Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-10-27 22:49:06

LOGOUT.hu

A topic lényege, amire való:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) krasds válasza fattyu (#2999) üzenetére


krasds
csendes tag

Koszonom a valaszodat!

Hat igen a "Gomba" igy utolg nem tunik valami elesnek, de nekem vmiert tetszik.
A Rexes kpnel meg az a helyzet, hogy egy "dombon" volt fotozva szoval ezert ferde a hatter. Ha nem problema ebbol kifolyolaglenne is egy kerdesem: sokzor vacilalok azon, hogy mi az aminek vizszintesnek, fuggolegesnek kell lennie a kepeken es mindig a temat veszem "alapul", a hatter pedig olyan amilyen (jelen esetbe ferde). Rosszul gondolom?

(#3002) krasds válasza krasds (#3001) üzenetére


krasds
csendes tag

Így utólag átgondolva meg is találtam a választ. Ha egy kicsit dontottem volna a gepen, akkor az meg a kutyan eszrevehetetlen lett volna viszont a háttér egyenes lehetne...

(#3003) fattyu válasza adamka16 (#3000) üzenetére


fattyu
veterán

5dII

Na most én kérnék némi segítséget. Aki kicsit otthon van utómunkázásban nézzen már rá erre nekem pls. A linken van két fájl. Az egyik egy sima lájtrum export kb a normál workflow-mal. A másik kicsit játszottam PSben.

Átestem a ló túloldalára vagy ez az a plusz ami dob a képen?

Tényleg hálás lennék véleményekért mert ebben iszonyat fogyatékos vagyok.
Köszönöm előre is.
ittene
Itt teljes méretben letölthetőek. A croppolás nem teljesen ugynaz de nem ez a lényeg.

krasds: ha látszana hogy domb akkor nem lenne gond. így azonban az jött át hogy ferde.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3004) krasds válasza fattyu (#3003) üzenetére


krasds
csendes tag

Igazhogy nem vagyok egy profi(se a fotozasban se pedig az utomunkaban), de sztem sokkalta jobb a második kép, sokkalta életszerubb, viszont ami engem egy kicit zavar és elveszi a figyelmet a pók szemérol, az a levél, legalábbis az a része amely éles, én lehet megpróbálnam kicsit elmosni (nem annyira mint a háttér) a levél éles részeit, bár ez csak egy meglátás ami nem biztos jó...

u.i.: utálom a pókokat szoval nem is annyira baj, hogy a szemem nem ragad a pókon :))

(#3005) fattyu válasza krasds (#3004) üzenetére


fattyu
veterán

hmm. nem rossz ötlet. Most ismerkedek PSel. majd próbálok valamit.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3006) Murderer69 válasza fattyu (#3005) üzenetére


Murderer69
őstag

A második plasztikusabb de szerintem jobb a levél "mosást" szerintem verd ki a fejedből olyan lenne mint ha egy zöld felhőn táncolna :DDD max egy nagyon kis hangyafasznyit világosítanék a fején azt csókolom... ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3007) Murderer69 válasza fattyu (#2997) üzenetére


Murderer69
őstag

muhaha tudod hova kell menni ha jó kritikát akarsz kapni egy tré képre :DDD :P :P

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3008) fattyu válasza Murderer69 (#3007) üzenetére


fattyu
veterán

ehhe :S
Ma tényleg nem éreztem ezt az egészet.
Mondjuk a fotosoppolás kikapcsolt kicsit.
Amugy a levélmosást nem annyira kellett érteni. Egy picit elvenni abból hogy az a milis sáv olyan penge legyen. Pici blur meg unsharpen :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3009) Chosen válasza Chosen (#2969) üzenetére


Chosen
addikt

#2969 valaki?

(#3010) Murderer69 válasza Chosen (#3009) üzenetére


Murderer69
őstag

Erre csak annyit hogy a téma ott hever előtted a kérdés az hogy észre e veszed...
Nem hely függő bazzeee a világon mindenhol találsz témát csak meg kell látni ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3011) cOxeR válasza fattyu (#3005) üzenetére


cOxeR
Ármester

LR-el is el lehet kenni, de előre szólok, pocsékul fog kinézni. :)

(#3012) cOxeR válasza Chosen (#3009) üzenetére


cOxeR
Ármester

Milyen napszakban, mit akarsz fotózni, milyen felszereléssel, állvánnyal, kézből, embereket, tereket, épületeket, bogarakat???? Nem sorolom tovább... ilyen kérdésre nem lehet válaszolni.

