Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 09:42:28

LOGOUT.hu

Utoljára frissítve: 2024.03.06.
Légy szíves olvasd el mielőtt kérdezel!
Az összefoglalóban sok helyen a fórumtársak hozzászólásai vannak belinkelve, vagy az ő információik alapján írtam meg, tisztáztam le az adott információt. Ezúton is köszönöm mindenkinek a segítséget! :)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41101) ztsoft válasza beach head (#41097) üzenetére


ztsoft
őstag

Azért már illene figyelembe venni a hardver korlátait (vagy az összefoglalót elolvasni), nem csak a sebességet hajszolni (ez már nem az első ilyen jellegű kérdés).

hogy lehetne megoldani, hogy gyorsabban töltsön le?

Használj cél hardvert, ez nem az.

Vagy az usb 2.0 miatt lassú? Valaki tudna segíteni?

Igen (is), nem.

(#41100) BullZeye
Esetleg egy linket tudnál adni (lehet demó anyag is), megnézném, hogy az S912 hogyan teljesít ilyen anyaggal.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41102) SunMount3r válasza BullZeye (#41100) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Pl. az AsRock integrált procis Gemini lapjai nem vészesek. De tény, hogy a többi komponens eléggé megdobja az árát.

Illetve ilyenek vannak még, de ezekről kevés a valós tapasztalat.

[ Szerkesztve ]

(#41103) MCs88 válasza blakey (#41095) üzenetére


MCs88
aktív tag

8.90.4-ben lévő Kodiban van 2-3 új field a video adatbázisban, nekem a PlexKodiConnect állt le emiatt. Szerintem ha azt a 2 oszlopot hozzáadod a MySql táblákhoz, akkor menni fog.

(#41104) BullZeye válasza SunMount3r (#41102) üzenetére


BullZeye
veterán

Igen, ezeket tényleg ismerem, de ehhez még kell memória, táp, ssd, ami a 10ezer forintos ár helyett megdobja már 60ra gyorsan, és több helyet foglal, jobban melegszik, többet fogyaszt stb.

(#41101) ztsoft
Itt egy rész, de gyakorlatilag bármilyen Anime jó hozzá "enkóron" ami Codec: 10bit.
https://drive.google.com/open?id=13s1oCEGwh-pe7UaA2tmkeuPejwyzgvXZ

[ Szerkesztve ]

(#41105) ztsoft válasza BullZeye (#41104) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam viszi rendesen (nincs kockásodás), talán néha egy kis akadás (elég nehéz megítélni, hogy mi akadás, mi szerepel így a filmben). Szerintem az S912 megoldja erőből ezt a feladatot, csináltam két képet róla.

CodecInfo:

Terhelés:

A lényeg lemaradt, ezt LE 8.2.2.3 Ext4 verzióval teszteltem.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41106) darvinya válasza BullZeye (#41104) üzenetére


darvinya
titán

CE 8.90.2-esen pár napja néztem egy 1080p/H.x265/10bit-es filmet, de semmilyen kockásodás nem jelent meg.
Igaz cache méret át van állítva nagyra.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41107) Beni2360 válasza ztsoft (#41105) üzenetére


Beni2360
félisten

Nálam is hasonló a szitu, az elején volt egy kis akadás-darabosság, aztán ahogy bemelegedett a gép simult a lejátszás.
Sznténa : LE 8.2.2.3 Ext4 verzióval. S912 - MECOOL BB2 PRO

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41108) headhunter válasza BullZeye (#41098) üzenetére


headhunter
addikt

2. linken, mintha pont ez lenne az újítás... [link]

Bqeel MVR9 RK3328 Nougat Custom ROM v1.5 by mo123 - 15 May 2018

- Support dual-launcher, HPHLauncher, RKTVLauncher
- 10-bit H264 L5.1/5.2 Video Playback in included Kodi 18 - Enjoy all your anime!
- H264 Deinterlaced video playback supported now
- Lots of remote support
- Google apps updated
- Add long press back button to use mouse mode

(#41109) ztsoft válasza darvinya (#41106) üzenetére


ztsoft
őstag

Szerintem töltsd le a videót és nézd meg. Ahogy az általam készített képen is láthatod, ennél a videónál nincs hardveres dekódolás, ezt a CPU-nak kell intézni.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41110) darvinya válasza ztsoft (#41109) üzenetére


darvinya
titán

Minek töltsem le, mikor 1080p/H.x265/10bit-es film elejétől végéig semmilyen kockásodás nincs.
Az, hogy h265, s nem h264, az már teljesen mind1.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41111) djnice válasza darvinya (#41110) üzenetére


djnice
veterán

Pont hogy nem mindegy.

