Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58351) cidalain válasza Shingen (#58350) üzenetére


cidalain
veterán

Ma MM-ban 50 alatt megveheto az LG 8-asa is.
10% sale van 20 rugo felett.
Nyilvan Alcorra is ervenyes, ha aruljak.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58352) Shingen válasza cidalain (#58351) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi szépen, de nem ma szeretnénk megvenni, egyenlőre jól körbe szeretném járni a dolgokat.
De akkor így lecsúsztam egy ilyen akcióról. :((

風林火山

(#58353) ClioRS válasza Shingen (#58350) üzenetére


ClioRS
őstag

Megéri az 50-et.

10-esben meg a Prestigio MultiPad Wize 5002 van 45-ért MediaMarktban.

(#58354) patow válasza tjb007 (#58348) üzenetére


patow
senior tag

Köszönöm megpróbálom úgy

(#58355) Shingen válasza tjb007 (#58348) üzenetére


Shingen
addikt

Illetve még ezeket a különbségeket találtam a készülékek között: Ahogy nézem a Lenovo nem jobb a wayteq-nél, az alcor igaz 10 drágább de abban 8 magos a proci 2GB ram, nagyobb a proci órajele, viszont az aksi picit gyengébb a wayteQ-nél.
Az alcornál miben mutatkozna meg a 8 mag és a 2GB rom?

風林火山

(#58356) Frod


Frod
addikt

Sziasztok!
Remélem nem teljesen off amit írok, de segítséget szeretnék kérni.
Vázolom a helyzetet, a szereplők a következők:
- LG V700 (G Pad 10.1)
- TP-Link WDR 4300 router
- Ubee EVW3226 modem

A probléma pedig az volna, hogy eddig tökéletesen ment a wifi két szobával odébb is az említett tableten, de nemrég tönkre ment a modem és a szolgáltató a fenti típust adta helyette. Ez már elvileg wifis, de én - mivel van egy saját, pöpec routerem - bridge módba állítottam, mivel azt tanácsolták, hogy ilyenkor fog csak modemként működni. Igen, de azóta 10 percenként száll el a wifi a tabletről. Ez a készülék hibája lenne? (Bár mivel épp most történt modemcsere, erős a gyanú, hogy annak van köze hozzá, bár nem értem miként ha azon nem fut a vezeték-nélküli szórás...)
Mit tudnátok javasolni? Tablet szervízbe wifi gondokkal? Vagy van valami megoldás, egy program telepítése esetleg, firmware, vagy csak egy beállítást elnéztem volna? (Érdekesség, hogy a telefonokon pl semmi gond a wifivel a lakásban, csak a tablet hülyéskedik)

Do you see the white shadow?

(#58357) tjb007 válasza Shingen (#58350) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindegyik stabil, egyik sem akad, szóval ez alapján nem fogunk előrébb jutni.
Az akku már jobb kiindulópont. A 8X-hez még nem volt szerencsém, kelzsoca viszont már letesztelte, szóval azt lehet mondani, hogy átlagos, persze ez csak egy tesztmódszer, szóval nem kizárt, hogy többet is ki lehetne kihozni belőle. Az O819M is hasonló felhasználás és beállítások mellet a 8X-éhez hasonló szintem mozog, az A8 viszont 1-2 órával jobb teljesít. Azt azért tegyük hozzá, hogy a három közül kettő 3G-s, tehát ha ez is ki lenne használva, akkor erősen befolyásolnál az üzemidőt.

„Az alcornál miben mutatkozna meg a 8 mag és a 2GB rom?”

Leginkább a multitaskingban, illetve a játékoknál.

Amúgy meg én gondolkodás nélkül beleugranék inkább egy LG G Pad 8.0-ába így, hogy el lehet hozni 50 ezer forintért.

(#58356) Frod

Lehet, hogy csak a beállítások között kéne szétnézni, de természetesen benne van a pakliban az is, hogy a tablettel van valami gond.

