Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59851) affli válasza tjb007 (#59848) üzenetére


affli
tag

Akkor valószínű a közös antenna lesz a ludas, mert most hogy nézem, a wifi jel is leesik elég rendesen, ha a bluetooth aktív... Ezt jól megoldották... :(((

Köszi még1x!

Retro RULZ:)

(#59852) MasterDeeJay

Hali Mindenkinek!

Kaptam egy Huawei Ideos S7 Slim 3G S7-201u tabletet.
Az a tünete hogy elindulás után egyből írja hogy akkumulátor kritikus majd kiírja hogy leállítás és kikapcsol.
A probléma az hogy tudom hogy az akkumulátora rossz (fel van puffadva) és CSAK töltőről szeretném használni aksi nélkül de arról is ugyan ezt írja. Tehát aksi nélkül is kikapcsol indulás után pár másodperccel.
A kérdésem az lenne hogy hogyan lehetne letiltani hogy NE kapcsoljon le ha nincs benne aksi?

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#59853) TOTAL LOKI


TOTAL LOKI
tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Olyan alkalmazást keresek, amivel a táblám (Tab S 8.4 LTE) segítségével eltudom érni a nagy gépem. (távoli asztal kapcsolat)

Chrome Remote Desktopot használom jelenleg, amivel nem is lenne gond, de a táblán megtekintett videó anyagok kicsit szaggatnak, nem folyamatos. (hang se volt, de azt egy másik progival megoldottam)
Saját hálózaton próbáltam egyelőre. A legnagyobb net csomagom van a három betűs szolgáltatónál.

Tudnátok esetleg másik progit ajánlani?

Vagy esetleg ezen a programon kell valamit állítani?

Válaszokat nagyon köszönöm!

[ Szerkesztve ]

TL

(#59854) beloadjoker


beloadjoker
őstag

Hali!

Segítséget kérnék, ismerősöm tabot venne:

Kijelző 7es
Új kellene
Itthon venné az illető
Játékba heartstone kellene hogy fusson, /ezen kívül film böngészés/
És itt a neheze max 13-14 lenne.

Előre is kösz a helpet!

Oneplus One 64gb S. Black + nokia N900 + Xperia Mini + Lenovo y510p i7 SLI 16Gb 256 ssd 1tb ext. hdd + Lenovo x200 + Nexus 7 grouper 16gb + Nexus 7 flo 32gb

(#59855) cinemazealot válasza MasterDeeJay (#59852) üzenetére


cinemazealot
addikt

Próbáltad már (pl. kölcsönbe kapott) jó állapotban lévő akkumulátorral? Mert ha azzal is ezt produkálja, akkor valami az akksi szabályzással (vagy annak szoftverével) lesz. Ha viszont azzal ezt már nem produkálja, akkor egyszerűen csak szüksége van egy működőképes akksira és kész. Körbenézve pl. az eBay-en kapni ilyet, kérdés, hogy szeretnél-e ennyit rákölteni?

Megjelenésekor ez a típus nagyon népszerű volt, talán érdemes lenne körbekérdezni a topic-jában, hátha van valaki a közeledben, aki egy próba erejére kölcsön tudja adni az akksiját. Történetesen páromnak is van egy ilyenje, tehát ha észak-Pest megyében jársz, szerintem tudok segíteni kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

(#59856) csendes válasza MasterDeeJay (#59852) üzenetére


csendes
őstag

A felpuffadt akkumulátor veszélyes, mindenképpen vedd ki és helyezd el a veszélyes hulladék tárolóban.
Az, hogy akku nélkül töltőről nem működik a tablet, általánosnak mondható, bár van néhány kivétel
Az akkumulátor nélküli működtetés kisebb szereléssel elvileg megoldható: [link].
10-15 dollárért tudsz rendelni utángyártott akkut, ez tűnik a legolcsóbb megoldásnak

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#59857) Kolondrum

Még1 köszi a megerősítést a WayteQ xTAB 8X Quad-ra, bejött. Amire kell arra jó bnőmnek. Akkuja valami hihetetlen sokat elmegy, nem is hittem volna. (azért már vizsgázott a droid, sajnáljuk a program leállt)

(#59858) Alastair' válasza beloadjoker (#59854) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ennyièrt nem èrdemes venni, mert csak bosszantani fog. Vacak kijelző ès hatalmas várakozási idők.

