Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5051) narancsnn válasza dannyl (#5050) üzenetére


narancsnn
senior tag

Értem.
Köszönöm a kritikát, valóban jól látod. :R

(#5052) End-ru


End-ru
aktív tag

Jövök néhány mai madaras képpel

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#5053) Des1gnR válasza End-ru (#5052) üzenetére


Des1gnR
őstag

Nagyon jók :)

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5054) m3ss válasza End-ru (#5052) üzenetére


m3ss
veterán

az elso jo nagyon :C bar en lehet kiprobalnek egy jol megvagott (bar fura meretaranyu) verziot. madar feje felett, meg alul is vagva.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5055) #58660352 válasza dannyl (#5040) üzenetére


#58660352
törölt tag

:R

(#5056) End-ru válasza m3ss (#5054) üzenetére


End-ru
aktív tag

Valami ilyesmire gondoltál? [link]

Des1gnR: Köszi!

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#5057) TayRol válasza End-ru (#5056) üzenetére


TayRol
veterán

vágatlanul jobb volt. szerintem.:)

(#5058) dannyl válasza End-ru (#5056) üzenetére


dannyl
addikt

Igaza van TayRol-nak, kicsit bezárt érzést kelt így... még a teteje talán nem is, de az alja... Vagy nem tudom.... Lehet csak egy keret kellene az 1-re és kész... De csak találgatok. Nekem tetszik úgy natúrban is :)

(#5059) royalka


royalka
őstag

Most látom hogy milyen jó képek sikerültek.. :C
Kicsit tétován pakolom fel a képeimet de ha már egy pár órát dolgoztam velük csak kikérem a véleményeteket.
kép

kép

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5060) A Zéé válasza royalka (#5059) üzenetére


A Zéé
addikt

A legnagyobb baj, hogy mindkét pendrive el van vágva. Nem olyan nagy tárgyak ezek, hogy ne férnének bele a képbe egyben.

[ Szerkesztve ]

Just a simple Lineman...

(#5061) akos3 válasza royalka (#5059) üzenetére


akos3
addikt

Engem is zavar, h nincsenek teljesen benne, az első még haggyán, de a második az nagyon zavaro :U Pedig amúgy ötletes és éles is!

(#5062) akos3 válasza End-ru (#5052) üzenetére


akos3
addikt

Ez már nem is ebbe a topicba való :P

(#5063) royalka válasza akos3 (#5062) üzenetére


royalka
őstag

Akkor hova tegyem fel? ?

Szándékosan lett túlvágva a 2. kép hogy a tükörképbe teljesedik ki az egész forma és felirat és így az egészet egybe ábrázolja.. Próbáltam a témát az alsó negyedbe tenni..

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5064) dannyl válasza royalka (#5063) üzenetére


dannyl
addikt

Nem neked szólt, hanem End-ru-nak, ha jól látom :DDD És arra célzott szerintem, hogy profi fotók, és arra van külön topic. Amiben amúgy egyet értek vele.

(#5065) royalka válasza dannyl (#5064) üzenetére


royalka
őstag

:))

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5066) m3ss válasza End-ru (#5056) üzenetére


m3ss
veterán

igen. nekem igy jobban tetszik. valoban kicsit szuk, de szerintem jobb igy. a belogo vmi alul engem zavart, meg fent az eros fenyek/szinek is tul hangsulyosak voltak.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#5067) aldebaran válasza royalka (#5059) üzenetére


aldebaran
őstag

az első nekem tetszik, de a háttérben a másik nem kellett volna, és ha kicsit messzebbről lőtted volna, profi kép lett volna. Így nagyon szűk.

Gandhi mondta: "Élj úgy, mintha meghalnál holnap. Tanulj úgy, mintha örökké élnél."

(#5068) royalka válasza aldebaran (#5067) üzenetére


royalka
őstag

Nagyobb látószögbe nem tudtam mert a háttér nem tudtam "feketévé" tenni. Az nem másik hanem a kupakja, szerettem volna ha rajta van a képen és tetszik a fényes körvonala.. Majd megpróbálom újra lőni mind a 2-t

Légy megértő és tapintatos mással, hogy más is ilyen legyen veled.

(#5069) End-ru


End-ru
aktív tag

Köszi srácok, hiába próbáltok elüldözni, egyelőre maradok ebben a topicban. :))

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#5070) dannyl válasza End-ru (#5069) üzenetére


dannyl
addikt

Remélem nem vetted sértésnek, 100% dícséret volt :)

(#5071) #56824064


#56824064
törölt tag

Muszáj volt ilyen képet csinálni apumról :D[link] A háttér egy sima fehér lepedő :) Próbáltam fényeket is állítgatni de csak egy kis led lámpám van meg az ablakon beszűrődő fény plusz még egy asztali lámpa :DDD Lehet hogy a kép tetejéből kellet volna vágni...valami kritikát tudtok írni hogy mik a hibák a képen mire kéne odafigyelni?