[ Módosította: koxx ]

(#58358) Shingen válasza tjb007 (#58357) üzenetére


Shingen
addikt

Köszönöm szépen, a kimerítő választ!

風林火山

(#58359) Shingen válasza tjb007 (#58357) üzenetére


Shingen
addikt

Megnéztem az LG G Pad 8.0 jónak tűnik.
Bár a tulajdonságokban nem tér el sokban elvileg a WayteQ xTAB-8X-tól a proci, rom, tárhely azonos a lg-ben 5 mp kamera van a way-be 2.
A 3G annyira nem fontos nálunk.
Lg van még dlna megosztás.
Teszteben elvileg jókat írnak az Lg-ről, nem akad be a tab.

Ha ezt az Lg pl az Alcor Access O819M hasonlítanám össze akkor is az LG best by?
Vagy az alcor erősebb a tulajdonságokban, de ez érezhető a 2 készülék között?
Az Lg-nek jobb a szervizháttere is ez is pozitívum.

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#58360) xtend válasza Shingen (#58359) üzenetére


xtend
senior tag

A kamerákat sztem felejtsd el a taboknál, az ne legyen mérce. Nekem Samu Tab S 10.5 van amiben 8mpx a kamera, de ha nem természetes fényben csinálok vele képet akkor akár 0.3mpx kamera is lehetne, úgyhogy szvsz ez ne legyen támpont.
LG-nél nem tudom milyen a szervíz, de Alcornál egyes esetekben (értem én ezalatt, hogy garanciális javításnál igen, de pl szoftverfrissítéshez amit magad is el tudnál végezni nem) küldenek futárt a tabért és futár is viszi vissza, stb.
De, hogy ha nincs kihasználva a 8 mag, meg a 2GB RAM akkor felesleges a +10k-t rákölteni! Inkább úgy mérlegelj, hogy mire fogod használni, ha az olcsóbb készülék is tökéletesen tudja amire használnád, akkor meg már nincs min gondolkodni :)

[ Szerkesztve ]

(#58361) Shingen válasza xtend (#58360) üzenetére


Shingen
addikt

A kamerát azt csak a különbségek felsorolása miatt írtam, nyilván nem érdekel különösen.
" Inkább úgy mérlegelj, hogy mire fogod használni, ha az olcsóbb készülék is tökéletesen tudja amire használnád "
Ebben igazad van én is így akarok mérlegelni.

De amire kíváncsi vagyok, ha az alcort kizárjuk akkor az az Lg és a wayteq a Technikai jellemzők alapján azonosnak tűnik ezekben az apró dolgokba van eltérés mint pl. a kamera, vagy a 3g, dlna megosztás.
Végül is mind a 2 ips a kijelzője nem néztem élőben még melyik jeleníti meg szebben a színeket, melyiknek jobb a betekintési szöge.

A 2 készülék között van 14 ezer különbség, ami engem legjobban zavar és érdekelne miért érné meg az Lg jobban????
Mert 14 ropi az nem oly kevés összeg.
Az már jobb router ára :))

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#58362) cidalain válasza Shingen (#58361) üzenetére


cidalain
veterán

"Végül is mind a 2 ips a kijelzője nem néztem élőben még melyik jeleníti meg szebben a színeket"

Itt a lenyeg. Ha megnezed a wayteq-et azt mondod korrekt. Ha utana megnezed az LG-t, azt mondod mi az a szar amit elobb neztem. A kijelzo minosege a wayteq-nel szerintem erezhetoen gyengebb. Meg kell nezned mindakettot. Nezd meg az Alcort is (nem baj ha kicsit tulmeretezett hardvert veszel ha belefer a keretbe, es eloben is megfelel, mert legalabb van benne tartalek). Utana tudsz donteni, es a dontesed jo lesz. Nem lehet csak es kizarolag a tech spec-bol (lehet hogy valamiben erosebb a hw, de kiprobalva eszre sem venni), es a masok leirasaibol valasztani...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58363) xtend válasza cidalain (#58362) üzenetére


xtend
senior tag

+1

(#58364) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Lenovo A7-es és WayteQ xTAB-7Q tabletről akinek ilyen van véleményeket és tapasztalatokat szeretném ha írnátok mert megrendeltem a Lenovot de ha rossz a véleményetek róla lemondom és a Wayteq lesz.