(#41112) BullZeye válasza ztsoft (#41105) üzenetére


BullZeye
veterán

Köszi, találtam egyet ami nagyon durván szétesik az első pár másodpercben, és utána se lesz jobb, ha ezt is viszi rendesen akkor vadászok egy kuponos s912-es készüléket.

[link]

(#41113) dugesz77 válasza BullZeye (#41112) üzenetére


dugesz77
őstag

Nálam Mecool BB2-n tökéletesen megy, kockásodás mentesen.

(#41114) blakey válasza BullZeye (#41098) üzenetére


blakey
titán

Hi10P megy Amlogic S905-tel, LE7 alatt és S912-es boxon valamelyik újabb LE-vel. Apple TV4K-val meg hibátlanul megy.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41115) blakey válasza darvinya (#41106) üzenetére


blakey
titán

Az animék h254/10bitesek és nem ugyanaz, ne kezdj el megint maratoni hülyeségeket generálni. Vannak anime minták a Kodi oldalán is, lehet próbálkozni, meglátod, hogy nem mindegyik verzióval megy rendesen.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41116) darvinya válasza blakey (#41115) üzenetére


darvinya
titán

Ok, egy DVD 8bit-es felkonvertálva 10bit-re, biztosan szép eredményt hoz, kb. fehér zajjal egyenlő.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41117) blakey válasza MCs88 (#41103) üzenetére


blakey
titán

Nekem megvan az adatbázisom Kodi 16, Kodi 17 és Kodi 18-hoz, a múlt héten próbálkoztam és a frissen kiírt CE 8.90.4 nem tudta olvasni, olyan mintha az advancedsettings.xml nem lenne viszont néha meg megjelent. :F Korábbi verziókkal nem volt gond. Milyen "field" van a video adatbázisban? Mert a CE képminősége jobban tetszik, meg a DRM miatt lassan át kéne állnom Leiára.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41118) ztsoft válasza BullZeye (#41112) üzenetére


ztsoft
őstag

Viszi szépen, talán még jobban is, mint az előzőt (ebben vannak folyamatos mozgású részek, így jobban szembetűnik az akadás), legalább is a CPU terhelés kisebb.

Már mondhatom, hogy nem csak az LE 8.2.2.3 Ext4 a jó, hanem a CE 8.99.01 (ae-fork) is.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41119) BullZeye válasza ztsoft (#41118) üzenetére


BullZeye
veterán

Szuper, szóval bármelyiket veszem, LibreEleccel jó lesz :)
Köszönöm a teszteket! akkor már csak egy jó készülékre kell vadásznom.

Jól gondolom, hogy a gyártó mindegy, a vas mindben ugyanaz?

(#41120) MCs88 válasza blakey (#41117) üzenetére


MCs88
aktív tag

[link] Ezzel került be 2 oszlop (és lett 110 a DB verzió), ami a HDRel kapcsolatos infókat tárolja a filmről.

(#41121) blakey válasza MCs88 (#41120) üzenetére


blakey
titán

Ahhoz, hogy a MySQL adatbázis működjön nincs szükség HDR-es dolgokra, csupán az elérést kell megadni és, hogy jelölje a megnézetteket, stb. Ennyi kell hozzá:
<advancedsettings>
<videodatabase>
<type>mysql</type>
<host>XXX.XXX.XXX.XXX</host>
<port>3306</port>
<user>KodiUser</user>
<pass>KodiPassword</pass>
</videodatabase>
<musicdatabase>
<type>mysql</type>
<host>XXX.XXX.XXX.XXX</host>
<port>3306</port>
<user>KodiUser</user>
<pass>KodiPassword</pass>
</musicdatabase>
<videolibrary>
<importwatchedstate>true</importwatchedstate>
<importresumepoint>true</importresumepoint>
</videolibrary>
</advancedsettings>

Nem hinném hogy a HDR-es rész megoldaná valamint a MyVideos már 110-es.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41122) MCs88 válasza blakey (#41121) üzenetére


MCs88
aktív tag

Ok 1 próbát megért. Csak arra gondoltam, hogy ha egy már meglévő (110 előtti) adatbázist használsz, amiben nincs meg ez a 2 oszlop amit írna/olvasna a Kodi, akkor az gondot okozhat.

