , anno en is B brandel kezdtem , 150 nap alatt 80 nap szerviz, majd mivel mar szet kurt az ideg, s volt is idom toprengeni (hogy soha tobbe noname) igy egy samu lett a vege kb dupla aron, es kop kop mar 2 eve semmi nyug. Ami van az a hw korlatai miatt all fent , 2 mag,1 giga ram , a bongeszes mar kisse lassunak tunik rajta. De ezt leszamitva nix problem. Amit linkeltel az jo lenne, csak az ED-bol ki kene rugdalnia a penzt, persze az nem lehetetlen , de okozhat bosszusagot. Az emag altal akciozott samu
lenne amugy az idealis.

Tjb
Lenovobol nem tudod nincs az extremnel olyan tab ami megfelel a kriteriumoknak? Mert azok se szoktak rossz aron lenni .

[ Szerkesztve ]

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#59237) csudri válasza tjb007 (#59230) üzenetére


csudri
őstag

Nézegettem EZT az Asus-t, GPS-e használható?

(#59238) zulu_mester


zulu_mester
tag

Az utóbbi időben elég erőteljesen gondolkodom tablet vásárláson és ahogy nézegettem ezt a 2 eszközt találtam, amelyik árban nagyjából megfelelne. Szerintetek melyik eszköz a jobb? Vagy esetleg tudnátok ajánlani hasonló árfekvésű, jobb tabletet?

Sencor ELEMENT 8D 101 Dual Core tablet:

Felbontás: 1024 x 768 képpont
Operációs rendszer: Android 4.1 Jelly Bean
RAM: DDRIII 1GB (3D gyorsítás a 3D játékokhoz és 3D videókhoz)
GPU: Quad Core ARM Mali-400 MP (OpenGL ES 1.1/2.0 and OpenVG 1.1)
Chip-készlet: 1.5GHz Amlogic MXS DUAL CORE + GPU
Beépített memória 8 GB
Micro SDHC csatlakozás (32 GB-ig)
Frontpanel kamera a videó-hívásokhoz (0,3 megapixel), kamera a hátlapon (2,0 megapixel))
Beépített WIFI modul (802.11 b/g/n)
Támogatott formátumok:
Videó: H.264, H.263, VC-1, MPEG-1/2/4, DivX, XviD, WMV7/8, VP6, AVS stb.
Kép: JPEG, BMP, GIF, PNG stb
E-könyv: EPUB, PDF, FB2, PDB, CHM, HTML, TXT, UMD, WORD, EXCELL stb.
Felvevő funkció: MP3
HDMI kimenet (1080p
Android alkalmazások támogatása (Android Market)
Többnyelvű menü
Támogatott PC rendszerek: Windows 2K/XP/Vista/Windows7/Linux2.4/MAC OS 10.4
Beépített lítium-polimer akkumulátor (4000 mAh)
Tartozékok: USB-kábel, USB HOST kábel, töltő, használati útmutató
Tápellátás: DC 5V, 2A
Méret: 201 × 154 × 12 mm
Ár: 25.690

BEEX Rock 7,85" tablet:

Processzor: RK3126
Processzor sebesség: 1.2 GHz
Processzormagok száma: 4
Memória:1 GB RAM
Belső memória: 4 GB
Felbontás: 1024 x 768 pixel
Képernyőátló (col): 7.85 col
Videókártya: Mali 400 MP
Csatlakozók: USB 2.0, 3.5 mm Jack
Operációs rendszer: Android 4.4.4
Támogatott memóriakártyák: MicroSD
Kamera felbontása: 1.9 MP
Másodlagos kamera felbontása: 0.3 MP
Ár: 21.990

[ Szerkesztve ]

"Te is fiam Bluethooth!"

(#59239) wolf88 válasza wolf88 (#59161) üzenetére


wolf88
tag

Erre valaki tudna válaszolni?Köszi

(#59240) cidalain válasza zulu_mester (#59238) üzenetére


cidalain
veterán

Inkább akkor már Wayteq xTab-7Q. Jobb mint a Sencor és kicsit olcsóbb most a MM-ban: 24899.

Vagy még egy kicsit rátenni és Lenovo A3500 (27-29 körül van, viszont az előbbiektől szebb és jobb felbontású képernyővel).

(#59239) wolf88
Ha még garis akkor vissza a feladónak...
Ha nem akkor csak buherálgatni lehet, de ez nem 2 perces meló lesz, és vagy sikerül vagy nem.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59241) kelekyle válasza wolf88 (#59239) üzenetére


kelekyle
őstag

Recoverybe be kell lépni (kikapcsolod majd hangerő felt nyomva tartva töltőre dugod aztán amikor bejön valami elengeded) factory resetre kell nyomni. Erről azt kell tudni, hogy a tableten lévő minden adat el fog veszni de a problémát megoldja!