(#58365) tjb007 válasza Shingen (#58361) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ahelyett, hogy hosszú mondatokban fejteném ki leegyszerűsítem neked a választást.
Ha fontos a 3G, akkor a 8X-et válaszd, ha pedig nem fontos, akkor a G Pad 8.0-át.

(#58364) mr.tamasbiro

[link]

(#58366) Shingen válasza cidalain (#58362) üzenetére


Shingen
addikt

Persze, igazad van meg kell tekinteni élőben.
De ahogy írtad mind a 2 ips, de Lg szebben jeleníti meg a színeket meg jobb a betekintési szöge.
Ez azért már sokat elárul, akkor jobb választás lenne az LG.

#58365) tjb007
Ahelyett, hogy hosszú mondatokban fejteném ki leegyszerűsítem neked a választást.

Örülnék neki ha megtennéd pár sorban, akár privátba, is, mert anyukámnak szeretném megvenni.
Nem akarok rosszul választani.
Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#58367) A_ScHuLcZ


A_ScHuLcZ
addikt

Sziasztok!

Meglévő androidos telefonom mellé vásároltam táblagépet is, amit ugyanazzal a gmail-es címmel szinkronizálva szeretnék használni több okból is. Van rá mód, hogy külön szinkronizálja a feltelepített programjaimat eszköz szinten, de egy fiókon belül? Tehát nem pont ugyanazokat a programokat szeretném használni telefonon és tableten, csak egy részük közös, van arra mód, hogy ugyanazt a fiókot beállítva külön szinkronizálódjanak ezek (pl eszközök szerint), vagy ez csak úgy működhet, ha az egyiken kikapcsolom az alkalmazás szinkronizációt?

Köszönöm!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#58368) mr.tamasbiro válasza tjb007 (#58365) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Ezt már ajánlottad de ezekből nem tudom kihámozni,hogy a kettő közül melyik jobb.

(#58369) cidalain válasza A_ScHuLcZ (#58367) üzenetére


cidalain
veterán

A google acc, csak a google égisze alá tartozó adatokat szinkronizálja (névjegyzék, levelek, google+...)

Ha az egyik motyódon fennt van a Szókereső játékprogram, a másikon meg nincs, akkor nem fogja szinkronizálás címszóval a másikra feltenni (vagy egyikről leszedni).

Ugyanúgy használom a dolgaimat ahogy te szeretnéd, soha nem állítottam semmit egyik kütyün se ezzel kapcsolatban, és semmi olyat nem csinált a szinkronizáció amitől tartasz. mindegyik cuccomon azok a programok futnak amiket én tettem fel, csomó olyan van amelyik csak egyik kütyün van.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58370) cidalain válasza mr.tamasbiro (#58368) üzenetére


cidalain
veterán

szerintem jól döntöttél. a lenovonak szebb a képe.
megjön, használod, ha nem tetszik 14 napod van visszaküldeni, indok nélkül.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58371) A_ScHuLcZ válasza cidalain (#58369) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Értem amit mondasz, de nekem most elkezdte az összes telefonon található appomat rászinkronizálni a tabletre, miután bejelentkeztem a fiókommal.

Bejelentkezés után opcionálisan választható, hogy kérsz-e biztonsági mentést a fiókodról, azt bepipálva hagytam, feltételezem ezért szinkronizál. Ha viszont kiveszem, akkor attól tartok később sem fogja szinkronizálni az appokat, amik a tabletre kerültek, tehát egy újratelepítés után nem fogja nekem visszapakolni őket.

