Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#36551) gban válasza gerlaip (#36545) üzenetére


gban
Közösségépítő

Gyulai István mondta, de a többi valóban így van :B
Bár itt meg Vitray-t írnak.

[ Módosította: bacsis ]

Postázást nem vállalok.

(#36552) gerlaip válasza krisz67 (#36549) üzenetére


gerlaip
addikt

Milyen hangkártyád van, alaplapi?

lámavakond

(#36553) gerlaip válasza gban (#36551) üzenetére


gerlaip
addikt

Könnyen lehet :D

lámavakond

(#36554) Ádyka válasza gerlaip (#36553) üzenetére


Ádyka
őstag

Figyi tégy már meg egy apró szívességet lécci.
A HSZ-eid 5 percig szerkeszthetőek. Van, hogy 5 perc alatt 2-3 db egy-két szavas kommentet is írsz......
Próbáld őket egy kommentbe tenni. Köszi

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#36555) Ádyka


Ádyka
őstag

Tessék. 9800 pro korrekt áron zalmannal. Vegyétek amíg működik. ;] :[link]

szerk.: Áhh ennyit nekem is megér. Írtam is neki. :B

[ Szerkesztve ]

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#36556) Sanchez638 válasza Ádyka (#36555) üzenetére


Sanchez638
addikt

Ép akartam írni... Aztán olvastam h írtál :D Elmész a jó... :DD

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36557) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hátha valakit érdekel, még mai használatra is jók és 5-7e ft árukkal verhetetlenek:

[link] Nekem mind3 megvan, de tökvéletlenül sikerült őket megszerezni :D

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36558) unclefucka válasza Ádyka (#36555) üzenetére


unclefucka
senior tag

Valld be, hogy csak a hozzáadott Tomb Raider játék miatt akarod megvenni, hogy aztán moddolhasd a gamest és a meztelen Lara Croft -al told végig. :DDD :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36559) krisz67


krisz67
tag

@gerlaip

Nem. Egy Creative SB PCI 128 :)

Most az hogy lekopogjam megy, csak olyan szinten szétakad a rendszer mindentől hogy az nemigaz. Firefox befagy, másolásnál crashel, random fagyás, játék közbe is, szal :/

Mint régen 8 éve, akkoris, állandóan fagyott a Me, hangal is volt baj akkor.

Viszont a PCI os VGA teszi a dolgát szépen :)
(Miután mind a két Geforce 2 és 4 mx 400 szórja a képet)

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

(#36560) MurdR válasza Sanchez638 (#36557) üzenetére


MurdR
veterán

BA02-m van, nagyon szeretem :D
Csak el tudnám viselni ha ablakos lenne az oldala. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36561) DarthSun válasza Ádyka (#36555) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Én is keresem, mert a 9700Pro- m kipusztult, bár ebben a hónapban már annyit költekeztem hogy nem fussa XD

(#36562) Ádyka válasza unclefucka (#36558) üzenetére


Ádyka
őstag

Ja, ha annó így adják ki a Tomb Raidert akkor nagy lelkesedéssel játszottam volna, de így kimaradt az életemből. :)) Biztos kerestem volna a legjobb betekintési pontokat.
Tökre megmosolyogtat ahogy tök csupaszon kapja az eligazitást a csávóktól. :D :D Azok meg meg sem említik, hogy "de össze vagy rakva maca" :))

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#36563) unclefucka válasza Ádyka (#36562) üzenetére


unclefucka
senior tag

Vedd meg a karit és keress a játékhoz mod-ot.
Én a Half-Life 2 -höz kerestem hasonló mod-ot és egy darabig játszottam is meztelen Alyx Vance -el. :B :DDD
Nem mellesleg a Half-Life 2-nek jobb is volt a grafikája. :C

[ Szerkesztve ]

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36564) Ádyka válasza unclefucka (#36563) üzenetére


Ádyka
őstag

A játékhoz semmi kedvem. Viszont 1 óra 1 percnél hatalmasat villant Lara :D

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#36565) unclefucka válasza Ádyka (#36564) üzenetére


unclefucka
senior tag

És még rám mondják, hogy "beteg állat", amikor megtudják, hogy animéket nézek. :DDD

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36566) nakos1212 válasza unclefucka (#36565) üzenetére


nakos1212
senior tag

A simával nincs baj :D
Csak az ecchivel meg a hentaival :)

(#36567) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Árlista '91 decemberéből:

A figyelmet az 1080MB-os SCSI árára hívnám fel, ami 269ezer Ft volt...
Ami nálam van Maxtor Csabyka666 által, az '89-es, és 1,2GB-os.. vajon akkor az újkorában mennyiért kellette magát?! ;]

(#36568) unclefucka válasza nakos1212 (#36566) üzenetére


unclefucka
senior tag

Legalább valaki vágja a témát. :)
Hentai -t nem nézek, az ecchi -ben meg nincs ekkora villantás.
Hogyhogy itt még nem jártál?

