Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77701) DoItYourself válasza Flowtation (#77699) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

"Tudomásom szerint régebben nem ment (vagy rosszul) a wifi kodival csak andorid alatt (bár nekem is úgy megy most a pi-vel) ez még mindig így van?"

Ez így nem rémlik, a Kodinak ehhez nem sok köze van. Android alatt mindig van wifi, CE alatt akkor megy a wifi, ha van a boxban lévő wifi chiphez driver, ami integrálva van a CE-be.
Az elérhető wifi sebesség/stabilitás boxonként változó, az FHD összejöhet vele, persze wifinél sokváltozós a dolog.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#77702) Bacusuz


Bacusuz
őstag

Sziasztok!
GT King + CE 9 2 5 kombót használok, a filmeket nasról játszom le nfs megosztással belső vezetékes hálózaton.
Arra lettem figyelmes, ha a filmet leállítom pause-val vagy ha beletekerek utána végig szaggat a lejátszás ami elég zavaró. Ha leállítom és elindítom újra tökéletes.
Szerintetek mi lehet a gond, esetleg valami beállítás?

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#77703) Crondore


Crondore
tag

Sziasztok!
GT-King legúljabb stabil CE.
USB 2,5" HDD case benne seagate 2TB BarraCuda USB 3.0-as porton csatlakoztatva, ext4 -re formázva.
Ha parkingba, vagy idle-be megy a HDD eltűnik a samba megosztások közül és ne is jelenik meg újra ha felébred akkor sem.
Auto mount -al csatlakozik.
Ezt lehet-e érdemes-e fstab-ban kézzel mountoltatni, ha állandó a vinyó - én ennek a híve lennék leginkább?
fstab -bot próbáltam nano-val megnyitni azt monta az ssh prompt, hogy nem írható.

Távolról ssh-be tudok jelentkezni a GT-Kingre, de ezt teljesem más lokalizációból teszem. Van-e lehetőség kodi addont telepíteni command line-ból?
Mc-t szeretnék telepíteni, ami a kodi tools addons része , de mivel nem vagyok ott ahol a GT-Kingem, így marad az ssh-zás. Olvastam, hogy vnc szervert is lehet rávarázsolni, és így a képernyő is el tudnám érni, de nem találtam command line-os egyszerű megoldást erre sem.

Eddig minden filmet fel ismert a scraper a külső HHD-ről. Azonban az Alien filmekkel nem boldogul. Erre esetleg volna-e 5letetek?

Próbáltam itt, és a Kodi forumban is visszaolvasni/keresni, meg persze külföldi fórumokon is de nem nagyon találtam válaszokat.

Köszönöm a segítségeteket és az 5leteket is előre.

(#77704) kenand válasza mexel (#77700) üzenetére


kenand
veterán

Nekem sajna nincs, de úgy tudom nincs olyan box amin menne (korábban Mi boxon ment de már azon sem)

(#77705) mexel válasza kenand (#77704) üzenetére


mexel
veterán

Köszi! Ezért akarom tesztelni pár moddolt droidon, talán sikerülne

(#77706) blakey válasza Bacusuz (#77702) üzenetére


blakey
titán

Kodi hiba, tedd fel a legújabb Nightly-t és azzal is teszteld, hogy előjön-e vagy sem.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77707) Veron válasza Beni2360 (#77696) üzenetére


Veron
őstag

van valami biztos európai beszerzési forrása? geekbuyingon és banggoodon csak kínai raktárban van sajnos. itthon lehet kapni 21-22e Ft körül.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#77708) blakey válasza Veron (#77707) üzenetére


blakey
titán

X96 Air kapható EU raktárból.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77709) Veron válasza blakey (#77708) üzenetére


Veron
őstag

de ez nem gigabit LANos

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#77710) blakey válasza Veron (#77709) üzenetére


blakey
titán

De az, ki mondja, hogy nem az? CE szempontjából pontosan ua. mint a Max+. Szerinted miért ajánlom Azért annyira képben vagyok a témával, hogy olyat ajánljak ami jó. Ha meg 100-as LAN-al szereltet ajánlanék akkor hozzátenném, hogy kell egy USB-LAN gigabites adapter.
Van X96 Air és X96 Max+-om, mindkettő gigabites. A 2/16-osak szoktak butítottak lenni, de nem olyat ajánlottam.
Az oldalon elírás a 100-as LAN, 1,5 évvel ezelőtt még azok voltak, de azóta már gigabites példányok.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77711) AiRLAC válasza blakey (#77710) üzenetére


AiRLAC
addikt

Jogosan kérdezte, 100M szerepel a speckókban és a képen is csak LAN van megjelölve, nem GLAN vagy Gigabit LAN. Én is gyanakodnék :)

"After successfully ignoring Google, FAQ's, the board search and leaving a undecipherable post in the wrong sub-forum don't expect an intelligent reply."