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#58372) tjb007 válasza Shingen (#58366) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyrészt nem tudsz rosszul választani, értelem szerűen ami sz@r az nincs ajánlva, másrészt meg már megtettem.
Mi szól a WayteQ 8X mellett ? A beépített 3G modem, és a telefonos funkciót.
Mi szól az LG G Pad 8.0 mellett ? A szebb kijelző, a jobb/erősebb processzor, és a jobb üzemidő.
Eldöntöd mi a fontosabb és az alapján választasz.

(#58368) mr.tamasbiro

Itt csak és kizárólag az A7-ről olvashatsz véleményeket, tapasztalatokat, az egész topik erről szól. Ha nincs türelmed átbogarászni, akkor írj ott egy hozzászólást amiben arra kéred az ott lévőket, hogy osszák meg veled röviden eddig gyűjtött tapasztalataikat.
Mivel nem a legújabb 3D-s csilivili játékok a fő felhasználási kör, plusz az A7-ben nagyobb felbontású és jobb minőségű kijelző, valamint jelentősen nagyobb kapacitású akkumulátor van, így nem döntöttél rosszul, szóval nem kell lemondanod a rendelésed.

(#58371) A_ScHuLcZ

Ha kiveszed a pipát, akkor valóban nem fogja attól a pillanattól kezdve menteni a letöltött és feltelepített alkalmazások listáját. Szelektálásra pedig nincs mód, legalábbis a Google-féle megoldás esetében.
Itt kérdezz utána, hátha létezik valami rugalmasabb megoldás: [link]

(#58373) A_ScHuLcZ válasza tjb007 (#58372) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Rendben, köszönöm!

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#58374) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

tjb007 és cidalain:Akkor marad a Lenovo.
köszi

(#58375) q2w3 válasza stewe780 (#58345) üzenetére


q2w3
senior tag

Én ismerek, vagyis olyanom van :D Nvidia Shield Tablet. De ha googlebe beírod a kulcsszavakat, elképzelhetetlennek tartom, hogy ne adja ki. Amugy olcsóbb picit mint a Samsung Tab S, viszont erősebb SoC van benne és mivel "csak" Fullhd a felbontás ezért mindent nevetve visz. Azt hiszem ez eléggé gaming tablet. Itthon nem kapni, viszont német,francia, angol ebayről bármikor tudsz rendelni hivatalos garanciával.

(#58376) #63253504


#63253504
törölt tag

Sziasztok! Egyik ismerősöm tabletet vásárolna a közeljövőben, 20k - 30k között. Ebben az árkategóriában melyik konkrét típus vagy típusok az ajánlottak. Én nem igazán vagyok otthon a tabletek terén, ezért kérném a ti segítségeteket.

(#58377) tjb007 válasza #63253504 (#58376) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól függ mik az elvárásai. Példásul szüksége van-e GPS-re, integrált 3G modemre, erős(ebb) processzorra ?

(#58378) #63253504 válasza tjb007 (#58377) üzenetére


#63253504
törölt tag

Semmi extra funkcióra nincs szükség, játékra meg internetezésre lesz használva csak. Tehát a processzor, illetve a memória az minél jobb legyen, ami ennyi pénzből kihozható.

(#58379) taip válasza #63253504 (#58378) üzenetére


taip
senior tag

Ugye "csak játék" alatt az Angry Birds, Szókereső és hasonló kaliberű játékokat érted, nem pedig a csúcs 3D-s akciójátékokat? :)

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#58380) weareinluck


weareinluck
tag

m.geekbuying.com/item/Teclast-X98-Air-3G-Dual-OS-Intel-Bay-Trail-T-Z3736F-Quad-Core-2-16-GHz-9-7-Inch-Tablet-PC-Phablet-Android-4-4---Windows-8-1-2048-1536-IPS-2GB-32GB-339221.html

m.geekbuying.com/item/-Spain-Stock--Teclast-X98-Air-3G-Dual-OS-Intel-Bay-Trail-T-Z3736F-Quad-Core-2-16-GHz-9-7-Inch-Tablet-PC-Phablet-Android-4-4---Windows-8-1-2048-1536-IPS-2GB-32GB-341431.html

Valakibmeg tudná mondani mi a különbség a 2 tablet között?