(#3013) fattyu


fattyu
veterán

Na szóval ez lett a tegnapi ugró végleges verzió. Tulképp tetszik. Nyilván van még mit tanulni PSből de elsőre elmegy. :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3014) Murderer69 válasza fattyu (#3013) üzenetére


Murderer69
őstag

Látom nagyon rajta vagy ezen a pókos témán itt egy tag [link] nézegesd meg a képeit hátha ihletet kapsz amúgy nem gyengén fanatikus e téren a srác jah és a legbetegebb nézd meg mivel csinálja a képeket :Y

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3015) fattyu válasza Murderer69 (#3014) üzenetére


fattyu
veterán

Láttam a képeit már. Nem ügyetlen valóban :D

Mondjuk nekem ő az inspirációm...

Bírom alakot. szintén fordított manuális objektívek meg kétszerezők meg kihuzat meg mittomén egy üttöttkopott pentax apsc vázzal.

Kérdezték tőle milyen vakubeállításokat használ. Válasz. Nem értek a vakukhoz ( sem ) bekapcsolom exponálok villan örülök. És mégis varázslatosak a képei.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3016) StLui válasza fattyu (#3015) üzenetére


StLui
veterán

Uramatyám, hát most meg tudtad mutatni miért vagytok rákattanva az ilyen témákra :Y

Könyvelőirodába önállóan dolgozni tudó könyvelőt, bérszámfejtőt keresek Dunakeszire

(#3017) fattyu válasza StLui (#3016) üzenetére


fattyu
veterán

ja :S
Hazamegyek megpróbálom előkeríteni a tegnapi modellt és nézek valami emberesebb nagyítást. :D van még kétszer ennyi közgyűrűm mint ami most vna az obi előtt...

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3018) Murderer69 válasza fattyu (#3015) üzenetére


Murderer69
őstag

jah vágom a tagot k200D vel csapatja ő sem gyengén adja elő :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3019) Sucuka válasza fattyu (#3017) üzenetére


Sucuka
senior tag

Vigyázz, nehogy túlzásokba ess, mert a fejedhez vágják, hogy kevés a DOF :D

(#3020) fattyu válasza Sucuka (#3019) üzenetére


fattyu
veterán

majd jól megpróbálok focus stackelni. :Ö

bár ez meg sajna a modellen mulik, mert ha nem együttműködő akkor hagyom inkább. ha meg is találom nem fogom túl sokáig vegzálni. Attól hogy az ablakkeretem a lakhelye még nem szívesen ragadom ki. Bár azt hiszem ma este kap növendéktücsköt hálám jeléül :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3021) zolka78 válasza fattyu (#3020) üzenetére


zolka78
senior tag

Ha már megeteted akkor arról is várunk makrókat.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3022) fattyu válasza zolka78 (#3021) üzenetére


fattyu
veterán

Majd igyekszem valamit ha úgy alakul.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3023) m3ss


m3ss
veterán

raynox dcr-250 elotetlencset hasznal vki?
18-55 vr-en jo lenne ez? autofokuszalni tudok vele?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#3024) Murderer69 válasza m3ss (#3023) üzenetére


Murderer69
őstag

jó hozzá de szerintem van olcsóbb alternatíva ha rám hallgatsz veszel egy close up szettet vagy egy közgyűrűsort mind2 olcsóbb és variálható ami a raynoxról nem mondható el..

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3025) fattyu válasza m3ss (#3023) üzenetére


fattyu
veterán

az autófókuszt meg felejtsd el. nem fog működni vagy csak nagyon kínlódva úgyis feladod és manuálfókuszálni fogsz.

azért ha közgyűrű akkor ne butát vegyél mert blendekontroll kell.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3026) m3ss


m3ss
veterán

kifejtened ezt reszletesebben, nem tudom mi az a close up set :)
forditva raknam fel a 18-55-ot? mennyit nagyiatana ez, lehetne 18-55-el macrozni?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#3027) Murderer69 válasza m3ss (#3026) üzenetére


Murderer69
őstag

close up macro lencsék nekem így van +1 +2 +4 dioptria kb 7-8 ezerből már megúszod a szettet ha meg közgyűrű akkor mindenképp elektromosat vegyél az 16papperbe megáll a fordítani akarsz akkor af-et verd ki a fejedből....

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3028) m3ss válasza Murderer69 (#3027) üzenetére


m3ss
veterán

hmm meg igy sem ertem, de rakeresek :P gondolom akkor a lencse meg a gep koze kell ezeket a gyuruket rakni? miert es mennyivel lesz ez jobb, mint a raynox? azt csak racsavarom a vegere, obit se kell leszedni, na meg 15e ft kornyeken nem olyan veszes.