(#77712) blakey válasza AiRLAC (#77711) üzenetére


blakey
titán

Láttam, de az elírás, ha itt visszaolvasol vagy rákeresel akkor meglesz a helyes válasz.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77713) headhunter


headhunter
addikt

CoreELEC + Netflix addon, tapasztalt már más is hasonlót? (S905X2)

pl.: Csuklyások – BlacKkKlansman 540p
TV-n - 1080p

Több filmnél is volt hasonló, viszont mellette a legtöbb sorozat vagy film 1080p vagy 4K.

(#77714) Zsadi válasza blakey (#77712) üzenetére


Zsadi
őstag

Ha ezt hamarabb tudom, veszek egyet tartalék boxnak. :) (Már megvan a Max+ tartalék)
Anno amibe belefutottam nézelődés közen, ott is csak 100M volt. Azért odafigyelhetnének rá..
De már javítva, pl Vontareknal: [link]

Amúgy vettél észre lényeges különbséget a két box között? Air vs Max+

(#77715) Veron válasza blakey (#77710) üzenetére


Veron
őstag

az oldal mondja, amit linkeltél. de kösz, peace.

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#77716) blakey válasza Zsadi (#77714) üzenetére


blakey
titán

CE lejátszás szempontjából semmilyen különbséget nem vettem észre, Wifin az Air 433Mbps link-sebességre képes, X96 Max+ meg 867Mbps-re, de ezen kívül semmit nem látok. Képminőség ua., talán az Air Androidja jobban működik, de az nem szempont, Max+ hűtése talán 2-3 fokkal jobb, kijelző ua. Kártyát egyikből kiveszem és ahogy van a másikba áthelyezem és ugyanúgy működik, táv, kijelző, minden.

#77715 Veron
Nyugodtan megveheted a Max+ helyett.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77717) Bacusuz válasza blakey (#77706) üzenetére


Bacusuz
őstag

ez szomorú, mert nem lesz rá időm.
remélem egy frissítés megoldja majd
köszi a választ

ÜDV! Bacusuz. Veszélyes környéken lakom. Ahányszor becsukom az ablakot, mindig odacsukom valaki kezét.

(#77718) Zsadi válasza blakey (#77716) üzenetére


Zsadi
őstag

Köszi! :R

(#77719) mexel


mexel
veterán

Teszt: a TV GO elvileg ( gyakorlatilag is) elindítható és működik is boxon, de az app kezelés botrányos. Egér és táv is kell hozzá, felesleges szenvedni vele szerintem :(

(#77720) kokokka


kokokka
őstag

Vettem egy MX3-as távirányítót, a Max+ távját váltanám le vele. Jó, meg szép, meg használható, de nem teljes az örömöm, ugyanis van egy gomb, amit nem tudok beállítani a CE-hez, mert nem tudom, hogy az addon-on belül milyen név jelöli. Ez a vissza gomb. Ami a gyári kis távon a vissza gomb, az az MX3 fotóján a zölddel bekeretezett gombbal működik jól (del). De én a pirossal karikázottra szeretném beállítani, először is mert a del gomb nagyon nincs kézre, másrészt mert az új távon is ugyan az a jelölése, mint a régin, ergo, annak kéne lennie a vissza gombnak. De az most nem csinál semmit az ég világon, hiába nyomom bárhol is a CE-n belül.
A másik gondom, hogy a gyári távon lévő kis fogaskerék gombbal működtetett dolgokat sem tudom előcsalni semelyik gombbal az új távon. Beállítanám ezt is valamelyikre, de ezt sem találom az addon menüjében, nem tudom mihez kéne társítani. Már ötször átnéztem, de nem jövök rá. Remélem érthetően írtam el :) Tud valaki segíteni ebben?

(#77721) kenand válasza mexel (#77719) üzenetére


kenand
veterán

De a streamet nem engedi külső megjelenítőn.