(#41123) blakey válasza MCs88 (#41122) üzenetére


blakey
titán

Oké, de nem értem mi köze hozzá? Csak az adatbázist kell beolvasni user/passw, ip-cím és port alapján, próbálom elképzelni, hogy mi köze ehhez a HDR-nek. De mint írtam, 110-es a Video konyvtár, tehát minden plusz infó nélkül is ott van, de valamiért nem működött. Most nincs kedvem kisérletezgetni, de lehet, hogy az alex verzióval is megpróbálom illetve megvárom az új CE-t.

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41124) dugesz77 válasza BullZeye (#41119) üzenetére


dugesz77
őstag

Mecool ,Minix környékén érdemesebb nézelődni. Ezek a alapból is támogatott boxok. Egy CE-t felrakva megy alapból a wifi/távirányító és nem kell mókolni velük.

[ Szerkesztve ]

(#41125) ztsoft válasza ztsoft (#41094) üzenetére


ztsoft
őstag

Eddig nagyon tetszik a CE 8.99.01 (ae-fork).

Gyönyörűek a színek a 4K-s demókon (szinte élethű), kristály tiszta, éles kép, eddig ilyet még nem láttam egyik verzión sem! :Y A legkomolyabb demó (400 Mbps, 508 Mbps a csúcs) anyag sem akad (eddig az összesnél akadt az elején). A 3D is jobb lett, megnőtt a térhatás (komolyan megközelíti a plazmán tapasztaltat).

A melegedés is tökéletes, a teszt alatt 70 fok volt a maximum, 26 fokos szobában. Alacsony CPU használat, mint az LE 8.2.2.3 esetén. Még a Class 4-es 8 GB-os kártya ellenére sem mondható lassúnak

Sajnos a felirat miatti akadás még meg van, meg a Kodi gyerek betegségei is (igaz, ne legyek telhetetlen, még csak alfa 3-nál tart). Ha a CE 8.90.5-ös is ilyen lesz, akkor jó irányba mennek.

Első indítás egy kicsit meglepő volt, orosz nyelv az alapértelmezett, nincs varázsló az elején. Van viszont sok beépített szolgáltatás (többsége orosz vonatkozással, AceStream Engine, Noxbit Service, TTV playlist, Oscam server, Tvheadend, Channel logos, és persze, engedélyezhető Transmission).
Az SSH jelszóért is túrni kellet egy kicsit a netet, ami mcpc.

Ajánlom S912-n kipróbálásra (ha így folytatódik, akkor meglesz az LE 8.2.2.3 Ext4 méltó utódja. :C Nagy köszönet a fejlesztőnek. :R ).

Egy kis ízelítő, az aeon.nox.ae kinézet, a "Rendszerinfó" widget-tel.

(#41119) BullZeye
Szívesen!

Jól gondolom, hogy a gyártó mindegy?

Ebben lennék biztos, az enyém B kategóriás, Beni2360-é sem olcsó box.

a vas mindben ugyanaz?

Igen a SoC az, de a körítés eltérő lehet, ami befolyásolhatja a végerdményt.

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41126) ztsoft válasza blakey (#41123) üzenetére


ztsoft
őstag

A MySQL-nél ha egy nem létező mezőre hivatkozol (akár lekérdezés, akár írás miatt), akkor az eredmény egy hiba kód lesz, azaz, meghiúsul a kérés (persze, ez nem mindig nyilvánul meg, függ a beállításoktól, hogy látható lesz-e, jobb esetben üres vagy fals eredményt ad). Ez okozhat hibát a Kodi felé is.

(#41125) ztsoft

Ebben lennék biztos

Helyesen, "Ebben nem lennék biztos". :W

[ Szerkesztve ]

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41127) blakey válasza ztsoft (#41126) üzenetére


blakey
titán

De az adatbázis eléréséhez a felsoroltak kellenek, semmi más és mindegyik Kodi verzióval hibátlan, CE 8.90.4-gyel nem az, de egyébként mindegy, mert számomra az a verzió nem túl jó.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41128) ztsoft válasza blakey (#41127) üzenetére


ztsoft
őstag

De az adatbázis eléréséhez a felsoroltak kellenek, semmi más

Persze, nem is állítottam mást, az adatbázis elérés hiába jó (gondolom a csatlakozással nincs is gondja), ha a lekérés során hibára fut. Ilyenkor a lekért adatokat nem kapja meg a Kodi.

mindegyik Kodi verzióval hibátlan

Esetleg a CE 8.90.4-es verzióban keféltek el valamit.

számomra az a verzió nem túl jó.