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#3029) fattyu válasza m3ss (#3028) üzenetére


fattyu
veterán

Mert nem raksz plusz üveget. Több üveg romló képminőség. Fordítást ne erőltesd EF üveggel.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3030) m3ss


m3ss
veterán

nincs vkinek peldakeppen vmi fotoja, hogy mekkorat tudna nagyitani az emlegetett setup a 18-55-on? esetleg 55-200 jobb lenne macrozni kozgyurukkel?
amugy nem ertem, hogyan fotozzak a bogarakat. kivetel nelkul lefagyasztjak oket, aztan vmi szep hatter ele bepakoljak? :) gondolom amugy elrepulne, na meg mire az ember allvanyt felallit...gondolom anelkul eselytelen. beepitett vaku eleg ehhez?

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#3031) fattyu válasza m3ss (#3030) üzenetére


fattyu
veterán

Aki bánt bármit azért hogy le tudja fotózni annak remélem az igazolványképe is így készül.
Eszerint ezzel még csak nem is viccelünk.
Erről ennyit.

Állványt meg el kell felejteni. Beépített vaku lehet jó de terelőt kell elé reszelni. gugli diy macro diffusor

Mellékesen: megtaláltam a pénteki modellemet :S elfogyasztotta a tegnapi :S anyját neki...

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3032) m3ss


m3ss
veterán

hmm en azt hittem mindent lehutve fotoznak :B te hogy csinalod ezeket a kepeket? milyen messzirol? elkepzelni nem tudom, hogy van idod felallitani az allvanyt, beloni a beallitasokat, es a celpont egyhelyben marad addig... :F

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#3033) Chosen válasza cOxeR (#3012) üzenetére


Chosen
addikt

Hihetetlen, hogy egy ilyen egyszerű kérdést mennyire túl tudtok bonyolítani. Bármi olyanra gondoltam ami érdekes, fotózható látványosság, épület, szoborpark, különleges Duna-menti rész, vagy bármi ami érdekes témát biztosít egy délutáni fotózáshoz.

(#3034) fattyu válasza m3ss (#3032) üzenetére


fattyu
veterán

Mondom nincs állvány.
Kézből. beállítások mértékkel vannak. makrózásnál ( főleg ilyen nagyításon ) a vakué a főszerep. Én gyakorlatilag manuálban használom 200as záridő vaku fullon f16. Isot változtom ha kell. alapvetően 400on jó. ha valami nagyon világos a téma ami sok fényt ver vissza akkor lejjebb kell venni.
Ennyi. Meg kell tanulni LASSAN türelmesen mozogni sok mindenkit el fogsz ilyeszteni de akit meg nem az nagyon büszkeséges lesz. ez is természetfotózás. jön nemjön, elijesztnemijeszt.

Nekem a tárgytávloságom jelenleg frontlencsétől olyan 4 centi.
Nemsok. Javasolt ragadozó dolgokkal kezdeni. magasabb az ingerküszübük mint a prédaállatoknak. Pókok pl jók mert el sem rekülnek meg ha ésszel mozogsz akkor viszonylag együttműködőek is tudnak lenni. Ugrók pl kiváncsiak. Nem egyet kellett már visszatessékelni a frontlencséről mer ráugrott hogy mi kalimpál körülötte.
Makrózni nagyon jó és nagyon nehéz. Nyilván minél jobbat akarsz annál nehezebb. Ahogy növeled a nagyítást szűkül be a dof és vesztesz fényt. De ha sikerül egy jó fotó akkor megérte. Nekem a tegnapi amit soppoltam belőle végül na az már valami olyan ami tetszik pedig én csináltam.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3035) fattyu válasza Chosen (#3033) üzenetére


fattyu
veterán

gugli: szoborpark, duna, budapest látványosságai :C

bocs nem tudtam kihagyni :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3036) m3ss válasza fattyu (#3034) üzenetére


m3ss
veterán

wow. 4cm+tripod,huto nelkul es ilyen kepek? veryveryimpressive :R
en probaltam vmi bogarat lefotozni vmelyik nap, hasaltam csusztam masztam utana, haha :DDD de mire rafokuszaltam volna mar 40 centivel arrebb volt.
milyen lencsevel/gyuruvel/elotettel/mittomenmivel lotted ezeket?