Alister from Hell

(#59859) MasterDeeJay válasza cinemazealot (#59855) üzenetére

Nem ér annyit az egész tablet hogy vegyek hozzá aksit. Azért körbenézek. Azaz érne egy 4-es androiddal, Cyanogen rom van hozzá. Igazából ez egy régi de viszonylag jobbféle. (akkoriban egész jó volt: 1 magos qualcom, 512mb, gps, 3G és telefonálás, hdmi...) Lakásban jó lenne használni töltőről asztalon

csendes
Nincs mit veszítenem, ingyen kaptam és valószínű ment volna a kukába.
Azt próbáltam eddig hogy az aksi helyére bekötöttem egy nokia töltőt ami 3.7v-os majd rákötöttem usb-re is de ugyan úgy nem működik. Csak a töltővel halványan megvillan, gondolom leesik a fesz mivel csak 400ma-es a töltő. Ha két helyről kap áramot akkor is kiírja hogy kevés a fesz majd lekapcsolt, bár mintha tovább bírná bekapcsolva.
Bekötök egy kondenzátort, hátha át tudom verni. Illetve van valahol egy DC-DC állítható áramköröm lehet két USB-ről elég áramot kapna. Egyiket megkapná az aksi helyén 4v körül a másikat meg USB-ről.
Venni nem vennék hozzá semmit mert ezer éves cucc, nem ér annyit hogy ráköltsek.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#59860) tjb007 válasza mmm96 (#59849) üzenetére


tjb007
nagyúr

A legjobb, amit itthon 40 ezer forint környékén megkaphatsz az ez, és ez.
Valamelyik kínai webshopból sem fogsz ennyi pénzért jobbat kapni úgy, hogy ebben a 40 ezer forintban benne van minden járulékos plusz költség (áfa, eljárási díj).

(#59853) TOTAL LOKI

TeamViewer
Az Android alkalmazások topikban is rákérdezhetsz.

(#59854) beloadjoker

Az ismerőseid elvárásai nincsenek összhangban a hazai kínálattal.

(#59859) MasterDeeJay

Ez ugyan a Nexus 7-hez kapcsolódik, de azért elolvashatod a menetét, szerintem ugyanilyen módon kivitelezhető az S7 Slimnél is: [link]

[ Szerkesztve ]

(#59861) MasterDeeJay válasza tjb007 (#59860) üzenetére

Amit linkeltél megcsináltam és megy :DDD

Fogtam egy USB-s egeret ami döglött volt, levágtam az kábelét és a piros fekete kábelt polaritás szerint rákötöttem direkdbe az aksi helyére. A tablet elindul működik és 100% aksit ír.
Úgy látszik az 5v belefér a 4.2v helyett. Hosszabb távon meg mindegy, megy ameddig megy.
Aksi meg megy a veszélyes hulladékba.

Köszi! :R

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#59862) Shingen válasza Kolondrum (#59857) üzenetére


Shingen
addikt

Lényeg, hogy bevált és tetszik. :)

(#59861) MasterDeeJay Érdekes megoldás de tetszetős :)

[ Szerkesztve ]

風林火山

(#59863) taip válasza TOTAL LOKI (#59853) üzenetére


taip
senior tag

A Microsoft Remote Desktop-ot ajánlanám még kipróbálásra.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#59864) troland26


troland26
őstag

sziasztok
Saját részre keresnék 7-8 colos tabot . Elsődlegesen tartalomfogyasztásra kellene . Fontos szempont a szép kijelző és a jó akku idő . Nem zárkózom el az esetleges használt dolgoktól sem , de garancia legyen rá valamennyi . Nem írok árat , mert a kategória legolcsóbbját szeretném , persze olyat ami azért nem hullik szét majd a kezembe 2 hét múlva . Melyik az a tab ami kb az igényeimnek megfelelő lehet és nem kerül egy vagyonba ? :)