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#58381) #63253504 válasza taip (#58379) üzenetére


#63253504
törölt tag

Tisztában vagyok vele, hogy a "csúcs 3D-s akciójátékok" esetében kevés a rászánt 20-30 ezres összeg, ezért a kérdésedre a válaszom igen. :) Egyébként gyerekek fogják használni a tabletet.

(#58382) cidalain válasza weareinluck (#58380) üzenetére


cidalain
veterán

nem nagyon van különbség a leírás alapján: a csatlakozó portoknál az egyiknél nem írják a SIM-et és a micro USB-t, de ez nettó hülyeség, hisz az is 3G-s. meg az egyik könnyebb mint a másik. szerintem simán elírások, ezek egyformák. az olcsóbbat kell megvenni :)

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#58383) tjb007 válasza #63253504 (#58378) üzenetére


tjb007
nagyúr

WayteQ xTAB-7Q, WayteQ xTAB-7X Quad, Lenovo A7

(#58380) weareinluck

Az a különbség, hogy az egyik Spanyolországból jön (vagyis pontosabban csak jönne, mert jelenleg nincs raktáron) a GeekBuying ottani "raktárából", tehát a szállítási költségen felül már semmit sem kéne pluszban fizetned, míg a másik Kínából jönne, amire még rájönne az áfa, a kezelési költség, plusz a szállítási költség, ha esetleg rövidebb idő alatt szeretnéd már használatba venni.

(#58384) weareinluck válasza tjb007 (#58383) üzenetére


weareinluck
tag

Némileg értek angolul, ez hol volt leírva?
Esetleg az url-ben szereplő spain stockból következtettél rá?
Így persze várni kell a spanyolországira...

[ Szerkesztve ]

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#58385) tjb007 válasza weareinluck (#58384) üzenetére


tjb007
nagyúr

Az áfás dolog meg magától értetődik.

(#58386) weareinluck válasza tjb007 (#58385) üzenetére


weareinluck
tag

Ok, miután ránéztem gépen is, egyből szemet szúrt! Mobil verziónál valamiért ez nem kerül kiemelésre...

Egy nap mindannyian meghalunk, az összes többi napon viszont nem.

(#58387) Vangelis


Vangelis
nagyúr

Üdv Srácok!

Ez pontosan melyik samsung tab lehet?
SAMSUNG GALAXY TAB P4

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58388) tjb007 válasza Vangelis (#58387) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Samsung Galaxy Tab 10.1 (GT-P7500).

(#58389) Vangelis válasza tjb007 (#58388) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Köszönöm!

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#58390) Nauri válasza monalala (#50853) üzenetére


Nauri
csendes tag

Udv! orion 700 qcre hogyan tudok apkt telelpiteni. nem engedi, meg meg se jeleniti plusz wifin nem akar kommunikalni mas androiddal, hogy netre kapcsolhato lehessen. vadi uj... :Y

(#58391) Nauri válasza monalala (#50831) üzenetére


Nauri
csendes tag

Udv! orion 700 qcre hogyan tudok apkt telelpiteni. nem engedi, meg meg se jeleniti plusz wifin nem akar kommunikalni mas androiddal, hogy netre kapcsolhato lehessen. vadi uj...

(#58392) Nauri válasza tjb007 (#58388) üzenetére


Nauri
csendes tag

Szerinted ipad 4 bontva, 3 csatlakozo eltorve mennyier lehet eladni plusz uj plexi. ? Meg orionra telepiteni apkt hogyan, nem ahjlando semmi andorid wifire csatlakozni. vadi uj orion 700qc. kikeszit ez. Tudom, en is benneteket, de elkepeszto.