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#3037) fattyu válasza m3ss (#3036) üzenetére


fattyu
veterán

az utóbbiak 24mm obi fordítva meg 36mm közgyűrű.

Most kipróbáltam több közgyűrűvel . ez már 5szörös nagyítás. Ami az mpe65 vége... Ellenben ez így ebben a formában nem igazán használható. Mármint a használhatósága nagyon necces.... Egyre inkább látom kell nekem egy mpe...

Amugy nem impressive. Akik pillangókat tudnak KÖZELI makrózni na az az impressive. Én sehol sem vagyok. Sem képekben sem az állatok körüli mozgásban.
De engem legfőképpen szinte csak és kizárólag pókok érdekelnek. legfőkképp meg az ugrók. Azokkal nem olyan nehéz dolgozni. Persze ez is relatív.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3038) Murderer69 válasza fattyu (#3037) üzenetére


Murderer69
őstag

oda már kell a 3lábú mert gyakorlatilag már az expógomb lenyomásától is elcsúszhat a fókusz

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3039) fattyu válasza Murderer69 (#3038) üzenetére


fattyu
veterán

Ha egyet akarsz exponálni akkor ja...

De terepen szerintem ez nem működik vagy legtöbbször nem működik.

A 3.5est kézből használom úgy hogy az FD obi végén kézzel rekeszelek le expó előtt. Sok a hiba de ha állványt használnék nem lenne expó se mert mire beállít oda onnan úgy még egy keresztespók is megeszi a hálóját :)

Most az 5ös nagyítással az a baj hogy az 4-5 centi tárgytáv lement 3-4 re. Mivel a vaku baloldalon van és ballal kell a pöcköt buzizni itt már kitakarom a vakut. Ergó kipöcköltem a blendezárót. Fix f16... Na ez már nagyon ótvar... többet mutat élesnek mint amennyi lesz, és emiatt nem tudod olyan precízen elhelyezni. Nem csak bemozdulás de azt se tudom igazán hogy exponáláskor jó volt e.... Ezenkívül segédfény nélkül esélytelen mert f16on nem látol semmitse :D

Van az Mpe meg lehetne modern autófókusz üveget egy ilyennel feltenni fordítva és akkor megmarad a váz kontroll. Láttam már ilyet DIY alapon is de ehhez én nem vagyok elég ügyes... meg persze amit ráteszel a végére az a tárgytávolságból vesz el... és ott egy centi ide vagy oda bizony nagyon nem mindegy már.

De ennél sokkal jobban zavar hogy a tegnapi modellem szőrénszálán megszökött és nincs pók amit fotózzak.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#3040) Chosen válasza fattyu (#3035) üzenetére


Chosen
addikt

ha-ha

(#3041) Murderer69 válasza Chosen (#3040) üzenetére


Murderer69
őstag

menj ki a városligetbe ott van minden ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3042) zolka78 válasza Chosen (#3040) üzenetére


zolka78
senior tag

Tessék, 22300000 ötlet, ha ez alapján elindulsz már nem leszel bajban. Ha menet közben rá érzel és valami mást is találsz akkor már van saját témád. Hajrá.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3043) Chosen válasza zolka78 (#3042) üzenetére


Chosen
addikt

Nem vagyok munkanélküli, se hajléktalan, közel sincs annyi időm, hogy majd elindulok, aztán fotózgatok, meg "időm mint a tenger". Nagyjából egy délutánom van az egészre egy héten, ezért kérdeztem konkrét helyet.

Linkelted a google-t bp képekkel. Ott a parlament, a lánchíd és a vár, előbbi kettőnek nagyon tudok örülni, de már 22300000 szemszögből le lettek fotózva, mit lehet azon még kattintani? Lerágott csont... A vár egy külön tervben van, arra majd szánok egy egész napot, de egy gyors délutánba nem férne bele, meg nem is akarom összecsapni, mert ott van anyag.

Hihetetlen, hogy elvileg kreativitással megáldott fotósok vagytok, de eddig a legjobb amit ajánlani tudtatok az a "gugli".