Xbox: MarkokaZj33 █ Steam: kLe

(#59242) tjb007 válasza this is life (#59236) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már nincs, nem forgalmazzák tovább a 3G-s A8-at.

(#59237) csudri

Igen, használható.

(#59239) wolf88

Pontosan melyik modellről van szó ? Annak tudatában könnyebb lenne segíteni.

(#59243) csudri válasza tjb007 (#59242) üzenetére


csudri
őstag

Akkor lehet egy ilyen Asus lesz a nyerő, remélem elégedett lesz vele, köszönöm a segítséget!

(#59244) Nauri válasza tjb007 (#58446) üzenetére


Nauri
csendes tag

Tervezek tabletot szerezni, de szűk a keret! Zsé alig.

Ezért néztem a postánál lévő Samsunygot, amit kotelezo eletbiztositas felvetelekor adnak mellkesen, asszem 3. honaptol..Mozaik programban van ez a termek, meg van benne gps, de sim csatlakozo tenyleg nincs? XD

Mind1, Az Ace minin át akarok majd wifin netet osztani rá. Szerintetek érdemesebb e olcsobb modellekbe tenni? Van e vele nyűg: én pl napi szinten 6 oran at nyomkodnam, mit birnak ezek 1 toltessel? Van ismim, akinek az uj wayteqja nem bir ki 3 orat sem. Tapasztalatok? Posta Mozaik? :R

(#59245) cidalain válasza Nauri (#59244) üzenetére


cidalain
veterán

A Samsung Tab 3 Lite járna a biztosításhoz, jól látom? Felejtős. Hacsak nem amúgy is kötnél életbiztosítást és pont itt. Nekem ez a tab akkor kéne maximum ha ingyen adnák. Vagy akkor sem.

Lenovo A3500 hasonló árban ehhez, és sokkal jobb (okés tudom hogy a Samuért nem kellene fizetned).
Vagy a Wayteq 7Q, de arról meg nem jó véleményed van havertől....

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59246) csendes válasza wolf88 (#59239) üzenetére


csendes
őstag

Március 1-jétől a Beex szervíz címe: E.R.T. Hungary Kft. 1145 Budapest, Szugló utca 54.
Lehet neten keresztül is segítséget kérni: [link], ez nem biztos, hogy gyorsan működik.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#59247) kisza25


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Tegnap kaptam meg a Prestigio MP 5001 3G 10,1" tabletem, nem nagyon találtam róla semmit ezért most ìrnék róla pár sort. Nagyon igényes csomagolásban kaptam kézhez, maga a tablet is nagyon kellemes meglepetés volt számomra, fém a hátlap, nem nyomódik be a közepénél se, nem nyeklik, nem recseg, ha tekergetem, igazán masszìv darab. 2db simkártyát fogad, 12+12 hónap garanciával volt 54eFt mivel csak 1/8 az alap kiszerelésben ezt egyböl bővìtettem 16GB microSDHC kártyával (32GB a max. ) a programokat engedi erre rakni, 4.4.2 Android fut rajta, cortex a7 4mag 1,3Ghz, 1GB/8GB
Amire nem ajánlom:fényképezni gyenge mindkét kamera, a hangszóró is elég vacak, tipikus dobozhang és magas hangerőn elkezd torzítani egy nap alatt ennyi:)

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#59248) Alien13 válasza cidalain (#59209) üzenetére


Alien13
tag

Samsung Galaxy Tab 4 7 T230.

Az összes többit végigtapiztam a Médiamarktban, baromi nagy csalódás volt. :((( Az LG-ből nem volt a javasolt GPad, azt nem tudtam próbálni, de a Samsung verte az összeset. Utálom, ha egy képernyőt erőből kopácsolni kell, ehhez elég volt hozzáérni, és már vitte is. Gyors a böngésző, az alkalmazások. El van döntve, most már csak a pénzt várom össze rá :K :K

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#59249) Alien13 válasza kelekyle (#59210) üzenetére


Alien13
tag

Bocsi, rosszul írtam :R :R

Ahová érdemes elmenni, oda nem vezet rövid út - Vavyan Fable

(#59250) csudri válasza tjb007 (#59235) üzenetére


csudri
őstag

Nna, most jött a mail, hogy levásárolhatom vagy visszautalják. Úgyhogy nem vagyunk az Edigitálhoz kötve, akkor mi a best buy mondjuk 60 ezerig? :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.