(#58393) westcoastog válasza Nauri (#58392) üzenetére


westcoastog
veterán

Egy hozzászólásban fogalmazd meg amit akarsz, nem kapsz választ hamarabb ha 5 percen belül háromszor írsz.

[ Szerkesztve ]

(#58394) celf


celf
őstag

Sziasztok!

Gondolkodom, hogy lecserélem az iPad 2-met egy normálisan működő tabletra.
Az lenne a kérdésem, hogy mi az jelenleg, ami felveszi a versenyt egy iPad-el? Lehet, hogy veszek egy új iPadet, de rühellem az iOS-t. Nincs rájuk Google Calender, minden application le van butítva... De nem kell bemutatni nektek gondolom.
Viszont nagyon gyorsak és szépek az Apple termékek.
Tehát az lenne a kérdésem, hogy mi az az andoridos tablet ami szép, gyors és nem bóvli műanyag?

(#58395) xtend válasza celf (#58394) üzenetére


xtend
senior tag

Itt a pénz a behatároló, mennyit szánsz rá! Pl vetélytársa lehet az iPad-nek a Samu Tab S 10.5 v. 8.4 :)

(#58396) smith1985


smith1985
csendes tag

Sziasztok! nem vagyok benne biztos hogy jó helyen járok, de nem találtam jobb topicot. A probléma, amiben a segítségeteket szeretném kérni, a következő:
Adott egy kínai noname tablet, aminek a menüjében megtalálható pl a Gmail alkalmazás, viszont google play áruház nincs. Mikor hozzá szeretném adni a meglévő fiókomat a készülékhez (beállíátsok/fiók hozzáadás/google), akkor minden alkalommal ezt a választ kapom: Probléma merült fel a google szervereivel való kommunikáció során. Próbálkozzon később.
A tablet wifin keresztül csatlakozik az internetre, azon keresztül be tudok lépni a play áruházba a meglévő fiókommal, de hozzáadni nem tudom a készülékhez. Ebből kifolyólag letölteni sem tudok az áruházból, így nem tudok használni egyetlen google-hoz kapcsolódó alkalmazást sem.
Kérdésem pedig az hogy van e erre valamilyen megoldás? Ha igen, meg tudom e oldani házilag, vagy inkább bízzam valakire aki gyakorlottabb.
Amennyiben kérdésem rossz topicba került, elnézéseteket kérem! Minden segítséget szívesen veszek, és köszönöm előre is!

(#58397) KTU válasza smith1985 (#58396) üzenetére


KTU
addikt

Gapps hiányzik.
Az nem csak 1 apk, hanem keretrendszer.
Androidverziótól függő kell hozzá, cwm-ből felrakható, 1db zip fájl.

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#58398) smith1985 válasza KTU (#58397) üzenetére


smith1985
csendes tag

Köszönöm a választ! Egészen pontosan mi a pontos menete ennek? Elég kezdő vagyok android terén, szóval ha létezik valamilyen szájbarágós leírás a neten vagy video róla azt megköszönném ha belinkelnéd.

(#58399) jUUh


jUUh
addikt

Sziasztok!

Szeretnék egy tabletet venni, amit főleg netezésre, videó nézésre, fészbúkózásra használnám. Körülbelül 30-35 ezret tudnék rászánni, és ha lehet, akkor ne külföldrön kelljen rendelnem. Az se hátrány, ha itt van esetleg topicja. :R :R

Samsung Galaxy S23+

(#58400) xtend válasza jUUh (#58399) üzenetére


xtend
senior tag

Pl. akkor Op3n Dott a tecskóba, ami 30k most és van topikja :) WayteQ 7x 30k, WayteQ 7Q 25k, de ebbe a 30-35 ezres intervallumba belefér meg Lenovo és Asus, Alcor is (asszem amit felsoroltam mindnek van itt topikja), szóval lehetne még szűkíteni a kört, hogy kell-e bele 3G v. csak wifi only, GPS kell bele v. sem, stb, stb :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.