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36569) DarthSun válasza bacsis (#36567) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

A hőskor, 286- os konfigot már viszonylag elérhető áron össze lehetett rakni, 386 már a gazdagabbaké volt, 486- os meg, hm....
Az 1GB tárhely meg gigantikus volt ekkor még, ja meg kissé drága is :D

(#36570) MurdR válasza DarthSun (#36569) üzenetére


MurdR
veterán

Otthoni környezetbe alapdelhasználáshoz egyenesen luxus volt az 1GB :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36571) Sanchez638 válasza bacsis (#36567) üzenetére


Sanchez638
addikt

EIZO ennyi mindent csinált akkor:?)

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36572) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Üdv, lenne egy nem retro kérdésem, hátha valaki tudja a választ.

Van egy Gtx580, gyárilag le van korlátozva 250w tdp (ha jól emlékszek) a lényeg, terhelésnél iszonyatosan melegszik a vga. És meg szeretném nézni, hogy tényleg megy e a korlátozás.

Ezt hogyan tudnám meglesni? Gpu-z olvasok minden hol, de ott nem látom.

Meg, hogy ez hardweres vagy szoftveres, azt sem tudom

[ Szerkesztve ]

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36573) bacsis válasza MurdR (#36570) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Édesanyámmal előkerestettem, '91-ben 310ezer Ft nettót keresett, mármint az egész évben. Tanárként, s úgy hogy ebben már benne volt neki az osztályfőnöki pótlék és a túlórái is...
Szal igen, nem olcsó mulatság volt...
De ez most is így van.... Nézd már meg mennyibe kerül egy 24-48db 3TB-os SAS csatis SSD-vel megpakolt Storage :) 20-30-40 millába is lehet egy olyan cucc...
Inkább az a durva, hogy akkoriban egy combosabb desktop PC is horribilis volt, manaság meg ki van akadva a sok nép hogy egy értelmes laptop 4 kiló vagy fölötte, ami mondjuk cirka 4-5 havi minimálbérből megvan...
Régebben a 80-as évek végén, 90-es évek elején egy-egy hordozható gép, főleg valami sécibb pl gázlazmakijelzős egy ház árával vetekedett ;]

(#36574) nakos1212 válasza unclefucka (#36568) üzenetére


nakos1212
senior tag

Pár alap animét láttam, nem igazán tudok hozzászólni a témához.

(#36575) Sanchez638 válasza Sanchez638 (#36572) üzenetére


Sanchez638
addikt

Megoldottam, ha a borba "lamellázata" kifele állnak a házból, akkor 2ventit sose használjunk a simából. Én 2db Zalman-t raktam rá, ami minden fele fúj és 60-70 fok fölé nem megy a hőfok

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#36576) Ganz-[HUN] válasza unclefucka (#36565) üzenetére


Ganz-[HUN]
addikt

Egyik haverom os animebolnd. One Peace-t néz :D

Furry /// Psszt, srácok, kértek egy kis szocializmust? - egy random ember a '18-as öszi mondoconon /// ThinkPad T480s, T60 15" FlexView IPS SXGA+ /// Asus P9X79-E WS, Xeon E5-1620v2, Noctua NH-D14, 980Ti, Sony DTC-ZE700 DAT, MX Master 2S, Shure SRH-440A, OLED ToTK Switch

(#36577) MurdR válasza bacsis (#36573) üzenetére


MurdR
veterán

Igen, már nem luxus egy használható PC. Jó, az erősebb összetevők árát elkérik most is borsosan, de ha azt nézzük, hogy 22k-ért veszel erős két magos brand PC-t (E8400-4GB-160GB) hozzá meg 10k-ért 19-20''-os wide monitort, akkor ebből kiindulva kijelenthetjük, hogy az emberek 90%-a megengedheti azt, hogy otthon figyeljen egy PC. :K
Miközben ez a 90-es években nem így volt, mint Te is mondtad. :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36578) bacsis válasza MurdR (#36577) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Azért az is hozzájárult a "PC-tlen" háztartásokhoz, hogy egyszerűen nem is volt rá igény....
az hogy a külök tudjon játszani az észkerékkel, elég nagy luxus, másra meg minek? anyuka nem biztos, hogy állandóan szöveget akarna szerkeszteni...
Az internet megjelenésével terjedt el a számítástechnika és lett mindennapos a háztartásokban...