(#77722) kisgyerek85


kisgyerek85
senior tag

Sziasztok! Van nekem egy Beelink minimx lll. tv boxom.
Mióta a youtube bevezette,hogy belekattintani nem lehet a lejátszási sávba azóta a tv boxal elég körülményes youtubes tartalmat nézni.
Létezik olyan program, hogy a telefonról ki tudom rakni a képet a tv-re? Tehát a boxra is kellene valami program meg a telefonra is.? Ez még nem smart tv ami tudná ezt.

(#77723) mexel válasza kenand (#77721) üzenetére


mexel
veterán

Élő adás megy a monitorra kötött boxon. ( HDMI-vel) Holnap kipróbálom tv-vel is.

(#77724) pruzsi


pruzsi
őstag

Udv!
Van egy beelink gt1 ultimate boxom coreelec el , meg vagyok vele elégedve csak egy pici hiba van animek mellett leve némelyik ass feliratnal beakad megall a kep majd ugrik egyet és folytatja a lejátszást ritka de zavaró. Mivel 2 eves és ez mindig fenall azóta frissitesek utan is gondolom a soct kevés neki mit gondoltok 922x megbirkozna mar ezzel?

(#77725) Flowtation válasza DoItYourself (#77701) üzenetére


Flowtation
őstag

Szia!
Köszi a választ. Akkor ha jól értem, ha másképp nem, használom/használhatom androiddal is?

Más, mindenkitől kérdezném:
A nappalis lejátszó egy beelink mxIII S905x 2/16, natúr CE van rajta. Sokszor előfordul HD és SD anyagnál is, hogy akadozik a lejtászás. Ezt úgy kell elképzelni, hogy pillanatnyi akadások vannak, inkább lassabb, folytonos mozgásoknál lehet észrevenni, pl mikor az universal felirat befordul a föld elé :) nem tudom jobban leírni. Ez mitől lehet? Tudok valamit állítani? Az általános videó lejátszási beállítások mik egyébként?

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#77726) DoItYourself válasza Flowtation (#77725) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

Válassz az ajánlottak közül egy S905X3-ast, lehetőleg 4/32 vagy 4/64-es verziót, azokban jobb a wifi chip is. Ha csak médialejátszás a cél, akkor CE, de lehet dual bootos konfigod is, ekkor ugye megmarad az android is.
Az akadozás sok mindentől lehet, nézd meg a gyorstalpalóban a kadenicahelyes CE beállításokat első körben. Régi, 25 fps-es SD anyagoknál xvid kódolással én is láttam röcögést CE-vel, de ma már nem nagyon van ilyen anyagom.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#77727) DoItYourself válasza kokokka (#77720) üzenetére


DoItYourself
Topikgazda

A Kodi Keymap editor addon-ról van szó? Ha igen, akkor "Back" funkciót keress a Global vagy Action csoportokban. A fogaskerékre itt a megoldás.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#77728) kenand válasza mexel (#77723) üzenetére


kenand
veterán

Érdekes, mert az szokott lenni a gond, hogy letiltja a külső megjelenítőt.. (bár saját tapasztalatom nincs, nincs T-home előfizetésem, de erre panaszkodnak)

(#77729) Flowtation válasza DoItYourself (#77726) üzenetére


Flowtation
őstag

Köszi. Megnéztem, a kandenciahelyes beállítás az megvan. Ami érdekes, hogy ugyanaz az anyag a fent tv lejátszójával simán megy. :F Elképzelhető, hogy a forrásanyag (kódolás) rossz? Zömmel virágbolti anyagok vannak, csak azt szoktam nézni, hogy min 720 legyen...

Keresek: D-link covr-1102 2 pack routert.

(#77730) kokokka válasza DoItYourself (#77727) üzenetére


kokokka
őstag

Hazaértem és ránézek. Köszi addig is.

(#77731) sub71


sub71
aktív tag

Sziasztok! az emuELEC használatához, telepítés, játékok,beállítás, stb... tudna valaki egy jó leírást mutatni?