(#5072) cOxeR válasza #56824064 (#5071) üzenetére


cOxeR
Ármester

Először is a bemozdulásra, mivel jól elmaszatoltad a részleteket az 1/20-addal.
Idétlenül néz ki az a két kör fényforrása a szemüvegen így, hogy nem szimmetrikus, nekem egy teljesen élvezhetetlen eredményt ad. Fent tényleg sok, oldalt viszont szűk.
Engem zavar az atléta áttetszősége, de ennyire mélyen nincs értelme belemenni, mert nem kekeckedni szeretnék. :)

(#5073) TayRol válasza #56824064 (#5071) üzenetére


TayRol
veterán

jah, éles képen, nem átlátszo poloval es szimmetrikus vilagito korokkel a szemuvegben jol nezne ki.:)

(#5074) #56824064 válasza cOxeR (#5072) üzenetére


#56824064
törölt tag

Igen utólag észrevettem hogy túl hosszú volt a zárás idő. A két kör fénnyel csak felakartam dobni a képet valamennyire. Köszi a véleményt ezekre oda fogok figyelni mondjuk ha majd többet fényképezek biztos rájövök a dolgokra de még szerintem nem vagyok elkésve semmivel :)

(#5075) #56824064


#56824064
törölt tag

Nem akarok senkit bántani de ilyen minőségű tablóért [link] melyik fotósnak van pofája elkérni 100 000-130 000 Ft-ot vagy csak én látom rosszul hogy ez a munka egy kalap szar? igaz én nem bírálhatok senkit mert lehet hogy rosszabb képeket csinálok de nekem nem lenne pofám elkérni annyi pénzt. Ha nekem ilyen lesz a tablo képen én ki nem fizetem.

(#5076) dannyl válasza #56824064 (#5075) üzenetére


dannyl
addikt

Szerintem is gáz... Agyon van retusálva, és még alulexponált is kissé (vagy a csúszkák lettek rossz irányba húzogatva a képszerkesztőben).

[ Szerkesztve ]

(#5077) narancsnn


narancsnn
senior tag

Esti képem:
Kép

(#5078) Sucuka válasza narancsnn (#5077) üzenetére


Sucuka
senior tag

Jó lenne, de figyelj oda, hogy egyenesen tartsd a gépet, mert mintha ferde lenne kissé, vagy utólag korrigáld a szerkesztőben. Fehéregyensúly is mintha kék felé menne. :)

[ Szerkesztve ]

(#5079) narancsnn válasza Sucuka (#5078) üzenetére


narancsnn
senior tag

A hordó volt ferde.(ha jól emlékszem)
Ezért jó, hogy ide feltöltöm, mert itt leírjátok, amit én is érzek, csak még nem mindig látom meg. :C

Szerkesztve: ha megnézed az ajtót, azzal párhuzamos a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#5080) Murphistic válasza narancsnn (#5077) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Aranyos, nekem tetszik a hangulata. Jobb oldalon nekem kicsit szűknek tűnik, amit talán azzal lehetett volna ellensúlyozni, hogy a hordóból több marad le. (Viszont mivel nagyon kezdő vagyok, lehet pont így jó ) .A zárva tábla viszont nekem nagyon tetszik. Kis humort visz a képbe. Hogy megy be akkor a vendég, vagy a kutyus majd lebeszéli róla ;] ?

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#5081) narancsnn válasza Murphistic (#5080) üzenetére


narancsnn
senior tag

Igen, az a tábla, Nekem is nagyon tetszett.:))

Amúgy, most először vágtam le a képnek a jobb oldalából, és meg is van az eredménye :W :C

(#5082) Murphistic válasza narancsnn (#5081) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Lehet, hogy pont jó így. Előfordulhat, hogy a jobb oldalon lenne valami, ami elvonja a figyelmet a kép fő eleméről. Nekem az csak amolyan első benyomás volt és az előttem szóló sem azt kritizálta, így valószínűleg én vagyok túl kukacoskodó kedvemben. :B

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#5083) narancsnn válasza Murphistic (#5082) üzenetére


narancsnn
senior tag

Nem hinném, lehet, hogy vann benn valami.
De várj feltöltöm, úgy is, és akkor meglesed ;)

(#5084) raziel01 válasza #56824064 (#5075) üzenetére


raziel01
veterán

Ahogy láttam ők csinálták: [link]
Hát elég fos az amit linkeltél, meg az összes többi képük is.
Írni kéne nekik pár levelet, hogy rakás szar amit csinálnak.