(#36579) snake1977 válasza bacsis (#36578) üzenetére


snake1977
őstag

A 90-es évek közepe után azért már jelentek meg komolyabb játékok is, sőt ha úgy vesszük a win95/98 beinditotta a játékipart is, rendre jöttek ki a 3D gyorsító (néha lassító) kártyák, akkor már több igény volt a pc-re nem csak munkaeszközként, kezdett megfizethetővé válni a tömeges gyártás végett csökkenő ára,a zinternet jobb helyeken már isdn volt, de tegyük hozzá akkor még eléggé luxusnak számított, talán 98-99 környékén lett megfizethető.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#36580) DarthSun válasza snake1977 (#36579) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

A másik izgalmas korszak, a Win95 megjelenése már önmagában is világszenzáció volt, bár eleinte a jobb kinézet + 32bit- es kódfuttatáson kívül különösebb haszna nem volt. Az OSR2, a fejlődő BusMaster meghajtók és a lassan kiforottá vált DirectX hozták a játékipart magasabb szintre. A Pentium kategóriájú, Voodoo1/2- vel ellátott gépek, Glide- os játékok. A Voodoo2 megjelenése után mondta egy nálam gazdagabb emberke - vettem a gyereknek de elég drága játékszer ez. Kis időintervallumok is nagy változást hoztak, 1 év múlva már sok embernek volt V2, mindenhol pillanatok alatt erre terelődött a beszélgetés, beállítás, tesztelés, játékok, akinek meg még nem volt, írigykedve hallgatta a Voodoo tulajok eszmecseréit. Meglendítette rendesen a PC ipart, de ahogy bacsis mondta, az olcsóbb internet hozta el a legnagyobb lendületet.

(#36581) snake1977 válasza DarthSun (#36580) üzenetére


snake1977
őstag

Igen a legnagyobb lendületet az olcsóbb net hozta el, amit datálhatunk a 2000-es évek legelejére, akkor már megfizethető volt valóban sok mindenki számára.
A környezetemben (és nekem is) azért jóval előbb voltak már pc-k, pedig nem milliomos csemeték közt nőttem fel, 486, 5x86, p1-esek már akkor megfizethetőek voltak, persze a voodoo kártyák árazása egészen a geforce-ok megjelenéséig nem kezdtek még igazán mélyrepülésbe, de sajnos a zöldek és a dx megfojtották a 3DFX-et plusz a cég is egyre nagyobb baklövéseket követett el.
2000 környékén a gyengébb p2-esek azért nem voltak olyan veszélyes árban hogy ne lehessen megfizetni bárki számára egy tnt2 m64 vagy hasonló kártyával meg már egész jól el lehetett játszogatni. :)

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#36582) DarthSun válasza snake1977 (#36581) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Igen, 486- tól P1- ig jelentősen nőtt az elterjedtség, a P1 idején lehetett saccra a háztartások 5 esetleg 10%- ban valamilyen PC, ma ez az arány olyan 95% lehet.

(#36583) snake1977 válasza DarthSun (#36582) üzenetére


snake1977
őstag

Nem teljesen értek egyet, de legalábbis nem így datálnám, a p1 nem 99 vagy 2000 környékén jött ki. :)
Viszont addigra már simán a megfizethető kategória volt egy használt p1-es gép, vagy egy p2 celeroncs, az akkori fizetésekből.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#36584) DarthSun válasza snake1977 (#36583) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

A P1 nyilván jóval előbb jött ki, nem a 2000- es évhez mértem az arányt. A P1 100MHz pld 94- ben jött ki, amit 95- ben már a tehetősebbek meg is vásároltak.

(#36585) frescho válasza MurdR (#36577) üzenetére


frescho
addikt

Azert az a core 2 minden, csak nem eros, egy J1900-as Celeron lenyomja. De a tobbiben teljesen igazad van. Ha valaki gepet akar, akkor az mar megfizetheto. Tovabbgondolva: 100-120 dollarert komplett mini PC-t veszel, ami netezeshez pont eleg es 10W-ot fogyaszt. Talan 91-ben egy szines VGA monitorert egy honapig gurcoltem.