(#59865) tjb007 válasza troland26 (#59864) üzenetére


tjb007
nagyúr

Lenovo A7-40/50

(#59866) Shingen válasza tjb007 (#59833) üzenetére


Shingen
addikt

Szia
És még 8" 60-ig az Lg 8.0 kívül van még ami szóba jöhet?
Gyári gari, jó akku idő, jó háttértámogatás, játékra, de nem ilyen komolyakra pl. angry b. GO ilyenek?
köszi

風林火山

(#59867) h1ght3chzor


h1ght3chzor
őstag

Sziasztok!

Milyen olcsó, de jó tabletet ajánlanátok, ami a nexus 7 2012-vel egyenlő, vagy jobb?

Üdv

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#59868) cidalain válasza h1ght3chzor (#59867) üzenetére


cidalain
veterán

Meddig tart az "olcso" nalad?

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59869) majorgent


majorgent
tag

Az normális, hogy a tablet bedugott headset-nél /többel is próbálva/ a tablet mikrofonját használja és nem a headset-ét? A háttérzaj igy eléggé hallható a másik félnél pl skypolás közben. Illetve megoldás lenne pl egy bluetooth headset?

(#59870) h1ght3chzor válasza cidalain (#59868) üzenetére


h1ght3chzor
őstag

Igazából a legolcsóbb érdekelne, ami legalább annyit tud mint a 2012-es Nexus 7-em.

Ha van vmi pl 5ezerrel drágábban, de 2x jobb, kérlek azokat is írjátok le. :)

[ Szerkesztve ]

Kérlek tisztelj meg azzal, hogy válaszolsz a privát üzenetre.

(#59871) laci1892


laci1892
senior tag

Sziasztok!

Szeretnék tanácsot kérni. Igazábol elég egyszerű a kérdésem. Tönkre ment az elmúlt hetekben a telefonom és elgondolkoztam mostanság azon hogy okostelefon vagy tablet vajon. Alapjáraton rengeteget olvasok meg netezek. Nektek mi a véleményetek jobban megéri a tab? Bocs a nagyon amatör kérdésért. Nem volt még tabom

(#59872) tjb007 válasza Shingen (#59866) üzenetére


tjb007
nagyúr

A Lenovo S8-50.

(#59869) majorgent

Ha többel kipróbálva sem megy, akkor nagy valószínűséggel az aljzat nem mikrofonos, tehát normális. Ezt amúgy elég könnyen ki lehet deríteni azzal, hogy letöltesz egy hangfelvevő (diktafon) alkalmazást, jó közel rakod a szádhoz a mikrofont és belefújsz, megkopogtatod, majd visszajátszod. Lehet hallani a két forrás közti különbséget.
A BT headset sem egy 100%-os garanciával bíró megoldás.

(#59870) h1ght3chzor

ASUS MeMO Pad 7 ME176CX

(#59871) laci1892

Ez egy olyan eldöntendő kérdés, amit mindenki csak saját maga tud megválaszolni. Végig kell gondolni, hogy milyen előnyökkel és hátrányokkal járna egy ilyen váltás, és ez alapján kell meghozni a döntést.

(#59873) 4ron


4ron
senior tag

Üdv.

Maximum 30.000-ért milyen tabletet ajánlanátok újonnan? Főleg egyetemi használatra lenne + multimédia.

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#59874) cidalain válasza 4ron (#59873) üzenetére


cidalain
veterán

Lenovo a7-40 masneven a3500.
Nem a legujabb, tobb mint fel eve megjelent mar, de jo a kepernyoje, jo az akkuja.
30 alatti kategoriaban a tobbinek kisebb felbontasa van: wayteq 7q, lenovo a7-10.
Mas nem nagyon ajanlhato max 30-ig.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59875) 4ron válasza cidalain (#59874) üzenetére


4ron
senior tag

Ty :)

⭐ Revolut meghívó ajándék 7500 Ft bónusszal | Raiffeisen Bank meghívó változó ajánlói bónusszal ⭐ Kérd privát üzenetben tőlem!