Nekem sem tetszik annyira, az előző verziók jobbak voltak.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41129) MCs88 válasza blakey (#41127) üzenetére


MCs88
aktív tag

Nem az adatbázishoz történő csatlakozásban történt változás hanem magában az adatbázisban.
Ha a legújabb alpha Kodi azzal kezdi h csatlakozik az adatbázishoz (ez ugye sikeres) és egy "SELECT akarmi FROM settings" queryt csinál, de nincs olyan nevű oszlopod, hogy "akarmi" a settings táblában akkor nagy valószínűséggel hibára fog futni.

Továbbá én gyanusnak tartanám, hogy pont akkor romlott el ez neked, amikor adatbázis sémát módosítottak a Kodiban.

[ Szerkesztve ]

(#41130) blakey válasza MCs88 (#41129) üzenetére


blakey
titán

Nem tudom és egyelőre nem is érdekel, amig nem találok hivatalos utalást, hogy MySQL adatbázisban módosítani kéne, addig nem fogom megtenni. Te láttál hivalatos leírást, hogy módosítani kéne az advancedsettings.xml mysql-re vonatkozó beállításait?
Semmi nem romlott el, kiírtam a 8.90.4-es CE-t és nem működött az elérés, azaz nem olvasta be. Semmi baj nincs a MySQL adatbázissal.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#41131) dugesz77 válasza ztsoft (#41125) üzenetére


dugesz77
őstag

Tényleg jó pörgős és szépen visz eddig mindent. Külön jó pont az integrált TM torrent kliensért.

[ Szerkesztve ]

(#41132) tkomlosi válasza blakey (#41130) üzenetére


tkomlosi
aktív tag

Nem a CE lesz a ludas. Nekem az egyik boxon 8.90.4 verzió van. A másikon az LE mai verziója. Az adatbázis egy debian-t futtató gépen és nincs/nem is volt hiba.

(#41133) Beni2360 válasza ztsoft (#41125) üzenetére


Beni2360
félisten

Beni2360-é sem olcsó box. - Hát anno 2017. 05. 49 € volt és akkori fizettem érte 15.220 Ft-t.
És most nyomtunk le egy 110 perces filmet és a végin ránéztem a rendszer alatt 51 fokot írt a procira.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#41134) ztsoft válasza Beni2360 (#41133) üzenetére


ztsoft
őstag

Hát anno 2017. 05. 49 € volt és akkori fizettem érte 15.220 Ft-t.

No igen, most 65,36 € [link] (biztos van olcsóbban is, nem kerestem).

És most nyomtunk le egy 110 perces filmet és a végin ránéztem a rendszer alatt 51 fokot írt a procira.

Nálam most 60, 65 fok között mozog, igaz még nyúzom a demó videókkal. Elég jó pörgős rendszer lett.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41135) dgyuri0123 válasza dgyuri0123 (#40969) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Megvan a Rii I7 és majdnem olyan, mint amire számítottam, de sajnos csak majdnem. A "stop" gomb nagyon hiányzik és a "visszalépés" gomb is. Próbáltam keymaps editorrral változtatni a táv gombjain, de nem engedi (biztos béna vagyok).
Viszont ami nagyon tetszik, hogy nem kell a boxot keresni a távval, mert akárhonnan működteti a wireless kommunikáció miatt. Csak ennyi lett volna... bocs az OFF-ért.

"csak a zene van"

(#41136) darvinya válasza dgyuri0123 (#41135) üzenetére


darvinya
titán

Visszalépés ott van jobb felső gomb nav gombnál.
Elvileg Ok/Stop gomb.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41137) dgyuri0123 válasza darvinya (#41136) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

A visszalépés sajna nem mindig működik jól, csak a jobb egérgomb, ami pl médiainfókat jelenít meg filmlejátszás közben. Ha pl a filmek almappáit böngészem HDD-ről, nem tudok visszalépni, mert egyből a főmenübe dob ki, ahonnan, ha ismét belépek a filmek közé, ugyanoda rak vissza, mint ahonnan kiléptem. Csakhogy, többféle "lista" van HDD-n belül, amibe ilyen módon nem tudok visszalépni csak úgy, hogy az egyes "listák" tetejére fel kell görgetnem, ott kiválasztani ezt : "....", csak így tudok egy "lépcsőt" visszalépni.