(#3044) #31757056 válasza Chosen (#3043) üzenetére


#31757056
törölt tag

Ez az egyik leheto legrosszabb hely ahol tanacsot kerhetsz :) Tobbre mesz, ha pl bekapcsolodsz egy fotostalalkozoba, nem tudom, mostanaban szerveznek-e, de itt a totyikja:
Nagy PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic

Milyen temak erdekelnek igazan, az sem mindegy, mert pl egyszeruen a belvarosban is lehet temat talalni, ha pl szeretsz utcakat. embereket, hangulatokat fotozni, vagy kimondottan az egyebkent szerintem is dogunlamas latvanyossagok erdekelnek? esetleg, ha van egy ismerosod aki szep lany, vele is kimehetsz ide-oda nehany pozt kiprobalni. A lehetosegek tarhaza eleg nagy :)

(#3045) Murderer69 válasza Chosen (#3043) üzenetére


Murderer69
őstag

Mó 2vel feljebb írtam egy tippet ;) lehet streetelni van 1 kis természet van szobor emlékmű lepukkant épület stb stb ha nincs időd rá akkor az ilyen allinone helyeket keress mert lehet az a téma amire ráizgúltál nem nem jön össze vmiért de az ilyen helyeken meg van más lehetőséged is....

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#3046) zolka78 válasza Chosen (#3043) üzenetére


zolka78
senior tag

Pontosan erről van szó. Senki nem tudja mit akarsz fotózni Budapesten. Akár 22300000 ötletet adhatnánk neked mert itt van minden. MI az ami érdekel? Város, épület, természet, emberek, építészet, történelem, művészet, kultúra, állatvilág, barlangok, sport, zene, koncert...? Ezekből mind van téma a városunkban, de ha konkrétumok kellenek akkor fentebb már valaki mondata a városligetet, ott elég sok minden megtalálható: Vajdahunyad vára, városligeti tó, Hősök tere, maga a park, állat kert, sörsátor ingyen koncerttel ha ez érdekel, múzeum, fürdő, stb.... Lehet fotózni nappal, éjjel, mind más képet mutat a helyszínről. Senki nem állította itt magáról szerintem, hogy kreatív fotós. Amúgy meg ott kezdődik a fotózás, hogy tudjuk mit akarunk fotózni és ennek a megvalósításával alkotunk valamit, ami reméljük sikerül is. Utána jön az, hogy sikerült-e vagy nem és akkor lehet próbálkozni és még többet tanulni. Na ebben már tudnak itt segíteni neked, de ötletet azt nem lehet neked adni, csak akkor ha egy kész elképzelésed van.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#3047) krasds válasza Chosen (#3043) üzenetére


krasds
csendes tag

Szia!

Nem akarok okoskodni, és nem akarlak okítani, de szerintem nem az a lényg hogy mit fotozol - lehet az akár a vár is - hanem az ahogy. Szememben egy igazi fotós - nem vagyok fotós, nem hogy igazi :D - egy olyan dologban ami ezek szerint számodra unalmas és nem számit "témának" tobbet lát. Próbáld ki, hogy kimész csak sétálni, akármerre, és észre fogsz venni olyan dolgokat amik majd megtetszenek és lefotozod oket, szerintem ezek az igazán értékes fotók, mert a mindennapi szurkeségben észreveszed a "szépet"...

(#3048) zgospel válasza Chosen (#3043) üzenetére


zgospel
őstag

Sétálj végig az Andrássyn a Hősök terétől a Deákig (vagy fordítva), kényelmes tempóban is 2 és fél 3 óra alatt végigérsz és van téma amit akarsz. De ha pl valami ipari cuccot akarsz fotózni akkor menj ki Kőbányára. A Margit híd pesti hídfőjénél régebben mindig voltak triálosok, nem tudom, hogy ott vannak-e még, de az is egy téma.

Kb csak végig kéne gondolnod, hogy nagyjából mit akarsz hangulatilag elérni, meg hogy milyen helyek vannak a városban, és egyből rájönnél, hogy jó helyen keresgélsz-e vagy sem.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#3049) Chosen


Chosen
addikt

Na ezek már kifejtős válaszok voltak, köszönöm :K

Azért nem írtam konkrét kategóriát, mert ha valami érdekes, akkor az engem is érdekel, nyitott vagyok mindenre. Ha valamit választanom kell, akkor talán az építészet. Pl Horváth Mihály tér 7-en van egy Templom, gyakran járok arra, maps-ről sajnos nem látszik annyira, de élőben nagyon szép, pl egy ilyet szívesen fotóznék kívülről, csak azon a környéken ha megállnék fotózni, akkor valószínű, hogy nem sokáig lennék biztonságban a géppel.

(#3050) cOxeR válasza fattyu (#2985) üzenetére


cOxeR
Ármester

Fotoracse oldalon elég nagy a pangás... semmi reakció a képre, sőt az elmúlt 7 napban van vagy 5 kép feltöltés az oldalra, ennyit erről.
Bocs, megszámoltam van az 8 is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.