(#59876) Shingen válasza tjb007 (#59872) üzenetére


Shingen
addikt

Köszi!

Hát mivel 1 év gari van a Lenovora meg Telemax szervizeli, akkor inkább maradok az LG 8.0 mellett.
Még ha egy picit gyengébb is, de azon 2 év gyári gari van.
Unokaöcsém meg ha nyüstöli majd jó jön az a 2 év. :)

風林火山

(#59877) laci1892


laci1892
senior tag

hát mivel rengeteget olvasok azt hiszem marad a tab. Azt viszont hadd kérdezzem meg rutinos és sokat használó userektől hogy egy könyv elolvasása tabon mennyire fárasztja a szemet? amit kinéztem az egy 8" tab fárasztó nagyon rajta az olvasás?

(#59878) szundybence


szundybence
aktív tag

Sziasztok!

letöltöttem a telefonomra az ingyenes szülinapi IGO-t. Nagyon tetszik és nem akarnám elveszteni. Viszont eddig már háromszor kellett visszaállítanom az alaprendszert. Tudnátok nekem javasolni olyan free mentőprogramot amivel a mostani rendszeremet el tudom menteni és vissza is tudom állítani. Ja-igen, rootolni nem akarnám (és nem is tudom), tehát olyan mentőprogram kéne, ami enélkül is jól végzi a feladatát.

(#59879) Samott válasza szundybence (#59878) üzenetére


Samott
addikt

Ne aggodj ezen, ha hozzadatad az alkalmazas listadhoz (Android-alkalmazásaim) akkor mar nem fogod elveszteni, barmikor ujratelepitheted.

(There is always a last time for everything.) Overhead, without any fuss, the stars were going out.

(#59880) szundybence válasza Samott (#59879) üzenetére


szundybence
aktív tag

Nem így van, mert ez az alkalmazás csak most néhány napig ingyenes. Ha mondjuk visszaállítom a rendszeremet alapra és megint fel akarnám rakni, már csak a pénzest lehetne. Szóval kellene egy jó mentőprogram.

(#59881) erahurka válasza szundybence (#59880) üzenetére


erahurka
félisten

Itt nem úgy van hogy ha valamit megvettél, akkor azt bármikor ingyenesen letöltheted? Telefonváltás, visszaállítás, mindegy, mert az accountodhoz kötődik a cucc. Ezt még a Windows platform is tudja :DDD

[ Szerkesztve ]

(#59882) szundybence


szundybence
aktív tag

Most akkor tudtok segíteni, vagy csak kiröhögtök?

(#59883) Shingen válasza szundybence (#59882) üzenetére


Shingen
addikt

Amúgy sem ide való téma ez, menj át ide: [link]

風林火山

(#59884) tjb007 válasza szundybence (#59882) üzenetére


tjb007
nagyúr

1. Ez nem egy telefonokkal foglalkozó topik.
2. A Google fiókodhoz van kötve az alkalmazás, tehát nem tudod elveszteni akármit is csinálsz a telefonoddal.
3. [link], és így biztosan nem fog elveszni.
4. Nem létezik sem ingyenes, sem fizetős formában olyan alkalmazás, amivel a komplett rendszert le tudnád menteni, főleg nem root jog nélkül. Ehhez le kell cserélni a gyári recoveryt egy olyanra, ami képes ilyenre (CWM, TWRP), de ez rootolás nélkül nem fog menni.
5. Most, hogy megkaptad a válaszokat a kérdéseidre zárjuk a témát rövidre.

(#59885) cinemazealot válasza szundybence (#59882) üzenetére


cinemazealot
addikt

Kezd a téma nagyon OFF lenni, ezért javaslom, hogy részletekbe menően a téma topic-jában folytasd a válaszkeresést az esetleg még fennmaradó kérdésekre.