Az OK gomb start/pause-ként működik. Megállítani a filmet csak menüből lehet ... : OK gomb -> felugró alsó sávban kiválasztani a stop gombot.

Jártam úgy CE 8.9.4 alatt, hogy filmnézés közben beleragadtam egy menübe, amiből sehogyan sem tudtam kilépni. Kizárólag a "Back" gombbal lehetne onnan kilépni, mert nincs "mégse" gomb abban a menüben. Ilyenkor semmilyen másik gombra nem reagál, csak bőszen megy a lejátszás a háttérben. Szóval, áramtalanítanom kellett a boxot filmlejátszás alatt hogy meg tudjam állítani valahogy. Természetesen HDD-ről ment a móka, úgyhogy csattant mindkét HDD-m a "szabályos" művelet miatt. :) A saját távja CE alatt egyáltalán nem működik, szóval még mankónak sem tudtam használni.

Nem azt mondom hogy rossz a Rii i7, de kizárólagos távnak nem jó szerintem, mert bizonyos funkciókat nem, vagy nehezebb elérni vele.

"csak a zene van"

(#41138) darvinya válasza dgyuri0123 (#41137) üzenetére


darvinya
titán

H1 és NoName 70 gombos IR/légegérnél leírtak működik rendesen, egyedül NoName légegérnél hangerő gombok nem működnek.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#41139) dgyuri0123 válasza darvinya (#41138) üzenetére


dgyuri0123
nagyúr

Oké...köszi. Dobnál egy linket?

"csak a zene van"

(#41140) Laza... válasza dgyuri0123 (#41139) üzenetére


Laza...
addikt

[link]

Never give up!

(#41141) gyuszi1980


gyuszi1980
kezdő

Sziasztok mai napon ez fogadott,a jo bevállt libreelecem nem lép tovább ettöl .mit lehet tenni?

[ Szerkesztve ]

(#41142) ztsoft válasza gyuszi1980 (#41141) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Ha be tudsz lépni SSH-n, akkor meg kellene nézni, hogy mit mond a hibáról, ez a parancs: systemctl status add-entropy.service. Ennek van valami nyűgje.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41143) Rruuer


Rruuer
senior tag

hello hogy tudom a libreelec magyarrá tenni?

(#41144) SunMount3r válasza ztsoft (#41105) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

No és ezeket is viszik? Általában ezekkel szokták tesztelni.

[ Szerkesztve ]

(#41145) gyuszi1980 válasza ztsoft (#41142) üzenetére


gyuszi1980
kezdő

Erre én is rájöttem,sshoz sajnos nem értek,nem enged belépni pedig a jelszom egyértelmü.

(#41146) castiels


castiels
addikt

Sziasztok!

Transmission-nál ha max 5mb/s a másolási sebesség egy X96 minin LAN-al csatlakoztatva lehet tenni valamit?

Vagy új boxot nézzek? Milyen ajánlanátok? HBO GO, mytv, libre menne rá, meg fontos lenne a gyors másolás is.

(#41147) sambenez


sambenez
addikt

A Mecool M8S pro+ most ajánlott vagy nem? Mert az összefoglalóban nem látom.
Visszaolvasva meg nem egyértelmű, jelenleg is érkeznek problémás példányok vagy most minden rendben.

(#41148) ztsoft válasza Rruuer (#41143) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Az LE-t vagy a Kodi-t szeretnéd magyarra állítani? Az LE-t tudtommal nem lehet. A Kodi-nál, System->Interface->Regional->Language, itt lehet Magyar nyelvet telepíteni, esetleg a kiegészítőkből is lehet nyelvet telepíteni.

(#41144) SunMount3r

Igen, szépen viszi mindet (1080p is). Annyit vettem észre, hogy a videó elindítása után ~2 mp múlva fekete képernyő fogad 1 mp-re (az összes videónál, az előző kettőnél nem volt ilyen), de utána már nincs ilyen.

(#41145) gyuszi1980

SSH belépés: root@IP*, jelszó: libreelec.
*: box IP címe.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#41149) junkpod válasza gyuszi1980 (#41145) üzenetére


junkpod
nagyúr

usr/pw root/libreelec

Nem hiszem hogy más lenne, mert ahhoz saját hiteles kulcs kellene, az meg nem rooky dolog.

Box's don't touch!

(#41150) Rruuer válasza junkpod (#41149) üzenetére


Rruuer
senior tag

mért van az hogy kb 10 perc után kifagy a kodi?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.