(#77732) Fastfact válasza sub71 (#77731) üzenetére


Fastfact
csendes tag

Szia!
A telepítés ugyanúgy megy mint CE esetén (A CE-n alapszik, így akár ez is telepíthető belső memóriába a ceemmc (-x) paranccsal). Itt is figyelni kell a helyes DTB-re.
Telepítéskor legyen bedugva egy vezetékes kontroller, vagy egy USB vevős vezeték nélküli. Egér, billentyűzet nem jó. Telepítés utáni első induláskor kontroller beállítással kezd.
Ha bluetooth-os kontrollerrel szeretnéd használni (pl. PlayStation DS4), ajánlott hozzá beszerezni egy USB-s bluetooth adaptert-t. A bluetooth témára nem nagyon koncentrált a fejlesztő, nincs is tervben hogy ez változik. Működik nélküle is, de én tapasztaltam bosszantó dolgokat, pl. beragadó gomb a menüben.
Minden másra a hivatalos wiki-t ajánlom: https://github.com/EmuELEC/EmuELEC/wiki

(#77733) kokokka válasza DoItYourself (#77727) üzenetére


kokokka
őstag

A Global/Navigation csoportban megtaláltam a Back opciót, de én ezt már tegnap próbáltam : sem törölni nem lehet a gyárilag hozzá tarsitott browser_back nevet, sem másik gombhoz nem lehetb társítani. Mintha védett lenne. Action csoport nincs, csak olyan, hogy Item Action, de abba még nincs back funkció. Vagy nem erre gondoltál?

(#77734) kokokka válasza DoItYourself (#77727) üzenetére


kokokka
őstag

Nálam a fogaskerékrenem a process infó jön elő (gyárilag), hanem pl. ha a Filmekben vagyok egy borítón és megnyomom, akkor egy még részletesebb infó ablak jön elő. Ez zenénél is így van. A process infót már felprogramoztam a böngésző gombjára, az teljesen jól működik.

(#77735) Beni2360 válasza kokokka (#77734) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen így van nálam is de az másik infó.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77736) oszy válasza blakey (#77708) üzenetére


oszy
veterán

Ez ugyanolyan, mint a X96 Max+? Vagy miben különbözik?

Szinte ÚJ Xiaomi légmosó E L A D Ó!

(#77737) kokokka válasza Beni2360 (#77735) üzenetére


kokokka
őstag

Na ez az, hogy az másik info :) De nem tudom, hogy az Editorban mihez kéne programoznom az új táv valamelyik gombját, hogy azzal ezt a másik info menüt tudjam előhozni.

DoItYourself által linkelt, gyűrű fórumtárs hsz-e meg számomra értelmezhetetlen, mert az a processinfo-ról szól, ráadásul az, amit Ő ír nem is létezik így : global>fullscreen >video >other

[ Szerkesztve ]

(#77738) Beni2360 válasza oszy (#77736) üzenetére


Beni2360
félisten

Igen ugyan olyan még az a fura táv is egyezik.
Fent van a 0 gomb. :W

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77739) Beni2360 válasza kokokka (#77737) üzenetére


Beni2360
félisten

Én a 0-s gombhoz állítottam be.
Lekapcsolni viszont csak a vissza gombbal lehet.
Remélem számsoros a távod.
Nálam
1: pause/start
2: Stop.
stb . felirat váltás, hang váltás, képernyő kép
9: KODI újra indít mivel sokszer kellett használnom e funkciót.
Nem is jó az útvonal majd megírom később.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77740) Beni2360 válasza kokokka (#77737) üzenetére


Beni2360
félisten

Edit-Fullsreev Video-Other-Player proces info-ok-majd 5 mp-belül megnyomni a kívánt gombot. a végén elmenteni kilépés elött

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77741) gyűrű válasza kokokka (#77737) üzenetére


gyűrű
addikt

Azért mert a keymap editorban úgy van hogy fullscreenvideo>other>Player debug ;)
Ez a debuginfó..
Vagy a fullscreenvideo>other>Player process info
Ez a processzinfó.

[ Szerkesztve ]

(#77742) kokokka válasza Beni2360 (#77740) üzenetére


kokokka
őstag

+ gyűrű

Erre egy DOS szerű, pár soros fehérbetűs infosáv jön be. Ezek.szerint elbeszelunk egymás mellett, mert én nem.ezt keresem. Rajta állok egy borítón, megnyomom a fogaskerék gombot a gyári távon, és bejön egy részletesebb oldal a szereplőkkel, van értékelés gomb, illusztráció gomb, bővítette információ gomb stb. Ez az, ami nem tudok beállítani egyik gombra sem, mert nem tudom hol kéne keresnem az editorban.