Értelmezésem szerint a Google Play-ben történt vásárlások (beleértve az ingyenes letöltést és telepítést is) a vásárlást végrehajtó felhasználóhoz (annak e-mail címéhez) lesznek rendelve. Ez azt jelenti, hogy ha Te az adott alkalmazást megvásároltad (vagy ha ingyenes, akkor csak letöltötted és telepítetted), pontosabban a használati jogát megszerezted, akkor azt a jövőben is fel fogod tudni telepíteni a készülékedre, akár újraraktad azt a készüléket, akár lecserélted egy másikra.

Ugyanakkor az iGO Navigation SzülinApp licencszerződésében az alábbi áll:

"6.1. Az alábbi 6.2. szakasz sérelme nélkül a Felhasználó nem kizárólagos, nem átruházható, világszerte érvényes és örökös licencet kap arra, hogy a Terméket elindítsa, megjelenítse és használja a kompatibilis Eszközén, amely a Felhasználó tulajdonában van, vagy amelyet a Felhasználó birtokol, miként azt a Google Felhasználási Szabályai meghatározzák. A Navigációs Termék kizárólag a Felhasználó személyes céljaira használható.
6.2. Amennyiben a Google Felhasználási Szabályai másként nem rendelkeznek, a Navigációs Termék, melyet a Felhasználó vásárolt és telepített az Eszközre, az Eszköztől el nem választható, vagy más Készülékre át nem helyezhető, vagy más Készülékkel nem használható, vagy a Felhasználónak az adott Készülék értékesítése nélkül el nem adható."

E szerint backup-olni és úgy átmásolni más készülékre nem szabad, csak a Google Play-ről szabad letölteni. De ha a Play-ről egyszer már letöltötted (ez alatt az ominózus 10 nap alatt), akkor szerintem az később is hozzáférhető lesz számodra mindaddig, amíg az NNG le nem szedeti az alkalmazást a Play-ről a Google-lal. Szerintem ez nem fog bekövetkezni, de az üzleti döntések máshogy is alakulhatnak.

Szerk: elnézést, megelőztek. :)

[ Szerkesztve ]

(#59886) szundybence


szundybence
aktív tag

Köszönöm a segítséget! :R :R :R

(#59887) csendes válasza Shingen (#59876) üzenetére


csendes
őstag

Nem tudom, hogy mikor fogja LG bejelenteni a G Pad 7/8 modellfrissítést, elvileg egy erősebb Snapdragon az árat nem nagyon emelné, és a tervezésnél, illetve gyártásnál sem kellenének nagy változtatások. Persze lehet, hogy az alsó-közép kategóriás tableteknél úgy gondolják, hogy elég ekkora teljesítmény, a 4G-s változatok pedig már most is elérhetőek.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#59888) Shingen válasza csendes (#59887) üzenetére


Shingen
addikt

Lehet az alsó-középben meghagyják így, de mivel be sem jelentették a modellfrissítést, és valószínű unokaöcsémnek kb 1 hónapon belül kelleni fog a tab, így marad a 8.0.

風林火山

(#59889) pixelking


pixelking
tag

Sziasztok!

Valakinek van arról információja, a Samsung (Galaxy Tab 4 7.0 esetén) hogy adja a garanciát? Azaz van garancialevél, vagy online kell regisztrálni?

Köszi előre is :R

[ Szerkesztve ]

(#59890) maxika2004


maxika2004
őstag

Sziasztok !
lenovo a3500l re nem engedi feltenni a
20. ig ingyenes az IGO-t , valami ötletetek nem lenne ?

(#59891) cidalain válasza maxika2004 (#59890) üzenetére


cidalain
veterán

csak 7"-nál kisebbre lehet.
benne van a rendszerkövetelményekbe.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59892) ztibor


ztibor
senior tag

Kéne egy kis segítség. Havernak kéne 9" környéki Windows-os tablet.