DarthSun/snake1977: En kicsit kesobbre rakom a gepek robbanas szeru terjedeset. Talan 2001-2002 korul, amikor mar volt multimedias tartalom es bejott az ADSL tudott betorni jobban. Ebben a felresikerult sulinetes program is segitett, meg ha nem is tokeletlenul is. Aki ertett hozza vett magank adokedvezmennyel videokartyat, masokra meg rasoztak az MX4000 fele szuperszutyok kartyakat. De a semminel meg egy 1.7GHz-es P4 Celeron is jobb volt. Kepzeljetek el, ha most lenne egy ertelmes program mondjuk ITX meretu gepekkel 4GB memoriaval, 80-as SSD-vel, J1900-as Celeronnal/A8-7600-as AMD-vel. Raadasul 1 ev kedvezmenyes internettel. Mit jelentene ez a videki embereknek?

Mast tema: Keresek rendszervalto cuccokat: EGA, CGA, Hercules kartyakat es monitorokat. Erdekel korabeli mono VGA is.

https://frescho.hu

(#36586) DarthSun válasza frescho (#36585) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Persze, a robbanásszerű terjedés váratott magára, a visszafogott elterjedtség azonban megvolt a 90- es években is, 93- tól melóztam másodállásban számtechben és a cégek mellett kezdett gyakoribbá válni hogy magánszemélyekhez is kellett menni - eladás, belövés, hardver/szofver megbízások.

(#36587) snake1977 válasza frescho (#36585) üzenetére


snake1977
őstag

Jó kérdés, mivel az én környezetemben, meg amerre járok néha (fejér m. egyes területei), szinte mindenhol van már valamiféle gépezet, laptop, vagy netbook, a nagyon videkieknél tudtommal meg egyenlőre maga az internet hozzáférés is sokszor nem megoldott vagy mobilnet szinten van jelen, és tudjuk mire elég manapság a néhány gbyte adatforgalmával az oldalméretekhez képest ez a félmegoldás... Egyébként ha jól emlékszem Miskolcon volt nemrég egy ilyen EU-s laptop pályázat, bár nem tudom milyen siker rátával zárt.
Akárhogy nézzük hatalmas léptekkel fejlődött a telekommunikáció és számítástechnikai ipar az elmúlt pár évben, kiváncsi vagyok hogy az elkövetkező 5 évben mennyit és milyen irányban fog fejlődni mindez, alapul véve az egyre olcsóbb és "okosabb" telefonokat, amivel főképp kína árasztja el a nemzetközi piacokat.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#36588) unclefucka válasza nakos1212 (#36574) üzenetére


unclefucka
senior tag

nakos1212: Mindenki úgy kezdi, hogy ajánlást kér, nem kell feltétlenül egyből mély-elemzéssel kezdeni.

Ganz-[HUN]: Egy a 10000-ből Én pl. Naruto -t nézek. :D (20 másik mellett)

Akkor válsz felnőtté, amikor a nálad fiatalabbak elől igyekszel eltitkolni, hogy még mindig gyerek vagy.

(#36589) frescho válasza snake1977 (#36587) üzenetére


frescho
addikt

Az a Miskolci megint egy elfuseralt dolog volt. Szinte ingyen szortak a netbookokat, amiket aztan gyorsan tovabbadtak a segelyezettek. Pont ezert irtam, hogy fizessenek erte. Tomegesen olcson venni es haszon nelkul tovabbadni interneteleressel egyutt. Vigyazni arra, hogy olcso legyen, de ne csak biznissz legyen a celkozonsegnek. Szoval eleg olcso legyen, de ne erje meg tovabbadni es annak jusson, akinek tenyleg kell. Tudom ez itthon csak alom :(

DarthSun: A 386DX40 volt az elso, ami itthon elinditotta az atallast a microszamitogepkrol, Amigarol. De akkor meg csak a fanatikusoknak, kockaknak, amugy is ezzel dolgozoknak volt otthon gepe. A win95 es a multimedia inditotta el azt, hogy mar hozza nem ertok is nekilattak vasarolni. A boom szerintem a P4 korszakban indult el, ahogy lett tartalom es az elerhetove valt. Nem azt mondom, hogy mindenkinek lett hirtelen, de hozzaferheto lett a suliban vagy valahol mashol az internet, majd egy ido utan otthonra is akartak gepet...