Beni :

felirat váltás, hang váltás

Ezek megvannak, de ezekkel csak sorrendben tudom léptetni afilmhez tartozó feliratokat, hangsávokat. De egyszer mintha beállítotam volna olyat is egy távon, hogy adott gomb megnyomására BELÉP a hangsáv (egy másik gombra pedig a) vagy a felirat menübe. Abba, ahova amúgy csak a lejátszósávon kiválasztott ikonokkal lehetne belépni

[ Szerkesztve ]

(#77743) blakey válasza kokokka (#77742) üzenetére


blakey
titán

Az a billentyűzeten az "i" - re jön elő ha nem tévedek.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#77744) kokokka válasza blakey (#77743) üzenetére


kokokka
őstag

Telitalálat :) Köszönöm. A kérdés, hogy ezt hol tudom átállítani másik billentyúzetre, hogy nem kelljen a távot forgatnom miatta.

Összegzem mit szeretnék ezen kívül:

Egy gombnyomásra belépni a film hang beállításába
Egy gombnyomásra belépni a film felirat beállításába
Ki-és bekapcsolás az új távirányító Power gombjával
Esetleg, hogy a légegér része működjön (android alatt teljesen jó) bár ez nem fontos, és lehet, hogy nem is tud működni CE alatt sosem.
Új táv Vissza gomját beprogramozni a régi táv vissza gombja funkciójára. Nem sok ugye? :D

(#77745) gyűrű válasza kokokka (#77744) üzenetére


gyűrű
addikt

Most már van a keymap mappában egy gen.xml fájlod, abba ezek kellenek majd, a keyboard alatt. A többit majd más leírja.

filmInfo
film hang beállításába
film felirat beállításába
a számokat a saját gombkódjaidra változtasd..

<keymap>
<fullscreenvideo>
<keyboard>
<key id="250">info</key>
<key id="251">activatewindow(osdaudiosettings)</key>
<key id="252">activatewindow(osdsubtitlesettings)</key>
</keyboard>
</fullscreenvideo>
</keymap>

[ Szerkesztve ]

(#77746) Beni2360 válasza kokokka (#77744) üzenetére


Beni2360
félisten

Ki-és bekapcsolás az új távirányító Power gombjával - Ez nem fog nagyon menni mivel az eredeti táv bekapcs gombja infrás ha jól tudom.
Eddig egy szóval sem mondtad, hogy légegeret akarsz programozni. ( pontos elnevezése?)
Új táv Vissza gomját beprogramozni - Egy légegéren nem lehet minden gombot programozni kivétel egy két db. Egyébként a vissza gombnak működnie kellene CE alatt.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#77747) pruzsi


pruzsi
őstag

Mi a vélemény a UGOOS AM6 Plus-ról van ennél jobb 50 alatt?

(#77748) mexel válasza kenand (#77728) üzenetére


mexel
veterán

Már nem csinálja ezt, működik Vontar X3-on és X96Max+ on is kis droid módosítással.
Be lehet jelentkezni és megy az élő adás is. Tesztelve.
A gond az hogy a műsorújság nem vezérelhető sem egérrel sem távirányítóval. ( vagy sz@rul van az app megcsinálva, vagy szándékosan ilyen hogy ne használják így)
feltételezem egy tapipados távirányítóval működne. ( ha megér ennyit ez az app egyáltalán)

(#77749) kokokka válasza Beni2360 (#77746) üzenetére


kokokka
őstag

[link]

Vagy csak nem olvasol elég alaposan.....

Egy légegéren nem lehet minden gombot programozni kivétel egy két db.

Ezen konrétan öt gomb programozható, de nem ez a lényeg. Sosem mondtam, hogy ezeket a gombokat akarom programozni, végig a editor app-ról beszéltem. Ebben a hsz-emben :

[link]

konkrétan leírtam, hogy mit szeretnék. Vagyis, hogy a gyári kis távon a vissza gomb, az az MX3 fotóján a zölddel bekeretezett gombbal működik jól (del). De én a pirossal karikázottra szeretném beállítani
Ez sajnos még mindig nem sikerült, mert arra az általam pirossal jelölt gombra az editor egyáltalán nem regál. A del gomb továbbra is a gyári táv visszagombjának megfelelően működik, de nagyon nincs kézre, roppant nehezen elérhető. Márpedig az egy nagyon fontos gomb, szinte mindenhol kell használni. Erre nincs megoldásom sajnos.

(#77750) kokokka válasza gyűrű (#77745) üzenetére


kokokka
őstag

Ez így tökéletes, köszönöm szépen! :) Kiírtam az MX3 gombjainak a kódjait egy excelbe, így jóval egyszerűbb lesz a jövőben a szerkesztés, ha szükség lesz rá. Csak azzal a Qrva vissza gombbal tudnék kezdeni valamit, és már félre is tehetném a gyári távot....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.