Mo-n ezt találtam legolcsobban: [KIANO Intelect 8,9 3G MS TABLET PC 8,9"]

Kínából ez jöhetne szóba: [8.9 inch Onda V891w Windows 8.1]

Van ezeknél jobb ajánlat ilyen árban, illetve a mo-ról vehető cucc bevállalható kategória?
Talán még az érdekelne hogy nevesebb gyártótol hasonló tudásban, méretben mit ajánlanátok?

Előre is kösz a segítséget

(#59893) cidalain válasza ztibor (#59892) üzenetére


cidalain
veterán

Windowsos motyokra van kulon topic.
Latogass el oda, ott ertenek is hozzajuk, nem csak lattak mar olyat ;)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59894) ztibor


ztibor
senior tag

uuuupsz, elnézést, ezt benéztem :-)

(#59895) Kulbi


Kulbi
aktív tag

Sziasztok,

A gyakorlatban hol jelentkezik hátránya az 1024x600-as felbontásnak egy 7"-os tablet esetén?

Konkrétan a Lenovo Tab2 A7-10 és az A7-40 között vacilálok.

Köszönöm.

<Macbook Pro 13" 2015 Early> <iPhone SE> <iPad 4 Mini > <Synology DS216Play> <Himedia Q5> <Samsung UE50H6400> <SMSL Sanskrit> <Bkercso Inventory> <Takstar Pro80> <Xears XE200Pro> <SJ4000>

(#59896) cidalain válasza Kulbi (#59895) üzenetére


cidalain
veterán

A gyakorlatban sehol.
(Bár a kisebb felbontású kijelzőt a kicsit erősebb belső kicsit könnyebben meg tudja hajtani. Ez mondjuk minimál előny lehet)

De a szépérzékben, illetve látványban már lehetnek különbségek. Nem mindegy hogy pl egy ferde vonal széle rohadt éles, vagy "fűrészfogas". Van aki simán kilátja ezt kis felbontáson. Ha van lehetőséged, akkor nézd meg mindakettőt élőben.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59897) tjb007 válasza pixelking (#59889) üzenetére


tjb007
nagyúr

Attól függ hol és kitől veszed, de ha hivatalos forgalmazón keresztül veszed, akkor jótállási jegyet fogsz kapni. Egészen pontosan ilyent: [link]

(#59895) Kulbi

Sehol, főleg elég olyan valakinél (általánosságban értem), aki még nem láttál/találkoztál ennél nagyobb felbontással.

(#59898) Baga1983


Baga1983
senior tag

Sziasztok!

Nem tudom mennyire típusfüggő, de az lenne a kérdésem ha vannék egy androidos tabletet, OTG-n kersztül 3,5-es külső HDD-t(aaminek saját áramellátása van), rá tudok e kötni, ha jól olvastam akkor csak FAT32-re formázva ismeri fel. Ezt utána le tudom e formázni NTFS-re? Illetve tudnám e használni úgy hogy wifin menne torrent külső HDD-re?

(#59899) cidalain válasza Baga1983 (#59898) üzenetére


cidalain
veterán

Utána? Hogy gondolod? Fél évig használod FAT-tal tablettel, utána meg NTFS-sel? Persze.

De ha úgy hogy reggel 8-9 között tablet FAT, utána egy kis torrent NTFS, aztán este megint tablet, az nem jó. A formázással minden adat veszik, fájlrendszert átállítani csak formázással lehet. Nem mellesleg elég kényelmetlen lenne naponta többször formázni.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#59900) cidalain válasza cidalain (#59899) üzenetére


cidalain
veterán

Vagy ezt úgy gondoltad, hogy FAT-ként felismerteted, aztán után a tablettel formáznád NTFS-re, és a tablet wifijén keresztül használnád Torrent letöltésre?
Ez így elég meredeken hangzik. Ha a tablet nem ismeri fel a HDD-t NTFS rendszerrel, akkor nem ismeri. Innen a második fele nem kivitelezhető.

OFF-OFF: Sokkal jobban járnál egy olcsó letöltős géppel. Vagy egy olyan routerrel ami tud torrentezni, és USB-n rádughatsz winyót. De még a Windowsos tablettel is megoldható lenne. De miért pont android jutott eszedbe?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.