https://frescho.hu

(#36590) snake1977 válasza frescho (#36589) üzenetére


snake1977
őstag

Annyit tudtam a programról hogy a mérnök infós egyetemista ismerősömnek nem jutott belőle, pedig nem élnek túl jól. Gondolom akkor ott is akadt némi mutyizás "jó" magyar módra. Mondjuk az valóban sokat dobna a dolgon, ha mondjuk kifizettetnék az emberekkel a gép árát, valamilyen formában meghatározva hogy ne érje meg lepasszolni nekik. Amíg "jogsi" nélkül ülnek a volán mögött addig nem is számíthatunk ilyesmire, pedig nagy tételben biztosan jelentős kedvezményt is kapnánk. Nem ragozom, nagy változások kellenének, de semmi kilátás effélére.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#36591) Ádyka


Ádyka
őstag

Szerintem ez elfér itt: 8 brutál mocskos számítógép

Ennyire mocskosokkal még nem taálkoztam személyesen. :D

Varta R2U 2100 mAh AAA 2799 Ft! Varta R2U 800 mAh AAA 2399 Ft!

(#36592) MasterDeeJay válasza Ádyka (#36591) üzenetére

Hasonlókkal találkoztam már. Dohányos környezet (barna füstszagú por) koszos padlón beszív mindent, gyárban használt...De hoztak már olyat is amiben kb 20-30 kissebb ízeltlábú volt. Ja meg csótányos gépet is láttam már. A legdurvább az volt amikor macska levizelte a noti billentyűzetét, na az nem javítható kategória, szerencsére a lap is tönkrement és nem kellett javítani, mert rohadt büdös volt az egész gép.
Olyan sokszor volt hogy a cpu venti nem bír átfújni a bordán annyira poros volt. Ja döglött egereset is hozott egyszer bátyám, garázsban használták zenére, csak csontváz volt benne de nem jöttünk rá hogy ment bele.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#36593) snake1977 válasza MasterDeeJay (#36592) üzenetére


snake1977
őstag

Az az egér nem semmi, nekem eddig a csúcs a csiga volt a gépházban némi megszáradt falevél és rengeteg por társaságában, szintén rejtély hogy került bele, mert a csigaháza nagyobb volt minden lehetséges nyílásnál, szintén garázsban használt gép volt, egy autószerelőé.

...BRSZK...9...2024.06.28-29... / www.brszk.hu /

(#36594) gerlaip válasza Ádyka (#36554) üzenetére


gerlaip
addikt

Rendben, bocs, majd figyelek.

lámavakond

(#36595) krisz67


krisz67
tag

Megnéztem a piszkos gépeket, hátsz elszörnyedtem. Mikor a zöld nyákot sem lehet látni.
Ez azért elég nagy lustaságra utal, mert nembiztos hogy mind ipari célu gép lenne.
Én agyfaxt kapnék ha ilyen lenne gépem belseje.

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

(#36596) Vladi válasza MurdR (#36577) üzenetére


Vladi
nagyúr

Nem luxus, hanem olcsó tömegtermék. Értéktelen szemét.

Lesz időm megpróbálok egy 10- éves konfigot összeszedni: ingyen. :Y

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#36597) Rive válasza krisz67 (#36595) üzenetére


Rive
veterán

A gépek egy részében se RAM, se VGA. Szerintem valami raktár sarkából előrángatott levedlett masinák, nem 'rendes', használatban levő gépek.

Ui.: bocsánat, ez szakmai ártalom. Illetve már csak 'úgy maradt'... Ha látok egy PC-roncsot, egyből arra bukik rá a szemem, hogy mi van benne, hátha valami izgalmas ;]

[ Szerkesztve ]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#36598) MurdR válasza Vladi (#36596) üzenetére


MurdR
veterán

Háddemosmé? :Y
Egy Deákferié' használható gépet veszel, amibe ha beletuszkolsz egy 7-10k-s VGA-t, akkor még a pár évvel ezelőtti játékcímekkel is megbirkózik :K

bacsis: mondjuk ebben igazad van, akkor még volt élet gép nélkül :B

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#36599) Tim82 válasza MurdR (#36598) üzenetére


Tim82
nagyúr

Aztán ha értékelhető mennyiségű RAM-mal, SSD-vel és tűrhető monitorral akarod, a végösszeg inkább 60-70k lesz 30k helyett.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#36600) krisz67


krisz67
tag

@ bacsis

Jó lett a Maxtor 5,25" HDD video. Jó kis szerkezet. :)
Az üzemideje az valóban, mennyi lehet, HD Sentinel szerint? (mint ahogy youtubeon is írták)
:)

Üdvözlettel: Rapi Krisztián

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.