(#5085) narancsnn válasza Murphistic (#5082) üzenetére


narancsnn
senior tag

Parancsolj: Kép

Ez nincsen szerkesztve, natural :)

(#5086) Murphistic válasza narancsnn (#5085) üzenetére


Murphistic
aktív tag

Mindkét verzió tetszik. Talán a vágátlan jobban bejön, de nekem meg azt szokják tanácsolni, hogy itt-ott vágjak le a képből :) . A vágatlan képen szerintem nem olyan feltűnő, hogy kifelé néz a kutyus.

"A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

(#5087) narancsnn válasza Murphistic (#5086) üzenetére


narancsnn
senior tag

akkor megérte felrakjam:)

(#5088) cOxeR válasza #56824064 (#5075) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ez tényleg cinkes, látszik. Honnan veszed, hogy ennyit kér érte? Hány emberről van szó?
Amúgy nem biztos hogy a belinkelt oldal tulajdonosa készítette.
Mindenki annyit keres, amennyit kifizetnek a munkájáért, ergo nem gondolom, hogy ha valaki írna neki egy "rakás szar amit csinálnak" levelet, azt díjazná... még ha van alapja akkor sem.
Amúgy nincs értelme más munkáját szapulni, jobban kell csinálni, és jobban boldogulni vele.

(#5089) #56824064 válasza cOxeR (#5088) üzenetére


#56824064
törölt tag

Onnan veszem hogy ez a lány tavaly ballagott az iskolámból és az osztályfőnöke mondta még akkor hogy mennyit kértek el a 13 ember táblójáért.

(#5090) cOxeR válasza #56824064 (#5089) üzenetére


cOxeR
Ármester

Ahhoz teljes egészében ismerni kell egy munka tartalmát, hogy lehessen bármit is mondani erre... de szerintem felesleges billentyűkoptatás. ;)

[ Szerkesztve ]

(#5091) dannyl válasza narancsnn (#5077) üzenetére


dannyl
addikt

Ezen a színeket jól eltaláltad, az "eredeti" kicsit fakó ez után. Ügyes fotó!

(#5092) narancsnn válasza dannyl (#5091) üzenetére


narancsnn
senior tag

Köszönöm. Örülök, hogy nem csak Nekem tetszik :))

(#5093) narancsnn


narancsnn
senior tag

Jó reggelt! :)
Kép

A kép nincsen szerkesztve.

(#5094) korcsillio válasza narancsnn (#5093) üzenetére


korcsillio
őstag

:C Jó kép! :)

(#5095) Chance válasza narancsnn (#5093) üzenetére


Chance
tag

A kutya nagyon fotogén! Viszont nekem kicsit zavaró a középre szerkesztés és hogy nem derül ki, mit néz a kutya.... Még valami plusz téma dobna a képen sztem.

https://www.flickr.com/photos/ch4nce/

(#5096) TayRol válasza narancsnn (#5093) üzenetére


TayRol
veterán

az elképzelés jo, de nekem valahogy kicsit "vérszegény" a kompozício. lehet a borus idojaras miatt.:)

(#5097) Freddy76


Freddy76
addikt

Nem ide tartozik a kérdés, de fogalmam sincs, hogy hova... Egy ismerősöm teljesen bele van bolondulva egy fotós képeibe, és az egész társaságot győzködi, hogy ott fotóztassunk (elsősorban kisbabát). Én megnéztem a képeket, és finoman szólva sem voltam elájulva tőlük:
[link]

Nekem az a legfőbb bajom, hogy sehol egy szép, természetes bőrszín (márpedig ha valami, a kisbabák bőre igazán szép), minden fakó, szürke. A fotós szerint rosszul nézem a képeket :W .

Tudom, hogy ízlésről nem érdemes vitázni, és ha nem tetszik, ne rendeljek (nem fogok, az árak miatt sem - felsőkategóriás árért felsőkategóriás fotóst is találnék :DDD ). De kiváncsi lennék néhány nálam hozzáértőbb véleményére.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5098) Des1gnR válasza Freddy76 (#5097) üzenetére


Des1gnR
őstag

van ára (bár nem néztem. hogy máshol mennyi lenne, de szvsz ez nem olcsó :) )

[ Szerkesztve ]

Dell G3 3779 || Samsung S23+ || Samsung Watch 5 Pro || Oculus Quest 2 || Creality Ender 3 V2

(#5099) Freddy76 válasza Des1gnR (#5098) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem is annyira az ár/érték arány érdekel (mert nyilván nem fogom vele fotóztatni a kislányomat). Sokkal inkább zavar, hogy szerintem a képek sem jók... Nincs bennük élet, vitalitás, lágyság - holott kisbabákról van szó, basszus. Ez lenne a lényeg.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#5100) TayRol válasza Freddy76 (#5099) üzenetére


TayRol
veterán

nekem sem tetszik. egy babakép nálam itt kezdődik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.